ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 28 Φλεβάρη με 25 Μάρτη του 2016:Οι 27 μέρες του Τρίτου Παγκοσμίου Πολέμου!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 11
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 13:23:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτη η σιγουριά σου κάθε φορά ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 16:14:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι να κανω βρε παιδια,αφου αυτα λεει η μελετη μου,αυτα λεει η ερευνα μου,25 Μαρτιου 2016,η μερα εμφανισης του Αντιχρίστου!Δεν υπαρχει τιποτα για μετα....Ειναι η ΤΕΛΙΚΟΤΑΤΗ ημερομηνια που μπορω να δωσω!Τωρα,οσον αφορα τον πολεμο:Θα κρατησει 6 μερες και θα παει ως εξης:

Κυριακη 20 Μαρτιου 2016=Πρωτη μερα πολεμου
Δευτερα 21 Μαρτιου 2016=Δευτερη μερα πολεμου
Τριτη 22 Μαρτιου 2016=Τριτη μερα πολεμου
Τεταρτη 23 Μαρτιου 2016=Τέταρτη μερα πολεμου
Πέμπτη 24 Μαρτιου 2106=Πέμπτη μερα πολεμου
Παρασκευη 25 Μαρτιου 2016=Εκτη μερα πολεμου,τελευταια μερα πολεμου,εμφανιση Αντι που τον σταματαει ακαριαια για να φερει την παγκοσμια ειρηνη!

Αυτο ειναι το χρονοδιαγραμμα,απο αυριο μεχρι την Παρασκευη.....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 19:20:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια εβδομάδα είναι!
Που θα πάει, θα περάσει...




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 21:05:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι,μόνο 3 ώρες είναι,όχι μία εβδομάδα! Αν δεν έχουμε έναρξη ΓΠΠ,ούτε ο Αντί,Παρασκευή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 21:37:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον,σημερα σας εχω μια πρωτοτυπια!Θα εχετε μεχρι τις 00:01 σημερα το βραδυ,LIVE ανταποκριση για την εναρξη του ΓΠΠ,και το οποιοδηποτε σαιτ το ανακοινωσει ΠΡΩΤΟ!
To σκεπτικο μου γιατι Σαββατο μεσανυχτα,εχει ως εξης:
Στην Συρια,ειχαν δωσει τελος εκεχειριας 2 εβδομαδες απο τα μεσανυχτα του Σαββατου 27 Φλεβαρη,οπου θα αρχιζε.Αυτες οι 2 εβδομαδες γινανε 3 τελικα,ετσι φτανουμε σε 2,5 ωρες απο τωρα,για την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΛΗΞΗ της εκεχειριας!Σαββατο μεσανυχτα,Κυριακη πρωτο λεπτο,ΕΝΑΡΞΗ ΤΡΙΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ!
Eχουμε πλεον την ΣΑΦΗ εναρξη,και 6 24ωρα διαρκεια,απο το πρωτο λεπτο της Κυριακης,μεχρι το τελευταιο λεπτο της Παρασκευης!
Ετσι,θα παμε μαζι,με live ανταποκριση,αυτες ακομα τις 2,5 ωρες!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 21:56:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
2 ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 22:07:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
2 ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ!

Ευχαριστώ Γιώργο για την πληροφορία. Τηλεφώνησα στη γυναίκα μου στην Αθήνα, να κοιμηθή απόψε στο υπόγειο γκαράζ της πολυκατοικίας για σιγουριά.


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 22:13:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Sesostris,
μην ανησυχεις,ο πολεμος δεν θα ερθει στην Ελλαδα,εμεις θα την γλιτωσουμε!Ο Ευφρατης ποταμος ειναι στην Τουρκια-Συρια-Ιρακ,δεν ειναι στην Ελλαδα!Εμεις θα ειμαστε απλοι θεατες σε οσα θα συμβουν για 6 μερες εκειπέρα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 22:25:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 22:53:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεώργιε, μόλις ταξίδευσα μια ώρα στο μέλλον με το Tardis μου και επέστρεψα. Θα σου μεταφέρω τι είδα. Ξέρω οτι γράφοντας το θα έχω αλλάξει το μέλλον αλλά πιστεύω οτι η αλλαγή είναι πολύ μικρή και δεν θα διατραχθεί το χωροχρονικό συνεχές. Το θέμα λοιπόν ξεκινάει ως εξής:


Κ Α Τ Α Σ Τ Ρ Α Φ Η Κ Α . . .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 22:55:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα δουμε,προς το παρον:

ΜΙΑ ΩΡΑ!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 23:23:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΟΝΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΜΕΙΝΕ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 23:45:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 23:52:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2016, 23:59:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΗΔΕΝ ΛΕΠΤΑ!ΓΠΠ,ΞΕΚΙΝΗΣΕΣΣΣΣΣΣΣ;;;;;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 00:10:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι εγινε παιδια,βοηθηστε!Ξεκινησε;;;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 00:31:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
Τι εγινε παιδια,βοηθηστε!Ξεκινησε;;;;;

Πως να βοηθήσουμε ρε Γιώργο; Επειδή δεν μαζεύτηκαν τα 200 μύρια, να μαζευτούμε εμείς εκεί πέρα για να κάνουμε μπούγιο;;;

*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 00:35:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλος φίλος, αλλά δεν έχω καμιά όρεξη να ξαναντυθώ στο χακί για χάρη σου. Εξ άλλου πήρα κιλά λόγω ηλικίας και δεν μου μπαίνει η στολή.


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 00:36:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοιμουνται ΟΛΟΙ ηθελα να ξερα;;;;;
Τεσπα,αντε να κοιμηθω σημερα το βραδυ!Θα περιμενω αλλα 20 λεπτα και μετα θα πεσω στο κρεββατι.....Νεα μου θα εχετε το μεσημερακι,μετα την Εκκλησια....Πιστευω το πρωι να βγει η ειδηση της εναρξης!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 00:45:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια απορία έχω. Μετά από τον πόλεμο, τον αντί κι όλα αυτά, θα συνεχίζουμε να γιορτάζουμε χριστούγεννα και πάσχα, ή θα θεωρείται πως κάναμε reset?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 00:51:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Μια απορία έχω. Μετά από τον πόλεμο, τον αντί κι όλα αυτά, θα συνεχίζουμε να γιορτάζουμε χριστούγεννα και πάσχα, ή θα θεωρείται πως κάναμε reset?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Ε,οι χριστιανοι ναι,οι υπολοιποι οχι!Οι υπολοιποι θα γιορταζουν γενεθλια Αντίχριστου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 01:01:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πω πω ρε φίλε, αν ο Terry Gilliam ήταν Ελληνας και σε διάβαζε, θα σε έβαζε έτσι όπως είσαι σε ταινία του...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Craven
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
583 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 01:31:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Craven  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γεώργιε, μόλις ταξίδευσα μια ώρα στο μέλλον με το Tardis μου και επέστρεψα. Θα σου μεταφέρω τι είδα. Ξέρω οτι γράφοντας το θα έχω αλλάξει το μέλλον αλλά πιστεύω οτι η αλλαγή είναι πολύ μικρή και δεν θα διατραχθεί το χωροχρονικό συνεχές. Το θέμα λοιπόν ξεκινάει ως εξής:


Κ Α Τ Α Σ Τ Ρ Α Φ Η Κ Α . . .



Σιγά... εγώ μπορώ να πάω αντί για 1 ώρα, αρκετές ώρες/μέρες μπροστά και βλέπω κάτι που ξεκινάει ως εξής:

Λοιπόν,Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 02:11:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 02:15:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΜΗΔΕΝ ΛΕΠΤΑ!ΓΠΠ,ΞΕΚΙΝΗΣΕΣΣΣΣΣΣΣ;;;;;;;


Θεωρώ, πως το παραπάνω είναι μακράν η κορυφαία στιγμή του esoterica.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 02:25:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχω μια απορία.

Τα ταραγμένα μυαλά διαστρεβλώνουν τις θρησκείες, ή οι ταραγμένες θρησκείες διαστρεβλώνουν τα μυαλά?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Craven
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
583 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 03:38:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Craven  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απλά οι θρησκείες είναι φτιαγμένες από ταραγμένα μυαλά για ταραγμένα μυαλά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 10:23:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαμένε, ακόμη κοιμάσαι?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 11:44:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χαμένε, ακόμη κοιμάσαι?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Yπέστη πανωλεθρια!Υπεστη συντριπτικη ηττα!Υπεστη ταπεινωτικη ηττα!Υπεστη εξευτελιστικη ηττα!Υπεστη ολες τις δυνατες ηττες του κοσμου μαζι!
Ο πόλεμος δεν ξεκινησε σημερα το πρωι,και ετσι δεν ειναι δυνατη η εμφανιση του Υπέροχου την Παρασκευη!
Δεν ειμαι παραφρον να πιστευω οτι 200 εκατομμυρια θα μαζευτουν σε 4 ή 3 μερες,για να δωσω και αλλη παραταση στον πολεμο....Εξαλλου,και οι 6 που εδωσα ηταν λιγες,ποσο μαλλον που γινηκανε 5 και τιποτα απολυτως δεν συνεβει!Και απ'οτι φαινεται μεχρι την Παρασκευη δεν θα εχουμε καμια απολυτως κινηση για ΓΠΠ.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2016, 12:16:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε συ... μπας και ο παππάς εκεί που πας και εκκλησιάζεσαι σας βάζει τίποτα ουσίες στον οίνο ή στο αντίδωρο; Κάτι παίρνεις έστω και εν αγνοία σου, δεν εξηγείται διαφορετικά...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 11 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy