ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Τα ΖΩ για δεύτερη φορα!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 7
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 11:19:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Επισης θα πρεπει ολοι να συζηταμε με τα ατομα που εχουμε προβλημα μαζι τους γιατι πιστευω ότι ετσι λυνονται και ευκολοτερα.

KAI ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΣΠΑΝΙΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΩ..ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΟΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ..ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑΖΑ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΖΟΥΣΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ(ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ),ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΩ ΕΦΕΥΓΑ...
ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ..ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ;; ΤΑ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 11:33:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχεις δικιο στο ότι δεν ξερουμε αν οντος ευθηνεται η γιαγιακα…
Τωρα το οτι εισαι κλειστος χαρακτηρας είναι οκ για εμενα.Σε περιπτωση
Όμως που εχεις καποιο προβλημα με έναν ανθρωπο, για δικους σου λογους,
Δεν είναι καλητερο να συζητησεις μαζι του γιατι μπορει,μια στις χιλιες σου λεω εγω,
Οι λογοι σου να είναι λαθασμενοι.Δεν λεω αν το τηρείς αυτό στην ζωη σου αλλα
Τι βλεπεις σαν καλητερη λυση.Αλλωστε πιστευω ότι αν καποια στιγμη δεν μιλησεις θα το
Κρατας μεσα σου και θα ξεσπασεις Στο λαθος ατομο.
.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 11:37:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστω βρε Simona για τα περαστικα...!
Αν και σιγα την υποθεση...ενα κοψιμο...!
Δεν ειναι και η πρωτη φορα, μια και εχω μια "αδυναμια" στα μαχαιρια...!
Το θεμα ειναι πως ειναι ακριβως στην ακρη του δαχτυλου και με εμποδιζει να γραφω...!
Μα να κοπω με το χαρτι...?!?!?!?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 11:42:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
θα το
Κρατας μεσα σου και θα ξεσπασεις Στο λαθος ατομο.

NΑΙ!! ΕΔΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΩΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΟΥΜΑΙ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ..

ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΣ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΛΥΣΗ..ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ Σ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ..

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ (ΚΑΙ ΓΩ ΜΑΖΙ) ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ!!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 11:43:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ευχαριστω βρε Simona για τα περαστικα...!
Αν και σιγα την υποθεση...ενα κοψιμο...!
Δεν ειναι και η πρωτη φορα, μια και εχω μια "αδυναμια" στα μαχαιρια...!
Το θεμα ειναι πως ειναι ακριβως στην ακρη του δαχτυλου και με εμποδιζει να γραφω...!
Μα να κοπω με το χαρτι...?!?!?!?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpg


Δεν ειναι καθολου δυσκολο να το παθεις αυτο.Το εχω παθει και εγω κανα δυο φορες.Αν ειναι λεπτο το χαρτι και το ακουμπησεις γρηγορα στο δαχτυλο,κοβει σαν ξυραφι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 11:59:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

NΑΙ!! ΕΔΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΩΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΟΥΜΑΙ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ..

ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΣ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΛΥΣΗ..ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ Σ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ..

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ (ΚΑΙ ΓΩ ΜΑΖΙ) ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ!!





Παντος το οτι το λες αυτο τοσο ανετα δεν μου φαινεσαι για πολυ "κλειστο" ατομο.Μηπως απλα οι ανθρωποι γυρω σου δεν ειναι,για εσενα,οι καταληλοι για διαφορες προσωπικες συζητησεις?Ειναι πολυ δυσκολο να βρεις ανθρωπους να συνενοησε μαζι τους,και πιο δυσκολο να ανοιγεσαι σε αυτους...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 12:27:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν ειναι καθολου δυσκολο να το παθεις αυτο.Το εχω παθει και εγω κανα δυο φορες.Αν ειναι λεπτο το χαρτι και το ακουμπησεις γρηγορα στο δαχτυλο,κοβει σαν ξυραφι.

Ναι, το...διαπίστωσα...!
Τελος παντων...!
Simona, αυτο που ειπες πριν για τον ερπη, νομιζεις πως κρυβει ξανα καποια προειδοποιηση...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 13:13:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SCULLY ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΡΠΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΦΟΥΣΚΑΛΕΣ ΜΕ ΠΙΟΝ(ΜΠΛΙΑΧ!!!) ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ (ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟ ΠΑΝΑΚΙ)..ΑΝ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΥΝΣΗ..ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΑΥΤΑ.ΑΝ ΤΑ ΔΕΙΣ ΜΟΝΟ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ(ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ!)

ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΜΕΝΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SwDk2004
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 14:33:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SwDk2004  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
3anakousa kai ego gia afto to fenomeno.... kai sigkekrimena exo akousei pos otan deis dio skines stin zoi sou gia 2 fores tis idies kati kako prokite na ginei...
Tha sas po mia peripetia pou mou etixe..isos na sas fanei ligo ilithia alla esto kai etsi apodikniounte ta pio pano.

Ekana mathima stin ta3i... kai gia mia stigmi eida kapia kathigitria na plisiazei pros tin ta3i mou kia teleftea stigmi na allazei gnomi kai na apomakrinete.... Meta apo merika lepta to idio akrivos gegonos me tin idia kathigitria egine.... Kai afto pou akolouthise itan na tsakkothw me tin kathigitria pou itan stin ta3i gia asimanto logo kai akoulouthisan kai polla alla....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 09:36:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΜΕΝΑ!!!

Χμμμμμμ.......!

quote:
Kai afto pou akolouthise itan na tsakkothw me tin kathigitria pou itan stin ta3i gia asimanto logo kai akoulouthisan kai polla alla....

Όταν λες "και πολλά άλλα".....?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 10:31:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Παντος το οτι το λες αυτο τοσο ανετα δεν μου φαινεσαι για πολυ "κλειστο" ατομο.Μηπως απλα οι ανθρωποι γυρω σου δεν ειναι,για εσενα,οι καταληλοι για διαφορες προσωπικες συζητησεις?Ειναι πολυ δυσκολο να βρεις ανθρωπους να συνενοησε μαζι τους,και πιο δυσκολο να ανοιγεσαι σε αυτους...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!

ΣΕ ΜΙΑ ΑΝΩΝΥΜΗ ΚΑΙ ΑΠΡΟΣΩΠΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ..ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!!!ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΠΙΟ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ Η' ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ!!!
ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 11:15:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

3anakousa kai ego gia afto to fenomeno.... kai sigkekrimena exo akousei pos otan deis dio skines stin zoi sou gia 2 fores tis idies kati kako prokite na ginei...

TOΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΙΣ ΞΑΝΑΖΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΗΔΗ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 11:22:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα συμφωνήσω μαζί σου, θα συμπληρώσω ομως και κατι...
Προσωπικα πιστεύω πως μέσα από τον "ελεύθερο" διαλογο που κάνεις εδώ, μπορείς να δημιουργήσεις φοβερές φιλιες.
Δεν εχω γνωρίσει ποτέ καποιον που μιλουσαμε στο net, αλλά αυτη είνα η γνώμη μου!

Για φαντάσου να κανονίσεις να βρεθείς με καποιον που μιλούσες για όλα αυτά...!
Καλά δεν λέω (επειδή πολλά έχουμε ακούσει...) μπορεί να βγει και δολοφόνος, ψυχοπαθής και άλλα πολλά...!

Τι πιστεύεις εσύ...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 11:35:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Δεν εχω γνωρίσει ποτέ καποιον που μιλουσαμε στο net, αλλά αυτη είνα η γνώμη μου!

Για φαντάσου να κανονίσεις να βρεθείς με καποιον που μιλούσες για όλα αυτά...!
Καλά δεν λέω (επειδή πολλά έχουμε ακούσει...) μπορεί να βγει και δολοφόνος, ψυχοπαθής και άλλα πολλά...!

Τι πιστεύεις εσύ...?!


ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΤΟ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ ΜΙΑ ΦΙΛΙΑ ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΠΩΣ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΕΡΡΙΖΕΤΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ....ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΓΝΩΝΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ...ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ scully.ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 11:41:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ακούγεται περίεργο αλλα πιστεύω πως τον ίδιο άνθρωπο αν είχες την ευκαιρία να τον γνωρίσεις πρώτα από κοντά δεν θα του έλεγες όλα οσα εδώ μέσα τα λες με ευκολία...!

Άσχετο, που μενεις Simona...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 11:46:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ!!!!ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΩΤΑ.

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΕΝΩ ΜΟΝΙΜΑ AND ALONE!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 11:54:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Alone...?!

Oυπς...!
Σε έχω ξαναρωτήσει, ε...?!
Να δω πότε επιτέλους θα γίνει το συμβούλιο στη σχολή για να αποφασίσουν για τις μετεγγραφες, να έρθω και εγώ..!!!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpg

Edited by - scully on 31/01/2004 11:22:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 12:08:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ;

ΚΑΙ ΓΩ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΜΕΝΩ ΜΟΝΙΜΑ ΕΔΩ.
ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ scullitsa!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 13:32:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 14:02:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ???????

ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ!!!!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 14:09:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενταξει τωρα,χαλαρα!!!
Εγω μενω αθηνα,αλλα θα ερθω Θε/κη την Τετταρτη.Ειναι ωραια ε?Κανενα καλο Ροκ μαγαζακι παιζει?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 14:18:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
HARLEY BAR

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!! ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ,ΑΠΛΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ!!! ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΔΑΔΙΚΑ ΑΝ ΠΑΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΣ/ΚΙΟ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 14:37:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eχεις να μου Προτινεις κανεναν? Θα το βρω πιστευω,θα ρωτησω κανεναν και θα μου πει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 15:00:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ελπιζω…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2004, 09:28:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ελπιζω…



KAΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!

ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΜΟΝΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ;
ΑΠΟ ΠΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ;

SCULLY ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΟΥ;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2004, 11:26:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα....!!!
quote:
SCULLY ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΟΥ;;;

Μια χαρα ειναι τωρα...!

Είχα έρθει στη Θεσσαλονίκη πριν τις γιορτες.
Τί μαγαζιά ακριβώς είναι τα λαδάδικα...?!
Μπουζούκια...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2004, 12:56:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:
Τί μαγαζιά ακριβώς είναι τα λαδάδικα...?!
Μπουζούκια...?!

ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΛΑΔΑΔΙΚΑ;;;
ΠΑΛΙΑ ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΚΑΚΟΦΗΜΙΣΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΓΕΜΑΤΗ ΜΕ ΤΑΒΕΡΝΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΜΠΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ 3ΟΡΟΦΑ ΚΛΑΜΠΑΚΙΑ..ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΜΑΖΙ ΚΥΡΙΩΣ ΟΜΩΣ ΜΠΑΡΑΚΙΑ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 10:38:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι, είχα ακούσει οτι ειναι πολύ κακοφημες περιοχες...!

Τι γίνετε με τα σημάδια...?!
Εξαφανίζονται σιγά-σιγά...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 12:37:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ναι, είχα ακούσει οτι ειναι πολύ κακοφημες περιοχες...!

Τι γίνετε με τα σημάδια...?!
Εξαφανίζονται σιγά-σιγά...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpg


ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ..ΗΡΘΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΔΙΝΙΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΣ ΔΙΚΙΕΣ ΤΗΣ ΕΚΔΟΧΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΜΟΛΥΒΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ!
ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΠΕΡΙ ΤΟΥΤΟ!

Edited by - SIMONA on 02/02/2004 12:39:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wodan
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 13:13:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wodan  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ SCULLY
quote:
Προσωπικα πιστεύω πως μέσα από τον "ελεύθερο" διαλογο που κάνεις εδώ, μπορείς να δημιουργήσεις φοβερές φιλιες.
Δεν εχω γνωρίσει ποτέ καποιον που μιλουσαμε στο net, αλλά αυτη είνα η γνώμη μου!

Για φαντάσου να κανονίσεις να βρεθείς με καποιον που μιλούσες για όλα αυτά...!
Καλά δεν λέω (επειδή πολλά έχουμε ακούσει...) μπορεί να βγει και δολοφόνος, ψυχοπαθής και άλλα πολλά...!


ΜΗΠΩΣ ΕΑΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΥΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΨΥΧΑΚΙΑΣ η ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ?(ΔΕΝ ΦΟΡΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΠΕΛΟ , ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΝ ΛΟΦΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ)
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΗΦΑΛΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΤΡΑ ΤΟΥ(ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ) ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΔΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΧΕΤE ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΙΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ , ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΟΙΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ.

ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ CHAT ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ FORUM.

ΦΙΛΙΚΑ WODAN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 7 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy