ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Ο Μέγας Αγνοούμενος®
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 7
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2011, 20:37:41  Εμφάνιση Προφίλ
Άλλοι έχουν το όνομα και άλλοι έχουν τη χάρη...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2011, 21:12:38  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Άλλοι έχουν το όνομα και άλλοι έχουν τη χάρη...

Ντοτορο?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2011, 21:39:16  Εμφάνιση Προφίλ
Μμμμ...εν αναμονή...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2011, 21:42:54  Εμφάνιση Προφίλ
quote:


Όχι φίλε, "δεν θα το αφήσουμε" διότι μόλις σας στριμώξουν "ας το αφήσουμε" είστε και sorry αλλά την χάρη δεν θα σας την κάνω.

Προς στιγμήν περιμένω μια τοποθέτηση από την Διαχείριση (ή τον Admin, δεν ξέρω ποιος θα επιλέξει να απαντήσει) σχετικά με το θέμα του ΝΙΚΟΜΑΧΟΥ και μετά θα δω τι θα κάνω ... Με σένα πάντως, θα τα πούμε λίγο αργότερα ... Κι αν θέλεις να τα αφήσουμε όλα και να πάμε παρακάτω, θα ανακαλέσεις δημόσια ΟΛΑ όσα ψευδώς έχεις πει & έχεις γράψει για μένα και τότε βλέπουμε ...

[ Και που 'σαι ; Κοίτα μη βγεις τώρα και γράψεις πως δήθεν εσύ - ο καλός - κάνεις το πρώτο βήμα για να "εκτονωθεί" η κατάσταση ενώ εγώ - ο κακός - δεν το αποδέχομαι, γιατί το έχουμε δει ΚΑΙ αυτό το έργο ]


Edited by - zip on 14/06/2011 16:42:44


Η κατάσταση δεν χρειάζεται να διαμρφωθεί εδώ στο παρόν θέμα διότι οι τοποθετήσεις σου οι όμορφες ξεκίνησαν ΚΑΙ απο αλλού...

Εαρινός

Έχω ρωτήσει πάμπολλες φορές τι είναι "αγάπη" , τα στοιχεία τα οποία την συγκροτούν και εξ'αυτών υποστασιοποιείται...και απάντηση πέραν άναρθρων λογιδρίων ακόμα δεν έχω πάρει...
Είναι κάτι αυθύπαρκτο...??? [ ΟΧΙ ]
Είναι κάτι το εν δυνάμει και υπο προϋποθέσεις εμφανίζεται??? [ NAI ]
Ποιές είναι αυτές οι προϋποθέσεις??? [ Μία προϋπόθεση : Να μην κάνεις μαλακίες ! You know what "μαλακία" means ? Αυτό που κάνεις εσύ κάθε μέρα στο esoterica.gr ... ]

Aσφαλώς , ο φίλτατος Ζίπ .... αυτό το είπε με "καλή διάθεση" και χωρίς να θέλει να προσβάλλει αλλα βλέπεις ο Εαρινός έχει μειωμένη αντίληψη....
Προσωπικά έθεσα κάποια ερωτήματα και πήρα τις "απαντήσεις-Ζίπ"...μολονότι δεν σχολίασα σε πρώτη φάση τα όσα κατέθεσε επι του θέματος , παρ'ολο που διαφωνούσα παντελώς...

Αυτό το θυμάσαι ή θυμάσαι ότι "χαίρεσαι" Ζιπάκο???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2011, 22:39:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Εαρινός,

καλύτερα διάλεξε άλλο θέμα απ' αυτό που πήρες την παράθεση που χρησιμοποιείς γιατί πάλι θα φας τα μούτρα σου φίλε. Αυτό που γράφεις είναι από την 12η σελίδα του θέματος. Για πήγαινε στην 11η να δεις πως ξεκινάει η ιστορία ...

Λοιπόν, θέμα : http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=1&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=10881 (το συγκεκριμένο που αναφέρεσαι Εαρινέ), σελίδες θέματος 21. Έχω ένα μήνυμα στην 1η σελίδα του θέματος, χιουμοριστικό μήνυμα που απευθύνεται στην amalia και στον αμοθεν και κατόπιν, συμμετέχω ξάνα στο θέμα στην 11η σελίδα.

