ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 ΜΑΓΕΙΑ,ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΙ...ΣΥΣΧΕΤΙΣΜΟΣ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 11:58:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Μα βρε Αναννά.

Μη γελάς σε παρακαλώ.
(βρε Αία, μα βρε Αία...)

Ας ακούσουμε, και τα σχόλια πάλι δικά μας.

Aradia, εγώ εδώ θα είμαι και θα περιμένω.

Υ.Γ. (βρε Αία, μα βρε Αία...)

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 12:03:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
Από την άλλη, σκέφτομαι κι αυτούς τους υποχθόνιους εκεί κάτω (στην Κούφια Γη ντε)... Άραγε πόσοι είναι; Τι τρώνε; Έχουν Goody's; Ποιο είναι το δημοφιλέστερο αναψυκτικό τους; Βλέπουν τηλεόραση; Είναι οργανωμένοι (!) σε κοινωνίες όπως εμείς; Έχουν Δημάρχους, Τατιάνες και Χριστόδουλους; Η καθημέρινότητά τους ποια είναι; Και πού θέλω να καταλήξω: Αν έχουν Internet και forum, σκέφτεστε τι θα γινόταν αν κάποιος τους έλεγε ότι ζουν σαν τα ποντίκια (αλήθεια, έχουν ποντίκια εκει;) και ότι υπάρχουμε και μεις εδώ έξω!?! Νέα κύματα μεταναστών, και πού να τους βάλουμε; και άντε να χωρέσουν όλοι από μια πυλίτσα τόση δα!
Με συγχωρείτε! συνεχίστε...

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 12:32:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 12:53:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON

filoi mou kalhspera sas.
eimai kai egw neo melos kai an kai exw paakolou8hsei arketes syzhthseis (anazhthseis) pote den symmeteixa energa se aftes giati den enoiwsa pws eixa na pw kati. Afth th fora omws me trwn ta daxtyla mou kai prepei na grapsw...mou einai poly dyskolo na se pistepsw kalh mou filh, nai men ta peri koufias ghs omadas E klp klp mou fainontai oikia san 8ewries alla na sou pw thn dyspisth mou gnwmh afta pou mas les pio poly san syrrafes mou akougontai para sn mia sygkrothmenh apopsh 'h poly ligotero san 8ewria akoma akoma.
an mporeis gine ligo pio safhs gia thn "MYSTIKH" sou apostolh

FWS NA FEGEI TO DROMO SAS FILOI MOU


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 13:43:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ARCHON!
ΠΑΡΑΔΟΞΗ ΕΝΑΡΞΗ...
ΜΑ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΤΟ ΕΝΑΥΣΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΤΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΑΣ
ΑΒΑΤΑΡ...
ΟΤΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ...
... ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΓΙΑ ΘΕΟΥΡΓΙΑ...

ΦΩΣ+ΑΓΑΠΗ
ΑΤΜΑ


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 14:14:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON
na sou pw thn alh8eia exw diavasei sxedon ola ta keimena tou filou avatar kai ta dika sou kai eimai gohtevmenos apo tis apopseis sas. panta vriskomoun sth zwh mou se diarkh anazhthsh omws to teleftaio diasthma pou dianyw, afth einai pio entonh kai ta logia sas kai oi skepseis sas syxna me kentrizoun. oso psaxnw 8a vriskw kai oso yparxete 8a rwtw. dystyxws h fysh thw ergasias mou mu afhnei ligosto elef8ero xrono na rixw fws sthn anazhthsh mou alla ...prospa8w elpizw sth voh8eia sas

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 14:26:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΕΚΕΙΝΟ 'ΣΤΟΙΧΕΙΟ' ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ...ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΣ...
ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ,ΑΛΗΘΕΙΑ?
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΕΣ ΟΙ ΣΥΝΕΙΡΜΟΙ ΣΟΥ...Η ΔΟΝΙΤΙΚΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗ ΜΗΤΡΙΚΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ...
ΦΩΣ,ΑΤΜΑ


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARADIA
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 16:44:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARADIA
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΑΑΑΑΧΧΧ!

ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ..ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΑΡΑΤΑ ΚΑΙ ΧΥΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΣΗ ΔΥΣΠΙΣΤΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΓΧΕΙΡΗΜΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ,ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΘΕΩΡΙΑ.
ΕΔΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΔΙΑΤΥΠΩΣΩ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΝΕΡΓΑ.

ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΙΑΝΕΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΛΕΞΕΙΣ.ΕΔΩ ,ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΔΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΤΕ ΣΕ ΕΔΩΛΙΟ,ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΙΣ ΝΟΜΙΚΕΣ ΜΟΥ ΓΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΒΑΖΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΟΥΜΕ ΓΙ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΣΟΥΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ.ΑΥΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΓΑΠΗΤΕ AVATARGR, ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΣΑΙ ΣΤΗ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ

ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ(!!!!!!),ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΧΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ,ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ.ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ QUOTE ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ,ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΓΛΥΚΕ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΜΕΡΑ..ΓΕΝΙΚΩΣ ΜΙΛΑΩ.ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!ΟΡΙΣΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ?ΔΕΝ ΟΡΙΣΑ.!
Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΔΕΝ ΕΠΕΙΓΕΙ!ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ,ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΠΑΝΕ ΘΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ..ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΕΙ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ,ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΚΟΠΟ..ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΛΟΓΟΔΟΤΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ,ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΡΕΥΣΕΙ ΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ(ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΑΝ ΜΑΘΕΝΑΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΥΣ..ΜΑΖΙΚΗ ΥΣΤΕΡΙΑ,ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΗ ΣΥΓΧΥΣΗ Κ.Τ.Λ)ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ Α ΚΑΙ Ε ΛΟΓΟΔΟΤΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΠ.ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ.


ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΡΟΘΥΜΟΙ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ,ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ?ΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΨΑΞΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΣΤΕΛΝΩΝΤΑΣ ΤΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΥ ΖΩΗ,ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΤΗΣ "ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗΣ"ΝΟΜΙΚΗΣ,ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ,Κ.Τ.Λ ΚΤΛ..........ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ
ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΥΝΗΔΙΤΟΠΟΙΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΑΡΙΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ..ΟΤΙ Ο Λ Α ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΑΤΑΙΑ,ΓΙΑΤΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΝΩΤΕΡΟ..
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ...!!ΔΕ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ.ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.
ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ,ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ.
ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ,ΤΟΤΕ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΕΛΕΥΘΕΡΑ!!!!!
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ,ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΚΑΠΟΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΣΑΣ ΛΕΩ.ΗΔΗ 3 ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΑΙΛ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΘΕΛΗΣΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ.ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΟΥΝ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ Η ΟΧΙ.ΣΑΣ ΠΡΟΚΑΛΩ ΛΟΙΠΟΝ..ΓΙΑΤΙ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΩ ΑΠΟ ΕΔΩ,ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ.COME AND SEE WITH YOUR OWN EYES.ΚΑΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΑ,ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ,ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΛΥΚΟ Κ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ,ΤΟΤΕ ΟΛΟΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΤΗΝ ΟΥΡΙΤΣΑ ΜΑΣ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ..ΠΟΣΟ ΡΟΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ "ΤΣΟΦΛΙ" ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ,ΕΦΟΣΟΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΩΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΜΕ ΜΙΑ 'Α ' ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΤΗΝ ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΧΩ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΥ.ΤΑ ΜΙΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΕΖΗΣΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΝΟΟΤΡΟΠΙΕΣ,ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΕ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΗ ΩΡΙΜΑΝΣΗ ΜΟΥ.ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΑΡΚΕΙ?
ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΟΥΣ..ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΝΑ ΜΗ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ,..ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ,ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΧΘΟΥΝ ΟΙ ΓΥΡΩ ΜΟΥ.
ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΑΥΤΗ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΩ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ,ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ..ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΡΗΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ..ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΘΗΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ

Η ΖΩΗ ΑΠΟΚΤΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΟΗΜΑ ΟΤΑΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ..ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΑΨΕΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΘΑΡΗ ΤΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΠΩΣ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.

ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΑΣ ΑΠΟΨΕ.ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΙΚΡΙΜΕΝΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ..


ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΜΑΚΡΥΓΟΡΩ ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ.

Υ.Γ.:ΑΣ ΜΗΝ ΠΙΑΣΤΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΛΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑ (,)ΜΟΥ!


ΦΙΛΙΚΑ,SHAKTI


SHAKTIΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 18:36:30  Εμφάνιση Προφίλ
ARADIA όταν λες υποχθόνιοι εννοείς αυτούς που εννοεί και ο Ιωάννης Φουράκης?

From inside the Box we came, to tear your soul apart.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 18:49:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ…

Καλή μου μάγισσα ΑΑΑΑΧΧΧΧ!!!! και από μένα!

Δεν σε έβαλε κανένας σε δική, επέτρεψε μας όμως τις κάποιες αμφιβολίες...

Είναι ευπρόσδεκτες οι γνώσεις που βίωσες ΕΝΕΡΓΑ.... τους 2 τελευταίους μήνες…Το ότι χειροτερεύουν τα πράγματα σε όλους τους τομείς το βλέπουμε από χρόνια οι περισσότεροι….όσο για τους υποχθόνιους…έλα βρε SHAKTI κορίτσι μου, άνοιξε το κουτί, κοίτα γύρω σου, γεμάτος ο τόπος είναι….

Και δεν μου λες, αφού δεν άλλαξε ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ εδώ και 2000 χιλ. χρόνια, από τα λόγια της ΠΗΓΗΣ…θα αλλάξει από το Copy And Insert….μερικων....*(Η ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ..)

Μάγισσα μου, πολλά υπάρχουν…, αναμφισβήτητα…. Εξιστόρησε μας λοιπόν, (κάνω έκκληση στους φίλους, να μην σε αποπάρει κανένας…)Θα ακούσουμε με προσοχή… έτσι θα έχουμε καλύτερη γνώση και εμείς….και μετά αν αποφασίσει κανείς να έλθει προς τα εκεί….να δει τους υποχθόνιους, είναι στην εκλογή του…

quote:
ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΥΝΗΔΙΤΟΠΟΙΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΑΡΙΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ..ΟΤΙ Ο Λ Α ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΑΤΑΙΑ,ΓΙΑΤΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΝΩΤΕΡΟ..

Μα δώσε και εσύ βάση καλή μου μάγισσα στο παρακάτω.

Το ανώτερο κοιτάζει ψιλά και μέσα στην ψυχή του καλή μου φίλη…Αυτά το διορθώνουν.... και όχι να αντικρίσει τους υποχθόνιους!!!

quote:
ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΑΥΤΗ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΩ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ,ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ..ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΡΗΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ..ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΘΗΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ

Σε περιμένουμε….. Ειμαστε ανοιχτοι ΟΛΟΙ...Ανοιξε την ΨΥΧΗ σου, οχι την MAIL ΣΟΥ!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANTONIOS1997
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 18:51:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ANTONIOS1997
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΗ. !!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ;;;;;;;;;;;;;;;


ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ;;;;;;;;


ANTONIOS1997
""ΑΡΑΤΕ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ""Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sofia7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 22:47:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sofia7
Σαν έχεις πεθυμιά να γράψεις
-μόν' οι θεοί ξέρουν γιατί-
τρείς παραστάτες πρέπει να 'χεις:
γνώση, μαγεία, και τέχνη αγνή...

Του ανεπιτήδευτου την τέχνη,
γνώση, του λόγου μουσική
και τη μαγεία, που είναι: αγάπη,
στούς αναγνώστες σου, πολλή...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nagual
Μέλος 2ης Βαθμίδας


174 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 22:57:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nagual
Φίλη ARADIA καταρχήν καλωσόρισες.
Βλέπω ότι έχεις αναλάβει δύο επικίνδυνες αποστολές.
Μία στο ESOTERICA (όχι και τόσο επικίνδυνη αλλά αρκετά ψυχοφθόρα αν δεν είσαι προετοιμασμένη γιά τις αντιδράσεις-αλλά βλέπω ότι είσαι προετοιμασμένη-) και μία δεύτερη πολύ επικίνδυνη αν δεχτούμε ως αληθή τα περί υποχθόνιων κλπ...
Καλή τύχη σου εύχομαι...
Και μία ερώτηση.Λες:ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΕΙ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ,ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΚΟΠΟ..ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΛΟΓΟΔΟΤΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ,ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΡΕΥΣΕΙ ΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ(ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΑΝ ΜΑΘΕΝΑΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΥΣ..ΜΑΖΙΚΗ ΥΣΤΕΡΙΑ,ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΗ ΣΥΓΧΥΣΗ Κ.Τ.Λ)ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ Α ΚΑΙ Ε ΛΟΓΟΔΟΤΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΠ.ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ
Δηλαδή εσύ αφού ανήκεις στις ομάδες Α,Ε λογοδοτείς αποκλειστικά στον Χριστόδουλο και στην Ε.Υ.Π.
Και κατά συνέπεια και κάθε νέο μέλος θα λογοδοτεί και θα ελέγχεται από αυτούς.
Δηλαδή η εκκλησία και οι μυστικές υπηρεσίες της Ελλάδος ελέγχουν την ομάδα Ε,(αλήθεια πρόκειται γιά την πολυσυζητημένη ομάδα Ε ή κάποια άλλη;;),αν πάρουμε ως αληθή τα λεγόμενα σου;;

Πάντως μία μάγισσα και η ομάδα Ε να λογοδοτεί στον Χριστόδουλο επειδή ακουμπάει φράγκα δεν μου ακούγεται καλό.(εκτός αν είναι και ο Χριστόδουλος στην ομάδα Ε!!!).

Υ.Γ:Πάντως γιά να πω την αλήθεια μου φαίνεται ότι θολώνεις περισσότερο τα ήδη θολωμένα νερά παρά ότι μιλάς σταράτα.

Χαιρετώ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARADIA
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 23:30:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARADIA
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ NACQUAL ΠΩΣ ΘΟΛΩΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑ ΝΕΡΑ,ΑΛΛΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΘΟΛΩΜΕΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ..ΔΕΝ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΕΥΩ ΕΓΩ.
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕ ΛΟΓΟΔΟΤΩ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ ΕΓΩ,ΑΛΛΑ ΛΟΓΟΔΟΤΩ ΣΤΟΥΣ ΑΝΩΤΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ. Ο ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΑLTER.
ΛΟΓΟΔΟΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΣ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟΥ

ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΑΝΤΟΝΙΟ1997,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ ,ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ

WOLFFACED,ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΥΣ ΕΝΝΟΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΦΟΥΡΑΚΗΣ,Ο ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ.

MORE QUESTIONS PLEASE
I BEGIN TO LIKE THIS


SHAKTIΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 23:49:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger
Φίλη ARADIA καλώς ήλθες,
ελπίζω το άτομο που αναφέρεις και το οποίο εμφανίζεται πολύ συχνά στο ALTER, να μην είναι ο γνωστός γενειοφόρος δημοσιογράφος, του οποίου τα γυαλιά κρέμονται με μία αλυσίδα στο στήθος του και το μικρό του όνομα αρχίζει από Ν...

Οταν γεννηθήκαμε δεν υπογράψαμε κανένα χαρτί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 23:51:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟΥ...


ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΑΓΙΕΣ ΚΑΙ..... ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ?????


Μου φενεται, πως θα απαγορεψω στους δικους μου και ΚΕΡΙ να αναβουν!!!


Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 22/02/2003 23:55:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 00:10:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
Κάποτε θα ΠΡΕΠΕΙ οι ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟΙ "μυημένοι", ΔΗΛΑΔΗ εκείνοι που ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΓΝΩΣΕΙΣ, θα πρέπει λέω να μάθουν να κρατούν το στόμα τους ΚΛΕΙΣΤΟ...
ΚΡΙΤΩΝ ΕΣΤΙ ΣΙΓΑΝ

έλεγαν οι Πυθαγόριοι... Μάλλον κάτι θα γνώριζαν ΠΑΡΑΠΑΝΩ...

Ως συντονιστής έχω τον ΑΧΑΡΟ ρόλλο του να παρακολουθώ τις συζητήσεις και παρακολουθώντας την παρούσα μου γεννιούνται ΠΟΛΛΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ...

Περιμένω να δώ κάποια ΟΥΣΙΑ...

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 00:29:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Φίλε Κελσο καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις…μα δυστυχώς στο τέλος θα πούμε πάλι όλα ΕΝΑ είναι….μα έλα που στα καλάθια….**(τα μυαλά) μπαίνουν 2…3…4…. και χίλια δυο!

Αυτά προσπαθούσε μια ζωή να πει ο ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ….. στον ΠYΘΑΓΟΡΑ….

Καποιοι...ΒΛΕΠΟΥΝ μονο με το ΦΩΣ.

Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 23/02/2003 00:32:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 00:51:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
Φίλε Πλάτωνα...
Αυτό που ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, είναι να μην ΠΟΥΝΕ οι ΑΛΛΟΙ, ότι ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ...
Ηδη ΚΑΙ αυτό το μοντελάκι, φοριέται ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και απο ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ...

Εκεί πατάνε και εγώ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δεν θα τους δώσω το πάτημα αυτό απο το Esostrica.gr

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARADIA
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 03:16:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARADIA
quote:

Κάποτε θα ΠΡΕΠΕΙ οι ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟΙ "μυημένοι", ΔΗΛΑΔΗ εκείνοι που ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΓΝΩΣΕΙΣ, θα πρέπει λέω να μάθουν να κρατούν το στόμα τους ΚΛΕΙΣΤΟ...
ΚΡΙΤΩΝ ΕΣΤΙ ΣΙΓΑΝ

έλεγαν οι Πυθαγόριοι... Μάλλον κάτι θα γνώριζαν ΠΑΡΑΠΑΝΩ...

Ως συντονιστής έχω τον ΑΧΑΡΟ ρόλλο του να παρακολουθώ τις συζητήσεις και παρακολουθώντας την παρούσα μου γεννιούνται ΠΟΛΛΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ...

Περιμένω να δώ κάποια ΟΥΣΙΑ...

Κέλσος ο Φιλαλήθης



ΕΔΩ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ,ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΛΕΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΕΤΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΑΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΥΣΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙΣ ΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ,ΤΟΤΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ Ν"ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΟΥΣΙΩΔΕΣ ,ΤΟΤΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ,ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΜΕ ΚΑΚΑ ΣΧΟΛΙΑΚΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ

OLD TIGER,

ΟΧΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΥΡΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ.
Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Γ.Π(ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΦΩΤΗΣΑ..Α ΚΑΛΟ Ε?!)

ΦΙΛΕ ΠΛΑΤΩΝΑ,

Η ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΟΦΗ ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ..Η ΜΑΓΕΙΑ ΑΠΟ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΗ ,ΘΑ ΛΕΓΑΜΕ,ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΤΗΣ,ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΧΡΩΜΑ.
ΑΥΤΗ Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΟΧΕΤΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΣΚΟΠΟ.Η ΠΙΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ,ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΗ ΨΥΧΗ ΓΑΛΗΝΗ.


ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ 3 ΜΗΝΥΜΑΤΑ,

ΚΕΛΣΕ,TAKE IT EASY HONEY!
ΕΙΠΑΜΕ,ΕΙΣΑΙ Σ Υ Ν Τ Ο Ν Ι Σ Τ Η Σ,ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΑΣ ΤΟ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΟ ΑΞΙΩΜΑ ΣΟΥ!
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ,ΤΟΤΕ ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΕ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΗ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ,ΓΙΑΤΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ IT'S GETTING OUT OF HAND!ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ..ΑΠΛΩΣ..

ΚΑΙ ΕΔΩ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΕΝΤΡΕΧΗ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΛΟΥΣΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ!

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΑΠΑΞΙΩ ..ΗΣΥΧΙΑ ΘΕΛΕΤΕ,ΗΣΥΧΙΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ.

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΔΙΕΥΡΗΝΕΙ ΤΟΥΣ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΤΟΥ,ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ..ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ..ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ 2 ΣΕΛΙΔΕΣ,ΜΕ "ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ "ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΕΛΣΟΣ Ο "ΦΙΛΑΛΗΘΗΣ"


ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΚΙΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΡΙΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑΣ .ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 2 ΤΟ ΠΡΩΙ!

Φ Ι Λ Ι ΑΑΑΑΑ


SHAKTIΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 05:27:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
quote:
ΦΙΛΕ ΠΛΑΤΩΝΑ,
Η ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΟΦΗ ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ..Η ΜΑΓΕΙΑ ΑΠΟ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΗ ,ΘΑ ΛΕΓΑΜΕ,ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΤΗΣ,ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΧΡΩΜΑ.
ΑΥΤΗ Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΟΧΕΤΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΣΚΟΠΟ.Η ΠΙΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ,ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΗ ΨΥΧΗ ΓΑΛΗΝΗ.

Thanks…. Για την διευκρίνηση καλή μου μάγισσα! La Bella Pellegrina!!!

Η Πίστη, εννοείς... την ΑΚΛΟΝΗΤΗ πίστη, *(Της ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ)… όχι εκείνη που πάει όπου φυσάει ο Άνεμος...

ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΜΑΓΙΣΣΑ ΜΟΥ……. ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΥΩ!


Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 23/02/2003 06:33:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 09:52:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
Καλημέρα σε όλους...
Χαίρομαι που μετά απο 2 σελίδες μυνήματα ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ανούσια, έριξες το Υψηλό "Μαγικό" ΕΓΩ σου και καταδέχτηκες να απαντήσεις και σε μένα, τη "Χλέμπα", τον ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ που κρύβεται πίσω απο την ανωνυμία του, αλλά που θέλει να κάνει ΣΩΣΤΑ τη δουλειά του...

Φαίνεται ότι μετά απο τα ΤΟΟΟΟΣΑ πολλά χρόνια σπουδών πρός την απόκτηση ένος ΤΟΣΟ μάταιου πτυχίου, αυτού της νομικής που έχει ΗΔΗ καταλήξει στα σκουπίδια ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ, διακρίνω ότι βρήκες τη σανίδα σωτηρίας στου ΕΣΩΧΘΟΝΙΟΥΣ, ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΥΣ κλπ κλπ για να ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙΣ (αλήθεια τι;;;)...
Φυσικά και είναι ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ να ΠΡΑΤΕΙΣ ότι σε φωτίσει η Ματζίκα Ντε Σπέλ, αλλά θα το ΞΑΝΑΠΩ μπάς και το ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙΣ, έαν σου έχει μείνει έστω και ΛΙΓΟ απο τη φαιά ουσία που μας ξεχωρίζει απο το ζωικό βασίλειο...

Να προσέξεις ΠΟΛΥ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ καθώς και ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙΣ....

Στο τέστ που ΗΔΗ σου έκανα "ΚΟΠΗΚΕΣ" και να ξέρεις εδώ δεν είναι ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ και δή ΝΟΜΙΚΗ (μπάχαλο) ΣΧΟΛΗ που σκοπό έχει ΜΟΝΟ να ΠΑΡΑΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΜΕ ΑΕΡΑ τα μυαλά των σπουδαστών της με ανόητα "ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ"...
Σου επιστώ τη προσοχή ΑΠΛΑ...

Τώρα για το τι έχουμε ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ να ακούμε, δεν είσαι σε θέση να ΞΕΡΕΙΣ, αλλα φυσικά δεν σου στερεί ΚΑΝΕΙΣ το δικαίωμα να ΝΟΜΙΖΕΙΣ και να ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ότι θές...
Φυσικά αυτό δεν σημαίνει όπως ΙΣΩΣ αντιλαμβάνεσαι ότι έχεις "κάποιο" δίκιο στο να ΛΕΣ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ και να προσπαθείς να πίσεις ότι οι ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΟΥ έιναι γεγονός που δε σηκώνει αμφισβήτηση...

quote:
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ, ΤΟΤΕ ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΕ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΗ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ IT'S GETTING OUT OF HAND! ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ..ΑΠΛΩΣ..

Δεχτές ΟΛΕΣ οι συμβουλές είτε προέρχονται απο αγοράκια είτε απο κοριτσάκια...
Μάθε να ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ στην ΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΓΡΑΦΩΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ, έτσι θα αποφύγεις ΠΟΛΛΕΣ κακοτοπιές και ΙΣΩΣ οι συμβουλές που δίνεις να πιάνουν τόπο...

I'm whatcing You...

Kέλσος ο Φιλαλήθης

Υ.Γ 'Οποια ΑΠΟΡΙΑ υπάρχει, υπάρχουν και τα e-mails...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 12:38:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Φίλε Κελσο, ειλικρινά εκείνο που δεν κατάλαβα ακόμα είναι…

Αν η (Σοφία) και οι Γνώσεις που κάποιος αποχτά με τόσο κόπο, δεν βρίσκουν θέση να αγκαλιάσουν μια μάγισσα, που ίσως είναι σε λάθος δρόμο ΜΑ…. που με εριστικό τρόπο κατάφερε… ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ….να σε κάνει πάλι να αντιδράσεις…

quote:
αλλά θα το ΞΑΝΑΠΩ μπάς και το ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙΣ, έαν σου έχει μείνει έστω και ΛΙΓΟ απο τη φαιά ουσία που μας ξεχωρίζει απο το ζωικό βασίλειο...

quote:
Στο τέστ που ΗΔΗ σου έκανα "ΚΟΠΗΚΕΣ"

Τι να τις κάνω τόσες ΓΝΩΣΕΙΣ?

Η Πολυμάθεια δεν κάνει σοφό τον ΑΝΘΡΩΠΟ….Ηράκλειτος *(...προς Πυθαγόρα)

Οι Μακάριοι ΠΤΩΧΟΙ…του ραβί..... εκεί πήγαινε!

Ακομα και το τελευταίο που μόλις μας έγραψες …ΠΡΟΣΕΞΕ!!!!! και οι ΓΝΩΣΕΙΣ…..ΚΤΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ!

quote:
Ο Δανδάμις συνέχισε λοιπόν λέγοντας στον απεσταλμένο του Αλέξανδρου:
"...Πές του πώς ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ κτήματα και πράγματα που τόσο εναγωνίος και με κόπο μαζεύουν και συγκεντώνουν οι άνθρωποι, γρήγορα αποδεικνύονται βλαβερά σε αυτούς που τα μαζέυουν και τα συγκεντρώνουν, γιατί τους προκαλούν στεναχώριες και θλίψη άπειρη, απο αυτές που ο ΚΑΘΕ άνθρωπος είναι ΓΕΜΑΤΟΣ και ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ απο αυτές...
'Οσο για εμένα.... εγώ ξαπλώνω επάνω στα ξερά μου φύλλα και εφ'όσων δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ που να έχει την ανάγκη της προσοχής μου για φύλαξη, κλέινω τα μάτια και ΑΜΕΣΩΣ βρίσκω την ησυχία μου και την ανάπαυσή μου, γιατί ΑΝ ΕΙΧΑ πλούτη να φυλάω και να σκέφτομαι, ο ύπνος δεν θα ερχόταν στα βλέφαρά μου...
...Η Γή μου δίνει τα ΠΑΝΤΑ όπως η μάνα στο παιδί...
Πηγαίνω όπου μ'αρέσει και δεν έχω καμία φροντίδα ή άλλη σκέψη που θα μου έφερνε ΑΝΗΣΥΧΙΑ ή θα μου προκαλούσε δυσκολίες..."

Στα θέτω με όλο το σεβασμό, ακόμα και αν πρόκειται να μην ξαναγράψω σε ένα φορυμ σαν το ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ…

Ας τα έχεις στο μυαλό σου…όπως και του ΠΛΑΤΩΝΑ

Η Γνώση είναι Ανάμνηση και Κάθαρση.

KAI aπό την επιρροή της!!! *(Συμπληρώνω…)

Με άπειρη ΑΓΑΠΗ….ΠΛΑΤΩΝΑΣ.


Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 23/02/2003 13:03:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARADIA
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 12:52:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARADIA
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ!!!!!!!

ΠΛΑΤΩΝΑΚΟ,
TI RINGRAZIO, VERAMENTE!MI SENTO FELICE ADESSO..SONO UNA FELICE STREGA..NO?!(XEXEXE!)

ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΠΙΣΤΗ ΕΝΝΟΩ,ΠΙΣΤΗ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΝΑ ΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ.ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΟΡΦΗ ΠΙΣΤΗΣ ,ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ..ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΓΕΙΑ..ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΙ ΙΣΟΡΡΟΠΟΙΑ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ,ΚΑΤΙ ΑΓΑΘΟ,Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ,ΤΗΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ..

ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ..ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ.ΕΙΣΤΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Ο ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ..ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ..ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ..IT'S A WITCHE'S LIFE!CAN'T BE EASY!

ΚΕΛΣΟ,THANX 4 THE ADVICE.

ΑΣ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

SHAKTIΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 13:52:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
[IT'S A WITCHE'S LIFE!CAN'T BE EASY!]


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARADIA
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 14:30:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARADIA
ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΤΜΑ...ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ..ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΛΛΩΣΤΕ..
ΦΙΛΙΑ

SHAKTIΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 16:44:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Αγαπητή Aradia.

Ταπεινά και υπομονετικά θα περιμένω τη συνέχεια στα λεγόμενά σου.

Ας μάθουμε και να ακούμε, ίσως αυτό μας βοηθήσει να βγάλουμε σωστότερα συμπεράσματα σε μια νέα μας ομιλία...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 17:58:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
Xμμμμ και πάλι λάθος ΑΡΧΗ πάει να ξεκινήσει...
Καλή μου φίλη, ΜΠΗΚΕΣ στο Esoterica.gr για να ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ;;;

Αν ΔΕΝ κάνω λάθος είχες κάτι να ΜΑΣ ΠΕΙΣ... Εσύ.... 'Οχι εμείς να σε ρωτήσσουμε.... Σωστά;;;

Πλάτωνα, καλέ μου φίλε θα έχεις την απάντηση στο e-mail σου...

Την καλησπέρα μου σε όλους...

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 21:04:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΧΜ!
ΑΓΑΠΗΤΗ ARADIA...
ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...(ΠΩΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΩΚΕΝΤΡΙΚΟ?...)
ΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ +ΕΣΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΡΗΤΟ...
ΟΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΠΟΛΛΑ ΚΕΡΑΣΙΑ ΠΑΡΕ +ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ...('Η ...ΠΑΡΕ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΚΑΙ ΦΥΓΕ .... )
EΝΝΟΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΕΓΩ ...ΣΟΥ...
ΑΝ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΑΝ ΒΟΗΘΗΣΑ..
ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΑΝ ΚΡΑΤΑΣ ΜΙΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΗ...
ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑΥΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ...
ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΛΥΦΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟΠΙΚ...ΕΠΙΣΗΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΚΜΥΣΤΗΡΕΥΤΩ(ΣΕ ΣΕΝΑ +Σ'ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ...)ΠΩΣ...
..ΕΙΜΑΙ ΙΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΣΕΛΗΝΗΣ!!!!!!!!ΔΕΝ ΤΟ'ΧΩ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ(Π.Χ.)ΜΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ...ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ....ΟΛΟΙ ...ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ +ΕΔΩ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...
ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΣΥΓΓΕΝΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΙΕΡΕΙΣ ΤΗΣ ΣΕΛΗΝΗΣ...Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΓΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΔΜΟΥ+ΜΕΓΑΣ ΜΥΗΜΕΝΟΣ ΣΤΑ ΑΙΓΥΠΤΙΑΚΑ+ΚΑΒΕΙΡΙΑ..ΜΥΣΤΗΡΙΑ...

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΙΔΙΑ Η ΣΕΛΗΝΗ...
ΕΠΙΚΑΛΕΣΟΥ ΜΕ!
ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΘΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ...(090-666-777-888-999......)


ΩΡΑΙΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΔΩ...
1.2.3.4.5.6...7.8.9....<ΜΑΓΙΣΣΟΥΛΕΣ> !!!!
(Α!ΜΑ!....ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΝΕ ΕΤΣΙ ΑΥΤΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ)...
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΥΚΗ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ(ω!που τη θυμηθηκες!)...ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...

>>>>>ΠΡΙΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ,ΑRADIA,
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ...ΟΣΑ ΚΑΤΕΔΕΙΞΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ....(ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ !ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ... ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ...Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ...)


φως+αγαπη
Ατμα


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANTONIOS1997
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 22:51:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ANTONIOS1997
ΑΓΑΠΗΤΗ ARADIA ΓΕΙΑ ΣΟΥ

quote:
ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΠΙΣΤΗ ΕΝΝΟΩ,ΠΙΣΤΗ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΝΑ ΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ.ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΟΡΦΗ ΠΙΣΤΗΣ ,ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ..ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΓΕΙΑ..ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΙ ΙΣΟΡΡΟΠΟΙΑ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ,ΚΑΤΙ ΑΓΑΘΟ,Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ,ΤΗΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ..

ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ. ΜΙΛΑΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑΝΟΩ ΓΙΑ ΤΗ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ (ΔΙΑΛΕΓΩ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΑΠΟ ΟΛΑ). ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΟΡΦΗ ΠΙΣΤΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΘΕΟ, ΦΕΡΝΕΙ ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΙ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΕΙΑ, Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ, ΤΗΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ........ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΔΕΙΧΝΕΙΣ. ΕΣΥ ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΝ ΜΑΓΙΣΣΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΑΝ ΙΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ-ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ ΚΛΠ, ΣΑΝ ΥΠΗΡΕΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΕΡΧΕΣΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΛΟΥΜΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ. ΕΤΣΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΜΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ, ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ, ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙ ΜΕΣΩ ΜΙΑΣ ΜΥΗΤΙΚΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ (ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ).ΘΕΛΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΣΥ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΡΟΠΟ ΞΕΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΗΣ ΤΗΝ ΤΟΣΟ ΣΑΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΤΗΝ [ΠΙΣΤΗ(ΘΕΟ)-ΑΓΑΠΗ-ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ]=ΜΑΓΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Α, ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Ε ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΥΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ........

ANTONIOS1997
""ΑΡΑΤΕ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ""Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy