ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Ποσο χρονων ειστε?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Laryp
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2005, 14:17:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Laryp  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν έχει νόημα να ψάχνεις να βρεις νόημα γιατί νιώθεις μόνος σ' αυτή τη ζωή...
Εσύ είσαι 27 και νιώθεις έτσι...
Εγώ που είμαι μόλις 17 και νιώθω το ίδιο τι πρέπει να κάνω;;;
Να περιμένω να περάσουν τα 30;;
Είναι μάταιο δεν το βλέπεις....
Οι άλλοι πάλι δεν θα με καταλαβαίνουν....
Δεν θα αλλάξει αυτό...
Αυτοί θα ονειρεύονται το σήμερα...
Εγώ ήδη ονειρεύομαι το αύριο, ζω στο χθες και σιχάθηκα το παρόν...
Το να θέλω να με κατανοήσουν οι άλλοι είναι άσκοπο...
Για να σου δώσω ένα αισιόδοξο μήνυμα...
Τα ανήσυχα πνεύματα είναι κταδικασμένα στη μοναξιά τους....
Οι αετοί έχουν σύντροφο τη μοναχικότητα, τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδια.
Φ. Σύδνεϊ

Φωνές, αλαλαγμοί, χαρές
ενθουσιασμοί, ζητωκραυγές!
Και ποιος τολμάει να τους πει
πως νίκησαν οι δύσμοιροι
τρέχοντας στον ανεμπόδιστο δρόμο της κατηφόρας...
Χρ. ΚατσιγιάννηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2005, 14:48:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΕΤΟΣ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΧΑΜΕΝΟ ΠΡΟΒΑΤΟ ΜΑΛΛΟΝ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Laryp
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2005, 15:13:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Laryp  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευτυχώς έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου να το αλλάξεις αυτό...
Αν σε έχουν πείσει οι άλλοι γι' αυτό, τότε δεν έκανες καλά..
Άκουσε που σου λέω.Δεν χρειάζεται να σε καταλαβαίνουν οι άλλοι, αρκεί να καταλαβαίνεις εσύ τον εαυτό του.Λες πως είσαι χαμένο πρόβατο.
Αυτό πιστεύω πως αρκεί αρχικά....
Έχω επίγνωση του εαυτού μου και της κατάστασης σημαίνει είμαι σε θέση να την αλλάξω....
Άλλωστε για να ομολογήσεις ένα λάθος χρειάζεται τόλμη...
Ίσως και να βρεις το θάρρος και να το διορθώσεις.....
Αλλά σου ξαναλέω αν οι άλλοι σε έχουν πείσει για αυτό που είσαι ενώ εσύ έχεις διαφορετική γνώμη τότε υπερασπίσου τον εαυτό σου...
Η δύναμη βρίσκεται μέσα σου, εκεί θα βρίσκονται οι απαντήσεις που ζητάς......
Η μοίρα του ανθρώπου τις αλήθειες του....
Ο χρόνος είναι ο κήρυκας της αλήθειας.
Κικέρων
Η ιστορία θα σε κρίνει φίλε μου κι όχοι οι άνθρωποι που ζουν δίπλα σου...
Και μην ξεχνάς....
Ένας προφήτης δεν χλευάστηκε ποτέ περισσότερο όσο από τους γείτονές του...
Φιλικά πάντα....

Φωνές, αλαλαγμοί, χαρές
ενθουσιασμοί, ζητωκραυγές!
Και ποιος τολμάει να τους πει
πως νίκησαν οι δύσμοιροι
τρέχοντας στον ανεμπόδιστο δρόμο της κατηφόρας...
Χρ. ΚατσιγιάννηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lady Croft
Μέλος 1ης Βαθμίδας


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2005, 02:10:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lady Croft  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
geia ego eimai 15 on anywayΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Lilith N.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2005, 14:50:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lilith N.  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Lilith N.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 16

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ? Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Bast
Νέο Μέλος

Greece
34 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2005, 18:21:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Bast  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Bast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω παντως ειμαι 16 και το χαιρομαιετσι κι αλλιως η εποχη της εφηβιας ειναι η καλυτερη αφου ανακαλυπτεις τον εαυτο σου!!!!!! Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2005, 19:53:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΥΜΠΑΝ...ΤΙΠΟΤΑ ΔΗΛΑΔΗ...ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ Η ΣΤΙΓΜΗ...Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ...ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2005, 20:46:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάποιοι βρε, έχουν τόσα πολλά ονόματα και προσωπικότητες που λησμονούν ηλικίες.
Αχ, ας παραμείνω ωραία νέα ευτυχής υγιής ολίγον επιτυχής, αλλά κυρίως επιεικής γιά λίγο ακόμα. Και μετριόφρων.
ΩΠΑ, καλύτερα μιά ειλικρινής υπεροψία από μιά ψεύτικη μετριοφροσύνη. Βουλιάξαμε από δαύτες.
Σε ακολουθώ στο Σύμπαν. Μοσχοβολάει περισσότερο από δω.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
[Πιες με,με τα μάτια σου και θα σου κάνω πρόποση με τα δικά μου, ή άφησε ένα φιλί στο ποτήρι μου, και δεν θα ψάξω γιά κρασί...]
H αγάπη που αναζητάς είναι καλή.Αλλά η απρόσμενη καλύτερη.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lilith N.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 01:27:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lilith N.  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Lilith N.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΓΩ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ (ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ)
ΤΙ ΛΕΣ ΒΑΣΤ?

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 02:20:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στο σύμπαν δεν ακολουθείς κανέναν.
Στο σύμπαν δεν υπάρχει πάνω και κάτω.
Είμαστε οι στιγμές και όχι οι στιγμές στις στιγμές των άλλων.
Είμαι έξυπνος, αν αυτό είναι υπεροψία τότε είμαι υπερόπτης.
Όταν δεν θέλεις να είσαι έξυπνος επειδή έτσι προστάζει η μετριοφροσύνη…τότε είμαι υπερόπτης.
Αν πρέπει να κρύβουμε την κακομοιριά πίσω από την μετριοφροσύνη…δεν θα ασπαστώ ποτέ την μετριοφροσύνη .
Δεν είμαι μετριόφρονας.
Δεν είμαι υπερόπτης.
Είμαι εγώ.
Είμαι αυτό που νομίζουν ότι είμαι…αλλά...δεν θα γίνω ποτέ αυτό που νομίζουν οτι είμαι.

Ο pixeldream ακατανόητος όσο ποτέ.
Ο pixeldream στον ρολο του pixeldream.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 06:03:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
«Πόσο με κάνεις;... (Δεν μπορώ να το πω δημόσια... θα χάσω το target group μου!)»

1000!
©Μ_Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 09:21:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

[center]Στο σύμπαν δεν ακολουθείς κανέναν.
Στο σύμπαν δεν υπάρχει πάνω και κάτω.
Είμαστε οι στιγμές και όχι οι στιγμές στις στιγμές των άλλων.
Είμαι έξυπνος, αν αυτό είναι υπεροψία τότε είμαι υπερόπτης.
Όταν δεν θέλεις να είσαι έξυπνος επειδή έτσι προστάζει η μετριοφροσύνη…τότε είμαι υπερόπτης.
Αν πρέπει να κρύβουμε την κακομοιριά πίσω από την μετριοφροσύνη…δεν θα ασπαστώ ποτέ την μετριοφροσύνη .
Δεν είμαι μετριόφρονας.
Δεν είμαι υπερόπτης.
Είμαι εγώ.
Είμαι αυτό που νομίζουν ότι είμαι…αλλά...δεν θα γίνω ποτέ αυτό που νομίζουν οτι είμαι.


ΚAΛΟ... Ο χρόνος είναι μιά νύχτα που καραδοκεί μ΄ένα σφυρί κι ένα πελέκι στα εδώ γήινα δρώμενα. Στο σύμπαν ο πόνος δεν ακουμπά γονατιστός το κεφάλι στο έδαφος. ΄Ολα είναι λεύτερα.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
[Πιες με,με τα μάτια σου και θα σου κάνω πρόποση με τα δικά μου, ή άφησε ένα φιλί στο ποτήρι μου, και δεν θα ψάξω γιά κρασί...]
H αγάπη που αναζητάς είναι καλή.Αλλά η απρόσμενη καλύτερη.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 15:34:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Moz
quote:
Πόσο με κάνεις;

ΠΟΣΑ ΔΙΝΕΙΣ; ΔΩΡΟ Ο ΒΙΟΝΙΚΟΣ ΓΑΝΤΖΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΟΝΗ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 17:00:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
33 και νιωθω 17; Και πολλα βαζω!!! Η αγνοτητα ειναι παντα μικρης ηλικιας.

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Demon_LordGR
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
139 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 05:26:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Demon_LordGR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγώ 18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Lady Croft
Μέλος 1ης Βαθμίδας


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 22:36:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lady Croft  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

33 και νιωθω 17; Και πολλα βαζω!!! Η αγνοτητα ειναι παντα μικρης ηλικιας.

aa


καλως την παρθενα μαρια!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 23:03:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα νιάτα θέλουν απολαύσεις... Και τι γλυκό νιάτα ομορφιά γνώση κι ευτυχία να πηγαίνουν αντάμα.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Φοράω τα διάφανα...
Ξανθά λυτά μαλλιά μου!
Στη μοναξιά του δειλινού,
δώστε άρωμα βυθού.
Αστέρι,φως και άναμμα φεγγάρι βασιλιά μου!
Θαρρώ πως είμαι αλλουνού
αθάνατου θνητού...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lady Croft
Μέλος 1ης Βαθμίδας


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 23:07:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lady Croft  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τι λες καλε,ολα χωριστα πανε!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κολίμπρι
Νέο Μέλος

Greece
35 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 02:24:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κολίμπρι  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειπαμε να κάνουνε οτι θέματα θέλουμε.όχι κι έτσι!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φτάνει πιαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Lady Croft
Μέλος 1ης Βαθμίδας


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 13:56:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lady Croft  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν καταλαβα ποιο ειναι το προβληματακι σου?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΧΕΓΓΑΡΟΜΦΕΑΣ
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 14:37:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΧΕΓΓΑΡΟΜΦΕΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΓΩ Η ΧΕΓΓΑ ΕΙΜΑΙ 17 ΕΝΩ Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ Ο ΡΟΜΦΕΑΣ ΕΙΝΑΙ 40. ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΗΙΝΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΜΑΣ ΔΙΟΤΙ ΟΙ ΨΥΧΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΙΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΠΛΑΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ Ο ΘΕΟΣ ΕΠΛΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PurePoison
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 14:53:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PurePoison  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε μα! Δικιο εχει το παιδι! Τι τοπικ ειναι αυτα που ανοιγετε βρε παιδια?

Μην εμπιστευεσαι ποτε μια γυναικα που μπορει να πει με ευκολια την πραγματικη της ηλικια....Αμα μπορει να πει αυτο, μπορει να πει τα παντα! (γυναικες του φορουμ μην μου επιτεθειτε ολες μαζι...λυπηθειτε με, ειμαι μικρο ακομα!:P)
Τα ανοιγουν οι αντρες αυτα τα τοπικ για να μας περασουν απο δοκιμασιες...αισχος! Να κλειδωθει αμεσως! χεχεχε:P

Καλη εβδομαδα σε ολους!

Φιλια

Νικολ.

-Please don't leave this hell without me...Wait for me-

Ποιος ειναι ο επομενος που θελει να μ εχει...γραμμενη στην λιστα των εχθρων του να με βλεπει...?!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lady Croft
Μέλος 1ης Βαθμίδας


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 16:39:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lady Croft  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οποιος θελει απανταει!δεν αναγκασαμε κανεναν ν πει την ηλικια του!απλα συζηταμε...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

snoopy
Πλήρες Μέλος

Algeria
1042 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 21:49:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους snoopy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
PurePoison:
Μην εμπιστευεσαι ποτε μια γυναικα που μπορει να πει με ευκολια την πραγματικη της ηλικια....Αμα μπορει να πει αυτο, μπορει να πει τα παντα! (γυναικες του φορουμ μην μου επιτεθειτε ολες μαζι...λυπηθειτε με, ειμαι μικρο ακομα!:P)
Τα ανοιγουν οι αντρες αυτα τα τοπικ για να μας περασουν απο δοκιμασιες...αισχος! Να κλειδωθει αμεσως! χεχεχε:P

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ?
EΔΩ ΗΡΘΑΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΝΩΝΥΜΑ ΚΑΙ ΑΠΡΟΣΩΠΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ.
ΔΕΝ ΗΡΘΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΚΑΛΙΣΤΕΙΩΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΑΣ!!!
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ESOTERICA ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ ΚΑΚΙΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΛΙΓΟ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΑΝΤΡΕΣ, ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΡΙΣΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 19.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PurePoison
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 10:32:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PurePoison  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοι μου Snoopy και Lady, (ειχα ετοιμασει ολοκληρο κατεβατο να γραψω για να βγω "καθαρη" απο οποια παρεξηγηση, αλλα δεν υπαρχει λογος...)

Δεν θελω να αρχισω να λεω εγω τους λογους που εκανα πλακα, να μου απαντησετε παλι, να το παρω εγω κατακαρδα και να καταληξουμε να ανταλαζουμε "βαριες" κουβεντες...(Νεοι ειμαστε οχι μωρα παιδια αλλωστε για να καταληξουμε σε μαλλιοτραβιγμα on line) Αμα σας πρσβαλα ομως, συγγνωμη, αλλα ηταν μονο ενα "χαζο" μπορει αστειακι...δεν κρυβω την ηλικια μου, 20 ειμαι, σχεδον παιδι, και συχνα μπορει να λεω πραγματα αυθορμητα...

Κι επειδη δεν μου αρεσει να μιλαω ανωνυμα, ειμαι η Νικολ και ελπιζω το θεμα να μην τραβηξει παραπανω...Σκοπος μου ηταν να σχολιασω πανω στο κειμενο του/της Κολιμπρι αφου πιστευω πως ο καθενας μπορει να ανοιξει οτι τοπικ θελει χωρις να του κανει κανεις παρατηρηση...δειτε το λιγακι παλι και θα καταλαβετε το "υφος" μου...

Παλι καλα που ειπα πως δεν ηθελα να γραψω κατεβατο χεχεχχε!

Σας χαιρεταω πριν αρχισω να σας λεω και για την ζωη μου!

Φιλια

Νικολ

Ποιος ειναι ο επομενος που θελει να μ εχει...γραμμενη στην λιστα των εχθρων του να με βλεπει...?!

Edited by - PurePoison on 19/07/2005 10:36:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

snoopy
Πλήρες Μέλος

Algeria
1042 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 10:49:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους snoopy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ σε νόμιζα για άντρα.
Άν είχα προσέξει οτι είσαι γυναίκα δέν θα σου απαντούσαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PurePoison
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 10:56:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PurePoison  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εγώ σε νόμιζα για άντρα.
Άν είχα προσέξει οτι είσαι γυναίκα δέν θα σου απαντούσα

Ωχ ωχ να το παρω σαν πρσβολη αυτο τωρα? Να παρεξηγηθω? χεχε

Ποιος ειναι ο επομενος που θελει να μ εχει...γραμμενη στην λιστα των εχθρων του να με βλεπει...?!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sentna
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2005, 02:55:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sentna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΜΑΙ 26 ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΛΙΣ 6...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ALF
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
162 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 16:00:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ποτε αισθανωμαι 7 ετων ποτε 17 ποτε 27 και αλλες φορες 77 ετων εττηχως αυτες ειναι λιγες καλα να μαστε ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
x-files
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
192 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 18:55:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους x-files  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν και η ερωτηση ειναι καπως...αδιακριτη ..

Ειμαι σε θεση να απαντησω με ανεση ακομα .Ειμαι 29 και 1,5 μηνων ακριβως.
Εχω γεννεθλια στις 12 Ιουνιου.(του 1976)
Αν ειχα περασει τα 30, δεν ξερω αν θα μπορουσα να σου απαντησω ειλικρινα.
Παντως εχω καιρο ακομα ,ετσι???
Και μπορω να καθομαι ησυχη στον ...καναπε μου για αρκετους...μηνες!!!


....


"Life and death, energy and peace.
If I stop today it was still worth it for having been allowed to walk where I've walked,
which was to hell on earth, heaven on earth,
back again, into, under, far in between, through it, and above."(Gia Carangi)

Edited by - x-files on 25/07/2005 18:58:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy