ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Εκπομπές Λιακόπουλου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 11
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
CALAMUS SCRIPTORIUS
Μέλος 2ης Βαθμίδας


155 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2005, 08:54:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CALAMUS SCRIPTORIUS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΚΕΦΙ...ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ...ΣΥΝΟΜΟΣΙΕΣ VS ΕΛΛΗΝΩΝ...ΕΒΡΑΙΟΙ ΜΑΣΟΝΟΙ...ΕΛ...ΑΧΤΑΡΜΑΣ......ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΗΠΤΙΚΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2005, 09:37:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
όταν ο κόσμος θα απογοητευτεί μη δυνάμενος να εντοπίσει - διασταυρώσει όλες τις τάχα μου, δήθεν πληροφορίες τους..

Oυτε για αυτο δεν τους εχω ικανους...
Αν κρινω συμφωνα με οτι εγινε και με τον Νοστραδαμο...τοτε ο Λιακο σε μερικους αιωνες, ισως ανακυρυχθει και Αγιος Προφητης!!!

Το οτι εχει "πλατες" ο Λιακο αυτο φενεται απο την παραγωγη του, να ναι καλα η παναγιτσα και οι Ελ.

הצטרף לקרקס


Φίλε Hermes,
Έχεις δίκιο, μια μεγάλη μερίδα ανθρώπων μένει απλά σε αυτά που ακούει όπως συμβαίνει συνήθως για τα περισσότερα πράγματα..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2005, 09:55:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι γραφικός πάντως. Χτυπιέται συνήθως προσπαθώντας να αποδείξει τι άραγε;
Μ΄αρέσει όταν δίνει έτσι χαρακτηριστικά τις διευθύνσεις των βιβλιοπωλείων που εμπεριέχουν αυτά τα σημαντικά βιβλία.
Αφού αναφερθεί σε αυτές τι κάνει; Λέει γιά μεν την Αθήνα, την διεύθυνση συμπληρώνοντας: Μπαίνετε μέσα Πανεπιστημίου τόσο, έχει πέντε ασανσέρ περνάτε μέσα κι ανεβαίνετε. Πλήρης κατατόπιση μην χαθεί κανείς στους λαβυρίνθους των καιρών. ΄Η έστω των διαδρόμων. ΄Οσο γιά τη Θεσσαλονίκη αφού αναφερθεί στη γνωστή πλέον μετά τόση πλύση εγκεφάλου διεύθυνση, τονίζει πάλι γιά τα εκεί υπάρχοντα τρία παρακαλώ ασανσέρ. Το παίρνετε ανεβαίνετε πάνω. Κατατοπιστικός μη χαθούμε σαν τον Οδυσσέα στην Ιθάκη της αιώνιας αναζήτησης. Αμάν. Αμάν. Και τρισαμάν μωρέ.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Φοράω τα διάφανα...
Ξανθά λυτά μαλλιά μου!
Στη μοναξιά του δειλινού,
δώστε άρωμα βυθού.
Αστέρι,φως και άναμμα φεγγάρι βασιλιά μου!
Θαρρώ πως είμαι αλλουνού
αθάνατου θνητού...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2005, 16:45:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ τον Βελόπουλο ούτε 2 λεπτά δεν τον μπορώ, όσο για το Λιακόπουλο λέει κάποιες αλήθειες γιατί τον έβλεπα από παλιά πριν μπλεχτεί με τις εκδόσεις.

Το ερώτημα είναι κατά πόσο πιστεύει αυτά που λέει και δεύτερον όταν κάθε 3 και λίγο φωνάζεις "ΟΛΟΙ ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ" κτλ κτλ τότε χάνεις λίγοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2005, 18:10:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EKTAKTH ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Διακόπτω τη ροή αυτής της συζήτησης για να ενημερώνω όσους ασχολούνται με αυτά τα θέματα, σχετικά με τις δηλώσεις-γκάφα του εκπροσώπου (Nortin) του Ινστιτούτου Ερευνών ASANA του γνωστού ερευνητή Γ. Πάλμου, σχετικά με τη δήλωσή του για τον Δ. Λιακόπουλο, που ώς γνωστόν φιλοξενεί και διαφημίζει το έργο του Γ. Πάλμου.

Τις δηλώσεις θα τις βρείτε εδώ http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=6645&whichpage=11&ARCHIVE=

Ίσως να υπάρξουν παρατράγουδα και άλλες εξελίξεις σε αυτό το θέμα.

Αναμένουμε...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2005, 04:18:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εκανε και τραγουδακι ο Λιακο...αντε και για Eurovision ala El-linika!

Τι εχει μενει ακομα για να γινει πληρως ρεζιλι αυτο το ατομο...?

הצטרף לקרקס
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2005, 16:02:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν ξέρω αν έγινε ρεζίλι, μπείτε πάντως στο site του και ρίξτε μια ματιά. Δεν πουλάει μόνο βιβλία, μέχρι και γάμους βιντεοσκοπεί! Κι από ότι βλέπω έχει παχύνει και αρκετά όταν τον συγκρίνω όπως ήταν όταν έβγαινε πριν 3-4 χρόνια στο telecity, προφανώς βγάζει αρκετά...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tassos_tsiftsis
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2005, 11:52:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tassos_tsiftsis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

δεν ξέρω αν έγινε ρεζίλι, μπείτε πάντως στο site του και ρίξτε μια ματιά. Δεν πουλάει μόνο βιβλία, μέχρι και γάμους βιντεοσκοπεί! Κι από ότι βλέπω έχει παχύνει και αρκετά όταν τον συγκρίνω όπως ήταν όταν έβγαινε πριν 3-4 χρόνια στο telecity, προφανώς βγάζει αρκετά...

σιγουρα βγαζει πολλα αφου κοροιδευει τον κοσμο
ειμαι απο θεσσαλονικη και μενω ΚΥΠΡΟ
πηγα στο ΤΡΑΧΩΝΙ πριν ενα μηνα και τη μονη του αγ. Γεωργιου του Χοζεβητη δεν την ηξεραν ουτε οι ντοπιοι.
το σπιτι του Γιαννη Ιωαννου που εμφανιστηκαν οι προφητειες ειναι ακριβως διπλα απο το μοναστηρι.
ο ΙΔΙΟΣ πιστευει οτι ειναι ο βασιλιας ΙΩΑΝΝΗΣ
Στην εκκλησια βρισκετε μονο η γενικη προφητεια "ο καιρος γαρ εγγυς" και αν θυμαμαι καλα κι ενας σταυρος
παρομοιο βιβλιο με το "ο καιρος γαρ εγγυς" εκδοθηκε το 2001 στην Αθηνα και μαλιστα υπηρχαν μερικες αραδες εξω απ το μοναστηρι
ελπιζω να μην σας αναψα φωτιες αλλα την ιδια πλακα επαθα κι εγω
ολο το χειμωνα ημουν φανατικος ΛΙΑΚΟΠΟΥΛιστας αλλα μαλλον ειχε δικιο ο ΒΕΛΟ...
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ βλεπετε; Αυτος κι αν ειναι για κλαματα
εμαθα τωρα δεν κανει εκπομπη μεσημερι
μονο βραδυΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sirias
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2005, 11:55:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sirias  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως ενω ξεκίνησε σχετικά καλουτσικα, τώρα τελευταία έχει χαζέψει για τα καλά. Τα κοσμήματα είναι το κερασάκι στην τούρτα!!! Δεν αντέχω να τον βλέπω ούτε 2 λεπτά πια. Πάντως εχθές σε ένα ζαπιγκ έπεσα πάνω του και αυτό που άκουσα για την ιστοσελίδα του, μου έπεσαν τα μαλλιά!!! Ηλεκτρονικό εμπόριο λέει....... "θα τα πουλάμε όλα" έλεγε, "από στυλό εως χαλιά..........."!!! Εχει τρελλαθεί εντελώς!!!
επίσης για κάποιον φίλο που ρώτησε τα βιβλία του: απαράδεκτα!! συνήθως ο τίτλος δεν έχει καμία σχέση με το περιεχόμενο...........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2005, 17:49:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ηλεκτρονικό εμπόριο λέει....... "θα τα πουλάμε όλα" έλεγε, "από στυλό εως χαλιά..........."!!!

Εβραιος στο maximum!!!


הצטרף לקרקס
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tonis
Μέλος 1ης Βαθμίδας


75 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 16:43:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tonis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΙΝ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΙΑΚΟ.
ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΗΡΑΝΕ ΤΗΛ. ΑΠΟ ΤΗΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ Δ. ΛΙΑΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΟΝΟ ΜΕ 8 ΕΥΡΩ.
ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 20:19:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άσχετο κιόλας που θα το πω, αλλά προς Πάτρα μεριά που πιάνει Λιακόπουλο;
Σε κανέναν τοπικό, μήπως ξέρει κανείς;
Τηλεάστυ δεν πιάνω.

Έχουμε και καιρό να γελάσουμε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2005, 13:14:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Άσχετο κιόλας που θα το πω, αλλά προς Πάτρα μεριά που πιάνει Λιακόπουλο;
Σε κανέναν τοπικό, μήπως ξέρει κανείς;
Τηλεάστυ δεν πιάνω.

Έχουμε και καιρό να γελάσουμε!



Προταση προς LIAKO.GR CORPORATIONS, ρε παλικαρια της Μαρμ-Ελ-λαδας, δεν κανετε κανα ΝΟVA και εσεις να διχνει μονο λιακο, 24 ωρες το 24 ωρο, ετσι για να γουσταρουμε εμεις και να μπανιαριζεστε και εσεις σε ΧΡΗΜΑ!

(γινομαι κακος και το απολαμβανω)

הצטרף לקרקס
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
SoSaT
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
106 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2005, 19:23:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SoSaT  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επιτέλους η ιστοσελίδα του Δημοσθένη είναι έτοιμη. Το Σύντομα κοντά σας... αποτελεί παρελθόν. Στο www.liako.gr θα μπορέσετε να κάνετε τις αγορές σας επιλέγοντας από μια τεράστια ποικιλία ειδών βιβλιοχαρτοπωλείου. Μπράβο Δημοσθένη. Συνέχισε τις "αποκαλύψεις"... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
νιντζα
Μέλος 2ης Βαθμίδας


230 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2005, 19:58:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους νιντζα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
WWalker μεχρι προτινος ηταν στο σοπερ μπι 4,30-5,30 το απογευμα τελευταια ομως εξαφανιστηκε και απο το τηλεαστυ και υποτιθεται θα ειχε εκπομπη κυριακη βραδυ την ελληνων πολιτειαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
νιντζα
Μέλος 2ης Βαθμίδας


230 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2005, 19:59:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους νιντζα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
α ξεχασα πατριωτακι φιλε μου?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2005, 21:41:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
WWalker μεχρι προτινος ηταν στο σοπερ μπι 4,30-5,30 το απογευμα τελευταια ομως εξαφανιστηκε και απο το τηλεαστυ και υποτιθεται θα ειχε εκπομπη κυριακη βραδυ την ελληνων πολιτεια

Thanks!
Βέβαια Τηλεάστυ δεν πιάνω, οπότε άμα ξαναβάλει το SuperB ή αρχίσει το Achaia.

quote:
α ξεχασα πατριωτακι φιλε μου?

Hehehhe
me = απέκης, not πατρινός, αλλά Πάτρα rox, οπότε ήρθα για Πανεπιστήμιο

Edited by - WWalker on 16/09/2005 23:09:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

velial
Μέλος 3ης Βαθμίδας


601 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2005, 04:57:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους velial  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
velial
Μέλος 3ης Βαθμίδας


601 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2005, 05:00:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους velial  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
velial
Μέλος 3ης Βαθμίδας


601 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2005, 05:01:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους velial  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
velial
Μέλος 3ης Βαθμίδας


601 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2005, 05:03:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους velial  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
IMAGE-clikable

_____________________________________________
ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ,
ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΑΜΕΣΑ, ΑΛΛΑ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ, ΕΦΟΣΟΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙ
ΝΑ ΚΑΝΕΙ "ΚΛΙΚ" ΣΤΟ LINK
amalia

_____________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2005, 05:13:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://funel.blogspot.com/


<<Το μοναδικό funclub του πιο απίθανου προφήτη πλασιέ που πέρασε από το zapping μας. Ένας ελάχιστος φόρος τιμής στην ανεπανάληπτη αυτή προσωπικότητα, για τη super original διασκέδαση που μας προσφέρει κάθε μέρα. Θα προσπαθήσουμε να ανταποκριθούμε. HEIL UBERMENSCH LIAKO. GOTT MIT UNS.>>

Edited by - wolfowitz on 18/09/2005 05:19:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2005, 13:19:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


.

μαξιλαροθηκες και παντοφλες με τα συμβολα του ελληνισμου πηρατε?

εγω παραγγειλα τρια σετ!

και πηρα δωρο ενα κοκκινο μποξερακι με κωνσταντινατα!!!

.

δε μπεστ οφ δε μπεστ σελερ ρε σεις σας λεω!

εχει μελλον...


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2005, 14:22:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Velial ΕΓΡΑΨΕΣ!.

quote:
μαξιλαροθηκες και παντοφλες με τα συμβολα του ελληνισμου πηρατε


Κανενα χαλι δεν θα πουλησει ρε "γμτ"...?

הצטרף לקרקס
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
value_
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2005, 01:12:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους value_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2005, 10:34:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΝΤΩΣ EKEINA TA ΔΕΛΦΙΚΑ Ε ΜΕΝΤΑΓΙΟΝ ΤΑ ΗΘΕΛΑ ΕΓΩ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ...ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ Η ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ?

Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2005, 18:47:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στο τελευταίο news-letter του www.skepdic.gr μαθαίνουμε μεταξύ άλλων πραγμάτων πως η πληροφορία του «Mr. Λιακό» σχετικά με την ύπαρξη Ρώσικου αεροσκάφους υποτίθεται ανάλογου του Αμερικάνικου «Stealth», ονόματι «Tupolev Tu-180 Nevidimka» (όπου Nevidimka = Stealth στα Ρωσικά), δεν ήταν τίποτε περισσότερο από φάρσα (εικόνα ρετούς) δημοσιευμένη σε site την 1η Απριλίου 1996 ακολουθούμενη αργότερα από την ανάλογη διάψευση της (!)

Για περισσότερα επί του θέματος δείτε εδώ : http://www.skepdic.gr/Newsletters/newsletter4.htm#liakoTupolev

... Τα σχόλια πέραν του ότι περισσεύουν, περιττεύουν ...

Υ.Γ.
Το ‘Λ’ το οποίο έχει επιλέξει ως σήμα του στο www.liako.gr είναι δανεισμένο από κάποια παλιά Χολιγουντιανή ταινία (!!!) σχετιζόμενη με τον Ελληνορωμαϊκό πολιτισμό (το παρατήρησα στην ασπίδα κάποιου ηθοποιού ως απόσπασμα - πλάνο κάποιου potpourri που είχε βάλει με τραγούδια (!), βίντεο (!!), φωτογραφίες (!!!) και αποσπάσματα ταινιών (!!!!) –α! λίγο πριν είχε παρουσιάσει βίντεο με τον κ. Πάλμο, σε φιλική συμμετοχή, ιδρωμένο να μας εξηγεί με το γνωστό του ψευδό-επιστημονικό στυλ την προ-αρχαϊκή γλώσσα *για να μην ξεχνιόμαστε* )Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2005, 23:10:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

μαξιλαροθηκες και παντοφλες με τα συμβολα του ελληνισμου πηρατε?
εγω παραγγειλα τρια σετ!
και πηρα δωρο ενα κοκκινο μποξερακι με κωνσταντινατα!!!

εχει μελλον...


Bρε έχει μέλλον ο άνθρωπος και τον ζηλεύετε. Τέτοιο εμπορικό δαιμόνιο που πως να το ανακαλύψει κανείς;
΄Εχει βγάλει και μποξεράκια με τη μορφή του Πούτιν.
Πάντως υπάρχει έλλειψη στα κωνσταντινάτα. Αρχίζω να ανησυχώ.
΄Οσοι πιστοί προσέλθετε. Βγήκε και καινούργιο βιβλίο. Τα πρωτόκολλα των καημών.
Ζηλιάρηδες.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Τα χέρια μου ντυθήκαν τα δικά του,ταξίδεψα στη λήθη του θανάτου,και της ζωής, φιλί βροχής.Πριν μέρες γνώρισα τα δάκρυά του, κι ας είχε όλο τον κόσμο χάρισμά του,και άντρας,και τραγούδι, και παιδί,δεν ήξερα πως κλαίνε κι οι Θεοί!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

νιντζα
Μέλος 2ης Βαθμίδας


230 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2005, 00:17:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους νιντζα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
που χαθηκε ρε παιδια ο λιακοπουλος?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2005, 18:04:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΤΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ ΤΩΝ ΚΑΗΜΩΝ !!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ.....

Ο ΜΙΣΤΕΡ ΛΙΑΚΟ ΜΑΣ ΦΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΚΕΦΙ ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.



ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 11 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy