ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Βλεπετε "προφητικα" ονειρα;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 18:47:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΔΟ ΚΑΙ 10 ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ? ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΕΣ 1,2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΔΕΝ ΚΣΕΡΟ ΒΛΕΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΛΗΘΙΝΑ.ΟΧΙ ΣΥΜΒΟΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΒΛΕΠΟ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ 2 ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ...ΒΛΕΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΩΣΤΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ( ΕΙΧΑ ΓΥΡΟ ΣΤΟΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΝΕΑ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ Η ΕΣΤΩ ΝΑ ΤΗΝ ΘΥΜΗΘΩ)Η ΑΛΛΗ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΕΚΑΙΓΕ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ. ΚΣΥΠΝΑΟ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΟ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ..ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΤΗΣ...ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ...Η ΛΕΝΑ ΗΤΑΝ ΟΝΤΟΣ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ. ΕΡΧΕΤΕ ΣΠΙΤΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΥΠΟΘΕΤΟ ΠΟΣ ΤΟ "ΠΡΟΦΗΤΙΚΟ" ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ Η ΛΕΝΑ.ΓΕΝΝΙΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΟΝ ΠΝΕΥΜΟΝΑ.
ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ...ΧΗΜΕΙΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ..ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ ΕΙΔΗ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ.ΞΑΝΑΒΛΕΠΩ ΟΝΕΙΡΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟ ΕΚΕΙ ΤΟΝ ΠΑΠΟΥ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ..ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΔΩ? ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΑΡΚΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΩ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΑΘΑΙΝΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΤΑΞΑΝΕ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΑΝΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ...Η ΜΙΚΡΗ ΣΗΜΕΡΑ ΧΕΡΕΙ ΑΚΡΑΣ ΥΓΕΙΑΣ.ΟΝΕΙΡΟ Νο2:ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΣΥΜΑΘΗΤΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ...ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΩ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ...ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ...Η ΒΑΣΩ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ"ΚΡΥΣΤΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ"? ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΕΧΩ ΜΩΡΑΚΙ".
ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ...ΤΗΝ ΠΕΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ...ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΤΗ ΦΩΝΑΞΩ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΙΟ ΧΑΛΙΑ..ΑΠΑΝΑΤΕΙ Η ΒΑΣΩ "ΚΡΥΣΤΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ"? ΜΟΥ ΚΟΒΟΝΤΕ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΠΟΣ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ Η ΒΑΣΩ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙ ΜΑΘΕΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Ο ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ.ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΑΠΕΒΑΛΛΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΡΙΞΗ ΜΗΤΡΑΣ.ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ?ΓΙΑΤΙ? ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 2 ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥ? ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΘ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΙΑ...ΕΧΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ...Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ...ΠΟΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ?ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΥΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ.ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΟΜΕΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ? ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΕΙΟ...?

Edited by - KRySTa on 12/11/2003 23:04:26

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 20:31:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ?ΛΕΣ <ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΙΑ> ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΙΝΕΙΣ ΑΥΤΟ.ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 20:33:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΡΥΣΤΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡEΑ ΤΟΥ ESOTERICA.

Edited by - katia on 12/11/2003 20:34:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 21:50:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ..ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΗ ΗΡΕΜΗ ΠΑΝΤΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΦΕΡΕΙ ΓΝΩΜΗ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΟΤΑΝ ΖΟΥΣΕ Ο ΠΑΠΟΥΣ ΜΟΥ. ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΥΓΑ ΠΑΝΤΑ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΚΑΛΟΤΥΧΕΣ (ΝΕΡΑΪΔΕΣ),ΙΣΚΙΩΜΑΤΑ (ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΠΛΑΚΩΝΟΥΝΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ "ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ" ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΛΥΨΕΙΣ.ΕΔΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΙΝΑΞΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΟ ΕΞΩ ΒΡΑΔΥ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ.ΟΤΑΝ ΛΛΟΙΠΟΝ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΒΡΗΚΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΣΧΟΙΝΙΑ ΚΑΡΦΙΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΔΕΜΕΝΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.
ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ...ΑΥΓΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΣΟΦΛΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΓΛΑΣΤΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ....
Η ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΖΟΥΣΕ ΘΑ ΗΤΑΝΕ 97 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΧΕ ΤΑΤΟΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟ ΟΠΟΥ ΟΙ ΔΥΟ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΦΑΠΤΟΝΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΟΣ.Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΖΟΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΠΑΛΙΑ ΘΥΜΑΜΕ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΑ ΠΟΛΑΡΟΪΝΤ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΕΘΑΜΕΝΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΥΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ 12 ΧΡΟΝΩΝ ΟΤΙ ΟΤΑΝ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΤΕΒΑΖΑΝ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ???????????Α ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΟΠΟΤΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΒΡΙΣΚΕ "ΜΑΓΙΑ"? ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΦΕΡΝΕ ΠΑΠΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΝΤΑ ΕΦΕΥΓΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΗΣ....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

logos_w
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 23:45:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους logos_w  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ?
ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ

logosΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2003, 00:12:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
eixa dei persi to febroyario pos eimai sth doyleia kafetereia...mono poy to magazi einai diaforetiko einai poly skoteina kai ego spav synexeia pothria...oti piano spaei..oxi sta xeria moy,moy peftei..kai kanei seismo...prin fygo na bro to filo moy poy kai kala einai me to afentiko moy se ypogeio?? erxete kapoios na moy plhrosei 2 kafedes kai moy afhnei 680euro pao na ton fonakso gia na toy po pos einai polla alla meta skeftome pos ta xreiazome gia na mporeso na fygo...ta bazo sth tseph kai pao na bro to filo mou ekso yparxei mia tholoyra sthn atmosfera skonh polh exei anoiksei h gh kai yparxei nero poy brazei kai apo ekei vgenoyn psyxes poy pane pros ton oyranovgazoyn to afentiko moy nekro...alla ton filo moy zontano..feygoyme kai phgenontas spiti ginete pali seismos eikones tainias akolouthoyn ektos apo ena shmeio poy einai mia paidikh xara kai oi goneis kai ta pedia einai san na mhn katalavenoyn tipota san ola ana einai entaksi. telos panton meta apo mia ebdomada tsakonome kai feygo apo th doyleia kai kauome na do posa lefta xrostao kai htane 680 eyro!!! alla yparxei kai to allo ton aygousto hmoyna lefkada kai sto seismo koimomoyna...otan ksypnhsa apo to koynhma oi eikones poy antikriza gyro moy skonh moyntos oyranow gia klasmata toy deyteroleptoy nomisa oti vlepo oneiro den eixa synhdhtopoieisei oti einai pragmatikothata kai fonaza na ksypnhso opos kano ston ypno moy otan vlepo efialth....thelo na katalhkso oti meta apo mia ebdomada moy mphkane 680 euro sto logariasmo (apo mia yphresia)den hksera prin omos to akribes poso poy tha empene...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2003, 00:27:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KATIA
ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑ 2 3 ΜΕΡΕΣ
ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΠΑΩ ΝΑ ΣΤΡΩΣΩ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΜΟΥ
ΡΩΤΑΩ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΕΡΙΣΤΟΥΝΕ ΕΞΩ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΙΧΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ....ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΛΥΨΗ...ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΞΑΦΝΙΑΣΤΗΚΕ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΤΗ ΘΕΙΑ ΜΟΥ.ΡΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ "ΒΓΑΙΝΟΥΝ" ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ...ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΑΛΑ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΣΤΗ ΛΕΞΗ ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑ...ΟΤΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΞΩ...ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΜΠΑΛΑ?


Edited by - KRySTa on 13/11/2003 00:28:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

logos_w
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2003, 01:39:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους logos_w  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΝΟΣ.ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΡΥΦΟ ΑΠΟ ΕΣΑΣ (ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ)ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΤΗΝ "ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ" ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;
ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΩ.
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ?

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΠΙΑ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pandora
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2003, 10:14:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pandora  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΥΓΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΣΟΦΛΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΓΛΑΣΤΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ


Krysta είναι πολύ ενδιαφέροντα τα όνειρα που λες.Κι εγώ έχω δει κάποιες φορές τέτοια όνειρα.Απλά θέλω να σου πω σχετικά με τα αυγά δεν είναι τίποτα.Πολλοί τρυπάνε με μια καρφίτσα ένα αυγό και το βάζουν στις γλάστρες για να μεγαλώσουν σωστα τα άνθη.Τους δίνει βιταμίνες το αυγό.Έτσι μετά από καιρό μένει μόνο το τσόφλι.
Τα όνειρα που βλέπεις αφορούν πάντα γνωστούς σου?Γιατί εγώ π.χ. έχω δει ότι κάνει σεισμό σε μια συγκεκριμένη χώρα και την επόμενη μέρα το βλέπω στις ειδήσεις.Δεν ξέρω αν είναι προφητικά τα όνειρα ή απλά συμπτώσεις.Αλλά είναι τρομακτικό.
Εγώ βλέπω και όνειρα που πρέπει να εξηγηθούν για να δεις τι θα γίνει.Μία βδομάδα πριν πεθάνει η γιαγιά μου-πέθανε απρόσμενα,την χτύπησε τρένο-έβλεπα κάθε βράδυ στον ύπνο μου ότι μου πέφτουν τα δόντια.Ήταν τόσο έντονα τα όνειρα που κάθε πρωί ξύπναγα και κοιταζόμουν στον καθρέφτη να δω αν έχω δόντια.Ως γνωστόν όταν δεις κάτι τέτοιο σημαίνει θάνατο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2003, 11:22:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σας!
Πρώτα απ' όλα να καλώσορίσω την Krysta και τον/την logo w!

Προφητικά όνειρα.... χμμμμ!
Ναί, βλέπω και όχι απλά τα βλέπω, τα νιώθω, τα βιώνω και είναι τα μόνα που δεν μπορώ να αλλάξω την τροπή τους κατά όπως θέλω.
Κυρίως αφορούν ανθρώπους αγαπημένους ή άτομα που με έχουν απασχολίσει πολύ.
Ποτέ μα ποτέ για τον εαυτό μου!

Αλλά μια φορά ονειρεύτηκα μια προηγούμενη ζωή μου. Είμαι σίγουρη πως όλα αυτά είχαν μου συμβεί πραγματικά και δεν ήταν όλα ευχάριστα, ειδικά το "τέλος" μου!

Krysta, η γιαγία σου, σου έδωσε ένα "δώρο". Μην νιώθεις άσχημα γι' αυτό και μην αναρωτιέσαι. Χρησιμοποίησε το όσο καλύτερα μπορείς για τους άλλους πρώτα και για εσένα μετά.
Μπορεί τα όνειρα σου να πληθήνουν και να έρχονται οχι μόνο με την πανσέληνο. Μην τα φοβηθείς και τους κλείσεις την "πόρτα", απλά προσπάθησε να τα "δαμάσεις".

Με εκτίμηση,
Mantis.


Edited by - Mantis on 13/11/2003 11:23:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2003, 19:44:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Logo οταν λεω περιεργος ανθρωπος και αψυχολογιτη..το εννοω.
Σε εμας μπορει αυτο το απομακρο να φαινεται περιεργο στον πατερα μου παλι που ειναι γιος της οχι.
Στη μητερα μου ομως....οπου η μαμα της και γιαγια μου ειναι μια γλυκια γιαγιουλα της φαινεται περιεργη γυναικα.
Μην παρεξηγηθω την αγαπαω και την αλλη μου τη γιαγια παρα πολυ απλα...ειναι φορες που με φοβίζει.
Οσο για τα αυγα...η γλαστρα ητανε σπιτι μας...δεν τοποθετησαμε ποτε εμεις αυγά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2003, 20:29:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ δεν έχω κάποια τέτοια δυνατότητα, όχι μόνο δεν βλέπω προφητικά όνειρα αλλά και ότι όνειρο έχω δει δεν έχει επαληθευτή ποτέ, είτε αυτό το όνειρο είναι καλό είτε είναι κακό. Το μόνο περίεργο που θυμάμαι να μου έχει συμβεί σε σχέση με τα όνειρα συνέβη πριν από 1 χρόνο περίπου.

Η αδελφή του παππού μου πέθανε στα τέλη του Σεπτέμβρη πέρυσι, είχαν περάσει σαράντα μέρες από τον χαμό της και εγώ είδα ένα πολύ παράξενο και αρκετά εφιαλτικό όνειρο, σε κάποια φάση πετάχτηκα από τον ύπνο μου τρομαγμένος και απορημένος για το τι μπορεί να σήμαινε αυτό το όνειρο, κοίταξα την ώρα και ήταν 4 και 45, μετά από λίγο ξανακοιμήθηκα χωρίς να δω κάποιο παρόμοιο όνειρο (εδώ να πω ότι η γιαγιά μου και ο παππούς μου ήταν στο χωρίο), όταν ξύπνησα το πρωί πήρα τηλέφωνο στη γιαγιά μου για να της πω το όνειρο που είδα μήπως μου δώσει εκείνη κάποια εξήγηση, το τηλέφωνο το σήκωσε ο πάππόυς μου και ενώ του είπα το όνειρο που είδα μου είπε ότι και εκείνος είδε ακριβώς το ίδιο όνειρο και ότι πετάχτηκε από τον ύπνο του, όταν τον ρώτησα αν είδε τι ώρα ήταν όταν ξύπνησε μου είπε ότι κοίταξε το ρολόι και έδειχνε 4 και 45.

Έχω μια φίλη που μου έχει πει αρκετά όνειρα που έχει δει και στην συνέχεια έχουν επαληθευτεί, μερικά μάλιστα από τα όνειρα που έχει δει λαμβάνουν χώρα την στιγμή που τα ονειρεύεται.

Δεν ξέρω αν σου έχει συμβεί και εσένα κάτι τέτοιο φίλη Krysta. Επίσης θα ήθελα να μας πει αν τα προφητικά όνειρα που βλέπεις είναι μόνο δυσάρεστα ή αν έχεις δει και κάτι ευχαριστώ που στην συνέχεια επαληθεύτηκε;

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2003, 20:40:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οχι οσους βλεπω αν δεν παθουν κατι απλα τους συναντω την επομενη μερα..(μιλαω για ατομα που εχω να τα δω πανω απο μηνα και σε ασχετα μερη.)Δεν μιλαω για ολα τα ονειρα ετσι...καθε μερα βλεπω πανω απο 2 ονειρα. Συνηθως τα ονειρα που βγαινουν οταν ξυπναω μου προκαλουν αγχος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

logos_w
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2003, 21:12:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους logos_w  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρώτα απ' όλα να ευχαριστίσω τον Mantis για το καλωσόρισμα.

KRySTa δεν σκέφτηκε κανείς ότι δεν αγαπάς τη γιαγιά σου. Απλά μιλάς γι’ αυτήν σαν να είναι ένας “μύθος”. Ενώ είναι άνθρωπος όπως λες (μπορεί όχι συνηθισμένος) που ζει μια νορμάλ ζωή, αφού ο πατέρας σου δεν βλέπει κάτι περίεργο σε όλη αυτή τη συμπεριφορά.Δεν ξέρω αν το κατάλαβες αλλά προσπαθώ να σε κάνω να μας πείς κι άλλα αφού όπως σου είπα μου φαίνονται πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά που γράφεις. Τώρα αν σου πω πως δεν είμαι κανά περίεργο σπαστικό παιδάκι θα το πιστέψεις? Επίσης προσκαλώ όποιον φίλο ή φίλη έχει παρόμοια εμπειρία με προφητικά όνειρα να την γράψει και να την μοιραστεί με μας. Μαθαίνουμε από τις εμπειρίες των άλλων μα ποιο πολύ από τις δικές μας.

ΓΕΛΑ! Τ'ΑΞΙΖΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2003, 17:15:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΩ ΤΗΝ ΚΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ LOGOS-W.
ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΝΕΙΡΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΛΗΘΙΝΑ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΞΥΠΝΙΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΟΡΑΜΑΤΑ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΟΡΑΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΑ.ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΩ ΣΕ ΟΝΕΙΡΟ Η ΣΕ ΟΡΑΜΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΟΠΟΤΕ (ΜΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΒΕΒΑΙΑ) ΚΑΤΑΤΑΣΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΑΙΣΘΗΣΗ

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2003, 17:43:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΣΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ KRYSTA.ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ.ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΓΡΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΕΡΑΙΔΕΣ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΕ ΤΟΠΙΚΟ ΚΑΝΑΛΙ ΓΙΑ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΞΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ.ΟΙ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΕΙ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΑΝ ΤΙΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΩΣ ΣΑΝ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2003, 22:32:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ "ΞΕΡΩ" ΟΤΙ ΟΙ ΝΕΡΑΙΔΕς ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ (ΑΙΘΕΡΙΚΑ) ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΕ ΔΑΣΗ ΛΙΜΝΕΣ ΠΟΤΑΜΙΑ ΚΟΚ.....ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΡΑΪΔΑ ΛΙΓΟ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2003, 20:25:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KRYSTA ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΠΑΛΑΙΩΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑΝ ΜΙΑ ΓΘΝΑΙΚΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΗΓΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΔΙΝΑΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ.ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΝ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΤΑΡΑΞΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΙΝΟΝΙΚΗ Η ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΘΛΗΘΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ.ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠ'ΑΥΤΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΑΓΕΙΑ.ΕΣΥ ΘΥΜΑΣΕ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ.ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΛΥ.ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΝΕΙΡΟ ΟΤΙ ΠΕΘΑΝΕ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΦΙΛΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΜΑΘΑ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΤΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΧΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΠ'ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΜΟΥ ΖΩΗ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΥΜΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ.ΟΥΤΕ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΟΝΕΙΡΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 02:33:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτα που λες οτι σου εχουν συμβει μου συμβαινουν κι εμενα....τα ονειρα που προανεφερα ειναι τα ποιο τρανταχτα και που δεν προκειται να ξεχασω...μαλλον υπαρχουν και κανα δυο αλλα...τελοσπαντον.
θελω να πω οτι πολυ συχνα μου βγαινουν ασημαντα πραγματα (αφου τα δω στον υπνο μου εννοω)τα "κακα" ομως οταν ξυπναω νιωθω πως κατι κακο θα συμβει(και ας μην ειναι εφιαλτης).Οσο για τη γιαγια μου...οχι δεν συναιβει κατι τετοιο απο οσο γνωριζω...εξαλου ειναι πολυ δυνατη και σκληρηγυναικα.(αλλα και "φοβιτσιαρα") Οταν πεθανε ο παππους μου πηραμε τη γιαγια μου σπιτι μας να μην ειναι μονη.μετα απο 2 μερες αφου γυριζουμε ολοι σπιτι οι γονεις μου απο την δουλεια και εμεις απο το σχολειο...αφαντη η γιαγια...μετα απο ανυσηχια και ψαξιμο μαθαινουμε οτι η γιαγια γυρισε στο χωριο χωρις να πει σε κανεναν τιποτα...το ιδο καλοκαιρι ηταν που πηγα στο χωριο να της κραταω παρεα..και τη ρωτησα γιατι εφυγε...ειχε δει ονειρο τον παπου μου και της ειπε...οπου και να πας θα σε βρω...και δεν ξερω γιατι "φοβηθηκε" και εφυγε.το μυαλο μου παντος "τρεχει"..καπου ειχα διαβασει οτι στης μαγισσες η "χαρη" περναει από τη μανα στην πρωτοτοκη κορη της πρωτοτοκης κορης.Εγω ειμε η πρωτοτοκη αλλα απο τον τριτο της γιο.Μηπως γι αυτο δεν ηθελε να μου δωσουν το ονομα της? δεν ξερω αλλα ειναι το μονο "-λογικο-" λογο που μπορω να σκεφτω.Το αλλο εκεινα τα χρονια τατου...στο μετωπο..τι να πω δεν ξερω μπορει και να μην εχει σχεση η γιαγια μου με τα ονειρα...μπορει να ειναι απλα διαισθηση.περσι στις εκλογες ειχα αυτοκινητιστικο..ολο το βραδυ δεν ειχα κλεισει ματι...και στις 6 το πρωι μπαμ...τι μπαμ δηλαδη πωσ δεν σκωτοθηκαμε...ειμε η μονη που την γλιτωσα με μια και μονο γρατζουνια...ποιο διπλα λοιπον ηταν ενα εκκλησακι του αγιου νικολαου...και μου ειπε η μαμα αν βρθω σε εκκλησια αγιου νικολαου να αναψω ενα κερακι...την επομενη εβδομαδα λοιπον ειμε σε αλλη πολη...και γυρνοντας σπιτι βλεπω μια εκκλησια του αγιου νικολαου...μπαινω λοιπον να αναψω ενα κερακι (εγω πρωσοπικα δεν πιστευω στο χριστο κλπ) μπηκα ομως για τη μαμα μου....και τι ηταν μεσα στην εκκλησια....(ηταν 11 το βραδυ) καποιος ειχε πεθανει και τον ξεχυχτουσανε...ε τωρα τι να πω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZauZ
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 03:31:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZauZ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Κάποτε σε κάποιο αρκετά παλαιότερο post είχα ξαναμιλήσει για αυτό το θέμα , αλλά σήμερα θα σας αναφέρω περισσότερα πράγματα για εμένα.

Η ιστορία μου ξεκινάει από αρκετά μικρή ηλικία (άν θυμάμαι καλά ήμουν 8 χρονών). Από τότε έχω την εξής "κατάρα" : Αν μια σκέψη περάσει από το μυαλό μου τελείως αφηρημένα αυτή γίνεται πραγματικότητα σχεδόν αμέσως.

Αν δω κάποιο όνειρο αυτό βγαίνει ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ πραγματικότητα μερικές μέρες αργότερα ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΕΙΔΑ. Τα όνειρα μου βγαίνουν άσχετα από το αν είναι για καλό ή για κακό.

1. Είμαι στο δρόμο με έναν φίλο μου , και εκείνος κάνει βόλτα γύρω από το οικοδομικό τετράγωνο με το ποδήλατο του. Βλέπω μια μπλε μηχανή να έρχεται από το βάθος του δρόμου και αμέσως σκέφτομαι ότι θα τρακάρει στη στροφή το φίλο μου. ( δεν έβλεπα το φίλο μου και δεν ήξερα σε πιο σημείο ήταν.) Η μηχανή όντως τράκαρε το φίλο μου.

2. Ένα βράδυ ενώ έβλεπα τηλεόραση , στο άσχετο γυρνάω και λέω στον πατέρα μου , να προσέχει με το αμάξι , γιατί νιώθω ότι θα τρακάρει.
Το επόμενο μεσημέρι όταν γύρισα σπίτι , το αυτοκίνητο του πατέρα μου ήταν τρακαρισμένο. (τράκαρε με ένα φορτηγό , αλλά δεν έπαθε τίποτα)

3. Νιώθω πάντα αν κάποια τηλεόραση είναι σε λειτουργία μέσα σε ένα σπίτι ακόμα και αν είναι εντελώς χαμηλωμένη και παρεμβάλλονται πολλές κλειστές πόρτες. Νιώθω και ακούω συνέχεια έναν τσιριχτό ήχο που με τρελαίνει πραγματικά. Αυτός ο ήχος σταματάει όταν η τηλεόραση έχει κάποια ένταση.

4. Στο 80 % των περιπτώσεων ξέρω ότι θα χτυπήσει το τηλέφωνο, χωρίς όμως να ξέρω και ποίος είναι αυτός που καλεί.

5. Ένα βράδυ πριν από πολλά χρόνια (Α λυκείου νομίζω) είχα δει μια κοπέλα στο όνειρο μου , που μου άρεσε αλλά δε τη γνώριζα καθόλου και ούτε είχαμε ποτέ κάποια σχέση. Ούτε καλημέρα δε λέγαμε. Είδα στο όνειρο μου ότι περπατούσαμε κάποιο πρωινό μαζί και θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι φορούσε μια ροζ μπλούζα. Το πρωί χτύπησε η πόρτα μου και όταν άνοιξα έκπληκτος είδα ότι ήταν αυτή και φορούσε τη ροζ μπλούζα.(έμενα σε ξεχωριστό διαμέρισμα από ότι οι γονείς μου.)....

6. Ένα βράδυ είδα ότι η αδερφή που έπεφτε από κάτι σκάλες, και όταν έφτασε στο ύψος των ματιών μου (λίγο πριν φτάσει στο έδαφος)ξύπνησα.
Μετά από 2 μέρες η αδερφή μου έπεσε από τις ακάλυπτες σκάλες ενός 2όροφου κτηρίου, και όταν έπεσε στο έδαφος , δεν είχε πάθει ούτε γρατσουνιά.

7. Βλέπω στο όνειρο μου τον 1ο μου ξάδερφο που είχα να τον δω 2 χρόνια (σπούδαζε Ιταλία). Οδηγούσε λέει μια μηχανή.(αυτός δεν είχε μηχανή, είχε ο αδερφός του μια που ήταν χαλασμένη.)
Θυμάμαι χαρακτηριστικά στο όνειρο μου ότι έβλεπα τον ξάδερφο μου να οδηγάει και ξαφνικά αντί να βλέπω αυτόν άρχισα και έβλεπα το καντράν της μηχανής που έλεγε μηδέν ταχύτητα. Μετά βρέθηκα στο νοσοκομείο όπου ο αδερφός του και η μάνα μου έκλαιγαν σε έναν διάδρομο.
Όταν ξύπνησα πείρα τον ξάδερφο μου τηλέφωνο και του είπα για το όνειρο μου αυτό. Το επόμενο βράδυ ενώ ήταν σταματημένος στην άκρη του δρόμου με μια μηχανή κάποιος μεθυσμένος έπεσε πάνω του και ο ξάδερφός μου γλίτωσε από θαύμα.(έμεινε αναίσθητος στην εντατική για 4 μήνες)...

8.) Παντρευόταν κάποιος άλλος ξάδερφος μου, πριν από έναν χρόνο. Τη παραμονή του γάμου βλέπω όνειρο ότι ο παππούς μου θα πεθάνει και ξυπνάω έντρομος, αλλά δε λέω τίποτα σε κανέναν. Ο γάμος γίνεται , όλα μια χαρά και ο παππούς μου υγιέστατος.(δεν είχε κανένα πρόβλημα υγείας). Το επόμενο πρωί από το γάμο μου λέει η μάνα μου να πάω στο νοσοκομείο γιατί ο παππούς δεν είναι καλά. Το απόγευμα έφυγε από τη ζωή...

9.) Έχω σταθερή σχέση εδώ και 2 χρόνια με μια κοπέλα που την υπεραγαπάω. Αυτή είναι μικρότερη και έδινε πανελλήνιες εξετάσεις. Δεν έγραψε όμως καλά και οι βαθμοί της ήταν απογοητευτικοί για να μπει στη σχολή που ήθελε. Μια εβδομάδα πριν από τα αποτελέσματα της , βλέπω όνειρο ότι κρατάει ένα βιβλίο φυσικής και ότι μπαίνει μέσα σε ένα αμφιθέατρο για μάθημα.
Μια εβδομάδα μετά ή κοπέλα μου μπαίνει στο φυσικό...

Έχω πάρα μα πάρα πολλά παραδείγματα ακόμα , αλλά δυστυχώς δε μπορώ να τα γράψω όλα.

Το πρόβλημα μου είναι ότι σπάνια βλέπω κάτι καλό σε όνειρο για τους άλλους, αφού συνήθως τα όνειρα μου είναι κακού περιεχομένου.
Τα όνειρα (καλά και κακά) στα οποία συμμετέχω και εγώ άμεσα δε βγαίνουν ποτέ.
ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ σχετίζονται με στενά συνδεδεμένα με εμένα άτομα.

Έχω φτάσει στο σημείο να μη θέλω να βλέπω όνειρα. Απεχθάνομαι και μαζί φοβάμαι τα όνειρα μου...
Έχω σταματήσει να βλέπω πολλά όνειρα και γιαυτό είμαι ευχαριστημένος.
Πάντως αν μπορούσα να κάνω μια ευχή σε κάποιο τζίνι αυτή θα ήταν "Να μη ξαναδώ κανένα όνειρο" ... βλέπεται με τρώνε οι τύψεις...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Neos
Μέλος 1ης Βαθμίδας


121 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 14:08:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Neos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πολυ ενδιαφεροντες ολες οι εμπειριες σας...
θα σας πω και εγω κατι για εμενα...
εγω λοιπον δεν βλεπω ολοκληρωμενα ονειρα...βλεπω σκηνές,τοπια κτλ.
ενα παραδειγμα απο τα παρα μα παρα πολλα...

Καποια νυχτα ειδα μια σκηνη οπου οδηγουσα ενα τζιπ σε ενα βουνο και ξαφνικα αρχισαν να πεφτουν πετρες απο την κορυφη του βουνου.
μετα απο πολυ καιρο πηγα στην Καρπαθο για πασχαλινες διακοπες...
αποφασισαμε (παρεα 4 ατομα)να ενοικιασουμε ενα τζιπ για να παμε σε ενα απομακρυσμενο χωριο την Ολυμπο...και ναι! ειδα ακριβως την ιδια σκηνη...το τοπιο το τζιπ και οι πετρες σημειωτεον οτι ηταν η πρωτη φορα που πηγα στο συγκεκριμενο νησι.

Για μια εποχη (περιπου 17 ετων) εβλεπα στον ξυπνιο μου κλειδια!
περπατουσα, και στο δρομο εμφανιζοταν κατι σαν λαμψη μπροστα μου σε σχημα κλειδιου! Μια φορα οταν το ειδα μπροστα μου το ειπα στην κοπελα μου και αυτη λογικα...μου ειπε οτι δεν βλεπει τιποτα.
(εκεινη την ημερα το ειδα για παραπανω απο 15 δευτερολεπτα)
Δεν ξερω γιατι αλλα ξαφνικα κοπηκε αυτο...

τρελος δεν ειμαι...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 18:42:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΠΙΟ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ.ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΝΤΥΜΕΝΗ ΝΥΦΗ ΚΑΙ Ο ΤΩΡΑ ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΓΑΜΠΡΟΣ.ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΕΝΑ ΠΑΠΠΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ.Ο ΓΑΜΟΣ ΕΓΕΙΝΕ ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΑΝΑΠΟΔΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑ ΗΜΟΥΝ ΓΥΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟΝ ΠΑΠΠΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΤΗ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ.ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΩΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ ,ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΙΠΑ <ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝΕ ΓΑΜΟΣ?>ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΦΑΡΣΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΕ ΛΙΓΟ.ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΠΑΠΠΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΝΑΙΒΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ ΠΛΗΣΙΑΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΙΛΗΣΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ.ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΟΘΗΚΕ ΣΤΟ ΣΑΤΑΝΑ (ΟΧΙ ΜΕ ΤΗ ΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ,ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ) ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΠ'ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΝΙΓΕ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΟΤΙ ΕΒΛΕΠΑ ΟΝΕΙΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ.ΤΟΤΕ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠ' ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ.
2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΜΕ ΣΟΒΑΡΗ ΚΑΤΑΘΛΗΨΗ,ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ.Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΝΑΒΑΛΩ ΤΟ ΓΑΜΟ.ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΤΗΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΔΥΣΠΝΟΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ.ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΠΝΙΓΟΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 18:43:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΠΙΟ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ.ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΝΤΥΜΕΝΗ ΝΥΦΗ ΚΑΙ Ο ΤΩΡΑ ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΓΑΜΠΡΟΣ.ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΕΝΑ ΠΑΠΠΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ.Ο ΓΑΜΟΣ ΕΓΕΙΝΕ ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΑΝΑΠΟΔΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑ ΗΜΟΥΝ ΓΥΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟΝ ΠΑΠΠΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΤΗ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ.ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΩΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ ,ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΙΠΑ <ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝΕ ΓΑΜΟΣ?>ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΦΑΡΣΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΕ ΛΙΓΟ.ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΠΑΠΠΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΝΑΙΒΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ ΠΛΗΣΙΑΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΙΛΗΣΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ.ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΟΘΗΚΕ ΣΤΟ ΣΑΤΑΝΑ (ΟΧΙ ΜΕ ΤΗ ΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ,ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ) ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΠ'ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΝΙΓΕ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΟΤΙ ΕΒΛΕΠΑ ΟΝΕΙΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ.ΤΟΤΕ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠ' ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ.
2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΜΕ ΣΟΒΑΡΗ ΚΑΤΑΘΛΗΨΗ,ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ.Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΝΑΒΑΛΩ ΤΟ ΓΑΜΟ.ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΤΗΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΔΥΣΠΝΟΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ.ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΠΝΙΓΟΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 18:47:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ 2 ΦΟΡΕΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 20:11:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Zauz
σου βγαινουν ολα τα ονειρα που βλέπεις ή νιωθεις ανησυχια για καποια τα οποια μετα βγαινουν?
Κατια τον αντρα σου τον γνωριζες οταν ειδες το ονειρο?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 00:13:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΣΟ ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ ΟΣΟ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ.ΣΑΝ ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΨΤΕ???ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΜΕΝΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ Η ΟΙ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΝΑ "ΟΡΑΜΑ" ΟΠΩΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΕΓΩ

"Την ώρα της δυστυχίας μην απελπίζεσαι..σκέψου πως από μαύρα σύννεφα , πέφτει κρυστάλινη βροχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 08:29:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η ιστορία μου ξεκινάει από αρκετά μικρή ηλικία (άν θυμάμαι καλά ήμουν 8 χρονών). Από τότε έχω την εξής "κατάρα"

ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΖΑUZ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΞΑΦΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΔΙΟΤΗΤΑ? ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ? ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΘΥΜΑΣΕ?


respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZauZ
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 10:15:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZauZ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Krysta : Vgenoyn ola ta oneira moy. Arxisa na anisixo otan to katalava ayto.

Sansationf : Apo tote arxisa na katalaveno ti ginete kai vasika apo tote thimame kapia pragmata. Isos kai pio prin na eixa paromio provlima alla na mi to eixa katalavei. Pantos tipota simantiko h tipota eksopragmatiko den eixe ginei apo oti thimame.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/11/2003, 10:44:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
η δυναμη του ανθρωπινου μυαλου ειναι πολυ μεγαλυτερη απο οτι νομιζουμε...
αυτα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/11/2003, 14:51:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΤΟΥ ΜΕΡΟΣ! ΣΚΕΥΤΕΣΤΕ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/11/2003, 19:28:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Κατια τον αντρα σου τον γνωριζες οταν ειδες το ονειρο?



ΝΑΙ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΟΤΕ.ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΝΑ ΠΟΥ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟ ΛΑΙΜΟ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.2028809
Maintained by Digital Alchemy