ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ....
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 20
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 07:33:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ λυπάμαι για λογαριασμό σου, επειδή δεν έχεις το θάρρος και δεν είσαι άντρας, να μου ζητήσεις συγνώμη, που πετάχτηκες να με κατηγορήσεις άδικα χωρίς λόγο.

Για να δείς το μέγεθος της βλακείας σου -και να το δούν και μερικοί άλλοι- μπήκε ο loco και σε είπε "ντιντί" και εγώ είπα του loco οτι είναι "κακός και απαίσιος", δηλ. να σταματήσει αυτό που κάνει.

Βγαίνεις και κατηγορείς εμένα, αντί να την πείς στον Loco.

Στο είπα και πλαγίως, στο λέω και ευθέως, οτι βλέπεις φαντάσματα εκέι που δεν υπάρχουν. Μέσα στο μυαλό σου τα πράγματα παίρνουν κάποιες περίεργες διαστάσεις.

Λές, κατηγορείς, μεγαλοποιοείς τα πράγματα, ξεσηκώνεις τους πάντες και μετά θές να βγαίνεις και λάδι από πάνω.

Τι βλακείες ειναι αυτά που διάβασα πιο πάνω ?
"Σας ευχαριστώ φίλοι μου που συμπαραστέκσεστε στο Μάνο σας στις δύσκολες στιγμές του". Τι είναι πάλι αυτό ?
Δύσκολες στιγμές ? Ποιές ? Τι είναι δύσκολη στιγμή ?
Επειδή ¤έκανες την νιοστή σου γκάφα και πρέπει να ζητήσεις συγνώμη ?
Αυτή είναι η δύσκολη στιγμή ?

Την άλλη φορά ξεσήσωσες τον κόσμο οτι σφάξανε αρουραίους πάνω στην Αγία Τράπεζα και τα αίματα ... !
Τελικά τι ήταν ?
Ήταν ένα μπουκαλάκι με κόκκινο κρασί ...!

Ξεσήκωσες τον κόσμο, οτι και καλά "αποκάλυψες" οτι πίσω από την μεταλική πόρτα έχει και άλλη πόρτα ΙΔΙΑ. Τράβηξες και βίντεο είπες !
Στο τσιμεντένιο δωματιάκι έχει μια πόρτα ΞΥΛΙΝΗ και ακουμπισμένη στον τοίχο και διάφορα άλλα σκουπίδια. Άλλη πόρτα πάντως δεν έχει.

Μετά, να χαράζεις στα δεντράκια ή το οτιδήποτε, είναι βανδαλισμός.
Δεν έχειες ούτε εσύ ουτε κανένας άλλος το δικάιωμα να χαράζεις, να ψεκάζεις ή να λερώνεις το οτιδήποτε, δέντρο ή τοίχο.

Δεν έχεις το διακαίωμα να λερώνεις το οτιδήποτε.

Ούτε το esoterica. Το ότι ανοίγεις δέκα τόπικ, δε σημαίνει οτι είσαι υπεράνω του νόμου.

Αυτά.
Σύνελθε !



Edited by - Vril on 03/04/2005 09:09:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 09:23:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Λυπάμαι, αλλά δεν θέλω. Στο είπα και έξω από το σπίτι σου.

Για σένα εφήβρα το "άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται"



Ξέρεις, Vril, τα κινητά τηλέφωνα είναι πολύ σπουδαία εφεύρεση. Εκτός και αν στην ξωτικοχώρα του Valinor δεν πιάνουν σήμα...

Φιλικά,
*πρώην Kaizer



Η πλάκα είναι

φίλε πρώην Κάιζερ (μπορείς να βάλεις τρείς λέξεις σε όποια σειρά θέλεις)

οτι και κινητό έχω, και πιάνει στη χώρα των ξωτικών ή του Valinor και το σημαντικότερο, scripta manent...Καλά, όχι μόνο τα γραπτά.
Κάποια λόγια τα παίρνει ο αέρας, ενώ κάποια άλλα όχι.

Πίστεψέ με οτι ξέρω πολύ καλά για τί πράγμα μιλάω !
Πώς να στο πώ, από πρώτο χέρι...

Σε συγχαίρω για την παρατηρητικότητά σου και την οξυδέρκειά σου Ανθυπολοχαγέ, έχεις κάποια ... χαρίσματα και στρατηγικές .. ικανότητες. Απλά, μην μπερδέψεις το πεδίο μάχης με την πολιτική.

Άλλο ο στίβος μάχης και άλλο η κρεβατοκάμαρα της Λουκριτίας Βοργία.

χε χε,

ο κακός (όνομα και πράμμα) Βρίλ



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 09:31:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΚΕΨΕΙΣ ΧΑΡΑΓΜΕΝΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΔΕΝΤΡΑΚΙΑ/ΛΕΚΕΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΕΥΡΗΚΑ/ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ.....ΚΑΙ ΕΓΩ Ο ΜΛΚΑΣ ΣΦΑΖΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ............ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ.....ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΥΠΑΜΑΙ......ΜΟΝΟ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ....ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΗΛΙΘΙΟΠΟΙΗΣΗΣ;.....Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΜΟΥ ΔΗΛΩΣΕ ΑΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΚΑΤΩΤΕΡΗ;......ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΗΤΕ/ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΓΙΑ ΛΕΚΕΔΕΣ.....ΕΔΩ ΛΥΠΑΜΑΙ.....ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ/ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ/ΜΥΡΙΣΑ ΜΠΑΡΟΥΤΙ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ.


ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ
ΔΕΝ ΠΛΗΓΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ
ΔΕΝ ΛΕΡΩΝΟΥΜΕ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΑ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ EMAIL
ΤΟ FORUM ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ/090......ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ........ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΣΑΝ ΛΕΚΕΣ.

ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΜΑΣ/ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ.

ΦΙΛΙΚΑ...Ο ΑΛΑΘΗΤΟΣ/ΠΑΝΣΟΦΟΣ/ΠΙΞΕΛΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ/ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟΣ/ΣΥΓΧΩΡΙΑΝΟΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟΙ ΤΣΑΚΩΜΟΙ/ΔΕΙΓΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ.

You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back.

The Bugle sounds and the charge begins
But on this battlefield no one wins
The smell of acrid smoke and horses breath
As I plunge on into certain death.

IRON MAIDEN
The Trooper

AN TO ΕΣΤΕΛΝΑ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ;
ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΗΣΕΙ ΤΩΡΑ;

Don't judge a book just by the cover
Unless you cover just another
And blind acceptance is a sign
Of stupid fools who stand in line.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 09:38:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ VRIL....ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΠΟΤΕ.......ΧΩΡΙΣ ΕΙΡΩΝΙΑ.....ΦΙΛΙΚΑ.

Don't judge a book just by the cover
Unless you cover just another
And blind acceptance is a sign
Of stupid fools who stand in line.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 10:05:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ μου Μάνο

να ζεις να αγαπάς και να μαθαίνεις

στο εύχομαι από καρδιάς...

και να μάθεις να αγνοείς


G.


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 10:31:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όταν ζεις,αγαπάς και μαθαίνεις...
πώς αγνοείς???

Και της αυγής το φεγγοβόλο αστέρι της νύχτας το ξημέρωμα θα φέρει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 10:35:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΑΓΝΟΕΙΣ.........ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ........ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΥΣΕ........;

Don't judge a book just by the cover
Unless you cover just another
And blind acceptance is a sign
Of stupid fools who stand in line.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Invader
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
408 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 11:25:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Invader  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλτατε mano, η έκφραση του πανκάκιστου και απαίσιου και τρισάθλιου Vrill
quote:
καλωσήρθατε στον kindergarden ''τα χαρούμενα μελλισάκια'' συνοψίζει πλήρως το επίπεδο του topic σου.

Καλά που έχουμε και εσένα να μας ξυπνάς την αθώα παιδική μας ψυχή, γιατί η πολύ σοβαρότητα θα μας φάει εδω μέσα βρε παιδί μου...

Φιλικά,
*πρώην KaizerΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 12:48:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΔΕΝ ΑΓΝΟΕΙΣ.........ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ........ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΥΣΕ........;

Don't judge a book just by the cover
Unless you cover just another
And blind acceptance is a sign
Of stupid fools who stand in line.


και εσύ που ξέρεις τι εννοούσε??στο μυαλό της είσαι?μα ακόμα και αν εννοούσε αυτό μόνη της δεν μπορεί να το πει?

Και της αυγής το φεγγοβόλο αστέρι της νύχτας το ξημέρωμα θα φέρει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 12:52:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε ΑΔΕΛΦΕ ΤΣΑΝΤΙΣΜΕΝΟ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟ ΟΤΙ ΣΟΥ ΤΡΩΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΥΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.......

ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΒΡΙΛ ΔΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΣΟ ΚΑΚΟΣ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΠΛΕΟΝ ΕΣΥ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕΣ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ.....
ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΟΧΛΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ.................

ΞΕΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!! ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΕ ΛΙΓΟ....

ΤΙ ΣΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΤΟΝ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ.......
ΕΠΙΣΗΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΒΑΛΕΣ Η ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΓΩΣΕΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ????
ΚΑΙ ΔΛΔ ΠΟΙΟΣ Η ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...????
ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ????

ΜΗΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙΣ ΛΙΓΟ????
ΜΗΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ????
ΤΙ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑΤΑ ΣΟΥ???
ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΣΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΞΕΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΣΕ........

ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΑΝΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΝΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΛΑΣΟΥΝ..........

ΜΙΑ ΠΑΡΑΚΛΙΣΗ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΤΟΥ ΠΟΡΕΙΑ...........


------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Invader
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
408 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 13:18:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Invader  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΞΕΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!! ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΕ ΛΙΓΟ....
ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΣΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΞΕΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΣΕ........

Για μάζεψε τη γλώσσα σου αλητάκο. Δεν είσαι σε καμιά καφετέρια με τα φιλαράκια σου, αν και ίσως θα ήταν καλύτερα να πήγαινες εκεί, ή, ακόμα καλύτερα, να διάβαζες κανά βιβλίο μπας και μάθαινες τίποτα.
Είσαι ο τελευταίος που θα πει στον οποιονδήποτε εδω μέσα να ''ξεκολήσει'' και να ''συνέλθει''.
Alles klar?


Φιλικά,
*πρώην KaizerΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 13:48:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Είσαι ο τελευταίος που θα πει στον οποιονδήποτε εδω μέσα να ''ξεκολήσει'' και να ''συνέλθει''.
Alles klar?


Τώρα μάλιστα, σιγά βρε Kaizer να μην καταλάβει ο πιτσιρικάς το "Alles Klar?". Έχει να μάθει εκατομμύρια πράγματα πριν μάθει αυτό.

Και μεταξύ μας φίλε Kaizer: Er spricht nicht mal Griechisch richtig glaubst du dass er Deutsch lernen kann?



C'est la vie and i am livin' la vida LOCA!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 15:21:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ;

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 15:23:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε σκέφτομαι..
Όχι δε σε σκέφτομαι!
Σε σκέφτομαι να έρχεσαι μέχρι τα σκαλιά του σπιτιού μου
μα δεν ακούω κάποιον να χτυπά την πόρτα..
Σε σκέφτομαι κ άπου μακριά να πονάς και να αγωνιάς
παν πληγωμένο πουλί του νότου
και θέλω τόσο να σε βοηθήσω
μα δεν με αφήνεις..
Σε σκέφτομαι να ψάχνεις την αγάπη
πόσο εύχομαι, να ‘ξερες, για να την αναγνωρίσεις..
Σε σκέφτομαι να λαχταράς για μια βόλτα
και αναρωτιέμαι γιατί δε βγαίνεις απόψε που το φεγγάρι λάμπει..
Σε σκέφτομαι να πολεμάς για την αλήθεια
και κανείς να μην σε καταλαβαίνει..
Σε σκέφτομαι να δίνεις παντού τις αρετές της ψυχής σου
μα αυτός ήταν ο λόγος που σε αγάπησα..
Σε σκέφτομαι..
Όχι δε σε σκέφτομαι!
Και θέλω πάντοτε, όπου και αν βρίσκεσαι, να ‘σαι καλά..

Και της αυγής το φεγγοβόλο αστέρι της νύχτας το ξημέρωμα θα φέρει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 16:48:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλέ μου "κακέ" VRIL ,ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ που παρορμόμενος απο άσχημες ψυχολογικές καταστάσεις,της στιγμής παρεξήγησα τα γραφομενά σου ,στο πρώτο σου μήνυμα,όπου με το ιδιότυπο χιούμορ σου,δίνεις απάντηση στο Loco καλυπτωντάς με.

επισης ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ και στον jonniebegood,για τον λογο που προανεφερα

χαιρομαι που βρεθηκαμε και κουβεντιασαμε απο κοντα,στην υπεροχη πεντέλη μας

με απεραντο σεβασμο και αγαπη ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMS

Edited by - manos on 03/04/2005 16:53:11

Edited by - manos on 03/04/2005 16:54:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 17:49:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜμμμμ VRILLAKO TI ΕΠΑΘΕΣ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ "ΔΙΑΒΟΛΙΚΗ" ΚΑΚΙΑ

ΟΛΟΙ ΚΑΚΟΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΩΤΙΚΟΥΛΑ ΚΑΙΖΕΡ ΜΗΝ ΤΙΣ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ

ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΣ....

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 20:19:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

καλέ μου "κακέ" VRIL ,ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ που παρορμόμενος απο άσχημες ψυχολογικές καταστάσεις,της στιγμής παρεξήγησα τα γραφομενά σου ,στο πρώτο σου μήνυμα,όπου με το ιδιότυπο χιούμορ σου,δίνεις απάντηση στο Loco καλυπτωντάς με.

επισης ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ και στον jonniebegood,για τον λογο που προανεφερα

χαιρομαι που βρεθηκαμε και κουβεντιασαμε απο κοντα,στην υπεροχη πεντέλη μας

με απεραντο σεβασμο και αγαπη ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMS

Edited by - manos on 03/04/2005 16:53:11

Edited by - manos on 03/04/2005 16:54:15


Χαίρομαι που διάβασα τά λόγια σου.
Εγώ δεν έχω τίποτε προσωπικό εναντίων σου και νομίζω οτι φάνηκε και από την συζήτησή μας.
Εκτίμησα ιδιαίτερα οτι βρέθηκε η λύση και το σημείο από όπου εκτροχιάστηκε η υπόθεση.

Να ξέρεις οτι εκτίμησα ιδιαίτερα την προθυμία σου "να βάλεις ένα χεράκι", γιατι 2 τόννοι κολλημένοι σε ανηφόρα είναι όντως ένα μεγάλο πρόβλημα.

Έυχομαι αυτη η προθυμία σου να ξεκολάς κολλημενα να σε συντροφεύει και σε αυτό το φόρουμ αλλά και γενικότερα.

Λυπάμαι αν σε στεναχώρησα με τα ιδιαίτερα σκληρά λόγια μου.
Παραδέχομαι οτι ήμουν ιδιαίτερα κακός μαζί σου και σου ζητώ συγνώμη για την όποια αναστάτωση που σου προκάλεσα.

Φεύγω από αυτό το τόπικ, στο οποίο μπήκα αρχικά για να υπερασπίσω τον Μάνο. Δεν έχω να πώ τίποτε άλλο σχετικά με την παρεξήγηση, ούτε στα ελληνικά αλλά ούτε και στα γερμανικά.

Ευχαριστώ.

ο κακός αλλά όχι άδικος Βρίλ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 21:04:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΗΡΕΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΕΙΡΗΝΗ ΥΓΕΙΑ ΨΥΧΗΣ...
ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΜΟΡΦΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟΨΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΟΛΩΝ...
---
ΑΝΑΛΑΦΡΟ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΟ ΣΚΕΠΑΣΕ ΧΙΟΝΙ
ΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΑΣ ΑΠ΄ΑΚΡΗ Σ΄ΑΚΡΗ
ΚΡΥΑ Η ΝΥΧΤΑ ΜΑΣ ΚΥΡΙΕΥΕΙ
ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ.
ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΤΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΧΑΙΔΕΥΕΙ...


ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Invader
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
408 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 22:10:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Invader  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και μεταξύ μας φίλε Kaizer: Er spricht nicht mal Griechisch richtig glaubst du dass er Deutsch lernen kann?

Sei nicht so bos, kamarad Loco! Gib ihm eine chance! Ich glaube bis meinem τot...
Την τελευταία φράση θα στην έλεγα καλύτερα στα λατινικά, αλλά μετά απο εφτά χρόνια που έχω να ασχοληθώ, τι περιμένεις...

Φιλικά,
*πρώην KaizerΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 23:42:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΣΥΓΧΕΕΤΕ ΤΟ ΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΙΣΦΟΡΑ ΣΑΣ

ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΤΟΠΙΚ ΟΛΟΙ ΑΞΙΖΕΤΕ !!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΡΙΨΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΠΕΠΟΙΘΗΣΗ

ΔΟΓΜΑ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ Ο ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΟΥΤΕ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ

ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΑΣΤΕΙΑ" ΠΛΕΥΡΑ ΟΣΟ ΑΚΡΑΙΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ!!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 00:01:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Καλέ μου Μάνο

να ζεις να αγαπάς και να μαθαίνεις

στο εύχομαι από καρδιάς...

και να μάθεις να αγνοείς


G.


οπως εσυ με τον admin πχ, ε?


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 00:12:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

επισης ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ και στον jonniebegood,για τον λογο που προανεφερα

χαιρομαι που βρεθηκαμε και κουβεντιασαμε απο κοντα,στην υπεροχη πεντέλη μας


βρε Μανο, αν δεν τα λεγαμε απο κοντα δεν θα καταλαβαινα γιατι μου ταριξες και γιατι μου ζητας συγνωμη.


και για να μην παρεξηγηθει και απο αλλους, το σχολιο μου περι νεας κατηγοριας με τιτλο "προσωπικα", απευθυνοταν στην γλυκεια μου G που τοσο πληγωσε ο κακος admin!

πρεπει ναναι πιο κακος κι απ τον κακο Βριλ!!!


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 00:16:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

και για να επανελθω στο θεμα, μπορω να παραθεσω λιγη ποιηση απο αυτην που προτιμω?

"αααχ

γιατι γλυκο μου σουητχαρτ

αααχ

να με πληγωνεις τοσο χαρντ"


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 04:28:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
semina

quote:
και εσύ που ξέρεις τι εννοούσε??στο μυαλό της είσαι?

ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΛΩΝ ΣΑΣ.....ΟΠΩΣ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΛΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.

quote:
μα ακόμα και αν εννοούσε αυτό μόνη της δεν μπορεί να το πει?
ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ;

ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΜΥΣΤΙΚΟ ΚΩΔΙΚΑ....ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ...........ΓΙΑΤΙ;.............ΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ..........ΓΙΑΤΙ;........ΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.......ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.

Don't judge a book just by the cover
Unless you cover just another
And blind acceptance is a sign
Of stupid fools who stand in line.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 06:07:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή, εγώ σίγουρα σας σκέφτομαι! Και φυσικά μιλάω απολύτως ειλικρινά... δείτε την Ανακοίνωση στο Forum "Απόψεις, Προτάσεις κ.ά." με τίτλο: Επίσημη Συνάντηση ESOTERICA.gr - 10/4/2005 (για τα Μέλη των Forums)!

Πολύ περισσότερο... συμμετέχετε στην εκεί σχετική Συζήτηση.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

3ADA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


301 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 08:15:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 3ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΑΝ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ???
ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ Η΄ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ ΑΞΙΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ.

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΝΑΞΙΟ ΛΟΓΟΥ Η΄ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ?

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΥΞΗΘΕΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΩΝ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ...

ΦΙΛΙΚΑ 3ADAΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 08:38:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν,

καλημέρα σε όλους

Semina : Πράγματι ο αγαπητός pixeldream έχει δίκιο ως προς την διευκρίνηση που σου έδωσε στην ερώτηση σου....

ομολογώ ότι έτσι όπως το έγραψα βέβαια αυτό το αγνοείς έμοιαζε να συνδέεται με τα ακριβώς από πάνω και καταλαβαίνω γιατί μπερδεύτηκες...

και όπως καταλαβαίνεις φυσικά... δεν είναι δυνατόν να είμαι συνέχεια online για να διευκρινίζω ...


Για τους υπόλοιπους τώρα:

χαίρομαι ιδιαίτερα που λύθηκε αυτή η παρεξήγηση μεταξύ σας και ακόμη περισσότερο χαίρομαι που ο κάθε ένας από εσάς είχε τα "κότσια" να ζητήσει συγνώμη και εντός του φόρουμ...

αυτό είναι ένα παράδειγμα προς μίμηση για όλους, και πάλι μπράβο !

τέλος, αν και λίγο "άγαρμπο" ως προς την διατύπωση του, το χιούμορ σας ήταν ευχάριστο διάλειμα από τις γενικότερου τύπου συζητήσεις στο εδώ φόρουμ..

ελπίζω πως του χρόνου την πρωταπριλιά θα είμαστε όλοι ακόμα εδώ να
ξαναστειευτούμε και να γελάσουμε (χωρίς τους τσακωμούς ε?)

και πάλι εύχομαι σε όλους μία πολύ καλή μέρα

Galadriel

Υ.Γ. Τζώνυ δεν ήξερα ότι είσαι και ποιητής !!!!


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 11:55:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Υ.Γ. Τζώνυ δεν ήξερα ότι είσαι και ποιητής !!!!



δεν ειναι δικο μου γλυκεια μου ξωτικουλα.


μη μου πεις οτι δεν ξερεις το τραγουδι!


ειναι ρεμπετικο απο Ελληνες μεταναστες στην Αμερικη.


να και ενα παλαιοτερο...

.


της θαλασσας κατω κακιά

του βαποριου αματι

που πηραν την αγαπη μου

και τηνε χαρονται αλλοι


.

βρε και γιατι δεν μας τον λες,

βρε και γιατι δεν μας τον λες

τον πονο πουχεις

κι ολο κλαις


.

παναθεμα τη τη στιγμη, κοριτσι μου

παναθεμα την ωρα

οπου σε πρωτογνωρισα, μικρουλα μου

σε τουτη δα τη χωρα


βεβαια λειπει η μουσικη, δηλαδη το 90%, οποτε προσπαθησε να τα ακουσεις!


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 12:17:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΚΕΨΕΙΣ
Σκέφτομαι συνέχεια
Σκέφτομαι το χθες
Σκέφτομαι τα λάθη
Σκέφτομαι τι λες

Σκέφτομαι για σένα
Σκέφτομαι για μένα
Σκέφτομαι το τέλος
Σκέφτομαι ότι κι αν λες

Οι σκέψεις μου ποτάμι
Κυλάνε στο μυαλό
Κυλάνε και γυρνάνε
Σε σένα που αγαπώ

Το ξέρω πως δε θέλεις
Ξανά να το σκεφτώ
Το τέλος όμως φτάνει
Και ας μη το θέλω εγώ

ΟΣΟ ΖΩ ΕΛΠΙΖΩ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 14:34:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Admin XAΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΟΛΟΥΣ.
ΑΓΩΝΙΩ!
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΚΥΛΟΥΝ ΟΜΑΛΑ.
ΜΑΝΟ, ΟΙ ΠΙΚΡΙΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ.ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ.
ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΔΩ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 20 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy