ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Τα ΖΩ για δεύτερη φορα!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 7
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 11:52:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η αληθεια ειναι οτι πολλες καταστασεις ειναι δυσκολο να της χωνεψει το μυαλο μας και το αποδιδουμε ή σε κατι το υπερφυσικο ή οτι αυτο ηταν απλα παιχνιδι συμπτωσης.
Μου εχουν τυχει και εμενα περιεργες καταστασεις και μπορω να πω οτι με τρομαζαν αρκετα.Οταν ομως τα συζηταγα με καποιον ή καποιους αλλους παντα και οι αλλοι ειχαν κατι να μου πουν παρομοια με τα δικα μου...
Γιάυτο αρχισα να εχω αμφιβολιες για το ειναι αληθεια και τι δημιουργουμε εμεις οι ιδιοι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 11:57:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Γιάυτο αρχισα να εχω αμφιβολιες για το ειναι αληθεια και τι δημιουργουμε εμεις οι ιδιοι.

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΙΕΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ;
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΟΝΝΟΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΕΙΔΟΥΣ ΧΑΡΙΣΜΑ..........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 12:10:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

NAI ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙ ΣΕΡΡΕΣ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ.ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ Η ΚΡΗΤΗ;;;


Aσχετο ε...?!?!
Ασε κατι δικο μου...!!!

quote:
ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ...
ΧΘΕΣ ΚΑΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΑΜΠ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ,ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΧΑΛΑΣΑ(ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΤΟΠΗΣΩ ΚΑΠΩΣ) ΚΑΙ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΕΙ..ΓΥΡΝΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ''ΑΝ ΣΕ ΣΤΑΥΡΩΝΑΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΥΓΧΩΡΟΥΣΕΣ'';
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΠΕ (ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ'ΑΦΗΣΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ''ΝΑΙ''.
''Ε, ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΥΓΧΩΡΗΣΩ ΚΑΙ ΓΩ'' ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ..
ΠΗΓΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟΚΛΑΜΠ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΞΕΝΟΣ ΕΦΥΓΕ!!!

ΠΑΡΑΞΕΝΟ!!;;!!



Οντως...!
Ηταν ωραιος...?!?!
Μπορει να εψαχνε να σου πει κατι μονο και μονο για σου μιλησει...!
Και ο φιλος ζηλεψε, γι'αυτο σε κρατησε!!!

Αχχχχχχχχχχ......!
Αντρες...!!!!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 12:17:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΙΕΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ;
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΟΝΝΟΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΕΙΔΟΥΣ ΧΑΡΙΣΜΑ..........


[/quote]
Οχι Οχι,απλα μου φαινεται λιγο περιεργο ολοι να εχουμε εξωπραγματικες εμπειριες.Βεβαια αν ο αλλος σου λεει πραγματα απο το μυαλο του φαινεται...
Πιστευω,αυτο ισως ειναι λιγο ζορικο,οτι το μυαλο του ανθρωπου εχει την δυναμη να σε κανει να βλειπεις πραγματα μπροστα σου.Η πλακα ειναι οτι αυτο το δημιουργουμεεμεις χωρις να το καταλαβουμε...Απλα πιστευοντας κατι παρα πολυ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 12:19:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


ΠΑΡΑΞΕΝΟ!!;;!!



Οντως...!
Ηταν ωραιος...?!?!
Μπορει να εψαχνε να σου πει κατι μονο και μονο για σου μιλησει...!
Και ο φιλος ζηλεψε, γι'αυτο σε κρατησε!!!

Αχχχχχχχχχχ......!
Αντρες...!!!!

Στην Αφρικη θα παω με τους Massai
[/quote]
Εγω σαν απαντηση σε αυτο που λες θα ελεγα απλα,χμμ γυναικες!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 14:47:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οντως...!
Ηταν ωραιος...?!?!
Μπορει να εψαχνε να σου πει κατι μονο και μονο για σου μιλησει...!
Και ο φιλος ζηλεψε, γι'αυτο σε κρατησε!!!

Ε ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 10:33:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Simona αν εγκηθει τελικα η μεταγραφη μου απο Λαμια για Θεσ/κη θα ειμαι εκει σε καμια 10ρια μερες...!

(ασχετο...)

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 11:11:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Simona αν εγκηθει τελικα η μεταγραφη μου απο Λαμια για Θεσ/κη θα ειμαι εκει σε καμια 10ρια μερες...!

KAI ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΤΕΛΙΚΑ;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 11:41:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα!
quote:
KAI ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΤΕΛΙΚΑ;

Παρασκευη ή Δευτερα...!
Εχουν βγει τα μορια, και ειμαι 4η στη σχολη μου, τωρα εξαρταται απο ποσοι θα φυγουν...!
Αχχχχ! Μακαρι να εγκρηθει γιατι στη Λαμια θα βαρεσω ενεσεις..!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 12:58:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλημερα!
quote:
KAI ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΤΕΛΙΚΑ;

Παρασκευη ή Δευτερα...!
Εχουν βγει τα μορια, και ειμαι 4η στη σχολη μου, τωρα εξαρταται απο ποσοι θα φυγουν...!
Αχχχχ! Μακαρι να εγκρηθει γιατι στη Λαμια θα βαρεσω ενεσεις..!

Στην Αφρικη θα παω με τους Massai



ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ!
ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 13:06:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ;;;
ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ;;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2004, 11:40:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ!
ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

Απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 10:26:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νεφελη μας, που χαθηκες....?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 10:26:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...
scully TI EKANEΣ ΤΕΛΙΚΑ; ΜΑΣ ΕΡΧΕΣΑΙ;

ΝΕΦΕΛΗ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΟΥ..ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΗΡΘΑΝ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΑΦΑΝΤΗ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ.

ΦΙΛΙΚΑ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Νεφέλη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 10:29:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Νεφέλη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Συγνώμη παιδιά, είμουν άρρωστη, ίωση που χτύπησε στομάχι και κεφάλι. Ζαλιζόμουν πολύ για να αντέξω το pc

Simona,
με καθυστέρηση βέβαια, αλλά έριξα ταρώ για τον φίλο σου... Δεν είδα τίποτε ανησυχητικό...
Βέβαια, το να ρίχνεις ταρώ για έναν άνθρωπο που ούτε ξέρεις ούτε έχεις ανταλλάξει μια "καλημέρα" έστω μέσω pc, έχει μάλλον αναξιόπιστα αποτελέσματα. Αλλά πιστεύω πως αν υπήρχε κάτι "δυνατό" και ανησυχητικό, θα φαινότανε.
Επιμένω: Καλού-κακού ας είναι προσεχτικός στο προσεχές μέλλον.

Καλή μας μέρα,
Νεφέλη


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 10:52:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΝΕΦΕΛΗ...
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑ ΙΟΤΙ ΕΚΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΑΝΗΣΥΧΙΤΙΚΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ.
ΘΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΤΗ ΜΑΓΕΙΑ,ΣΤΗ ΜΑΓΕΙΑ ΠΟΥ ΒΛΑΠΤΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΥΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ...
ΙΣΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ;!;!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Νεφέλη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 11:13:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Νεφέλη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΥΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ...

Όπως;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 11:24:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ (9 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ) ΕΧΕΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ (ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ) ΟΤΑΝ ΚΑΘΑΡΙΖΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΗΚΩΣΑ ΝΑ ΤΙΝΑΞΩ ΤΟ ΧΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΕΞΩΠΟΡΤΑΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΑΝΙ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΟ(ΔΕΝ ΕΓΓΥΟΥΜΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΙΜΑ). ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΤΗΚΑ...
ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΟΛΛΗΜΕΝΕΣ ΜΑΥΡΕΣ ΤΡΙΧΕΣ (ΣΚΛΗΡΕΣ)...
ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!...ΟΤΑΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΜΙΑ ΣΚΙΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ..ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΑΝ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΟΥΤΑΣ ΜΙΑ ΣΕ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΕ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ..
ΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ;;;
ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΑΦΗΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΒΙΑΣΤΙΚΑ (ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ). ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΑΠΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 11:32:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SIMONA, δυστυχως ακομη δεν εγινε το συμβουλιο της σχολης, και δεν ξερω τίποτα...!
Ειναι βλεπεις κι αυτα τα χιονια που κρατησαν κλειστες τις σχολες!!!

Οσο αφορα αυτα περι μαγειας, νομιζεις πως υπαρχει καποιος που θα ηθελε να σε βλαψει...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 11:38:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Οσο αφορα αυτα περι μαγειας, νομιζεις πως υπαρχει καποιος που θα ηθελε να σε βλαψει...?!

ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ scully! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΨΙΑΣΤΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ..ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ(ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ) ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΣΑ!!!
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΑΝΤΩΣ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 11:49:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμ...!
Δεεν νομιζω πως θα εμπαινε καποιος στη διαδικασια να βλαψει καποιον αλλο με τετοιο τροπο αν δεν εχει σοβαρο λογο....!
Αν λοιπον δεν μπορεις να υποψιαστεις καποιον, δεν υπαρχει...!

Το κοκκινο πανι και τις τριχες, χρησιμοποιουνται για μαγεια...?!
το εχεις ξανακουσει?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 11:57:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


quote:
Οσο αφορα αυτα περι μαγειας, νομιζεις πως υπαρχει καποιος που θα ηθελε να σε βλαψει...?!

ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ scully! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΨΙΑΣΤΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ..ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ(ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ) ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΣΑ!!!
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΑΝΤΩΣ!



Εγω θα ξαναπω παλι,μηπως δεν συμβαινει τιποτα και απλα εχεις μπει στο "τρυπακι"να τα ψαχνεις τοσο πολυ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Νεφέλη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 12:02:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Νεφέλη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

...ΟΤΑΝ ΚΑΘΑΡΙΖΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΗΚΩΣΑ ΝΑ ΤΙΝΑΞΩ ΤΟ ΧΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΕΞΩΠΟΡΤΑΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΑΝΙ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΟ...

quote:

...ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΟΛΛΗΜΕΝΕΣ ΜΑΥΡΕΣ ΤΡΙΧΕΣ (ΣΚΛΗΡΕΣ)...

Μπα, δεν χριάζονται περισσότερες εξηγήσεις...
Τις απεχθάνομαι αυτές τις φτηνές μαγγανειές του κ***
Δυστυχώς όμως είναι αρκετές για να σου δημιουργούν μικροπροβλήματα...
Αλλά και ευτυχώς, αντιμετωπίζονται πανεύκολα

Σε πρώτη φάση κάνε ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ γενική καθαριότητας στο σπίτι σου. Πρόσεξε πολύ τα "δύσκολα" σημεία, όπως γωνίες, κάτω από τραπέζεια/καρέκλες/καναπέδες, γωνίες συρταριών και ιδιαίτερη προσοχή στο κρεβάτι σου! Ψάξ' το ΠΟΛΥ καλά!
Οτιδήποτε βρεις περίεργο, κάψ' το ρίχνοντας στην φωτιά που θα το καις και 2-3 κομματάκια λιβάνι. Αν μπορείς, τις στάχτες τους ρίξ' τες σε ιερό έδαφος (δηλ. σε περίβολο εκκλησίας ή σε νεκροταφείο).
Άναψε λιβάνι και λιβάνησε όλο το σπίτι.
Παρασκευές βράδυ, όταν (και αν) αισθανθείς περίεργα, άναψε πάλι λιβάνι, πες μια κάποια προσευχή στον Θεό σου (ότι σε κάνει να νιώθεις ασφαλής) και πρόσθεσε κάτι ανάλογο του "όποιος επιθυμεί το κακό μου, μέσα του να το βρει!"

Μην σε φοβίζουν αυτά! Είναι μπελαλίδικα, αλλά ουσιαστικά ακίνδυνα. Εγώ τα λέω "μαγεία της κατίνας" ή "του τσόκαρου".


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 12:07:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
"όποιος επιθυμεί το κακό μου, μέσα του να το βρει!"

E, οχι κι έτσι βρε Νεφέλη...!
Μπορει να πει: Οποιος θελει το κακο μου να...να...χμμμ...να του καεί το video (ή το dvd αν προτιμας)!!!!!!!!!!!!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 12:23:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορει να πει: Οποιος θελει το κακο μου να...να...χμμμ...να του καεί το video (ή το dvd αν προτιμας)!!!!!!!!!!!!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpg
[/quote]Το θεμα ειναι οτι αν σου συμβει κατι τετοιο να εχεις την ψυχραιμια και να πεις αντε και........!!!!!
Να μην τους κανεις την χαρη και φοβηθεις ομως...
Ολοι αυτοι που μπαινουν στην διαδικασια να μπουν στο σπιτι σου και βαλουν διαφορα πραγματακια δεν ειναι τιποτα αλλο απο ανθρωπακια!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 12:48:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ολοι αυτοι που μπαινουν στην διαδικασια να μπουν στο σπιτι σου και βαλουν διαφορα πραγματακια δεν ειναι τιποτα αλλο απο ανθρωπακια!!!

Θα συμφωνησω ΑΠΟΛΥΤΑ μαζι σου...!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 12:59:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Μην σε φοβίζουν αυτά! Είναι μπελαλίδικα, αλλά ουσιαστικά ακίνδυνα. Εγώ τα λέω "μαγεία της κατίνας" ή "του τσόκαρου".

ΔΗΛΑΔΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΙΧΝΟΙ ΜΑΓΕΙΑΣ ΕΤΣΙ;
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΙΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΤΣΙ;;



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 13:03:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Ολοι αυτοι που μπαινουν στην διαδικασια να μπουν στο σπιτι σου και βαλουν διαφορα πραγματακια δεν ειναι τιποτα αλλο απο ανθρωπακια!!!


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ!!!
ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 13:27:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμ...!
Δεεν νομιζω πως θα εμπαινε καποιος στη διαδικασια να βλαψει καποιον αλλο με τετοιο τροπο αν δεν εχει σοβαρο λογο....!
Αν λοιπον δεν μπορεις να υποψιαστεις καποιον, δεν υπαρχει...!

Το κοκκινο πανι και τις τριχες, χρησιμοποιουνται για μαγεια...?!
το εχεις ξανακουσει?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Νεφέλη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 14:30:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Νεφέλη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεεν νομιζω πως θα εμπαινε καποιος στη διαδικασια να βλαψει καποιον αλλο με τετοιο τροπο αν δεν εχει σοβαρο λογο....!

Αχ, μην το λες, μην το λες!!! Δυστυχώς πολύς κόσμος (γυναίκες-τσόκαρα κυρίως και λυπάμαι που το λέω αυτό) θα έμπαινε σε τέτοια διαδικασία, ειδικά αυτοί που ασχολούνται με τέτοια... μπακαλομαγεία!
Κατινιές κορίτσι μου, δυστυχώς...
Και ο λόγος είναι συνήθως από χαζός έως παντελώς ηλίθιος! Μπορεί να είναι μέχρι και "να φύγει η νεαρούλα του 2ου ορόφου, που την βλέπει ο γιός μου και την λιγουρεύεται!"

Τά 'χω ακούσει αυτά παιδιά, δεν τα λέω έτσι στον αέρα...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 7 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy