ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 28 Φλεβάρη με 25 Μάρτη του 2016:Οι 27 μέρες του Τρίτου Παγκοσμίου Πολέμου!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 11
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 14:51:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[size=5][ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ!!!/size=5]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 14:52:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΗΧΩ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


223 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 15:23:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και μετά, και μετά????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 15:50:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Και μετά, και μετά????



Ουρα κατω απο τα σκελια,αποχωρηση απο τα φορουμς,και βουλωμα ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΗΧΩ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


223 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 15:59:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτά είναι τα σχέδια σου σε μια βδομάδα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 16:00:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αυτά είναι τα σχέδια σου σε μια βδομάδα?



Ναι,αυτα!Αν 28 Φλεβαρη (οπως λεει το νημα) δεν ειναι η πρωτη μερα του τριτου παγκοσμιου πολεμου,ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ!Αν δεν εχουμε ΓΕΓΟΝΟΣ εναρκτηριο του μαζεματος των 200 εκατομμυριων στην Συρια,ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ ΟΛΑ,ΜΑ ΟΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 16:23:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κι αν δεν υπάρξει γεγονός, πρέπει να το προκαλέσεις εσύ. Ζώσου με εκρηκτικά, στην ανάγκη με πυροτεχνήματα, πήγαινε στη Μοσούλη, καβάλα ένα αμάξι, ακομα και μοτοσακό μας κάνει. Από πίσω θα έχεις άλλον ένα μουσάτο να διαβάζει το Κοράνι την ώρα της θυσίας, «Αλλάχου Ακμπάρ», ή τη Βίβλο, «ο Θεός είναι μεγάλος» (τα ίδια λένε μέσα) παίρνετε φόρα από 100μ min, μπουκάρετε άτσαλα σε στρατόπεδο κι ότι γίνει. Στη χειρότερη θα πας αμέσως στον παράδεισο και ο Αλλάχ/Γιαχβέ θα σας ανταμείψει πλουσιοπάροχα. Με αυτά που γράφεις εδώ πάντως, μη περιμένεις ανταμοιβή. Κοίτα, ούτε μια σύντροφο ομοιόπληκτη δεν σου έχει στείλει τόσα χρόνια. Μάλλον η μόνη ελπίδα σου είναι τα Ουρί του παραδείσου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 16:44:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν εχω να προκαλεσω κανενα γεγονος,αν δεν μπορειτε να αντιληφθειτε οτι στην Συρια ο κομπος εχει φτασει στο χτενι και δεν παει αλλο να μην ξεκινησει ο γππ,δεν φταιω εγω,αλλα η αντιληψη σας για αυτα που συμβαινουν στον πλανητη μας.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΗΧΩ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


223 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 17:13:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι ρε πες μας και βαμμένα που δεν θέλουμε έναν πόλεμο.

Άμα γουστάρεις να βλέπεις νεκρά άτομα, ανθρώπους να χαροπαλευουν τράβα εθελοντής στα εκαβ.
Μπας και διάβασες τα μαύρα του αρκα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 17:43:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ναι ρε πες μας και βαμμένα που δεν θέλουμε έναν πόλεμο.

Άμα γουστάρεις να βλέπεις νεκρά άτομα, ανθρώπους να χαροπαλευουν τράβα εθελοντής στα εκαβ.
Μπας και διάβασες τα μαύρα του αρκα?



όχι,απο Αρκά τίποτα.και δεν θέλω πόλεμο...άλλο όμως είναι το Τι θέλω,και άλλο το τι πιστεύω!Θα ήθελα παραδείγματος χάρη να μην υπήρχε Θεός,αλλά πιστεύω οτι υπάρχει!αν έφταναν στο σημείο να πιστευω μονο αυτά που θέλω, θα είχα χάσει κάθε επαφη με την πραγματικότητα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 17:48:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
θα είχα χάσει κάθε επαφη με την πραγματικότητα!
.....

Ενώ τώρα είσαι εντός πραγματικότητας?

Κύριε ελέησον υμάς!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SpiritOfYolo
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 17:53:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το να ευελπιστείς να συμβεί ένας παγκόσμιος πόλεμος ,μόνο και μόνο για να δοθεί νόημα στην ζωή σου ( όπως πιστεύεις) ,προβάλλει την ψυχική και την συναισθηματική σου αστάθεια.Φίλε μου,μπορεί η ζωή να σου φέρθηκε άδικα και σκληρά ,άλλα μην εναποθέτεις τις ελπίδες σου σε αβάσιμες προφητείες που ίσως δεν πραγματοποιηθούν ποτέ .Ξαναστάσου γερά στα πόδια σου, πολέμησε,και μην τα παρατάς ποτέ! Πρέπει να λάβεις υπόψην σου,όσο σκληρό και αν ακούγεται ,την πιθανότητα να μην υπάρχει ζωή μετά θάνατον ,για αυτό ζήσε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 18:33:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και "μετά θάνατον ζωή" να υπάρχει, τι σίγουρο είναι ένα: δεν πρόκειται περί αυτής που περιγράφουν τα συναξάρια

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 18:40:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Το να ευελπιστείς να συμβεί ένας παγκόσμιος πόλεμος ,μόνο και μόνο για να δοθεί νόημα στην ζωή σου ( όπως πιστεύεις) ,προβάλλει την ψυχική και την συναισθηματική σου αστάθεια.Φίλε μου,μπορεί η ζωή να σου φέρθηκε άδικα και σκληρά ,άλλα μην εναποθέτεις τις ελπίδες σου σε αβάσιμες προφητείες που ίσως δεν πραγματοποιηθούν ποτέ .Ξαναστάσου γερά στα πόδια σου, πολέμησε,και μην τα παρατάς ποτέ! Πρέπει να λάβεις υπόψην σου,όσο σκληρό και αν ακούγεται ,την πιθανότητα να μην υπάρχει ζωή μετά θάνατον ,για αυτό ζήσε!



δεν ευελπιστω ο πόλεμος και ο Αντί να μου δώσουν νοημα στην ζωη μου, αλλα μια θέση στον Παράδεισο,δίπλα στον Χριστό
που τόσο αγαπω!Εφόσον κληρωθηκαμε σε αυτή την ζωή να ζήσουμε τα τελευταία της χρόνια,ας κανουμε μια προσπάθεια όλοι μαζί να μπούμε στον Παράδεισο!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 20:52:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δε ξέρω για τον Παράδεισο, αλλα και το Δρομοκαΐτειο παράδεισος είναι, μπροστά σε αυτά που οραματίζεσαι...

Edited by - Heretic on 20/02/2016 20:55:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 21:10:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
δεν ευελπιστω ο πόλεμος και ο Αντί να μου δώσουν νοημα στην ζωη μου, αλλα μια θέση στον Παράδεισο,δίπλα στον Χριστό
που τόσο αγαπω!Εφόσον κληρωθηκαμε σε αυτή την ζωή να ζήσουμε τα τελευταία της χρόνια,ας κανουμε μια προσπάθεια όλοι μαζί να μπούμε στον Παράδεισο!

είσαι το μεγαλύτερο τρολ ever...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2016, 21:25:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τα 4 ''ματωμενα'' φεγγαρια ΜΙΛΗΣΑΝ!Χωρις να εχουν στομα και λαλια,ΜΙΛΗΣΑΝ!Και τι ειπαν;

Νομιζω οτι πλεον,θα πιασουμε το ΤΖΑΚ-ΠΟΤ!Η νεα μου ημερομηνια ειναι και η ΣΩΣΤΗ!Βλεπω πλεον,καθαρα,τα γεγονοτα να ερχονται!

40 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ.Οσο διαρκει μια νηστεια!

εχει ''καει'' η γουνα μου 2 συνεχομενες φορες,και φυσαω και το γιαουρτι!Απλως,ελπιζω στην παροιμια:Μια του κλεφτη,δυο του κλεφτη,τρεις και τον τσακωσαμε!

E-ε-ερχεται,ε-ε-ερχεται!

Sesostris,
δεν εχω κανενα ψυχολογικο προβλημα,αισθανομαι πολυ καλα ψυχολογικα και μπορω να πω οτι διαγω την καλυτερη ψυχολογικη περιοδο της ζωης μου!

Nαι,καμαρι μου,ναι,σε 15 μερες θα τον αρχισεις,σε 42 μερες θα τον τελειωσεις,και θα εχεις και δωρακι τον Μεσσια!Ναι!

12 μερουλες είναι αυτές,δεν θα περάσουν,θα περάσουν!Μετά να δούμε ....

Και που να δεις τι ερχεται!Τι ερχεται!

Νικομαχε,
χαλαρωσε,τα επομενα 2 χρονια (3,5 συνολικα) θα εχει ερθει ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΗΝ ΓΗ!

Ναι,αλλα αυτοι που τα γραφουν αυτα,λογαριαζουν χωρις τον ξενοδοχο!Και ο ξενοδοχος θα ειναι φιλοξενος!

Καθιστε αναπαυτικα στις πολυθρονες σας,γιατι ξεκινανε τα παγκοσμια γεγονοτα!Ηδη,η Συρια,βαρεσε ''κοκκινο''!!!10 μερες μεινανε για την εναρξη!Μαρς!

Δεν θα αργησει ο καιρος που θα εγκαταλειψω τα φορουμ και δεν θα γραφω πλεον...Χαρειτε με οσο ακομα θα γραφω,δηλαδη 9 μερες ακομα!



συλλογή διαμαντιώνΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2016, 11:33:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όταν θα σταματησω να γραφω,θα εκτιμησετε το τι ''διαμαντι'' ειχατε εδω στο φορουμ και ποτέ δεν το εκτιμησατε,τοτε θα καταλαβετε την ελλειψη μου απο το esoterica.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2016, 12:29:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ελα μωρε... αφού όλοι ξέρουμε ότι δεν θα χαθείς. Θα εμφανιστείς με νέο ψευδώνυμο και θα συνεχίσεις τη σπέκουλα υπερ του agioskosmas

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2016, 12:36:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ελα μωρε... αφού όλοι ξέρουμε ότι δεν θα χαθείς. Θα εμφανιστείς με νέο ψευδώνυμο και θα συνεχίσεις τη σπέκουλα υπερ του agioskosmas



Αν δεν εχεις καταλαβει ακομα,δεν ευθυγραμμιζομαι με τον agioskosmas!Εχω καιρο ''αποσπαστει'' απο 8 Απριλη 2018 ΔΠ,και εχω παει 25 Μαρτη 2023 ΔΠ!Μπορει για σας,να ειναι το ιδιο,αλλα δεν ειναι!5 χρονια διαφορα,ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2016, 12:55:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για την δικη μου την ζωη,που καθε μερα ΜΕΤΡΑΕΙ,να πας απο 2018 σε 2023,ειναι ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!Αλλο να λες οτι τελειωνει ο κοσμος σε 2 χρονια,και αλλο να λες οτι τελειωνει σε 7 χρονια!Δεν ειναι σε καμια περιπτωση το ιδιο,οταν μιλας για την ζωη σου!Τα 5 χρονια,ειναι ΠΟΛΥΣ ΚΑΙΡΟΣ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΗΧΩ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


223 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2016, 14:02:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χ. Ο κου κου τζα......

Σας αγαπώ. Μαρία Αλιφερη.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2016, 14:19:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
6 μερες ειρηνης για τον πλανητη!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2016, 15:11:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άρχισε να ψάχνεις για νέα ημερ/ια ΧΟ γιατί η Συρία οδεύει προς εκτόνωση

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2016, 17:40:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λινκ;Που το διαβασες αυτό;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2016, 13:14:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aitherovamon,
θα σε παρακαλουσα,για οποιοδηποτε ισχυρισμο κανεις,να φερνεις ποστς και αποδειξεις!Οπως κανω εγω!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2016, 22:38:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
Όταν θα σταματησω να γραφω,θα εκτιμησετε το τι ''διαμαντι'' ειχατε εδω στο φορουμ και ποτέ δεν το εκτιμησατε,τοτε θα καταλαβετε την ελλειψη μου απο το esoterica.....

Έλα ρε Γιώργο, αφού το ξέρεις καλά ότι παρά τα πειράγματα κατά βάθος οι περισσότεροι από μας σε αγαπάνε, και θα στεναχωρηθούμε άμα σταματήσεις να γράφης.


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2016, 23:10:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνία Ρωσίας - ΗΠΑ για κατάπαυση του πυρός στη Συρία

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2016, 02:55:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
XO δεν υπάρχουν όλα σε.... link !!!
ουτε μου το είπε κανένας ρασοφόρος...
αν παρακολουθεις τις εξελίξεις (οχι απο τα katohika.gr)
έβλεπες οτι ερχόταν εκεχειρία... αρκεί να έχεις λίγη σχέση με το "άθλημα"
επιβεβαιώθηκα....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2016, 11:34:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνία για κατάπαυση του πυρός θα τεθεί σε ισχύ στη Συρία την 27η Φεβρουαρίου τα μεσάνυχτα, ώρα Δαμασκού, σύμφωνα με την κοινή ανακοίνωση που εξέδωσαν οι ΗΠΑ με τη Ρωσία και έδωσε στη δημοσιότητα το Στέιτ Ντιπάρτμεντ στην Ουάσιγκτον.

Αυτή η διακοπή των εχθροπραξιών – που έχουν στοιχίσει την ζωή σε δεκάδες χιλιάδες ανθρώπους και έχουν εκτοπίσει από τις εστίες εκατομμύρια άλλους εδώ και 5 χρόνια – δεν θα αφορά τις επιχειρήσεις εναντίον της οργάνωσης Ισλαμικό Κράτος και του Μετώπου Αλ Νόσρα, της οργάνωσης-παρακλάδι της Αλ Κάιντα στη Συρία, διευκρινίζεται στο ανακοινωθέν.

Eίμαι...παλια πουτανα εγω,και αυτα τα ''κολπα'' τα γνωριζω πολυ καλα!27 Φλεβαρη τα μεσανυχτα,τελειωνουν οι βομβαρδισμοι,και ακριβως τοτε,ξεκιναει το πανηγυρι με τα 200 μυρια!Το λενε και οι ιδιοι πλεον.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 11 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.390625
Maintained by Digital Alchemy