ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Σχέδιο ερημοποίησης της χώρας;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 8
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
europaios2
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5735 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2007, 10:48:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους europaios2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Και οι δύο είναι για φτύσιμο αλλά αυτούς θα επιλέξει ο λαός στην συντριπτική του πλειοψηφία σε 10 μέρες. Αυτό σημαίνει οτι είναι και ο λαός για φτύσιμο.

Δηλαδή εγώ που υπάρχει περίπτωση και το σκέφτομαι να πάω να ψηφίσω λευκό ως ένδειξη θέλησης για στήριξη σε μια οποιαδήποτε ισχυρή κυβέρνηση είμαι για φτύσιμο;
Αν έχουμε δεδομένα αλαλούμ τότε θα ζήσουμε νέο 74" με νέους συνταγματάρχες ή ποιος ξέρει "καναλάρχες" .........
Δηλαδή είναι λύση το άκυρο και η αποχή που δίνει είτε το θέλουμε είτε δεν το θέλουμε δύναμη σε κάτι τέτοιους;
(και σε πολλούς άλλους πιο επικίνδυνους)
Έχουμε υποχρέωση όλοι ακόμα και αν δεν μας αρέσει να στηρίζουμε την εκάστοτε κυβέρνηση.
Είναι λύση ο Βεργής και το κόμμα Ελλήνων κυνηγών;
Δεν ανήκω κάπου απλά θεωρώ πως η ευθύνη υπάρχει και σε μας.
Μπορεί να μην μας αρέσουν αλλά αυτούς έχουμε και αν δεν παινέσουμε το σπίτι μας θα καεί...............
Είναι εκνευριστικό το ξέρω, να βλέπεις τον Πλύδωρα και να σου γυρνάνε τα άντερα, αλλά χρειάζεται ψυχραιμία και λογική.
Η χώρα όπως δείχνουν τα πράγματα δέχεται επίθεση από έξω και δεν ξέρει ποιος την κάνει.
Η οργή και η αναστάτωση είναι κακός σύμβουλος για ολοκληρωτικές κριτικές.


ΦΙΛΑΡΑΚΟ! ΤΟ ΘΥΜΑΣΕ ΤΟ ΒΕΡΓΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΣΙΚΥΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΤΣΙΛΙΕΡ ΕΛΑ!!!ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΠΟΛΕΜΟ!!!!ΑΦΟΥ ΤΑ ΑΧΡΗΣΤΑ ΚΑΘΗΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΑ (ΕΩΣ ΚΑΙ ΣΥΝΝΕΝΟΧΟΙ), ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΞΕΝΕΣ ΚΑΙ ΝΤΟΠΙΕΣ ΑΠΕΙΛΕΣ, ΧΙΛΕΙΣ ΦΟΡΕΣ Ο ΒΕΡΓΗΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΠΑΛΑΚΙΑ.ΕΝΩ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΑΛΟΝ ΓΙΑ ΦΛΑΤ ΤΟ ΚΟΒΩ.
ΜΑΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΠΙΟΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΚΥΒΕΡΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΕΡΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΩΝ ΠΥΡΚΑΓΙΩΝ.ΟΜΩΣ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ....ΤΙ ΔΑΣΗ ΘΑ ΚΑΟΥΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΑΚΗ? ΟΛΗ ΤΗ ΔΟΞΑ Η Ν.Δ.?
ΕΛΕΟΟΟΣ!
-ΤΙ ΦΑΝΑΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΠΙΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΔΙΩΞΙΜΟ?
ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΤΕ? ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΤΕΡΣ ΜΟΥ 68 ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ 65 ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝΤΑΙ.ΟΙ ΝΕΕΟΙ ΟΜΩΣ????ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΕΧΟΥΝΕ? Η ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΑΝ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ? ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΑΝΕ.
-! ΤΟ ΜΟΚΟ ΤΣΙΡΙΜΟΚΟ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ? ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ ΤΟ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΕ ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟΣΤΑΤΗΣΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΕΦΤΑΕΤΙΑ ΤΩΝ ΠΡΟΔΟΤΩΝ.
--ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ! ΒΡΑΔΥ):ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΒΕΡΝΣΗΣΗ? ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ! ΕΛΕΙΨΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΥ! ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΝ ΟΙ ΞΕΝΟΙ! ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΟΡΕΣ ΚΑΙ Η ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΝ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΛΑΝΩΝ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΡΟΦΗΘΕΙ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ ΤΗΣ ΕΟΚ ΑΠΟ ΤΟ 2000 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ?
ΤΟ ΠΡΩΪ Η ΠΑΣΟΚ Η Ν.Δ.
ΤΕΛΟΣ...ΠΑΝΤΩΝ.... ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΠΥΡΚΑΓΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ (ΕΝΩ ΤΗΣ ΑΝΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑΤΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΩΣ ΤΩΝ ΚΡΙΣΕΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ!) ΜΟΝΟ ΚΤΗΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΕΜΠΡΗΣΤΕΣ!
KERRY KING ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΛΛΑΔΑ!!!!!!
--ΚΑΫΜΕΝΕ ΓΙΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2007, 12:34:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν μπορείς να με πείσεις φίλε.
"Εν είδα ότι ουδέν είδα" έλεγε ένας φιλόσοφος...
Πως τώρα ξέρεις ποιος φταίει, τι γίνετε, ποιος είναι ο καλύτερος, ποια είναι η λύση, αν υπάρχει κιόλας....

Μπορεί να μην μας αρέσουν αλλά αυτούς έχουμε και αν δεν παινέσουμε το σπίτι μας θα καεί...............Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2007, 13:00:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μπορεί να μην μας αρέσουν αλλά αυτούς έχουμε και αν δεν παινέσουμε το σπίτι μας θα καεί...............

Ήδη κάηκε, αγαπητέ...

quote:
Η χώρα όπως δείχνουν τα πράγματα δέχεται επίθεση από έξω και δεν ξέρει ποιος την κάνει.

Για να δεχθεί μια επίθεση από έξω, θα πρέπει να έχει βιώσει ήδη την παρακμή εκ των έσω.

Για μένα αυτά τα δύο είναι η ουσία του θέματος.
Η έλλειψη ελέγχου από εμάς τους πολίτες και το γεγονός ότι πολλές φορές όχι μόνο λειτουργούμε σαν υπνωτισμένα και καλοκουρδισμένα στρατιωτάκια, χωρίς να καταλαβαίνουμε ότι κάποιοι κινούν τα νήματα κάνοντας μας μαριονέττες, αλλά κι ότι δεν κάνουμε κάτι να το αλλάξουμε αυτό όταν το ψυχανεμιστούμε...


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2007, 13:23:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε europaios2, ο Βεργής είναι απαξίωση της πολιτικής και όχι λύση. Αυτή η πλήρης απαξίωση και αδιαφορία είναι που μας έχει οδηγήσει σε αυτό το χάλι και φταίμε εμείς γι'αυτό.

Έχω την τύχη λίγο πριν κλείσω τα 36 μου, να έχω μια πολύ καλή εικόνα για τα πολιτικά δρώμενα της χώρας μας από το 1981 και ύστερα (μιας και ρωτάς σχετικά).

Επειδή όμως υπάρχουν τρία θέματα ήδη στα οποία συζητάμε τα ίδια πράγματα, ας περιορίσουμε τα πολιτικά σχόλια στο αντίστοιχο θέμα που υπάρχει την κατηγορία "ΣΟΦΙΑ" - αν συμφωνείτε βέβαια.

quote:
KERRY KING ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ!

Δεν είναι δικό μου, του Αντώνη Πανούτσου είναι - και όχι δεν κρύβεται ο Πανούτσος πίσω από το ψευδώνυμο KERRY KING Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2007, 13:25:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έτσι είναι amalia....

Κοράκια παντού......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 09:21:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πάντως είναι γεγονός ότι κάποιες περιοχές είναι πιό προνομιούχες και φυλάσσονται καλύτερα από άλλες για τους γνωστούς λόγους.
Όταν είχε πιάσει η φωτιά στην Πεντέλη,όλοι πέσανε στην μάχη για να σωθούνε οι βίλλες στην Πολιτεία και την Εκάλη,βλέπεις τα φράγκα είναι πολλά..Όσον αφορά κάποια άλλα μέρη που φυλάσσονται καλά,και το λέω αυτό γιατί άκουσα κάποιους να λένε ότι Αγία Παρασκευή-Χολαργός-Παπάγου φυλάσσονται καλύτερα λόγω πλούσιων κατοίκων και κουραφέξαλα,λέω λοιπόν ότι ο λόγος που δεν έχουν καεί ακόμα αυτά τα προάστια είναι ο εθελοντισμός.Εδώ και χρόνια έχουν αναπτυχθεί ομάδες εθελοντών σε συνεργασία με τους δήμους που περνάνε πολλές ώρες στο βουνό.Αν πάει κάποιος αυτές τις μέρες στο βουνό,θα δεί ότι όλες τις ώρες της ημέρας είναι γεμάτο κόσμο,κόσμο κάθε ηλικίας,να χτενίζει το βουνό.Ας κινητοποιηθούμε όλοι για να προστατέψουμε τα σπίτια μας,την πατρίδα μας,ότι έχει απομείνει δηλαδή..
Όσον αφορά την Αγία Παρασκευή,υπάρχουν τρείς ακόμα λόγοι για τους οποίους δεν κινδυνεύει γιατί φυλάσσεται απίστευτα:ο Δημόκριτος,η Ναυτική Βάση,και το αμερικάνικο κολλέγιο.Σκέφτεστε τι θα γίνει αν πάρει φωτιά ο Δημόκριτος;
Μιλώντας για εκλογές,είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που δεν ξέρω αν θα ψηφίσω ή αν θα απέχω.Δεν αξίζει κανείς τους την ψήφο κανενός μας..


καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 09:58:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
maraki8
Θες την άποψη μου για τις "δημοκρατικές εκλογές";
Εγώ από το 93 δεν ψηφίζω κανένα μεγάλο κόμμα.
Αποφάσισα να ψηφίζω μόνο ιδεολογία.
Ψηφίζω μόνο μικρά κόμματα που δεν είναι στην βουλή. Δεν με νοιάζει έαν είναι ακροδεξιοί που θέλουν να κάνουν σαπούνι κόσμο ή ακροαριστεροί που θέλουν να τα κάνουν όλα κρατικά. Τουλάχιστον αυτοί οι άνθρωποι έχουν ένα όραμα, μία ιδέα, μία πίστη - αυτό μας λείπει.
Η ιδεολογία των 301 άχρηστων που μας κυβερνάνε είναι μόνο "όσα αρπάξουμε και όσα φάμε, λέγοντας όσα πιο πολλά ψέματα μπορούμε και παίζοντας τους δημοκράτες"...
Πάντως ένα σωστό - μην ρίξετε άσπρο ή μην απέχετε. ΠΟΤΕ...
Μία φορά σε τέσσερα χρόνια οι δήθεν δημοκράτες δίνουν το δικαίωμα στους δουλοπάροικους να εκφραστούν - μην σβήσετε αυτό το δικαίωμα σας, γιατί μαζί με αυτό πετάτε στα σκουπίδια την ελπίδα μία μέρα να έρθει μία ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ δημοκρατία στην χώρα αυτή...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 10:10:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω αν υπάρχει ελπίδα πια για αυτή την χώρα..Είμαι πολύ απαισιόδοξη και απογοητευμένη πλέον...
Από την μια σκέφτομαι αυτό που λες,δηλαδή το να μην απέχω ή να μην ρίξω λευκό και άκυρο.Από την άλλη,αν έχουμε ένα πολύ μεγάλο ποσοστό αποχής,δεν θα τους ταρακουνήσει λιγάκι;βλέπετε τι γίνεται σε Γαλλία,Γερμανία και τελευταία Αγγλία,όπου ψηφίζουν μόνο οι μετανάστες;Δεν ξέρω,νομίζω ότι θα είναι απόφαση της τελευταίας στιγμής πάντως...
Και ενώ οι φωτιές μαίνονται(από βλακεία της πυροσβεστικής για άλλη μια φορά,αναζωπυρώθηκε το μέτωπο της Αρκαδίας),ήρθαν και οι δημοσκοπήσεις.Που από ότι φαίνεται,δεν είναι και τόσο αξιοκρατικές,αν κρίνει κανείς από τα διαφορετικά ποσοστά που παρουσιάζουν..Άμοιρε Έλληνα...


καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

europaios2
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5735 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 10:29:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους europaios2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
Δεν ξέρω αν υπάρχει ελπίδα πια για αυτή την χώρα..Είμαι πολύ απαισιόδοξη και απογοητευμένη πλέον...
Από την μια σκέφτομαι αυτό που λες,δηλαδή το να μην απέχω ή να μην ρίξω λευκό και άκυρο.Από την άλλη,αν έχουμε ένα πολύ μεγάλο ποσοστό αποχής,δεν θα τους ταρακουνήσει λιγάκι;βλέπετε τι γίνεται σε Γαλλία,Γερμανία και τελευταία Αγγλία,όπου ψηφίζουν μόνο οι μετανάστες;

-ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΨΗΦΙΖΑΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΛΒΑΝΟΙ? ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΣΑΜΗΔΕΣ!...................
-Η ΑΠΟΧΗ ΤΟ ΑΚΥΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΠΑΝΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΠΛΑΝΟΥΝ.......

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΛΛΑΔΑ!!!!!!
--ΚΑΫΜΕΝΕ ΓΙΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 10:47:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο OANNHSEA.

ΟΧΙ ΑΠΟΧΗ, ΟΧΙ ΛΕΥΚΑ, ΟΧΙ ΑΚΥΡΑ.

Δεν κερδίζουμε απολύτως τίποτα έτσι.

Στράτος


μέτρον άριστον
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ELLHNARAS
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 12:29:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ELLHNARAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποτε λευκο,ακυρο.Να πηγαινετε να ψηφιζετε.Ειδα τις δημοσκοπησεις και σε ολες μπροστα ειναι η νεα δημοκρατια.Το σχεδιο καποιων να πεσει η κυβερνηση δεν πετυχε.Δεν τρωμε κουτοχορτο.

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΜΕΣΩΝ
Ή ΕΜΜΕΣΩΝ ΑΝΑΦΟΡΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΣΕ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

30/08/2007
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 12:32:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Μαγαζάκι» εξυπηρέτησης... ημετέρων εν όψει των εκλογών, στήθηκε από νωρίς χθες το πρωί εντός και εκτός του νοσοκομείου του Πύργου, από κομματικά στελέχη της Νέας Δημοκρατίας στην Ηλεία.

Χωρίς κανέναν έλεγχο και παρακάμπτοντας τη νομοθεσία που αναφέρει ρητά ότι η διαδικασία παραλαβής των αιτήσεων για τη χορήγηση των αποζημιώσεων γίνεται αποκλειστικά και μόνο από τους δήμους και τη νομαρχία, κομματικά στελέχη της Νέας Δημοκρατίας συμπλήρωναν αιτήσεις για λογαριασμό κατοίκων που υπέστησαν ζημιά από την πυρκαγιά. Μεταξύ των άλλων στους χώρους του νοσοκομείου εθεάθησαν ο βουλευτής της Ν.Δ. Π. Αδρακτάς, ο Μ. Παπασωτηρίου πρόεδρος ΝΟΔΕ, ο πρώην δήμαρχος Αλιφείρας Χ. Δέλγας, και ο υπεύθυνος οργανωτικού ΝΟΔΕ Σ. Παναγιωτάρας.

Το παράδοξο είναι ότι μεταξύ εκείνων που προσήλθαν για το σχετικό βοήθημα ήταν και δεκάδες Τσιγγάνοι του Πύργου(!). Μάλιστα όταν τους ρωτήσαμε παρουσία και άλλων συναδέλφων, από ποια περιοχή είναι και αν καταστράφηκαν οι περιουσίες τους, μας απάντησαν πως είναι από τον Πύργο! Δηλαδή, την πόλη που ευτυχώς παρότι κινδύνευσε, δεν υπέστη καμία ζημιά!
Η απίστευτη αυτή εικόνα, που καταγγέλθηκε από τους βουλευτές του ΠΑΣΟΚ αλλά και από τον νομάρχη Ηλείας Χαράλαμπο Καφύρα, προκάλεσε ακόμη και την έντονη αντίδραση του υφυπουργού Υγείας Γιώργου Κωνσταντόπουλου, ο οποίος μόλις ενημερώθηκε για το τι συνέβαινε, ζήτησε από τον ιδιαίτερό του, σε έντονο ύφος να απομακρυνθούν όλοι οι βουλευτές της Ν.Δ. και τα τοπικά στελέχη -ακόμη και με τη συνδρομή της Αστυνομίας αν χρειαζόταν!"

Τι άλλο να πεί κανείς πια...



καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΜΕΣΩΝ
Ή ΕΜΜΕΣΩΝ ΑΝΑΦΟΡΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΣΕ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

30/08/2007
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ELLHNARAS
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 12:45:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ELLHNARAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι αλλο να πει κανεις?Καλα κανουνε και βοηθανε τους κατοικους και συμπληρωνουν τις αιτησεις τους και αλλου.Υπαρχουν και αγραμματοι ανθρωποι και με αυτο το τροπο δινονται ολο και πιο γρηγορα τα χρηματα.Επισης οποιος παρει χρηματα που δεν του αναλογουν,γινονται ελεγχοι και εντοπιζεται.Πρωτη φορα στη ζωη μου βλεπω εστω και μετα τις φωτιες τοσο γρηγορα σωστη αντιμετωπιση,βοηθεια των πολιτων,στηριξη οικονομικη χωρις γραφειοκρατιες.Μπραβο απο μενα.Σε ολες τις δημοσκοπησεις η Νεα Δημοκρατια ειναι μπροστα.Το κακοβουλο σχεδιο καποιων δεν περασε.

Edited by - ELLHNARAS on 30/08/2007 12:45:48

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΜΕΣΩΝ
Ή ΕΜΜΕΣΩΝ ΑΝΑΦΟΡΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΣΕ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

30/08/2007
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 12:55:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ντροπή σου ελληναρά.βρωμίζεις και το όνομα...


καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ

30/08/2007
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ELLHNARAS
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 13:24:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ELLHNARAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
maraki8 δε δεχομαι χαρακτηρισμους απο πρασινοφρουρο.Πηγαινε να κανεις την πολιτικη του πασοκ αλλου,οχι στο εσωτερικα.
Οι δημοσκοπησεις δειχνουν πρωτη τη Νεα Δημοκρατια.Καποιοι απετυχαν να ριξουν τη κυβερνηση με το τρισαθλιο σχεδιο τους.

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΜΕΣΩΝ
Ή ΕΜΜΕΣΩΝ ΑΝΑΦΟΡΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΣΕ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

30/08/2007
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VANDAMME
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
222 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 13:29:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν αξιζει να μαλωνετε για τα κομματα!Δε βγαινει κατι και ουτε θα φτιαξει ποτε κατι!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 14:07:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το τι είμαι καν αν ειμαι κάτι ειναι δική μου υπόθεση και δεν αφορά κανέναν.Που ξέρεις εσύ τι είμαι και μιλάς;σαν κομματόσκυλο λοιπόν που είσαι,ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΤΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ,ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΚΑΜΜΕΝΗ ΓΗ,ΚΟΙΤΑ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ,ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΚΑΜΜΕΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΨΕΥΤΟΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ.
Εδώ μιλάμε για την πατρίδα μας "ελληναρά"και όχι για τα κόμματα.Τα κόμματα,ΟΛΑ,είναι απλά υπεύθυνα για την τραγωδία αυτή.Είσαι ελληναράς με εισαγωγικά,γιατί αν ήσουν στα αλήθεια ελληναράς δεν θα έλεγες τέτοιες αρλούμπες,μέρες που είναι..Καλό θα είναι αυτές τις μέρες,όπου κυκλοφορείς,να μην τα λες αυτά τα πράγματα γιατί σε βλέπω σε κανένα νοσοκομείο...


καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΜΕΣΩΝ
Ή ΕΜΜΕΣΩΝ ΑΝΑΦΟΡΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΣΕ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ
ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ

30/08/2007
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ELLHNARAS
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 14:59:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ELLHNARAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
VANDAMME συμφωνω μαζι σου.Απλα δεν ειναι σωστο καποιες να κανουν μικροπολιτικη εδω.Θα εχουν δυναμικη απαντηση.Συνεχιζει το κομματοσκυλο μαρακι να κανει αντιπολιτευση και καλα πανω στα καμμενα και τα θυματα της φωτιας.Επαναλαμβανω οτι ο κοσμος εχει αντιληφθει τι πανε να κανουνε τετοιου ειδους "ανθρωποι".Ο κοσμος το χει τουμπανο και εσεις κρυφο καμαρι το ποιος εβαλε τις φωτιες.
Αποτι ειδα στις ειδησεις τα πρωτα μετρα τις κυβερνησης στεφθηκαν με επιτυχια,ο κοσμος παιρνει το πρωτο βοηθημα για τις πρωτες δυσκολες στιγμες.Φυσικα θα επακολουθησουν και αλλα μετρα.Βλεπω σωστα μετρα και ενεργοποιηση απο την κυβερνηση και πολλους ιδιωτες.Μονο το πασοκ ειναι λογια λογια,λαικιζουν εις βαρος των νεκρων.Ευτυχως που η κυβερνηση απανταει μονο με εργα και οχι λογια.

Ηταν παρα πολλες οι εστιες.Τριπλασια δυναμη πυροσβεστικων να ειχαμε,παλι τα ιδια θα γινοντουσταν.Κατηγορω ομως ολες τις κυβερνησεις απο το 1981 που δεν εξοπλιστηκε καταλληλοτερα με μεγαλυτερο αριθμο πυροσβεστικων,περισσοτερους πυροσβεστες.
Ελπιζω απο 16 Σεπτεμβρη η Νεα Δημοκρατια να αρχισει εξοπλιστικο προγραμμα για την πυροσβεστικη.


_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΜΕΣΩΝ
Ή ΕΜΜΕΣΩΝ ΑΝΑΦΟΡΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΣΕ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

30/08/2007
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 15:09:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ELLHNARAS και μόνο που σε τόσα χρόνια ύπαρξης του forum, δεν βρέθηκε ένας να καβατζώσει αυτό το ψευδώνυμο, αλλά "περίμενε" εσένα, λέει πολλά...

Στράτος


μέτρον άριστον
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ELLHNARAS
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 15:11:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ELLHNARAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ηθελα να βαλω το Ελληνας μα το ειχε αλλος.Ευχαριστω για το καλοσορισμα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 15:15:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαρά μας...

Στράτος


μέτρον άριστον
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 15:16:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τον φτύνανε και νόμιζε ότι βρέχει...


καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη


_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ

30/08/2007
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ELLHNARAS
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 15:40:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ELLHNARAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μαρακι οσο και να προσπαθεις να με λοιδορησεις καταφερνεις το αντιθετο.Επισης δε περασε και η μικροπολιτικη σου,εγινε αντιληπτη.Λυπαμαι μα ο κοσμος καταλαβαινει ποιος ενδιαφερετε για αυτους με μετρα και ποιος λαικιζει.Μαρακι εισαι μια απο τους λαικιστες.


_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΜΕΣΩΝ
Ή ΕΜΜΕΣΩΝ ΑΝΑΦΟΡΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΣΕ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

30/08/2007
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 15:51:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καταρχάς,θα πρέπει να μάθεις ορθογραφία,αυτό είναι το σίγουρο.Δεύτερον,ενώ στην αρχή ενόχλησες,τώρα μόνο το γέλιο προκαλείς και την απαξίωση..(you know,ελαφρύ κούνημα του κεφαλιού,σκεπτόμενοι "μα τι άνθρωποι υπάρχουν"..).Κρίμα,γιατί σαν και του λόγου σου είναι πολλοί Έλληνες,για αυτό πατώνουμε στα πάντα...



καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη


_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ

30/08/2007
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ELLHNARAS
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 15:59:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ELLHNARAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συνεχιζεις να με καθυβριζεις μα τι σημασια να δωσω σα και του λογου σου?Εγινες αντιληπτη και αυτο δεν αλλαζει.Τωρα οσο και να προσπαθεις δε το σωζεις.

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΜΕΣΩΝ
Ή ΕΜΜΕΣΩΝ ΑΝΑΦΟΡΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΣΕ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

30/08/2007
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 16:03:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν σε έβρισε κανείς,σε έβρισε;


καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 16:05:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έλα, το χέσατε το θέμα !!!

Ανοίξτε κανένα blog (που είναι και της μόδας) και πλακωθήτε εκεί πολιτικά...

maraki8 απόλυτα κατανοητή η οργή σου, κάνεις το λάθος όμως και αναλώνεσαι σε κομματική κρίση. Σε καταλαβαίνω, αντίστοιχη οργή είχα νοιώσει και εγώ στο παρελθόν (βλέπε περιπτώσεις Σορίν Ματέι, το λεοφορείο στην Αλβανία, την πρώτη πυρκαγιά στην Πεντέλη....). Θεωρούσα τους υπουργούς του ΠΑΣΟΚ εγκληματίες. Τα ίδια σκατά βλέπω και τώρα.... Δεν θα επιρρεάσει την απόφασή μου όμως για το ποιά πολιτική θέλω για την χώρα μου γιατί είμαι στο ίδιο έργο θεατής χρόνια τώρα και σιχάθηκα να κάθομαι σε μια καρέκλα και να λέω πόσο μαλάκες είναι αυτοί που κυβερνάνε....

Έίναι η έυκολη λύση να τα ρίχνουμε στους πολιτικούς και τις κυβερνήσεις. Λες και εμείς είμαστε αμέτοχοι σε όλη αυτή την σαπίλα...

Δεν αξίζει να αναλωθούμε σε πολιτικές κόντρες εδώ στο esoterica, δεν είναι ο χώρος για τέτοια. Άμα θέλεις γράψε τις απόψεις σου στο θέμα που υπάρχει στην κατηγορία ΣΟΦΙΑ, ας μην δυναμιτίζουμε άλλο την κατάσταση...

Φίλε ELLHNARAS τέτοια ώρα τέτοια λόγια....

Κάνουνε τα αυτονόητα, δεν υπάρχει λόγος να λέμε και μπράβο από πάνω. Αρκετές μαλακίες τους (γαλάζιες και πράσινες) καταπίνουμε τόσα χρόνια. Μας χρωστάνε - δεν τους χρωστάμε....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ELLHNARAS
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 16:12:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ELLHNARAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KERRY KING συμφωνω μαζι σου.Αφηνω στην ακρη τις χαζομαριτσες που λεει για μενα το μαρακι και παμε στο θεμα μας.

Ενα ειναι το σιγουρο.Οτι ηταν οργανωμενο σχεδιο.Σωστος ο τιτλος σχεδιο ερημοποιησης της χωρας.Ποιοι?Σε προηγουμενο ποστ μου ειπα τους πιθανοτερους.

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΜΕΣΩΝ
Ή ΕΜΜΕΣΩΝ ΑΝΑΦΟΡΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΣΕ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

30/08/2007
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 17:10:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προσωρινή απενεργοποίηση θέματοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 19:21:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ELLHNARAS:

Ευχαριστω για το καλοσορισμα.



ELLHNARAS καλώς όρισες και... καλό κατευώδιο!
Ο λογαριασμός σου απενεργοποιήθηκε.

Οι συζητήσεις των forums του esoterica δεν είναι κατάλληλος χώρος για κομματικά παιχνίδια και μικροπολιτικές αντιπαραθέσεις.
Δυστυχώς, κυρίως στα παραπάνω παραπέμπει η συντριπτική πλειοψηφία των μηνυμάτων που μέχρι στιγμής έχεις καταθέσει στις συζητήσεις μας...

Eπίσης,
αγαπητή maraki8 όπως θα είδες, έγινε επέμβαση και σε αρκετά δικά σου μηνύματα. Όντας ένα αξιόλογο μέλος των forums, που συμμετέχεις στις συζητήσεις εδώ και αρκετό καιρό με δημιουργικότατο τρόπο, πιστεύουμε ότι από μόνες τους οι διαγραμμίσεις κάποιων από τα γραφόμενά σου μαζί με τις υποσημειώσεις αρκούν, ώστε να μη δοθεί από σένα οποιαδήποτε συνέχεια σε τέτοιου είδους αντιπαραθέσεις.
Έτσι δεν είναι;


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 8 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1542969
Maintained by Digital Alchemy