ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΣΟΦΙΑ =-.
 Η κότα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 7
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 15:45:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κύριε διαχειριστα, διαμαρτύρομαι!

Πολλές γυναίκες έχει το ESOTERICA!!!


It’s a PARTY!!!! ΑΜΑΛΙΑ!!!!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 15:56:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πλάτωνα,αν μοιάζεις του Clooney,τότε ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να βγούμε για καφέ!!!!!!!!!!!!!!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Edited by - Darkangel_78 on 10/02/2003 15:56:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 16:05:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

.... ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΑΓΓΕΛΕ!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 16:15:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευτυχώς η Ιταλία είναι κοντά και η πρόσκληση ανοιχτή!!!!!
(Όχι που θα γλίτωνες!!! )

Kαι σε πληροφορώ καλέ μου Πλάτωνα ότι οι γυναίκες του Esoterica είναι κατά πολύ καλύτερες από αυτές στη φωτό....Καλύτερες ΚΑΙ μέσα ΚΑΙ έξω!!!Οπότε πάρε το πρώτο αεροπλάνο και ΕΛΑ!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Edited by - Darkangel_78 on 10/02/2003 16:29:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 16:31:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
XM!O Ο ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟΣ....ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΥΡΙΟ...
ΣΚΟΤΕΙΝΕ ΑΓΓΕΛΕ...ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ Σ'ΕΝΑ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ....
ΧΜ..

ΜΗΝ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ...ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑΖΕΙ +ΟΝΟΜΑΤΑ...


'manava seva, madhava seva'


Edited by - ΑΤΜΑ on 10/02/2003 16:32:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 16:51:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

XM!O Ο ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟΣ....ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΥΡΙΟ...

Και εσύ πού το ξέρεις ΑΤΜΑ???Αααα, κάτι μου κρύβετε εδώ!!!
Πλάτωνα περιμένω εξηγήσεις!!!!
(Κάτι είχε το κοτόπουλο και μας πείραξε!!!!)

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Edited by - Darkangel_78 on 10/02/2003 16:53:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 16:58:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H ATMA ΑΓΓΕΛΕ, ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ!

Καιρος να σωβαρευθουμαι λιγο!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 17:53:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΛΙΛΙΘ 4 ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛΙΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ????????????????????
ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ???????????????????
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΟΘΟΥΜΕ....

ΚΑΛΗ ΜΟΥ Darkangel_78 4 ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛΑ 16 ΑΤΟΜΩΝ
+= 16

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 18:56:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ασε.
Τα έχει για τους εργάτες που θα έρθουν να πάρουν τα χαλιά για πλύσημο αύριο...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 23:36:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΈχουΤε ξεφύγει τελείως!!!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 00:21:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΧ!ΣΚΟΤΕΙΝΕ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΕ...
Ο ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΕΛΙΞΗΡΙΟ...
ΚΟΙΤΑ ΤΩΡΑ!
ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΑΝΤΙΔΟΤΟ...
ΜΑ ΒΡΕ ΠΛΑΤΩΝΑΚΟ ...ΣΟΥ ΕΙΠΑ ...ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΕΙΣ ΟΛΟ ...
ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΔΟΣΟΜΕΤΡΗΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ...
ΚΤΡ!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΑΝΤΙΔΟΤΟ...

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗ ΤΖΟΥΝ ...
ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ...ΕΠΛΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΘΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΟ ΜΟΛΙΣ ΤΗ ΔΕΙΣ...

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...(!)


'manava seva, madhava seva'


Edited by - ΑΤΜΑ on 11/02/2003 00:23:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 00:27:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΑ ΓΛΥΚΑ
ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΑ
ΚΑΠΟΙΟΙ...
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ------- ΠΗΡΕ ΜΙΑΝ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ...

ΟΧΙ! ΚΑΚΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...
...ΥΠΕΡΟΧΗ Η JUNE...CASTA!!!


'manava seva, madhava seva'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 13:16:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ μας ΦΙΛΕ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΕ,

Για άλλη μια φορά πρέπει να επανορθώσουμε τις ασχήμιες που διεπράχθησαν σε αυτό το ΠΤΗΝΟ. Από τα βάθη της ψυχής μιας ΚΟΤΑΣ….. φτάνουν οι παρακάτω αφορισμοί!


quote:
Αν τα ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ είχαν να διαλέξουν ανάμεσα στα άχυρα και στο χρυσαφί, θα διάλεγαν τα άχυρα, γιατί η τροφή είναι για τα γαϊδουριά, πιο ευχάριστο πράγμα από το χρυσαφί.

ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ.

Αν ο ΠΛΑΤΩΝΑΣ διάλεγε μεταξύ Κάστας και γνωμικών…. θα διάλεγε την ΚΑΣΤΑ… γιατί δεν είναι Μ.…….Σ.
Εξ άλλου…. τα γνωμικά δημιουργούνται ευκολα….οι κάστες (ΑΓΝΕΣ) πολυ δυσκολα, ….. είναι και λίγες!

Αχ αυτές οι ΑΓΝΕΣ ΨΥΧΕΣ!!!!

Καλή μου Πύθια, έχεις ακόμα τη σφαίρα ? Κοίτα την λοιπόν και πρόσεξε τα παρακάτω. Είναι πολύ ΜΕΤΑ ΦΥΣΙΚΑ!!!

Η επιστήμη απέδειξε, για άλλη μια φορά κάτι που ΟΙ (ΑΘΕΟΦΟΒΟΙ) είχαν δει πριν χρόνια!

Αν πάρεις ένα ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ που βρίσκεται στο απόλυτο ΜΗΔΕΝ…τα ηλεκτρόνια περνούν από μέσα του σαν να ήταν ΚΕΝΟΣ! Αν αυξήσεις λίγο τη θερμοκρασία, ο κρύσταλλος αρχίζει και σκορπίζει ηλεκτρόνια*(ΑΝΟΜΟΙΟΓΕΝΕΙΕΣ) στο μέρος που αυξήθηκε η θερμοκρασία. Αν χρησιμοποιήσω αυτά τα ηλεκτρόνια για να παρατηρήσω τον κρύσταλλο, θα έβλεπα μόνο της ΑΝΟΜΟΙΟΓΕΝΕΙΕΣ, και θα έλεγα ότι υπάρχουν μόνο οι ΑΝΟΜΟΙΟΓΕΝΕΙΕΣ και ΟΧΙ Ο ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣ!

Ποιο είναι το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ…ο ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣ η οι ΑΝΟΜΟΙΟΓΕΝΕΙΕΣ?

Και αν το ΔΙΑΣΤΗΜΑ που ΖΟΥΜΑΙ…συμπεριφέρεται έτσι?

Αν το κάνει και η ΨΥΧΗ?

quote:
Στη Φύση αρέσει να κρύβεται

ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ!

Θυμασαι τι μου είπε ο φίλος μου πριν καιρό? Εκεί… στις ΖΩΕΣ?

quote:
Φανταστείτε πως κάνετε ένα ταξίδι, πάνω σε ένα πλοίο μαζί με άλλο κόσμο, κάτι σαν το ΤΙΤΑΝΙΚ. Έχει μεγάλη κακοκαιρία, ανεβαίνουν τα μποφόρ, και καταλαβαίνεται πως πάει για βρόντο. Ο κόσμος φοβάται, ψάχνει για σωσίβια και βάρκες, μα εσείς καταλαβαίνεται πως δεν υπάρχει χρόνος και πέφτετε στη θάλασσα, έτσι το πλοίο δεν σας παρασέρνει στο βυθό. Αν και είσαστε γυμνασμένος, κολυμπάτε θαυμάσια, μετά από ώρες οι δυνάμεις σας αρχίζουν να σας εγκαταλείπουν, όποτε αρχίζετε να σκέφτεστε πως έφτασε η ώρα.…μα να που δεν έφτασε, γιατί ξαφνικά το χέρι σας ακουμπάει μια σανίδα.*(γνώση) Τι τύχη σκέφτεστε… και αποκαμωμένος ακουμπάτε επάνω για να ανακτήσετε δυνάμεις. Περιμένετε λοιπόν πάνω στη σανιδά για βοήθεια που δεν φτάνει, έτσι μη βλέποντας τίποτα…. πεινάτε, διψάτε…(το ξεπερνάτε) αρχίζετε και κολυμπάτε ΜΟΝΟΣ ΣΑΣ! Τα χέρια σας γίνονται κουπιά, μέχρι που κάποια στιγμή βλέπεται μακριά ένα νησάκι. Η Ελπίδα σας δίνει φτερά, και εκεί που σκέφτεστε πως σε λίγο φτάνετε… βλέπεται το χάρο με τα μάτια σας!!! Ένας καρχαρίας σας περιτριγυρίζει, με τους σάλιο αδένες σε ενέργεια! Μιας και περάσατε από τόσα…είσαστε και περίεργος τύπος, λέτε δεν πάει στην οργή, θα με φάει που θα με φάει……αρχίζετε και τον κοιτάτε στα ΔΟΝΤΙΑ! Ανεπάντεχα, ο καρχαρίας σας αφήνει ήσυχους, ψάχνει για φοβισμένους, και εσείς με τις εναπομείναντες δυνάμεις κολυμπάτε ίσα με την ακτή, όπου εξαντλημένος χάνεται τις αισθήσεις σας! ΞΥΠΝΑΤΕ….και ξαφνικά σας φαίνονται όλα διαφορετικά…τα χρώματα τα λουλούδια, ο ήλιος η θάλασσα, όλα είναι πολύ μα πολύ πιο έντονα. Σηκώνεστε και αισθάνεστε το σώμα και το μυαλό σας τέλειο, καθόλου κουρασμένοι….Είσαστε μόνο εσείς και η ΦΥΣΗ… δεν σας λείπει η Τηλεόραση, τα Βιβλία, το ΣΕΧ…Αρχίζετε να χορεύεται, τραγουδάτε σαν μεθυσμένοι…και ευλογείται την δημιουργία και την ΟΜΟΡΦΙΑ της! Ξαφνικά, βλέπετε ένα περίεργο δένδρο! Δεν το έχετε ξαναδεί! Πλησιάζετε, απάνω έχει ένα καρπό, ούτε αυτόν τον έχετε ξαναδεί η γευτεί, και τι περίεργο. Είναι γεμάτο….με κάτι σαν μικρά κεράκια, όπου από ολα αυτά, είναι αναμμένο ΕΝΑ ΜΟΝΟ…. Μόλις φτάσει προς το ΤΕΛΟΣ του, αρχίζει και τρεμοσβήνει…και μόλις τελειώσει, στο ίδιο το δένδρο ανάβει ένα άλλο κεράκι… Καταλαβαίνεται πως έτσι ανάβουν και σβήνουν όλα τα κεράκια του δένδρου, είσαστε πολύ πεινασμένος…. αποφασίζεται να δοκιμάσετε το ΑΓΝΩΣΤΟ φρούτο… Οοοπς.. το ΘΑΥΜΑ, αρχίζετε να βλέπεται γύρω σας ένα σωρό δένδρα με κεράκια, να κάνουν το ίδιο ακριβώς…όπως το δένδρο που γευτήκατε τον καρπό, και όλα τα δένδρα…. μαζί και το δικό σας, να είναι μέρος ενός πολύ μα πολύ μεγάλου δένδρου…
Ακουμπάτε στο δένδρο γοητευμένος….Ο Ήλιος είναι πανέμορφος …Φωτίζει, και ζεσταίνει την καρδιά όπως ποτέ….
Χωρίς το Φως … είναι ΝΥΧΤΑ!

Οι ΚΟΤΕΣ, κάνουν που και που….. ΧΡΥΣΑ ΑΥΓΑ!

ΠΛΑΤΩΝΑΣ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 15:25:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν πάρεις ένα ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ που βρίσκεται στο απόλυτο ΜΗΔΕΝ…τα ηλεκτρόνια περνούν από μέσα του σαν να ήταν ΚΕΝΟΣ! Αν αυξήσεις λίγο τη θερμοκρασία, ο κρύσταλλος αρχίζει και σκορπίζει ηλεκτρόνια*(ΑΝΟΜΟΙΟΓΕΝΕΙΕΣ) στο μέρος που αυξήθηκε η θερμοκρασία. Αν χρησιμοποιήσω αυτά τα ηλεκτρόνια για να παρατηρήσω τον κρύσταλλο, θα έβλεπα μόνο της ΑΝΟΜΟΙΟΓΕΝΕΙΕΣ, και θα έλεγα ότι υπάρχουν μόνο οι ΑΝΟΜΟΙΟΓΕΝΕΙΕΣ και ΟΧΙ Ο ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣ!

κι εγώ όταν μαγειρεύω κοτόπουλο και επιμένω πως το λευκό κρέας που έχω αφήσει είναι όντως τα μπούτια σε κβαντική μορφή, ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙ;;;
ΕΕΕΕΕ;;;;;;;

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 15:39:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και τα ΜΠΟΥΤΙΑ και η ΠΡΑΞΗ.... είναι σε ΚΒΑΝΤΙΚΗ Μορφή.

Το ΘΕΙΟ……το αφήσαμε απ έξω ΑΜΑΛΙΑ,……. ΕΙΝΑI ΙΔΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 15:44:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΛΑΤΩΝΑ!!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΗΤΑΝ ... ΧΡΥΣΟ ΚINDER ΚΠΛΗΞΗ!!!!


'manava seva, madhava seva'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 15:50:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Και τα ΜΠΟΥΤΙΑ και η ΠΡΑΞΗ.... είναι σε ΚΒΑΝΤΙΚΗ Μορφή.

Το ΘΕΙΟ……το αφήσαμε απ έξω ΑΜΑΛΙΑ,……. ΕΙΝΑI ΙΔΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ?


Για κάτσε λίγο ρε Πλάτωνα. Στον θείο δίνω στήθος κοτόπουλο ΠΑΝΤΑ γιατί έχει τα νεφρά του και δεν κάνει. Για τους άλλους εννοούσα...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 16:58:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με τη λέξη "ΘΕΙΟ" δε νομίζω να εννοούσε συγγενή καλή μου...

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 23:04:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατί σκοτεινέ μου Αγγελε;

Πιστεύεις ότι το θείο δεν συγγενεύει με καθέναν από εμάς;

Δεν είμαστε κι εμείς κομμάτια του;

- όπως τα μπούτια και το στήθος της κότας. Κομμάτια είναι κι αυτά από την κότα, άσχετα αν ο θείος πρέπει να προσέχει ποιο κομμάτι θα φάει -

ΠΡΟΣΟΧΗ! Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΡΑΣΗ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΑ ΝΟΗΜΑΤΑ.
ΣΕ 30 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΘΑ ΑΥΤΟΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ...
30 - 29 - 28 - 27 - 26 - ...

αυτή...που τα κατάφερε!

Edited by - amalia on 11/02/2003 23:09:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 23:29:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΛΕΞΑΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΙΟ...
ΑΜΑΛΙΑ.... ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΘΕΙΟ ........

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .....

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 00:19:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γιεγιεγιεγιεεεεε!
εγινα μελος πρωτης βαθμιδας!!!!

ετσι, καλοι μου φιλοι
καλε μου αβαταρ,
καλη μου αδελφουλα,...

λεω να παω τωρα στο ψυγειο,
να βγαλω την τουρτα,
να αναψω ενα κερακι,
να σβυσω το κερακι,

να μην μοιρασω την τουρτα,

αλλα να τη φαω ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΛΗ

ΓΙΑΤΙ ΘΕΙΑ ΛΟΛΑ!
Η ΤΟΥΡΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ

ΗΤΑΝ ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛΑ!!!!!!!!!!!!

στην υγεια σας

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 00:24:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ...

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΛΙΛΙΘ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΣ ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 00:50:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΓΡΙΕΣ
+ΤΟ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ....(ΤΟ ΠΡΟΦΕΡΕΙ ΣΩΣΤΑ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟΥΤΟ...)
XAXA!


"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

Edited by - ΑΤΜΑ on 14/02/2003 01:01:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Idiana Jones
Νέο Μέλος

Papua New Guinea
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 08:45:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Idiana Jones  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΑΛΙΣΤΑ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΘΥΜΩΣΕΙ!

οτι βρεξει ας κατεβασει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 10:08:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειάσας.
Ξέρω ένα ανέκδοτο με κάτι γριές που είχαν άλσχάιμερ.
Και πίνανε καφέ κάθε 15 λεπτά, και μετά δεν το θυμόντουσαν...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 10:09:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α!
Να σας πω και το γνωστό ανέκδοτο με κάτι γριές που είχαν άλσχάιμερ.
Και πίνανε καφέ κάθε 15 λεπτά, και μετά δεν το θυμόντουσαν...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 10:10:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα.
Να σας πω ένα ανέκδοτο με κάτι γριές που είχαν άλσχάιμερ.
Και πίνανε καφέ κάθε 15 λεπτά, και μετά δεν το θυμόντουσαν...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 10:11:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειάσας.
Μου είχαν πει κάποτε ενα ανέκδοτο με κάτι γριές που είχαν άλσχάιμερ.
Και πίνανε καφέ κάθε 15 λεπτά, και μετά δεν το θυμόντουσαν...

αλλά δεν μπορώ να το θυμηθώ

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 15:35:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αμαλια,
ειχαν αλσχαιμερ,
γιαυτο δεν το θυμοντουσαν!

λιλιθ -η πρωτη γυναικα

Edited by - λίλιθ on 14/02/2003 15:36:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 15:40:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να θυμούνται τι;;;;
Ποιές;;;;;
Πότε;;;;;

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 7 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1411133
Maintained by Digital Alchemy