ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Ποσο χρονων ειστε?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 03:06:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΞΥΠΝΗ Η ΣΕΛΙΔΟΥΛΑ...ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕ "LIGHT" ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ...Η ΤΥΧΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ Ή ΔΙΚΗ ΣΑΣ;...ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΜΟΙΟΤΗΤΕΣ...ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΗΝ KRYSTALLENIA ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΙΔΑΓΜΑΤΟΣ

Η ζωή σου θα είναι πιο ευτυχισμένη όταν βοηθάς αυτούς που δεν σκέπτονται λογικά.

ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΩ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ;
ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Η ΣΕΛΙΔΟΥΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΟΛΑ...ΕΙΠΕ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΧΡΥΣΑΦΙ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΒΓΑΖΑ ΧΡΥΣΑ ΔΟΝΤΙΑ ΑΠΟ ΑΤΥΧΟΥΣ ΠΙΣΤΩΤΕΣ;...ΧΜ! ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΑΝΕΙΚΑ;

ΙΔΟΥ Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ/ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΕΑΥΤΟΣ ΜΟΥ

Διάγνωση:
--------------------------------------------------------------------------------
Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν άντρας στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Βουλγαρία περίπου το 1600.
Το επάγγελμα σου ήταν χρυσοχόος, ρολογάς.
--------------------------------------------------------------------------------
Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
Ερευνητικός, εφευρετικός, σας άρεσε να φτάνετε στο βάθος κάθε πράγματος, να χάνεστε μέσα σε βιβλία. Ταλέντο στο δράμα, γεννημένος ηθοποιός.
--------------------------------------------------------------------------------
Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
Το δίδαγμα σου είναι να μάθεις να είσαι διακριτικός και να αναλύεις με λογική τα πράγματα και μετά να διδάξεις και τους άλλους να το κάνουν. Η ζωή σου θα είναι πιο ευτυχισμένη όταν βοηθάς αυτούς που δεν σκέπτονται λογικά.

ΕΙΔΑ ΠΟΛΥ ΝΕΚΡΙΛΑ...ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΖΩΗ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ;...ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΑΓΧΟΛΥΤΙΚΑ;...ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΦΙΑΛΤΕΣ;...ΜΗΠΩΣ "ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ?"...ΣΑΣ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ;...ΦΟΒΑΣΤΕ ΟΤΑΝ ΦΟΒΟΣΑΣΤΕ;...ΜΜΜΜΜ! ΑΝ ΝΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΛΕΙΣΩ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ...ΑΝΤΑΛΛΑΣΩ ΚΑΙ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ...ΕΧΩ ΚΑΙ ΡΟΛΟΓΑΚΙΑ...ΜΑΡΚΑΣ ROLEKS/SHONY/SMATCH...TIMΕΣ ΠΡΟΣΙΤΕΣ....ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ...ΤΟΥ ΜΑΚΑΡΙΤΗ ΗΤΑΝ.

ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΣΑΣ...ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΣΑΣ...ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΡΟΛΟΓΑΣ ΕΝΑΣ ΓΛΩΣΣΟΔΕΤΗΣ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ SWATCH ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ FORUM

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

ΧΑΧΑΧΑ ΤΙ ΑΣΤΕΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ...ΤΡΑΓΙΚΑ ΑΣΤΕΙΟΣ.

.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 03:15:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
pixeldream ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΔΝ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΝΚ ΣΓΟΥΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΤΙΤΛΟ?????

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 07:07:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Διάγνωση:
--------------------------------------------------------------------------------
Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν άντρας στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται ************ περίπου το 1150.
Το επάγγελμα σου ήταν συγγραφέας, δραματουργός, τελετάρχης.
--------------------------------------------------------------------------------
Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
Χαρακτήρας αδίστακτος, που ζύγιζε πάντα προσεκτικά τις αποφάσεις του σε κρίσιμες περιστάσεις, με εξαιρετικό αυτοέλεγχο και τρομερή θέληση. Αυτοί οι άνθρωποι γενικά αρέσουν, αλλά σπάνια τους αγαπούν.
--------------------------------------------------------------------------------
Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
Το δίδαγμα σου είναι να πολεμήσεις την βία και την δυσαρμονία στον κόσμο, να καταλάβεις τη ρίζα του κακού, την καταγωγή του. Όλα τα προβλήματα έχουν κοινή καταγωγή.
--------------------------------------------------------------------------------
Μήπως θυμάσαι τώρα?

Χμμμ...
Λέτε να είναι αλήθεια ?

Cybermaster, εσύ τι λές ?



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 08:46:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
e-shadow

"Αυτό τώρα εσύ το θεωρείς απάντηση?????"

Ναι και μάλιστα με χιούμορ για αυτό και το ΥΓ (για όσους δεν κατάλαβαν)

e-shadow:

"Τι θα μπορούσα να θέλω να αισθανθώ εγώ που εσύ έχεις 11 χρόνια πείρα??"

Χμμμμμμμμμ, ας απαντήσω και καλά πολύ "ψαγμένα"(δηλ. αόριστα) το μεγάλο ταξίδι της αναζήτησης σου θα σε οδηγήσει να αναγνωρίσεις αυτό που βαθιά μέσα σου ελλοχεύει. (Τι είπες τώρα ρε μεγάλε)

ΥΓ e-shadow χαλάρωσε λίγο, η αρχική απάντηση που έδωσα είχε χιούμορ (για εμένα) και χωρίς κανένα σκοπό να θίξει κανέναν, ας μην αναλωνόμαστε άλλο σε αυτό, δεν συμφωνείς;;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ανήσυχη7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
158 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 10:22:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ανήσυχη7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Διάγνωση:
--------------------------------------------------------------------------------
Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν άντρας στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται ************ περίπου το 1150.
Το επάγγελμα σου ήταν συγγραφέας, δραματουργός, τελετάρχης.
--------------------------------------------------------------------------------
Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
Χαρακτήρας αδίστακτος, που ζύγιζε πάντα προσεκτικά τις αποφάσεις του σε κρίσιμες περιστάσεις, με εξαιρετικό αυτοέλεγχο και τρομερή θέληση. Αυτοί οι άνθρωποι γενικά αρέσουν, αλλά σπάνια τους αγαπούν.
--------------------------------------------------------------------------------
Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
Το δίδαγμα σου είναι να πολεμήσεις την βία και την δυσαρμονία στον κόσμο, να καταλάβεις τη ρίζα του κακού, την καταγωγή του. Όλα τα προβλήματα έχουν κοινή καταγωγή.
--------------------------------------------------------------------------------
Μήπως θυμάσαι τώρα?

Χμμμ...
Λέτε να είναι αλήθεια ?

Cybermaster, εσύ τι λές ?





Κι ιδού η απόδειξη για όσους λένε τον Vril "κακό"

Alea jacta est...
Ο κύβος ερρίφθη...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 11:16:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κι ιδού η απόδειξη για όσους λένε τον Vril "κακό"

Μα, εγώ ... είμαι κακός και το λέω.

Και αυτά που λέω, τις περισσότερες φορές είναι κακά και πονάνε. Και δεν ζήτησα να με ... αγαπήσουν !

Με τσαντίζει όμως, που κανείς δεν βλέπει αυτά που λέω. Λές και μιλώ άλλη γλώσσα. Την Υπερβόρεια ???

Είπαμε,
ο κακός Βρίλ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 11:30:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χμμμμμμμμμ, ας απαντήσω και καλά πολύ "ψαγμένα"(δηλ. αόριστα) το μεγάλο ταξίδι της αναζήτησης σου θα σε οδηγήσει να αναγνωρίσεις αυτό που βαθιά μέσα σου ελλοχεύει. (Τι είπες τώρα ρε μεγάλε)

ΥΓ e-shadow χαλάρωσε λίγο, η αρχική απάντηση που έδωσα είχε χιούμορ (για εμένα) και χωρίς κανένα σκοπό να θίξει κανέναν, ας μην αναλωνόμαστε άλλο σε αυτό, δεν συμφωνείς;;;


οκ δεν αναλωνόμαστε άλλο στο θέμα
όσο για το χιούμορ σου το βρίσκω άτυχες
μια και εγώ προσωπικά βρίσκομαι σε αυτό το μεγάλο ταξίδι της αναζήτησης 38 χρόνια


Δε ζυγιάζω, δε μετρώ , δε βολεύομαι ! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 12:02:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CYBERMASTER
quote:
pixeldream ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΔΝ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΝΚ ΣΓΟΥΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΤΙΤΛΟ?????

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΑ ΧΡΗΣΙΜΟΣ...ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ MAD SCANNER...ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ MAD TV...ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΗ...ΦΤΙΑΞΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ME ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΣΟΥ.


.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 12:17:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
e-shadow
"όσο για το χιούμορ σου το βρίσκω άτυχες
μια και εγώ προσωπικά βρίσκομαι σε αυτό το μεγάλο ταξίδι της αναζήτησης 38 χρόνια"

οκ οκ οκ σε αφήνω να πεις την τελευταία λέξη ......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 12:30:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GDS1
quote:
οκ οκ οκ σε αφήνω να πεις την τελευταία λέξη ......

ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ;...ΟΧΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ...ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟΥ...ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΜΑΧΗΣ ΟΜΩΣ...ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΤΟΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΣΤΕΙΟΣ;...ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΚΡΥΜΕΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΑΛΛΑ ΧΟΛΗ.

ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ...ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΣΑΣ ΔΟΝΤΙ ΝΑ ΓΥΑΛΙΖΕΙ.

.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 13:03:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΑ ΧΡΗΣΙΜΟΣ...ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ MAD SCANNER...ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ MAD TV...ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΗ...ΦΤΙΑΞΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ME ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΣΟΥ.




ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΕΓΩ ΛΕΓΕΤΩ I DON'T WANNA GROW UP KAI KAΛΛΙΤΕΧΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΟΜ WAITS ΕΝΩ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΜΙΣΗ ΛΕΠΤΑ......
ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ SEARCH OTAN ΕΒΑΖΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ RAMONES ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΑ......


ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΤΟΥ ΛΙΝΚ.....

Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν γυναίκα στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Ταϊλάνδη περίπου το 900.
Το επάγγελμα σου ήταν μονάχος, μελισσοκόμος, μοναχικός δολοφόνος.

ΠΡΩΤΟΝ ΟΥΤΕ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΔΝ ΞΕΡΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ.....
ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΝ ΔΙΕΥΚΡΥΝΙΖΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ 900 Π.Χ. Η 900 Μ.Χ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΝ ΔΙΕΥΚΡΥΝΙΖΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΑΧΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΑΧΟΣ ΕΝΩ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΣΥΝΔΙΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΜΟΝΑΧΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΛΛΙΣΟΚΟΜΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ.....

Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
Ερευνητικός, εφευρετικός, σας άρεσε να φτάνετε στο βάθος κάθε πράγματος, να χάνεστε μέσα σε βιβλία. Ταλέντο στο δράμα, γεννημένος ηθοποιός.

ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΛΕΣΒΙΑ.....
Ερευνητικός, εφευρετικός γεννημένος

Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
Το δίδαγμα σου είναι να μάθεις να είσαι διακριτικός και να αναλύεις με λογική τα πράγματα και μετά να διδάξεις και τους άλλους να το κάνουν. Η ζωή σου θα είναι πιο ευτυχισμένη όταν βοηθάς αυτούς που δεν σκέπτονται λογικά.

Ε ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΟΓΙΚΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ......

Μήπως θυμάσαι τώρα?

ΟΧΙ ΡΕ ΔΝ ΘΥΜΑΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!

Α PIXELDREAM ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΜΕ....

quote:
Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται ************ περίπου το 1150.

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΛΕΕΙ?????

quote:
Αυτοί οι άνθρωποι γενικά αρέσουν, αλλά σπάνια τους αγαπούν.


ΕΛΑ ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΖΩΗ ΣΟΥ.....


quote:
Το δίδαγμα σου είναι να πολεμήσεις την βία και την δυσαρμονία στον κόσμο, να καταλάβεις τη ρίζα του κακού, την καταγωγή του. Όλα τα προβλήματα έχουν κοινή καταγωγή.

ΚΑΤΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΗΡΩΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ???????


quote:
Χμμμ...
Λέτε να είναι αλήθεια ?


ΟΧΙ


quote:
Cybermaster, εσύ τι λές ?



ΕΓΩ......... Ε ΕΓΩ ΛΕΩ......... ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ ΔΛΔ?????
ΕΓΩ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΘΕΛΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΛΕΟΝ????
ΡΕ ΒΡΙΛ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...........

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 13:19:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜ ΟΠΟΙΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕΤΑΞΥ 3-10/3/96 ΘΑ ΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ....

Διάγνωση:
--------------------------------------------------------------------------------
Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν γυναίκα στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Βόρεια Αγγλία περίπου το 1250.
Το επάγγελμα σου ήταν εκπαιδευτής ζωών, πουλιών, εντομών.
--------------------------------------------------------------------------------
Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
Άτομο με τεράστια αποθέματα ενέργειας, ικανό στον σχεδιασμό και την εποπτεία. Αν ήσουν ακόμα και σκουπιδιάρης, θα ήσουν σίγουρα ο επόπτης των σκουπιδιάρηδων.
--------------------------------------------------------------------------------
Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
Είσαι προορισμένος να λύσεις προβλήματα μόλυνσης του περιβάλλοντος, ανακύκλωσης, κακής χρήσης πρώτων υλών, καθώς και για να εξαφανίσεις τη ραδενέργεια με κάθε μέσο, ακόμα και ψυχολογικό.
--------------------------------------------------------------------------------
Μήπως θυμάσαι τώρα?


ΕΝΩ ΟΙ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ ΜΕΤΑΞΥ 22/11/88 - 26/11/88


ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΤΑ ΕΞΗΣ......


Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν γυναίκα στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Ταϊλάνδη περίπου το 900.
Το επάγγελμα σου ήταν μονάχος, μελισσοκόμος, μοναχικός δολοφόνος.
--------------------------------------------------------------------------------
Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
Ερευνητικός, εφευρετικός, σας άρεσε να φτάνετε στο βάθος κάθε πράγματος, να χάνεστε μέσα σε βιβλία. Ταλέντο στο δράμα, γεννημένος ηθοποιός.
--------------------------------------------------------------------------------
Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
Το δίδαγμα σου είναι να μάθεις να είσαι διακριτικός και να αναλύεις με λογική τα πράγματα και μετά να διδάξεις και τους άλλους να το κάνουν. Η ζωή σου θα είναι πιο ευτυχισμένη όταν βοηθάς αυτούς που δεν σκέπτονται λογικά.

ΧΜ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΔΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ????

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 13:38:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΡΕ ΒΡΙΛ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...........

Ευχαρίστως, αλλά δεν χωράω *γμτ* στην λαστιχένια στολή μου


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 14:27:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
pixeldream:
"ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ;...ΟΧΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ...ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟΥ...ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΜΑΧΗΣ ΟΜΩΣ...ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΤΟΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΣΤΕΙΟΣ;...ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΚΡΥΜΕΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΑΛΛΑ ΧΟΛΗ.

ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ...ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΣΑΣ ΔΟΝΤΙ ΝΑ ΓΥΑΛΙΖΕΙ."

Συμφωνώ αν αναφέρεσαι σε ένα γενικότερο επίπεδο γιατί σε ειδικό επίπεδο (Πόσο χρονών είσαι;) ε εντάξει είπαμε...

Γενικότερα όμως γεννιούνται διαμάχες παντού στο φόρουμ για πολύ σοβαρά θέματα και ουσιαστικά δεν υπάρχει λόγος γιατί απόψεις ανταλλάζουμε δεν θα σκοτωθούμε κιόλας όπως για παράδειγμα επειδή εγώ είμαι ΑΕΚ και κάποιος ΠΑΟ και πιστεύει ότι ο ΠΑΟ είναι καλύτερη ομάδα και προσπαθεί να με πείσει και εγώ δεν το δέχομαι, ε, δεν θα σκοτωθώ μαζί του. Απλά υπάρχει διαφορά απόψεων και τι έγινε;;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 15:19:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ευχαρίστως, αλλά δεν χωράω *γμτ* στην λαστιχένια στολή μου



ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΙΤΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΝ ΜΕ ΑΚΟΥΣ!!!!!!
ΚΑΙ ΟΛΟ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΟ ΦΑΪ.....
ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ??????

quote:
πιστεύει ότι ο ΠΑΟ είναι καλύτερη ομάδα

Ε ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 15:30:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΙΤΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΝ ΜΕ ΑΚΟΥΣ!!!!!!


ΛΟΙΠΟΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΩΣ ΕΔΩ.....

ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΙΑΙΤΑ!!!!!!!!!!

ΝΑ ΩΡΙΣΤΕ ΤΙ ΘΑ ΦΑΣ.....

ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΦΡΕΣΚΟ ΚΡΥΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΜΕ ΜΕ ΜΗΛΟ (ΜΕΣΑ Ε ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΘΕΡΜΑΙΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΕΣΙΑ) ΟΡΙΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΦΑΓΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ (ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ ΒΕΒΑΙΑ) ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΟ ΦΑΣ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ......


ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ..... (ΕΓΩ ΗΠΙΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΤΗΡΙ ΓΑΛΑ ΕΣΥ ΜΗΝ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΔΙΑΙΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.... ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ.....)

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 15:44:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GDS1
quote:
Συμφωνώ αν αναφέρεσαι σε ένα γενικότερο επίπεδο γιατί σε ειδικό επίπεδο (Πόσο χρονών είσαι;) ε εντάξει είπαμε...

ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΛΑΩ...ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ.

Η ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΙ; ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΟΣΟ ΔΙΑΡΚΕΙ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ/ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ.

CYBERMASTER

quote:
ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΕΓΩ ΛΕΓΕΤΩ I DON'T WANNA GROW UP KAI KAΛΛΙΤΕΧΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΟΜ WAITS ΕΝΩ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΜΙΣΗ ΛΕΠΤΑ......

ΟΠΟΤΕ...ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ...ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ...ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΑΚΟΜΗ...ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ.

CYBERMASTER

quote:
Το επάγγελμα σου ήταν μονάχος, μελισσοκόμος, μοναχικός δολοφόνος.

Ο ΚΟΥΦΟΝΤΙΝΑΣ ΗΣΟΥΝ;

CYBERMASTER

quote:
Α PIXELDREAM ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΜΕ....

ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ...ΟΜΩΣ...ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ;

.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 16:01:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ανήσυχη 7

Με συγχωρείς για το λαθάκι μου, δεν έγινε επί τούτου.
Συνέβη πάνω στον ενθουσιασμό μου!
Με βολεύει να πιστεύω κάτι τέτοιο γαρ... (το τεστ)

CYBERMASTER

Μπορεί να ήσουν μια "λεσβία" που παραμύθιασες κάποιους (κάτι που χρειάζεται υποκριτικό ταλέντο),
και έγινες "μοναχός" με ασχολία την μελισσοκομική για να καλύπτεις τους φόνους σου (ποιός ψάχνει για δολοφόνους σε μοναστήρι),
με την διακριτικότητα απαραίτητη για νά μην σε πιάσουνε, και δίδασκες σε ανόητους (αυτούς που πιάνονται) πως να την βγάζουν καθαρή, να δολοφονούν για 'σένα (αυτό κάνουν οι λογικοί στους αλόγους), κι εσύ να ζεις ευτυχισμένος/η!

Edited by - Αίολος on 05/05/2005 16:09:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 16:03:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΟΠΟΤΕ...ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ...ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ...ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΑΚΟΜΗ...ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ.



ΤΕΣΠΑ ΑΥΤΗ Η ΓΑΜΑΤΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ......
ΩΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΛΥΘΗΚΕ ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΩ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΓΟΤΑΝ PXL.MP3 ΚΑΙ ΗΤΑΝ 8 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ......
ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΜP3 ΤΟΥ ΛΙΝΚ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΠΥΤ ΤΟ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ DRG.ΜΡ3 Ο13 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ......
ΜΑΛΛΟΝ ΛΟΙΠΟΝ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΣΤΟ DRG......
ΕΝΩ ΕΓΩ ΚΟΛΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΡΧL ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΤΙΤΛΟ....

quote:
Ο ΚΟΥΦΟΝΤΙΝΑΣ ΗΣΟΥΝ;

ΔΙΟΡΘΩΣΗ Η ΚΟΥΦΟΝΤΙΝΑ ΟΧΙ Ο ΚΟΥΦΟΝΤΙΝΑΣ....

quote:
ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ...ΟΜΩΣ...ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ;

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΑΝΤΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΔΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ????

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 16:07:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
CYBERMASTER

Μπορεί να ήσουν μια "λεσβία" που παραμύθιασες κάποιους (κάτι που χρειάζεται υποκριτικό ταλέντο),
και έγινες "μοναχός" με ασχολία την μελισσοκομική για να καλύπτεις τους φόνους σου (ποιός ψάχνει για δολοφόνους σε μοναστήρι),
με την διακριτικότητα απαραίτητη για νά μην σε πιάσουνε, και διδάσκεις σε ανόητους (αυτούς που πιάνονται) πως να την βγάζουν καθαρή, να δολοφονούν για 'σένα (αυτό κάνουν οι λογικοί στους αλόγους), κι εσύ να ζεις ευτυχισμένος/η!



ΧΜ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΡΜΕΙΝΙΑ ΔΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ.....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 16:10:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μερσί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 16:27:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Διάγνωση:
------------------------------------------------------------
Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν άντρας στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Γερμανία περίπου το 1075.
Το επάγγελμα σου ήταν μονάχος, μελισσοκόμος, μοναχικός δολοφόνος.
-------------------------------------------------------------
Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
Ερευνητικός, εφευρετικός, σας άρεσε να φτάνετε στο βάθος κάθε πράγματος, να χάνεστε μέσα σε βιβλία. Ταλέντο στο δράμα, γεννημένος ηθοποιός.
---------------------------------------------------------------
Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
Ο κόσμος είναι γεμάτος από θλιμμένους, άρρωστους και μοναχικούς ανθρώπους. Θα πρέπει να βοηθήσεις αυτούς που είναι λιγότερο τυχεροί από εσένα.
--------------------------------------------------------------
Μήπως θυμάσαι τώρα?

μου φαινεται οτι και του 1991 ιδια ειναι...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 16:35:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μου φαινεται οτι και του 1991 ιδια ειναι...



ΟΧΙ ΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑΖΕΙ ΠΕΡΙΟΧΗ.....
ΤΟ 91 ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ
ΕΝΩ ΤΟ 88 ΣΤΗΝ ΤΑΫΛΑΝΔΗ
ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΟΕΜΒΡΗ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ???

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 17:51:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
7 / 1 / 1991

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 22:35:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φοβερός κώλος...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2005, 00:15:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΣ ΤΣ ΤΣ ...Vril, ΤΙ ΠΑΛΙΟΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ? ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΚΟΣ ΚΑΚΟΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ... ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ CYBERMASTER ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟΣΥΝΑΤΟΣ...

pixeldream ΚΑΙ CYBERMASTER, ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΙΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΙΣ "ΔΙΑΓΝΩΣΕΙΣ"...
ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ, ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ...

ΦΙΛΙΚΑ


ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2005, 00:50:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CYBERMASTER
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ...ΜΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΕΜΠΡΗΣΜΟΥΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ...ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΕΛΕΓΕΣ...ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΕΥΕΙΣ.

.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2005, 01:19:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
CYBERMASTER
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ...ΜΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΕΜΠΡΗΣΜΟΥΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ...ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΕΛΕΓΕΣ...ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΕΥΕΙΣ.

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΤΟΥΣ ΕΜΠΡΗΣΜΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΤΟ PXL2 PXL3 PXL4 PXL5 ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ PXL(ΣKETO) ΤΕΣΠΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΛΙΝΚ......
ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ 10/4/2005 ΚΑΙ ΤΟ ΛΙΝΚ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ......

http://briefcase.pathfinder.gr/file/pixeldream/33754/404462

ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

quote:
ΤΣ ΤΣ ΤΣ ...Vril, ΤΙ ΠΑΛΙΟΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ? ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΚΟΣ ΚΑΚΟΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ... ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ CYBERMASTER ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟΣΥΝΑΤΟΣ...

ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΣΕΙ ΜΑΛΛΟΝ Η ΔΙΑΙΤΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ......


quote:
pixeldream ΚΑΙ CYBERMASTER, ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΙΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΙΣ "ΔΙΑΓΝΩΣΕΙΣ"...
ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ, ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ...


Τ'ΑΚΟΥΣ ΩΡΕ PIXELDREAM....?????


quote:
φοβερός κώλος...




ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΝΑΙ CYBER-ΚΩΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2005, 01:50:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CYBERMASTER
ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΠΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΞΗΓΩ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΙΟ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ...CRADLE OF FILTH ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ RUIN OF ANGELS TO PXL5 EINAI H ΣYNEXEIA TOY KOMMATIOY...ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...ΕΕΕ!!!...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΕΞΥΠΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΜΙΑ ΔΙΑΠΛΑΤΥΝΣΗ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ.

.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2005, 02:02:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΠΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΞΗΓΩ...

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΑ ΛΙΝΚ ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΚΑ ΕΙΠΑ "Ε ΟΧΙ ΡΑ ΓΜΤ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ?????????" ΚΑΙ ΔΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ.....

quote:
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΕΞΥΠΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΜΙΑ ΔΙΑΠΛΑΤΥΝΣΗ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ.


ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΥΤΟ.....
ΤΕΣΠΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ......

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy