ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Τα ΖΩ για δεύτερη φορα!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 7
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 11:41:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Ετσι, ετσι...!

Στην Αφρικη θα παω με τους Massai


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Νεφέλη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 11:47:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Νεφέλη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩς ΙΣΩς ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ΤΟΥ ΣΥΜΒΕΙ Ή ΙΔΗ ΤΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ

Simona, αν και ειλικρινά το απεύχομαι, θα συμφωνήσω με την zim... Θα πρότεινα αρχικά να τσεκάρει την υγεία του. Επίσης, μια κομμάτι τραβηγμένη πιθανότητα -αλλά είναι πιθανότητα- είναι να του έχουν κάνει κάτι (επιθετική γητειά). Δεν μπορώ να ξέρω έτσι από απόσταση!

Μια άλλη πιθανότητα που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι θα κάνει σε σένα κάτι άσχημο, αλλά ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ!!!! Το τονίζω αυτό!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 12:06:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΩΡΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!!!ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΗΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΙΔΙΑΤΕΡΑ ΨΥΧΡΑΙΜΗ Σ'ΑΥΤΑ..ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΑΝ.
ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ..ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ..ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΑΝΑΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΟΛΑ!!!
ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ..ΘΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΟΥ..

ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΜΕΝΑ;;ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ;;ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ! ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΜΕΝΑ;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Νεφέλη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 12:35:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Νεφέλη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΚΑΤ' ΑΡΧΑΣ ΗΡΕΜΗΣΕ!!!
Όπως είπε και ο Scully, μπορεί απλά να είσαι επηρρεασμένη!!!!
Πάντως σίγουρα με το να πανικοβάλλεσαι δεν βοηθάς ούτ' εσένα ούτε τους γύρω σου! Ο πανικός δεν είναι λύση! Άλλωστε δεν είναι καν λόγος πανικού! Όταν γνωρίζεις το μέλλον, μπορείς και να το αποτρέψεις!

Κανόνισε άλλη μια συνάντηση με τον φίλο, κάθισέ τον κάτω και πιάσ' του τα χέρια για λίγο. Άσε τον εαυτό σου ελεύθερο "ν' ακούσει" τα χέρια του. Νομίζω ότι θα σου έρθει κάτι πιο ξεκάθαρο ή απολύτως τίποτα, που θα σημαίνει και ότι δεν συμβαίνει τίποτα και ήταν απλά μια περίεργη συγκυρία!!
Μη ρωτήσεις πως θα το κάνεις αυτό! Το είπες και μόνη σου ότι είναι ανοιχτόμυαλος! Πες του ένα μικρό ψεματάκι, όπως π.χ. ότι δοκιμάζεις κάτι που διάβασες σχετικά με την ζωτική ενέργεια. Βρες κάτι τέλος πάντων! Δεν είναι και τόσο δύσκολο!

Όσο για το γιατί να σου κάνει κάτι... Μα κορίτσι μου, είναι λίγες οι φορές που πληγώνουμε τους ανθρώπους που αγαπάμε και νοιαζόμαστε, άθελά μας; Ουδείς αλάθητος, ουδείς τέλειος! Λάθη είμαστε, ανθρώπους κάνουμε

...και θα μου επιτρέψεις με καλή πρόθεση να κάνω την εξής ερώτηση: αφού τα φοβόσουν από παιδί, τι γυρεύεις σε forum που σχετίζεται με αυτά; Μην με παρεξηγείς, επ' ουδενί δεν λέω "σήκω φύγε!!!", προς Θεού!!! Απλά θέλω να σε βάλω σε σκέψεις.
Μήπως είσαι εδώ διότι παρ' όλο τον φόβο σου νιώθεις ότι πρέπει να το σκαλίσεις; Μήπως ο φόβος σου είναι επιφανειακός και η ψυχούλα σου γνωρίζει καλά ότι δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι;

"Το αρχαιότερο και δυνατότερο συναίσθημα είναι ο φόβος και ο αρχαιότερος και δυνατότερος φόβος είναι για το άγνωστο" - Lovecraft


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 12:55:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
αφού τα φοβόσουν από παιδί, τι γυρεύεις σε forum που σχετίζεται με αυτά; Μην με παρεξηγείς, επ' ουδενί δεν λέω "σήκω φύγε!!!", προς Θεού!!! Απλά θέλω να σε βάλω σε σκέψεις.
Μήπως είσαι εδώ διότι παρ' όλο τον φόβο σου νιώθεις ότι πρέπει να το σκαλίσεις;


ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΗΣ ΕΡΩΤΗΣΗΣ ΣΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΤΑ ΛΕΞΗ..ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΝ ΜΕ ΑΠΟΡΙΑ ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΥΘΟΙ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΝΑ ΣΥΜΕΡΙΖΕΤΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΑΣΕΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ...ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ....

ΦΙΛΙΚΑ........SIMONA

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wodan
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 15:23:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wodan  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ SIMONA

ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΟΙΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΖΗΣΕΣ. ΑΣ ΘΕΩΡΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΔΙΑΓΕΓΡΑΜΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΑ (ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΜΥΘΟΛΟΓΙΕΣ , ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕς ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ), ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΣΑΝ ΜΙΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗ ΖΩΗ. ΑΡΑ ΕΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΥΠΟ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΘΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΟΠΟΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗς ΤΑΙΝΙΑΣ ΘΕΛΑΜΕ Ή ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ.ΑΥΤΕΣ ΟΜΩΣ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ (ΣΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ). ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΑΝ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ , ΟΠΩΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΝ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ , ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΘΟΛΑ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ Ή ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΒΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ (ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΑ)? ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΧΟΜΕΝΟΣ ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ Η ΘΕΩΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΜΠΥΛΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (ΜΕ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ Ή ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ), ΚΑΤΑΛΗΓΩ ΣΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΜΠΥΛΩΝΕΤΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΡΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ), ΕΦΑΠΤΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΣΟΥ. ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ , ΕΣΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΔΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΡΑΨΕΙ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ.
ΦΙΛΙΚΑ WODAN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sweet_rose
Νέο Μέλος


23 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 18:33:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sweet_rose  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SIMONA ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΗ!!
ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΧΩΡΙΣ
ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ ΚΑΤΙ,ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ
ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΣ
ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΣΟΥ
ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΛΙΓΟ ΤΑΡΑΓΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ
ΠΡΑΓΜΑΤΑ-ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΦΟΡΤΙΣΕΙ ΚΑΤΙ?
ΤΙ ΝΑ ΠΩ?
ΠΑΝΤΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΚΑΠΟΙΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ...ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ 1 ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΧΑΣΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΣΤΟ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ( ΣΑΝ ΘΕΑΤΗΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΒΛΕΠΑ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΕΝΟΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΝΟΙΩΣΕΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ
ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?
ΦΙΛΙΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΛΛΟΥ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 22:35:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SIMONA ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΖΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΧΩ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΒΛΕΠΕ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΟΠΩΣ ΟΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ.ΕΠΙΔΗ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΘΥΜΟΜΟΥΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΖΗΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΚΗΝΗ.ΕΤΣΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΙΡΑΜΑ ΟΤΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΛΙΓΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΑΛΛΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΟΝΕΙΡΑ ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΚΑΘΑΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΧΕΤΙΚΟ TOPIC.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 09:55:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Όπως είπε και ο Scully, μπορεί απλά να είσαι επηρρεασμένη!!!!


Η scully...!

Στην Αφρικη θα παω με τους Massai

Edited by - scully on 17/01/2004 09:55:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 09:59:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΑΝΤΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΚΑΠΟΙΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ...ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ 1 ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΧΑΣΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΣΤΟ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ( ΣΑΝ ΘΕΑΤΗΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΒΛΕΠΑ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΕΝΟΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΝΟΙΩΣΕΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ
ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?

Πολλοί πανικοβάλλονται απο τέτοιες καταστάσεις...!
Πιστευουν οτι αυτοι αθελα τους τις δημιουργουν, με αποτελεσμα να μισουν τον εαυτο τους, αντι να "εκμεταλλευτούν" το χαρισμα που εχουν!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 10:23:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

SIMONA ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΗ!!
ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΧΩΡΙΣ
ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ ΚΑΤΙ,ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ
ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΣ
ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ SWEET ROSE ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Σ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ(ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑΣ...ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 10:28:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ(ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑΣ...

Αν ειναι ετσι, προκειται γαι κατι που δεν συμβαινει απο την αρχη της γνωριμιας!
Ειναι κατι που "καταχτιεται" μα τον καιρο!

Αληθεια, συνεβαινε απο την αρχη...?

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 10:32:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αντι να "εκμεταλλευτούν" το χαρισμα που εχουν!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ SCULLY
ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΟΣΟ ΕΠΙΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΞΑΝΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΟΥ!;!;
ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΠΙΠΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ;
ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΖΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΕΤΙ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΥΡΩ ΜΑΣ, ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΝΑ ΘΕΩΡΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΘΑΝΑΤΟ Η' ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ..ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΣΥΜΒΟΥΝ Η' ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ,ΔΕΝ ΕΥΘΥΝΟΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ...ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 11:24:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα simona!!!!!

quote:
ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΣΥΜΒΟΥΝ Η' ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ,ΔΕΝ ΕΥΘΥΝΟΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ...ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ!!!!

Χαιρομαι πολυ που σκεφτεσαι ετσι!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sweet_rose
Νέο Μέλος


23 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 13:21:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sweet_rose  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
scully ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗ SIMONA ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Η ΤΟ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΕ
ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ
ΕΝΟΣ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΙΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΛΛΟΥ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Νεφέλη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 13:47:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Νεφέλη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Όπως είπε και ο Scully, μπορεί απλά να είσαι επηρρεασμένη!!!!


Η scully...!

Ουπς, συγνώμη!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΙΛΕΨΤΡΙΟΝ
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 17:45:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΙΛΕΨΤΡΙΟΝ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ SIMONA ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ{ΤΑ ΖΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ}ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΜΙΛΑΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ,ΣΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΞΗΓΗΣΗ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ.ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΧΤΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΝΟ.ΤΟ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΗ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΠΑΕΙ,ΤΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΙΝ ΣΤΟ ΠΕΙ,,ΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΕΙΤΑΙ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΛΗΘΙΝΑ.ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΜΩΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΧΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ ΜΕΤΑΒΙΒΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΓΕΝΙΑ ΣΕ ΓΕΝΙΑ.ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 18 ΧΡΟΝΩΝ ,ΚΑΠΟΙΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ.ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 1 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΑΠΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΠΟΥ ΣΠΑΝΕ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΩΝΕΣ.ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΓΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝ Α ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕ Η ΕΞΗΓΗΣΗ ΑΥΤΗ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΚΟΙ ΜΗΘΗΚΑΜΕ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΘΟΡΥΒΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΦΩΝΕΣ,ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ.ΕΚΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ.ΕΚΑΤΟ ΤΙΣ ΕΚΑΤΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΙΘΥΣΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΖΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ-ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΡΕΑΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 10:51:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΝΕΦΕΛΗ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ...

ΤΟΥ ΑΓΓΙΞΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΣ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 12:02:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ , ΕΣΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΔΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΡΑΨΕΙ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ.

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ WODAN ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ.
ΘΑ'ΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΨΥΧΟΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΥΘΕΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ,ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ..ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΡΤΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥ.ΑΛΛΕΣ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΠΟΤΕ..ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΙΑ ΗΔΗ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΟΜΑΣΤΕ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΠΟΡΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥΝ ΠΟΤΕ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ!!
THANK'S AGAIN..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 12:12:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΡΕΑΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΜΕΣΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΚΛΕΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΩ..ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ...ΣΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΣΗΜΑΝΤΕΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ...ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΞΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ).

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Νεφέλη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 12:48:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Νεφέλη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΝΕΦΕΛΗ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ...

ΤΟΥ ΑΓΓΙΞΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΣ...


Και; Τι έγινε;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 12:59:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΡΕΑΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

Eγω παλι θα συμβουλευα να μην το αγνοησει...!
Σιγουρα προκειται για ενα χαρισμα, το οποιο μπορει να σου φανει πολυ χρησιμο αν μαθεις να ζεις μ'αυτο...!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 13:08:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΡΥΟ!!!
ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΕΣ...ΚΡΥΟ...ΑΓΓΙΞΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ (ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑΝ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ) ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΜΕ ΚΑΘΑΡΟ ΜΥΑΛΟ ΨΑΧΝΩΝΤΑΣ ΝΑ ΔΩ Η' ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΤΙ..Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΚΛΑΣΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ (ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΟΛΥ) ΣΑΝ ΕΝΑ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΟ ΒΟΥΝΟ..ΑΝΟΙΞΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΡΥΑ.
KAI TA ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ...ΚΡΥΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ..ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΝΘΥΠΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΝΕΙ ΣΤΗ ΣΕΡΡΕΣ (ΣΠΟΥΔΑΖΕΙ ΕΚΕΙ) ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ;; ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.
ΝΕΦΕΛΗ;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Νεφέλη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 14:04:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Νεφέλη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Simona, κάπου εδώ σταματάει η βοήθεια που μπορώ να προσφέρω δι' αλληλογραφίας!
Αυτό που περιγράφεις μπορεί να είναι πολλά και τίποτα! Μπορεί όντως να ήταν αυθυποβολή, μπορεί και όχι... δεν μπορώ να ξέρω έτσι, χωρίς να έχω έστω δει τον άνθρωπο και φυσικά εσένα!
Ρώτησέ τον πάντως εάν σκοπεύει να πάει καμιά εκδρομή στα χιόνια, κι αν ναι... εγώ θα έλεγα να το αποφύγει.
Επίσης, εάν θες πες μου το όνομά του (το μικρό του όνομα, το επίθετο μου είναι αδιάφορο) και μια σύντομη περιγραφή του (ηλικία, ψηλός, κοντός, καστανός, ξανθός κλπ) να δοκιμάσω μήπως βγάλω άκρη με τα ταρώ.

Λυπάμαι που δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω για σένα, ελπίζω όμως να καταλαβαίνεις ότι η δι' αλληλογραφίας βοήθεια έχει κάποιους περιορισμούς...

Φιλικά,
Νεφέλη


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 09:44:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Επίσης, εάν θες πες μου το όνομά του (το μικρό του όνομα, το επίθετο μου είναι αδιάφορο) και μια σύντομη περιγραφή του (ηλικία, ψηλός, κοντός, καστανός, ξανθός κλπ) να δοκιμάσω μήπως βγάλω άκρη με τα ταρώ.

Πολλες κρυφες χάρες η Νεφέλη...!
Επαναλαμβανω πως και μονο ο σκοπος (το οτι του αγγιξες τα χερια για να δεις αν νιωσεις καιτι) ισως να σε επήρεασε...!

Να ρωτησω τωρα και εγω κατι...εσυ μενεις Θεσσαλονικη?
Μηπως το παιδι αυτο ειναι απο Κρητη...?!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 10:29:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Να ρωτησω τωρα και εγω κατι...εσυ μενεις Θεσσαλονικη?
Μηπως το παιδι αυτο ειναι απο Κρητη...?!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ SCULLY!
NAI ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙ ΣΕΡΡΕΣ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ.ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ Η ΚΡΗΤΗ;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 10:34:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Λυπάμαι που δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω για σένα, ελπίζω όμως να καταλαβαίνεις ότι η δι' αλληλογραφίας βοήθεια έχει κάποιους περιορισμούς...

ΝΕΦΕΛΗ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ,Η ΤΟΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΗ..
ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΧΡΗΣΤΟ,ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟΣ(ΑΡΚΕΤΑ 1,90)ΚΑΣΤΑΝΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΚΙΛΑ.ΟΥΤΕ ΑΔΥΝΑΤΟΣ ΟΥΤΕ ΧΟΝΤΡΟΣ..ΗΛΙΚΙΑ 24..
ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΗ ΔΩΣΩ...
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ.

SIMONA

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 10:45:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ...
ΧΘΕΣ ΚΑΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΑΜΠ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ,ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΧΑΛΑΣΑ(ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΤΟΠΗΣΩ ΚΑΠΩΣ) ΚΑΙ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΕΙ..ΓΥΡΝΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ''ΑΝ ΣΕ ΣΤΑΥΡΩΝΑΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΥΓΧΩΡΟΥΣΕΣ'';
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΠΕ (ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ'ΑΦΗΣΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ''ΝΑΙ''.
''Ε, ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΥΓΧΩΡΗΣΩ ΚΑΙ ΓΩ'' ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ..
ΠΗΓΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟΚΛΑΜΠ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΞΕΝΟΣ ΕΦΥΓΕ!!!

ΠΑΡΑΞΕΝΟ!!;;!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 11:18:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οντος παραξενος ο τυπος αυτος,αλλα δεν αποκλειεται να ηταν απλα ενας "χαμενος" τυπος.Αυτο που θελω να πω ειναι οτι πολλες φορες δημιουργουμε τετοιες καταστασεις μς το μυαλο μας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 11:37:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Οντος παραξενος ο τυπος αυτος,αλλα δεν αποκλειεται να ηταν απλα ενας "χαμενος" τυπος.Αυτο που θελω να πω ειναι οτι πολλες φορες δημιουργουμε τετοιες καταστασεις μς το μυαλο μας.




ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΑ..ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΕΝΤΑΞΕΙ.
ΤΟ ΟΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ
ΑΠΟΨΗ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ ΟΤΙ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΡΙΠΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΑΣ.

ΦΙΛΙΚΑ SIMONA!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 7 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy