ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Τα ΖΩ για δεύτερη φορα!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 7
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Νεφέλη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 14:35:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Νεφέλη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Το κοκκινο πανι και τις τριχες, χρησιμοποιουνται για μαγεια...?!
το εχεις ξανακουσει?!

Ω, ΝΑΙ! Από τα ΠΛΕΟΝ συνηθισμένα στις μαγγανειές! Μαζί μ' αυτά, τα νύχια, οι "φλίδες" σαπούνι, οι κλωστές, οι καρφίτσες, οι στάχτες από φωτογραφίες, τα κομματάκια σκοινί ή γυαλί και γενικότερα τα μικροαντικείμενα "φοριούνται" πολύ!
Πάντως στο... TOP 3 είναι: τρίχες, νύχια και κομμάτια κόκκινη φανέλα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 14:37:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
"να φύγει η νεαρούλα του 2ου ορόφου, που την βλέπει ο γιός μου και την λιγουρεύεται!"

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ...ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΓΙΟΥΣ ΜΑΛΙΣΤΑ Η ΣΤΡΙΜΕΝΝΗ..ΛΕΤΕ;;;; ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 14:54:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:
Εγω θα ξαναπω παλι,μηπως δεν συμβαινει τιποτα και απλα εχεις μπει στο "τρυπακι"να τα ψαχνεις τοσο πολυ?

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΑΔΙΑΦΟΡΑ ΠΛΕΟΝ..ΔΕΝ ΤΑ ΨΑΧΝΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 10:19:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΑΔΙΑΦΟΡΑ ΠΛΕΟΝ..ΔΕΝ ΤΑ ΨΑΧΝΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!



[/quote]Na σου πω την αληθεια δεν θα μπορουσες να κανεις και τιποτα αλλο γιατι οντος ειναι πολυ περιεργα ολα αυτα...Ελπιζω να βγαλεις μια ακρη για να ηρεμησεις και να ξενιασεις απο αυτες τις κακες σκεψεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 10:32:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΑΔΙΑΦΟΡΑ ΠΛΕΟΝ..ΔΕΝ ΤΑ ΨΑΧΝΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!


Σ'αυτο να ελπισω οτι συνεβαλε και το esoterica.gr, ε...?!
quote:
Ω, ΝΑΙ! Από τα ΠΛΕΟΝ συνηθισμένα στις μαγγανειές! Μαζί μ' αυτά, τα νύχια, οι "φλίδες" σαπούνι, οι κλωστές, οι καρφίτσες, οι στάχτες από φωτογραφίες, τα κομματάκια σκοινί ή γυαλί και γενικότερα τα μικροαντικείμενα "φοριούνται" πολύ!
Πάντως στο... TOP 3 είναι: τρίχες, νύχια και κομμάτια κόκκινη φανέλα

Α! Μαλιστα...!
Και...οπως παντα...να ρωτησω και κατι αλλο...?! ()
Με τετοιου ειδους μαγεια, μπορεις να κανεις μονο κακο...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 10:33:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ stickmaster ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 10:39:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλη σου μέρα Simona!!!!!!!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 10:51:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Σ'αυτο να ελπισω οτι συνεβαλε και το esoterica.gr, ε...?!


KAΛΗΜΕΡΑ scully.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΗΤΑΝ ΤΟ esoterica.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 11:04:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τοσες καλημερες πεσανε,να ριξω και εγω μια ε???
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 11:14:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Νεφέλη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 11:20:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Νεφέλη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Ω, ΝΑΙ! Από τα ΠΛΕΟΝ συνηθισμένα στις μαγγανειές! Μαζί μ' αυτά, τα νύχια, οι "φλίδες" σαπούνι, οι κλωστές, οι καρφίτσες, οι στάχτες από φωτογραφίες, τα κομματάκια σκοινί ή γυαλί και γενικότερα τα μικροαντικείμενα "φοριούνται" πολύ!
Πάντως στο... TOP 3 είναι: τρίχες, νύχια και κομμάτια κόκκινη φανέλα

Α! Μαλιστα...!
Και...οπως παντα...να ρωτησω και κατι αλλο...?! ()
Με τετοιου ειδους μαγεια, μπορεις να κανεις μονο κακο...?!

Με αυτά τα συγκεκριμένα αντικείμενα που αναφέρω, κυρίως μόνο κακό. Υπάρχουν όμως άλλες μικρές κι απλές γητείες, επίσης με μικροαντικείμενα, που σκοπεύουν το καλό. Είναι όμως κι αυτές όχι ιδιαίτερα ισχυρές. Προσφέρουν περισσότερο μια εύνοια, μια "δόση" καλής τύχης και όχι τόσο τα τρομερά και εντυπωσιακά αποτελέσματα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 11:32:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Για πες βρε Νεφέλη μερικα τετοια αντικειμενα...!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Νεφέλη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 11:38:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Νεφέλη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μερικές απλές και εύκολες γητειές για καλό που εκτελούνται κυρίως με φύλλα φυτών:
http://www.geocities.com/artofwise/TraditionalSpells.html

Υπάρχουν κι άλλες πολλές, άσχετες με βότανα αλλά με την βοήθεια μικροαντικειμένων. Απλά ρωτήστε την... γιαγιά σας!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 11:45:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EMENA ΠΑΝΤΩΣ Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ..ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΓΕΜΙΣΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΣΠΥΡΑΚΙΑ (ΕΡΠΗ)..
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 12:14:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και καλο να κανουν καλυτερα ειναι να μην μπλεκεις με τετοια πραγματα γιατι ειναι επικινδυνα!!!Και οπως λεει ο λαος,οποιος μπλεκει με τα πιτουρα των τρωνε οι κοτες!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 12:26:01  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΡΩΤΟΥΣΑ ΠΑΝΤΩΣ ( ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ)...
ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΖΟΥΝΙΑ ΕΒΑΖΕ ΚΡΥΦΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 12:43:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΓΩ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΡΩΤΟΥΣΑ ΠΑΝΤΩΣ ( ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ)...
ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΖΟΥΝΙΑ ΕΒΑΖΕ ΚΡΥΦΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ...



Δηλαδη ειχατε βρει μεσα στο σπιτι διαφορα τετοια πραγματακια???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 12:48:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΓΩ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΡΩΤΟΥΣΑ ΠΑΝΤΩΣ ( ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ)...
ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΖΟΥΝΙΑ ΕΒΑΖΕ ΚΡΥΦΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ...



Δηλαδη ειχατε βρει μεσα στο σπιτι διαφορα τετοια πραγματακια???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 13:16:39  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΑΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΗΤΑΝ ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΟΡΟΦΟ.ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΣΕ ΟΔΗΓΟΥΣΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΚΑΛΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΥΤΑ.
ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΞΕΡΕΝΟΤΑΝ, ΟΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΥΤΕΥΣΕΙ.ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΣΤΙΣ ΡΙΖΕΣ ΒΡΗΚΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΛΙΑ ΣΚΟΥΡΙΑΣΜΕΝΑ ΚΑΡΦΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ,ΟΠΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΓΡΑΦΕ,ΑΛΛΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟΥ ΠΟΤΙΣΜΑΤΟΣ ΕΙΧΕ ΜΙΣΟΛΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΙ ΕΓΡΑΦΕ.Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑΓΙΑ,-ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ-,ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΡΑΝΕΙ ΤΑ ΚΑΡΦΙΑ ΜΕ ΑΓΙΑΣΜΟ,ΝΑ ΚΑΨΕΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ,ΝΑ ΛΙΒΑΝΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ.ΕΠΙΣΗΣ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΨΑΞΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΧΩΜΑΤΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΤΤΩΜΑΤΑ ΣΚΥΛΟΥ Η ΓΑΤΑΣ,ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΡΩΜΑ ΧΩΜΑΤΟΣ, ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΣΤΑΧΤΗ Η ΛΕΠΤΗ ΑΜΜΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΒΡΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΧΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΕΞΩΠΟΡΤΑΣ ΥΦΑΣΜΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ.ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ, ΔΙΟΤΙ ΤΟΤΕ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ,ΚΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΕ ΓΙΑ ΑΥΤΑ,ΑΠΛΩΣ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΜΟΥ.
ΟΤΑΝ ΜΕΤΑΚΟΜΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΣΠΙΤΙ,ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ.ΤΟΥ ΑΓ.ΑΝΤΡΕΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ,ΠΑΝΤΟΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΟΤΑΝ ΦΥΓΑΝ ΟΛΟΙ, ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΕΝΑ ΣΥΡΤΑΡΙ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ,ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΑ,ΜΙΣΟΣΚΟΥΡΙΑΣΜΕΝΑ.ΠΑΛΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΡΑΝΕ ΜΕ ΑΓΙΑΣΜΟ, ΛΙΒΑΝΗΣΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΝΟΜΙΖΩ, Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΑΓΙΑΣΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ. Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ, ΚΑΘ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΑΓΙΑΣΜΟ."ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΚΟΠΟ ΕΧΕΙ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΞΕΤΑΖΩ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΗΣΕ ΕΣΥ ΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ" ΕΙΠΕ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ, ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 13:25:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πω πω,ολοκληρη ιστορια δηλαδη.Η μαμα σου πρεπει να εχει πολυ γερα νευρα!!!Εγω θα ειχα κανει εναν ψιλοχαμο,δεν υπηρχε περιπτωση!Φοβερο παντως...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 13:40:24  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΗ Η ΓΙΑΓΙΑ ΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΙΣΩΣ Ο ΠΙΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ.
ΚΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΑΚΡΟ. ΛΕΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΙΓΓΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΤΛ ΚΤΛ, ΚΙ ΕΧΕΙ ΤΥΠΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΡΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΕΝΙΚΩΣ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΜΑΛ.....ΕΣ ΠΕΡΙΣΥ,ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ, ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...
ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΕΒΕΣΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 13:56:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΝΑΙ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΗ Η ΓΙΑΓΙΑ ΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΙΣΩΣ Ο ΠΙΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ.
ΚΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΑΚΡΟ. ΛΕΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΙΓΓΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΤΛ ΚΤΛ, ΚΙ ΕΧΕΙ ΤΥΠΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΡΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΕΝΙΚΩΣ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΜΑΛ.....ΕΣ ΠΕΡΙΣΥ,ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ, ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...
ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΕΒΕΣΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ!



Σωστο αυτο που λες,αλλα επηδει εμεις ειμαστε ανωτεροι ανθρωποι τους γραφουμε κανονικα.Τετοιοι ανθρωποι δεν αξιζουν ουτε τον θυμο μας!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 14:04:00  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 10:18:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ...

ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ..
ΠΡΙΝ ΒΡΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΥΡΗΜΑΤΑ Η' ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΚΟΜΑ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ;; ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ;;
ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ 'ΗΤΑΝ ΚΑΛΕΣ Η' ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΑΝ;;

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΟΥΣ Ή' ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΣΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝ!!!

ΔΕΝ ΛΕΩ, ΙΣΩΣ Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΑΜΟ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΤΗΣ...ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΕΥΘΥΝΟΤΑΝ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!!!!!

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 10:38:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΟΥΣ Ή' ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΣΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝ!!!


Η γνωμη μου ειναι οτι για να φτασει καποιος να κανει τετοια πραγματα δεν θα ειναι και O kαλητερος ανθρωπος,θα του αξιζει και λιγο κραξημο.Όταν εχεις προβλημα με καποιον καθεσαι
Και συζητας μαζι του,δεν του κανεις διαφορα μαγια!Ετσι δεν είναι?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 10:46:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΕΦΕΛΗ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑ(ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΔΙΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΡΤΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ) ΣΧΕΔΟΝ ΣΦΙΝΟΜΕΝΟ ΕΝΑ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΚΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ...ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΟΣΟΙ ΡΑΒΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΡΥΠΑΕΙ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ H BEΛΟΝΑ...

ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΡΩ...
ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΟΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΛΙΒΑΝΙ ΚΑΙ ΘΥΜΙΑΜΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ Η ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 10:51:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Η γνωμη μου ειναι οτι για να φτασει καποιος να κανει τετοια πραγματα δεν θα ειναι και O kαλητερος ανθρωπος,θα του αξιζει και λιγο κραξημο.Όταν εχεις προβλημα με καποιον καθεσαι
Και συζητας μαζι του,δεν του κανεις διαφορα μαγια!Ετσι δεν είναι?


ETΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΣ ΣΚΕΦΤΟΥΜΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ..ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΚΛΗΡΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΚΡΟΨΥΧΟΙ..ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥΣ....ΚΑΙ 'ΜΕΙΣ ΙΣΩΣ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΤΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 10:57:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα SIMONA!!!
quote:
ΝΕΦΕΛΗ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑ(ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΔΙΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΡΤΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ) ΣΧΕΔΟΝ ΣΦΙΝΟΜΕΝΟ ΕΝΑ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΚΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ...ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΟΣΟΙ ΡΑΒΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΡΥΠΑΕΙ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ H BEΛΟΝΑ...

Δαχτυλυθρα το λεμε εδω στην Κρητη...!

Ρε παιδια σημερα δεν μπορω να γραψω...πηγα εχθες να γυρισω τη σελιδα ενοε περιοδικου και...ΚΟΠΗΚΑ!!! Ελεος...!
Τωρα ποναει το δαχτυλο μου...

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 11:06:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ scully..
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ..ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ΒΡΕ..ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΑΝΕΙΣΩ ΤΗΝ ΔΑΚΤΥΛΥΘΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ;;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 11:09:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


ETΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΣ ΣΚΕΦΤΟΥΜΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ..ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΚΛΗΡΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΚΡΟΨΥΧΟΙ..ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥΣ....ΚΑΙ 'ΜΕΙΣ ΙΣΩΣ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΤΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!!!




Εγω δεν διαφωνω στο να δινουμε ευκαιριες.Δεν ειμαι τοσο κακοςΑπλα λεω ότι για να φτασει καποιος σε αυτό το σημειο να κανει τετοια πραγματα,ε πώς να το κανουμε,κατι δεν παει καλα.
Επισης θα πρεπει ολοι να συζηταμε με τα ατομα που εχουμε προβλημα μαζι τους γιατι πιστευω ότι ετσι λυνονται και ευκολοτερα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 7 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy