ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 "Βρυλ" ή "Βριλ" -ΤΙ ΕΙΝΑΙ;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2005, 00:22:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Προσοχή, κίνδυνος, άμα πετύχουν μαλάκα γίνονται τρομερά επικίνδυνα...
Στο λέω, επειδή εγώ δεν κινδυνεύω.

Κινδυνευεις ομως να σε πουν ετσι με βαση τον τροπο που απαντας!
Προσεξε:Μην κατανταμε ολοι ιδιοι επειδη οντως καποιοι ειναι μαλακες!
Φιλικα παντα
Ν.

Μισησε με,δωσ'μου δυναμη!


Και για πές μου, κατα τη γνώμη σου, γιατί να μην σε πούν ΕΣΕΝΑ, με βάση τον τρόπο που απαντάς... ???

Πρόσεξε. Μην καταντάμε όλοι ιδιοι επειδή όντως κάποιοι είναι μαλάκες.

Ποιό να΄ναι άραγε το κριτήριο ?



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isidora
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
105 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2005, 06:30:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isidora  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Φίλε Vril,

Θέλω, να με ενημερώσεις, για το έπαθλο... της μεγαλύτερης μαλακίας..., γιατί πιστεύω,
πως, από τα μέχρι στιγμής, αναφερόμενα..., θα πρέπει να κατέχω... εξέχουσα θέση..., για να μην σου πω,
πως μάλλον, το έπαθλο..., το έχω στο τσεπάκι μου...!!!!!!!!!

Δεν νομίζω, να έχει κανείς αντίρρηση επ΄ αυτού...???


-

"πάντα με φιλική διάθεση..."
isidoraΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isidora
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
105 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2005, 23:50:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isidora  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Περιμένω την πληροφορία για το έπαθλο..., αλλά δεν μου την έδωσες ακόμα...

Μην με λησμονείς...




"πάντα με φιλική διάθεση..."
isidoraΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 09:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Isidora,

πληροφορίες σχετικά με τη Δύναμη Βρίλ (που είναι και η μόνη ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ ερμηνεία του όρου, γιατί τα τέρατα "Βρίλ" και ο συσχετισμός τους με τα Βριλήσσια είναι αυθαίρετα κατασκευάσματα) θα βρείς στο μυθιστόρημα του Λόρδου Λύττον "Η επερχόμενη Φυλή".

Έχω αναφερθεί σε αυτό δεκάδες φορές στο ΕΣΟΤΕΡΙΚΑ, ιδίως δε και σε αυτό το τόπικ.

Δεν έχω να πώ κάτι άλλο πάνω σε αυτό, τις πληροφορίες θα τς βρείς με δική σου αναζήτηση.

Μην καταντάμε το θέμα "τσίρκο" ...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2005, 08:19:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προς Vril
Επιτέλους υπάρχει και ένας λογικός άνθρωπος ανάμεσα στους παραμυθάδες και σε αυτούς που τους πιστεύουν. Πάντως ειλικρινά και χωρίς κακία έρηξα το γέλιο διαβάζωντας από την αρχή αυτό το θέμα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2005, 12:25:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλες και όλους

Αγαπητέ/ή OANNHSEA

Όχι και μόνο ένας (ο Vril δηλαδή...). Υπάρχουν κι άλλοι. Λίγοι αλλά λέοντες!

Η συμβουλή της μέρας: ΛΟΒΟΤΟΜΗ: τα λύνει ΟΛΑ και ...συμφέρει!
Δ.Κ. ή ο άνθρωπος whisky
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2005, 10:39:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Προς Vril
Επιτέλους υπάρχει και ένας λογικός άνθρωπος ανάμεσα στους παραμυθάδες και σε αυτούς που τους πιστεύουν.

quote:

Όχι και μόνο ένας (ο Vril δηλαδή...). Υπάρχουν κι άλλοι. Λίγοι αλλά λέοντες

Λυπάμαι που θα σας το πώ, αλλά είστε και οι δύο λάθος. Το ζητούμενο δεν είναι να ξεχωρίζεις αλλά να μην ενοχλείς τον ύπνο των (αυτο)δικαίων.


quote:

Πάντως ειλικρινά και χωρίς κακία έρηξα το γέλιο διαβάζωντας από την αρχή αυτό το θέμα.


Κανονικά αυτό πρέπει να μετατραπεί σε στάση ζωής. Υπάρχουν δεκάδες λόγοι και χιλιάδες αφορμές...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy