ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΟΙ ΔΥΟ ΝΑΟΙ ΚΑΙ Η ΠΥΡΑΜΙΔΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 8
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:00:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ακου να δεις κουκλα μου.

Δεκανικι δεν υπηρξα ποτε στη ζωη μου, ουτε εγω η ιδια χρειαστηκα ποτε δεκανικι.

Την αποψη μου λεω ειτε αρεσει ειτε οχι (τοτε εκλαμβανεται απο ηλιθιους ως ξινιλα οπως λες)
Το τι παιζει με τη μυθηρα το εχω καταλαβει. Διαβαζω αρκετο καιρο το φορουμ, μην ξεγελιεσαι απο τον νεαρο σε ηλικια λογαριασμο μου.

Κοιτα να ξεπερασεις τα οποια συμπλεγματα κουβαλας.

Πραγματικα μοιαζεις με παιδι που δεν ξερει τον χριστο του απο σκακι και οταν ο μπαμπας του το αφηνει να νικησει νιωθει πρωταθλητης κοσμου.



Εγώ σου εξήγησα περί "μυθραϊσμού" από κει και πέρα εσύ προτιμάς τις - απρόκλητες - αντιπαραθέσεις. Αν κάνεις το δεκανίκι κάποιού ή όχι τα ποστ σου το δείχνουν. Τα λόγια μόνο δείχνουν τη διάθεση.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σοφία_
Μέλος 2ης Βαθμίδας


228 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:11:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δες τι απαντησες στην προηγουμενη σελιδα και τι σου απαντησα.

Για να σε βοηθησω.
1. Αποτελεις δεκανικι..μπλα μπλα...στην πλειοψηφια των ποστ σου χλευαζεις και πουλας ξυνη εξυπναδα.
2. Να σου πω τι τρεχει με τη μυθηρα μπλα.μπλα...

Η απαντηση ΜΟΥ:
1. Δεν αποτελω δεκανικι κανενος μπλα.μπλα....την αποψη μου παραθετω ακομα κ ας εκλαμβανεται απο ΗΛΙΘΙΟΥΣ ως ξινιλα μπλα μπλα...
2. Το τι τρεχει με τη μυθηρα το εχω καταλαβει.


Που στο καλο βλεπεις τις "απροκλητες" αντιπαραθεσεις. Απαντησα σε οτι με προκαλεσες να απαντησω.
Εκτος και αν ειναι μεμπτο και αυτο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:13:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δες τι απαντησες στην προηγουμενη σελιδα και τι σου απαντησα.

Για να σε βοηθησω.
1. Αποτελεις δεκανικι..μπλα μπλα...στην πλειοψηφια των ποστ σου χλευαζεις και πουλας ξυνη εξυπναδα.
2. Να σου πω τι τρεχει με τη μυθηρα μπλα.μπλα...

Η απαντηση ΜΟΥ:
1. Δεν αποτελω δεκανικι κανενος μπλα.μπλα....την αποψη μου παραθετω ακομα κ ας εκλαμβανεται απο ΗΛΙΘΙΟΥΣ ως ξινιλα μπλα μπλα...
2. Το τι τρεχει με τη μυθηρα το εχω καταλαβει.


Που στο καλο βλεπεις τις "απροκλητες" αντιπαραθεσεις. Απαντησα σε οτι με προκαλεσες να απαντησω.
Εκτος και αν ειναι μεμπτο και αυτο.


Αφού δε τις βλέπεις εσύ, εγώ τι να πω; Μήν είναι που είναι "εκείνες οι μέρες";

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σοφία_
Μέλος 2ης Βαθμίδας


228 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:15:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπα...

Μαλλον εχεις περισσοτερη εμπειρια στο PMS που εκτος απο μονιμο φαινεται να σου επηρεαζει και τη γενικοτερη εγκεφαλικη δραστηριοτητα.

Θα σε παρακαλουσα να.μου υποδειξεις τις ΑΠΡΟΚΛΗΤΕΣ αντιπαραθεσεις απο μερους μου, μιας και εγω δεν τις βλεπω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:17:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κλινική περίπτωση παίδες!

Φέρουμε όμως τεράστιο μερίδιο ευθύνης, επειδή αναλωνόμαστε σε διάλογο μαζί του.

Χθές το βράδυ, είχα την Μις Κούρο Νέκο στην αγκαλιά μου και της μιλούσα.Της έλεγα διάφορα, μεταξύ των οποίων της διάβαζα και αποσπάσματα από τους διαλόγους του panpam, του ΚιλΧριστου, της Μυθηρα.

Τα ματάκια της με κοίταζαν με απορία, οι κόρες διαστέλλονταν και συστέλλονταν, δείχνοντάς μου την...κατανόησή της.Σε μερικά σημεία των διαλόγων, έβλεπα τις τρίχες της να ανασηκώνονται και το γουργουρητό της, έδινε την θέση του σε αποδοκιμαστικό νιαούρισμα.

Μετα από όλα αυτά συνειδητοποίησα έξαφνα, πως η συνενόηση με την Μις Κούρο, είναι απείρως πιό εύκολη και κατανοητή, παρά με τους ανωτέρω συνδίκτυους.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:18:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάλιστα. Εγώ είμαι κακόκεφος. Η Σοφία έχει περίοδο.

Εσύ τί έχεις? Και να μας πεις αν το έχεις εκ γενετής, ή το απέκτησες εκ των υστέρων, έ?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σοφία_
Μέλος 2ης Βαθμίδας


228 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:20:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποσες παρτιδες...σκακι να νικησει ρε Νικομαχε?

Μετρον αριστον.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:24:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ποσες παρτιδες...σκακι να νικησει ρε Νικομαχε?

Μετρον αριστον.



Ούτε μία!

Κάποτε είχα γράψει στο φόρουμ, πως υπάρχουν άνθρωποι, οι οποίοι καταναλώνουν ασκόπως το οξυγόνο του πλανήτη μας.Πέσαν όλοι πάνω μου και με χαρακτήρισαν με τα χίλια μύρια κοσμητικά.

Ομως εγώ ξέρω, όπως και αυτοί βαθειά μέσα τους ξέρουν, ότι είχα δίκιο!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:25:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Μάλιστα. Εγώ είμαι κακόκεφος. Η Σοφία έχει περίοδο.

Εσύ τί έχεις? Και να μας πεις αν το έχεις εκ γενετής, ή το απέκτησες εκ των υστέρων, έ?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Δεν ξέρω γιατί πράγμα μιλάς. Ξεκίνησα μια κουβέντα και διάφοροι άρχισαν να παρεμβαίνουν με κακεντρεχή σχόλια - αυτό βλέπω αυτό λέω. Αν θέλεις ασχολήσου με την ουσία.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σοφία_
Μέλος 2ης Βαθμίδας


228 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:27:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ας καταναλωνουν, ειμαι ουμανιστρια.

Αλλα μην απαιτουν να παιζουν επι ισοις οροις σε παιχνιδι που δεν μπορουν να ανταπεξελθουν.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σοφία_
Μέλος 2ης Βαθμίδας


228 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:28:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοπελια σου ξαναζηταω να μου επισημανεις τις ΑΠΡΟΚΛΗΤΕΣ αντιπαραθεσεις.

Καντο ειδαλλως, μην γραφεις αηδιες που δεν μπορεις να στηριξεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:29:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ας καταναλωνουν, ειμαι ουμανιστρια.

Αλλα μην απαιτουν να παιζουν επι ισοις οροις σε παιχνιδι που δεν μπορουν να ανταπεξελθουν.



Για τα ποστ του θέματος κανένας να πει κάτι - πέρα από τα χαζοχαρούμενα;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:32:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
panpam
Δεν ξέρω γιατί πράγμα μιλάς. Ξεκίνησα μια κουβέντα και διάφοροι άρχισαν να παρεμβαίνουν με κακεντρεχή σχόλια - αυτό βλέπω αυτό λέω. Αν θέλεις ασχολήσου με την ουσία.

1. Δεν την ξεκίνησες εσύ την κουβέντα, αλλά η Μηθύρα.
2. Δεν υπήρξε κουβέντα στα αλήθεια, αλλά μάλλον παραλήρημα.
3. Όταν κάτι δεν σε βολεύει, δεν είναι απαραιτήτως κακεντρεχές.
4. Εσύ μπορεί να λες αυτό που βλέπεις, δεν εξυπακούεται όμως πως είτε το ένα, είτε το άλλο έχουν καμιά αξία ή και σχέση με την πραγματικότητα.
5. Είσαι μάλλον ο μόνος, εκτός ίσως της θεματοθέτιδος, που βρίσκει κάποια ουσία σε όλο αυτό το παραλήρημα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σοφία_
Μέλος 2ης Βαθμίδας


228 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:39:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελευταιο σχολιο και κλεινω γιατι οντως θα μου προκαλεσεις εμμηνο ρυση.

Στη θεση σου απλα θα σωπαινα που και που και θα ΔΙΑΒΑΖΑ..οχι αναγνωση, διαβασμα.
Δεν το λεω για να σε υποβιβασω, καθε αλλο.
Απλα θεωρω οτι υπαρχουν τοσα πολλα.στοιχεια που Μπορεις να ρουφηξεις απο εδω μεσα, σαν πρωτη υλη για επεξεργασια.

Σταματα να φλυαρεις απλα για να πεις κατι (ακομα και εκτος θεματος).
Η αποψη ειναι σαν τον αφαλο( το λεω ευγενικα), ολοι εχουν απο μια. Το θεμα ειναι να ειναι ευστοχη (σωστη ή λαθος δεν μας ενδιαφερει).

Στο λεω με γλυκια διαθεση, αλλωστε ειμαι η πρωτη που εχει παραδεχτει οτι καποια θεματα ειναι out of my league για να σχολιασω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:42:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τελευταιο σχολιο και κλεινω γιατι οντως θα μου προκαλεσεις εμμηνο ρυση.

Στη θεση σου απλα θα σωπαινα που και που και θα ΔΙΑΒΑΖΑ..οχι αναγνωση, διαβασμα.
Δεν το λεω για να σε υποβιβασω, καθε αλλο.
Απλα θεωρω οτι υπαρχουν τοσα πολλα.στοιχεια που Μπορεις να ρουφηξεις απο εδω μεσα, σαν πρωτη υλη για επεξεργασια.

Σταματα να φλυαρεις απλα για να πεις κατι (ακομα και εκτος θεματος).
Η αποψη ειναι σαν τον αφαλο( το λεω ευγενικα), ολοι εχουν απο μια. Το θεμα ειναι να ειναι ευστοχη (σωστη ή λαθος δεν μας ενδιαφερει).

Στο λεω με γλυκια διαθεση, αλλωστε ειμαι η πρωτη που εχει παραδεχτει οτι καποια θεματα ειναι out of my league για να σχολιασω.



Δεν με απασχολεί για ποια θέματα είσαι ειδική. Δεν έχω καλό search του εσοτέρικα να σου δείξω τι διάθεση που δείχνουν οι παρεμβάσεις σου από τα δικά σου ποστ. Τις συστάσεις κράτα τες για τον καθρέφτη.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σοφία_
Μέλος 2ης Βαθμίδας


228 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:45:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καμια σωτηρια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 15:48:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καμια σωτηρια.



Ούτε καμιά σοφία

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΜΥΘΗΡΑ
Προσωρινά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
878 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2014, 17:06:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΜΥΘΗΡΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σχολιο 12

... βρε σεις μα καλα..τι σατανιαση παθατε ξαφνικα??? ...και τωρα στο πιο καλο σημειο που θα μιληοσυμε για τους γαλαξιακους δονητες -συρριγες παντως μεγεθους με τους οποιους ο Μπαρμπας ανταλλαξε το ζωντανο τουτο οικοπεδο που λεγεται κοσμος ...τωρα βρικατε να τσαμπουκαλευτειτε ...καντε ησυχια βρε σεις κα ακουστε την συνεχεια της μυθιστοριας που εχω να σας πω ...

Η ΑΠΟΣΤΑΣΙΑ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΗ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΝΤΛΗΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΚΙ ΕΠΕΞΕΓΑΣΙΑΣ ΦΩΤΟΣ ΑΡΑ ΖΩΗΣ ...Ο ΠΑΛΑΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΝΑΟΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΗΞΕΡΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΕΙΣ ΕΝΕΣΙΜΕΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΑΡΑ ΣΥΡΙΓΓΕΣ ...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΛΕΨΕΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΟΙΚΙΖΑΝ ...ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΥΤΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΝΟΟΥΣΑΝ ΠΛΗΡΩΣ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΚΑΚΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΜΙΑΣ ΤΕΤΟΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ...

ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΣΥΡΙΓΓΑΣ Η ΜΑΛΛΟΝ ΜΙΑΣ ΔΕΣΜΗΣ ΦΩΤΟΣ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΩΣ ΑΦΑΙΜΑΚΤΗΣ Η ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ ΩΣ ΦΩΤΟΔΟΤΗΣ ΔΙΟΧΕΤΕΥΟΝΤΑΣ ΦΩΣ.. ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥΤΗ ΤΗΝ ΜΥΘΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΛΑΠΛΩΣ ΑΠΑΞΙΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΤΟΥΤΗ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΕΛΛΕΙΜΕΝΗ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ ....

...ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΜΠΑΡΜΠΑ... ΑΣΤΡΑΨΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΜΙΣΟΣΒΥΣΜΕΝΟ ΟΤΑΝ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΤΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΣΥΡΙΓΓΕΣ ΤΟΥΣ ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΥΡΙΓΓΕΣ ΚΑΤΩΤΕΡΟΥ ΧΟΝΔΡΟΕΙΔΟΥΣ ΦΩΤΟΣ .. ΚΑΙ ΕΝΟΕΙΤΑΙ Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΩΤΕΡΟΥΣ ΝΑΟΥΣ Ο ΟΠΟΙΟΙ ΤΗΝ ΚΑΤΕΧΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΑΣΜΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΝΟΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΥΝΕΣΗ ....

ΟΙ ΣΥΡΡΙΓΓΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΘΙΚΟ ΕΛΙΞΗΡΙΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ...ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΓΕΝΝΙΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΑΠΟΚΡΥΦΟΛΟΓΩΝ ..ΑΛΙΜΟΝΟ ΕΝΑ ΕΛΙΞΗΡΙΟ ΠΟΥ Η ΚΑΚΗ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΕ ΝΑ ΑΠΟΒΕΙ ΜΟΙΡΑΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟΣ ΚΙ ΑΠΑΛΛΟΤΡΙΩΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ...

...εδω μια εικονα που μας δινει αναλογικα πολυ καλα την εικονα ενος μικρου φορητου δονητη -συρριγγας που εμοιαζε σαν συριγγιο στυλο ινσουλινης ..και προοριζονταν για ατομικη χρηση χμμ...

...το ""φαρμακο"" που περιειχε ηταν φως καθαρο και υπερσυμπυκνωμενο ...ειχε την ιδιοτηtα μαλιστα να αντλει ρουφαει βιοενεργεια αλλα και αντιστροφα να διοχετευει βιονεργεια ...χμμ .. καταλαβαινετε που τις χρησιμοποιουσαν κυριως οι λατρευτοι μας Κυριοι οι μισοσβυσμενοι που γιαυτους η ερωτικη επαφη ηταν πα μια υποθεση αντλησης βιονεργεια και γεμισματος τους βιονεργεικου τους συριγγυου ..που τους προμηθευον κατα χιλιαδες οι Ξενοι ...

...για ενα μεγαλο διαστημα ολοι οι Μεγαλοκορδακες της Κοκκινης Αυλης ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΨΥΧΟΡΡΑΓΟΥΝ κυκλοφορουσαν με ενα τετοιο συρριγιο στην τσεπη τους για καθε ενδεχομενο !!χα!!...

...για τις ερωτικες τους συνευρεσεις ειχαν ειδικα τετοια συρριγια ...εξαλλου τα δικα τους αρχαια εκτοπισματα δνε ενδιαφεροντα πλεον για ηδονη αλλα μονο για προμηθευση φωτος αρα για κλεψιμο ζωης ....αυτο που παλια το καναν με την ψυχη τους την ιδια τωρα ηταν αναγκασμενοι λογω εξαντλησης και βαθιας γηρανσης να το κανουν μεσω τεχνολογιας ....


ΟΛΗ Η ΠΑΛΑΙΑ ΑΥΛΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΕΙΧΕ ΑΝΑΚΑΜΨΕΙ ΑΣΤΡΑΠΟΒΟΛΟΥΣΕ ΑΠΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΜΕΝΟ ΦΩΣ .. ΑΛΙΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ Η ΑΡΧΗ ΕΝΟΣ ΦΑΥΛΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΕΞΑΡΤΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΞΑΝΤΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΠΑΓΙΔΕΥΕ ΤΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΟΥΣ ΣΩΜΑΤΑ ΤΡΑΓΙΚΑ !!!

ΟΙ ΙΔΕΕς ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗς ΖΩΗς...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕς ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙς ΤΩΝ ΙΔΕΩΝ...............

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 11/03/2014 17:15:41Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panosfromlydian
Μέλος 1ης Βαθμίδας


58 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2014, 05:09:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
:D:D:D::D:D:D

ΑΦΥΠΝΙΣΟΥ ΜΥΘΗΡΑ.

Εσυ εισαι η φιλοσοφικη λιθος οχι το στυλο ινσουλινης π ου διοχετευει ενεργειακο φως.

Πως αλλωστε ειναι δυνατον να ειναι κατι αλλο απο την ιδια τη ζωη σου.Η ζωη ειναι το πιο ομορφο και καλοσχεδιασμενο δημιουργημα.Αυτη ειναι η φιλοσοφικη λιθος.ΕΣΥ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2014, 10:20:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

σχολιο 12

......

Η ΑΠΟΣΤΑΣΙΑ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΗ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΝΤΛΗΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΚΙ ΕΠΕΞΕΓΑΣΙΑΣ ΦΩΤΟΣ ΑΡΑ ΖΩΗΣ ......


Δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει να επικοινωνήσεις κάπως πιο διαδραστικά - λες ενδιαφέροντα πράγματα αλλά με τά τα θάβεις σε πλήθος άλλων, κάπως....

Θα σου πω πως το βλέπω. Από τη στιγμή που κάποιος/α αντιλαμβάνεται πράγματα όπως αυτά για τα οποία γράφεις - η σύσταση είναι - σημείωσέ τα αλλά αγνόησέ τα. Άφησε σε τα στην άκρη και δες τυχόν άμεσα πρακτικά βήματα που σε οδηγούν. Σε τι οφελεί η γνώση ότι "
Η ΑΠΟΣΤΑΣΙΑ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΗ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΝΤΛΗΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΚΙ ΕΠΕΞΕΓΑΣΙΑΣ ΦΩΤΟΣ ΑΡΑ ΖΩΗΣ ......" είναι "μυστική" γνώση χωρίς νόημα παρά μόνο για εσένα που το αντιλήφθηκες. (Βέβαια δεν αποκλείω το να χρησιμοποιείς το... "στυλό ινσουλίνης" για να περάσεις στην κουβέντα κάποια σημαντικότερα "θαμένα" επίτηδες στην... ινσουλίνη.)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΜΥΘΗΡΑ
Προσωρινά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
878 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2014, 11:50:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΜΥΘΗΡΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σχολιο 13


...κοιταχτε βρε παιδια ...τιποτε δεν εινα μυστικο απο την στιγμη που γεννιεται ως ψυχολογικη ατομικη αναγκη και επικαθεται σαν ιδεα στο κεφαλι μιας θνητης υπαρξης που σκιρτα και γερνα με ολα τα προβληματατα της ανθρωπινης φυσης μεσα στο αλωνι της βαση της πυραμιδας ...

...οσα γεννιονται στο κεφαλι μιας φλυαρης μοναχικης γυναικας με κορακιστικες τασεις ειναι απο αυτα που πρεπει να διαλαληθουν δημοσιως ,, αν δεν επρεπε δεν θα γεννιονταν καν στο κεφαλι μου ως ιδεες ολα αυτα ....

Η ΑΠΟΣΤΑΣΙΑ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΨΥΧΗΣ ...ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΤΕχνΟΛΟΓΙΑΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΗΝ ΥΠΑΤΗ ΜΟΡΦΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙ ΕΝΑΣ ΕΛΛΟΓΟΣ ΠΛΗΘΥΣΜΟΣ ...

...οι συρριγγες για τι οποιες μιλαμε ηταν και ειναι διαταξεις διαχειρισης της ζωης-φωτος ...
...οι Ανωτεροι Ναοι ειναι οι μεγαλοι εμπνευστες της κατασκευης τους ... οι Απατριδες Αποικιοκρατες αυτοι που ειναι παλαια καθικια στο κουρμπετι απλα εχουν κλεψει την τεχνολογια αυτη αλλα βεβεια δεν εχουν την διανοια που απαιτειται για να την γνωρισουν σε βαθος και δεν μπορουν να την εφαρμοσουν παρα μονο με πολυ χονδροειδεις ενεργειες... αποτελουν τους καταχραστες της τεχνολογιας αυτης κι η αποδειξη τη καταχρησης ειναι η κατασταση στην οποια βρισκονται οι ιδιοι αλλα και οι μεγαλοκορδακες εκπτωτοι θεοι της Παλιας Κοκκινης Αυλης μετα απο μια μακροχρονια ενεσοεξαρτωμενη απαλλωτριωτικη για τη ψυχη ζωη ....αρα ουσιαστικα η διαχειριση τους περιοριζεται στην φλουδα τη ζωης κι αποτελει συν τοις αλλοις κακοδιαχειριση εξαιτιας της γενικοτερης ημιμαθειας και ασυδωσιας με την οποια εγινε η χρηση τους μια ασυδωσια που την πληρωνουν ασχημα τα μελη της Παλαιας αυτης Αυλης ..
...γιατι αν η χρηση της τεχνολογιας αυτης ηταν συνετη δε θα καταντουσαν ολοι τους κατακειτοι και ψυχορραγουντες μεσα θερετρα φωτοτρονικα γατζωμενοι απο τα κουφαρια τους τα αποστεωμενα και τρεμωντας στην ιδεα της απενσαρκωση τους της οριστικης ....


...το βασικο κινητρο της μυθιστοριας αυτης ειναι η ερμηνεια του Πονου το Παγκοσμιου ,,ο πονο αυτος δεν εχει να κανει με τις ατελειες της ανθρωπινης φυσης μας αλιμονο.. τοτε η ανθρωποτητα δεν θα περνουσε αυτα τα πανδεινα που εχει περασει ....

... ο πονος ο ιστορικα κατεγραμμενος εχει να κανει με την πολιστιμικη επεμβαση πανω στον ανθρωπινο πολιτισμο μας των Καταχραστων Αποικιοκρατων και γενικα ολων των καθοδικα εξελισσομενων οντοτητων που δρουν ανασταλτικα για την ανθρωποινη εξελιξη μας ....η αθρωποτητα πληρωνει ενα σκληρο διαινωβιο τιμημα απο την στιγμη που επιτραπηκε η εισοδος μεσα στο κοσμο μας των αρχαιων δαιμονων και των αποκιοκρατικων δυναμεων τους ..

...χρειαζεται να εχει κανεις αναπτυξει ενα ειδος ηλιακης συνειδησης για να καταλάβει γιατι οι Ανωτερες Θεοτητες που πολιτισμικα προηγουνται και που προστατευουν τον Οικο μας και την εξελιξη του,,, γιατι επετρεψαν την επιμολυνση του απο τις σκοταδιστικες αυτες φυλες που ηταν φορεις πονου και οικολογικης αλλοτριωσης ...

.. γιατι η σκληρη αληθεια εινα οτι την επετρεψαν .. κι οτι οι ανωτερες θεωτητες μπορουσαν να εμποδισουν την διεισδυση των δαιμονων αποικιοκρατων ...μιας και η δικης τους τεχνολογιας ειναι ασυλληπτα πιο ισχυρη εξαιτιας των λεπτοφυεστατων βιονεργεικαων τεχνολογικων εργαλειων καιδιαλογιστικων δυναμεων που διαθετουν ..κια των επιρροων σε ολο το βαθος του καρπου πορτοκαλιου ... γιατι λοιπον επετρεψαν κι ανεχτηκαν αυτη την επιμολυνση ???

...υπαρχει λογικη απαντηση ..!!!η μαλλον η απαντηση για να δωθει χρειαζεται σα οντοτητες ελλογες να εξυψωθουμε για λιγο στο ηλιακο υψος συνειδησεως των ανωτερων αυτων θεοτητων !!!

ΟΙ ΙΔΕΕς ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗς ΖΩΗς...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕς ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙς ΤΩΝ ΙΔΕΩΝ...............

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 12/03/2014 11:50:52

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 12/03/2014 11:58:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2014, 12:04:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

σχολιο 13


...κοιταχτε βρε παιδια ...τιποτε δεν εινα μυστικο απο την στιγμη που γεννιεται ως ψυχολογικη ατομικη αναγκη και επικαθεται σαν ιδεα στο κεφαλι μιας θνητης υπαρξης που σκιρτα και γερνα με ολα τα προβληματατα της ανθρωπινης φυσης μεσα στο αλωνι της βαση της πυραμιδας ...

...οσα γεννιονται στο κεφαλι μιας φλυαρης μοναχικης γυναικας με κορακιστικες τασεις ειναι απο αυτα που πρεπει να διαλαληθουν δημοσιως ,, αν δεν επρεπε δεν θα γεννιονταν καν στο κεφαλι μου ως ιδεες ολα αυτα .......


Α... μα ποιος το λέει αυτό. Γεννιώνται στο κεφάλι μας πράγματα για μας και μόνο. Κάποια είναι για μοίρασμα. Κι όταν λέω "μυστικό" το λέω με την εσωτερική έννοια του - ότι για σένα που το έννιωσες είναι φανερό, και για όλους όσους το νιώθουν, αλλά για άλλους.... που δεν το νιώθουν και να το πεις δεν το "βλέπουν"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΜΥΘΗΡΑ
Προσωρινά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
878 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2014, 13:17:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΜΥΘΗΡΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Α... μα ποιος το λέει αυτό. Γεννιώνται στο κεφάλι μας πράγματα για μας και μόνο. Κάποια είναι για μοίρασμα. Κι όταν λέω "μυστικό" το λέω με την εσωτερική έννοια του - ότι για σένα που το έννιωσες είναι φανερό, και για όλους όσους το νιώθουν, αλλά για άλλους.... που δεν το νιώθουν και να το πεις δεν το "βλέπουν"



σχολιο 14

...ναι βεβεια κια υπαρχουν πραγματα που δεν ειναι για μοιρασια ...σε αυτο το μυθιγραφικο οικοδομημα δε μπλεκτηκα μονο ως φιλοσφος που αναζητουσε μια απαντηση λυση για το προβλημα του παγκοσμιου πονου .. αλλα μετα απο ανελεητο πολεμο ψυχοτρονικο που δεχτηκα πανω στην βιονεργεια μου .. αλλα βεβεια αυτα εινα εμπειριες που δνε ειναι ευκολα κοινοποιησιμες και δεν ειναι για μοιρασμα ..αποτελουν απολυτως προσωπικες και μυστικες εμπειριες που μονο με πολυ εμπιστους μου ομοιοπαθεις θα μοιραζομουν ..

...αψχ μωρε πως νομιζετε οτι κανεις μπορει να μιλαει για τεχνολογιες αυτες αν δεν τις εχει νιωσει να τον βιαζουν νυχτα-μερα ασυδωτα κι αναρχα εεε ???οι σωρευμενες εμπειριε ς μου λοιπον που ως προ ςτη ,λεπτομερεια τους δνε αφορουν παρα μονο εμενα και τους καλους και εμπεδωμενους φιλους ομοιοπαθεις ,, αυτες οι εμπειριες με ωθησαν στη μυθιστορια αυτη ...η μυθιστορια αυτη ειναι γενικες ιδεες αλλα κια ειδικες που μπορει να αφορουν ολους .. η περιγραφη των προσωπικων μου εμπειριων ειναι ο μυστικος μου κωδικας που δεν αφορα παρα μονο εμενα και εκεινους που με συνδεει μαζι τους βαθια σχεση φιλιαςκι οιμοιοτητας παθηματων ..χμμ

..και συνεβη και το εξης εκπληκτικο ......απο το καιρο που αρχισα να ξετυλιγω την μυθιστορια και τις γενικοτερες ιδεες μου στο διαδικτυο ...απο το 2008 δηλαδη.. ω του θαυματος ξερετε τι εγινε???.. απλα ο βιασμος της ψυχης σταματησε !!!!!!!!αρα για μενα το να συνεχισω να μιλαω ειναι ενα θεμα προσωπικης διασωσης της βιονεργειας μου απο τους καταχραστες και κακοδιαχειριστες ...εν ολιγοις θελω να πω οτι μεσα απο αυτην την κατακραυγαζουσα γραφη,,,διεκδικησα με ενα εκβιαστικο κι εγω τροπο το σεβασμο στη ψυχη μου και πιστεψε με τα καταφερα οχι ολοκληρωτικα αλλα σε ενα πολυ μεγαλο βαθμο ..ολες οι εσωτερικες περιπετειες που με ταλαιπωρουσαν ψυχολογικα σταματησαν ..κοινως ηρεμησα απο τις παρενοχλησεις ψυχοτρονικων κια τελετουργικων διαλογιστικων επεμβασεων ...

..συντομα θα μπω στις λεπτομερεις της αφαιμαξης .. θα σας εξηγησω πω φανταστηκα τεχνολογικα οτι γινεται αυτη ...παλι στα πλαισια μιας γενικης μυθιστοριας για την εκπορευση του κακου και του πονου το κοσμο μας .............

ΟΙ ΙΔΕΕς ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗς ΖΩΗς...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕς ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙς ΤΩΝ ΙΔΕΩΝ...............

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 12/03/2014 13:18:23

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 12/03/2014 13:35:59Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xristosxatz
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
1680 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2014, 14:02:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xristosxatz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
.συντομα θα μπω στις λεπτομερεις της αφαιμαξης .. θα σας εξηγησω πω φανταστηκα τεχνολογικα οτι γινεται αυτη ...παλι στα πλαισια μιας γενικης μυθιστοριας για την εκπορευση του κακου και του πονου το κοσμο μας .............


Ειμαστε ''ολοι αυτια''

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2014, 16:01:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

...
..και συνεβη και το εξης εκπληκτικο ......απο το καιρο που αρχισα να ξετυλιγω την μυθιστορια και τις γενικοτερες ιδεες μου στο διαδικτυο ...απο το 2008 δηλαδη.. ω του θαυματος ξερετε τι εγινε???.. απλα ο βιασμος της ψυχης σταματησε !!!!!!!!αρα για μενα το να συνεχισω να μιλαω ειναι ενα θεμα προσωπικης διασωσης της βιονεργειας μου απο τους καταχραστες και κακοδιαχειριστες ...εν ολιγοις θελω να πω οτι μεσα απο αυτην την κατακραυγαζουσα γραφη,,,διεκδικησα με ενα εκβιαστικο κι εγω τροπο το σεβασμο στη ψυχη μου και πιστεψε με τα καταφερα οχι ολοκληρωτικα αλλα σε ενα πολυ μεγαλο βαθμο ..ολες οι εσωτερικες περιπετειες που με ταλαιπωρουσαν ψυχολογικα σταματησαν ..κοινως ηρεμησα απο τις παρενοχλησεις ψυχοτρονικων κια τελετουργικων διαλογιστικων επεμβασεων ...

