ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Τα ΖΩ για δεύτερη φορα!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 7
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 09:28:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΗΦΑΛΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΤΡΑ ΤΟΥ(ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ) ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΔΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΧΕΤE ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΙΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ , ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΟΙΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ.


ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΠΩΣ ΜΟΝΟ CHAT ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ.ΤΟ ΝΑ ΠΑΡΕΚΛΙΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ;ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΚΟΠΙΜΑ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΛΗ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΕΝΦΙΑΦΕΡΟΝΤΑ..ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ CHAT OΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ.ΚΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΙΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΣΚΟΠΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΚΟΙΝΑ ΒΙΩΜΑΤΑ,ΑΠΟΨΕΙΣ,ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΣΟΥ ΒΓΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΝΟΙΚΟΣ,ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ, ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ; ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΛΙΜΑ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΟΥ ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΣ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ...
ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ..
ΘΑ'ΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΚΙ'ΑΛΛΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ CHAT ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.

ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ SIMONA

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wodan
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 10:29:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wodan  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ SIMONA

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΨΥΧΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ).
ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΟΥ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΑΦΩΣ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΑΝΑΜΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΕΛΗ , ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ FORUM OΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ,ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΚΑΙ Η ΜΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΣΟΥΝ ΣΕ ΚΟΙΝΑ ΒΙΩΜΑΤΑ.
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ FORUM ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΛΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΥΚΛΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΩΝ ΣΕ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.
ΤΕΛΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ SCULLY, ΚΑΙ ΕΝΝΟΗΘΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΗ ΜΟΥ.
ΦΙΛΙΚΑ WODAN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 10:36:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
ΤΕΛΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ SCULLY, ΚΑΙ ΕΝΝΟΗΘΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΗ ΜΟΥ.

ΤΗΝ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΘΙΞΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!!
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wodan
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 10:53:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wodan  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ SIMONA
ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΛΑΜΙΑ
ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΑΖΗΤΟΥΜΕ.

ΦΙΛΙΚΑ WODAN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 11:12:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 12:30:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα....!
quote:
ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΜΟΛΥΒΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ!


Μολύβι...?!
Τι είναι πάλι αυτό...?!

Φίλε wodan, συμφωνώ απόλυτα...!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 14:28:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Μολύβι...?!
Τι είναι πάλι αυτό...?!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΣΚΟΝΗ ΠΟΥ ΤΟ ΛΙΩΝΟΥΝ (ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ) ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟ ΛΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΑΝ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ, ΣΠΑΝΙΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ...ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 15:14:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Ελπιζω…



KAΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!

ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΜΟΝΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ;
ΑΠΟ ΠΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ;

SCULLY ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΟΥ;;;



Kαλησπερα σε ολους.Μενω και δουλευω στην Αθηνα εδω και μερικα χρονια.Θα ερθω για δουλεια με αλλον απο αθηνα,ετσι οπως καταλαβαινεις...Ασχετοι και οι δυο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 11:27:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:
Kαλησπερα σε ολους.Μενω και δουλευω στην Αθηνα εδω και μερικα χρονια.Θα ερθω για δουλεια με αλλον απο αθηνα,ετσι οπως καταλαβαινεις...Ασχετοι και οι δυο.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙ!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2004, 09:27:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NEΦΕΛΗ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕΣ ΕΣΥ;
ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΣ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2004, 09:37:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι βρε Νεφέλη...πού είσαι...?!
Simona, κάθε πρωί εδώ...?!
Πως κι έτσι, από τη δουλεια μας γράφεις...?!


"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2004, 10:12:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ! ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΣΠΙΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕRNET! ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2004, 10:45:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ούτε κι εγώ έχω στο σπίτι internet...!
Και εγω από τη δουλειά γράφω κάθε μέρα!!!
Σήμερα μάλιστα λείπει και το αφεντικό...η καλύτερη μου!!!

Αχ!!! Λυπάμε μόνο σε λίγο καιρό που θα φύγω, θα αφήσω τα esoterica...

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2004, 11:11:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[;][;][;][;][;]

ΕΜΕΝΑ ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΜΕ!!
ΣΑΦΩΣ ΟΜΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2004, 09:39:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε τί μαγαζί δουλεύεις ρε simona και έχεις χρόνο και για internet...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2004, 09:42:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!

ΕΣΥ ΣΕ ΤΙ ΜΑΓΑΖΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ;;;

Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2004, 09:48:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενοικιαζόμενα αυτοκίνητα.....!
Τουριστική επιχείρηση δηλαδή...τώρα είναι χειμώνας...οπότε καταλαβαίνεις...ε, δεν σκοτωνόμαστε και στη δουλειά...!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2004, 10:16:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΜΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΜΠΟΡΟΥΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΚΑΙ ΕΙΜΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ''ΑΓΚΑΛΙΑ'' ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ...ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΧΡΟΝΟΤΡΙΒΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2004, 13:02:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μη νομίζεις, κι εγώ το καλοκαίρι, ειδικά τα πρωινά, δεν προλαβαίνω ούτε να κ@#$^)*ω.....!
Άλλο τώρα...

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2004, 11:37:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 10:32:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλημέρα!!!!
Simona πού είσαι σήμερα...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 10:47:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 10:55:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άσε...μαύρο χάλι...
Πήρα τηλέφωνο στη σχολή και δεν πήρα τη μετεγγραφή...!

Μα ήμουν 4η στα μόρια, είχα 38...!
38...?! Και δεν εγγρίθηκε...περίεργο. περίμενε να κοιτάξω!
Όχι λέει δεν είχες 38, είχες 19...
Ρε παιδια, το είδα καθαρά, είχαν τοιχοκολλησει τα αποτελέσματα στο ΤΕΙ...!
Όχι, είχες 19...............


Σου έγραψα το διάλογο με τη γραμματεία...!
Και τώρα πες μου τη γνωμη σου!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 11:01:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ
ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΣΕ ΚΑΛΟ.
ΘΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΟΞΕΝΩ ΕΓΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 11:12:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι ρε, δεν θα πεθάνω κιόλας...!

Ξέρεις όμως τί με πειράζει, η αδικία!
Θα σου πω εγώ τι έγινε...!
Κάποιος με "μέσο", πήρε τη θέση μου, και γιάυτο μου μείωσαν τα μόρια που δικαιωματικά είχα...!
Ελλάδα μου...Ελλάδα μου...μονο εδώ γίνονται αυτά...!
Απο ότι έμαθα όμως, έχω το δικαίωμα να κάνω ένσταση...

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 11:17:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα σε ολους!Να την κανεις γιατι τους αξιζει να πιεστουν και λιγακι...Αν και δεν νομιζω να πατυχεις τιποτα,αλλα πρεπει να πολεμαμε που και που και να μην καθομαστε με σταυρομενα τα χερια!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 11:18:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 11:21:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό ακριβώς!!!
Ξέρω εγώ τί θέλουν...!
Μπουρλότο!!!!!!!!!!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpg

Edited by - scully on 10/02/2004 11:22:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 11:39:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:



quote:
Kαλησπερα σε ολους.Μενω και δουλευω στην Αθηνα εδω και μερικα χρονια.Θα ερθω για δουλεια με αλλον απο αθηνα,ετσι οπως καταλαβαινεις...Ασχετοι και οι δυο.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙ!!




Telika ηρθα Θε/κη.Τωρα ειμαι παλι Αθηνα.Καλα επαθα πλακα,εισαστε πολυ ωραια εκει πανω.Μου αρεσε παρα πολυ.Το μονο κακο ειναι η πολυ κινηση που εχετε απο αμαξια!Για να παρκαρω εκανα 1 ωρα!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 14:20:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙΝΗΣΗ.
ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ
ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΜΕ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ
ΠΑΘΑΙΝΩ ΥΣΤΕΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΕΔΩ!!!

SCULLY MOY KAI ENΣΤΑΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ!!!
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ ΜΑΣ ΑΥΤΑ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΙΚΙΑ,ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΖΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!
ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ,ΠΑΝΤΑ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 7 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy