ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Ποσο χρονων ειστε?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2005, 02:21:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...ΒΡΗΚΑΜΕ ΑΚΡΗ...ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ...ΕΙΝΑΙ DEMO ΧΑΧΑΧΑΧΑ

.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2005, 02:26:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...ΒΡΗΚΑΜΕ ΑΚΡΗ...ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ...ΕΙΝΑΙ DEMO ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ......

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2005, 15:22:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DEMO...ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2005, 18:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
DEMO...ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ.

xmmmmmmmmmmmmm

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2005, 19:48:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΤΣ ΤΣ ΤΣ ...Vril, ΤΙ ΠΑΛΙΟΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ? ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΚΟΣ ΚΑΚΟΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ...

Σόρυ, αλλά είναι το μόνο πράγμα που προσέχω όταν διαβάζω κάποιες απαντήσεις, όπου το μέγεθος ττης εικόνας είναι αντιστρόφως ανάλογο του περιεχομένου της απάντησης.

quote:

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ CYBERMASTER ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟΣΥΝΑΤΟΣ...


Μπάααα...
Και είναι ο Cybermaster

Σκεφτόμουν, οτι μερικοί και μερικές εμμένουν να με φαντάζονται ... πράσινο ! (Λες και οι Βρίλ ήταν ποτέ ... πράσινοι ! )
Κάνε κλίκ στην εικόνα πιο κάτω)

Πές λοιπόν, οτι αποδεχόμουν το ... πράσινο.
Τότε, το τεράστιο πράσινιο φίδι...
πάνω από τον ωραίο κώλο....
ε, εγώ φταίω ?

ο κακός και με βούλα
Βρίλ



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 01:55:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ, "ΚΑΚΕ,ΠΙΑ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΑ" Vril, Ο,ΤΙ ΠΕΙΣ...ΜΗ ΜΟΥ ΣΥΓΧΥΖΕΣΑΙ ΜΟΝΟ... Ο CYBERMASTER! OK? HAPPY?

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ...

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΚΟΝΑ...


ΦΙΛΙΚΑ


ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 12:08:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μπάααα...
Και είναι ο Cybermaster

Σκεφτόμουν, οτι μερικοί και μερικές εμμένουν να με φαντάζονται ... πράσινο ! (Λες και οι Βρίλ ήταν ποτέ ... πράσινοι ! )
Κάνε κλίκ στην εικόνα πιο κάτω)

Πές λοιπόν, οτι αποδεχόμουν το ... πράσινο.
Τότε, το τεράστιο πράσινιο φίδι...
πάνω από τον ωραίο κώλο....
ε, εγώ φταίω ?

ο κακός και με βούλα
Βρίλ


ΠΡΩΤΟΝ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΙΕΥΚΡΥΝΙΣΕΣ ΤΟ ΦΥΛΟ ΜΟΥ.....
ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΠΟ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ..... Α ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ ΠΩΣ ΠΑΜΕ?????

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 16:28:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ ΠΩΣ ΠΑΜΕ?????

Άσε τις ερωτήσεις και μπές στο κλάμπ.

Και σιγά, γιατί κοιμάται το μωρό !
Άντε, και έχει φτιάξει και φακές η γυναίκα μου...

ο κακός, νύν και αεί
Βρίλ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 01:42:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Άσε τις ερωτήσεις και μπές στο κλάμπ.

Και σιγά, γιατί κοιμάται το μωρό !
Άντε, και έχει φτιάξει και φακές η γυναίκα μου...

ο κακός, νύν και αεί
Βρίλ



ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΠΗΚΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΦΑΚΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΒΡΙΛ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΕΙ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΝΗΣΤΙΚΟΣ....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 01:49:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δε κατάλαβες !

Θα τις φάς τις φακές και θα πέις και ενα τραγούδι !

Και την Internationale, που λέει ο λόγος !



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 02:20:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δε κατάλαβες !

Θα τις φάς τις φακές και θα πέις και ενα τραγούδι !

Και την Internationale, που λέει ο λόγος !



ΟΧΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΙΑ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ???
ΣΤΟ PIM ΩΡΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΝΝΟΩ ΤΕΣΠΑ.....
ΕΓΩ ΦΑΚΕΣ ΔΝ ΤΡΩΩ ΠΑΝΤΩΣ Κ ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ......

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 02:29:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΛΛΟΙ ΕΧΑΣΑΝ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΦΑΚΕΣ...ΑΛΛΟΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΝ...ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!...ΟΤΙ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΟΝ ΙΗΣΟΥ...ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΦΑΚΗ...ΞΙΔΙ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 13:40:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω ειμαι παντα 14780 χρονια μεγαλυτερος απο την ημερα που γεννηθηκαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 22:36:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
εγω ειμαι παντα 14780 χρονια μεγαλυτερος απο την ημερα που γεννηθηκα

ΑΕΧΤΣΟ!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2005, 00:28:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα...
Εγώ θά 'θελα να είμαι 3...
Νοιώθω 19 άντε 20...
Η ταυτότητά μου (ξωτικό με ταυτότητα?) λέει 28...
Κάποιοι μου φέρονται σα να είμαι γιαγιά (ξωτικό γιαγιά?)...
Κάποιοι σα να είμαι μικρή (αυτό πάει σε ξωτικό)...
Και άλλοι μου κάνουν ερωτήσεις που με προβληματίζουν
και για τη δική μου,
αλλά και για τη δική τους ηλικία...
Πλινκ Πλινκ!

Φύτεψα πάλι τα κρίνα της ψυχής μου σ'άπιστο χώμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 21:34:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
D
ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
***
ΖΗΛΩΤΟΝ ΜΕΝ Ο ΠΛΟΥΤΟΣ ΤΙΜΙΟΝ ΜΕΝΤΟΙ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΟΝ Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ.
***
Μ.Β.σε ευχαριστώ,όντως τα εμπόδια είναι χάρτινα. Σοφότατο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2005, 18:11:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ακριβως spellwisper αεχτσο πολυ καλο

dark banishingΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2005, 20:25:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω σημερα με ρεκορ στην ταχυτητα ξεπερασα την ηλικια των 200 ετων(και λιγα λεω).
ο λγοος: εραγφα λευορ.
ωρα με την ωρα απο τις 8 που εφυγα και τις 9:30 που αρχισε μεχρι και τις 5:30 που γυρισα μοσχατο...
στο intercontinental γραφαμε...
ολη μερα εκει ημουνα.να 'ναι καλα η γιαγια με τη βαλεριανα της.
whatever,σημερα ηταν τα γραπτα tou cambridge δηλ.
writing
reading
use of english
listening

επρεπε να κλεισω σουιτα...
εκανα και μια μ@λακιουλα,ξεχασα να υπογραψω το ακουστικο,αλλα μου ειπαν οτι αφου εχει τα στοιχεια μου απανω κανενα προβλημα.
εγραφε κανεις αλλος?
α, να σας πω οτι θα μου λειψετε,γιατι ισως η τελευταια φορα που μπαινω στο φορουμ ειναι την δευτερα,αλλα αν δεν περασω,θα τα πουμε μετα τις εξετασεις.

Υ.Γ.:την τεταρτη δινω γαλλικα προφορικα β' ενοτητα,το σαββατο γραπτα μισιγκαν,την κυριακη γραπτα γαλλικα και την κυριακη το μεσημερι κειμπριτζ προφορικα,ενω μισιγκαν προφορικα 5 ιουνιου.οι εξετασεις του σχολειου ξεκινουν 23 μαιου δηλ. αμεσως μετα τα γραπτα των γαλλικων και τα προφορικα του κειμπριτζ.

αντε και καλη μου αναρρωση!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2005, 20:57:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και καλη επιτυχια!! εγω μονο το λοουερ πηρα και αυτο δεν θα το επαιρνα αν δεν ετρωγα τις σφαλιαρες με το κιλο απο την μανα μου.και αφου το παρεις και ξεκουραστεις παλι εδω ειμαστε.και παλι καλη επιτυχια.

dark banishingΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

livia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2005, 11:34:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους livia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Διάγνωση:
--------------------------------------------------------------------------------
Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν άντρας στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται ΗΠΑ, Νότιο-Δυτικά περίπου το 800.
Το επάγγελμα σου ήταν χαρτογράφος, αστρολόγος, αστρονόμος.
--------------------------------------------------------------------------------
Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
Ντροπαλό, σεμνό, συγκρατημένο, σιωπηλό άτομο. Είχατε δημιουργικά ταλέντα, αλλά περιμένατε μέχρι αυτή την σημερινή σας ζωή για να εκφραστείτε. Κάποιες φορές το περιβάλλον σας, σας αντιμετώπισε σαν ξένο σώμα.
--------------------------------------------------------------------------------
Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
Ο βασικός σκοπός σου είναι να κάνει τον κόσμο πιο όμορφο. Φυσικές και πνευματικές έρημοι περιμένουν το άγγιγμα σου. Χαμογέλα!
--------------------------------------------------------------------------------
Μήπως θυμάσαι τώρα?


Είναι δύσκολο το μονοπάτιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2005, 20:43:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
15

-------------------------

Somewhere I belong . . .

-------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lizzard_king
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
150 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 02:24:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lizzard_king  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
21

I'm the lizard king,I can do anything!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xifomaxos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 07:52:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xifomaxos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
είμαι 25, αισθάνομαι 15 αλλά οι άλλοι λένε ότι συμπεριφέρομαι σαν 65.

ΕΝΑ ΣΠΑΘΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΘΗΚΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΧΩΡΙΣ ΤΙΜΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

teras
Νέο Μέλος

Iceland
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 11:34:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους teras  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
15


τερας της μορφωσεωςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 04:21:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
xmxmxmxmxm.........

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oxygen_girl
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2005, 15:22:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oxygen_girl  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Λοιπόν...
Εμένα το τεστάκι μου έβγαλε τα εξής:

Διάγνωση:
--------------------------------------------------------------------------------
Δεν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν άντρας στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Ουαλία περίπου το 975.
Το επάγγελμα σου ήταν διασκεδαστής, μουσικός, ποιητής.
--------------------------------------------------------------------------------
Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
Πάντα σας άρεσε να ταξιδεύετε, να ερευνάτε, μπορεί να ήσασταν ντετέκτιβ ή κατάσκοπος.
--------------------------------------------------------------------------------
Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
Θα έπρεπε να καλλιεργήσεις την αυτοεκτίμηση και την ικανότητα να φυτέψεις ελπίδα στις καρδιές των ανθρώπων. Η φιλοδοξία δεν είναι το παν. Ο αληθινός πλούτος είναι θαμμένος στην ψυχή.
--------------------------------------------------------------------------------
Μήπως θυμάσαι τώρα?

Όχι ρε! Δε θυμάμαι!!!!!! Και μόνο που μου λεέι πως ήμουν άντρας αρκεί για να καταλάβω πως με δουλεύει!

ΥΓ: Δεν καταλαβαίνω πώς μπορεί να ήμουν "διασκεδαστής, μουσικός, ποιητής" και ταυτόχρονα "ντετέκτιβ ή κατάσκοπος"...Μου εξηγεί κανείς?
Κατάσκοπος μπορεί να ήμουν...αλλά το "διασκεδαστής" πού κολλάει??? Έλεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!

-----------------------
"I have no master. I am CHAOS!"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Laryp
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2005, 20:08:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Laryp  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
17

Φωνές, αλαλαγμοί, χαρές
ενθουσιασμοί, ζητωκραυγές!
Και ποιος τολμάει να τους πει
πως νίκησαν οι δύσμοιροι
τρέχοντας στον ανεμπόδιστο δρόμο της κατηφόρας...
Χρ. ΚατσιγιάννηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2005, 09:42:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EIMAI MOLIS 27X.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Laryp
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2005, 13:51:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Laryp  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είσαι μόλις 27;
Μήπως θέλεις να σε μεγαλώσω γιατί από ότι φαίνεται δεν σου πολυαρέσει

Φωνές, αλαλαγμοί, χαρές
ενθουσιασμοί, ζητωκραυγές!
Και ποιος τολμάει να τους πει
πως νίκησαν οι δύσμοιροι
τρέχοντας στον ανεμπόδιστο δρόμο της κατηφόρας...
Χρ. ΚατσιγιάννηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2005, 13:56:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΓΙΥΤΟ ΤΟ ΕΘΕΣΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy