ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ 2012;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 12
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
BARLOG_DRAGON
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 11:15:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BARLOG_DRAGON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ομολογο οτι εντυπωσιαστικα σημερα με αυτα που διαβασα.Γιατι βρε παιδια σας νοιαζει τι θα γινει στο μελλον και δεν κοιταται τη γινεται τωρα???Μηπως καποιοι φοβουνται το μελλον η μηπως καποιοι θελουν να δρουν ανενοχλητοι περνοντας μας μυνηματα για το μελλον??Εγω νομιζω πως συμβαινουν και τα δυο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 12:18:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Rare Transit of Venus: June 8, 2004
Get ready for an extremely special, very rare astronomical event: On Tuesday, June 8, the silhouette of Venus will cross the disc of the Sun. It's like an extraordinary kind of eclipse -- the last time it happened was in 1882. This won't happen again until 2012, and after that not until 2117.

Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sirXris
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 13:11:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sirXris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ BARLOG_DRAGON,

όταν πας σχολείο, σπουδάζεις, πιάνεις δουλειά, ασφαλίζεσαι, μαζεύεις λεφτά, επενδύεις κλπ κλπ, το μέλλον κοιτάς. Απλά επειδή το συγκεκριμένο μέλλον έχει γίνει παγκόσμιος σχεδόν θεσμός, τείνουμε να το βλέπουμε διαφορετικά.

Οι περισσότεροι από εμάς, σχεδιάζουμε τη ζωή μας για ένα μέλλον που ίσως δεν έρθει ποτέ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2004, 17:47:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΗΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΗ Ο ΦΙΛΟΣ Μορφέας 6/6/2004.

ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ.

ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΤΗΣ 6/6/2004 ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ..

2 ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ....

ΑΣ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ...

ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΡΦΕΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η 6/6/2004= 666 ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ 6/6/1995...(1+9+9+5=24 -> 4+2=6 -> 666

ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ 666.

ΑΣ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΥΝΗΓΙ (ΜΑΓΙΣΣΩΝ) ΜΕ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ.

2 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Γαία
Νέο Μέλος

Italy
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2004, 23:03:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Γαία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kalispera sas paidia!
Sxetika me to 8ema exw na pw oti kaneis de kserei ti tou epifilasei to mellon!An einai ontos alh8eia oti oi magia eixan kator8osei na provlepsoun thn katastrofh tous,tote giati den kanane kati gia na thn apotrepsoun?H aplh logikh auto 8a apaitouse..sumfwnw oti oi magias uphrksane laos upsilou dianohthkou epipedou,alla auto den dikaiologei mia tetoia "latreia"!Sugoura to mellon mas epifulasei polles katastrofes,plumhres,polemous...xares(as mhn eimaste monon apesiodoksoi!)Poios einai autos pou 8a orisei mia akrivh hmerominia gia to pote 8a sumvoune olla auta??Vlepete aiwnes twra o an8rwpos prospa8ei na apokriptografhsei to mellon...alla fws sto tounel akomh den uparxei!!Akomh kai o idios o Xristos otan rwth8hke gia to pote 8a er8ei to telos den edwse mia akrhvh apanthsh...To melon tou kosmou einai 1 eptasfragisto musthko kai na sas pw thn alh8eia kalhtera etsi!!!
Alla akomh kai an oi magias hxane dikio,gia to 2012,ti sumasia exei?To oti auth h hmeromhnia anhkei sthn genia mas de sumenei aparethta oti oloi mas 8a eimaste marthres twn gegonotwn pou 8a thn akolou8oun!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
afro
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 11:04:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους afro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ,
ΤΕΛΙΚΑ, ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΡΟΦΗΤΕΣ ΤΥΠΟΥ ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ, ΑΠΛΩΣ ΑΠΟΖΗΤΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΣΗΜΟΤΗΤΑ.
ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 7/7/2004 ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΗ ΣΤΙΣ 6/6/2004.
ΝΑ ΕΙΣΘΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΔΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ, ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΝ ΤΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Η ΣΤΕΝΟΚΟΙΝΩΝΙΚΑ. ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΣΗΜΕΙΩΣΕ Η GAIA ΑΝ ΟΙ MAYAS ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΠΟΥΝ ΓΕΓΟΝΟΤΑ, ΟΧΙ ΜΟΝΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΥΒΕΡΝΟΥΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ.

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΠΟΤΕ ΟΙ ΑΝΔΡΟΜΕΔΙΑΝΟΙ, ΠΟΤΕ Η ΟΜΑΔΑ Ε, ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ -ΣΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΑΣ- ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ. ΑΝΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ, ΑΣ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΠΑΛΙ ΕΛΛΗΝΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΤΗ ΜΑΝΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΠΤΑΝΗΣΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΤΟΥΡΚΑΚΙΑ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Infected Mushrooms
Νέο Μέλος

Greece
40 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 15:04:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Infected Mushrooms  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ afro....ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ,ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ Ε ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΔΡΟΜΕΔΕΙΟΥΣ κ.τ.λ. ΟΜΩΣ,ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΕΕΕΕΕΝΑΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ Ο ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΩ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΣΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ, ΠΟΥ ΕΣΥ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ " ΤΟΥΡΚΑΚΙ"!!!!!!!!!!!!!!ΕΓΩ ΚΑΤΑΓΩΜΑΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΤΟΥΡΚΑΚΙ! ΜΑΘΕ ΠΩΣ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΟΚΡΑΤΙΑΣ ΣΤΙΣ 10 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΥΤΟΝΑΝ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ, Η 1 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟΝΟΤΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ 1 ΕΛΛΗΝΑ!
ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΜΑΝΗ ΚΑΙ ΝΗΣΑΚΙΑ?
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΜΟΝΟ Η ΧΥΔΑΙΟΛΟΓΙΑ!
ΤΕΛΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ "ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ!
ΑΚΟΥ "ΤΟΥΡΚΑΚΙΑ¨".....!
ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΟΥΡΚΑΚΙ....!

ΣΥΓΝΩΜΗ....ΜΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑ ΑΝ ΗΜΟΥΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΔΑ,ΑΓΓΛΙΔΑ Η ΓΑΛΛΙΔΑ,ΣΕ ΕΝΑ SITE ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΟΥΣΕ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ!
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΘΝΙΚΙΣΤΡΙΑ....ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ....ΤΟΥΡΚΑΚΙ!!!!!!
ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑ....ΚΑΙ ΟΠΩΣ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ "ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ"....ΕΤΣΙ ΚΑΙ Η ΚΑΘΕ ΦΥΛΗ-ΡΑΤΣΑ ΕΙΝΑΙ "ΜΟΝΑΔΙΚΗ"....ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ "ΑΛΥΣΙΔΑ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ"....

ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΣΑΣ ΦΩΝΗ....ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΤΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΛΟΓΙΑ....ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΕΜΠΕΛΙΚΕΣ ΦΩΝΕΣ....ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ SITE NA ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΤΑ ΚΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΜΟΡΦΩΣΗ ( ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΒΑΣΗ ΕΝΝΟΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΗΣ!)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ....ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ Ο Κ.... ΣΠΥΡΑΚΙΑ....ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΚΑΤΑΘΕΣΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ ΚΥΡΟΣ ΚΑΙ ΥΦΑΚΙ!

ΑΓΝΟΙΑ + ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ = ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ

ΦΙΛΙΚΑ
Η ΕΛΛΗΝΙΔΑ
ΑΝΝΑ

Υ.Γ: "...ΑΧ ΝΑ'ΧΑ ΠΟΥΤ..ΝΑΣ ΡΙΖΙΚΟ...ΝΑ'ΧΑ ΠΟΥΤ..ΝΑΣ ΜΟΙΡΑ..."
..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΠΡΟ-ΠΡΟ-ΠΡΟ-ΠΡΟ...-ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΡΝΗ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

afro
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 17:20:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους afro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ INFECTED MUSHROOMS,
ΚΑΤ' ΑΡΧΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΠΡΟΣΒΛΗΘΗΚΕΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ. ΕΓΩ ΑΠΛΩΣ ΠΑΡΕΘΕΣΑ ΜΙΑ ΠΙΚΡΗ ΙΣΩΣ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ 90% ΤΩΝ ΤΟΥΡΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟ 10% ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ. ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΕΠΙ 400 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΛΑΙ ΠΟΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΜΒΛΩΣΕΙΣ/ΠΡΟΦΥΛΑΧΕΙΣ, ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ. ΙΣΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΧΕΣΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΦΟΣ. ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΕΙΜΑΙ (ΑΠΟ ΑΘΗΝΑΙΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ), ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΦΟΡΑΩ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ.
ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ, ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ TOPIC ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΥΝΤΟΜΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΕΠ ΑΥΤΟΥ.
ΦΙΛΙΚΩΤΑΤΑ,

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Infected Mushrooms
Νέο Μέλος

Greece
40 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 18:35:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Infected Mushrooms  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

!
ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ "ΙΣΩΣ" ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΥΡΚΑΚΙΑ...ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ "ΕΙΜΑΣΤΕ" ΤΟΥΡΚΑΚΙΑ!
ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΑ....ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ "ΚΥΚΛΟ" ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΑΥΛΟ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΞΕΛΛΙΞΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΜΑΝΗ ΚΑΙ ΣΤΑ 7ΝΗΣΑ. ΕΣΥ ΦΑΣΚΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ-ΦΑΣΚΕΙΣ! ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΟΤΙ "ΚΑΤΑΓΩΜΑΙ" ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ...ΜΟΝΟ ΟΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟ ΜΥΑΛΟ....ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΓΕΣΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΣ ΟΤΙ " ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ" ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...( εχω μια φιλη απο την Αλβανία κια που απο παντα ζουσε εδω και που ναι ΕΙΝΑΙ απο την Αθηνα....ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ!!!!!!!!!!!).....ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ....ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΓΩΝΤΑΙ ΤΑ "ΑΡΣΕΝΙΚΑ" ΤΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΥ ΣΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ!...ε και όταν θα βρεις οτι κάποιος παππους σου δεν ειχε πατερα Αθηναιο....ε..εκει σταματα!

ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ 2 ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ "ΑΠΛΑ" ΕΞΕΦΡΑΣΕΣ ΕΝΑ "ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΡΚΑΚΙΑ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ"....ε...τοτε πολυ "απλα" και εγω σου λεω....πως ΤΟ 1ο ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΜΟΡΦΩΤΟΙ...ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΟΥΝ...ΑΛΛΟΥΣ ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ! ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΛΟΙΠΟΝ, ΠΡΟΤΟΥ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΤΙ ΞΑΝΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΙ "ΑΚΡΙΒΩΣ" ΕΝΝΟΕΙΣ! ΕΣΤΩ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΠΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΤΙ ΑΠΛΑ...ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ...ΕΙΠΕΣ ΤΗΝ "ΓΝΩΜΗ" ΣΟΥ! ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΣΗ-ΜΟΡΦΩΣΗ ΤΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΥΠΗΡΧΕ ΑΚΟΜΑ...." ΚΑΛΕ ΜΟΥ afro,η βιολογια στο κεφαλ. περι κληρονομικοτητας αν ανατρεξεις θα δεις πως,και με βαση το αντρικο γονιδιο,τα χαρακτηριστικα εμφανιζονται και μετα απο 2-3 γενιες....μεχρι να ριξουν και το υστατο ξεσπασμα...και ολο το "χαρακτηριστικο-κληρονομια" του συγκεκριμενου γονιδιου να κοπασει....

ΤΕΛΟΣ.....το afro....ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΡΑ ΓΙΑ ΑΝΤΡΑ...ΚΟΙΤΑΞΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΙΣΑΙ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΣΕ...
ΣΥΓΝΩΜΗ.

Υ.Γ.: ΣΤΗΝ ΙΟΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ....ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΓΝΗΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ....και αν ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΥΡΚΑΚΙ...ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ.

ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ Α ΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΕΣ ΓΕΝΟ-ΚΤΟΝΙΕΣ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ....ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ....ΑΛΛΑ...ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΤΕΧΝΙΚΗ-ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΩΣΤΑ.
ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ ΧΘΕΣ....ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ....ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ.....ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ....ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΛΛΗΝΟΠΟΠΥΛΑ...ΝΑ ΛΕΝΕ:"ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΡΚΑΚΙΑ"..... ΕΛΕΟΣ!

2012....? ΝΑ ΕΥΧΕΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 ΑΝΤΡΑΣ Κ 1 ΓΥΝΑΙΚΑ....ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΝΑ ΘΕΩΡΟΥΝ ΤΟ DNA ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ....ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΥΡΩ-ΠΟΥΛΑ....ουτε καν ΤΟΥΡΚΑΚΙΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Den Ulv
Νέο Μέλος

Greece
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 18:49:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Den Ulv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

AFRO
ΑΓΑΠΗΤΗ INFECTED MUSHROOMS,
ΚΑΤ' ΑΡΧΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΠΡΟΣΒΛΗΘΗΚΕΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ. ΕΓΩ ΑΠΛΩΣ ΠΑΡΕΘΕΣΑ ΜΙΑ ΠΙΚΡΗ ΙΣΩΣ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ 90% ΤΩΝ ΤΟΥΡΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟ 10% ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ. ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΕΠΙ 400 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΛΑΙ ΠΟΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΜΒΛΩΣΕΙΣ/ΠΡΟΦΥΛΑΧΕΙΣ, ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.


Μπλα μπλα μπλα...¨Σας έχω βαρεθεί πια. Γιατί δεν διαβάζετε λίγη ανθρωπολογία όταν θέλετε να μιλήσετε για την γενετική των Νεο-Ελλήνων?

Μορφωθείτε:

The Genetic Legacy of Paleolithic Homo Sapiens Sapiens in Extant Europeans: A Y Chromosome Perspective

H Γενετική Κληρονομιά του Παλαιολιθικού Homo Sapiens Sapiens στους Υπάρχοντες Ευρωπαίους: Μια προοπτική του Χρωμοσώματος τύπου Υ

http://hpgl.stanford.edu/publications/Science_2000_v290_p1155.pdf

Η ώς άνω μελέτη είναι πραγματικά επιστημονική μελέτη κύρους, όχι μελέτη σαν και αυτές που κάνει ο Μανάβης Ισπανός Καθηγητής Ανθρωπολογίας Villena που είχα δημοσιεύσει σε προηγούμενο thread μου.

Περιληπτικά λίγα πράγματα για να καταλάβετε και να μην πελαγώσετε.

--------->α. H γενετική κληρονομιά των υπαρχόντων Ευρωπαίων (Extant Europeans) χωρίζεται/διακρίνεται σε δέκα-εννέα χαπλότυπους (haplotypes).

Συνδυασμός ορισμένων χαπλοτύπων στο DNA του ανθρώπου, του δίνουν και τα χαρακτηριστικά του γνωρίσματα.

Π.χ. Εικάζεται ότι το ΕΥ18 μαζί με το ΕΥ7 και το ΕΥ8, όταν αυτά είναι κυριαρχικά στον γενετικό κώδικα ενός Ευρωπαίου, δίνουν στον άνθρωπο αυτό τα χαρακτηριστικά αυτά που θα θεωρούσαμε τυπικά σε έναν Ολλανδό, Δανό, Γερμανό, Βέλγο και Γάλλο απο την Νορμανδία.

Π.χ. Εικάζεται ότι συνδυασμός των ΕΥ4, ΕΥ9, ΕΥ10, και ΕΥ11, όταν αυτά είναι κυριαρχικά στον γενετικό κώδικα ενός Ευρωπαίου, του δίνουν μια εμφάνιση που θα ονομάζαμε "Μεσογειακή" και λιγότερο τυπικά Ευρωπαική.

--------->β. Όπως θα παρατηρήσετε στον επισυναπτόμενο Γενετικό Χάρτη της Ευρώπης (ο οποίος ευρίσκεται στον ανωτέρω σύνδεσμο τον οποίο για να δείτε θα πρέπει να έχετε Adobe Acrobat) οι διάφοροι χαπλότυποι είναι κωδικοποιημένοι με χρώματα.
---------------------------------------------------------------------

Επεξήγηση της Ελληνικής Γενετικής Βάσης:

ΕΥ 18-Πράσινο------->Κοινό στην Δυτική και Βόρειο Δυτική Ευρώπη. Αυτό ανιχνεύτηκε στους Έλληνες σε ποσοστό περίπου 30%.

ΕΥ19-Μώβ------------>Κοινό στην Σλαβική Ευρώπη. Αυτό ανιχνεύτηκε στους Έλληνες σε ποσοστό περίπου 10%.

ΕΥ7-8-Γαλάζιο------->Κοινό στην Δυτική και Βόρειο Δυτική Ευρώπη. Αυτό ανιχνεύτηκε στους Έλληνες σε ποσοστό περίπου 10%.

Οι ανωτέρω χαπλότυποι είναι αυτοί που δίνουν σε έναν άνθρωπο αυτό που λέμε "Ευρωπαική Εμφάνιση", ήτοι ανοιχτόχρωμη επιδερμίδα, μαλλιά
και μάτια.

Τώρα περνάμε στους Μεσανατολίτικους, Βορειο-Αφρικανικούς, και Ασιατικούς Χαπλότυπους.

ΕΥ4-Κίτρινο--------->Κοινό στο Λίβανο, Αλβανία, Magna Graecia, και Βόρεια Αφρική (Αίγυπτος). Αυτό ανιχνεύτηκε στους Έλληνες σε ποσοστό περίπου 20%.

Προσωπική μου θεωρία είναι ότι το ΕΥ4 αντιπροσωπεύει στο Ελληνικό DNA τους Χαμιτο-Σημιτικής καταγωγής Μεσανατολίτες μη Ινδο-Ευρωπαίους Προ-Έλληνες, τους λεγόμενους και Πελεσέτ και Πελασγούς...

ΕΥ9-10-11-ΚΟΚΚΙΝΟ----------->Κοινό στην Τουρκία (55%), Γεωργία (65%), Αρμενία, Υπερ-Καυκασία, σε όλη την Αραβική Μέση Ανατολή, καθώς και στη Βόρεια Αφρική. Αυτό ανιχνεύτηκε στους Έλληνες σε ποσοστό περίπου 20%.

Αυτή είναι η επίδραση του Βυζαντίου και της Τουρκοκρατίας στην Ελλάδα, με την εκτεταμένη μετανάστευση μεσανατολιτών στον Ελληνικό χώρο, που προσετέθησαν στο ενυπάρχον μεσανατολίτικο επίσης Χαμιτο-Σημιτικό στόκ απο την Αρχαιότητα.

ΑΣΙΑΤΙΚΟΙ ΧΑΠΛΟΤΥΠΟΙ->Διάφοροι χαπλότυποι πολύ σπάνιοι αλλά υπάρχοντες σε όλη την Ευρώπη, που αντιπροσωπεύουν την Ασιατική (Μογγολοειδή) συνεισφορά στην Ευρωπαική Γενετική Κληρονομιά.

Συμβολίζονται με το λευκό χρώμα.

Αυτοί ανιχνεύτηκαν στους Έλληνες σε ποσοστό περίπου 5%. Η Τουρκία έχει περίπου 20%.
---------------------------------------------------------------------
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ

Παρατηρώντας προσεκτικά τον χάρτη του Καθηγητού Luca-Luigi Cavalli-Sforza του Stanford University, διεθνούς αυθεντίας πάνω στην Γενετική και στην Ανθρωπολογία, διακρίνουμε καθαρά ότι:

a. Η Γενετική Κληρονομιά της Ελλάδος διαφέρει τόσο απο αυτή της Τουρκίας, όσο και της Μέσης Ανατολής, παρ'ότι υπάρχουν ορισμένα κοινά στοιχεία.

b. Η Γενετική Κληρονομιά της Ελλάδος παρουσιάζει πολλές ομοιότητες με αυτήν της Ιταλίας, και κάπως λιγότερες με αυτήν της Δυτικής Ευρώπης.

Φαίνεται καθαρά ότι, η Γενετική των Ελλήνων μοιάζει περισσότερο με την Γενετική των Δυτικό-Ευρωπαίων απο ότι μοιάζει με την Γενετική της Μέσης και Εγγύς Ανατολής.

Οι τελευταίες (Μέση και Εγγύς Ανατολή), είναι καθαρό ότι μοιράζονται πάρα πολλά κοινά στοιχεία, σε σημείο που γίνεται να λεχθεί ότι υπάρχουν πολύ μικρές ουσιαστικές Γενετικές διαφορές μεταξύ των πλυθησμών τους. Με απλούς όρους, κατοικούνται απο κατά βάσην τους ίδιους γενετικά ανθρώπους.

c. O Predominant Haplotype Factor στην Ελληνική Γενετική Κληρονομιά, είναι το Δυτικο-Ευρωπαικό ΕΥ18, με περίπου 30%.

**Predominant Haplotype Factor: O χαπλότυπος ο οποίος ανιχνεύεται με την μεγαλύτερη συχνότητα στο Γενετικό Υλικό ενός λαού, και έχει αριθμητικά πιο ισχυρή παρουσία και απο τους υπόλοιπους 18 χαπλοτύπους.
---------------------------------------------------------------------

Με βάση τα ώς άνω, διαφένεται καθαρά ότι δεν έχουν δίκαιο αυτοί που λένε " Έλα μωρέ, Τούρκοι είμαστε" τουλάχιστον σε Γενετικό επίπεδο.

Τώρα όσον αφορά το πολιτιστικό επίπεδο, δηλ. η υπο-κουλτούρα του "Νι-να-ναι γιάβρουμ, της Μαντουμπάλα, και της Και-Αρπάζειτην-Ζεχρά-Και όλοι-λένε-αλλάχ-αλλάχ-Νελ-Γκιουλέ-Ορντού" εδώ δεν μπορώ να σας βοηθήσω, καθ'οτι δεν τυγχάνω Ιστορικός του Πολιτισμού.
---------------------------------------------------------------------

"We must secure the existence of our people and a future for White Children.
The beauty of the White Nordic woman must not perish from the earth"

Edited by - Den Ulv on 07/06/2004 18:56:38

Edited by - Den Ulv on 07/06/2004 19:19:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 19:27:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΕΣ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΠΛΟΤΥΠΟΥΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΥΠΟΨΙΝ ΜΟΥ.
ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΖΗΣΑΜΕ ΤΗΣ 6/6/2004 ΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΑΡΧΑΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ, ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΑΝΤΑΜΩΝΕΙ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΕΤΑ 122 ΧΡΟΝΙΑ, -ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Ο ΑΡΗΣ ΑΡΑΓΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΡΑ?-
ΟΙ ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΘΕΟΙ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ, ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1400 ΧΡΟΝΙΑ.

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 2000 ΧΡΟΝΙΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΑ, ΟΥΤΕ ΣΕ ΠΡΟΤΕΡΗΜΑΤΑ.

ΕΠΙ ΡΩΜΑΪΚΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ ΕΝΑΣ ΡΩΜΑΙΟΣ ΕΠΑΡΧΟΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΤΟΥ "ΟΔΗΓΙΕΣ" ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΑ ΦΕΡΕΤΑΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.
ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΩΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΑΡΑΛΛΑΧΤΟΙ.
ΟΙ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΖΟΝΤΑΙ ΟΞΥΡΙΓΧΕΙΟΙ ΠΑΠΥΡΟΙ (ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΙΓΟΥΡΗ).


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 21:59:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ....

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ....

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Η ΕΥΚΟΛΙΑ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΕΡΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ....

ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΕΣΤΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ....
ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΡΦΕΑ....

quote:
Ωστόσο ο πραγματικός λόγος που συνεχίζω αυτό το θέμα είναι επειδή θα ήθελα να σημειώσετε αυτές τις ημερομηνίες που λέγεται απο αυτές θα αρχίσουν οι πρώτες "αλλαγές" μέχρι το 2012. Αυτές οι τρεις ημερομηνίες είναι η αρχή και η αιτία όπως ειπώθηκε απο μια πολύ αξιόπιστη πηγή που δεν θα γίνουν και Ολυμπιακοί αγώνες στην Ελλάδα...

6/6/2004 = 666
15/6/2004 = 666
24/6/2004 = 666

Όσοι δεν πιστεύετε απλά σημειώστε αυτές τις ημερομηνίες και σε 7 μήνες θα είμαστε ακόμα εδώ για να τα πούμε!



ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΠΗΓΗ ?????????????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 02:50:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Sygnwmh ean synexisw gia ligo thn syzhthsh ektos 8ematos toy 2012, alla 8elw na apy8yn8w se kati poy eida parapanw :
8a h8ela na kanw mia erwthsh ston filo me ta "toyrkakia" :
Egw katagomai apo thn Peloponnhso. Eimai toyrkaki h oxi??? Kai h apanthsh moy :
To 1821, h epanastash enantion twn Toyrkwn 3ekinhse apo ta Kalabryta, kai o ay8entikos propropapoys moy eri3e to prwto ntoyfeki kai skotwse ton prwto Toyrko. Kai me aformh ayto, o Palaiwn Patrwn Germanos eipe : "Aderfia moy, h arxh egine. H twra h pote!!!!"
Ean loipon, ta DNA moy einai toyrkika, tote kai toy papoy moy htan toyrkika. Kai tote, giati skotwse enan "aderfo"??? H, mhpws, eimai ellhnida apo sponta? Ela, as mhn leme oti 8eloyme! H megalyterh prosbolh gia enan Ellhna einai o titlos "Toyrkaki". Epishs, h megalyterh fobera gia enan Toyrko einai "Ellhn"!!!!! Den exw dikio???? Ean oi idioi oi Ellhnes aytoapokaloymaste toyrkakia, tote, brase ryzi.... Thn katastrepsame thn istoria, xwris na xreiazetai na perimenoyme to 2012... Prosoxh loipon se osa legontai kai grafontai. (ola ayta ta lew me kalh pro8esh, kai den 8elw na meiwsw kanenan. Dialogo kanoyme.e?)
Exw niwsei to idio edw sta 3ena, mia mera, poy enas ne rwthse : "esy den eisai apo edw. Mhpws eisai apo Toyrkia?". MONO poy den ton efaga!!!!!! Yperaspisthte, loipon thn patrida mas, kai afhste ta enoxlhtika epi8eta, parakalw.....
Filika.

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 04:08:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"tote, brase ryzi."

ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΩ ΣΤΟ ΒΡΑΣΕ ΡΥΖΙ ΓΚΡΙΚΛΙΣ.
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΔΗΛ. ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ -ΟΓΛΟΥ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΣΣΑ ΓΙΑΓΙΑ ΘΑΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΣΑΝ ΤΗΝ "ΣΕΡΤΑΜΠ"

ΣΤΗ ΜΑΝΗ ΠΟΥ ΕΠΙΚΑΛΕΣΤΗΚΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΓΙΑ ΓΝΗΣΙΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ -ΩΣ ΑΡΧΑΙΑ ΣΠΑΡΤΗ- ΕΛΕΓΑΝ ΟΙ "ΜΑΝΕΣ" ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ "Ή ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΙΚΗΤΗΣ Ή ΝΑ ΣΕ ΦΕΡΟΥΝ ΝΕΚΡΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΣΠΙΔΑ".

ΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ????????? "ΤΟΥΡΚΑΚΙΑ"? ΚΑΗΚΑΜΕ.
ΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΑΝΕΣ??????? ΣΕ ΧΑΡΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ?

ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΥΠΟΤΙΜΩ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΟ.
ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΤΕ "ΔΕ ΘΕΛΗΣΑΜΕ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΕΜΑΛ ΩΣ ΕΛΛΗΝΑ. ΑΥΤΟΙ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΝ ΤΟΝ ΟΜΗΡΟ ΚΑΙ..."

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ. ΕΜΕΙΣ ΠΟΙΟΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΑΜΕ?

ΑΝΤΕ ΤΟΝ "ΙΟΥΛΙΑΝΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΒΑΤΗ" -ΤΟ ΠΑΡΑΒΑΤΗΣ ΣΕ ΠΟΟΟΟΛΛΛΑΑΑΑΑ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ- ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΛΒΑΝΟΣ.



"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Rathamanthes
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 08:10:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Rathamanthes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΓΑΠΗΤΗ INFECTED MUSHROOMS,
ΚΑΤ' ΑΡΧΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΠΡΟΣΒΛΗΘΗΚΕΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ. ΕΓΩ ΑΠΛΩΣ ΠΑΡΕΘΕΣΑ ΜΙΑ ΠΙΚΡΗ ΙΣΩΣ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ 90% ΤΩΝ ΤΟΥΡΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟ 10% ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ. ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΕΠΙ 400 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΛΑΙ ΠΟΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΜΒΛΩΣΕΙΣ/ΠΡΟΦΥΛΑΧΕΙΣ, ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ. ΙΣΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΧΕΣΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΦΟΣ. ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΕΙΜΑΙ (ΑΠΟ ΑΘΗΝΑΙΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ), ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΦΟΡΑΩ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ.
ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ, ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ TOPIC ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΥΝΤΟΜΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΕΠ ΑΥΤΟΥ.
ΦΙΛΙΚΩΤΑΤΑ,



ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΦΙΛΟΣΟΦΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ "ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ" ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΤΡΑΝΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΗΤΑ ΜΑΣ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

afro
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 11:23:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους afro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ,
ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΤΑ ΟΣΑ ΕΓΡΑΦΗΚΑΝ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΩ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΕΡΙ ΕΠΙΜΕΙΞΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ. ΙΣΩΣ ΑΝΟΙΧΘΕΙ Η ΑΝΟΙΞΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ TOPIC ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΑΡΑΘΕΤΟΝΤΑΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ DEN ULV ΓΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΓΕΝΕΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΤΩΝ ΛΑΩΝ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΚΑΙ ΜΕΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Ο PREDOMINANT HAPLOTYPE FACTOR ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΥΤΙΚΟΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΕΥ18, Η ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ, ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΝΕΟΑΛΛΗΝΩΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΟΙΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΑΟΥΣ ΤΗΣ ΕΓΓΥΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΠΑΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΤΙΚΟΕΥΡΩΠΑΙΟΥΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΟΧΙ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ TOPIC.

ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΩΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ, ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ AVATARGR ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ OTI ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΤΕΙΑ.

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ TOPIC
http://www.esoterica.gr/FORUMS/topic.asp?whichpage=1&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=3865
ΟΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟ, Ο ΚΟΜΗΤΗΣ ΤΟΥΤΑΤΙΣ ΠΙΘΑΝΩΣ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2004.

ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ,

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 02:42:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΔΗΛ. ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ -ΟΓΛΟΥ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΣΣΑ ΓΙΑΓΙΑ ΘΑΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΣΑΝ ΤΗΝ "ΣΕΡΤΑΜΠ"


Ma isa isa, poy me bash ayta poy lew, yposthrizw oti oloi mas eimaste Ellhnes, kai prepei na niw8oyme Ellhnes. H xrhsh ths le3hs "toyrkaki" htan eirwnikh. Aaaa, ektos ean den anaferosoyn se mena..... Alla mperdeythka, mias kai 3ekinhses me to "brase ryzi" to diko moy.
Filika!

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 04:10:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΞΕΝΙΤΙΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ.



"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2004, 01:50:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2004, 16:04:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΠΑΡ' ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛY ΚΑΛΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Ο ΦΙΛΟΣ Den Ulv

quote:
H Γενετική Κληρονομιά του Παλαιολιθικού Homo Sapiens Sapiens στους Υπάρχοντες Ευρωπαίους: Μια προοπτική του Χρωμοσώματος τύπου Υ

ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ "ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ 2012;"

Ο ΦΙΛΟΣ Μορφέας ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Serge
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2004, 12:36:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Serge  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδια αν και λιγο ασχετο αυτο που θα ρωτησω,αλλα δεν βρηκα αναλογο θεμα προς συζητηση αλλου.Υπαρχει καποια αναφορα απο την αρχαιοτητα που να μιλαει για το πως συμπεριφερονταν οι απλοι αρχαιοι Ελληνες και πως ηταν αυτοι εξωτερικα?Εννοω χαρακτηρηστικα προσωπου και αν εμεις οι νεοτεροι μαζουμε εξωτερικα με τους αρχαιους.Τουρκος δεν ειμαι με τιποτα και κανενας απο μας δεν ειναι σιγουρα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2004, 22:14:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ Serge ΟΧΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΕΤΟ....
ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΟΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ

Edited by - AVATARGR on 18/06/2004 22:21:18

Edited by - AVATARGR on 18/06/2004 22:22:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2004, 20:31:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παντός αν έρθει η Ε το 2012 να μας σώσει, σίγουρα εμένα θα με σπάσουν στο ξύλο με τα φάηζερ λαηζερ τους για αυτά που έχω σατιρίσει.

Γμτ, γίνομαι δυσλεκτικός.

Edited by - _ on 26/06/2004 20:39:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Odysseus_nemo
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
539 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 17:05:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ.
ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΧΘΕΣ (4/7) ΗΜΕΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΗΜΕΡΑ ΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΤΩΝ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2012 ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΚΥΠΕΛΛΟ.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ ΟΤΙ "ΟΙ ΒΑΡΒΑΡΟΙ" ΤΟΥ ΚΑΒΑΦΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑ ΠΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΟΥΣ ΛΟΓΗΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΟΛΟΓΟΥΣ. ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΒΑΡΒΑΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΙΣ.

ΜΟΝΟ ΜΙΑ "ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ" ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ: ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΔΗΜΗΣΩ (ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Ή ΓΙΑ ΛΙΓΟ). ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΑΦΟΥ ΘΑ ΧΑΘΕΙ Η ΥΠΑΡΞΙΑΚΗ ΜΟΥ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ "ΧΑΝΕΤΑΙ" ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΕΙ!!

ΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ "ΕΥ" ΚΑΙ ΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΤΑ "ΔΥΣ". ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 2012 ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ 2004 ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΤΩΡΑ!!


ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΡΟΜΟΣ Ή ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΤΟΤΕ ΧΑΡΑΞΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
Odysseus_Nemo
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Twilightfairy
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2004, 01:47:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Twilightfairy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομιζω πως αυτο για τα επτανησα και για τη μανη, οτι δηλαδη υπαρχουν περισσοτερο ελληνικες οικογενειες απο οτι στην υπολοιπη ελλαδα , σορι κι ολας , ειναι μεγαλη βλακεια . Στα επτανησα δεν εχεις ακουσει για ενετους και φραγκους , αγαπητη afro ?Εκει μιλαγανε και ακομη μιλανε μερικοι Ιταλικα ! Ε?
Η μηπως θεσ να σου πω γιατη μανη και τους Σαρακηνους ....
Τελοσπαντων θα παρακαλουσα αν καποιος δεν ειναι 100% σιγουρος καλυτερα να μην μιλαει ή να δηλωνει τις επιφυλαξεις του .
Αυτα τα ψεματα που διαδιδονται δεν οδηγουν σε τιποτα περισσοτερο απο το να λιγιζουν την εθνικη συνειδηση του λαου . Πανω απο 1 στους 10 κατοικους στην Ελλαδα ειναι αλλοδαποι και εμεις αντι να ενωθουμε , καθομαστε τωρα και βγαζουμε απο τους 9 κατοικους τους 8 τουρκους.Ε δε ντρεπομαστε λιγο ? Αν ειναι ετσι καλυτερα να ενωθουμε με την Τουρκια να μπει καιαυτηστη Ε.Ε. που θελει κριμα δεν ειναι ?
Α και τι βλακες που ηταν οι ΤΟΥΡΚΟΙ ΚαραΪσκακης , Ανδρουτσος και λοιποι που οδηγησαν και τ'αλλα τουρκακια στην ανεξαρτησια απο τον οθωμανικο ζυγο . Για ενα καπριτσιο χαθηκαν τοσες ψυχες?
Ντροπη !Ειναι το λιγοτερο που μπορω να πω!Διαβαστε και λιγο Ιστορια και αφιστε τα κοσμοπολιταν....

Ad astra per AsperaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χρηστος-Ρ.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
126 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2004, 11:38:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χρηστος-Ρ.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μολις σημερα ειδα αυτο το ΘΕΜΑ στο forum.
Και βλεπω γνωστα προσωπα: NITRO, AFRO, κτλ

Μα υπαρχει και αλλο τετοιο θεμα σε σχεση με το 2012...
Δεν συζητατε το ιδιο πραγμα??

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=17&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=1673

Υπαρχουν και στα δυο πολυ ωραιες αποψεις. Γιατι δεν το κανουμε ενα??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fellacius
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2005, 02:11:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fellacius  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σας,γενικα πρεπει να γνωριζετε οτι το 2012 δεν προκειται να συμβει αυτο που περιμενετε.Το πιο πιθανο αν δεν εχετε πεθανει ειναι να ειστε 7 χρονια μεγαλυτεροι.Αμα καταφερετε παρολα αυτα να ζησετε 19 χρονια θα βιωσετε την καταστροφη του συγχρονου κοσμου...Τα σημεια ειναι ηδη ορατα.Ο αργεντινος στοχαστης Ναβαα στο τελευταιο του συγγραμμα "lapirus A.T." εκδ.Calla Publications δινει εξηγηση στο σκεπτικο μου -και να μου συγχωρεσετε τη μακαβρια εισαγωγη μου αλλα συντομα θα καταλαβετε τι εννοω - ερμηνευει τα λογια του Hunab Ku περι της αναβαθμισης-αναπροσαρμογης του DNΑ. Αυτη η "αναβαθμιση" θα ειναι συνεπεια της διχοτομησης της Ασιας απο σεισμο, ο οποιος υπολογιζεται χρονολογικα περιπου στο 2023 ( συμφωνα με το προσφατα αποκρυπτογραφημενο ημερολογιο των Σκυθιανων-Scythians ) και μεχρι το τελος του ετους με τσουναμι θα αλλαξει η ταχυτητα με την οποια περιστρεφεται η γη γυρω απο τον αξονα της. Αυτο θα εχει επιπτωσεις στη χλωριδα - πανιδα της ηπειρου. Οι πληθυσμοι που θα γεννιουνται και θα μεγαλωνουν εκει αναγκαστικα θα υποστουν μεταλλαξη του DNA τους, αλλα οι συνθηκες που θα επικρατουν θα καταστησουν αδυνατη την επιβιωση τους , οποτε θα αναγκαστουν να μεταναστευσουν στις υπολοιπες ηπειρους με οτι αυτο συνεπαγεται...
Αμα ενδιαφερεστε να μαθετε πιο πολλα σας παραπεμπω στο www.labatidora.net καθως και www.kaktuz.com

alamana's bridgeΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2005, 02:42:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πιστεύω πως δεν θα γίνει τίποτα απολύτως το 2012.
Θα υποδεχτούμε το 2013...

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kalie
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2005, 02:59:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kalie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ για να σας πω την πικρή μου αλήθεια δεν έχω ακούσει τίποτα για την επικείμενη καταστροφή του 2012 αλλά άκουσα και έζησα μια παλαιότερη του 1999-2000 ή αλλιώς millennium. Αυτό που έχω να πω και είναι η καθαρά δική μου άποψη είναι ότι όλα αυτά είναι ενα μάτσο ψέματα που έχουν σαν σκοπό να στείλουν τον κοσμάκι που τα πιστεύει στους ψυχιάτρους αλλά και μερικές φορές να τους οδηγήσουν στον θάνατο όπως συναίβει και παλαιότερα με τις ομαδικές αυτοκτονίες. Έχουν σαν αποτέλεσμα λοιπόν τον θάνατο ανθρώπων και την ψυχολογική διαταραχή τους.
Να μην ξεχνάμαι ότι από όλη αυτή την καταστροφολογία υπάρχουν άτομα και ομάδες από την κοινωνία που επωφελούντε όπως διάφορες παραθρησκευτικές οργανώσεις. Άρα όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ έχει καταντήσει αυτή η συζήτησε κλισέ και αυτή η καταστροφολογία εμπορεύσιμο είδος.
Τελειώνοντας θα ήθελα να εκφράσω την επιθυμία μου να έχω δίκιο και να μην βρεθούμαι ξαφνικά μπροστά σε καταστροφές και επίθεση εξωγήινων, αλλά ο χρόνος θα δείξει...

There are more things in heaven and earth...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARISTEAS
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2005, 03:03:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARISTEAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λάθος, μεγάλο λάθος.
Το 2012 θα έρθει ένα αστρόπλοιο και θα ζητήσουν τα ποσοστά τους από τα βιβλία που πούλησαν ο Κεραμιδάς, ο Λιακόπουλος, και ο Βελόπουλος.
Μαύρο φίδι που τους έφαγε αν δεν τους τα δώσουν!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 12 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy