ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΜΑΓΙΚΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ!!!!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ntemis
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 01:45:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ntemis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΣΑΣ ΚΑΤΑΘΕΤΩ ΕΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ ΣΠΙΤΙ,ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΗΞΕΡΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑ ΠΟΥ ΚΑΛΕΙΣ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ,ΠΗΡΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑ ΚΛΕΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ,ΤΟ ΕΔΕΣΕ ΜΕ ΚΛΟΣΤΗ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ,ΚΑΛΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΙΘΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ,ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ,ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΟΡΙΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΟΧΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΛΕΙΣ ΠΝΕΥΜΑΤΑ Η ΟΝΤΟΤΗΤΕΣ,ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΓΙΚΟ ΚΑΘΡΕΦΤΗ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΥΣ!ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ!ΠΕΡΙΜΕΝΩ....

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 13:27:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φίλε μου,
συνέχισε τα "όμορφα" πειράματά σου και θα τα πούμε σύντομα
στο www.psychopath.ur

ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

πολλοί άνθρωποι έχουν χάσει την ψυχική τους ηρεμία...
πολλοί άνθρωποι έχουν μετανιώσει...

αν ψάχνεις να γνωρίσεις το ΑΓΝΩΣΤΟ, ψάξε πρώτα τον εαυτό σου!

φιλικά


Λάρα Κροφτ -η αποθέωση!!!
click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ntemis
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 14:39:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ntemis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΛΙΛΙΘ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΙΣΩ ΣΤΟ PSYCHOPATH!ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ,ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΑΛΛΟΙ Η ΚΑΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΠΕΤΥΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!ΑΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΗΣΥΧΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ "ΑΓΝΩΣΤΑ"!!!!!!!!!!!

ΚΑΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΜΕ ΗΞΕΡΕΣ...ΙΣΩΣ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 15:06:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΩ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ. ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΑΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...
ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ntemis
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 15:09:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ntemis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΑΓΓΕΛΕ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ...

Αν η καρδιά σου είναι απο γυαλί,
μην την εμπιστευτείς σε χέρια που τρέμουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 16:19:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φίλε μου,
λυπάμαι αν σε εκνεύρισε το μήνυμά μου, γιατί έτσι φαίνεται από τα γραφόμενά σου!
δεν ήθελα να σε ειρωνευτώ, μιά συμβουλή καλοπροαίρετη μόνο σου δίνω, από αγάπη!

από εκεί και πέρα, ασφαλώς και είσαι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ να πράξεις όπως η ΒΟΥΛΗΣΗ σου επιτάσσει...

Υ.Γ.

quote:
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΗΣΥΧΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ "ΑΓΝΩΣΤΑ"!!!!!!!!!!!

τώρα, το συγκεκριμένο σχόλιο σου θα ήθελα να το θεωρήσω απλά ως ένα ατόπημα λόγω εκνευρισμού...
βέβαια, μπορείς να νομίζεις ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ, έχεις το δικαίωμα. κανένας δεν μπορεί να σου στερήσει την ελευθερία του λόγου...σε κανέναν όμως δεν μπορείς να υποβάλλεις αυτό το λόγο.
με λίγα λόγια, εσύ πες, και...

ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει!

Λάρα Κροφτ -η αποθέωση!!!
click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 20:30:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ωραια και καλα ολα αυτα φιλε ntemi αλλα υπαρχει και κατι το οποιο πολλοι δεν λαμβανουν υποψην τους οτι τετοια πραγματα ειναι εθιστικα σαν τα ναρκωτικα υπαρχουν ανθρωποι που εχουν κολησει με τετοια πραγματα και ολη μερα ασχολουνται με αυτα με ασχημα αποτελεσματα βεβαια γιατι κανενας δεν καταλαβαινει που τον οδηγουν ολα αυτα ουτε καταλαβαινουν βεβαια με τι εχουν να κανουν

μας ειπες οτι καλεσες τον πατερα σου πως το ηξερες ομως οτι ηταν εκεινος? μηπως επειδη τον ρωτησες αν ειναι αυτος και σου ειπε ναι?

δεστο και αλλιως δεν ειναι κριμα να ταραζεις την ηρεμια του πατερα σου? δεν ειναι καλυτερα να τον αφησεις ησυχο?

ολα αυτα φαινονται ωραια στην αρχη αλλα μετα σιγα σιγα αλλαζουν θυμασαι την καμπανια για την ηρωινη? "οι φιλοι μου μου ελεγαν ποσο θα με ανεβαζε οχι ομως που θα με εριχνε"

τα πραγματα δεν ειναι οπως θελουν να δειχνουν


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ntemis
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 22:59:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ntemis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΗ ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΤΟΜΟ,ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ???ΕΔΩ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ...

Αν η καρδιά σου είναι απο γυαλί,
μην την εμπιστευτείς σε χέρια που τρέμουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 23:17:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά πιστεύω οτι ο φίλος Ντέμις παρασύρθικε από το πάθος για απαντήσεις και δεν κατανόησε οτι δεν είναι κανείς αντίπαλος εδώ μεσα αλλά σύντροφοι στην αναζήτηση.Βέβαια υπάρχουν και κάποιοι που το παίζουν έξυπνοι αλλά είπαμε όλες οι απόψεις είναι καλοπροαιρετες.Πάντως κι εγώ πιστεύω οτι καλό είναι να αφήνουμε τα πνέυματα στον κόσμο τους γιατι οι συνέπειες είναι απρόβλεπτες για την ασφάλειά μας.Τώρα αν αυτα θέλουν να έρθουν σε εμάς,τουλάχιστον δεν θα έχουμε την ευθύνη για οτι πάθουν γιατι το σίγουρο ειναι οτι θα φρικάρουν με τον κόσμο μας!

Φιλικά,Sonap

...απο μαυρα συννεφα , πεφτει κρυσταλινη βροχη..

Edited by - Sonap on 28/10/2003 23:23:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 23:36:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TI ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΚΑΝΕΣ ? ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ? Η ΑΛΛΟΥ ΤΥΠΟΥ ? ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΑΓΝΩΣΤΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ..ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΥΣΕΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ,ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΕΠΑΦΗ..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ntemis
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 00:51:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ntemis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΟΥΝΑΓΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ?ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ,ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΕΚΑΝΑ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟυ ΕΚΟΨΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΘΑ ΠΕΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΘΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙ

Αν η καρδιά σου είναι απο γυαλί,
μην την εμπιστευτείς σε χέρια που τρέμουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 01:26:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
δεν είναι κανείς αντίπαλος εδώ μεσα αλλά σύντροφοι στην αναζήτηση.
αυτο ειναι το Α και το Ω και ειναι απο τα πιο σωστα πραγματα που εχει πει καποιος στο forum
quote:
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΗ ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΤΟΜΟ,ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ???ΕΔΩ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
και εγω φιλε μου την αποψη μου σου ειπα πανω στο θεμα,σου εδωσα μια συμβουλη και ενα παραδειγμα τωρα αν σε εθιξε η συμβουλη μου το μονο που μπορω να πω ειναι συγνωμη.

τα ναρκωτικα φιλε μου ηταν παραδειγμα για να καταλαβεις οτι με μερικα πραγματα δεν πειραματιζονται και οτι τα πειραματα καμια φορα ειναι πολυ επικινδυνα και οτι εθισμο προκαλουν και αλλα πραγματα εκτος των ναρκωτικων που ειναι τετοιος που δεν σε αφηνουν να σκεφτεις καθαρα.

οσο για την συμβουλη ισως δεν την κατανοησες κριμα και ηταν απλη γιατι ας πουμε οτι ο πατερας σου γυριζε στο σπιτι μετα απο μια εξαντλητικη μερα στην δουλεια και το μονο που θα ηθελε ηταν να κοιμηθει εσυ θα τον εμποδιζες να κοιμηθει? αν σου φαινεται και αυτο ασχετο τοτε πολυ απλα το μονο που σε ενδιαφερει ειναι να μαθεις τροπους να επικοινωνεις με αλλος κοσμους αδιαφοροντας για ολα εκτος απο της οδηγιες χρησης νομιζοντας οτι ειναι κατι απλο σαν υπεραστικο τηλεφωνημα

θελεις να συνεχισεις και ας μην εισαι σιγουρος οτι αυτο που σε πλησιασε ηταν ο πατερας σου δικαιωμα σου και δεν το σχολιαζω γιατι θα πω κακια

παντος προσεχε γιατι υπαρχουν πολλες παγιδες και το forum ειναι γεματο απο μελη που εχουν να πουν κατι ασχημο για αυτα τα πραγματα και οπως ειδες και μονος σου μεχρι στιγμης δεν σε εχει ενθαρυνει κανενας ουτε φυσικα σχολιασε καποιος δικο του "πειραμα" δεν σε βαζει σε σκεψεις αυτο? ισως να σκεφτεσαι οτι εμπλεξες με μ*****ες.

ολα αυτα βεβαια φιλικα

αυτα ειχα να πω και απο εδω και περα κανε οτι νομιζεις εσυ σωστο εγω γιατι ερχεται καταιγιδα


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 14:37:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ntemi, σε καλωσορίζω.

Συμφωνώ με την άποψη οτι είναι καλύτερο μερικά πράγματα να μη τα "αγγιζουμε" καθώς μπορεί να είναι πολύ επικίνδυνα. Φυσικά σε επίπεδο συζήτησης είμαι ανοιχτή να ακούσω τα πάντα.

Αυτό που επίσης θα ήταν ενδιαφέρον να δεις είναι εάν το φιλικό σπίτι που έγινε αυτό το "πείραμα" είναι όπως πριν. Αν δηλαδή έχουν παρατηρηθεί παράξενα φαινόμενα από την ημέρα που κάνατε αυτό το πείραμα. Έχεις σκεφτεί την πιθανότητα το πνεύμα που καλέσατε (που δεν ξέρω αν πιστεύω οτι ήρθε πραγματικά ο πατέρας σου, αλλά ίσως κάτι άλλο που ισχυρίστηκε οτι ήταν ο πατέρας σου) να είναι ακόμα εκεί και να μην έχει φύγει?

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ntemis
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 22:59:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ntemis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ!

Αν η καρδιά σου είναι απο γυαλί,
μην την εμπιστευτείς σε χέρια που τρέμουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 00:03:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!

NTEMI ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΥΓΙΗ ΔΙΑΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΣΤΑ ΔΥΣΒΑΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟΥ!

ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ,ΩΣ ΠΕΙΡΑΜΑ,ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ (ΧΗΜΙΚΟΣ ΣΠΟΥΔΑΖΩ),ΠΩΣ ΕΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΞΑΡΧΗΣ...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΤΥΧΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...
Ο ΟΡΟΣ ΜΑΓΙΚΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΟΝΤΩΣ ΜΑΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΡΕΘΙΖΕΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ...ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΕΓΧΕΙΡΗΜΑ!

ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΕΣ ΛΙΓΟ ΑΠΟΤΟΜΑ!
ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ,ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΛΕΙΣ ΠΝΕΥΜΑΤΑ!
ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΣΧΩΡΩ ΣΤΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΕΓΚΥΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ;ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ,ΑΠΛΑ ΝΑ ΔΙΕΡΩΤΗΘΕΙΣ...
ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ;
ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΚΛΕΙΔΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ;

ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΟΜΕΑ ΕΠΙΚΛΗΣΗΣ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝΕΠΤΥΞΑ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ "ΜΕΘΟΔΟΥΣ"...ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΣΗΜΑΔΙΩΝ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΚΙΝΔΥΝΕΥΜΕΝΟ ΧΩΡΙΣ ΜΕΛΕΤΗ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ...

ΝΑ ΣΤΟ ΤΙΤΛΟΔΟΤΗΣΩ ΑΛΛΙΩΣ ΜΗΠΩΣ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...
"ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΥΟ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ...ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ"...

ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ "ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΩ" ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΤΙΤΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΚΛΗΣΗ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ...

ΕΠΕΙΤΑ ΤΟ "ΠΕΙΡΑΜΑ" ΣΟΥ ΠΕΤΥΧΕ..ΩΡΑΙΑ...ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΕΝΔΟΡΑΜΑ..ΠΩΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ;
ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΑΝ ΘΕΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΗΣ ΔΡΟΥΖΑ ΜΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΔΥΟ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ!
ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΝΤΙΦΑΤΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΟΥ :
"παιδιά απαιτεί χρόνια,για αυτό προσοχή μη το χαλάσουμε...
συγκεντρώνεται εξωδιαστασιακή ενέργεια...κύριε Βίνο δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας,ούτε και μπορούμε να κινδυνεύσουμε..."

ΔΗΛΑΔΗ "ΠΑΙΖΟΥΜΕ" ΜΕ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΜΕ;
ΑΛΛΑΞΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΑΜΠΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΙΣ ΠΡΙΖΕΣ(ΠΥΛΕΣ),ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΟΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ...
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΩ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΑΠΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΕΩ...

ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΛΙΛΙΘ,ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΚΑΙ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ...
ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ,ΑΠΟΤΕΛΟΥΜΕ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΟΥΜΕ ΣΤΑ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΦΩΤΙΣΟΥΜΕ,ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ..ΜΕ ΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΑΣ..ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΑΠΑΙΤΕΙ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟ..ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΙΣ ΚΡΥΦΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ..ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ...ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ...ΜΑΖΙ ΜΟΥ!


ΤΕΛΟΣ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ,ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΑΣ,ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΜΑΣ ΜΕΛΟΣ...
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ,ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΛΑ...

ΦΙΛΕ ΝΤΕΜΗ ΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΑΝΑΖΗΤΗΤΕΣ...

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ntemis
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 23:01:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ntemis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΒΙΒΛΙΟ ΑΠΛΑ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΟ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΒΑΡΥ,ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΗΤΑΝ ΠΟΡΤΑΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΦΑΛΙ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ Η ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΝΕΥΜΑ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΕΜΑΣ,ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ,ΠΑΝΤΩΣ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΕΓΓΥΗΘΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ

Αν η καρδιά σου είναι απο γυαλί,
μην την εμπιστευτείς σε χέρια που τρέμουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 23:21:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΓΙΝΟΜΑΙ ΦΟΡΤΙΚΟΣ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΛΕΙΔΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ;

ΑΡΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ Η ΕΣΥ ΜΗΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΛΟΓΙΑ;ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΕΚΡΥΒΕ ΚΑΤΙ;


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ntemis
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 23:48:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ntemis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΑΠΛΑ ΒΙΒΛΙΟ,ΒΑΛΕ ΠΛΑΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΠΛΑΓΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΩΝ ΣΕΛΙΔΩΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕΣΕ ΤΟ ΜΕ ΚΛΟΣΤΗ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΦΗΧΤΑ,ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΔΕΙΚΤΕΣ ΣΟΥ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΟΧΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΠΕΣ ΚΑΛΩ ΤΟΝ ΤΑΔΕ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΕΣ,ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ 8Α ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ,ΚΑΝΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΞΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΧΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ,ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΚΑΙ ΚΟΨΕ ΤΗΣ ΚΛΟΣΤΕΣ......ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ!!!!!!ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ!

Αν η καρδιά σου είναι απο γυαλί,
μην την εμπιστευτείς σε χέρια που τρέμουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ntemis
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 23:49:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ntemis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ:-)

Αν η καρδιά σου είναι απο γυαλί,
μην την εμπιστευτείς σε χέρια που τρέμουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 12:16:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παρακαλώ τον Θεό να μη δει το θέμα ο wicca...

Thothoula η Bιετναμέζα
Mοναδική
απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 12:28:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΥΤΟ.
ΘΕΛΩ ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ntemis ΚΑΤ' ΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΓΟΝΙΜΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ.

ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΣΥΝΑΜΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΥΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΚΟΣΜΙΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ.

Η ΦΙΛΗ ΛΙΛΙΘ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ.
ΑΣΦΑΛΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΘΕΜΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΑΝ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ Η ΟΧΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΤΡΑΠΟ.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΘΕΜΙΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΣ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΤΡΕΠΟΥΜΕ ΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΣΗ ΜΑΓΙΚΗΣ ΠΡΑΞΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ.

ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕΣΩ ΕΜΑΙΛ.

ΕΛΠΙΖΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΔΙΞΕΙΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YHVH
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
356 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 22:09:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Παρακαλώ τον Θεό να μη δει το θέμα ο wicca...

Αυτό ακριβώς σκέθτηκα όταν πρωτοδιάβασα το θέμα!!!!!!!

Solve et Coagula
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 22:33:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!

ΦΙΛΕ ΝΤΕΜΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΣΟΥ...
ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΗ ΓΝΩΣΗ ΟΛΙΓΩΝ ΣΕΙΡΩΝ ΑΠΟ ΜΑΓΕΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΡΑΤΤΩ Ο,ΤΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΜΟΥ!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ!ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΗΛΩΣΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΝΩΡΙΜΟΣ,ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΒΕΒΑΙΑ,ΚΑΘΕ ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΕΤΗΜΕΝΗ!

ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ ΣΑΝ ΕΝΑ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΟΥΝΕΛ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΦΙΛΟΔΟΞΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΔΑΔΙ ΠΡΟΧΩΡΕΙΣ ΑΡΓΑ ΜΕ ΧΑΡΤΕΣ,ΙΣΤΟΡΙΕΣ,ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ..ΞΑΦΝΟΥ ΚΥΡΙΕΥΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΤΟΥΝΕΛ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ..ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΔΑΔΙ ΑΝΑΜΜΕΝΟ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΖΕΣΤΑΙΝΕΙ,ΣΕ ΟΔΗΓΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΙΖΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΡΧΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΟΡΜΗΤΙΣΜΟ ΣΟΥ,ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΡΑΣΚΕΛΙΑ ΣΟΥ ΚΡΥΒΟΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ "ΜΠΑΡΟΥΤΙΟΥ"..ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ;...ΦΩΤΙΑ.....

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2003, 23:12:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΜΕ ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΑΜΑ ΣΕ ΚΑΤΑΤΡΩΕΙ Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ!ΕΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΝΤΕΜΙ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΔΙΝΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΥΧΗ?ΣΥΜΠΤΩΣΗ?ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟ.ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ.ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ

"Την ώρα της δυστυχίας μην απελπίζεσαι..σκέψου πως από μαύρα σύννεφα , πέφτει κρυστάλινη βροχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 13:22:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΙΑ ΚΑΛΟΠΡΟΕΡΕΤΗ ΣΥΣΤΑΣΗ

quote:
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΘΕΜΙΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΣ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΤΡΕΠΟΥΜΕ ΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΣΗ ΜΑΓΙΚΗΣ ΠΡΑΞΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ.

ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕΣΩ ΕΜΑΙΛ.

ΕΛΠΙΖΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΔΙΞΕΙΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


μεταφέρω τα λόγια του φίλου AVATARGR

καλή και θεμιτή η περιέργεια και η αναζήτηση της γνώσης, αλλά μην ξεχνάμε ότι αυτό είναι ένα ΔΗΜΟΣΙΟ ΦΟΡΟΥΜ, όπου χιλιάδες άνθρωποι παρακολουθούν. αν κάποιοι από απλή περιέργεια, μη γνωρίζοντας όμως τις συνέπειες, πραγματοποιήσουν τα πειράματα αυτά και έχουν πρόβλημα, ποιός από εσάς αναλαμβάνει την ευθύνη να τους βοηθήσει;
κανένας!

ας περιοριστούμε λοιπόν στην περιγραφή -χωρίς λεπτομέρειες- των πειραμάτων και των αποτελεσμάτων τους...

όπως γράφει ο φίλος Sonap,

quote:
ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΠΡΟΣΟΧΗ

Λάρα Κροφτ -η αποθέωση!!!
click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKOS.
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 14:18:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKOS.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ειθελα να ρωτησω αν κανεις εχει ασχολιθει με συμβολικες
"Μηχανες"

Πολλοι αναζητητες στο ιδιο μονοπατι δεν ειναι καλη συντροφιαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 14:59:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Ναι, το βιβλίο γυρίζει μια δεξιά μια αριστερά, μια απαντά σωστά, μια λάθος (εμάς όμως μας μένουν μόνο οι σωστές απαντήσεις τελικά) και σε τελική ανάλυση, πώς θα μπορούσε αυτό το "πείραμα" να γίνει πιό ασφαλές ως προς το αποτέλεσμά του;

Σκέφτομαι ότι αν υπάρχουν πνεύματα που απαντούν τότε αυτά θα πρέπει να απαντούν σωστά 100%. Λέμε όμως ότι μπορεί να παίζουν παιχνιδάκια και να απαντούν επίτηδες λάθος. Οπότε δεν υπάρχει τρόπος να είμαστε σίγουροι αν απαντούν όντως πνεύματα στις ερωτήσεις μας.

Από την άλλη, υπάρχει η υπόθεση, ότι οι δυνάμεις του μυαλού μας κινούν το βιβλίο, άρα εφ όσον εμείς ξέρουμε τις σωστές απαντήσεις, κινούμε το βιβλίο προς την σωστή κατεύθυνση. Ομως και πάλι δεν έχουμε 100% σωστές απαντήσεις. Αρα οι δυνάμεις μας δεν λειτουργούν συστηματικά κατά την διάρκεια του πειράματος.

Εγώ πάλι θα έλεγα για να είμαστε πιό σίγουροι να θέτουμε ερωτήσεις στις οποίες ΔΕΝ γνωρίζουμε τις απαντήσεις, αλλά υπάρχουν και μπορούμε να τις επιβεβαιώσουμε αργότερα. Ετσι, αποκλείουμε την παραπάνω υπόθεση.

Και πάλι το πρόβλημα είναι πόσες ερωτήσεις να θέσεις και τι ποσοστό λάθους επιτρέπεται για να πεις ότι το πείραμα όντως πέτυχε;
Πώς αποκλείεις το τυχαίο;

Το τυχαίο είναι το "κορώνα-γράμματα" Αποτέλεσμα 50-50(%).
Αν πούμε ότι η κορώνα είναι το "Ναι" και τα γράμματα το "Οχι" και βάλουμε μία και μόνο ερώτηση της οποίας γνωρίζουμε την απάντηση, και την επαναλάβουμε 100 φορές, με ποιό ποσοστό πάνω του 50% σωστών απαντήσεων έχουμε μια ένδειξη ότι επηρεάζουμε το "ρίξιμο" του νομίσματος;

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKOS.
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 21:02:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKOS.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειμαι νεο μελος και ευχαριστω για την φιλοξενια
θα ειθελα να ρωτησω αν ζνωριζει κανεις για συμβολικες
μηχανες και ποιες

Πολλοι αναζητητες στο ιδιο μονοπατι δεν ειναι καλη συντροφιαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 21:22:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το να ενδιαφερεται καποιος για τετοιου ειδους πειραματα δεν ειναι κακο ειναι ομως επικινδυνο πολυ οταν προσπαθησεις να τα δοκιμασεις.
ενας δικος μου γνωστος εκανε το ιδιο πειραμα και πετυχε αλλα μετα απ'αυτο παρατηρησε στο σπιτι του παραξενα φαινομενα οπως βηματα χτυπηματα στους τοιχους και τις πορτες να κλεινουν μονες τους.Δεν ξερω αν οσα λεει ειναι αληθινα εγω παντος δεν θα το εκανα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 22:49:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΙ ΜΠΛΕ ΓΡΑΜΜΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΗΜΕΙΑ,ΠΟΡΤΕΣ,ΣΥΣΚΕΥΕΣ,ΚΛΠ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ?ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΤΡΙΒΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΒΓΕΙ,ΕΠΑΝΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ.ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ.ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΕΙΤΕ ΓΡΑΞΤΕ ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΑΤΩΜΕΝΟΣ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΕΙΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΧΕΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ.

ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΣΑΙ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΓΝΟΕΙΣ Η ΑΔΙΑΦΟΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ

"Την ώρα της δυστυχίας μην απελπίζεσαι..σκέψου πως από μαύρα σύννεφα , πέφτει κρυστάλινη βροχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cinderella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


96 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 01:03:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cinderella  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτο για τις κοκκινες γραμμες το εχω ξανακουσει και για να πω την αληθεια δεν εδωσα βαση. Ομως βλεπωντας οτι και αλλοι "εχουν" στα σπιτια τους τετοιες γραμμες δεν κρατηθηκα να μην απαντησω σαυτο το θεμα.
Καποιος φιλος μου καθως μιλαγαμε μεσω νετ ειδε για πρωτη φορα τετοια γραμμη κ ειχε πανικοβληθει γιατι ηταν σαν μια κοκκινη γραμμη απο λειζερ ξαφνικα να εμφανιζεται απο ακρη σε ακρη του δωματιου πανω απο το κεφαλι του!
Σε λιγες ωρες εξαφανιστηκε αλλα την επομενη μερα εμφανιστηκε μια τετοια κοκκινη γραμμη στο τοιχο που οντως ουτε εκεινος καταφερε να τη σβησει!
Τι μπορει να ειναι τελικα αυτο?????????
Να τονισω οτι αυτο το ατομο δεν ασχολειται καθολου με το παραξενο και ουτε ειχε στο μυαλο του κατι παρομοιο αρα αποκλειεται να ειναι της ιδεας του η να το δημιουργησε η δυναμη του μυαλου του.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy