ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 " ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ..." μέρος Β'
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 13
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
YUGI-OH
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
462 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2012, 01:11:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποιός ξέρει,αν το 2012 έρχεται το τέλος...μετανοείτε!;
έρχονται όμως...


Κροκοδειλάνχας, Προβατολιοντάρια, Χελωνάρκες

ο σώζων εαυτόν σωθείτω!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ladybug
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2012, 16:29:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"ΠΛΑΝΗ Ή ΤΙΠΟΤΑ;

1

00¨00".0.
...συνέχεια από asynart_^1

local_user_self00

...- ..."Πρέπει, λοιπόν. -----------------------------------------------------
" |:~/~~~~/barethhka_to_myalo_mou_8elw_na_to_allaksw :|... "Οφείλω, στον εαυτό μου, και, εεε, στον εαυτό μου να, χμ, να αποσαφηνίσω καθεμία ανώφελη σκέψη...


(Έπρεπε έως τότε να είχαν απομακρυνθεί τα τρέχοντα νοητικά απορρίματα διότι κάτι τέτοιο δεν έμοιαζε άκυρο, -συνολικά-, όπως είναι.)


00¨/00''/59'


-"Πρέπει να...

2


local_user_self01

- Διάολε, τι ανοησία, δεν αντέχω άλλο πια, ε ?"

(-είναι...δεν μπορεί...για κάποιο λόγο αναταραχή επικρατεί στο νοητικό περιβαλλον του χαρακτήρα 01...)

-ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,


(-....πατάτες, παράθυρα, μέλισσες, κουκουνάρια υπαρχουν. τιποτα. κενο. οπως οταν κοιμασαι βαθια....τι υπαρχει τοτε...κάποιος θα ελεγε υπαρχει ακατάπαυστα εκεινο που παρατηρει, αλλα'αυτο
είναι νύχτα, και αν μπω στη διαδικασια να σκεφτω γιατι μπορεί να μην ειναι νύχτα τοτε, θα αποδείκνυα στο μυαλό μου...
την ακριβή εκταση της ατοπίας μου...και...δεν πρόκειται να καταστούν σαφή, όχι, όχι προς ανθρώπους λογικούς, αυτόματους, ισορροπημένους...σαν-)

[3]

-.......................(&^&^&^)*......(********)*.........................................................., ΨΕΜΑΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΨΕΜΑΤΑ,ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝ...ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΙΑ ΕΔΩ, ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ, ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΠΕΡΑ...ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ...ΑΣ ΠΩ ΟΥΤΟΠΙΕΣ ΤΩΡΑ, και μετά ίσως το ανασκευάσω,

-..."αλλά δεν ξέρω, δεν είναι επιτρεπτό να πραγματοποιήσεται μεταλλαγή συστήματος,και....
....τέλος θα 'πρεπε, έπειτα, να απαλειφθούν και έπειτα να επανασχεδιαστούν εκ νέου όλοι οι αρχικοί χώροι τουνού.

(-...*"τρελοί", *"μανιακοί"...:o ¨εσχατος φοβος, ο φοβος της αποκαλυψης της αληθειας και της καταρρευσης, θα ελεγα, και του σαθρού οικοδομηματος
του νου (), τουβλο by τουβλο, και τοτε ολα ΚΑΤΑΡΡΕΟΥΝ ΚΑΙ [ΥΠΑΡΧ-v-eis] ΟΠΩΣ (tous) ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΟΙ: ΧΩΡΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ, ΧΩΡΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ, ΦΙΛΟΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ, ΑΛΥΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΕΜΜΕΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ, ΚΑΙ , ΚΑΤΑ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ,


[4]

-μ'Ην Ψ'αΧνΕιΣ....ΑΦΟΡΜΕΣ "


( ....&...ΕΝΑ....ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ, ΠΟΣΟΣΤΟ, ΤΟΥ, ΜΥΑΛΟΥ, ΜΟΥ, ΩΣ, ΕΕΕ, ,ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΜΕΛΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΕΣΦΑΛΜΕΝΑ* ΑΛΛΑ,,, *ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΖΗΣΩ ΑΛΛΑ ΖΩ ΠΑΡΑΤΑΥΤΑ....
-ΤΥΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙνΑΙ ΤΡΕΛοι, ΜΑΝΙΑΚΟΙ,
ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ...
...ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΝΕΡΓΟ ΛΗΘΑΡΓΟ ΕΠΙ ΝΤΟΥΖΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΑΛΛΟ... :
-..τίποτα…
-…όχι να υπάρχουν άλλο…

(είναι τα χρόνια της καταραμένης γης...katariountai tous aiwnes twn an8rwpwn...kai oi aiwnes diadoxika katariountai...tis meres mas... -...ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΝ; ΜΕ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ; ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΕΤΡΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟΝΟΜΑ ΜΟΥ:ΛΑΧΑΝΟ_0_0_0... .ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: ΔΕΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΩ ΑΠΟ ΤΙΠΟΤΑ...
ΚΑΙ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΤΩΡΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ...ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΚΑΙ
ΚΑΛΩΝ Ε, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΝ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΣΤΙΓΜΩΝ. -ΟΧΙ.
...είναι πραγματικά έτσι , όμως? είτε είναι σαφές εως τώρα είτε όχι,


ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠΛΛΛΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΣΩ ΤΥΧΑΙΑΙΑΙΑΙΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
(=προσωπικο εε σαδομαζοχιστικο τελετούργημα εξιλέωσης)- ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙ , ΣΤΟ ΔΙΆΣΤΗΜΑ, ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΙΚΤΟ, AYTO TO ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟ ΑΝΟΡΓΑΝΟΝ,ΣΚΟΤΕΙΝΟΝ, ΣΚΟΤΟΣ, ΑΥΤΟ ΤΟ ...
(ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΓΡΥΠΝΟΥΣΑΝ, ΔΕΝ
ΘΑ ΕΠΙΤΥΓΧΑΝΑΝ ΑΠΟΚΤΗΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΑΠΛΑ ΝΥΣΤΑΖΟΝΤΑΣ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΑΛΛΑ, ΤΟΥΝΑΝΤΙΟΝ, ΕΠΕΤΕΙΝΑΝ ΤΗΝ ΕΝΔΟΤΕΡΗ ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΒΙΩΝΕΤΑΙ ΑΠΌ ΤΟΝ ΕΑΥΤΌ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΕΝΙΚΟ ΑΤΟΜΟ ΤOY ΣΠΟΤ...ΕΙΝΑΙ...ΑΚΥΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΙ ΗΤΑΝ...ΟΥΤΕ ΠΕΡΙΠΟΥ...kai nomizw oti oute kai prokeitai...

[5]


...εδώ γράφει..."ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΡΚΕΤΑ,ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ.' ΚΑΙ'ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ?. Έρχεται...ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΡΟΝΙΚΟ

ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ , ΑΝΑΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ, ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΝ ΚΑΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ, ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ , ΠΑΝΤΑ, ΟΠΟΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ, το μονο που υπάρχει είναι...


...μόνο για πέντε λεπτά, έστω να ελέγξω την μαζική αλληλογραφία και το εεε προσωπικό chronologio.......epikaloumai..ΤΟ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΟΝ ΤΟΥ INTERNET...
("τι λεει εδώ να ψάλλουμε¨, στα >bookmarks>oriental_haze>hinducraist_rituals>mantras>online_conjurations>to_automatically_locate_signal_>

...νάτό...λέει...δεν θυμάμαι απέξω πάντως....("αποκλείεται να έπιαναν τόπο οι κευλοντικοί ψαλμοί....απορώ για τη φύση του λόγου για τον οποίο μία τέτοια πλάνη θεωρείται άξια λόγου και διαδίδεται ταχύτατα στο χώρο των αυταπατούμενων, εν γένει, new_agers...και ειδικότερα...

.....ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΟΝΤΟΤΗΤΕΣ , ΖΗΤΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΕΕΕΕ...ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ, ΓΙΑΤΙ, ΤΟΤΕ, ΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ
ΤΗΣ ΑΚΥΡΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΤΟΥΝΟΥ ΚΑΙ, ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ,Ε, ΕΣΥ , ΠΟΥ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΕΙΣ ΤΩΡΑ, "σκάσε-μη σκεφτεσαι-αλλα πάλι, σκεψου-."

|-------->την ίδια ώρα, κάπου εντελώς μα εντελώς αλλού......

-...ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΟΓΚΙΝ ΣΤΟ MY_TRACE ΤΩΡΑ ΑΜΕΕΕΣΩΩΣΣ....

- Περιμένετε ένα λεπτό να πιάσω γραμμή...


-...Περιμένω...ναι...


(ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ε,ΠΡΕΠΕΙ να ξεσκονίσω τα καλώδια, ωστε να ταλαιπωρώ φρικτά το νου μου,αλλιώς, (...και μετά πληκτρολόγησα ότι σκέφτηκα ' '... ενταξει δεν ει
ναι και η αρχη του τελους γιατί δεν θα επισκεπτω άμεσα τον ιστοτοπο στο εε πως το λεν τωρα μπλογκόσπιτο, μέχρι να βρω ενα μέσο να συνδεσω το Η/Υ
ασύρματα, και ακομα πως το λενε, ακομα και αν ληφθει υποψη αυτο το σεναριο, οτι "θα επαναληφθει η κρίση,το επεισοδιο που λεν,
και διαφυγει ακομα περισσοτερο του εμπρόθετου ελέγχου και πληκτρολογουνται τυχαιες λεξεις να οπως, οπως , οπως, χα! ,καλή ώρα, κανεις δεν θελει να το παιξει αυτό, λοιπον,
τι να κανουμε τωρα συμβαινουν και ατυχηματα, στο ιντερνετ. και εν πασει περιπτωσει τι σημασια εχει τωρα πια αφου πεθαινω της νυστας.
πολλοι στον κόσμο πληκτρολογουν ασυναρτησιες, non?

-καθόλου...και μου βγαζει:


-..........["μονο οσοι σχιζοφέρνουν λίγο κολλανε μιλώντας με τον εαυτο τους στο my_trace.fb.])


- .......Ποιο είπατε πως είναι το νούμερο που επιθυμείται να καλέσετε;


-εε,θέλω να καλέσω ένα νούμερο στο, γκούάντάλάχάρά, μεξικό...

...Ωστε λοιπον εγω εχω το προβλημα!...


[6]

-ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΛΟ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ , ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛEΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΤΕ ΦΑΚΤΟ.

ΚΑΤΙ ΦΩΝΕΣ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ....

- Ξέρασα, δεν θα γίνει πρόβλημά μου, όλα είναι στο μυαλό σας, αντίο. Χαίρομαι που δεν βοήθησα.

- ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΠΑΡΑΝΟΙΚΟ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΤΙΠΟΤΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛΑΡΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ, Ο ΝΟΥΣ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ NEO ANTIVIRUS...
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΙΛΑΩ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΟΗΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΝΣΑΡΚΩΝΩ... ΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΟΧΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ,
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΕΙΝΑΙ , ΕΙΝΑΙ, ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ, - ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ, -ΑΧΑΝΕΣ, ΚΑΙ...,
-ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΑ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΜΝ ΑΤΟΜΟ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ...ΕΙΝΑΙ...ΤΟ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΟΝΤΟΣ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ,ΟΛΟ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΙΧΑΜΕΡΟ ΕΝΤΟΜΟ. ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ...ΖΕΙ ΖΩΗ ΕΝΤΟΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΛΕΕΙ,

...ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΑΛΕΙΨΕΙ ΟΛΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΣΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΤΑΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ.

...ΤΟ ΠΙΟ ΧΑΖΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΕΚ ΒΑΘΕΩΝ ΠΕΠΟΙΘΗΣΗ... ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ..ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΥΑΛΟ ΕΚ ΠΡΟΟΙΜΙΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΣAΛΕΜΕΝΟ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ, ΤΙΠΟΤΑ, ΚΕΝΟ,
ΥΠΝΟΒΑΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΑΥΤΟΜΑΤΟ, ΚΑΙ...ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ Η ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΖΩΗ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΞΕΙΣ ΑΝΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΑΣΥΜΦΟΡΕΣ, ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΦΟΡΤΙΣΩ
ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΑΡΜΑ ,ΑΛΛΑ, ΤΩΡΑ, ΤΩΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΝΑ ΚΟΙΤΑ, ΞΕΚΙΝΑ ΤΟ ΤΕΡΜΑ,Η ΜΑΖΙΚΗ ΛΑΙΛΑΠΑ (ΚΑΙ ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΣΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΙΣΤΟΤΟΠΟ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΦΟΡΜΗ), Ο ΟΛΕΘΡΟΣ, ΚΑΙ ΟΜΩΣ, ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Ο ΟΛΕΘΡΟΣ ΚΑΙ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ Ο ΟΛΕΘΡΟΣ, ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΥΠΟΔΗΛΩΝΟΥΝ ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΤΩΝ

...ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΤΩΝ....μικροπραγματων....αλλα όχι , με αλλο , εε , λεξη, οχι , ε , ναι 'νταξει, μικροπραγματων και ....και ...και ...bonnuit, . σε μισω παλιοίντερνετ...ASXETO, HLIUIO ALLOPROSALO,EEE KAI ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΤΡΙΠΑΚΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΝΑΙ,..."...ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΑΔΙΚΑ ΚΟΛΛΑΩ ΕΓΩ ΣΤΟ SPACE, είπε μία μικρή γάτα: ...ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΔΕΝ ΛΕΩ.
ΔΕΝ ΛΕΩ, ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΕΕ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΟΥ 2012. ΛΟΙΠΟΝ. ΘΑ ΞΕΡΑΣΩ. ΟΤΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΞΕΡΝΑΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...

||<<ΣΤΟΠ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

...διαγεγραμμένες φράσεις της παραζάλης του , του εσωτερικού μονολόγου….

>>[ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ ΤΟΥ ΝΟΥ ΜΟΥ, ΤΟΤΕ?]

>>ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑ, ΑΛΛΑ.... (ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ, ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΡΑΣΕΙ ΠΑΝΤΩΣ. ΜΕ ΛΙΓΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΘΑ ΞΕΡΝΑΓΕ ΟΟΟΧΙ ,,ΟΟΟΧΙ ΧΟΛΗΗΗΗ, ΑΙΜΑ, ΕΕΕΕΕΕΕΜΑ. ΘΑ ΞΕΡΝΑ ΚΑΙ...
Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ ΘΑ ΣΚΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ, ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΔΗΛΟΥΜΕΝΟ ΔΡΑΜΑ, ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ-ΘΕΑΤΕΣ,- ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΝΟΟΟΟΗΜΑ ΕΤΣΙ.)

>>....ΤΟ ΠΑΤΑΠΑΤΑΠΑΤΑΠΑΤΑΠΑΤΑ ΤΟΥ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΜΕΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ: ΑΝΑΛΟΓΙΖΟΜΑΙ ... ΠΟΤΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΌ ΕΝΑ ΠΑΤΑ-ΠΑΤΑ ΑΠΟ ΞΕΝΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ...

>>&εδώ λέει: "...ΚΑΙ H ΓΑΤΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΛΕΕΙ "ΚΟΛΛΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ"... ΤΙ ΘΑ ΥΠΟΘΕΣΟΥΝ, ΟΤΙ, ΑΚΟΥΣΕ... ΞΕΡΟΥΝ ΟΜΩΣ ΟΙ ΓΑΤΕΣ ΟΤΙ
ΜΙΣΕΙ TΟΝ ΤΥΠΟ ΓΑΤΑΣ ΠΟΥ ΕΝΣΑΡΚΩΝΕΙ, ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΥ, ΑΛΛΙΩΣ... , Η ΜΑΛΛΟΝ ΝΑΙ ΜΕΝ ΛΕΕΙ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΟ Η ΕΣΧΑΤΗ ΑΡΝΗΣΗ, ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ ΠΡΟΤΙΜΑ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ, ΧΡΟΝΟ KENO. ΠΑΡΑ.TO ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΑΧΡΟΝΟ, ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ, -ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ,- ΑΛΛΑ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ ΥΠΑΙΝΙΓΜΟΙ, ΟΧΙ, ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ, ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΥΧΑΙΑ, ΚΑΙ ΑΡΑ, ΑΣΥΝΑΡΤΗΤΑ.
ΣΥΝΕΠΩΣ. ΧΡΟΝΟΤΡΙΒΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕΡΦΑΡΕΙΣ ΑΝΕΜΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΨΕΒΟΟΚ ΚΑΙ ΤΟ Ε-ΜΠΛΟΓΚΕΡ, ΝΑ ΤΩΡΑ ΚΟΙΤΑ, Η ΩΡΑ ΠΕΡΑΣΕ...ΠΕΡΝΑ...ΔΕΝ ΞΑΝΑΡΧΕΤΑΙ...ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΙ ΟΥΣΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΤΩΧΟ ΜΟΥ Η/Υ;...ΣΕΛΙΔΕΣ MONAΧΆ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΑΠΕΙΡΕΣ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ...
....ΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΟΠΟΤΕ ΣΤΟ ΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΥ, ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΩΝ ΓΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΝΟΙΕΣ. "ΜΑ ΤΙ ΛΕΣ, " Ο ΑΛΛΟΣ ΛΕΕΙ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΕΙΝΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΣΑΣ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΟΛΟΥΣ, ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΟ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ
ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΖΗΤΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΟΜΙΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΟΥΤΕ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ, ΠΟΤΕ, ΤΙΠΟΤΑ -ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ- ΝΑ ΕΙΠΩΘΕΙ...
>>"...ΑΥΤΟΣ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ 01 & 02 ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΧΘΗΡΟΙ ΚΑΙ ΦΡΙΚΑΛΕΑ ΚΑΚΟΥΡΓΟΙ, ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΜΠΙΡ, ΕΙΝΑΙ, ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ…ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΝ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ…
ΕΙΝΑΙ ΖΟΜΠΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, ΕΙΝΑΙ Ο ΘΑΜΕΝΟΣ ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΑ ΑΠΟΤΡΟΠΑΙΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ, ΕΙΝΑΙ, ,ΕΕΕΕ."

[

/ΑΤΤΑΨΗ_ΠΙΨΤΘΡΕ]

..ΕΕΕ ΕΕΕ ΞΕΡΑΣΜΑΤΑ ΠΟΛΛΑ ...ΔΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΜΕΤΟ. ΜΑΛΛΟΝ...ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ. ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ. [ΟΙ ΒΡΙΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ...ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΡΕΛΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ]


>> ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΦΟΡΤΙΟ....
ΣΥΝΕΒΗ ΤΩΡΑ, ΚΑΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΕΚΕΙ,ΕΝΑ , ΚΑΙ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΟΥΣΑ ΜΙΑ ΛΙΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ-ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ , ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ, ΕΧΕΤΕ ΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΝ ΛΕΓΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ
ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ...ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟ...ΚΑΙ....ΕΓΩ....ΦΕΥΓΩ, ΑΛΛΑ ΤΣΟΥΠ, ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙ ΟΙ ΝΟΗΤΟΙ ΛΥΓΜΟΙ, ΓΙΑΤΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ, ΕΙΝΑΙ, ΜΑΤΑΙΟ.ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΤΟ, ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΙΑΡΘΡΩΣΩ ΤΟΝ ΙΣΤΟΤΟΠΟ,ΚΑΙ,
ΠΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΤΙ ΕΛΕΓΑ, ΟΥΤΕ ΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΣΟ, ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ ΤΥΠΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΑΣΤΡΑΠΤΟΥΣΑΣ ΑΠΟΓΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΟΔΥΝΗΣ.
...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΠΟΤΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΚΜΑΘΩ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ, ΥΦΙΣΤΑΜΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ. ΤΗΣ ΟΚΝΗΡΙΑΣ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΚΟΤΥΧΙΑΣ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ.

>>ΑΛΛΑ , ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΑΛΛΑ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΣΚΕΤΟ ΕΡΥΘΡΟ ΑΡΘΡΟΠΟΔΟ, ΧΩΡΙΣ ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΕΥΡΩΝ. ΜΟΥ ΤΟ ΑΦΑΙΡΕΣΑΝ ΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΙΝ ΛΗΞΩ. ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΓΧΙΑ...ΖΩ ΜΕ ΤΕΧΝΗΤΑ. ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΠΙΑ, ΕΕΕ ΜΑΥΡΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ.... ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΕΜΑΧΙΣΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ.
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ....

>>και κάπου αλλού γράφουν "-.... ΕΙΝΑΙ 'ΤΟΣΑ' -ΛΙΓΑ Ή ΠΟΛΛΑ- ΧΧΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΓΗΙΝΗ ΣΦΑΙΡΑ...ΕΙΝΑΙ.... ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ...ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ, ΚΑΙ ΕΓΩ, ΣΤΗ ΣΑΜΣΑΡΑ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ 365Χ...Χ...Χ ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΩΡΑ,ΠΟΛΛΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ......ΝΤΟΥΖΙΝΕΣ ΕΠΙ ΝΤΟΥΖΙΝΕΣ ΏΡΕΣ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ STANDBY (-καλα. κοιμηθηκα 15 λεπτα το απογευμα-,),... ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΑΝΑΙΤΙΑ ΤΟ ΠΑΤΑΠΑΤΑΠΑΤΑΠΑΤΑ..., "ΠΟΛΛΟΙ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΤΗΤΗ ΤΡΕΛΑ, ΑΛΛΑ,
ΑΛΛΑ , ΔΕΝ ΕΙΝ ΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟ, Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΥΝΩΝΥΜΑ, ΦΟΒΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΚΑΘΕ ΛΕΞΟΦΡΑΣΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ. ΚΑΙ ΕΠΙΒΡΑΔΥΝΟΥΝ, ΕΠΙΒΡΑΔΥΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΣΑΝ ΛΟΓΙΚΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ, ΧΑΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΟΥΣ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΡΥΠΑΚΙΑ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΥΛΙΚΑ ΤΡΙΠΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ, ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΤΡΥΠΑΚΙΑ ΤΑ ΨΥΧΙΚΑ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ.
ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΘΥΜΟΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ Η ΜΙΚΡΗ ΓΑΤΑ, ΑΛΛΑ, ΠΛΕΟΝ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ, ΟΧΙ ΨΕΜΑ, Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ 4:29, 1/2/12 *ΑΜΩ ΤΙΣ ΜΥΞΕΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ.

"...ΔΕΝ ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΖΩ ΤΙΠΟΤΑ, ΑΚΥΡΟΙ, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΑΥΤΟΠΤΕΣ. ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΕΡΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΟΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΡΙΚΑΛΕΟΥ ΕΝΟΣ ΠΑΡΑΝΟΙΚΟΥ ΝΟΥ ΑΛΛΑ ΌΧΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΛΑΦΥΡΟΥ."

>>...& ΜΗ ΧΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΛΑΒΥΡΙΝΘΟ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ...ΒΓΕΣ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΝΑΗ ΛΟΥΠΑ. (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ , ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥΣ -ΟΣΑ ΕΙΝΑΙ- ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΑ ΝΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΕΩΣ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΤΩΝ ΙΔΕΩΝ)


>>ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ, ΑΛΛΟ ΗΘΕΛΑ ΤΩΡΑ, ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΚΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ, ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ, ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ, ΤΑΡΤΕΣ ΚΑΡΩ ΞΕΡΩ, ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΧΑΟΣ , ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑ
ΠΟΙΑ ΜΕΡ Α ΘΑ ΞΑΝΑΝΟΙΞΟΥΝ ΟΙ ΑΣΤΡΟΠΥΛΕΣ,

>>ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ ΓΙΑ ΞΕΜΑΤΙΑΣΜΑ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ;

>>ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΩΡΑ :ΜΕ ΟΤΙ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΜΑΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΣΕΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΌΧΙ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΧΕΔΟΝ ΣΠΑΡΤΑΡΙΣΤΟ ΤΡΟΠΟ. Η ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΔΩ ΓΡΑΦΕΙ 'ΞΕΡΑΣΜΑΤΑ'.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

>>|<<...................*KAI EKEI POY DEN TO PERIMENES LOIPON, DIAKOPTETAI TO DWREAN PALIOASYRMATOINTERNET STH MESH MIAS KRISHS MANIAS POY ESTELNES ANARTHSEIS ΜΕ POLLA ΤΡΑΛΑΛΑ, LOIPON TOTE TIKANEISQ

-ΚΟΒΩ ΤΟ ΝΗΜΑ, ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ, ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗ ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΕΕ ΕΕΕ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝ ....ΕΚΤΑΣΗ.

[]


...κάπου, στο διάστημα..

-ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗΤΟΣ ΔΟΡΥΦΟΡΟΣ;
- ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...

[]


-...και εδώ λεεί "ΔΕΙΞΕ ΕΛΕΟΣ ΤΟΥ ΦΤΩΧΟΥ ΠΡΟΒΑΤΟΥ ΣΟΥ. ΧΑΙΡΕ ΣΥΝΝΕΦΟ ΣΤΟΥ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΤΗ ΛΟΥΠΑ ΞΕΠΡΟΒΑΛΛΟΝ"

-ΚΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΙΟ...ΣΥΓΧΡΟΝΟ,

- ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ.
-ΠΑ ΝΑ ΠΕΙ;

-ΔΙΝΕ ΤΟΥ.

-ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΛΗΞΩ, ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΚΥΡΟ ΑΤΟΜΟ, {ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΟΝ}. δεν ειναι ενα ατομο, ειναι ενας αχταρμας απο αρνητικες σκεψεις και συναισθηματα.

-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ. ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΕ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΕΥΧΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΤΗ ΛΟΥΠΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΕΧΕΙΣ ΑΡΚΕΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΑΠΙ_, ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΕΝ_ ΤΟΝ ΕΠΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΤΕΡΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑΤΙΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ _ΟΥ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ.
ΑΛΛΑ ΕΦΟΣΟΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙΝ_, ΤΟΤΕ, ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΕΣ 'Η ΚΑΙ ΚΑΚΕΣ ΡΟΥΤΙΝΕΣ , ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΤΟ ΤΟ ΤΡΙΠΑΚΙ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΚΑΤΑΛΗΠΤΟ, ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ .. ΚΑΙ ΕΓΩ, ΕΓΩ, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ, ΘΕΛΟΥΝ, ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ, "ΘΑ" ΚΑΝΟΥΝ, ΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΤΣΙ, ΤΟΤΕ ΟΧΙ ΑΛΛΙΩΣ -ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΕ ΕΤΣΙ-.
ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΤΡΕΜΟΠΑΙΖΕΙ ,ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΙΝΔΥΝΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ, ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ,ΑΛΛΑ΄ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ
ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ....ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ, ΠΑΝΤΑ, ΟΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝΕ...ΟΛΑ, ΑΛΛΑ, ΖΟΥΝΕ ' '

-...ΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΙΣΧΗ;

- ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ, ΜΟΝΟ ΤΟΥ. ΑΛΛΑ , ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΑΒΕΙ ΧΩΡΑ ΕΞΑΝΤΛΗΤΙΚΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΤΩΝ ΕΕΕ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ.

-ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙΣ. ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ; ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ ΒΓΑΖΕΙ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ, ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΙΣ,
ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΡΕΣΗ ΤΕΧΝΗΤΩΝ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ.

-ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.ΜΙΣΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΚΑΙ , ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ, ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ, ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΑΤΟΜΟ'Η ΚΑΙ ΠΑΡΟΡΜΗΤΙΚΌ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΦΑΝΕΣ ΑΤΟΜΟ, ΑΛΛΑ,
ΘΑ ΑΠΛΩΝΕΙ Η ΠΑΡΑΝΟΙΚΗ ΘΑΛΠΩΡΗ ΠΑΝΤΟΤΙΝΑ ΤΑ ΔΙΧΤΥΑ...
ΕΠΙΣΤΕΡΕΦΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟΟΟ ΣΟΥ ΜΕΕΕΣΑΑΑ.... ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΕΠΙΔΕΙΚΝΥΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣΠΟΙΗΤΗ ΚΑΛΑΙΣΘΗΣΙΑ, ΑΛΛΑ,
ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ*, KAKA TAJIDIA, (WPOS EXW DIEFKRINSEI EPANEILMENA), KAI TOTE, ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ EKEΙ.

-ΟΙ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΜΟΥ ΕΦΑΠΤΟΝΤΑΙ ΤΟΥ ΚΡΥΟΥ ΠΑΤΩΜΑΤΟΣ, ΕΝΩ ΟΙ ΜΠΟΥΚΙΕΣ ΓΛΥΚΟΥ-ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ ΕΝΑΛΛΑΞ, ΑΛΛΑ, Η ΤΡΟΦΗ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ Ν ΑΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΕΙ, ΑΑΑ ΟΙ ΝΥΧΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ...
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΑΙ ΝΑΤΟ ΗΞΕΡΑ, -ΛΕΣ ΝΑ ΜΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΩ- ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ, ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ,ΠΕΣ,
ΑΝΑΤΑΡΑΧΗ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΕΣ ΕΠΙ ΩΡΩΝ , ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΟΡΑΤ_ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΤΡΙΠΑΚΙ: ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ, ΥΠΗΡΧΑΝ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ, ΘΑ ΕΞΗΓΟΥΣΑΝ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΓΙΑΤΙ, ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΕΦΕΥΡΕΣΗ, ΕΝΑ ΜΕΣΟ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ, ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΛΛΑ,
"ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ". ΑΛΛΩΣΤΕ...(ΔΕΝ) ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΟΧΙ;

Edited by - ladybug on 01/02/2012 18:23:33

Edited by - ladybug on 01/02/2012 19:02:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ladybug
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2012, 01:24:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ωωχ ...από ότι βλέπω εδώ, έγινε πριν εντελώς κατά τύχη copy-paste ένα ασύντακτο κομμάτι ασυνάρτητου παροξυσμού με κεφαλαία -μάλλον από κάτι άλλα παράθυρα που ήταν τότε ανοιχτά παράλληλα με σελίδες του forum-...και δεν φανταζόμουν ποτέ ότι θα μόλυνα, -έστω και ακούσια, έστω και αν σερφάρω από άλλο Η/Υ με ξένο λειτουργικό και ξένους browsers- οποιονδήποτε αληθινό ιστότοπο με άσχετα, ανώφελα, χωρίς λόγο ύπαρξης νοητικά παράσιτα...υπό άλλες συνθήκες -έστω και να υπάρχει άπειρος χώρος-,δεν θα πίστευα ότι κάποιος θα αποθήκευε στον Η/Υ του τόνους τέτοια σαχλά σαν αυτό που εστάλη κατά λάθος...καλά τώρα δεν υπάρχει λόγος να καταναλώνω άδικα γραφικούς χαρακτήρες λέγοντας όλα αυτά, απλά εστάλη κατά λάθος μια μ****** εκεί πέρα, ούτως ή άλλως εγώ πρώτη φορά μπαίνω σε αυτό το μυστήριο φόρουμ, και μάλιστα για να αποσαφηνίσω στον εαυτό μου τι είχε συμβεί με ένα άκυρο post οπότε δεν με νοιάζει, ούτως ή άλλως ούτε το όνομα μέλους μου ανήκει, ούτε το IP, ούτε η συσκευή τέλος<---|

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2012, 22:11:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ε;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2012, 22:34:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι έ...?

Και τα:

Edited by - ladybug on 01/02/2012 18:23:33

Edited by - ladybug on 01/02/2012 19:02:50

Κατα τύχη έγιναν?


ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2012, 22:35:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τίποτα Αιολε μη δίνεις σημασία
απλα ενας "hacker" ήταν ...
αλλα τόσο μα τόσο έμπειρος που
εκτος του να μπαίνει ετσι ευκολα σε "ξενα pc και ... λογισμικά" (lol)
τα κάνει σαλάτα με ενα απλό copy-paste
και για να το κανει και σωστά θέλει και 2 edit
quote:
Edited by - ladybug on 01/02/2012 18:23:33

Edited by - ladybug on 01/02/2012 19:02:50


που να πλησιάσει το καλοκαίρι να δεις σουξέ που θα έχουν κατι τέτοιοι
το κακό είναι οτι ζουν ανάμεσα μας ...


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2012, 22:36:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χαχα απλά είσαι ποιο ...γρήγορος
edit: για το ΝΙΚΟΜΑΧΟ λεω

Hellas at War

Edited by - AitheroVamon on 02/02/2012 22:39:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2012, 01:52:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Γκλούπ!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2012, 12:30:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε τι κυκλοφορεί αδέσποτο στον κόσμο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2012, 14:34:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όλο αυτό το παραπάνω της ladybug θα τα δω,
με την ησυχία μου (δεν έχω ιντερνετ άρα πρέπει να
καταχραστώ κάποιου άλλου)και θα τοποθετηθώ αναλόγως!

Καταλαβαίνω από τις απαντήσεις των συνδικτύων πως ίσως
μου πουν "δεν αξίζει τον κόπο",
αλλά εγώ θα το κάνω...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2012, 14:37:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α, παρεμπιπτόντως μπήκα να γράψω μια ευχή για τον
skartados:
Εύχομαι όμορφε Σαλονικιέ
(κατά τα δικά σου υποστηριζόμενα το "όμορφε")
εύχομαι λοιπόν απόψε τα καλύτερα για τον ΠΑΟΚ !!!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2012, 12:45:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

kapodistria:

quote:
εύχομαι λοιπόν,απόψε τα καλύτερα για τον ΠΑΟΚ !!!

Απεστάλη: 04/02/2012, 14:37:08


Δυστυχώς η ευχή δεν πραγματοποιήθηκε,όχι
για κανέναν άλλο λόγο,
παρά για το λάθος που έκανα όσο αφορά την ημέρα!
Ήταν Κυριακή ο αγώνας και όχι Σάββατο,όπως
από λάθος ...νόμιζα...

Και όχι τίποτα άλλο,αλλά την "πάτησε" και ο Παναθηναϊκός

skartados,θα έρθουν καλύτερες ημέρες!!!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2012, 12:51:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Τώρα για το παραπάνω μήνυμα της ladybug,
τι να πώ; !!!

Άς μην δώσω λαβή,για κάποια ...άσχημη συνέχεια...

Πώς το είπε ο Αίολος;

quote:
Βρε τι κυκλοφορεί αδέσποτο στον κόσμο...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2012, 14:23:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Α, παρεμπιπτόντως μπήκα να γράψω μια ευχή για τον
skartados:
Εύχομαι όμορφε Σαλονικιέ
(κατά τα δικά σου υποστηριζόμενα το "όμορφε")
εύχομαι λοιπόν απόψε τα καλύτερα για τον ΠΑΟΚ !!!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.



Mας υποχρεωσες με τα λαθη σου.....

Οσον αφορα τον προσδιορισμο ομορφος,νομιζω οτι ειναι προσβλητικος για την εμφανιση μου....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2012, 14:48:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οσον αφορα τον προσδιορισμο ομορφος,νομιζω οτι ειναι προσβλητικος για την εμφανιση μου....
...ενώ ο προσδιορισμός ...(φτου κακα) δεν είναι, σωστά;

Τι κάνεις kap kapodistria;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2012, 15:51:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αίολος:
quote:

Τι κάνεις kap kapodistria;



Υ Π Ο Μ Ο Ν Η !!!

Γειά σου φίλε Αίολε !!!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YUGI-OH
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
462 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2012, 21:18:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τη σήμερον του μπαλαντάϊν...Δώρα Αγίου Βαλεντίνου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2012, 14:37:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά
για την Τσικνοπέμπτη!
Όσοι διαθέτουν χρήμα,καλά να περάσουν
τσικνίζοντας!!!
Εγώ πάντως θα φάω γαλέο-σκορδαλιά και
παντζαράκια!

Skartados ,εύχομαι ολόψυχα να επαναλάβετε τον
άθλο του Λονδίνου και απόψε στο Ούντινε!!!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 03:38:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εγώ πάντως θα φάω γαλέο-σκορδαλιά και
παντζαράκια!

Μιαμ μιαμ!!
Αχ να είχα δει μερικές ώρες νωρίτερα το μήνυμα, θα ερχόμουν να μου κάνεις το τραπέζι!!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YUGI-OH
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
462 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 15:49:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΒΑΛΕΓΔΥΝΩ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2012, 23:24:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ανακαλύφθηκε αρχαία Αγία Γραφή, ηλικίας 1.500 ετών.
Ο υπουργός Πολιτισμού και Τουρισμού της Τουρκίας, Ερτογρούλ Γκουνάι, επιβεβαίωσε ότι ανακαλύφθηκε αρχαία Αγία Γραφή, ηλικίας 1.500 ετών.
Είναι γραμμένη στη μητρική γλώσσα του Ιησού Χριστού, στην αραμαϊκή.
Η δερματόδετη Βίβλος κατασχέθηκε από αστυνομικούς στη διάρκεια επιχείρησης εξάρθρωσης κυκλώματος λαθρεμπορίου στο νότο της χώρας και είναι σε σχετικά καλή κατάσταση.
Οι ειδικοί θεωρούν ότι αυτό το πολύτιμο αυτό κειμήλιο, η αξία του οποίου εκτιμάται στα 17 εκατ. ευρώ, διατηρήθηκε ως τις μέρες μας επειδή είναι φτιαγμένο από ειδικά επεξεργασμένο δέρμα.
Η Αγία Γραφή κηρύχθηκε αμέσως αντικείμενο πολιτιστικής κληρονομιάς και φυλάσσεται στο Εθνογραφικό Μουσείο της πρωτεύουσας Άγκυρας.
Σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες, το Βατικανό έχει δείξει ιδιαίτερο ενδιαφέρον.
Τα ΜΜΕ της Τουρκίας μεταδίδουν ότι η Αγία Έδρα έχει ήδη ζητήσει από την κυβέρνηση να στείλει εμπειρογνώμονες προκειμένου να εξετάσουν το κειμήλιο, αν και η πρεσβεία του Βατικανού στην Άγκυρα αρνήθηκε σήμερα ότι έχει υποβληθεί επισήμως σχετικό αίτημα.
Όπως είναι επόμενο, έχουν ξεκινήσει ήδη οι εκτιμήσεις και οι εικασίες.
Ορισμένοι λένε ότι η Βίβλος αυτή ενδέχεται να αποτελεί αντίγραφο του "Ευαγγελίου του Αποστόλου Βαρνάβα".
Άλλωστε τα τουρκικά ΜΜΕ μετέδωσαν την είδηση με τίτλους όπως "Το Ευαγγέλιο του Βαρνάβα προσελκύει το ενδιαφέρον του Βατικανού".
Εάν αυτό ισχύει τότε βρισκόμαστε μπροστά σε μία εξαιρετική ανακάλυψη καθώς το "Ευαγγέλιο του Βαρνάβα", που θεωρείται πως το έγραψε ο φερώνυμος μαθητής του Ιησού, ο οποίος πιθανότατα ανήκε στον ευρύτερο κύκλο των 70 Αποστόλων, περιγράφει τη ζωή του Ιησού Χριστού και λέγεται πως είναι καταγεγραμμένο σε δύο, μόνο, χειρόγραφα, ένα ιταλικό κι ένα ισπανικό, τα οποία ανάγονται αμφότερα στα τέλη του 16ου αιώνα μ.Χ.
Να σημειωθεί πάντως πως θεωρείται ψευδεπίγραφο από την πλειοψηφία των χριστιανών και μουσουλμάνων ακαδημαϊκών, καθώς πολλές από τις διηγήσεις του έρχονται σε πλήρη αντίθεση με αυτά που περιγράφει η εγκεκριμένη από τους Πατέρες της εκκλησίας Καινή Διαθήκη.


πηγή

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YUGI-OH
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
462 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2012, 13:22:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΠΑΤΑΤΙΜΩΡΟΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2012, 06:36:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

zip_A®T:
quote:

kapodistria,

ένα πράγμα - τελευαταίο - θα σου πω κι ερμήνευσέ το όπως θες : προσωπικά, με συμφέρει κάποιοι να νομίζουν πως είμαι ο Deva.

Καλά μπάνια ... !

zip_A®T


Άν για εσένα θεωρείτε "συμφέρουσα" η συσχέτησή σου με τον Deva,
τότε μας αφήνεις ΟΛΟ το δικαίωμα να σε θεωρήσουμε και επισήμως
troll,από κάθε άποψη!!!

Και εξηγώ:
Ο εν λόγω κύριος πέραν τον δεκάδων λογαριασμών
που έφτιαχνε,
για να "ξεράσει" ότι πιό κομπλεξικό-συμπλεγματικό
κρύβει μέσα του,
έκανε ολόκληρο το φόρουμ θιασώτες ερωτικών σκηνών κάθε
είδους δια των ...διηγήσεών του,αλλά
και δια των αντιδράσεων των εμπλεκομένων σ' αυτές!!!

Επίσης,πέραν των σεξουαλικών(εμφανώς πηγαζόντων εξ
υπαρξιακών προβλημάτων) απευθυνόταν στο φόρουμ και
σχεδόν σ' όλους τους συνδικτύους τόσο ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ
σε σημείο αρρωστημένης συμπεριφοράς!
Και πάλι δικό του πρόβλημα,με την διαφορά πως
θυμίζει τόσο έντονα τον γνωστό σημερινό LUPUS!!!

θα παραθέσω παραδείγματα για του λόγου το
ΑΛΗΘΕΣ,έτσι για να ξέρουμε γιατι μιλάμε,αλλά
και για να δούμε (να ξεστραβωθούν κάποιοι
"αόμματοι")
όσο αφορά τον τρόπο γραφής,το ύφος,τις γραμματοσειρές,
τον τόπο καταγωγής,την χρησιμοποίηση κωδικών
άλλων μελών (παλιών και με μεγάλο αριθμό μηνυμάτων
από τα ίδια τους τα σπίτια,παρακαλώ!!!
ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΑΥΤΟ,εσένα;)και γενικώς
την απόλυτη ταυτοποίηση
εκείνου με την αφεντιά σου !!!
Τυχαίο; Δεν νομίζω...

Κοντολογής είμαι πεπεισμένη ότι τόσο ο Deva
όσο και η πληθώρα των πολλαπλών λογ/σμών,αλλά
και ο σημερινός LUPUS και ότι με αυτόν συνδέεται
ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ !!!
Σκασίλα μου ΜΕΓΑΛΗ αν προσπαθήσεις να αποδείξεις το
αντίθετο!!!

Τώρα πώς τα έκανες και τα κάνεις ΟΛΑ ΑΥΤΑ,
ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ,έχω πολύ πιό
σπουδαία και σοβαρά θέματα που με απασχολούν εν
αντιθέσει με εσάς κύριε που προφανώς ΤΙΠΟΤΕ άλλο
πέραν αυτού του μηχανήματος ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ στην ζωή σας!!!

Περαστικά σας,
ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΠΟΨΗ !!!

Και τώρα τα παρα-δείγματα που λέγαμε ανωτέρω:

Μιά προσφιλής σου έκφραση:
από :

ΕΔΩ


Deva_Parinito
Πλήρες Μέλος
1157 Μηνύματα

Δεν είναι του τύπου μου, δηλ. Κοπρέντε(*) ?

(*η υπογράμμιση δική μου)


Περιπτώσεις LUPUS:

Α)
Σαϊνια μου, ποτέ σας δεν θα καταλάβετε πως ακόμη και στην πορδή μιας κολπικής αναταραχής εμπεριέχεται η Αποκάλυψη του Ιωάννη.
Έγινε, τα λέμε...

Από την ίδια σελίδα με ανωτέρω,όπως και το
επόμενο.

Β)

Ο Μανώλης Ρασούλης, ο μεγαλύτερος ίσως εν δυνάμει στιχουργός της τελευταίας 30ετίας στην Ελλάδα, κατηγορήθηκε κάποτε πως υπήρξε ο εγκέφαλος της 17Ν. Εγώ πάλι, από την άλλη μεριά, κατηγορούμαι αυτήν την στιγμή από διαφόρους χλεχλέδες πως είμαι τρομοκράτης ψυχών τε και σωμάτων, μυαλών και συνειδήσεων, καρδιών και συναισθημάτων, και ούτε λίγο ούτε πολύ, αληταρά με ανεβάζουν, τσογλάνι με κατεβάζουν.

πάλι το style LUPUS,από ΕΔΩ :

Π ληρώνω ολημερίς κι ολονυχτίς την παρελθοντολογική επιμονή όσων εξέλαβαν την άρνηση ως απόρριψη. Προσωπικά, δεν έχω τίποτε να πω γι' αυτούς. Δεν είχα ποτέ, ούτε θα έχω κάποτε. Ας συνεχίσουν τον δρόμο τους, ας συνεχίσω κι εγώ τον δικό μου. Ας κάνουν ό,τι νομίζουν, και ας κάνω ό,τι νομίζω. Έχω δηλώσει πως δεν είμαι ηθικός. Έχω πει πως είμαι ο χειρότερος από όλους σας εδω μέσα. Έχω εκφράσει την πεποίθησή μου πως είμαι όπως οι βδέλλες που κάθονται και ορέγονται μόνο το κακό το αίμα. Έχω υποστηρίξει την θέση μου, πως κάθομαι στα πιο κακοτράχυλα μέρη, σαν τις μύγες. Είναι όλα τούτα γνωστά. Ας πρόσεχαν λοιπόν περισσότερο αυτοί που έβρισκαν κάποτε ενδιαφέρον στα λόγια μου και τώρα δεν το βρίσκουν. Ας είχαν τον νου τους. Διόλου δεν νοιάζομαι γι' αυτούς.


Περί του ύφους που λέγαμε...
από ΕΔΩ

Admin:

quote:


Δεν κατάλαβα αλήθεια... αιτήσαι ιδιωτικού χώρου;


Ναι, δεν κατάλαβες. Δεν πειράζει.

Όχι, δεν αιτούμαι τίποτε. Απλώς εννοώ πως δεν είναι το θέμα μας αυτό, αλλά πάλι, αν θέλετε, συνεχίστε. No problem από εμένα...


Τα δέοντα
Deva Parinito


και για το χωριό του,από την ίδια σελίδα:


Κυριακή, 10 του Ιούλη, 2005, Θεσσαλονίκη

Ε, ρε πλάκες ! Κάθομαι εδώ και σκέφτομαι, πως τα δίχτυα ρίχνονται πολύ εύκολα. Ιδιαίτερα στα μεγάλα ψάρια. Ή σ' αυτά που νομίζουν πως είναι μεγάλα. Τι να πεις ? Άλλοι τα ρίχνουν στ' άστρα / κι άλλοι στα κάστρα...


κοίτα,ακόμη και το προσφιλές του κόκκινο ανάμεσα
στα σχολιασμένα λόγια άλλων...
Εν τω προκειμένω είναι η απατημένη Κυρία,η
Αφροδίτη που λέγεται,συχνά-πυκνά,από αυτόν...
... από τις πρώτες σελίδες της Σαλάτας,εκεί
θα βρείτε τα περισσότερα ..."μαργαριτάρια"...


ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ μαγειρέψτε κάτι.Προτείνω γιά σήμερα μοσχαρίσιο φιλέτο με μπύρα. Αυτό θα κάνω εγώ. Θα χρειαστείς και λίγο τριμμένο εστραγκόν. Κριθαράκι με καλαμάρι. Κάντε κάτι και ηρεμείστε. Πολύ επίθεση βρε παιδί μου. Έχεις μεγάλη πλάκα! Πολύ κακεντρέχεια. Γιατί, σας ενοχλώ που δημιουργώ εντός εκτός κι επί τα αυτά. Ο έρωτας χρυσή μου είναι κινητήριος δύναμη. Φωτιά. Τι άσχετο είναι αυτό τώρα ωρέ?΄Οχι όταν σκορπίζεσαι δεξιά κι αριστερά αλλά όταν κρατάς λίγο χρώμα ηθικής και σεβασμού γιά το σώμα και την ψυχή σου. Γιά επιδόρπιο γλυκό μπανάνας με σοκολάτα, και χοντροκομμένα φουντούκια σαν τις κρυάδες μερικών. Ποιων καλέ ? Μίλα ανοιχτά ρε μπούφε!


Τα πράσινα των παρα-δειγμάτων
ΔΙΚΑ ΜΟΥ,καθότι Πανάθα !!!

Άν έγινε και κανένα λάθος σε σελίδα,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;
Ένας ΧΑΜΟΣ γίνεται !!!
Ούφ,κουράστηκα τα μάλα.


Κύριε zip_A®T: ή zip ή
mr, Deva Parinito, 1rst_Thief, galadriel,
praying__fairy, 3rdThief, 16thThief, 18thThief,
ΑΦΡΟΔΙΤΗ, PY8AGORAS, Feyruz, Alantin_A, 11thThief,
6thThief, 12thThief, ZenMan, null_n_void,15thThief,
23rd_Thief, DevaPari και
δεν ξέρω εγώ τι άλλο
Να ξέρετε πως ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ σε ότι και να
γράψετε κατά μου, (για να αντικρούσετε τα
ανωτέρω,εννοώ).
Απλά επειδή το θεωρώ ανεδαφικό και χωρίς ουσία,αφού τα
συμπεράσματἀ μου τα έχω εξάγει!

Και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ !!! Αλλά ήταν τόσο
ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ εκείνο το :

quote:
...προσωπικά, με συμφέρει κάποιοι να νομίζουν πως είμαι ο Deva.

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2012, 06:38:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

zip_A®T:
quote:

kapodistria,

ένα πράγμα - τελευαταίο - θα σου πω κι ερμήνευσέ το όπως θες : προσωπικά, με συμφέρει κάποιοι να νομίζουν πως είμαι ο Deva.

Καλά μπάνια ... !

zip_A®T


Άν για εσένα θεωρείτε "συμφέρουσα" η συσχέτησή σου με τον Deva,
τότε μας αφήνεις ΟΛΟ το δικαίωμα να σε θεωρήσουμε και επισήμως
troll,από κάθε άποψη!!!

Και εξηγώ:
Ο εν λόγω κύριος πέραν τον δεκάδων λογαριασμών
που έφτιαχνε,
για να "ξεράσει" ότι πιό κομπλεξικό-συμπλεγματικό
κρύβει μέσα του,
έκανε ολόκληρο το φόρουμ θιασώτες ερωτικών σκηνών κάθε
είδους δια των ...διηγήσεών του,αλλά
και δια των αντιδράσεων των εμπλεκομένων σ' αυτές!!!

Επίσης,πέραν των σεξουαλικών(εμφανώς πηγαζόντων εξ
υπαρξιακών προβλημάτων) απευθυνόταν στο φόρουμ και
σχεδόν σ' όλους τους συνδικτύους τόσο ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ
σε σημείο αρρωστημένης συμπεριφοράς!
Και πάλι δικό του πρόβλημα,με την διαφορά πως
θυμίζει τόσο έντονα τον γνωστό σημερινό LUPUS!!!

θα παραθέσω παραδείγματα για του λόγου το
ΑΛΗΘΕΣ,έτσι για να ξέρουμε γιατι μιλάμε,αλλά
και για να δούμε (να ξεστραβωθούν κάποιοι
"αόμματοι")
όσο αφορά τον τρόπο γραφής,το ύφος,τις γραμματοσειρές,
τον τόπο καταγωγής,την χρησιμοποίηση κωδικών
άλλων μελών (παλιών και με μεγάλο αριθμό μηνυμάτων
από τα ίδια τους τα σπίτια,παρακαλώ!!!
ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΑΥΤΟ,εσένα;)και γενικώς
την απόλυτη ταυτοποίηση
εκείνου με την αφεντιά σου !!!
Τυχαίο; Δεν νομίζω...

Κοντολογής είμαι πεπεισμένη ότι τόσο ο Deva
όσο και η πληθώρα των πολλαπλών λογ/σμών,αλλά
και ο σημερινός LUPUS και ότι με αυτόν συνδέεται
ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ !!!
Σκασίλα μου ΜΕΓΑΛΗ αν προσπαθήσεις να αποδείξεις το
αντίθετο!!!

Τώρα πώς τα έκανες και τα κάνεις ΟΛΑ ΑΥΤΑ,
ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ,έχω πολύ πιό
σπουδαία και σοβαρά θέματα που με απασχολούν εν
αντιθέσει με εσάς κύριε που προφανώς ΤΙΠΟΤΕ άλλο
πέραν αυτού του μηχανήματος ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ στην ζωή σας!!!

Περαστικά σας,
ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΠΟΨΗ !!!

Και τώρα τα παρα-δείγματα που λέγαμε ανωτέρω:

Μιά προσφιλής σου έκφραση:
από :

ΕΔΩ


Deva_Parinito
Πλήρες Μέλος
1157 Μηνύματα

Δεν είναι του τύπου μου, δηλ. Κοπρέντε(*) ?

(*η υπογράμμιση δική μου)


Περιπτώσεις LUPUS:

Α)
Σαϊνια μου, ποτέ σας δεν θα καταλάβετε πως ακόμη και στην πορδή μιας κολπικής αναταραχής εμπεριέχεται η Αποκάλυψη του Ιωάννη.
Έγινε, τα λέμε...

Από την ίδια σελίδα με ανωτέρω,όπως και το
επόμενο.

Β)

Ο Μανώλης Ρασούλης, ο μεγαλύτερος ίσως εν δυνάμει στιχουργός της τελευταίας 30ετίας στην Ελλάδα, κατηγορήθηκε κάποτε πως υπήρξε ο εγκέφαλος της 17Ν. Εγώ πάλι, από την άλλη μεριά, κατηγορούμαι αυτήν την στιγμή από διαφόρους χλεχλέδες πως είμαι τρομοκράτης ψυχών τε και σωμάτων, μυαλών και συνειδήσεων, καρδιών και συναισθημάτων, και ούτε λίγο ούτε πολύ, αληταρά με ανεβάζουν, τσογλάνι με κατεβάζουν.

πάλι το style LUPUS,από ΕΔΩ :

Π ληρώνω ολημερίς κι ολονυχτίς την παρελθοντολογική επιμονή όσων εξέλαβαν την άρνηση ως απόρριψη. Προσωπικά, δεν έχω τίποτε να πω γι' αυτούς. Δεν είχα ποτέ, ούτε θα έχω κάποτε. Ας συνεχίσουν τον δρόμο τους, ας συνεχίσω κι εγώ τον δικό μου. Ας κάνουν ό,τι νομίζουν, και ας κάνω ό,τι νομίζω. Έχω δηλώσει πως δεν είμαι ηθικός. Έχω πει πως είμαι ο χειρότερος από όλους σας εδω μέσα. Έχω εκφράσει την πεποίθησή μου πως είμαι όπως οι βδέλλες που κάθονται και ορέγονται μόνο το κακό το αίμα. Έχω υποστηρίξει την θέση μου, πως κάθομαι στα πιο κακοτράχυλα μέρη, σαν τις μύγες. Είναι όλα τούτα γνωστά. Ας πρόσεχαν λοιπόν περισσότερο αυτοί που έβρισκαν κάποτε ενδιαφέρον στα λόγια μου και τώρα δεν το βρίσκουν. Ας είχαν τον νου τους. Διόλου δεν νοιάζομαι γι' αυτούς.


Περί του ύφους που λέγαμε...
από ΕΔΩ

Admin:

quote:


Δεν κατάλαβα αλήθεια... αιτήσαι ιδιωτικού χώρου;


Ναι, δεν κατάλαβες. Δεν πειράζει.

Όχι, δεν αιτούμαι τίποτε. Απλώς εννοώ πως δεν είναι το θέμα μας αυτό, αλλά πάλι, αν θέλετε, συνεχίστε. No problem από εμένα...


Τα δέοντα
Deva Parinito


και για το χωριό του,από την ίδια σελίδα:


Κυριακή, 10 του Ιούλη, 2005, Θεσσαλονίκη

Ε, ρε πλάκες ! Κάθομαι εδώ και σκέφτομαι, πως τα δίχτυα ρίχνονται πολύ εύκολα. Ιδιαίτερα στα μεγάλα ψάρια. Ή σ' αυτά που νομίζουν πως είναι μεγάλα. Τι να πεις ? Άλλοι τα ρίχνουν στ' άστρα / κι άλλοι στα κάστρα...


κοίτα,ακόμη και το προσφιλές του κόκκινο ανάμεσα
στα σχολιασμένα λόγια άλλων...
Εν τω προκειμένω είναι η απατημένη Κυρία,η
Αφροδίτη που λέγεται,συχνά-πυκνά,από αυτόν...
... από τις πρώτες σελίδες της Σαλάτας,εκεί
θα βρείτε τα περισσότερα ..."μαργαριτάρια"...


ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ μαγειρέψτε κάτι.Προτείνω γιά σήμερα μοσχαρίσιο φιλέτο με μπύρα. Αυτό θα κάνω εγώ. Θα χρειαστείς και λίγο τριμμένο εστραγκόν. Κριθαράκι με καλαμάρι. Κάντε κάτι και ηρεμείστε. Πολύ επίθεση βρε παιδί μου. Έχεις μεγάλη πλάκα! Πολύ κακεντρέχεια. Γιατί, σας ενοχλώ που δημιουργώ εντός εκτός κι επί τα αυτά. Ο έρωτας χρυσή μου είναι κινητήριος δύναμη. Φωτιά. Τι άσχετο είναι αυτό τώρα ωρέ?΄Οχι όταν σκορπίζεσαι δεξιά κι αριστερά αλλά όταν κρατάς λίγο χρώμα ηθικής και σεβασμού γιά το σώμα και την ψυχή σου. Γιά επιδόρπιο γλυκό μπανάνας με σοκολάτα, και χοντροκομμένα φουντούκια σαν τις κρυάδες μερικών. Ποιων καλέ ? Μίλα ανοιχτά ρε μπούφε!


Τα πράσινα των παρα-δειγμάτων
ΔΙΚΑ ΜΟΥ,καθότι Πανάθα !!!

Άν έγινε και κανένα λάθος σε σελίδα,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;
Ένας ΧΑΜΟΣ γίνεται !!!
Ούφ,κουράστηκα τα μάλα.


Κύριε zip_A®T: ή zip ή
mr, Deva Parinito, 1rst_Thief, galadriel,
praying__fairy, 3rdThief, 16thThief, 18thThief,
ΑΦΡΟΔΙΤΗ, PY8AGORAS, Feyruz, Alantin_A, 11thThief,
6thThief, 12thThief, ZenMan, null_n_void,15thThief,
23rd_Thief, DevaPari και
δεν ξέρω εγώ τι άλλο
Να ξέρετε πως ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ σε ότι και να
γράψετε κατά μου, (για να αντικρούσετε τα
ανωτέρω,εννοώ).
Απλά επειδή το θεωρώ ανεδαφικό και χωρίς ουσία,αφού τα
συμπεράσματἀ μου τα έχω εξάγει!

Και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ !!! Αλλά ήταν τόσο
ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ εκείνο το :

quote:
...προσωπικά, με συμφέρει κάποιοι να νομίζουν πως είμαι ο Deva.

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.



Oι αναφορές στον Deva Parinito απαιτούν σεβασμό. Φροντίστε λίγο τον σεβασμό σ' αυτό το φόρουμ..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2012, 13:45:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ήρθες σε κακή εποχή να προκαλέσεις φασαρία,(αν αυτό ήθελες) τώρα περνάμε φάση καταχνιάς και ειρήνης Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2012, 16:01:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ήρθες σε κακή εποχή να προκαλέσεις φασαρία,(αν αυτό ήθελες) τώρα περνάμε φάση καταχνιάς και ειρήνης


Δεν ήρθα να κάνω τίποτα. Σ' ένα φόρουμ εσωτερισμού θα έπρεπε να υπάρχει σεβασμός. Για τον Deva Parinito έχω χρέος να το ζητήσω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2012, 20:34:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Για τον Deva Parinito έχω χρέος να το ζητήσω


Α ρε Εφιάλτη !!!


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2012, 00:46:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Για τον Deva Parinito έχω χρέος να το ζητήσω


Α ρε Εφιάλτη !!!


Hellas at War


Ο Εφιάλτης ας μείνει έξω από αυτό που έγραψα. Αναφέρομαι σε κάτι συγκεκριμένο. Άλλωστε ένα φόρουμ εσωτερισμού δεν θα έπρεπε λογικά να κουτσομπολευει και να δικάζει, αλλά να αναπτύσει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2012, 10:43:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οκ Aurelia
Respect στον Deva Parinito λοιπον Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2012, 16:20:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Οκ Aurelia
Respect στον Deva Parinito λοιπον

Ένα μικρό σχόλιο για όλα όσα έχουν γραφτεί σε αυτό το φόρουμ. Ο Deva Parinito έγραψε τις θέσεις του και τις απόψεις του και τις μοιράστηκε σε αυτό τον χώρο. Ο σκοπός αυτού του φόρουμ είναι η συζήτηση στα του εσωτερισμού. Όλα τα υπόλοιπα σχόλια είναι άχρηστα και παρεμποδίζουν την εξέλιξη της νόησης. Για να κλείσει λίγο το παρασκήνιο γύρω από τον Deva Parinito και να διαβαστούν και κατανοηθούν αυτά που γράφει σε βάθος, θα πρέπει να πω ότι κανείς άλλος εδώ μέσα δεν είναι εκείνος εκτός από τον ίδιο. Μην ψάχνετε να βρείτε διπλές ταυτότητες. Δεν υπάρχουν. Ο Deva Parinito έχει περάσει σε άλλο, πιο ιερό επίπεδο και δεν πρόκειται να σας απαντήσει εδώ. Ίσως με άλλους τρόπους στον καθένα ξεχωριστά. Αυτό όμως που σίγουρα μπορεί κανείς να κάνει, είναι να ξαναδιαβάσει ότι έχει γράψει. Αυτό έχει σημασία. Τα υπόλοιπα δεν ενδιαφέρουν κανένα αλλά και κανένα επίπεδο. Η αποτυπωμένη σκέψη είναι αυτό που κερδίζουμε σ' ένα τέτοιο φόρουμ. Ο εσωτερισμός πρέπει να παραμείναι εσωτερισμός και όχι να μετατρέπεται σ' έναν κακοποιημένο εξωτερισμό. Όλα τα άλλα, είναι δευτερεύοντα. Ας χαιρόμαστε μόνο για αυτές τις σκέψεις που μοιράστηκε εδώ.
Aurelia

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 13 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.234375
Maintained by Digital Alchemy