Κάνω κατά σειρά στην σελίδα αυτή, την 11η( http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?ARCHIVE=&whichpage=11&TOPIC_ID=10881 ) δηλ. 10 posts εκ των οποίων δυο - τρία είναι διάλογος με τον alex22 και τον Dr Jekyll Mr Hyde. Αμέσως μετά συμμετέχει ο ΠΛΑΤΩΝΑΣ και στέλνει αυτό το μήνυμα :

quote:
ΠΛΑΤΩΝΑΣ, Απεστάλη: 05/06/2011, 15:29:53

O zip έχει κέφια! Θα σας γράψω και κάτι άλλο, (τη συγχωρεση την είχα γράψει ζιπ εκει που ρώταγε κάποιος αν τελειωνε ο κόσμος τι θα κάνατε, και είχα γράψει πως θα ζητάγα συγνώμη σε όλους) Μην το πάρετε, στραβά,
Μα η αληθινή αγάπη, είναι Αsex..(το α στερειτικο) Αυτο πάλι δεν θα πει πως αν θελήσετε, το κέντρο σας δεν λειτουργει


ακολουθεί ο gianipseftis και μετά ξαναpostάρω εγώ.

quote:

gianipseftis, Απεστάλη: 05/06/2011, 17:20:08 - Μήπως αυτη είναι η παπαδίστικη θεωρία του «ροζ» (άσπρου-κόκκινου)? Ρωτώ? Μια θεωρία που επινοήθηκε για την νομιμοποίηση και διαιώνιση της ανισορροπίας των προνομίων του άντρα – γυναίκα. Αν ναι! Τοτε εδώ έχουμε το «σοφισμό» σε όλο του το μεγαλείο

zip, Απεστάλη: 05/06/2011, 17:38:47 - gianipseftis, Πόσα πόδια έχεις ;


και έρχεσαι εσύ από το πουθενά και γράφεις, ("σχολιάζοντας" την ερώτηση που κάνω εγώ στον gianipseftis)

quote:
Εαρινός, Απεστάλη: 05/06/2011, 20:48:34

Ζιπ... Καμμιά μαλακία θέλεις να πείς πάλι???


ε ; πως είπατε ;

Μέχρι την 11η σελίδα, εγώ δεν είχα γράψει τίποτε. Γράφω κάποια πράγματα, συνομιλώ με δύο άλλα μέλη, δεν έχω απευθυνθεί σε σένα πουθενά, δεν έχουμε συνομιλήσει ξανά στο θέμα και έρχεσαι και γράφεις το παραπάνω, επειδή εγώ ρώτησα κάτι φαινομενικά "άσχετο" -ασφαλώς δεν είχες πάρει πρέφα για τον λόγο της ερώτησης, το εξηγώ παρακάτω στο θέμα - τον gianipseftis. Δηλ. επειδή εσύ δεν κατάλαβες την ερώτηση που κάνω εγώ στον gianipseftis, έρχεσαι και με βρίζεις. Εύγε!

E, μετά απ' αυτό στην 12η σελίδα (http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=12&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=10881) σου λέω αυτό που σου λέω.


'Ντάξει ; Σ' άρεσε ;


Edited by - zip on 14/06/2011 22:49:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hunter1
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
547 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2011, 23:12:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hunter1
2 3 σελιδες κ δεν εχω καταλαβει γιατι φαγωνεστε...

τελικα μηπως αγνοουμενος ειναι η ιδια η εννοια του φορουμ οσον αφορα το συγκεκριμενο θεμα?

d.kΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2011, 23:14:23  Εμφάνιση Προφίλ

Ζιπ...
Καμμιά μαλακία θέλεις να πείς πάλι???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...
gianipseftis
Πλήρες Μέλος

Greece
821 Μηνύματα Απεστάλη: 05/06/2011, 20:52:22
--------------------------------------------------------------------------------

quote:
--------------------------------------------------------------------------------

gianipseftis,

Πόσα πόδια έχεις ;

--------------------------------------------------------------------------------


Σαράντα
Μπορεί και περσότερα……



zip
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3336 Μηνύματα Απεστάλη: 05/06/2011, 20:56:19
--------------------------------------------------------------------------------
Φαίνεται ...


Ενώ εύκολα μπορεί ο οποιοσδήποτε να καταλάβει τι εννοείς και τι μεθοδεύεις εναντίον συνομιλητών σου τους οποίους δεν αρέσκεσαι να λένε την άποψή τους και θέτεις κουτοπόνηρες ερωτήσεις , μετά έρχεσαι και το παίζεις ανήξερος...

Αυτό το "φαίνεται..." που απαντάς , τι υποδηλώνει φιλαράκο..ε???
Αλλα στον πόλεμο -αν το γνωρίζεις- υπάρχουν αίτια και αφορμές...και σύ δίνειςσυνέχεια αφορμές..μην μαζέψω και άλλα υπέροχα που κατα καιρούς έχεις πεί....
Θυμάσαι την σπηλιά και την στάση σου..???

Αν σταματούσες εκεί και δεν έλεγες αυτό το "φαίνεται" ενδεχομένως να ζητούσα και συγγνώμη αλλα δεν το έκανες...αλλα όπως διέγνωσα μαλακία ήθελες να πείς και την είπες...
Είμαι προκατειλλημένος μαζί σου Ζιπ...και δεν φταίω εγώ γι'αυτό...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2011, 23:33:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
Εαρινός

Ενώ εύκολα μπορεί ο οποιοσδήποτε να καταλάβει τι εννοείς και τι μεθοδεύεις εναντίον συνομιλητών σου τους οποίους δεν αρέσκεσαι να λένε την άποψή τους και θέτεις κουτοπόνηρες ερωτήσεις , μετά έρχεσαι και το παίζεις ανήξερος...Αυτό το "φαίνεται..." που απαντάς , τι υποδηλώνει φιλαράκο..ε??? Aλλα στον πόλεμο -αν το γνωρίζεις- υπάρχουν αίτια και αφορμές...και σύ δίνειςσυνέχεια αφορμές..μην μαζέψω και άλλα υπέροχα που κατα καιρούς έχεις πεί.... Θυμάσαι την σπηλιά και την στάση σου..??? Αν σταματούσες εκεί και δεν έλεγες αυτό το "φαίνεται" ενδεχομένως να ζητούσα και συγγνώμη αλλα δεν το έκανες...αλλα όπως διέγνωσα μαλακία ήθελες να πείς και την είπες...


Τρίχες!

quote:
Εαρινός

Είμαι προκατειλλημένος μαζί σου Ζιπ...και δεν φταίω εγώ γι'αυτό...


Χέστηκα πατόκορφα! Πρόβλημά σου αγόρι μου.


Επαναλαμβάνω : σ' άρεσε ;

Edited by - zip on 14/06/2011 23:42:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2011, 23:45:23  Εμφάνιση Προφίλ
Βρε Δήμο
Τι άλλο πρέπει να σου πει κανείς ώστε να
καταλάβεις και να σταματήσεις να γράφεις!!

Ακου αυτό,μήπως και κουνηθεί λίγο το...μυαλό σου!

Η μπάλα τώρα είναι στην σέντρα και την εχει ο Admin.
Αυτός θα κάνει το εναρκτήριο λάκτισμα.
Μέχρι τότε άσε τον Ζιπ να κάνει χαρακίρι μόνος του.
Καλά τα πήγαινε και τον σταμάτησες για να ασχοληθεί μαζί σου!!

Θα με ακούσεις τώρα?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2011, 23:47:53  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα Νίκ...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2011, 23:50:58  Εμφάνιση Προφίλ
Δημο

Για να περνας πιο ευχάριστα την ώρα σου και
παράλληλα να αποκτήσεις και γνώσεις...


http://www.theabyss.gr/community/index.php?PHPSESSID=292655cbf45f787a81035dd7c8e8dcc9&topic=3732.0

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2011, 23:59:24  Εμφάνιση Προφίλ
quote:



Επαναλαμβάνω : σ' άρεσε ;

Edited by - zip on 14/06/2011 23:42:09


Η @@@@@@ που σε δέρνει στο κεφάλι λές...???
Ασφαλώς όχι αλλα είναι πρόβλημά σου , αρκεί να μην γίνεσαι ενοχλητικός με τους άλλους...



Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 00:02:20  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Δημο

Για να περνας πιο ευχάριστα την ώρα σου και
παράλληλα να αποκτήσεις και γνώσεις...


http://www.theabyss.gr/community/index.php?PHPSESSID=292655cbf45f787a81035dd7c8e8dcc9&topic=3732.0

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Μόνο τον Θωκταρίδη γνωρίζω φίλε μου...τους υπολοίπους όχι...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 00:17:43  Εμφάνιση Προφίλ
Ε Ν Σ Τ Α Σ Η

Το τελευταίο διάστημα παρατηρείται μια σαδομαζοχιστική τάση chatting στα θέματα. Η τάση αυτή εμφανίζεται με την ανταλλαγή μηνυμάτων - κυρίως προσωπικών - φύσεως ερωταπαντήσεων του καφενέ & του στυλ "- Εαρινέ, πες μας αν "την παίζεις" και αν "την έπαιξες" σήμερα ; - Όχι δεν "την έπαιξα", "παίξ' την" εσύ καλύτερα - Νικόμαχε, τράβα τα γκογκόβια σου να μεγαλώσουν - Άσε, πάω να ψήσω τις πανσέτες μου" κτλ. Προφανώς οι συμμετέχοντες στο chatting δεν γνωρίζουν πως υπάρχουν special chat προγραμματάκια για να εξασκήσουν το ταλέντο του "διαλόγου" τους και πως είναι κομματάκι άκομψο π.χ σε ενότητα του φόρουμ που ονομάζεται "ΣΟΦΙΑ" να υπάρχουν δημοσιεύσεις του τύπου "Να σε πιέσω? άσε μωρέ Εαρινούλη σε λυπάμαι.. είναι που έχω στείλει και τα εργαλεία του βασανισμού για συντήρηση". Θα τα πάρει κρανίο η Σοφία δηλ. όχι τίποτ' άλλο ... Ρε καραγκιόζιδοι ... ! Για δεν "τρέχετε" ένα chat μεταξύ σας ; Είναι ανάγκη δηλ. να γράφετε πότε χέσατε, πότε κλάσατε και πότε - και ΑΝ - πηδήξατε ; Τόσο απελπισμένοι είστε ;

1ον - Ο αναγνώστης δεν ενδιαφέρεται να μάθει αν τα γεμιστά σας δεν πέτυχαν και αν οι πάνες που χρησιμοποιείτε όταν κάνετε κακά και τσίσα είναι απορροφητικές ή όχι.

2oν - Ο αναγνώστης - χρήστης - μέλος, ενώ μπαίνει στο θέμα για να εκφράσει την άποψή του επί τούτου, διαβάζει μηνύματα του στυλ "- Πόσο μεγάλη την έχεις ; - Την έχω πολύ" και σκέφτεται "Τώρα, που μπήκα ; Σε φόρουμ Εσωτερισμού ή σε μπουρδέλο ;". Κατά συνέπεια, ο σοδομισμός των θεμάτων έχει ως αποτέλεσμα την αποθάρυνση των αναγνωστών, των νέων χρηστών για συμμετοχή αλλά και την βαρεμάρα των παλιών μελών να βλέπουν 3 ή 4 ίδια μέλη να κάνουν chat!

3ον - Μερικοί, έχετε πραγματικά ξεχάσει που βρίσκεστε & που γράφετε- προσωπικά όχι πως περίμενα να ξέρετε τι κάνετε, αυτό θα ήταν θαύμα! - και ενώ ξεκινάτε ένα θέμα, μετά από 2 ή 3 posts του γαμάτε τον αδόξαστο με κάθε είδους επικές μαλακίες! Δύο τινά συμβαίνουν : Ή είστε απίστευτα μαλάκες (δηλ. "την παίζετε" αδιαλείπτως & αέναα) ή είστε απίστευτα ψυχασθενείς μαλάκες (δηλ. μαλάκες με το ελαφρυντικό της ψυχασθένειας που ασφαλώς μπορεί το είδος της να διαφέρει αναμεταξύ σας).


&

4ον - Δεν γνωρίζετε - καλά, αυτό ίσως είναι απόρροια της ψυχασθένειάς σας - την λέξη "όριο" και πως κάποια στιγμή - ακόμη κι αν συμβεί ένα μικρό chatting σε κάποιο θέμα, άνθρωποι είμαστε και ακόμη κι έτσι καλό είναι να επικοινωνούμε - αυτό το chatting θα πρέπει να σταματήσει για να συνεχιστεί το αρχικό θέμα και γιατί ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ σε φόρουμ κι όχι στο Αλ Χαλίλι.

Παραθέτω χαρακτηριστικό δείγμα για του λόγου μου το αληθές :


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
από το http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=5&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=2649 και μόνο από MIA σελίδα του θέματος(?)!!!

gianipseftis - Και που να γυρίσει και ο δικός σου

Εαρινός - Δεν είναι δικός μου... Εμφανίζεται ως τέτοιος αλλα είναι μεγάλο λαμόγιο..αλλού τρώει αλλού πίνει και αλλού πάει και σερβίρει..

gianipseftis - Ωχ!!! τι έχεις τώρα να ακούσεις!!!!!!. Πηγαίνω τώρα για μια βουτιά στη θάλασσα [ χεστήκαμε πατόκορφα ] και τα απόγεμα γυρίζω για να απολαύσω τα μπινελίκια

Εαρινός - Eδώ πάντως βρέχει... [ Ξανά μανά χεστήκαμε πατόκορφα, πρόσεξε δεν έχουμε άλλο βρακάκι να αλλάξουμε! ]

Στο ίδιο θέμα, αλίμονο δηλ. πως μπορούσε να ΜΗΝ γράψει ;

gianipseftis - Μέσα στα πλαίσια του θέματος που διερευνάμε είμαστε Εαρινέεεεεε. Πάρτο χαμπάρι δεν γλιτώνεις από τις γυναίκες και από το Νικομαχο με τίποτα.

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ - Απο τις γυναίκες μπορεί να γλυτώσει,απο μένα...!!!????? Γιατί με απαρνείσαι βρε μυαλοκουδουνισμένη Εαλεεινή? Ο Σπηλιαδίτης??? που και που πετάς και κανένα καλό!!!

gianipseftis - Εαρινέ και ό φίλος σου μίλησε Και να πείς πως δεν σε είχα προειδοποιήσει? Ωρε πλάκεεεεες !!!!!!! Υ.Γ Και εδώ έβρεχε, αλλά πού σαι μόνο λίγο το κεφάλι βράχηκε, υπόλοιπο σώμα ήταν μέσα στη ....θάλασσα ευτυχώς!!!![ Τώρα τι να σου πω ; Χέστηκα πάλι! ]

Black Swan - γιάννη είσαι καλός κολυμβητής??? προς τα νότια ρίχνει καταιγίδες! ελπίζω να μην πνίγηκες και να είναι καλύτερα ο καιρός προς τα πάνω!

gianipseftis - Μέσα στο αυλάκι είμαι καλή μου. Αέρα έχει! Βροχή έχει! Κύματα έχει! Αλλά δεν μασάω από τέτοια [Μεγααάλεεε, μπράβο! Την έριξες την γκόμενα! ]

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ - Μόνο με κεραυνούς είναι κομμάτι επικίνδυνα και το αποφεύγω Το ενδιαφέρον σου με σκλαβώνει... Αντε με το καλό κι ο Εαρινός κουμπάρος!


--------------------------------------------------------------------------------


Αυτά Ζιπάκο τα ξέχασες???
Πάντα να ανακατεύεσαι εκεί που δεν σε σπέρνουν και μάλιστα με κακοήθεια....


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 00:27:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
Εαρινός

Αυτά Ζιπάκο τα ξέχασες???



Όχι, τα θυμάμαι πολύ καλά. Βάλε όμως και την απάντηση της amalias στο συγκεκριμένο μήνυμά μου βρε Γκέμπελς .... Βάλε και την μετέπειτα επέμβαση του συντονιστή Dying_Incubus στο http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=9&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=2649 που γίνεται ακριβώς για τον λόγο που αναφέρω εγώ στην ένστασή μου.


Συνέχισε. Όσο νυχτώνει, η ξεφτίλα σου μεγαλώνει ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 00:30:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Εαρινούλη,

άσ' το πασάκα μου, δεν σε παίρνει* ...

Καληνύχτα πασάκα, η ζωή έχει πλάκα!


-
-
-

*δεν είδες που ο φιλαράκος σου γράφει σε άλλα θέματα και πλέον για μένα έχει καταπιεί την γλωσσίτσα του ; ε, κάνε κι εσύ το ίδιο βρε αγόρι μου, κάνε κι εσύ το ίδιο. Α! και περίμενε τον Admin να σας απαντήσει αν σας δουλεύω ή όχι και τι μάρκα ήταν το αυτοκίνητο με το οποίο πήγα βόλτα την Αφροδίτη. Περίμενέ τον ...

Edited by - zip on 15/06/2011 00:50:47Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 07:44:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ (13/06/2011, 19:40:43):
quote:
Εγώ μίλησα πρός τον διαχειριστή και παρέθεσα στοιχεία
οτι οι λογαριασμοί ΖΙΠ,DEVA,Π.Βουλουτιαδης αφορουν ενα και
το αυτο πρόσωπο!!

Δηλαδή, ΝΙΚΟΜΑΧΕ, για να καταλάβω καλά... αυτό μας το λες(και εννοώ προς την κοινότητα) για "νέο";

------------

Ακόμη:

zip (προς ΝΙΚΟΜΑΧΟ - 13/06/2011, 19:26:23):

quote:
Επίσης, αυτό το οποίο ψευδώς παραθέτεις ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΕΓΩ! :

quote:

Ζιπ-Deva ???
Σαλόμ Ταμπουρωμένοι μου...
Αντίθετα με το G-ίνι μου, εγώ δεν λυπάμαι αλλά χαίρομαι. Χαίρομαι που συμμετείχα στο φόρουμ σας, και που έπαιξα μαζί σας, όπως παίζει ένα μικρό παιδί στην αλάνα με τις μπίλιες του. Έχω όμως σοβαρότερα πράγματα να κάνω, έχω πολλά στο κεφάλι μου αυτόν τον καιρό, βαριέμαι κιόλας τώρα που σας γράφω, - το G-ίνι μου ετοιμάζει μια σπέσιαλ μακαρονάδα και αδημονώ – αλλά τι να κάνω ? Πρέπει να απαντήσω στον παπάρα τον admin, σχετικά με την πρόσκλησή του για συνάντηση.
Τι συνάντηση ρε τενεκέ ? Με ποιον ? Με τον Μιχάλη, με τον Arzuna, ή με τον Admin ? Σου φαίνομαι για βλάκας ρε ζόμπι ? Και τι θα γίνει ? Τι θέλεις δηλ ? Μπας και νομίζεις πως θα βγει άκρη ? Εγώ πάλι τα ίδια θα σου πω. Μπας και νομίζεις πως θα σου φιλίσω τα πόδια ? Μπας και θέλεις να στήσουμε τίποτε κώλους ? Μα, είσαι τόσο μπούρδας μωρ' αδελφέ μου ?
Κάνε ό,τι νομίζεις με τους λογαριασμούς μας. Χεστήκαμε πατόκορφα. Κι εγώ και το G-ίνι μου.
Τα σέβη μου,
Deva Parinito


Πας καλά ;;; Σε ρωτάω : πας καλά ;;; Σου είπα αγόρι μου, σ' έχουν παραμυθιάσει τρελά. Αν εσύ αυτό το χρησιμοποιείς ως απόδειξη τότε να σου φέρω εγώ ένα σωρό υβριστικά μηνύματα προς την διαχείριση και να ισχυριστώ πως τα συνέταξες ΕΣΥ! Είσαι τρελός ρε φίλε ;;;



Τώρα αυτό πάλι zip, τι ακριβώς σημαίνει;

------------

Τέλος, μία παρότρυνση -για την ώρα:

Προσπαθήστε, οι καθεαυτό εμπλεκόμενοι (ξέρουν όποιοι είναι...) να βγει κάτι δημιουργικό από όλο αυτό... επίσης, αν είναι δυνατόν, να τελειώσει επιτέλους εδώ! Έχει χρονίσει -για να μην πω "βρωμίσει"...


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 08:17:19  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα σε όλους...και περαστικά μας..
Καλημέρα Admin...

Σημ:"Όσο για το δημιουργικό που είπες , ακούγεται πολύ αισιόδοξο φίλε μου..υπερ-αισιόδοξο θα έλεγα κατα τ'αλλα ο κόσμος τό'χει τούμπανο και μείς κρυφό καμάρι..."

Καλή η παρέμβασή σου ωστόσο και πολύ εύστοχα διατυπωμένη...καλά νά'μαστε ν'αντέχουμε.."


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...

Edited by - Εαρινός on 15/06/2011 08:22:05

Edited by - Εαρινός on 15/06/2011 08:23:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 08:31:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
Admin

Τώρα αυτό πάλι zip, τι ακριβώς σημαίνει;


Σημαίνει ακριβώς αυτό που λέω : πως δεν το έχω γράψει εγώ.

Καλημέρα.

Θα ήθελα - πέρα απ' αυτό το παραπάνω, που όπως πολύ σωστά λες έχει χρονίσει και έχει βρωμίσει - να πάμε στο "δια ταύτα", που λέμε. Και το "δια ταύτα" για μένα είναι : α) τι θα γίνει με αυτόν τον άνθρωπο ως προς την - αποδεδειγμένα προκλητική - συμπεριφορά του απέναντί μου ; και β) τι θα γίνει με το θέμα της - ψεύτικης και ανυπόστατης - κατηγορίας του προς εμένα του 2πλου, 3πλου και 4πλου λογαριασμού ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 08:50:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Και η παραπλάνηση πάει σύννεφο...

"Παλιά μου τέχνη κόσκινο" λοιπόν;



Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 09:14:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
Admin

Και η παραπλάνηση πάει σύννεφο...


Γιατί "παραπλάνηση", Admin ;

Admin, ειλικρινά, αυτό είναι το πρόβλημα ; Tο ποιος έγραψε δηλ. αυτό το μήνυμα, αν το έγραψα εγώ ή όχι ; Επαναλαμβάνω, το παραπάνω μήνυμα δεν το έγραψα εγώ. Θέλεις να σου στείλω ένα p.m - αλλά, ειλικρινά, τόσο πολύ σε νοιάζει ρε παιδί μου - να σου πω ποιος το έγραψε, που γράφτηκε, και υπό ποιες συνθήκες γράφτηκε για να τελειώνει αυτή η ιστορία ; Θέλεις ; Δεν έχω πρόβλημα, να το κάνω κι αυτό.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 09:21:57  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημερα Admin

Ελαβον γνώσιν!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 09:36:22  Εμφάνιση Προφίλ

EΡ:"Θέλεις ; Δεν έχω πρόβλημα, να το κάνω κι αυτό".

ΑΠ:"Ξανά μανά χεστήκαμε πατόκορφα, πρόσεξε δεν έχουμε άλλο βρακάκι να αλλάξουμε"!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 10:04:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 12:03:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 12:28:36  Εμφάνιση Προφίλ
amalia εγώ προτείνω για κάθε χαρακτηρισμό που έχει αποδώσει μέλος σε άλλο μέλος να φάει δυό μέρες αποβολή.
Έτσι θα συνετιστούν όλοι όσοι τρολάρουν όντας ή μη όντας τρολ και θα αποδοθεί δικαιοσύνη. Γιατί ως γνωστόν η μη απόδοση δικαιοσύνης αφενός παροτρύνει τέτοιες συμπεριφορές (βλ. Ελλάδα) αφετέρου αποτελεί πηγή δικαιολογιών για άλλους παραβάτες αλλά και δυσφήμιση για τον χώρο.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 12:33:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Ο Μέγας Αγνοούμενος®

amalia, ωραίο θέμα ε; δεν μπορείς να πεις ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 13:06:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο
ναι, ωραιο θεμα να ασχολουμαστε με την διαρκη γκρινια του zip

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 13:25:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Να το κάνω λίγο πιο πικάντικο ; Το θέμα Πελεγκρίνο μου δεν είναι η γκρίνια του zip. Το θέμα είναι :

Είναι ο zip, o zip που ΟΛΟΙ νομίζουν ;

Χα! καλό, ε ;

quote:
Admin

Προσπαθήστε, οι καθεαυτό εμπλεκόμενοι (ξέρουν όποιοι είναι...) να βγει κάτι δημιουργικό από όλο αυτό


zip_A®T και ξερό ψωμί!

Edited by - zip on 15/06/2011 14:29:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2011, 13:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο
quote:

Είναι ο zip, o zip που ΟΛΟΙ νομίζουν ;

Χα! καλό, ε ;



αυτό μονο εσυ μπορεις να το πεις με σιγουριά
μπορει να είμαι κλωνος σου. η αυτοκτιτική σου.

χα! καλό;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 7 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy