ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Επίκληση πνευμάτων
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 01:26:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

Hello everyone είμαι κανούργιος στο site αλλα ξέρω κάποια πράγματα απο μεταφυσική.Διάβασα τυχαία τη μέθοδο με το ποτηράκι και αποφάσισα να το κάνω.Φυσικά θα πάρουμε όλες τις προφυλάξεις με την παρέα μου αλλά θέλω να ακούσω και την γνώμη σας.Τι λέτε να κάνουμε??Θα γίνει τπτ η τσάμπα θα προσπαθούμε???Την Σολομωνική που μπορώ να την βρώ???(μόνο για να την διαβάσω τπτ παραπάνω).Thanks......


θα προτεινα ποτηρακι της ρακης, ρακη και καλο μεζε!

παντα πιανει - ισως να δεις και τον ιδιο τον Σολωμοντα!

γουελκαμ ειπα?


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 14:11:39  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε nossoforos ο λόγος που άνοιξα το τόπικ είναι για να ακούσω ιστορίες ατόμων που έχουν δοκιμάσει παρόμοια πράγματα.Στο είμαι "αποφασισμένος να το κάνω"σημείωσε λάθος και βάλε είμαστε αποφασισμένοι να το κάνουμε.Σε κάποια άλλα τόπικ διάβασα για την Σολομωνική κάποιες αναφορές που είχαν γίνει και μου κίνησαν το ενδιαφέρον,έτσι θα ήθελα να διαβάσω ολοκληρωμένο το βιβλίο.Ξέρω κάποιες απο τις προφυλάξεις (τις διάβασα σε κάποιο αλλο τόπικ) αλλά δεν ξέρω αν ισχύουν.Έχεις να μου προτείνεις τπτ??Όχι μόνο για προφύλαξη αλλά και για συμβουλή..????(επειδή διάβασα κάποιες ιστορίες για ατυχήματα τα χω ψιλοπαίξει.)

silverlegend

Ζήσε την στιγμή γιατί μπορεί να είναι η τελευταία σουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 14:14:08  Εμφάνιση Προφίλ
Επίσης jonniebegood διάβασα λίγο απο το βιβλίο και το βρίσκω εξαιρετικό μέχρι στιμής.Συγχαρητήρια....

Ζήσε την στιγμή γιατί μπορεί να είναι η τελευταία σουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Savaoth
Μέλος 2ης Βαθμίδας


339 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 14:24:03  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Savaoth
Silverlegend όχι ''είμαστε αποφασισμένοι''...Εγώ λέω να το ξανασκεφτώ...Αν και θα ήταν ωραίο αν πετύχαινε...Αν....Τα 'χω παίξει λίγο με αυτά που έχω διαβάσει..Αν και κάποιος που το έχει κάνει μου έχει πει πως δεν πετυχαίνει....Τι να πω...?...Δεν ξέρω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 14:30:28  Εμφάνιση Προφίλ
Παιδιά όποιος το χει δοκιμάσει ας μας γράψει τις εμπειρίες του.Savaoth και εγώ έχω αρχίσει να αμφισβητώ το αν θα γίνει τπτ αλλά κάποιες δοκιμές θα μας έπειθαν.Τι λές???

silverlegend

Ζήσε την στιγμή γιατί μπορεί να είναι η τελευταία σουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Savaoth
Μέλος 2ης Βαθμίδας


339 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 14:53:34  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Savaoth
Συμφωνώ...Αλλά αν γίνει καμία μ......Τη βάψαμε...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Savaoth
Μέλος 2ης Βαθμίδας


339 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 14:54:30  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Savaoth
Συμφωνώ...Αλλά αν γίνει καμία μ......Τη βάψαμε...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 15:29:40  Εμφάνιση Προφίλ
Έλα μωρέ.Το πολύ πολύ να στοιχιωθεί το μέρος να πάθουμε κάτι και το πιο σίγουρο να κάνουμε να ξανακοιμηθούμε 2 μέρες.Καλά θα είναι....Θα στοιχιωθεί το ξενοδοχείο στην 3ήμερη....

Ζήσε την στιγμή γιατί μπορεί να είναι η τελευταία σουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nossoforos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


295 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 16:31:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nossoforos
quote:
Θα στοιχιωθεί το ξενοδοχείο στην 3ήμερη....

έτσι εξηγούντε όλα...ούτε καν 5ήμερη...
φίλε μου,απαλάσεσαι...


Never Leave Me...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 16:36:47  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε nossoforos απ ότι βλέπω κατάλαβες περίπου την ηλικία μου.Το απαλάσεσαι όμως πως το εννοείς?

Ζήσε την στιγμή γιατί μπορεί να είναι η τελευταία σουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 17:20:23  Εμφάνιση Προφίλ
Ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο ηλικιακό πρόβλημα....Ο μόνος λόγος που μπαίνει κάποιος σε αυτό το site είναι για να μαθαίνει κάποια πράγματα τα οποία τον ενδιαφέρουν και να ακούει διαφορετικές απόψεις και ελπίζω να μην παίζει κάποιο ρόλο η ηλικία του.


Φιλικά silverlegend

Ζήσε την στιγμή γιατί μπορεί να είναι η τελευταία σουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 17:58:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Μιάς και το topic πιθανότατα θα κλειδωθεί, θα πρότεινα σε όλους τους συμμετέχοντες να συνεχίσουν τις συζητήσεις τους σε κάποιο από τα topics που επεσήμανε η αγαπητή gretel και δυστυχώς κανείς δεν το έπραξε....

Τα topics είναι τα εξής (κλικάρετε τους τίτλους για να τα δείτε):

Το επικινδυνο παιχνιδι "Ποτηρακι"..Αληθινη ιστορια

ΚΑΛΩ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ....

OYIJA ΚΑΙ ΠΟΤΗΡΑΚΙ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΑΣΑΡΚΕΣ ΩΝΤΟΤΗΤΕΣ

ΜΑΓΙΚΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ!!!!!!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

serenite
Μέλος 2ης Βαθμίδας


331 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2006, 00:19:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους serenite
Φίλε Silverlegend,

θα ήθελα να απαντήσω στο θέμα σου και πάω στο θέμα με τίτλο επικύνδηνο παιχνίδι ποτηράκι για να συνεχιστεί η κουβέντα κάπου αλλού.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy