ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΣΟΦΙΑ =-.
 Η κότα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 7
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 21:23:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mπράβο αντανακλαστικά ananass ! δεν πρόλαβα να γράψω κάτι και να γράψω ότι έκανα πλάκα και εσύ με πρόλαβες ... πάντως σε συγχαίρω για το ότι δεν με πρόσβαλες . μπράβο! εγώ στη θέση σου αν έβλεπα αυτό που είχα γράψει εγώ από κάποιον άλλο και ήξερα ότι δεν έκανα πλάκα και τα ενοούσα θα τούλεγα τίποτα.
ξανά μπράβο

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 21:27:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ενοώ "...ήξερε...ενούσε ." και όχι ήξερα ενουσα .τι έχω πάθει σήμερα ...

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 21:28:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα γιατί να σε προσβάλλω βρε συ!!?!? Ακόμα κι αν δεν έκανες πλάκα, είχες μια άποψη και αυτή είναι πάντα σεβαστή...
Μπράβο και σε σένα πάντως που κατάφερες να με... ψαρώσεις με την πρώτη! Αίσχος φίλε μου! ΑΙΣΧΟΣΣΣ

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 21:33:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν πρόλαβα να κοιτάξω σε μια άλλη σελίδα για μισό λεπτό και να ... πρόλαβες και απάντησες . αλήθεια ... πως γίνεται να ειδοποιείσαι όταν είσαι οnline στο esoterica ποτε γράφεται κάτι σε κάποιο φορουμ ? γιατί δεν πιστεύω να ΄γυρνάς με τέτοια ταχύτητα όλα τα θέματα και να επιβλέπεις . κάποιος άλλος τρόπος θα υπάρχει

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 21:37:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και για να επανέλθουμε στο θέμα που με ιδιαίτερη σοβαρότητα έθεσε ο thot και θα πρέπει να διατηρήσουμε σε ένα επίπεδο, βρίσκομαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι τελικά η κότα έκανε τ' αυγό!
Ή μήπως το αυγό την κότα;;;
Μπάααα... η κότα το αυγό!
Το αυγό την κότα...!
η κότα το...
χμμμ...
εχμμμ...
Τέσπα, η κότα προήλε από Ραελιανούς κλωνοποιητές, κι αφήστε τους άλλους να ψάχνονται...
Άσχετον: Τελικά η amalia πότε θα κάνει αυτήν την ρημάδα την κότα με πατατούλες ριγανάτες;;; Άρχισαν να γίνονται ιδιαίτερα ενοχλητικά τα γουργουργουρ του AVATARGR! Ως εδώ ακούγονται πια!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 21:39:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοτοχαρά, η:

Η χαρά όταν σε γεύμα με κοτόπουλο σου δίνουν το κομμάτι που σου αρέσει.
"Αχ! Τι κοτοχαρά, μου έπεσε το μπούτι"

Υ.Γ. ξέρω και μια πολύ ωραία συνταγή, για κοτόπουλο με ανανά.
Ενδιαφέρεται κανείς;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 21:42:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειλικρινά δεν έχω ενεργοποιήσει αυτήν τη δυνατότητα φίλε μου ώστε να με ειδοποιεί για νέα μηνύματα. Πάντως υπάρχει ένα σχετικό εικονίδιο στα διάφορα topics (δεν θυμάμαι τώρα ποιο) με το οποίο κάνεις ενεργή την εφαρμογή. Όμως σε προειδοποιώ, το είχα πατήσει καταλάθος και μου έσπασε τα νεύρα με τα e-mails που κατακλυζόταν το yahoo μου!!! Έτσι ζήτησα από τους διαχειριστές να με βοηθήσουν να το απενεργοποιήσω!
Προς το παρόν με... ειδοποιεί η διαίσθηση και η ταχύτητά μου

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 21:45:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

ξέρω και μια πολύ ωραία συνταγή, για κοτόπουλο με ανανά.
Ενδιαφέρεται κανείς;


Να την διαγράψεις από τη μνήμη σου πάραυτα,
και αν δεν γίνεται να την κρατήσεις μόνο για τον εαυτό σου!
Ορίστε μαςςς...!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 22:16:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πάντως υπάρχει ένα σχετικό εικονίδιο στα διάφορα topics (δεν θυμάμαι τώρα ποιο) με το οποίο κάνεις ενεργή την εφαρμογή. Όμως σε προειδοποιώ, το είχα πατήσει καταλάθος και μου έσπασε τα νεύρα με τα e-mails που κατακλυζόταν το yahoo μου

Επάνω δεξιά, κάτω από την επιλογή γλώσσας, υπάρχει ένα εικονίδιο με μολύβι, που γράφει: "subscribe στο topic" Αν κάνεις το λάθος και το πατήσεις, με χαρά θα ανοίξεις το messanger σου και θα δεις: "14 νέα μηνύματα".
"Γιούπιιιιι! επιτέλους μου απάντησε ο Φόντας!" θα πεις, για να διαπιστώσεις αμέσως μετά, ότι ο Φόντας δεν έχει ιδέα για την ύπαρξή σου, αλλά σε μια συγκεκριμένη κατηγορία φόρουμς, οι απαντήσεις είναι πολλές...
Αν δεν θες να παθαίνεις εγκεφαλικό χαράς και λύπης κάθε φορά που ανοίγεις το mail σου, ξαναπατάς το εικονίδιο (όπως έκανα κι εγώ ευθύς μόλις μου συνέβη), και ούτε γάτα, ούτε Φόντας.

Είναι ωστόσο χρήσιμο, αν σε ενδιαφέρει η πορεία κάποιας συγκεκριμένης συζήτησης.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 22:26:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
The Right way…..of esoterism!!!!

With…. ananfruits!

With…. avatpotatos


Consequence…


Poor…. Admin!!!!

Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 15/01/2003 22:30:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 22:48:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωχ!

Η φωτογραφία μου!

Θα κάνω φόνοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 23:24:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Axxx ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ τι εχασες!!

Πάντως Αμαλία υπάρχουν και καλύτερες…

Φαντάσου την σε χαμηλή πτήση!!!

Και μην παει σε κακο ο ΝΟΥΣ σου. Ειμαι συμφωνος με τον ΜΠΑΛΖΑΚ... ελεγε πως οι γυναικες τα γνωριζουν ολα, απο ενστικτο!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2003, 00:08:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ηταν θαρρώ το 1997.

Τότε που είχα κάνει εκείνην την δίαιτα...
και έχασα 37 κιλά.

και τόλμησα για πρωτη φορά στη ζωή μου να βγω στη βεράντα της υπέροχης έπαυλής μου με μαγιώ...


Πάντως αναρρωτιέμαι. Που είναι οι συντονιστές;
Εμεις έτσι που πάμε θα το καταλήξουμε το φόρουμ εστιατόριο για άτομα που λόγω τεραστίου όγκου, ασχολούνται με τον εσωτερισμό...

Α, και κάτι άλλο:
ΝΟΤΗΗΗΗΗΗΗΗ!!! κάτι με είχες ρωτήσει αν θυμάμαι την πρωτοχρονιά.
Νομίζω ότι σε αυτό το φόρουμ μπορείς να δεις την απάντηση...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2003, 00:23:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας.

Με μεγάλη μου λύπη αλλά και θυμό βλέπω ότι... ποικιλοτρόπως ασελγήσατε και λαιμαργήσατε (πω, πω λέξη!!! ) πάνω στην φτωχή, πλην τίμια όμως κότα μου.

Την ζηλέψατε γιατί έγινε αντικείμενο στοχασμού από τόσους σημαντικούς ανθρώπους και θελήσατε να της κλέψετε λίγο από την δόξα της (ε, εντάξει, και λίγο από το μπουτάκι της )

Αν και την εκπαίδευσα να υπερασπίζει μόνη της τον εαυτό της κάνοντας την κότα-ιππότη...

...ωστόσο βλέποντας να την κοιτάζετε τόσο απειλητικά...

...και κάποιοι να ετοιμάζουν... κοτοκλοπές, παίζοντας το αδιάφοροι...

...αποφάσισα να της βάλω έναν άγριο φρουρό...

...και να την αποκαταστήσω με τον πιο βαρβάτο κόκκορα στον κόσμο...

...αλλά δυστυχώς η κότα, μας βγήκε πηδηχτούλα και κερατούκλα...

... και ο κόκκορας την αποτελείωσε και την σούβλισε για να παραδειγματίσει και τις υπόλοιπες...

...Και καθόσον η καημενούλα της η ψυχoύλα καλοπερνάει στον παράδεισο με τις φίλες της...

αρπάξαν την ευκαιρία οι αντίπαλοί της για να γλιτώσουν το τομάρι τους...

... προτείνοντας μία ξεχωριστή γαστριμαργική συνταγή, που ετοίμασαν στα γενετικά τους εργαστήρια οι Ραελιανοί, έναν γενετικό συνδυασμό του DNA μιας χορταστικής κότας σε συνδυασμό με το DNA μιας δροσιστικής μπύρας...

Λοιπόν παιδιά, υποψιάζομαι ότι σύντομα κάποιος όψιμος "διανοητικόεσωτεριστής" μπορεί να μου την... βγει από τα αριστερά υπενθυμίζοντάς μου ότι είμαι και κοτζάμ Διαχειριστής και ότι έπρεπε να μην καταστρατηγώ το ύφος του forum. Να με υπερασπιστείτε, σας παρακαλώ. Να πείτε κανέναν καλό λόγο στον ADMIN για μένα να με λυπηθεί. Έχω δικαιολογίες ο καημένος, διαβάζω τα διεθνή νέα, μεταφράζω, δημιουργώ σελίδες html, διαβάζω και επιβλέπω 50-70 μηνύματα καθόλη την ημέρα κ.α, κ.α. κ.α. κ.α.

Εεε, μετά από αυτά γίνομαι σαν ζαλισμένο... κοτόπουλο


"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2003, 01:58:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΔΕΣ ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΓΕΛΑΜΕ ΜΟΝΕΣ......ΩΣ ΟΙ ΞΑΝΘΕΣ ΜΠΡΟΣ ΤΗΝ ΤV....
THOTH,'Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΕΤΑΣΟΥ....'.....
ΩΡΑΙΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ!
ΠΛΑΤΩΝΑ ,ΩΡΑΙΑ ΣΥΛΛΟΓΗ.....!
ΕΛΠΙΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΧΑΜΗΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ +ΕΔΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΦΑΙΡΑ........

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 10:31:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ....
ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ... ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟ ΚΟΤΑ .... ΚΑΙ
ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΟΤΑ ΣΕ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ.....
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ...
ΑΚΟΜΑ ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....
ΑΧ ΑΜΑΛΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 11:02:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...επρεπε να το'χες καταλαβει!
παντως απ'οτι μου ειπε η Αμαλια,η κοτα το'σκασε ...+της
αφησε μια καρτα με το τηλεφωνο εστιατοριου+ενα σημειωμα...


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 11:07:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΜΑΛΙΑ,
ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ Ο ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΕΜΕΣΩΣ-ΣΑΦΩΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΕΛΕΑΣΤΙΚΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟΣΥΣΤΑΤΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΟΥ ΕΓΚΑΙΝΙΑΣΕ ΠΡΩΤΟΣ Μ'ΕΠΙΤΥΧΙΑ...
+ΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΙΦΤΙΝΓΚ ΓΝΩΣΕΩΝ....

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 12:59:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
'ΟΠΩΣ ΕΠΑΝΩ ΕΤΣΙ +ΚΑΤΩ'...ΣΟΥΡΡΕΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΣΑΡΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ.....


'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 17/01/2003 13:03:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 20:49:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mόλις τώρα θυμήθηκα μία χιουμοριστική , κατά μία άποψη, ιστοριούλα : μία μικρή ξάδερφή μου είχε πάρει πριν μερικά χρόνια ένα κοτοποουλάκι και πολλές φορές το άφηνε να τριγυρίζει μέσα στο σπίτι . αυτό λοιπόν που λέτε το κοτοπουλάκι είχε την κακή συνήθεια να ακολοουθεί τους ανθρώπους από πίσω... έτσι μία μέρα που ο ξάδερφός μου , 70 κιλα άνθρωπος , είχε γυρίσει από την εκλησία και φόραγε κάτι σκληρά και βαριά παπούτσια ξαφνικά χτύπησε κάποιος την πόρτα... έτρξε να ανοίξει και δεν είχε προσέξει ότι το κοτοπουλάκι τον ακολουθούσε τ΄ρεχωντας από πίσω του... ανοίγει λοιπόν και εκεί που γυρνάει...πλατς...πάει το κοτοπου λάκι . έγινε χαλκομανία . ας αφιερώσουμε λοιπόν ενός λεπτού σιγή στη μνήμη αυτού του κοτοπου΄λου που έπεσε ηρωικά σε μια άτυχη στιγμή !

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 21:07:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τσ τσ τσσσ... Το κακόμοιρο το κοτοπουλάκι δεν πρόλαβε να γίνει κοτόπουλο...
Επομένως, όχι "άτυχη μοίρα του κοτοπούλου",
αλλά του κοτοπουλακίου
ή κοτοπουλακιού!!!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 21:23:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ananass πως μπορώ να συμπεριλάβω μία φωτογραφία στο μύνημά μου ?

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 21:35:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εννοείς σαν τη δική μου που βγαίνει στην "ψηφιακή υπογραφή"
ή σαν αυτές της ΑΤΜΑ και του thoth μέσα στο μήνυμα;
Ό,τι και να εννοείς πάντως, μπορείς να επισκεφτείς αυτό το οποίο θα σε βοηθήσει πολύ:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=490

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 21:46:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


μια κότα μετά από ηλιοθεραπεία

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 21:48:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ ananass για την πληροφορία .

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 21:48:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χααααα!!!

Χαίρομαι που τα κατάφερες τόσο γρήγορα!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 21:52:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΣΥ: Posted - 17/01/2003 : 21:48:44

ΕΓΩ: Posted - 17/01/2003 : 21:48:46

Πωωω!!!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 21:53:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν θες να δει κάτι ωραίες φωτο γραφίες με ζώα πήγαινε www.blackhumor.gr και διάλεξε από το μενού αριστερά φωτογραφίες και μετά διάλεξε ζώα . κάποιες είναι πολύ αστείες

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 22:07:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μόνο 2 δευτερόλεπτα διαφορά

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2003, 22:08:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
βελτιώνομαι πάντως στους χρόνους μου , δεν μπορείς να πεις .


"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 7 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1098633
Maintained by Digital Alchemy