...



Σ'ευχαριστώ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΜΥΘΗΡΑ
Προσωρινά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
878 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2014, 13:35:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΜΥΘΗΡΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ειμαστε ''ολοι αυτια''



σχολιο 15

…oχι μονο αυτια αλλα και ματια μας χρειαζονται Χριστο κια βεβεια πνευμα για να κατανoουμε ολα αυτα που βιωνονται στο καθενα μας ως εσωτερικες η εξωτερικες εμπeiριες ...χμμ

…λοιπον οι συριγγες οπως τις φανταστηκα ειναι καταρχην διαταξεις που παραγουν δεσμες πολυ εκλεπτυσμενου φωτος με συχνοτητες που ομοιαζουν αυτες της φυσικης βιονεργειας μας ( μιας ορισμενης διαστασης βεβαια) πολυ μακραν από ότι είναι το φως των γνωστων λεηζερ …τα οποια μοιαζουν σαν ροπαλα μπροστα σε σπαθια συγκριτικα με τις δεσμες των συριγγων με τις οποιες γινεται κλοπη βιονεργειας ..

…στην αρχη και για πολυ καιρο πιστευα οτι αυτες οι αυτές οι δεσμε φωτος ειναι χμμ ευθυγραμμες ,,,με το καιρο αναθερωρησα βεβαια ..

…καταρχην οι συριγγες ειναι διαφορων μεγεθων ... αυτές που προοριζονται για αφαιμαξη εξ αποστασεως ειναι γιγαντιαιων διαστασεων διαταξεις ..


…οι δεσμες φωτος εκτοξευονται αφου εστιασουν πανω στα τσακρα μας τα βιοενερεγειακα μας κεντρα απο πολυ ψηλα ..πιθανον οι δορυφοροι ειναι φορεις εγκαταστασης τετοιων συρριγγων γιγαντιαιων διαστασεων .. η αφαιμαξη πιθανον να γινεται καπως ετσι
..υπαρχει ένα αρχικο «τσιπημα» που ειναι κατι σαν ανιχνευση ...κατοπιν υπαρχουν επαναλαμβανομενα συνεχη τσιπηματα με μικρες παυσεις αναμεσα τους ..
χμ …πιστευα λοιπον οτι με τα τσιμπηματα διεγειρονται τα κεντρα μας και με την αμεση ξαφνικα παυση κι αποσυρση της δεσμης,, μια ορΙσμενη ποσοτητα βιονεργειας δημιουργει ενα παραξενο ρευμα προς τα πανω προς το σημειο εκβολης της δεσμης οπου και γινεται η συλλογη της εκβαλλομενης από τα ψυχικα μας κεντρα αφαιμαζομενης ενεργειας ..χμμ

ομως αργοτερα εγκατελειψα αυτη την ιδεα καθως ειναι πολυ δυσκολο να διατηρηθει μια τετοια λεπτη ροη βιονερεγειας σε τεΤοιες αποστασεις χωρις να διαλυθει ....κατι επρεπε να οδηγει την εκβαλλομενη απο τα ψυχικα μας κεντρα βιονεργεα -φως .. ωστε να μην διασκορπιξεται κατα το<< τραβηγμα>> μεχρι το σημειο συλλογης ..χμμ ...

τοτε γενηθηκε η ιδεα τη ελισσομενης δεσμης φωτος χμμμ <<ελιξηριο >>αληθινο … που μοιαζει με τρυπανι ...

..βεβαια μιλαμε για κωνοειδους μορφης ελλισσομενη δεσμη που τσιμπα με την κατω ακρη της το σημειο αφαιμαξης και μετα ακαριαιΑ αλλαζει φορα χμμ ..και τοτε γινεται κατι εκπληκτικο …Η ΔΕΣΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΥΛΟΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΤΗΣ ΑΦΑΙΜΑΖΟΜΕΝΗΣ ΒΙΟΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΛΛΟΓΗΣ

δημιουργειται μια ρουφηχτρα της βιοενεργειας μας μια στηλη αφιομξης αδειζοντας το ψυχικο μας κεντρο ....χνμμ κι οδηγωντας την βιοενεργεια στα σημεια συλλογης ..

.. αυτο που περιεγραψα ειναι μια εξατομικευμενη μορφη αφαιμαξης βιονεργειας ...θα πρεπει να εχει εντοπιστει πλουσιο ζωηρο πλασμα για να γινει κατι τετοιο .. οι συνηθεις τροποι αφαιμαξης όμως ειναι μαζικοποιημενοι .. η βιοενεργεια που παραγεται σε καπους τοπους εξαιτιας των ιδιαιτερων δραστηριοτητων των ανθρωπων συλλεγεται σε ορισμεν εγκαταστασεις στις οποιες εστιαζουν οι δεσμες απο ψηλα ...η αφαιμαξη γινεται επι της συγκεντρωμενης αυτης βιονεργειας ..

….τετοιες εγκαταστασεις πρεπιε να υπαρχουν ν σε μεγαλα σταδια πχ Ολυμπιακο Σταδιο σε τοπους διασκεδασης πχ Αllou fan Parkστην Αθηνα ..που μοιαζουν με παραξενα γιγαντιαια πηνια και σωληνοειδη ..χμμμεσκεφτειτε του τοπους αυτους κια θα ψαχτε για τα γιγαντιαια πηνια και σωληνοειδη ..

…να εδώ ο τροπος κατασκευης της οροφης του Ολυμπιακου Σταδιου .. χμ.. .. είναι τελικα ένα γιγαντιαιο σωληνοειδες ,,,

…εδώ διασκεδοτοπος με τις παραξενες κατασκευες πιθανως ένα πολύ καλο καμπουφλαζ εγκαταστασεων συσσωρευσης βιοενεργειας παρατηρειστε τον πυργισκο που δεσποζει στο ALLOU FAN PARK ..
http://product-images.imshopping.com/nimblebuy/allou-fun-parkjune-13-661130-regular.jpg

ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΜΑΣ ,, ΚΑΠΟΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΑΣΥΔΩΤΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΒΙΟΝΕΡΓΕΙΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΔΙΑΧΥΤΗ ΚΑΙ ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΗ ...ΚΛΕΒΟΥΝ ΖΩΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΚΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΧΕΤΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ...

,,,,η τεχνολογια της συρριγγας αφορα μικρες φορητες συρριγες μεγεθους ενος στυλου ,,, επιτραπεζιους μεσαιου μεγεθους , σμεγαλες υριγγες με διαστασεις ενος ολοκληρου δωματιου .. και τελος γιγαντιαες συρριγες που προοριζονται για δραση απο μακρια με πολυ πολύ μεγαλη η εμβελεια αφαιμαξης ..

Ο ΖΩΙΚΟΣ ΠΟΡΟΣ ΠΟΥ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΙΚΙΟΚΡΑΤΕΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟ ΝΑ ΕΠΙΘΥΜΗΣΟΥΝ ΤΗΣΝ ΑΠΟΙΚΙΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝ Ν ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ?? .. Η ΑΦΘΟΝΗ Ζ.ΩΗ –ΒΙΟΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΒΕΒΕΙΑ ΤΑ ΕΞΑΙΣΙΑ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΤΗΣ .αλλα αυτό ειναι αλλο μεγαλο κεφαλαιο …

οι Ξενοι αυτο ζητησαν απο τον Πλαιαο Κοκκινο Ναο ...ανεμποδιστη και προσβαση στην διαχυτη βιονεργεια του κοσμου μας ...ανευ ελεγχου ...και σε ανταλλαγμα δωσαν διαταξεις κυριως συρριγγια κλοπης και διοχετευσης βιοενεργειας διαφορων μεγεθων ...μια παροχη που μονο παροδικα τους οφελησε τους εκλυτους Κυριους του Ναου αυτου μιας και μακρπροθεσμα τους εμπλεξε σε ενα φαυλο κυκλο εξαρτησης και παλινδρομησης με πολλαπλες αλληλοδιαδεχομενες κωματωδεις και σπασμωδικες κρισεις βιονεργειας που τελικα τους οδηγησαν σε πληρη ενεργειακη αποδυναμωση σε αυτη την κατασταση που βρισκονται σημερα ... κλινηρεις και πληρως αποδυναμωμενοι ...περιμενωντας τι αληθεια??? ..αυτο που πριμενουν εινα παλι τσαρλατανικη συνταγη ιατρικη των ξενων αρα συνταγη αποδυναμωσης κατα βαθος …
θα μιλησουμε και για αυτην…


ΟΙ ΙΔΕΕς ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗς ΖΩΗς...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕς ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙς ΤΩΝ ΙΔΕΩΝ...............Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panosfromlydian
Μέλος 1ης Βαθμίδας


58 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2014, 16:34:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μυθηρα κανενας δεν σου κλεβει βιοενεργεια απο ψηλα.

Αν συνεβαινε αυτο τοτε θα το καταλαβαινες.Δεν γινεται να σου κλεβουν ζωτικη ενεργεια χωρις να το αντιλαμβανεσαι.

Εστω οτι οντως υπαρχει αυτο η κλοπη αλλα σε κοσμικο επιπεδο.
Οι πυραμιδες λες να ειχαν αυτη ακριβως τη λειτουργια.
Μιας και γνωριζουμε οτι τις χρησιμοποιουσαν ως μεσα εξυψωσης του πνευματος.

Εχω περασει μια φαση οπου ειχα full βιοενεργεια,ημουν σε επιπεδο αγαπης,τα ματια ειχαν γινει παρα πολυ λαμπερα,η υπαρξη οντως ηταν μια γιορτη και ευτυχια. Ομως εγω το προκαλεσα με χημικο τροπο(οχι ναρκωτικα βεβαια) και ως εκ τουτου επικινδυνο.Ομως ξερω οτι υπαρχει μια κατασταση διαφορετικη απο αυτη που βιωνουμε.
Τωρα αν μας κλεβουν βιοενεργεια ειναι φανερο ποιοι το κανουν: η ραδιενεργεια,ηλεκτρικες συσκευες,hot dog,πιτογυρα,τηλεορασεις κτλ.

Μυθηρα τα πραγματα ειναι απλα. Βγαλε τα δηλητηρια (και τα ψυχικα) απο τη ζωη σου ,και δες τον ευατο σου να αλλαζει πριν τα ματια σου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2014, 16:46:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

.... Βγαλε τα δηλητηρια (και τα ψυχικα) απο τη ζωη σου ,και δες τον ευατο σου να αλλαζει πριν τα ματια σου.

Λες να γίνεται αυτό χωρίς να βγεις κι εσύ απ'τη ζωή σου;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΜΥΘΗΡΑ
Προσωρινά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
878 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/03/2014, 16:20:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΜΥΘΗΡΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σχολιο 16

....το πακετο της "υψηλης "" ανταλλαγης που παρεδωσε τον κοσμο μας το παλαιοχωραφο που λεγαμε στους Ξενους απο το πουθενα και προς το πουθενα ,,ειχε και πολλα αλλα ανταλλαγματα ...

...οι Ξενοι θα διναν τεχνολογια αφαιμαξης και αν πραγματι τα καταφεραν να κανουν τους ασυδωτους οργιαστες Κυριους της Παλαιας Αυλης να ξανασταθουν στα ποδια τους και να ανοιξουν ενα νεο κυκλο επικυριαρχιας κι ασυδωτης εξουσιας αν τα καταφερναν τοτε θα απολαμβαναν επ' αοριστου προνομια νομιμης και ανεξελεγκτης εκμεταλλευσης των πορων του κοσμου μας ,,,αλλα και μεριδιο επι των υψηλων αποφασεων Εξουσιας ..θα μπορουσαν να μετεχουν στα τελετουργικα της Αυλης θα ειχαν υψηλα αξιωματα επι της διαχειρισης του κοσμου μας θα μπορουσαν να στηνουν τις αφαιμακτικες ενεσεις τους οπου αυτοι ηθελαν θα μπορουσαν να εκμεταλλευονται χωρις ορους τις πολυτιμες γαιες του κοσμου μας χμμ θα εδεναν και θα ελυναν .. .

...και βεβαια ολα αυτα προυποθεταν μια Αποστασια μια επισημη ανακοινωση και Αποφαση αποκοπης απο τα Πληρωματα των Γιγαντων και Τιτανιων Θεων των Αρχαιων Συν-γενων Ψυχης και της Υψηλης Γερουσιας των Ανωτερων Ναων Τους ...

χμ ειπατε τιποτε ?????????,,,

.. αρα ΑΠΟΙΚΙΟΚΡΑΤΙΑ ονομαζουμε αυτη την ανευ ορων παραδοση του παλαιοχωραφου του κοσμου μας και των ζωντανων πλασματων του στους συγκεκριμενους Ξενους που ηρθαν απο αλλο γαλαξιακο τομεα σημειωτεον
( χμ... αυτο ειναι κατι που θελει περεταιρω αναλυση ) ...

Η ΜΥΘΟΛΟΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΡΧΑΙΕΣ ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΙΑ ΤΩΝ ΕΚΠΤΩΤΩΝ ΘΕΟΤΗΤΩΝ ( ΠΟΥ ΣΠΑΤΑΛΗΣΑΝ ΑΣΥΔΩΤΑ ΟΡΓΙΑΖΟΜΕΝΟΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΤΟΥΣ ΔΥΝΑΜΗ )ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΦΤΑΣΦΡΑΓΙΣΤΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΦΑΙΜΑΞΗΣ ΟΤΑΝ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΥΛΉΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΒΙΟΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΑΘΛΙΟ ΚΟΥΡΕΛΙΟ ΚΑΙ ΚΟΙΤΩΝΤΑΝ ΚΛΙΝΙΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΗΜΠΟΡΟΙ ...ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΔΟΘΕΙ ...προπαντων απο εκεινους που αποτελουν σατανολατρες ...δικο τους χρεος και αποστολη ειναι ...
...

ΕΤΣΙ ΣΑΝ ΙΕΡΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΕΞΑΠΑΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΑΤΑΝΟΛΑΤΡΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ ....

ΕΜΠΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΙΑΣΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ !!!!!!!!

εεε αυτο κι αν ειναι ξορκισμος !!!!!!!!εεε?????????????

===================================

ΟΙ ΙΔΕΕς ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗς ΖΩΗς...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕς ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙς ΤΩΝ ΙΔΕΩΝ...............

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 15/03/2014 16:27:08

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 15/03/2014 16:34:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΜΥΘΗΡΑ
Προσωρινά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
878 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/03/2014, 18:23:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΜΥΘΗΡΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σχολιο 17

..καπως η ετσι η Παλαια Κοκκινη Αυλη απο διαχειριστρια των πορων δικαιουχος Κλειδοκρατωρ στην εξωτατη αυτη διασταση ...χμμ μετετραπη σε εγκαθεκτη αυλη διεκπεραιωτρια των φαυλων σχεδιασμων της Αποικιοκρατιας και βασικο φορεα του σκοταδιστικου πνευματος της ...

..."εκσυγχρονιστηκε" απαλλοτριωτικα κι εκποιητικα ετσι οπως εκσυχρονισμενο ειναι το συγχρονο κρατος της μικρης ελλαδιτσας μας που βρισκεται υπο το καθεστως Μνημονιων ..χμμ ειναι εκπληκτικο πως τα τελευταια χρονια οσα συμβανουν στην ελλαδιτσα μας αποτελουν μια πιστη αναπαρασταση κατα αναλογια οσων εχουν συμβει σε ενα αλλο επιπεδο διαχειρισης και υψηλης πολιτικης μεσα στον κομσο μας ..ειναι εκπληκτικο ..που μια μυθολογια που την κουβαλαω στο μυαλο μου 10 τοσα χρονια,,, τα τελευταια χρονια συνεβει να πραγματωθει αναλογικα στα οσα συμβαινουν στην μικρη ελλαδιτσα ...

...αυτο ηταν για μενα ενα ισχυρο κινητρο οτι ηρθε η ωρα για διανομη αυτης της μυθολογησης ...και διαδοσης των ιδεων της ...

.....αααακριβως ...αναλογα ...το παλαιοχωραφο του κοσμου μας δεσμευτηκε με Μνημονια Υψηλου Επιπεδου Διαχειρισης απο Ξενους Επιβητορες ...οι μεταπραττες και απαλλοτριωτες του παλιοχωραφου μας ηταν οι Εγκαθεκτοι της Παλαιας Κοκκινης Αυλης !!!

....και με την Νεα Κοκκινη Αυλη τι γινεται?? ..αχχχ !!ναι ,,εχουμε και την νεα αυλη ξεχαστηκα ..χμμ..εχουμε περα απο το Μπαρμπα Θανας και τον Κυριο Θανασουλια,, τον εξαδερφο που λεγαμε ..τον νυμφιο εν τω μεσω της νυχτος με κλειστα τα ματια που ετοιμαζονται να τον παντρεψουν σαν να προκειται να παιξει την ""τυφλομυγα"" της μυθιστοριας ....χωρις να καταλαβαινει τι γινεται χαχα!!! ...αχχα!!!!!!! αυτος ""ηλικιακα"" διαφερει απο τον Μπαρμπα ,,οπως ενας γερος 80αρης απο ενα μεσηλικα 55αρη ....

...πρεπει να πουμε καταρχην που βρικονται εγκατεστημενες αυτες οι δυο αυτες Κοκκινες Αυλες -Εστιες Υψηλης Κακο- διαχειρισης στην εξωτατη διασταση του κοσμου μας ..κι Εδρες Διαλογιστικων Δικτυων Υψηλης Επιρροης ..χμμμ!!

ΝΑΙ Η ΜΥΘΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΠΟΛΥΠΛΟΚΟ ΚΑΘΩΣ ΕΚΤΕΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΛΛΗΛΟΔΙΑΔΟΧΟΥΣ ΚΟΣΜΙΚΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΥΣ ΚΑΙ ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΥΠΟΨΙΝ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΩΝ ΜΥΘΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΩΝ ΔΙΑΜΕΣΟΥ ΤΩΝ ΚΥΚΛΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΙΩΝΩΝ ΑΥΤΩΝ...Η ΜΥΘΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΗ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΔΙΑΙΩΝΟΒΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΜΥΘΙΚΕΣ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΠΛΟΚΗ ......................

κουραγιαοο κρακοραξξ!!!!!!!!!


ΟΙ ΙΔΕΕς ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗς ΖΩΗς...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕς ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙς ΤΩΝ ΙΔΕΩΝ...............

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 15/03/2014 18:29:43

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 15/03/2014 18:33:04

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 15/03/2014 18:45:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 8 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1719971
Maintained by Digital Alchemy