ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Ποσο χρονων ειστε?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2005, 07:36:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
δεν καταλαβες σωστα και βιαζεσαι να αρπαχτεις.

μάλιστα... και τι είπα εγώ ακριβώς πριν?

quote:
μάλλον δεν έγινα κατανοητή ως προς το τι ρωτούσα...

...ή ακόμα χειρότερα δεν κατάλαβα εγώ τι απάντησες...


άντε να δούμε τώρα...

quote:
Δεν ξεκινω με βαση οτι σε εχω θιξει, γιατι οι σκεψεις που εξεφρασα δεν ειναι για σενα

ποιος σου είπε ότι θίχτηκα? ή ότι πήρα τις σκέψεις σου προσωπικά?
μπορεί απλά να μην μου αρέσουν οι χαρακτηρισμοί ενός νέου μέλους απέναντι σε παλαιότερα που δεν πιστεύω πως τους αξίζουν κιόλας...


σ'αυτό συνυπολόγισε ότι όταν απ' την στιγμή που έχω διαβάσει κάτι παραπάνω από σένα εδώ μέσα, έχω μάθει να ξεχωρίζω πότε κρύβεται κάτι πίσω από τις γραμμές... αν εσύ δεν μπορείς να το δεις σε παραπέμπω σε όλες αυτές τις γνώσεις και θεωρίες που τόσο ωραία διατυπώνεις...


quote:
Ελπιζω να ξεκολλησες τωρα

χμ...είσαι σίγουρη ότι είσαι 28?


quote:
να μαθεις να διαβαζεις αυτο που γραφω πριν να αρχισεις την ειρωνια περι υπαρξης χιουμορ και καθαρης σκεψης.

η ειρωνία αγαπητή δεν είναι παρά μία πάρα πολύ πετυχημένη διατύπωση της αλήθειας...

όσο για την καθαρή σκέψη... σας επιστρέφω το μυγάκι σας...


και ένα τελευταίο,
αυτό το φιλικά που συνοδεύει το όνομα μου
το γράφω πολύ σπάνια και μόνο όταν το εννοώ
λυπάμαι πολύ που το επιστρέφετε προφανώς δεν κατανοείτε την σημασία του...


Galadriel

1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2005, 10:46:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Άρα φιλε/φιλη Open Mind εισαι..... 28 χρονων.... να ναι καλα το calculator. Ελπίζω να μην σε πείραξε...


Πάντα φιλικά,

Σταθης - Truth .



ΣΩΣΤΑ ΦΙΛΕ Τryth ΦΙΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Truth
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2005, 12:01:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Truth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ηρεμα βρε παιδια... τι αρπαζεστε... αν το κανατε...

Πραγματικα ειχε ενδιαφερον Open Mind με κινησε να κανω πολλαπλασιασμους
χε χε χε

Παντα φιλικά,
Στάθης - Truth ....


Truth... The truth is out there ...
Seek it...and it`ll find you
---------
Απαισιοδοξος ειναι ενας αισιοδοξος με εμπειρια...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2005, 13:04:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
α, και silverwhisper... μην ανησυχείς καθόλου σε πιστεύουμε, σε πιστεύουμε....

και πίστεψε με δεν μεγαλοδείχνεις καθόλου...


με ξερεις?

Δεν χρειαζεται να ξυπνας το πρωι αν δε σκοπευεις να αλλαξεις τον κοσμο...
Δεν ειναι τοσο το τι θα κανεις εσυ μεσα σε λιγα χρονια,μα αν ο χρονος δεν μπορει να κανει τιποτα σε σενα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2005, 13:15:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα καλή μου silverwhisper,

όχι δεν σε ξέρω...

απλά τα γραπτά σου αποπνέουν όλη την φρεσκάδα της ηλικίας σου...



Galadriel


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2005, 13:55:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
thank's...

*εγω παντως την εμφρανιση εννοουσα...lol...

Δεν χρειαζεται να ξυπνας το πρωι αν δε σκοπευεις να αλλαξεις τον κοσμο...
Δεν ειναι τοσο το τι θα κανεις εσυ μεσα σε λιγα χρονια,μα αν ο χρονος δεν μπορει να κανει τιποτα σε σενα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the elder sister1
Μέλος 1ης Βαθμίδας

United Kingdom
113 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2005, 19:24:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the elder sister1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια μικρη παρενθεση @ galadriel: μπορει να εχεις διαβασει και ολο το φορουμ, μπορει να το εχω κανει κι εγω. Δεν εχει καμια σημασια. Κρινεις με βαση αυτα που γραφω εδω και δεν ειναι θεωριες, ειναι η γνωμη μου, σχετικα με καποιες στασεις(γενικως στον κοσμο, οχι των εδω ατομων)που αφορουν την ηλικια. Εγω σου εξηγησα πως δεν δηλωσα ουτε αμεσα ουτε εμμεσα κατι για τα μελη που συμμετεχουν στο θεμα αυτο(περα απο το οτι απαντουν κυριλεκτικα με την ηλικια τους η αναλογα με τη διαθεση που ειναι και χιουμοριστικη), οποτε δεν υπαρχει λογος να δυσαρεστεισαι η να θιγεσαι ουτε εκ μερους των αλλων(εφοσον δεν θεωρεις πως αφορουν εσενα). Για μια τελευταια φορα, don’t read between the lines, που λενε και τα Εγγλεζακια οι φιλοι μου, δεν υπαρχει in between σε αυτα που γραφω. Μιλαω για ατομα που φερονται με καποιον τροπο οταν φερονται ετσι (συντακτικως και μονο ξεχωριζει, τα ελληνικα σου ειναι υπεροχα και μπορεις να το δεις)ορμομενη απο το θεμα ηλικια, οχι απο το τι εχουν γραψει οι συμμετεχοντες, οποτε οι διαπυστωσεις περα απο την πρωτη προταση, δεν αποτελουν χαρακτηρισμους για κανεναν απο εδω. Στα σημεια που συμφωνω με κατι που εκφραστηκε το διευκρινιζω και απο εκει και μετα εκφραζω καποια μικρη συμπληρωση, βαση γενικοτερων καταστασεων για ατομα που το τραβουν στα ακρα. Σαν βαση ισα-ισα συμφωνω οτι μπορεις να εισαι οσο αισθανεσαι.
Με καθε καλη διαθεση και ελπιζω να με καταλαβαινεις καλυτερα τωρα
The elder sister1
p.s χμ...ναι σιγουρη ειμαι...ειχα και προσφατα γενεθλια και τα ενιωσα τα 28:)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2005, 00:02:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Μια μικρη παρενθεση @ galadriel: μπορει να εχεις διαβασει και ολο το φορουμ, μπορει να το εχω κανει κι εγω. Δεν εχει καμια σημασια. Κρινεις με βαση αυτα που γραφω εδω και δεν ειναι θεωριες, ειναι η γνωμη μου, σχετικα με καποιες στασεις(γενικως στον κοσμο, οχι των εδω ατομων)που αφορουν την ηλικια. Εγω σου εξηγησα πως δεν δηλωσα ουτε αμεσα ουτε εμμεσα κατι για τα μελη που συμμετεχουν στο θεμα αυτο(περα απο το οτι απαντουν κυριλεκτικα με την ηλικια τους η αναλογα με τη διαθεση που ειναι και χιουμοριστικη), οποτε δεν υπαρχει λογος να δυσαρεστεισαι η να θιγεσαι ουτε εκ μερους των αλλων(εφοσον δεν θεωρεις πως αφορουν εσενα). Για μια τελευταια φορα, don’t read between the lines, που λενε και τα Εγγλεζακια οι φιλοι μου, δεν υπαρχει in between σε αυτα που γραφω. Μιλαω για ατομα που φερονται με καποιον τροπο οταν φερονται ετσι (συντακτικως και μονο ξεχωριζει, τα ελληνικα σου ειναι υπεροχα και μπορεις να το δεις)ορμομενη απο το θεμα ηλικια, οχι απο το τι εχουν γραψει οι συμμετεχοντες, οποτε οι διαπυστωσεις περα απο την πρωτη προταση, δεν αποτελουν χαρακτηρισμους για κανεναν απο εδω. Στα σημεια που συμφωνω με κατι που εκφραστηκε το διευκρινιζω και απο εκει και μετα εκφραζω καποια μικρη συμπληρωση, βαση γενικοτερων καταστασεων για ατομα που το τραβουν στα ακρα. Σαν βαση ισα-ισα συμφωνω οτι μπορεις να εισαι οσο αισθανεσαι.
Με καθε καλη διαθεση και ελπιζω να με καταλαβαινεις καλυτερα τωρα
The elder sister1
p.s χμ...ναι σιγουρη ειμαι...ειχα και προσφατα γενεθλια και τα ενιωσα τα 28:)



για όλα τα παραπάνω σε παραπέμπω προς ανάλυση, στο πρώτο σου ποστ...


να τα εκατοστήσεις...

Galadriel

1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2005, 00:24:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειναι απλο βρηκα λυση ,το 3 δίπλα στο 4 μας κανει τριαντατεσσερα...

το 3 συν το 4 μας κανει 7...αρα εκανα λαθος πριν στο μετρημα...

ειμαι 34 + 34 68..?...έ...

ας αφαιρεσω το 8...αρα μενει 6...? τωρα γιατι παλι βγαινει η αρχαικη μου ηλικια...?...χριτς χριτς...

ουφ μπουρδουκλωθηκα....βοηθεια καλοι μου ανθρωποι,οπως θα ελεγε ο θου βου χααχχαχαχαχα

με απεραντο σεβασμο και αγαπη ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2005, 04:30:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ μου mano, τα χαπάκια σου τα πήρες? ... ξέρεις αυτά για την μνήμη...

Αγαπητέ μου ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ... γιατί λές ψάματα στο παιδί?
Μην ξεχνάς ότι εγώ σε μπάνιαρα στην κολυμπήθρα... το 1 μπροστά στο 95 το ξέχασες?

Λοιπόν...ας κάνουμε μια κατάθεση σε αυτό το θεματάκι που μοιάζει με κομμάτι από λεύκωμα...

436 - 36 + 28 = 428 + - άπειρο

...η αρχική ηλικία είναι περμένη από τους υπολογισμούς μια ψυχής... αν και μάλλον κάποιο λάθος έχει γίνει στους μετέπειτα υπολογισμούς, γιατί θυμάμαι το τρίποδο στους Δελφούς και τον θεούλη να μου στέλνει με mail τους χρησμούς...

.
.
.
The She Mantis...

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fantomas3004
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
145 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 15:57:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fantomas3004  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είμαι 96 χρονών έχω 3 παιδιά, 7 εγγόνια, και 4 δισέγγοναΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 16:09:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αγαπητέ μου ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ... γιατί λές ψάματα στο παιδί?
Μην ξεχνάς ότι εγώ σε μπάνιαρα στην κολυμπήθρα... το 1 μπροστά στο 95 το ξέχασες?


αν ειναι ετσι αγαπητη galadriel τοτε στον χαριζω!


Δε ζυγιάζω, δε μετρώ , δε βολεύομαι ! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 16:14:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Είμαι 96 χρονών έχω 3 παιδιά, 7 εγγόνια, και 4 δισέγγονα

Δε μας είπες όμως πόσα nic χρησιμοποιείς, άρα η απάντησή σου δεν ήταν πλήρης. Ήταν απλά μια κακή αντιγραφή...

ο κακός Βρίλ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 18:57:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Αγαπητέ μου ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ... γιατί λές ψάματα στο παιδί?
Μην ξεχνάς ότι εγώ σε μπάνιαρα στην κολυμπήθρα... το 1 μπροστά στο 95 το ξέχασες?


αν ειναι ετσι αγαπητη galadriel τοτε στον χαριζω!



α πα πα πα....! μετά τις τελευταίες αποκαλύψεις τι να τον κάνω?

σιτεμένο πράγμα να πάρω?


άσε καλή μου... θα βρούμε εμείς καλύτερους! (και σίγουρα νεότερους)

Galadriel


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2005, 00:02:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
α πα πα πα....! μετά τις τελευταίες αποκαλύψεις τι να τον κάνω?

σιτεμένο πράγμα να πάρω?


άσε καλή μου... θα βρούμε εμείς καλύτερους! (και σίγουρα νεότερους)


Galadriel



εμενα μου αρεσουν οι ωριμοι αλλα αυτος ειναι παραγινωμενος μαλον


Δε ζυγιάζω, δε μετρώ , δε βολεύομαι ! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2005, 02:33:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εγώ τώρα τελευταία έχω χάσει τον μπούσουλα με την ηλικία μου...
Δεν ξέρω...
Είμαι 17..και δεν αισθάνομαι σαν 17..
τίποτα δεν αισθάνομαι..
φταίει η εποχή,εγώ..
μάλλον εγώ..


ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ Η ΕΦΗΒΙΑ........

ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ.......

ΑΛΛΑ ΑΣ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΞΙΣΩΣΗ......

χ2-32χ+156=-100

ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΞΙΣΩΣΗ......

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ 10220 ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΣΕΚΤΑ ΕΤΗ ΔΕΝ ΔΙΑΙΡΟΥΜΕ ΜΕ 365.........
ΤΕΣΠΑ ΑΝΤΕ ΓΕΡΟΝΤΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 16 ΚΑΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2005, 21:15:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΤΕΣΠΑ ΑΝΤΕ ΓΕΡΟΝΤΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 16 ΚΑΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θες, δε θές...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2005, 00:55:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
HELLO!!!!!!!!ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!ΕΓΩ ΠΑΛΙ, ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ, ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ 19 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ! ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΩ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΦΤΑΝΩ ΤΑ 20!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΜΗΝ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ, ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ!!!ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ...

ΦΙΛΙΚΑ...


ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2005, 01:04:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΜΗΝ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ, ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ!!!ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ...



ενδιαφερεσε και εσυ???? μεγαλη εισαι λιγο !!


Δε ζυγιάζω, δε μετρώ , δε βολεύομαι ! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2005, 01:21:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ? ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΦΤΩ ΜΕΓΑΛΗ?

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΤΗ ΣΕΙΡΑ... ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΕΙΡΑ...


ΦΙΛΙΚΑ...


ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2005, 18:02:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eδω είμαι και εγώ.

quote:
εμενα μου αρεσουν οι ωριμοι αλλα αυτος ειναι παραγινωμενος μαλον

Μπρρ.. τι κρύο.. Γιατί κυρά μου τι έχουν οι παραγινωμένοι??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2005, 18:42:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ? ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΦΤΩ ΜΕΓΑΛΗ?

Όχι απλά μεγάλη... γριά, θα έλεγα... από τη στιεγμή που έχεις βγάλει δόντια και ξέρεις να περπατάς είσαι για το "ράφι"...

quote:

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΤΗ ΣΕΙΡΑ... ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΕΙΡΑ...

Κάτι σε ουρά δημόσιας υπηρεσίας ή τράπεζας μου κάνει αυτό... και στις δύο περιπτώσεις θα γεράσεις περιμένοντας...

.
.
.
The She Mantis...

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2005, 19:10:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
allzzaro
quote:
Μπρρ.. τι κρύο.. Γιατί κυρά μου τι έχουν οι παραγινωμένοι??

δε εχουν τιποτα καλε μου !

ισα ισα που ειπα οτι μου αρεσουν οι ωριμοι!!

αλλα στα 195 δεν ειναι ωριμος πλεον !!!

εκτος και ειμαι τοσο πισω που δε το εχω καταλαβει!


Δε ζυγιάζω, δε μετρώ , δε βολεύομαι ! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2005, 21:21:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παρατηρηση

παντως αν το ψαξετε,τα πιο πολλα smilies σ'αυτο το topic ειναι τα shock. Μαλλον τελικα η ηλικια ειναι για ολους ενα shock...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2005, 11:10:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Eδω είμαι και εγώ.


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
εμενα μου αρεσουν οι ωριμοι αλλα αυτος ειναι παραγινωμενος μαλον
--------------------------------------------------------------------------------


Μπρρ.. τι κρύο.. Γιατί κυρά μου τι έχουν οι παραγινωμένοι??



ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕΤΑ......
ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΤΟΝ ΛΙΓΟ ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΕΣ ΜΟΥ.....
ΛΟΙΠΟΝ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΖΑΡΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΥΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΝΩ ΕΓΩ ΑΛΛΙΩΣ ΤΣΟΥ......
ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ (ΕΙΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΕΣ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΔΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΔΙΝΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΣΚΑΡΤΟ ΠΡΑΜΑ....)

ΥΓ: ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΥΠΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ 50 ΚΑΠΟΥ.......

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2005, 15:06:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ισα ισα που ειπα οτι μου αρεσουν οι ωριμοι!!

Nαί .. είπες οτι σου αρέσουν οι ώριμοι.. αλλά.. υπάρχει και το αλλά .. έβαλες και ενα παρα-γινωμένοι .. ε..αυτό το παρά τι το ήθελες ..

quote:
αλλα στα 195 δεν ειναι ωριμος πλεον !!!

Ε.. οχι και 195..

quote:
ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕΤΑ......
ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΤΟΝ ΛΙΓΟ ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΕΣ ΜΟΥ.....

Για να μείνω δεν μένω... αλλά δεν ζήτησα και περιπέτειες τέτοιου είδους.. αυτά είναι για σας τους νέους..

quote:
ΛΟΙΠΟΝ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΖΑΡΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΥΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΝΩ ΕΓΩ ΑΛΛΙΩΣ ΤΣΟΥ......

Δηλαδή .. τι θα επιτηρείς..?? εμένα??? βρε συ ..η αλεπού 100 χρονών το αλεπόπουλο 101???

Edited by - allzzaro on 28/04/2005 15:16:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2005, 15:13:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
παντως αν το ψαξετε,τα πιο πολλα smilies σ'αυτο το topic ειναι τα shock. Μαλλον τελικα η ηλικια ειναι για ολους ενα shock...

Ξέρεις .. σόκ είναι.. όταν σου έρθει απότομα και σε κτυπήσει κατακέφαλα.. δηλαδή όταν καταλάβεις απότομα οτι γέρασες..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2005, 16:16:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
quote:
Είμαι 95 ετών και πρωτοασχολήθηκα με το internet λίγο μετά τον εμφύλιο.
Σκέφτομαι τα παντρευτώ μέσα στα επόμενα 20 χρόνια, αλλά δέν θέλω να βιαστώ να κάνω παιδί, δεν νιώθω έτοιμος ακόμα. ε! δεν με πήρανε δα και τα χρόνια.

quote:
Αγαπητέ μου ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ... γιατί λές ψάματα στο παιδί?
Μην ξεχνάς ότι εγώ σε μπάνιαρα στην κολυμπήθρα... το 1 μπροστά στο 95 το ξέχασες?



αγαπητε μου allzzaro εγω για αυτο μιλαγα!!
αλλα και παλι μικρος νομιζεις εισαι ????

allzzaro

quote:
Xμμ.. για να σκεφθώ.. είμαι κάπου 5.100 ετών.. τώρα αν πέφτω μερικά χρονάκια εξω είναι γιατί εχουν αλλάξει αυτά τα ημερολόγια..

οποτε εγω με τα 62 νιωθω μωρο!!!!!!


Δε ζυγιάζω, δε μετρώ , δε βολεύομαι ! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2005, 16:30:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
e shadow

quote:
αγαπητε μου allzzaro εγω για αυτο μιλαγα!!
αλλα και παλι μικρος νομιζεις εισαι ????

allzzaro

quote:
-------------------------------------------------------------------
Xμμ.. για να σκεφθώ.. είμαι κάπου 5.100 ετών.. τώρα αν πέφτω μερικά χρονάκια εξω είναι γιατί εχουν αλλάξει αυτά τα ημερολόγια..
---------------------------------------------------------------------

οποτε εγω με τα 62 νιωθω μωρο!!!!!!


Ε.. Παρεξήγηση.. η ηλικία αυτή που αναφέρω είναι η πνευματική μου ηλικία .. αν ομως βγάλεις τα δύο μηδενικά .. τότε ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2005, 16:53:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αγαπητε allzzaro υπέθεσα ότι είσαι 51 η το 1951 γεννημένος

αλλά εγώ απάντησα βάση αυτά που γράφουμε εδώ !

και όχι το πόσο είμαστε η το πόσο είναι η πνευματική μας ηλικία!!!

υ.γ
αυτό περί πνευματικής ηλικίας χωράει πολύ συζήτηση



Δε ζυγιάζω, δε μετρώ , δε βολεύομαι ! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy