ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Internet: Μιλάτε με ανήλικο ? Θα τον αναγνωρίσετε από τα πολλά ορθογραφικά λάθη
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 5
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2005, 20:02:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
* Ενας μεγάλος κίνδυνος στο Διαδίκτυο είναι να βρεθείτε ξαφνικά εν αγνοία σας να συνομιλείτε με ένα ανήλικο άτομο που παρουσιάζεται σαν ενήλικο. Αυτό σε πολλές χώρες επιφέρει βαρύτατες νομικές κυρώσεις. Οι ανήλικοι όμως πέφτουν σε αντιφάσεις όσον αφορά τη σεξουαλικότητά τους και κάνουν πολλά ορθογραφικά λάθη. Ενας άλλος τρόπος για να μάθετε την αλήθεια για την ηλικία τους είναι να τους ρωτήσετε, με κάποια καλή δικαιολογία, τι πιστεύουν για την πολιτική.


Το ΒΗΜΑ, 30/07/2000


Και ύστερα με λένε εμένα "κάκιστο" ...


pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 01:31:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟΙ ΕΝΗΛΙΚΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ;
ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ;
ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ; ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΨΗΦΙΖΕΙ Ο ΚΟΣΜΑΚΗΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ...ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.

ΑΠΟ ΑΝΤΙΦΑΣΕΙΣ; ΠΟΛΛΕΣ ΦΑΣΕΙΣ;

Ο ΚΑΚΙΣΤΟΣ; ΑΣΕ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΟΙ ΑΝΗΛΙΚΟΙ...ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΑΤΑΝΙΚΑ ΚΟΛΠΑ ΤΩΝ ΑΝΗΛΙΚΩΝ.

30/07/2000; ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ!!!...ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΧΑΡΤΙΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ;

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 02:21:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω καλυπτω μια απο τις 3 προυποθεσεις λετε να μεινω για παντα παιδι;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 12:06:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οχι τοσο απο τα ορθογραφικα λαθη ,ουτε απο την πολιτικη τοποθετηση αλλα απο την απολυτοτητα των ιδεων.Συνηθως οσο πιο μικρος ειναι καποιος τοσο πιο αυστηρος ειναι στις ιδεες του .Ομως για ποιον ειναι επικινδυνο? Ο ενηλικας λιγο πολυ αντιλαμβανεται τι διαβαζει και τι επηρρεαζει και πως,ενω ο πιο μικρος πιο ευκολα θα μπερδευτει απο εννοιες κλπ. Ο κινδυνος νομιζω οτι ειναι για εκεινον που χωρις την εμπειρια της πραγματικοτητας πεφτει αποτομα στα βαθη της ετοιμης γνωσης και οχι για αυτον που μιλαει χωρις να ξερει τις ηλικιες. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μηδενιστής
Μέλος 2ης Βαθμίδας


277 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 15:01:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδενιστής  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ανήλικος όπως και να το κάνουμε αποκαλύπτεται στις συζητήσεις του Internet. Εκτός απο τα ορθογραφικά λάθη, δέν έχει και τις απαιτούμενες γνώσεις για να αντιπαρατεθεί με τα κατάλληλα επιχειρήματα. Όσο για την αδιαλλαξία στις ιδέες που είπε ο φίλος nst έχει δίκιο τα πρόσωπα νεαρής ηλικίας είναι πιό αδιάλλακτοι στις ιδέες τους και πιό φανατισμένοι.
Εγώ θα έλεγα οι νεαρές ηλικίες κάτω των 30, και ακόμα περισσότερο κάτω των 25 στις συζητήσεις αυτές ιδιαίτερα οι άντρες είναι πιό αδιάλλακτοι, φανατισμένοι και επιθετικοί. Έννοώ σχετικά με το Internet μόνο και τα Forum όχι την προσωπική επαφή.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 22:07:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟΙ ΕΝΗΛΙΚΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ;
ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ;


Υποκλίνομαι θαρρετά.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Φοράω τα διάφανα...
Ξανθά λυτά μαλλιά μου!
Στη μοναξιά του δειλινού,
δώστε άρωμα βυθού.
Αστέρι,φως και άναμμα φεγγάρι βασιλιά μου!
Θαρρώ πως είμαι αλλουνού
αθάνατου θνητού...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Laryp
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 01:18:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Laryp  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να μιλήσουν κι οι ανήλικοι???
Αν δεν έχω ούτε πρόβλημα με την σεξουαλικότητά μου, δεν κάνω ούτε μισό ορθογραφικό (τουλαχοιστων οταν δεν τα κανο αιπιτειδαις), δεν πέφτω σε αντιφάσεις, δεν είμαι απόλυτος στις ιδέες μου, έχω σαφή πολιτική τοποθέτηση, το ομολογώ πως είμαι ανήλικος και δεν ξέρω εγώ τι άλλο δεν είμαι φυσιολογικός?????
ΕΕΕΕΕΕ?
Ρε Vril ανοίγεις πραμγατικά σατανικά θέματα.......
Ακούς εκεί......
Α εσύ τι πιστεύεις για την πολιτική????
Να σε δω......

Φωνές, αλαλαγμοί, χαρές
ενθουσιασμοί, ζητωκραυγές!
Και ποιος τολμάει να τους πει
πως νίκησαν οι δύσμοιροι
τρέχοντας στον ανεμπόδιστο δρόμο της κατηφόρας...
Χρ. ΚατσιγιάννηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Magene
Νέο Μέλος

Greece
45 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 11:25:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Magene  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Laryp εσύ σίγουρα δεν θα αναγνωριζόσουν. Δεν κινδυνεύεις γιατί είσαι έξυπνος, μελετάς με κριτικό πνεύμα και έχεις αποκτήσει κατά έναν μαγικό τρόπο σωστή άποψη σε όλα. Σε πολλά θέματα μας βάζεις τα γυαλιά. Καλού κακού πρόσεξε πάντως γιατί δεν παύεις να είσαι παιδί.

Και μην ανησυχείς φυσιολογικότατος είσαι και με υψηλό IQ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 13:10:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΗΛΙΚΟΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΧΑΜΗΛΟ IQ.
ΑΝΗΛΙΚΟΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΘΟΡΜΗΤΟ...ΑΥΘΟΡΜΗΤΟ=ΕΙΛΙΚΡΙΝΟ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΟΠΤΙΚΗ...ΑΝΗΛΙΚΟΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ...ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ Η ΕΥΚΟΛΗ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ...ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΣ/ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ.

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΙΑ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 13:55:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

* Ενας μεγάλος κίνδυνος στο Διαδίκτυο είναι να βρεθείτε ξαφνικά εν αγνοία σας να συνομιλείτε με ένα ανήλικο άτομο που παρουσιάζεται σαν ενήλικο. Αυτό σε πολλές χώρες επιφέρει βαρύτατες νομικές κυρώσεις. Οι ανήλικοι όμως πέφτουν σε αντιφάσεις όσον αφορά τη σεξουαλικότητά τους και κάνουν πολλά ορθογραφικά λάθη. Ενας άλλος τρόπος για να μάθετε την αλήθεια για την ηλικία τους είναι να τους ρωτήσετε, με κάποια καλή δικαιολογία, τι πιστεύουν για την πολιτική.



τωρα αν πω οτι γνωριζω πολλους ενηλικες που πληρουν με το παραπανω ολες τις προϋποθεσεις που αναφερθηκαν, θα με πειτε πιο κακο απ τον κακιστο?

οσο για τους πιτσιρικαδες, ενα εχω μονο να πω: μην τους υποτιματε!!!


.


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 18:05:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ρε Vril ανοίγεις πραμγατικά σατανικά θέματα.......
Ακούς εκεί......


quote:

Α εσύ τι πιστεύεις για την π
ολιτική????
Να σε δω......


Πολιτική ?
Τι είναι αυτό ???
Ακουστά το έχω...

Πάντως, όταν μεγαλώσω θα γίνω ή πολιτικός ή σπηλαιολόγος.
Τι κοινό έχουν αυτά ?
Απλό.
Σέρνεσαι με τα τέσσερα, τρυπώνεις όπου βρείς και ασχολείσαι πολύ με τις λάσπες.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 23:24:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Υποκλίνομαι θαρρετά.


θαρρετή υπόκλιση δεν υπάρχει

ανήλικη θα είσαι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 15:40:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω παντως απ'οτι εχω παρατρησει 3 ανηλικοι ειμαιστε εδω μεσα και
quote:
Αν δεν έχω ούτε πρόβλημα με την σεξουαλικότητά μου, δεν κάνω ούτε μισό ορθογραφικό (τουλαχοιστων οταν δεν τα κανο αιπιτειδαις), δεν πέφτω σε αντιφάσεις, δεν είμαι απόλυτος στις ιδέες μου, έχω σαφή πολιτική τοποθέτηση, το ομολογώ πως είμαι ανήλικος και δεν ξέρω εγώ τι άλλο δεν είμαι φυσιολογικός?????
ΕΕΕΕΕΕ?

θα τα εγραφα αυτα,αλλα ο Laryp με εβγαλε απο τη δυσκολη θεση...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 15:58:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ελπίζω να καταλάβατε το νόημα αυτού του θέματος.

Λένε εμένα κακό (και καμιά φορά " απόλυτο", "ψυχρό ορθολογιστή" και διάφορα άλλα, που με κάνουν να χαίρομαι),

αλλά δέστε εδώ ένα άρθρο που βρήκα, από γνωστή και επώνυμη εφημερίδα, που άρει κάθε έννοια που μου επικολούν ... εμένα !

Συμπέρασμα ?
Υπάρχουν και πιο κακοί από μένα.

Ελάτε βρε παιδιά. Αυτός που έγραψε το άρθρο έχει τελείως παρωπίδες.

Λές και αυτό είναι κριτήριο ή συνθήκη που ισχύει ΠΑΝΤΟΥ, ΠΑΝΤΟΤΕ και ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ...


Edited by - Vril on 25/07/2005 16:01:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 18:20:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΕΛΙΚΑ Vril ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΚΑΚΟΣ ΑΠΟ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΑ...ΜΑΣ ΣΤΕΡΗΣΕΣ ΤΟΝ ΥΠΕΡΣΥΝΔΕΣΜΟ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 21:55:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Υπάρχουν και πιο κακοί από μένα

Aυτό να λέγεται... πιο κακοί ναι...ποιό απόλυτοι όχι!

quote:
Ελάτε βρε παιδιά. Αυτός που έγραψε το άρθρο έχει τελείως παρωπίδες.

Συμφωνώ και επαυξάνω!

quote:
Λές και αυτό είναι κριτήριο ή συνθήκη που ισχύει ΠΑΝΤΟΥ, ΠΑΝΤΟΤΕ και ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ...

Kαι εδώ συμφωνώ... (ωχ! λες να τριτώσει το "κακό")
Είναι το άκρον άωτον της γενίκευσης...
Μήπως να γράφαμε ένα γραμματάκι στον αρθογράφο και να του λέγαμε την άποψή μας?
Αν και νομίζω ότι τα γράμματα των αναγνωστών μετά από αυτό θα έχουν ήδη φτάσει σωρειδών στην εφημερίδα...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 01:20:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ομορφο θεμα.ο συγγραφες επηδει τυχαινει να ξερω μερικα πραγματα ειναι παντοτε αποτομος.μας λεει την αληθεια στα μουτρα και δεν την κρυβει.

ομως στο θεμα μας.

αν μιλατε με ανηλικο,μπορει και να μην το καταλαβεται ποτε.αυτη ειναι η αποψη μου.

μπορει καποιος να ειναι καθοδηγουμενος.
μπορει να ειναι ενηλικος και να το παιζει ανηλικος?
μπορει ενας ανηλικος αν ειναι αρκετα εξυπνος να μην τον καταλαβουν ποτε.
στην τελικη τοσα γινονται που οι ανηλικοι ειναι ενηλικοι,και τουμπαλιν

στο ιντερνετ δεν υπαρχει τιποτα σιγουρο εκτος απο αυτο που βλεπουμε.

ΤΡΕΙΣ ΛΕΞΕΙΣ.......ΧΙΛΙΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ
ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.......ΤΡΕΙΣ ΛΕΞΕΙΣ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 14:08:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
στο ιντερνετ δεν υπαρχει τιποτα σιγουρο εκτος απο αυτο που βλεπουμε

Απο αυτό που δεν,βλέπουμε θες να πεις...
Ομως φίλε μου ΓΙΑΤΙ να τα κάνει κανείς όλα αυτά που αναφέρεις?
Εκτός της περίπτωσης να έχει διάσπαση προσωπικότητας,δεν μπορω να σκεφτώ καμμία άλλη.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 14:51:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ομως φίλε μου ΓΙΑΤΙ να τα κάνει κανείς όλα αυτά που αναφέρεις?

Γιατί υπάρχει πολύ αρρώστεια εκεί έξω...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 16:50:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν... για να καταλάβετε .. γιατί ίσως να μην ξέρετε..
Το ποιός κρύβεται πίσω απο το πληκτρολόγιο .. δεν το ξέρετε.
Ειδικά απο νέα μέλη.. αλλά και απο παλιά...

πχ.. Νέο μέλος .. αλλάζει το χρώμα της γραμματοσειράς του.. και το κάνει .. αλλο χρώμα.. για να μην τον αναγνωρίσουν...
ή γράφει κεφαλαία
ή γράφει μόνο πεζά
ή γράφει σκοπίμως ανορθόγραφα
ή γράφει greeklish
ή..ή..ή
εμένα μου συστήθηκε ώς ανήλικος.. μπέρδευε το Δ με το Β μπέρδευε τα μπ..τια του... και ξαφνικά τον βλέπω στο mystica να πηγαίνει σφαιράτος ... οχι μόνο στα λόγια αλλά και στην ορθογραφία στην σύνταξη σφαιράτος σας λέω...

Οπότε λοιπόν .. μεγάλη προσοχή σε αυτούς που συστήνονται ώς ανήλικοι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 16:59:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Οπότε λοιπόν .. μεγάλη προσοχή σε αυτούς που συστήνονται ώς ανήλικοι...

Για σου Αλζαρρό,

Ημε ανύληκως. Θα μαι πρωσαίχης ?


Edited by - Vril on 11/08/2005 17:00:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 17:09:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

τς τς τς...

μα που πάει το μυαλό σου αγαπητέ allzzaro?

απλά μετά τις απαραίτητες "συστάσεις" έβαλε μυαλό το παιδί...

πως κάνεις έτσι κι εσύ πια? απλά μεγάλωσε μέσα σε μια μέρα!

και πάλι τς τς τς...


Galadriel

Υ.Γ. μπααα... αγαπητέ βριλ, ό,τι και να κάνεις δαιν διαφέβγοισ τυσ πρωσοχίς

in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 18:21:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Για σου Αλζαρρό,

Ημε ανύληκως. Θα μαι πρωσαίχης ?



Nαί.. ναί...

Βέβαια .. νομίζω οτι εχω εκφράσει δημοσίως τη συμπαθειά μου προς τους ανήλικους και τους συμπαρασκέκομαι αμέριστα... μιας και ανάμεσα σε αυτούς τους ανορθόγραφους .. οπως τους προσδιορίζει ο vril είναι και ο γιός μου... καθώς και αρκετοί φίλοι του...


quote:
μα που πάει το μυαλό σου αγαπητέ allzzaro?

απλά μετά τις απαραίτητες "συστάσεις" έβαλε μυαλό το παιδί...


Moυ έκανε εντύπωση βρε galadriel δεν θέλω να πώ ποιός είναι.. δεν θα ήταν σωστό.. αλλά διαπίστωσα οτι εδώ μέν μπέρδευε τα μπούτια του.. και στο mystica είναι σφαιράτος... τώρα αν μεγάλωσε .. τι να σου πώ... τεσ/πα...
Αυτό το τόπικ με τα ανήλικα μου αρέσει...
Να κάνω και εγώ τον ανήλικο να φάω τις κλωτσιές της ζωής μου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 18:28:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

εχω εκφράσει δημοσίως τη συμπαθειά μου προς τους ανήλικους και τους συμπαρασκέκομαι αμέριστα... μιας και ανάμεσα σε αυτούς τους ανορθόγραφους .. οπως τους προσδιορίζει ο vril είναι και ο γιός μου... καθώς και αρκετοί φίλοι του...

Μα, δεν το λέω εγώ ! Ο αρθρογράφος το λέει !

Κάπου πιο πάνω είπα, οτι "να, δέστε τι δημοσιεύεται, και μετά με λέτε εμένα κακό".

Το βρήκες ?


Ο δικός μου πάντως, δεν ασχολείται με το ίντερνέτ. Έχει άλλα να κάνει...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 18:36:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το βρήκες ?

ε.. τι να βρώ??

Ποιός σε είπε κακό?? Αυτό που λένε κακό vril είναι το χαιδευτικό σου..

quote:
Ο δικός μου πάντως, δεν ασχολείται με το ίντερνέτ. Έχει άλλα να κάνει...

Ο δικός σου ... είναι μικρός ακόμα..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 18:43:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ε.. τι να βρώ??


Ότι υπάρχουν και πιο κακοί από μένα...

Δυστυχώς !


quote:

Ποιός σε είπε κακό?? Αυτό που λένε κακό vril είναι το χαιδευτικό σου..


Και πολύ μ αρέσει !

quote:

Ο δικός σου ... είναι μικρός ακόμα..


Ακριβώς !

Τελικά, είσαι ... παρατηρητικός !


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 18:49:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ε, εντάξει αγαπητέ allzzaro δεν προβλημάτισε μόνο εσένα προφανώς αυτή η αλλαγή...

εδώ ολόκληρος "αρχάγγελος" και προβληματίστηκε

πάντως είναι αξιοθαύμαστο το πόσο γρήγορα "μεγαλώνουν" τα "παιδιά" στις μέρες μας

πάντως, για να σταματήσουμε τα κουτσομπολιά και να μείνουμε στο θέμα μας... πιστεύω πως ακόμα και αν ένα νεαρό άτομο γράφει ορθογραφημένα και δεν πέφτει σε αντιφάσεις ως προς την σεξουαλικότητα του, πάλι γίνεται αντιληπτό κάποια στιγμή από τον γενικότερο τρόπο σκέψης του...

φυσικά, το αντιγράφειν "προφίλ" άλλων ηλικιακών ομάδων δεν είναι παράξενο στους χώρους των φόρουμ, αλλά δεν νομίζω πως αυτό είναι το συνηθισμένο...

Galadriel

in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 18:56:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

πάντως είναι αξιοθαύμαστο το πόσο γρήγορα "μεγαλώνουν" τα "παιδιά" στις μέρες μας


Κάτι είχε πάρει το ραντάρ μου, δεν ξέρω αν μιλάμε για το ίδιον...

Τέλος πάντων.

Κοντά τρία χρόνια το διαβάζω το Esoterica, από τον Αύγουστο 2002, άλλαξαν πολλά από τότε και ... δυστυχώς όχι πρός το καλύτερο.

Για θυμηθείτε και οι δυό, πώς "γνωριστήκαμε" ????
(*με ποιά αφορμή)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 19:03:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ούτε θέλω να το θυμάμαι...

απίστευτη ιστορία ήταν...

ουφ! τα μνημόσυνα πιάσαμε πάλι...


Gal

in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 19:12:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
[Ακριβώς !


Τελικά, είσαι ... παρατηρητικός !

/quote]

To εχω αυτό το κουσούρι..

[quote] Ότι υπάρχουν και πιο κακοί από μένα...

Δυστυχώς !


Πιο κακοι?? δύο είσαστε... ο κακός λύκος και ο κακός vril...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 19:14:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πιο κακοι?? δύο είσαστε... ο κακός λύκος και ο κακός vril...

Α! Αυτός δε μου μιλάει, ΟΠΟΥ και αν με δεί !


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 5 Σελίδες:
  1  2  3  4  5
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy