ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 OYIJA ΚΑΙ ΠΟΤΗΡΑΚΙ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ant-mi
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2004, 15:38:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ant-mi  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Ant-mi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και καλώς με δεχτήκατε. Είμαι ένα ολοκαίνουριο μέλος της παρέας σας με πολλή όρεξη για αναζήτηση και πολλές απορίες. Αρχικά θα ήθελα σε αυτό το "δωμάτιο" να αναλυθεί το θέμα της επίκλησης οντοτήτων, φαντασμάτων ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να φέρει κοντά του ο άνθρωπος χρησιμοποιώντας την εσωτερική του δύναμη. Θα σας ήμουν ευγνώμων αν παραθέτατε τις δικές σας προσωπικές εμπειρίες. Σας ευχαριστώ a priori για τη συμμετοχή σας.
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2004, 16:21:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Όταν ψάχνεις θεματάκι
να πατάς κ το κουμπάκι
Aναζήτηση που λέει
η Aμαλία να μην κλαίει"...

με άλλα λόγια..υπάρχουν αρκετά παρόμοια θέματα
κ καλό είναι να γράψεις εκεί...

topic.asp?TOPIC_ID=2849

topic.asp?TOPIC_ID=2575

σε παραπέμπτω σ'αυτά//αλλά υπάρχουν κ άλλα!!

Kαλωσήρθες!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mare_orientalis
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2004, 17:25:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mare_orientalis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια φιλική συμβουλή: 'Οσον αφορά σε επικλήσεις, αστρικές προβολές κ.λ.π., πρέπει να γίνονται οπωσδήποτε σε ένα "καθαρό" δωμάτιο.
'Οταν κάποιος καλεί οντότητες ή διαβάζει τις "Ταρό", πέρα από τις
ενέργειες που καλεί, δέχεται και ενέργειες που έρχονται απρόσκλητες.
Ακόμα και τα μέντιουμ που ασχολούνται πολύ με αυτά, δύσκολα καταφέρνουν και μένουν ανεπηρέαστοι. Οι αρνητικές ενέργειες είναι πολλές, γι'αυτό και ένα χαρακτηριστικό (όχι κανόνας) για τα μέντιουμ, είναι το υπερβολικό τσιγάρο ή το πάχος.

'Οσον αφορά στις επικλήσεις, καλό θα είναι να υπάρχει μαζί σας και κάποιος που θα κρατά τον χώρο "καθαρό". Αν κατά την επίκληση σας επισκεφτούν ανεπιθύμητοι επισκέπτες, τότε σαφώς η θέση σας θα είναι δύσκολη.

Mare Nostrum, Mare OrientalisΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ant-mi
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2004, 19:00:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ant-mi  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Ant-mi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Valnta σε ευχαριστώ για τα links. Έχω κάνει ήδη μια βόλτα από εκεί και μπορώ να πω ότι δεν καλύφθηκα σε ικανοποιητικό βαθμό. Επίσης, είδα πως ήρθα λιγο αργά για τα συγκεκριμένα θέματα και όπως είναι φυσικό μετά από συζητήσεις επί συζητήσεων τα πράγματα βγαίνουν κάπως από τον έλεγχο. Επειδή λοιπόν έχω ασχοληθεί ακροθιγώς με το θέμα (κυρίως με τις διαδικασίες προετοιμασίας και τις επιπτώσες και όχι με την πράξη), θα ήθελα να διαβαάσω τις περισσότερες δυνατές εμπειρίες για να είμαι ενημερωμένος ή και προετοιμασμένος...

Όποιος διστάζει να πει αυτό που σκέφτεται, καταντάει να σκέφτεται μόνο αυτό που δε διστάζει να πει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2004, 20:18:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με φώναξε κανείς;
Ποιος τόλμησε να διακόψει το κλάμα μου; (κλαίω τις ελεύθερες ώρες μου...)
quote:
"Όταν ψάχνεις θεματάκι
να πατάς κ το κουμπάκι
Aναζήτηση που λέει
η Aμαλία να μην κλαίει"...

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2004, 15:34:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ποιος τόλμησε να διακόψει το κλάμα μου; (κλαίω τις ελεύθερες ώρες μου...)
χμ...εεε...συγγνώμη που σε διακόπτω.. αλλά πιστεύω ότι δεν θα σταματήσεις ποτέ
αν δεν πάρεις απόφαση να βγάλεις αυτό το τεράστιο δάχτυλο μέσα από το μάτι σου!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2004, 01:44:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προσπαθώ να πιάσω την πατούσα, που σφήνωσε κάτω από τις βλεφαρίδες την ώρα που έξυνα τον αμφιβληστροειδή με το τσιμπιδάκι για τα φρύδια...ωχ! Γμτ! Η τσιμπίδα για το τζάκι ήτανε!

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2004, 14:34:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΕΙΜΑΙ Η ΕΜΑ
ΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΕΜΑ
ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ
ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΟΥΙΤΖΑ Η ΠΟΤΙΡΑΚΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑΖΕΙ ΑΡΚΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΓΙΑ ΔΙΚΤΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.
ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΠΥΤΙΧΙΑ ΕΠΙΔΗ ΜΕ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΝΕ ΣΥΝΑΙΧΕΙΑ.
ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ...

ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2004, 15:07:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη Ε.μ.Α, αν το τόπικ κλειδωθεί, δεν είναι επειδή δεν μας αρέσει, αλλά επειδή υπάρχουν κι άλλα θέματα με παρόμοιο αντικείμενο. Οπότε αφού σε ενδιαφέρει το θέμα, μπορείς να γράψεις και σε κάποιο από αυτά που παραθέτει η Valnta.

quote:
Οι αρνητικές ενέργειες είναι πολλές, γι'αυτό και ένα χαρακτηριστικό (όχι κανόνας) για τα μέντιουμ, είναι το υπερβολικό τσιγάρο ή το πάχος.

mare_orientalis αν και γράφεις ότι δεν είναι κανόνας η αναφορά σου αυτή, θα σου θυμήσω ότι η Ελενα Πέτροβνα Μπλαβάτσκυ, και παχουλούτσικη ήτανε, και κάπνιζε μανιωδώς πουράκια. Κακή εσωτερίστρια όμως - απ'ότι ξέρω - δεν ήταν, ούτε πιστεύω ότι ήταν εξαίρεση.
Συχνά μία μεγάλη ψυχή, ενσαρκωμένη στην ύλη τραβάει πολλών ειδών κάρμα (κάτι σαν τα βαρύδια της κατάδυσης) μαζί της...

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!


Edited by - amalia on 29/04/2004 15:08:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mare_orientalis
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2004, 16:10:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mare_orientalis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

mare_orientalis αν και γράφεις ότι δεν είναι κανόνας η αναφορά σου αυτή, θα σου θυμήσω ότι η Ελενα Πέτροβνα Μπλαβάτσκυ, και παχουλούτσικη ήτανε, και κάπνιζε μανιωδώς πουράκια. Κακή εσωτερίστρια όμως - απ'ότι ξέρω - δεν ήταν, ούτε πιστεύω ότι ήταν εξαίρεση.

Amalia, νομίζω πως μάλλον συμφωνούμε διαφωνώντας. Δεν έχω καμιά αντίρρηση για αυτά που γράφεις για την Μπλαβάτσκυ.

Mare Nostrum, Mare OrientalisΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2004, 03:17:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ!ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΤΟ ΘΡΙΛΛΕΡ '' 7 ΜΕΡΕΣ'' ΟΠΟΥ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΠΑΙΞΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΠΑΝΕΦΕΡΑΝ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΚΟΤΩΝΕ..ΓΓΓΚΚΚΡΡΡ!!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ..ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ,ΙΣΩΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑΝ!!ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ΄:
ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΑ ΤΑΡΩ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΛΕΙΣ ΠΝΕΥΜΑ?ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ,ΕΧΩ ΤΑΡΩ ''ΜΑΝΤΑΛΑ'' ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΠΟΤΕ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ....!!!!1


georgetteΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2004, 03:41:28  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε παιδιά, Μα είναι τόσο εύκολα αυτά τα πράγματα? Έχω πειραματιστεί κάποιες φορές με διάφορες παρέες κατά καιρούς, μα τίποτα....

Ε, τελικά κατέληξα να μην τα πιστεύω!!

Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ



Η ομορφιά απλώνεται.....
S I M O R I L .......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ant-mi
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2004, 07:49:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ant-mi  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Ant-mi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ!

WHO KNOWS είμαι ένας από αυτούς. Θα ήθελα υπερβολικά να το δοκιμασω αλλά μόνο από τη στιγμή που θα ηγείται κάποιος με εμπειρία της διαδικασίας γιατί φοβάμαι πως αν κάτι δεν πάει καλά σε περίπτωση που τα καταφέρουμε και κυρίως αν δε μπορέσουμε να διώξουμε ο,τι καλέσουμε θα ζήσω μία μάλλον πολύ άσχημη εμπειρία. Οπότε, μέσα από αυτό το topic θέλω να ακούσω εμπειρίες για να είμαι προετοιμασμένος για τις περισσότερες περιπτώσεις.


Όποιος διστάζει να πει αυτό που σκέφτεται, καταντάει να σκέφτεται μόνο αυτό που δε διστάζει να πει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2004, 08:36:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ Ant-mi!!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΤΕ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ!!ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ...ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Η VALNTA..(ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥ ΩΡΑ) ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ...!ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΟΣΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΠΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ...!!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ,ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΕΙΣ....!!!

georgetteΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2004, 13:48:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πνεύματα υπάρχουν παντού και πάντα.

Επικοινωνία μπορεί να υπάρχει ακόμα και μη συνειδητή.

Επικίνδυνη είναι μόνον η άγνοια.

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 06:38:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ,ΧΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑΡΩ ''ΜΑΝΤΑΛΑ''?
ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΟΥΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΛΕΣΤΕΙ ΠΝΕΥΜΑ?

georgetteΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 12:58:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω αν έχεις ασχοληθεί με Ταρώ.

Υπάρχουν διάφορα θέματα στο esoterica, που θα μπορούσες να συμβουλευθείς.

Όταν λέμε "επίκληση", ξέρουμε τί εννοούμε;


"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Tsoureki
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2004, 03:53:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tsoureki  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Tsoureki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
who knows kata kanona de xriazete na kaleseis kapio pneuma ektos kai an einai gia alo skopo.
Ta taro de ta rixnoun olloi to idio kai den einai mono pos tha ta rikseis ala kai pos tha ta diavaseis.
Iparxoun kai vivlia gia ta taro an thes na promitheuteis na diavaseis sxetika.Merika lene pos ta rixneis,pos ta diavazeis kai genika ti diadikasia.
Ektos kai an thelei na sou pei kapios apo edo mesa ti dikia tou methodo klp

Cheer up..worst is yet to come

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2004, 04:07:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΗΙ!!!!!!
THANKS TSOUREKI,ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΤΑΡΩ,ΑΛΛΑ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΚΑΡΤΑ ΟΡΘΙΑ Κ ΑΝΑΠΟΔΑ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΟΔΗΓΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΑΛΛΟΣ ΤΗΝ ΤΡΑΠΟΥΛΑ...!!ΤΑ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ....ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ....!!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ 'ΓΥΝΑΙΚΑ' ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ???ΧΜΧΜΧΜΜΧ
ZADOC ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΑ??


georgetteΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2004, 13:57:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενδεικτικά σου γράφω:

~_~ Fantastical ~_~.... tarot deck

~*~Μedicine Woman~*~.... tarot deck

+++++Golden Tarot deck+++++

----Lovecraft Tarot-----

------Cat People Tarot---------

-----Voodoo Tarot of New Orleans-----

'IBIS' tarot deck

CHAKRAS TAROT DECKS

Atma +... the Goddess tarot ...

ΒΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΤΡΑΠΟ...

ΤΑΡΟ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΡΚΑΝΑ

ALEISTER CROWLEY -Thoth tarot deck

'0' ...' ΤΡΕΛΟΣ'

ΤΑΡΩ ήΤΑΡΟ - "(ΠΡΩΗΝ) TARW"

Τα Σύμβολα στις κάρτες Ταρώ


Και μία συμβουλή: αν δεν αποφασίσεις να πάψεις να φοβάσαι, μην το κουράζεις... κακό σου κάνει (ο φόβος)!

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2004, 05:08:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
zadoc,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..!!!!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΒΟ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΧΝΩ....ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΒΗΜΑ!!!!!

georgetteΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy