ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 "1η Ανοιxτή Δραστηριότητα του ESOTERICA" ! 3/7/04
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 19:29:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Καλοί μου φίλοι θα ήθελα πολύ να έρθω -όπως και απ'την εξ'αρχή το δήλωσα για να σας γνωρίσω όλους, διότι όλους σας εκτιμώ- μα κάτι εισιτήρια-προσκλήσεις απ'το Ωδείο Ηρώδου Αττικού και απ'την παράσταση Οιδίπους Τύραννος {Σοφοκλη} και ιδικά σκηνοθετημένη απ'τον Ασιάτη Γιούκιο Νιναγκάουα θα με κρατήσουν πιθανών μακριά σας."


Δηλαδη με δυο λογια κοτεψα και αποφευγω εντεχνα το ξεσκεπασμα που καποιοι μου ετοιμαζαν. Δε πειραζει γερακινα ή γερακι07. Θα εχεις τους λογους σου να μη θες να εμφανιστεις. Ωχ μα τι λεω τωρα. Τι γερακια και πρασιν αλογα. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 21:24:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΤΜΙΝ μολις ειδα στο μειλ μου την απαντηση σου. ΟΚ. Ευχαριστω. ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ.

Το γιαουρτι δεν θα ειναι διοτι σαν ιπταμενο θα παει προς το Ηρωδειο. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geraki10
Νέο Μέλος

Italy
48 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2004, 08:46:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους geraki10  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

"Καλοί μου φίλοι θα ήθελα πολύ να έρθω -όπως και απ'την εξ'αρχή το δήλωσα για να σας γνωρίσω όλους, διότι όλους σας εκτιμώ- μα κάτι εισιτήρια-προσκλήσεις απ'το Ωδείο Ηρώδου Αττικού και απ'την παράσταση Οιδίπους Τύραννος {Σοφοκλη} και ιδικά σκηνοθετημένη απ'τον Ασιάτη Γιούκιο Νιναγκάουα θα με κρατήσουν πιθανών μακριά σας."


Δηλαδη με δυο λογια κοτεψα και αποφευγω εντεχνα το ξεσκεπασμα που καποιοι μου ετοιμαζαν. Δε πειραζει γερακινα ή γερακι07. Θα εχεις τους λογους σου να μη θες να εμφανιστεις. Ωχ μα τι λεω τωρα. Τι γερακια και πρασιν αλογα. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPG



labolas glasya στους τεκτονες to topic σου εξηγω την πεπατιμενη των χτισταδων για τους δηθεν τσακομους! :ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
εδω ομως φιλεναδα της κλουβιας σκεψης μου αποκαλυπτεσε:-)

τελικα η συντεχνια σας απο ποιους χτισταδες μελη του εσωτερικα.τζαρ αποτελειτε; ποιοι ειναι αυτοι οι καποιοι που ετιμαζαν καζο στη zezmperg και στο ειχανε πει εσενα:ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ :-)
καλα τωρα οτι μαλθακιες θα μας πεις για να δικαιολογισεις ...θα ειναι μπουρδες.
αντε και με την νικη ωρε χτισταδες της ελλαδαρας μας
εμαθα η zezmperg πως ειναι η θα παει στην ισπανια οι πληροφοριες σας τι λενε;
alis
magna greca
makia:-) :PPPPPPPPPPP

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2004, 17:15:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
labolas glasya στους τεκτονες to topic σου εξηγω την πεπατιμενη των χτισταδων για τους δηθεν τσακομους! :ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
εδω ομως φιλεναδα της κλουβιας σκεψης μου αποκαλυπτεσε:-)
τελικα η συντεχνια σας απο ποιους χτισταδες μελη του εσωτερικα.τζαρ αποτελειτε; ποιοι ειναι αυτοι οι καποιοι που ετιμαζαν καζο στη zezmperg και στο ειχανε πει εσενα:ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ :-)
καλα τωρα οτι μαλθακιες θα μας πεις για να δικαιολογισεις ...θα ειναι μπουρδες.
αντε και με την νικη ωρε χτισταδες της ελλαδαρας μας


quote:
Δηλαδη με δυο λογια κοτεψα και αποφευγω εντεχνα το ξεσκεπασμα που καποιοι μου ετοιμαζαν. Δε πειραζει γερακινα ή γερακι07. Θα εχεις τους λογους σου να μη θες να εμφανιστεις. Ωχ μα τι λεω τωρα. Τι γερακια και πρασιν αλογα. *


quote:
Ωραια η αστροσκονη κυβερνήτα μου αλλα το γιαουρτακι ειναι καλυτερο.

Η ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ, ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ...
ΚΑΙ...


quote:

"Η Συνάντηση θα πλαισιωθεί και με κάποια άλλα επικουρικά δρώμενα."

Ο γιαουρτοπολεμος θεορειται "επικουρικο δρωμενο"? *


ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΙΝΕΤΑΙ...
NA ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ Η ΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΠΙΔΡΑΣΗ!!!
ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΥΠΟ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2004, 17:25:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η Είσοδος θα είναι Δωρεάν.

H Εξοδος θα είναι δωρεάν...??

Λεω...

Edited by - allzzaro on 25/06/2004 17:29:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΑΟ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
504 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2004, 21:12:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΑΟ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σάββατο 3 Ιουλίου και ώρα 8:30 μ.μ.



Ελπίζω να μη χρειάζεται να φορέσουμε τα καλά μας..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2004, 23:09:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΙΝΕΤΑΙ...
NA ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ Η ΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΠΙΔΡΑΣΗ!!!
ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΥΠΟ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ...

να'ξερες ποσο δικιο εχεις τιαυτι περιπτωσι...
μα ειναι γνωστο απο παλια~πολυ πριν ερθεις εδω...~
πως ειναι "ματαιο" να ριχνεις αστεροσκονη εκει που αν δεν δωσεις ..
τη χημικη συσταση της..δεν θα πιστεψουν οτι ειναι "αστρεροσκονη" ...οχι επειδη δεν ομολογουν πως δεν εχουν ξαναδει κατι τετοιο(ε οχι και δεν εχουν δει!)....μα επειδη πρωτα κανουν τις πραξεις...+ μετα τις βαφτιζουν...με "χαικλασατα ονοματα"....ασχετα συνηθως απο την πραγματικοτητα...ακομη και διαστρευλωτικα προς το αρχετυπο..

σαν αφηρημενη τεχνη στην ζωγραφικη ('η σαν το ελευθερο κολυμπι ενα κατι..αλλα με μπρατσακια:)
:(

εσωτερισμος και αστεροσκονη δεν ταιριαζει....
εσωτερισμος και χρημα ισως...
εσωτερισμος και αληθεια ειναι το ζητουμενο.
η αστεροσκονη ταιριαζει σε παρτυ "ξωτικων....+ νεραιδων"
συνταξιδιωτισσα....(+ αν θυμασαι οταν εγινε η προσκληση την κοροιδεψαν...επειδη καποια πραγματα που δεν φαινονται σε ολα τα ματια..ειναι αδυνατον να αποδειχτουν αρα να εξηγηθουν//αλλα κανεις δεν ειπε πως η κακια πιστη >>ελλειψη εμπιστοσυνης στη δημιουργια....ειναι ενα μονοπατι που δεν βοηθα να βρει το φως...αλλα να εμβαθυνεις στο..χαος....)

γκολ

---Ελλας!--


Edited by - ΑΤΜΑ on 25/06/2004 23:15:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2004, 23:55:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
(για να διευκρινήσω το παραπάνω έχουμε λάβει αξιόπιστες πληροφορίες/προειδοποιήσεις από φίλους μας σχετικά με ισχυρές, αρνητικής προδιάθεσης, επιδράσεις αυτήν την περίοδο και για τη συγκεκριμένη ημερομηνία...). Οι κύκλοι των ενεργειακών εκπορεύσεων από τα ουράνια σώματα, πολλές φορές βάζουν σε δοκιμασία τον ανθρώπινο ψυχισμό(κάτι που αντιλαμβάνονται, για παράδειγμα, όσοι και όσες επηρεάζονται από την πανσέληνο...)!

αλήθεια Admin, ΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ;;;

(έχει περάσει καιρός... 5/4 + 29 = 4/5 + 29 = 2/6 + 29 = 1 Ιουλίου. 3η ημέρα της πανσελήνου αν δεν κάνω λάθος λοιπόν...)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2004, 00:25:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχμ....τυχαια ειδα ενα ημερολογιο σεληνης σημερα..το πρωι ενω περιμενα το καφεδακιμου.....
τυχαιο βεβαια που ειναι πανσεληνος στοναιγωκερω στις 2 ιουλιου...

τυχαιο βεβαια!τοσο τυχαιο που δεν το αναφερετε ,αγαπητη...!
αληθεια που ησαστε τοοοοσο καιρο;...;-

(ο κολιος τον αυγουστο though..)

(ΑΥΤΟ-)ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΙΣ (;)ΠΑΡΑΚΑΛΩ...
ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ
ΧΡΗΜΑ
ΤΩΡΑ+ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ...
--ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ...+....--
ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ
(ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ+ΣΑΣΠΕΝΣ...)
ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΙΑΚΟ...
ΝΑ Τ'ΑΦΗΣΩ;...
'Η ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ + ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ..:)

---ΦΕΓΓΑΡΙ ΣΤΟ ΣΒΗΣΙΜΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...ΓΙΑ ΣΟΔΕΙΑ
ΛΕΓΑΝΕ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ...+ΤΟΥΣ ΣΕΒΟΜΑΙ ΠΙΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ...---

Paramatma


"ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ + ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΟΝΑΧΟΙ"....
(ΠΟΥ ΘΑ 'ΛΕΓΕ ΚΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ...ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΥ..:)


Edited by - ΑΤΜΑ on 26/06/2004 00:29:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2004, 17:44:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΙΝΕΤΑΙ...
NA ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ Η ΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΠΙΔΡΑΣΗ!!!
ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΥΠΟ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ...

να'ξερες ποσο δικιο εχεις τιαυτι περιπτωσι...
μα ειναι γνωστο απο παλια~πολυ πριν ερθεις εδω...~
πως ειναι "ματαιο" να ριχνεις αστεροσκονη εκει που αν δεν δωσεις ..
τη χημικη συσταση της..δεν θα πιστεψουν οτι ειναι "αστρεροσκονη" ...οχι επειδη δεν ομολογουν πως δεν εχουν ξαναδει κατι τετοιο(ε οχι και δεν εχουν δει!)....μα επειδη πρωτα κανουν τις πραξεις...+ μετα τις βαφτιζουν...με "χαικλασατα ονοματα"....ασχετα συνηθως απο την πραγματικοτητα...ακομη και διαστρευλωτικα προς το αρχετυπο..

σαν αφηρημενη τεχνη στην ζωγραφικη ('η σαν το ελευθερο κολυμπι ενα κατι..αλλα με μπρατσακια:)
:(

εσωτερισμος και αστεροσκονη δεν ταιριαζει....
εσωτερισμος και χρημα ισως...
εσωτερισμος και αληθεια ειναι το ζητουμενο.
η αστεροσκονη ταιριαζει σε παρτυ "ξωτικων....+ νεραιδων"
συνταξιδιωτισσα....(+ αν θυμασαι οταν εγινε η προσκληση την κοροιδεψαν...επειδη καποια πραγματα που δεν φαινονται σε ολα τα ματια..ειναι αδυνατον να αποδειχτουν αρα να εξηγηθουν//αλλα κανεις δεν ειπε πως η κακια πιστη >>ελλειψη εμπιστοσυνης στη δημιουργια....ειναι ενα μονοπατι που δεν βοηθα να βρει το φως...αλλα να εμβαθυνεις στο..χαος....)

γκολ

---Ελλας!--




ΕΝ ΤΟΙΑΥΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ,
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΗΤΑΝ ΔΥΟ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ...
ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΠΟΙΟΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ...


ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΘΩΣ ΕΓΡΑΦΕΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΥΦΗΛΙΟ!!!
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΟΟ!!!


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2004, 17:55:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


......................................


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΑΛΛΙΣΣΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
111 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2004, 18:50:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΑΛΛΙΣΣΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΙΝΩ ΕΠΙΔΙΩΚΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΣΝΤΗΣΗ!ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗ ΧΑΣΩ, ΚΑΘΩΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΠΕΤΩ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΠΕΙΣΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΚΑΤΙ: Η ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΟΣ ΠΑΡΟΜΟΙΟΥ SITΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΕ ΤΑ ΕΞΗΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ: ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΗΤΑΝ ΑΣΧΕΤΟΙ (ΚΥΡΙΩΣ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΟΙ)ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΑΠΛΑ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΖΕΔΕΣ, ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΝ, ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΚΑΜΑΚΙ (ΟΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ), ΕΝΩ ΤΑ ΜΕΛΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΝΕΥΡΙΚΑ ΚΑΙ ΑΜΗΧΑΝΑ. ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΘΩ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ, ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΤΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΕΝΙΩΣΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2004, 19:25:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΗΤΑΝ ΑΣΧΕΤΟΙ (ΚΥΡΙΩΣ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΟΙ)ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΑΠΛΑ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΖΕΔΕΣ...


ΚΑΛΑ ΤΟ ΤΙ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ...ΜΕΖΕΔΕΣ... ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ!!!
ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΑΛΛΙΣΣΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
111 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2004, 23:33:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΑΛΛΙΣΣΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΙΝΩ ΕΠΙΔΙΩΚΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΣΝΤΗΣΗ

ΕΝΝΟΩ "ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΕΠΙΔΙΩΚΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ". ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΕΠΙΠΟΛΑΙΟΣ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΖΕΔΕΣ; ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΔΟΧΗ ΤΩΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΩΝ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2004, 16:10:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετά από μια τεράμηνη σχεδόν απουσία μου από το forum του Esoterica, με μεγάλη μου χαρά διαβάζω τώρα το μήνυμα του αγαπητού Admin για την πρώτη μεγάλη συγκέντρωση των μελών. Με μεγάλη μου χαρά επίσης βλέπω, τις λίγες αυτές στιγμές που μπόρεσα να είμαι και πάλι online, ότι το Esoterica ΖΕΙ και ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ...

Εγώ, μπήκα απλά και μόνο για να πω ένα γεια...Δυστυχώς το καθήκον προς τη "μαμά πατρίδα" δεν θα μου επιτρέψει να είμαι κοντά σας, όπως δε μου επέτρεψε ως τώρα να επισκέπτομαι το Esoterica...Καταλαβαίνετε τώρα...

Ένα έχω να πω : Μου λείπετε όλοι και κυρίως μου λείπει το Esoterica...Από το ακριτικό Διδυμότειχο, σας χαιρετώ...και θα τα ξαναπούμε σύντομα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2004, 17:04:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και σε μας λείπεις Durden_Alie.

Κουράγιο. Λίγοι μήνες έμειναν...

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2004, 21:17:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε συνοδοιπορε Durden Alie ευχομαι γρηγορα πολιτης (εσωτερικιστης φυσικα) και η σκεψη του Εsoterica να σε συντροφευει
στο Ακριτικο Διδυμοτειχο.
Να εισαι παντα καλα !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2004, 10:27:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή επιστροφή durden allie...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2004, 05:25:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
durden_alie:
"Εγώ, μπήκα απλά και μόνο για να πω ένα γεια...Δυστυχώς το καθήκον προς τη "μαμά πατρίδα" δεν θα μου επιτρέψει να είμαι κοντά σας, όπως δε μου επέτρεψε ως τώρα να επισκέπτομαι το Esoterica...Καταλαβαίνετε τώρα..."

Φίλε durden_alie, νομίζω ότι όντως πολλοί καταλαβαίνουμε...

Πάντως η επαφή "καρδιάς" δεν γνωρίζει περιορισμούς κανενός τύπου, οπότε, για μένα τουλάχιστον(αλλά και για άλλους σίγουρα - όπως φάνηκε και από τα μηνύματα) είσαι κοντά μας αλλά και είμαστε κοντά σου.

Καλό "υπόλοιπο θητείας" σου εύχομαι και πάνω απ'όλα να είναι δημιουργικό και εξελικτικό για σένα!


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2004, 06:24:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μία τελική διαμόρφωση του προγράμματος της Δραστηριότητας του ESOTERICA της 3ης Ιουλίου με επιπλέον στοιχεία για τα θέματα των Εισηγήσεων και της Γενικής Συζήτησης:

Η "1η Ανοιχτή Δραστηριότητα του ESOTERICA" Θα λάβει χώρα αυτό το Σάββατο 3 Ιουλίου και ώρα 8:30 μ.μ.
- Θα μας φιλοξενήσει ο Χώρος "Studio IDEA",
Ιπποκράτους 156 & Βελισσαρίου(πλησίον της διασταύρωσης με την Λ. Αλεξάνδρας), Αθήνα

- Θα κάνουν εισηγήσεις(πάνω σε ζητήματα γενικής και ειδικότερης Εσωτερικής Θεματολογίας) στη Συνάντηση αυτή οι κύριοι:

Δημήτρης Τσιγγάνης, από την "Ελληνική Εταιρεία Εσωτέρας Θεραπευτικής" (Ανοιχτή Συζήτηση Συνέντευξης του ESOTERICA από την Ε.Ε.Ε.Θ. >> Συνέντευξη "Ε.Ε. Εσωτέρας Θεραπευτικής" - ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Θέμα:

"Ούριος Άνεμος
Ποιοι αλήθεια είμαστε εμείς και που πάμε;"


Στάυρος Κάππας, εκπρόσωπος και μέλος της "Θεατρικής Ομάδας ΡΟΔΑ"

Θέμα:

"Το Ιερό Θέατρο και η εργασία της Θεατρικής ομάδας ΡΟΔΑ στην Ελλάδα.
Η Πρόταση μιας νέας Θεατρικής Παράδοσης"


Μιχάλης Βίνος, εκπρόσωπος του ESOTERICA στη Συνάντηση αυτή

Θέμα:

"Τι Πραγματικά είναι το ESOTERICA;
Η Εσωτερική Ατραπός και η βίωσή της στην καθημερινότητα"


Την κάθε εισήγηση θα ακολουθήσουν ερωτήσεις από τους Συμμετέχοντες στη Συνάντηση.

- Στο 2ο τμήμα της Συνάντησης θα υπάρξει Ανοιχτή Συντονιζόμενη Συζήτηση με Θέμα:

"Το Εσωτερικό πεδίο στην Ελλάδα της 3ης χιλιετίας και οι Αναζητητές. Μία σχέση Έλξης και Αντίθεσης"


Στη Συζήτηση αυτή θα γίνουν μικρές αρχικές τοποθετήσεις από τους βασικούς Εισηγητές καθώς και τοποθετήσεις, ερωτήσεις, στοχασμοί από όσους εκ των συμμετεχόντων το επιθυμούν.


Η Συνάντηση θα πλαισιωθεί και με άλλα επικουρικά δρώμενα, όπως θα είναι η κλήρωση ενός πανέμορφου Συμβολικού Αντικειμένου, "παράπλευρες" συζητήσεις(όπως οι διαμορφούμενες συνθήκες δείχνουν, ιδιαίτερου ενδιαφέροντος...) μεταξύ των παρευρισκόμενων, γνωριμίες με ενδιαφέροντες ανθρώπους και πολλά άλλα...

Η Είσοδος και Συμμετοχή στη Συνάντηση θα είναι Δωρεάν.


Όπως και αρχικά έχουμε δηλώσει υφίσταται ένας "σχετικός περιορισμός χώρου" στο οίκημα που θα φιλοξενήσει τη Συνάντησή μας. Οι προσκεκλημένοι μας εκ των Μελών των Forums αλλά και από τους Φίλους του ESOTERICA(από όσους εμπρόθεσμα απέστειλαν δηλώσεις "Πρόθεσης Συμμετοχής") έχουν ήδη λάβει τις απαραίτητες ειδοποιήσεις.

Καθώς όμως θεωρούμε όλα τα Μέλη και Φίλους του ESOTERICA εξ'ορισμού προσκεκλημένους και ακόμη λαμβάνουμε αιτήσεις συμμετοχής - και υποπτευόμαστε ότι θα λαβουμε και άλλες και μέσα στις επόμενες 2 ημέρες - πραγματικά δεν θα θέλαμε να δυσαρεστήσουμε κανέναν φίλο μας, ακόμη και αν οι "συνθήκες" το πράξουν αντί για εμάς...

Όσοι φίλοι/ες λοιπόν επιθυμούν να παρευρεθούν και δεν έχουν λάβει μία πρόσκληση ή και ακόμη, τώρα μόλις αντιλήφθηκαν την ανακοίνωση γι'αυτήν τη δραστηριότητα, παρακαλούνται να μας βοηθήσουν να επιλύσουμε τον εξαιρετικά δύσκολο γρίφο: "πόσοι Αναζητητές χωρούν σε έναν σχετικά περιορισμένο χώρο;", φυσικά γνωρίζοντας εκ των προτέρων ότι οι θέσεις των καθήμενων έχουν κάποιον πεπερασμένο αριθμό... και ότι προηγούνται σαφώς όσοι έχουν ήδη λάβει πρόσκληση.

Ο υπόλοιπος χώρος είναι δικός μας... προς κατάκτηση!

Και όπως λένε: "οι καλοί παντού χωράνε!"
... για να δούμε(;;)


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2004, 13:48:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Admin θα τον ξεχωρίσουμε, προφανώς θα είναι αυτός που διαχειρίζεται τους ζουρλομανδύες, αλυσίδες και λουκέτα για *lock*, μεγάλη πιθανότητα να φοράει στολή αστυνομικού, να κρατάει ρόπαλο και μπλοκ, Berreta & Smith And Wayson Μοντέλο 306 - 24αρη διπλής εμπλοκής, με διόπτρα laiser, σιγαστήρα, σφαίρες με κενό αέρος, ίσως και δυο τρις ηρεμιστικές ενέσεις στο αριστερό τσεπάκι.

Θα ερχόμουν αλλά ειλικρινά μόνο στην περίπτωση που το ήξερα 2-3 εβδομάδες νωρίτερα. επειδή μένω περίπου στα 600 χιλομετράκια μακριά.

(Μόνο μην μάθω ότι είχε και φαΐ, κάπου θα πρέπει να ξεσπάσω μετά)

To Hollywood Έχει Κάψει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2004, 16:31:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
(Μόνο μην μάθω ότι είχε και φαΐ, κάπου θα πρέπει να ξεσπάσω μετά)

Ναι φαί εσωτεριστικό???

Εγώ έκανα μία βόλτα να το βρώ μιάς και είμαι της περιοχής....
τελικά το βρήκα .. μου το υπέδειξε μια συμπαθέστατη κυρία...
μέχρι στιγμής δεν είχε καποια ταμπέλα που να έγραφε studio idea αλλά πιθανόν μέχρι αυριο να μπεί...


Edited by - allzzaro on 02/07/2004 16:58:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2004, 17:02:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και όπως λένε: "οι καλοί παντού χωράνε!"

admin που το πάς????

Η ο χώρος είναι μικρός
ή εμείς είμαστε πολλοί
Φαντάσου να είναι και τα δύο

Δεν πειράζει .. θα βολευτούμε... γιαυτό να είσαι σίγουρος....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2004, 17:14:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
---αν λαβει κανεις υποψιν +τα μεγεθη...ειναι σιγουρα θεμα χωροταξιας...---
...ευχομαι--eilikrinws- σε μια καλη εσωτερικη διευρυνση!....


Ατμα Ντ.Μαρκορα...


αν θυμαμαι καλα(i do...)
(...)..ειχαν αδυναμια στο σουβλακι...
>>>"ελληνικο" χοιρινο εδεσμα
(κατα παραδοση πανω σε λαδοκολλα...)



Paramatma...

Edited by - ΑΤΜΑ on 02/07/2004 17:28:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Just_A_Man
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
766 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2004, 15:52:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Just_A_Man  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητά μέλη του esoterica,

Θα ήθελα με την σειρά μου να σας ευχηθώ να έχετε μια Ευλογημένη Πρώτη Συνάντηση.
Θα ήθελα να είμαι μαζί σας. Ίσως κάποια άλλη φόρα.

Εύχομαι όλα να πάνε καλά.

Με αγαθή Αγάπη 7Χ7.

just a man.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2004, 10:59:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
just a man ... οι ευχές σου να'σαι σίγουρος ότι έπιασαν τόπο...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Just_A_Man
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
766 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2004, 11:38:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Just_A_Man  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα Avallon,
Σε Ευχαριστώ,
Αν και οι ευχαριστίες ανήκουν σε Εκείνον. Ο just δεν έκανε κάτι.
Πάντα ο Κύριος πραγματοποίει ότι του ζητήσουμε με ταπείνωση και Αγάπη.

Ακόμα είμαστε σε εξέλιξη.

Σήμερα με ταπεινή καρδιά ας προσευχηθούμε όλη για την μεγάλη Συνάντηση στην Πορτογαλία.

Είθε η Αγάπη του Θεού, η Δύναμη του Υιού και η Χάρης του Αγίου Πνεύματος να ευλογήσει την Εθνική Ελλάδος και να μας πλημμυρίσουν με Χαρά και Ευγνωμοσύνη τις καρδιές μας.

Είθε αυτό το site να είναι ευλογημένο και να φανερώσει την Νέα Εθνική Ομάδα της Αγάπης.
Είθε Πάντα να είναι περισσότερα αυτά που μας Ενώνουν, παρά αυτά που μας χωρίζουν!!!

Με αγαθή Αγάπη 7Χ7

Just a man


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΑΟ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
504 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2004, 14:04:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΑΟ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καθώς εχθές αποχώρησα βιαστικά ,ωσάν Σταχτοπούτα,θα ήθελα να δώσω τις ευχαριστίες μου σε όλους όσους παρευρέθησαν και συνέβαλαν στη χθεσινή συζήτηση.

Χαιρετώ σας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2004, 19:48:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καθώς εχθές αποχώρησα βιαστικά ,ωσάν Σταχτοπούτα,

Ναι !
Και φημολογείται, οτι κάποιοι σε αναζήτησαν.... μάταια !

quote:

θα ήθελα να δώσω τις ευχαριστίες μου σε όλους όσους παρευρέθησαν και συνέβαλαν στη χθεσινή συζήτηση.


Ναι, το ίδιο θα ήθελα να πώ και εγώ !


Υ.Γ.
Σταχτοπούτα, ε ????
Χμμμμ. Μου φαίνεται οτι πρέπει να ερευνήσω σε βάθος αυτή την αλληγορία.
(Vril ---> εξ ορισμού επιρεπής σε under cover έρευνες...)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2004, 20:15:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Είθε Πάντα να είναι περισσότερα αυτά που μας Ενώνουν, παρά αυτά που μας χωρίζουν!!!


H Ελλας
προοριζεται
να ζησει
+
θα ζησει!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1416016
Maintained by Digital Alchemy