ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ...ΜΥΑΛΟ!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:07:17  Εμφάνιση Προφίλ

stiv:

quote:

Total Eclipse δεν ειμαι ουδετερο (το)




stiv,άστον κι΄αυτόν από την ΖΗΛΕΙΑ του
τα κάνει τα ...τυπογραφικά λάθη!!!


Που να σε φθάσει ο ...καημένος!!!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:11:03  Εμφάνιση Προφίλ
Total Eclipse τι είπες;
Γάμπα θέλεις;
Μπουτάκι δεν σου κάνει;

Ορίστε!!!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:11:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados
quote:

quote:

Μα αγαπητη καποδιστρια,μονη σου μου απαντησες γιατι δεν ταιριαζουμε ,παλαιοτερα.
1ον,δεν σου αρεσουν οι μορφονιοι,αρα ποτε δεν θα γνωριζομασταν τυχαια,μονο μεσω παρεας,αλλα και τοτε δεν θα μου εδινες σημασια,λογω αυτου του ελλατωματος μου(κατα τα γουστα σου).
2ον,εγω ειμαι ταλιμπαν ορθοδοξος,λατρης της ορθοδοξης παραδοσης μας.
3ον,εσυ εισαι απελευθερωμενη ,ενω εγω ειμαι των παραδοσεων.Εσυ θα φορας φουστες οπου θα φαινεται το γονατο,κατι που για μενα ειναι πολλυ πανω απο τις δυναμεις μου να το δεχτω.
4ον,σιγουρα θα εισαι ενα κοριτσι απελευθερωμενο σεξουαλικα,χωρις ταμπου,που θα θελεις να ζεις τις χαρες του ερωτα.Αντιθετα εγω ,επιτρεπω το σεξ στον εαυτο μου,μονο κυριακη πρωι μετα την εκκλησια και αυτο οχι παντα.
5ον,αρετη σε μια κοπελα θεωρω το να ειναι πολλυ καλη μαγειρισα,να κενταει,να πλεκεικ.τ.λ.
6ον,δεν θεωρω αντρα καποιον που δεν πηγαινει στο γηπεδο και στο καφενειο.Στο καφενειο δε ο πραγματικος αντρας,πρεπει να μεθαει και οταν γυριζει σπιτι,να δερνει την γυναικα του και καμμια φορα να τη σοδομιζει(αν ειναι κυριακη).
Πως ειναι δυνατον να ταιριαζουμε λοιπον;



Εξ' αυτών λοιπόν συνεπάγεται ότι μόνον μια
ΣΑΡΑ Ή ΡΑΧΗΛ θα μπορούσε να ταιριάξει
μαζί σου!

Και αν είσαι ήδη παντρεμένος σίγουρα μια τέτοια έχεις
βρεί...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.



Nαι αλλα εχει ενα ελατωμα.Δεν με αφηνει να δερνω αλλες γυναικες γιατι λεει οτι μετα δεν θα μπορουν να ξεκολησουν και θα μας χαλασουν το σπιτι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:13:19  Εμφάνιση Προφίλ
Total Eclipse:


quote:
Αυτο ειναι για ολους. Για την φανκλανιτσα μου θα σκεπασω το φεγγαρι για να μεινουμε τα δυο μας στο σκοταδι.


Για όλους,αλλά όλο
kapodistria και kapodistria και ξαναμανα kapodistria,
το πάς...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:15:16  Εμφάνιση Προφίλ

skartados:

quote:
Nαι αλλα εχει ενα ελατωμα.Δεν με αφηνει να δερνω αλλες γυναικες γιατι λεει οτι μετα δεν θα μπορουν να ξεκολησουν και θα μας χαλασουν το σπιτι.

skartados έχεις χάσει επεισόδια...

Γύρνα σελίδα και κοίτα με
προσοχή,όλα!!!


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:16:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados
Στηβ,οταν πας τουαλετα,διαμαρτυρεσαι που οι αντρες δεν σηκωνουν το καπακι;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:21:43  Εμφάνιση Προφίλ
Total Eclipse:


quote:
Ειναι θεμα ανδρικης τιμης εδω περα.

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:26:11  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Στηβ,οταν πας τουαλετα,διαμαρτυρεσαι που οι αντρες δεν σηκωνουν το καπακι;


Η ζήλεια θα σας φάει...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:28:10  Εμφάνιση Προφίλ
Total Eclipse ,
πήγες να δείς το "Κάτι ψήνεται" να
ξεσηκώσεις καμιά συνταγή για την
φακλάνα σου;

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:29:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados
quote:

stiv:

quote:

Αυτο για την καποδιστρια...http://www.youtube.com/watch?v=oG3JPvH3tO0&feature=related




stiv,αυτά να τα βλέπει ο skartados για
να μην νομίζει...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.



Τετοια πατσαβουρα,ουτε θα γυρνουσα να τη κοιταξω.Εχουμε και ενα επιπεδο,βοσινακη δεν φαγαμε ποτε,μονο elite.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:35:38  Εμφάνιση Προφίλ
skartados:

quote:

Τετοια πατσαβουρα,ουτε θα γυρνουσα να τη κοιταξω.Εχουμε και ενα επιπεδο,βοσινακη δεν φαγαμε ποτε,μονο elite.



Ω,ναι,ναι Ελιτ!!!

"My name is Sarah

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:41:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados
quote:

skartados:

quote:

Τετοια πατσαβουρα,ουτε θα γυρνουσα να τη κοιταξω.Εχουμε και ενα επιπεδο,βοσινακη δεν φαγαμε ποτε,μονο elite.



Ω,ναι,ναι Ελιτ!!!

"My name is Sarah

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.



Σαρα ξεσαρα,ετσι ειναι ο Σκαρταδος....Παντα διαλεγε τον αφρο.Το αντριλικι μου ειχε εχει και θα εχει περαση,μετραει ασχημα.Πολες ξεκινησαν με τη μυτη ψηλα,ηταν μη μου απτου, και εφτασαν να παρακαλανε κλαιγοντας να τις κανω οτι θελω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:45:14  Εμφάνιση Προφίλ
Total Eclipse :

quote:
Μου δειχνεις την γαμπα σου;

Παρε το λιγο πιο πανω, δεν βλεπω καλα.



Αυτά να τα πείς στην φακλάνα σου...

Αλλά τώρα είναι απασχολημένη με το φαΐ έ;

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:45:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados
quote:
Σκαρταδε νομιζω οτι θα πρεπει να αμαρτησεις μια φορα εστω για το καλο της πατριδας. Η kapodistria σε χρειαζεται.



Αν με χρειαζοταν μονο η καποδιστρια καλα θα ηταν.Εγω αυτο που βλεπω εδω μεσα αλλα και εξω,ειναι οτι με χρειαζεται το 99,99% των γυναικων.Ενας ειμαι που να κανω ψυχικο πρωτα;Αν ημουν ινδιανος,θα με φωναζαν "απιαστο ονειρο".Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:48:58  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Σκαρταδε νομιζω οτι θα πρεπει να αμαρτησεις μια φορα εστω για το καλο της πατριδας. Η kapodistria σε χρειαζεται.



Αν με χρειαζοταν μονο η καποδιστρια καλα θα ηταν.Εγω αυτο που βλεπω εδω μεσα αλλα και εξω,ειναι οτι με χρειαζεται το 99,99% των γυναικων.Ενας ειμαι που να κανω ψυχικο πρωτα;Αν ημουν ινδιανος,θα με φωναζαν "απιαστο ονειρο".


Ευτυχώς που το θέμα λέει:
ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ...
αλλιώς μπορεί και να σε παρεξηγούσε κανείς...

Και ξέρεις έ;
Σοφή η παροιμία:
"Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και
μικρό καλάθι!!!"

Και εγω θα συμπλήρωνα: " Πολύ μικρό" ...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:54:38  Εμφάνιση Προφίλ

skartados,για σένα...


(τα κερασάκια μπορείς να τα μετρήσεις...)

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:59:42  Εμφάνιση Προφίλ
Total Eclipse :

quote:
Αυτο ειναι ρε φιλε, ειμαστε ειδος προς εξαφανιση. Κοιτα πως η αλλη προσπαθει να μειωσει την αγαπη μου για να με παρει αυτη. Γαμησε τα, θα πρεπει να γινουμε μουσουλμανοι για να τις προλαβουμε ολες.

Αλαχ μπαρ.



Ω,ναι Όντως!!!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:59:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados
Που λες καποδιστρια,οποια γυναικα γνωριζα,μετα την υποχρεωτικη κυριακατικη λειτουργια,με παρακαλουσε να παω στο καφενειο και στη συνεχεια προσευχοταν να γυρισω μεθυσμενος....Μα ολες....

Οσο για το μικρο κερασακι,προχθες μου ζητησε καποια να παιξει μαζιτου,και δεχτηκα αφου πρωτα της ζητησα να μην απομακρυνθει πολυ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 21:04:10  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
skartados αν ησουν ινδιανος θα σε λεγαν <το νερο που καει>>

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 21:07:43  Εμφάνιση Προφίλ
skartados:

quote:
Η απορια μου ηταν,πως ειναι δυνατον ενω εχω γνωρισει αρκετες γυναικες στη ζωη μου,να μην εχω γνωρισει μια τετοια περιπτωση σαν και εσενα και εννοω με τα δικα σου ενδιαφεροντα.

Την απαντηση μου την εδωσες .Γιατι αυτες οι γυναικες ειναι διαφορετικες σε ολες τις εκφανσεις της ζωης και βλεπουν ολα τα πραγματα απο ξεχωριστη οπτικη γωνια.

Δεν θελω να λαβεις το μηνυμα μου ως σαλιαρισμα και ζητω προκαταβολικα συγνωμη για το θαρος που πηρα.

(Από θέμα: Ισχυει ακομα αυτο; )



ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 21:13:42  Εμφάνιση Προφίλ
Total Eclipse ,

εδώ κολλημένος με την kapodistria,
ΣΥΝΕΧΩΣ !!!

Αλλά τώρα πάω να φάω,πείνασα...

Μην ξεθαρεύετε όμως γιατί:

i'm watching you...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 21:13:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados
quote:

skartados:

quote:
Η απορια μου ηταν,πως ειναι δυνατον ενω εχω γνωρισει αρκετες γυναικες στη ζωη μου,να μην εχω γνωρισει μια τετοια περιπτωση σαν και εσενα και εννοω με τα δικα σου ενδιαφεροντα.

Την απαντηση μου την εδωσες .Γιατι αυτες οι γυναικες ειναι διαφορετικες σε ολες τις εκφανσεις της ζωης και βλεπουν ολα τα πραγματα απο ξεχωριστη οπτικη γωνια.

Δεν θελω να λαβεις το μηνυμα μου ως σαλιαρισμα και ζητω προκαταβολικα συγνωμη για το θαρος που πηρα.

(Από θέμα: Ισχυει ακομα αυτο; )



ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.



Αυτο σου ειπα και τωρα.Οτι δεν θα γνωριζομασταν ποτε,γιατι δεν σου αρεσουν οι μορφονιοι...
Κατα τα αλλα η συμβουλη μου για τους κοινους θνητους ειναι η εξης.
Δεν υπαρχουν ασχημες γυναικες,υπαρχουν αντρες που δεν πινουν.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 21:30:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
αγαπητη μου Καποδιστρια... μαλλον τον μαγεψες


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 21:39:40  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ε, τι αρπακτικο ειμαι?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 21:48:17  Εμφάνιση Προφίλ

Total Eclipse:


quote:
Ο predoulis αγριεψε. lol

Εσυ δεν τον είχες καταλάβει,ΠΑΝΤΑ
έτσι ήταν...



ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 21:50:09  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

ε, τι αρπακτικο ειμαι?






...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 21:56:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados
quote:

quote:

ε, τι αρπακτικο ειμαι?






...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.



Ποιο αρπαχτικο απο τα 2 ειναι ο πρεντ;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 21:57:42  Εμφάνιση Προφίλ
Μα ειναι ξεκαθαρο...Ο pred και το ξανθο πραμα......

Every now and then i fall apart...Bright eyes...Every now and then i fall apart,and i need you now tonight...And i need you more than ever...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 21:57:54  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

αγαπητη μου Καποδιστρια... μαλλον τον μαγεψες




Ω! Ναι,και έρχομαι από τα βάθη της αρχαιότητος...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 22:10:18  Εμφάνιση Προφίλ
Να καλωσορίσω τον αγαπητό
Σοβαρός!!!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy