ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Απιστία. Θα συγχωρούσατε τον/την σύντροφό σας; Πόσο εύκολα; Πόσο ανώδυνα;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2005, 17:27:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπέρα σας, πρέπει να σας ομολογήσω ότι ένιωθα το μαύρο πρόβατο της παρέας μιας και ήμουν η μόνη που είχα δηλώσει άπιστη, μετά την εμφάνηση του nst όμως ξαναβρήκα το θάρος να σας γράψω.
Προς θεού δεν επικροτώ την απιστία μπορώ όμως να την καταλάβω.
Ενας άντρας που είναι παντρεμένος απο τα 18-20 χρόνια του και σήμερα είναι 35 χρονων με 4 παιδιά θα μου φανεί λογικό να κερατώσει την γυναίκα του, λιγότερο λογικό θα μου φαινόταν όμως για έναν άντρα που είναι 40 χρονών πρόσφατα πανρεμένος και έχει ένα παιδί 2 χρονών.
Θα μου πείτε ότι κακός δικαιολογείς τον πρώτο διότι ποίος του είπε να πάει να παντρευτεί και να κάνει παιδιά ε! τι να κάνουμε η ζωη έχει και καλούς και κακούς έχει και αδύναμους έχει και χαζούς έχει και άτυχους πρέπει να σκύβουμε πάνω απο όλους και να τους ακουμπάμε με όσον το δυνατόν περίσια συχώρεση και κατανόηση.
Και δεν εννοώ ότι όσοι κερατώνουν είναι κάτι απο τα παραπάνω μπορεί και όλα μπορεί και τίποτα απο αυτά και να είναι μια χαρά ανθρώποι.
Νομίζω ότι οι περισότεροι μιλάτε απο την πλευρά του θύματος, αμυνόμενοι μιας και ως οι σωστοί στην σχέση δεν θα είσασταν ποτέ οι άπιστοι.
Θεωρόυμε λοιπόν ως δεδομένο οτι ο άλλος είναι ερωτευμένος μαζί μας και ότι και εμείς είμαστε μαζί του οπότε απιστία δεν χωράει ή μήπως και να ξέρουμε ότι δεν είμαστε ερωτευμένοι και ότι και αυτός δεν είναι ερωτευμένος δεν χωρά και άν το κάνει τον καταδικάζουμε γιατι ήταν αδύναμος και αυτό που έκανε δεν ήταν σωστό ή δεν μας νοιαζει καθόλου τον καταδικάζουμε ως επί το πλείστον διότι μας απέριψε έμας? Πως τόλμησε!

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Helenaki
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2005, 17:37:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Helenaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμμμ θα συμφωνήσω με την τριανταφυλλιά. Η αλήθεια είναι να βάζουμε κ τον εαυτό μας στην θέση αυτή. Στο να απιστήσει τον άλλον. πιο παλιά το είχα κάνει κι εγώ αλλά τον χώρισα αμέσως για να είμαι με τον άλλο. Και αυτό είναι το πιο σωστό να κάνεις. Ο γάμος όμως είναι τελείως διαφορετική υπόθεση από ότι η σχέση. Εκεί ζητώ πλήρη αφοσίωση και από τους 2. Όλα αυτά θεωρητικά βέβαια!Είναι να μην σου τύχει.

"Η μεγαλύτερή μας έκπληξη είναι ο ίδιος μας ο εαυτός..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2005, 17:50:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

1] Ο άνθρωπος είναι μονογαμικό όν?
2] Μια σχέση 3 χρόνων έχει πολλά κοινά με την ίδια σε δέκα χρόνια?
3] Μπορεί να σε καλύπτει επ'άπειρον το ίδιο άτομο?
4]Απιστία είναι να μην διαπράξεις το εν λόγω αδίκημα ή να μην το σκεφτείς?


1)Εγώ προσωπικά δεν ένιωσα ποτε μονογαμικο όν ούτε καν τώρα που είμαι παντρεμένη και ερωτευμένη με τον άντρα μου, επέλεξα μαζί του να είμαι πιστή και αφοσιωμένη .Τυχαίνει καμια φορά να κάνουμε βόλτα και να του λέω κοιτά αυτή η κοπέλα τι όμορφη που είναι και οι δυο μαζί να την σχολιάζουμε με θαυμασμό και ειλικρίνεια.
2)Οχι δεν έχει στα δέκα χρόνια μπορεί να είναι καλύτερα μπορεί όμως και χειρότερα.
3)εξαρτάτε, αν απο την αρχή φρόντισες να βρείς ενα άτομο που όχι απλά το ερωτεύτηκες αλλά σε καλύπτει τουλάχιστον σε αυτά που θεωρείς βασικά, σε αυτή που θεωρω μια απο της καλύτερες τον περιπτώσεων, παλεύετε.
4)για μένα το να το σκεφτείς και μόνο είναι αδίκημα.

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2005, 20:19:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αφροδίτη μου δεν μπορώ να το πιστέψω πως ένα άτομο σαν κι εσένα τόσο ρομαντικό και τόσο ζωντανό να έχει ερωτευτεί μόνο μια φορά... βέβαια από την φράση που χρησιμοποιείς "Αλλά ήταν ζωή και θάνατος." μπορώ να καταλάβω ότι δεν θα ήταν κάτι normal..
μπορώ να σε καταλάβω απόλυτα... Εχω ζήσει κι εγώ μια πολύ αλλόκοτη σχέση που ήμουν ερωτευμένη όσο δεν πήγαινε άλλο... πέταγα στα ουράνια .. και κάθε τόσο έκανε κάτι που με πέταγε κάτω απότομα αλλά έβρισκα την δύναμη και ξανασηκωνόμουν και ξαναπέταγα ... Ήμουν ένα πουλάκι που αν και πληγωμένο αρκετές φορές από το ίδιο προσωπο πέταγε στα ουράνια για πολύ καιρό. όμως μην απογοητεύεσαι... Να είσαι σίγουρη ότι θα ξαναερωτευτείς πολύ έντονα και θα είναι κάτι ουσιαστικό.
υ.γ.μια ευχή και συμβουλή απο μια Τοξοτίνα που αθτήν την περίοδο νιώθει ότι εχει βρει το άλλο της μισό.

"Η μεγαλύτερή μας έκπληξη είναι ο ίδιος μας ο εαυτός..."


Μιά φορά ερωτεύτηκα που να μην έσωνα. Τώρα ... αν σου πω πως με έχουν ερωτευτεί πολλοί άντρες θα το πιστέψεις; Χαμός. Αλλά το αντιμετωπίζω με ψυχραιμία. Κύττα μιά Αφροδίτη... Τι περιμένεις. Πάντως πιστή ήμουν και είμαι. Το γουστάρω αυτό. Δεν συγκινούμαι από λουλούδια και τρυφερές εξομολογήσεις. Τον άντρα τον θέλω αφέντη. Λίγο σκληρό βρε παιδί μου. Μαζεύομαι. Θα μας φάνε... ΄Αρχοντα. Μεταξύ μας...Μη σου φύγει κουβέντα...
Γιά να σοβαρευτώ όμως και να σου πω κάτι περίεργο τώρα. Εγώ δεν έπεφτα... Δεν λύγιζα τότε. Στητή τον έζησα αυτόν τον θάνατο... Βρε Τοξοτάκι σαν κι εμένα κι εσύ, που πήγε η αισιοδοξία μου; Γιά πες; Ντροπιάζω τη λάμψη των ζωντανών τούτων πλάσματων.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
αχ έχω κι ωραία φτερά...

Δεν ξέρω αν είναι όμορφα τα φτερά μου,
μα να με πιάσεις δεν μπορείς
υψώνω τα πανάρχαια οχυρά μου
όνειρά μου
θαύματά μου
ίσως γιά τ΄αύριο να απορείς...
Πέταξα.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Στο βαθμό που γνωρίζετε την αγάπη γίνεστε η αγάπη!Η αγάπη είναι κάτι παραπάνω από ένα συναίσθημα!Είναι μία φυσική δύναμη και πρέπει συνεπώς να περικλείει την αλήθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2005, 21:23:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τριανταφυλλιά είμαι η οχι ο nst και εχω λάβει μέρος και σε ελεύθερη σχέση και σε σχέση γάμου οπου είμαι ακόμη.
Εγώ δεν επικροτώ την απιστία και δεν πιστεύω ούτε στον όρο ''απιστία'' ούτε στον όρο ''κέρατο''.

ο ''γάμος'' για μένα είναι ενα κοινωνικό συμβόλαιο που γίνεται για πρακτικούς λόγους [παιδιά] και οικονομικούς[ αγορέςκλπ].
Μια σχέση αν είναι ουσιαστική θα κρατήσει και με, και χωρίς τον ''γάμο''.

Απο εκει και πέρα επειδή δεν μπορώ να εξασφαλίσω,ούτε νομίζω οτι μπορεί να μας εξασφαλίσει κανείς για τα ισόβια αισθήματα του θεωρώ οτι όλα μπορεί να συμβούν.

Απλώς βλέπω συνέχεια γύρω μου αυτή την ''απιστία'' που κανείς δεν δέχεται, να οργιάζει και αναρρωτιέμαι ποιοί είναι τελικά όλοι αυτοί οι άπιστοι με τόση ''πίστη'' που βλέπω εδώ?

φιλικάΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2005, 21:34:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τριανταφυλλιά είμαι η οχι ο nst και εχω λάβει μέρος και σε ελεύθερη σχέση και σε σχέση γάμου οπου είμαι ακόμη.
Εγώ δεν επικροτώ την απιστία και δεν πιστεύω ούτε στον όρο ''απιστία'' ούτε στον όρο ''κέρατο''.

ο ''γάμος'' για μένα είναι ενα κοινωνικό συμβόλαιο που γίνεται για πρακτικούς λόγους [παιδιά] και οικονομικούς[ αγορέςκλπ].
Μια σχέση αν είναι ουσιαστική θα κρατήσει και με, και χωρίς τον ''γάμο''.

Απο εκει και πέρα επειδή δεν μπορώ να εξασφαλίσω,ούτε νομίζω οτι μπορεί να μας εξασφαλίσει κανείς για τα ισόβια αισθήματα του θεωρώ οτι όλα μπορεί να συμβούν.

Απλώς βλέπω συνέχεια γύρω μου αυτή την ''απιστία'' που κανείς δεν δέχεται, να οργιάζει και αναρρωτιέμαι ποιοί είναι τελικά όλοι αυτοί οι άπιστοι με τόση ''πίστη'' που βλέπω εδώ?

φιλικά


Παντού και πουθενά καλή μου...
΄Οντως οργιάζει. Δεν ξέρω γιατί. Πέφτω το βραδάκι κοιμάμαι ήσυχη. Δεν μπορώ να αναρωτιέμαι τι κάνει ο καλός μου ή τι δεν κάνει; Αφήνεις τα πράγματα και τις καταστάσεις. Δεν αγωνιάς, δεν τρελλαίνεσαι. Ο χρόνος αποδεικνύει σαρώνει δίνει χαρές, ή αφαιρεί.
Δεν ξέρω γιατί πρέπει να απιστήσω.
Δεν γνωρίζω γιατί πρέπει να παίξω σε πολλά ταμπλώ.
Δεν έμαθα να κρύβομαι.
Να χτυπάει το κινητό και να τρέμω.
Μην το δει ο άλλος. Να καλύπτομαι. Να χρησιμοποιώ άλλους γιά να με καλύψουν.
Κι αν φάω κέρατο, χοντρό ή λιγότερο, θα φύγω.
Με τη μία.
΄Οχι γιατί είμαι υπεράνω, αλλά γιατί θα σπάσει το γυαλί και θα γίνουνε όλα κομμάτια.
Μιά φίλη λέει κάνε το πριν στο κάνουν. Νιώθεις καλύτερα. Μπορεί να έχει δίκιο.
Μπορεί και όχι.
Πάντως η αμφιβολία και μόνο με κάνει νά φεύγω.
Και να μη γυρίσω.
Δεν μου λείπει, δεν μας λείπει κάτι.
Καλέ γιατί να μοιράζομαι τον μάγκα με ένα χαρέμι;
Αφού μπορεί να είμαι η καλύτερη του χαρεμιού.

Η απιστία είναι δίκοπο μαχαίρι
γιατί να συγχωρήσω ερωτώ;
Εκείνο που προδίδει -τ΄άγιο χέρι-
ξανά μία αυγή θα σου τη φέρει
το κέρατο δεν είναι αρεστό.
Γι΄αυτό πριν το γευτώ αποχωρώ.

Ναι...
Αποχωρώ.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Στο βαθμό που γνωρίζετε την αγάπη γίνεστε η αγάπη!Η αγάπη είναι κάτι παραπάνω από ένα συναίσθημα!Είναι μία φυσική δύναμη και πρέπει συνεπώς να περικλείει την αλήθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2005, 21:51:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τριανταφυλλιά είμαι η οχι ο nst
Εγώ δεν επικροτώ την απιστία και δεν πιστεύω ούτε στον όρο ''απιστία'' ούτε στον όρο ''κέρατο''.

Απλώς βλέπω συνέχεια γύρω μου αυτή την ''απιστία'' που κανείς δεν δέχεται, να οργιάζει και αναρρωτιέμαι ποιοί είναι τελικά όλοι αυτοί οι άπιστοι με τόση ''πίστη'' που βλέπω εδώ?

φιλικά



χίλλια συγνώμη για το όνομα όλο την πατάω πρέπει να γίνω πιο προσεκτική.
θα μου επιτρέψεις να διευκρινίσω οτί και εγώ δεν επικροτώ την απιστία
συγουρα όμως δεν την θεωρώ καταδικάστέα πιστεύω ότι εξαρτάτε εκάστοτε και απο την περίπτωση μπορώ να την κατανοήσω αυτό δεν συνεπάγεται απαραίτητα και οτι την συγχωρώ.
το τελευταιο σου μου άρεσε

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Didorium
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Macao
355 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2005, 22:17:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως οι περισσότερες γυναίκες συγχωρούν την απιστία ενός άντρα πιο εύκολα..

Γιατί άραγε??

Better to save the mystery than surrender to the secret..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2005, 22:19:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφροδίτη με έκανες να γελάσω. Thanks
Αν το πρόβλημα είναι το κινητό, βγάζεις τον ήχο.

Πάμε παρακάτω, μπορείς να μου πείς γιατί σκέφτεσαι την πιθανότητα να μοιραστείς τον '' μάγκα '' που λές με χαρέμι και δεν σκέφτεσαι την πιθανότητα να σε μοιραστεί αυτός με έναν άλλο '' μάγκα''?

Επίσης λές,η αμφιβολία και μόνο με κάνει να φεύγω.
Ε !!! μην αμφιβάλλεις για να είσαι ήρεμη. Αν μη τι άλλο όσο κρατήσει,
μπορεί και για πάντα, μπορεί και όχι, να το ζήσεις σε όλο του το μεγαλείο.

Ασε που δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2005, 22:29:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τριανταφυλλιά δεν διαφωνούμε πουθενά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Didorium
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Macao
355 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2005, 22:29:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο μάγκας μαζί με το χαρέμι του...ωραίο ακούγετε μόνο που του λίπει ο ναργιλές Γίνετε να το συνδιάσουμε και έτσι?

Άν είναι τόσο ωραία η εικόνα να αρχίσω να σκέφτομαι το ενδεχόμενο της απιστίας....βουαλλα...

Αφέντης και Πασάς

Better to save the mystery than surrender to the secret..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oneiro-mou
Μέλος 1ης Βαθμίδας


78 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 00:17:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oneiro-mou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε αυτες ειδικα τις περιπτωσεις η σκεψη δεν διαφερει και πολυ απο την πραξη!!!
Ειναι αρκετο να θεωρηθει ως απιστια και η σκεψη!!!
Το να εισαι με εναν ανθρωπο ενω η σκεψη σου ειναι αλλου ισως να ειναι και πιο προστυχο απο το να απατας σαρκικα αυτο το ατομο!!!
Η ζωη μας ειναι γεματη επιλογες... ολοι εχουμε δικαιωμα σε αυτες...
Αυτο που δεν εχουμε δικαιωμα ειναι να εμπαιζουμε και να προσβαλουμε τον ανθρωπο!!!

Η ΑΠΙΣΤΙΑ ΦΑΝΕΡΩΝΕΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟΥ

ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 11:50:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αφροδίτη με έκανες να γελάσω. Thanks
Αν το πρόβλημα είναι το κινητό, βγάζεις τον ήχο.

Πάμε παρακάτω, μπορείς να μου πείς γιατί σκέφτεσαι την πιθανότητα να μοιραστείς τον '' μάγκα '' που λές με χαρέμι και δεν σκέφτεσαι την πιθανότητα να σε μοιραστεί αυτός με έναν άλλο '' μάγκα''?

Επίσης λές,η αμφιβολία και μόνο με κάνει να φεύγω.
Ε !!! μην αμφιβάλλεις για να είσαι ήρεμη. Αν μη τι άλλο όσο κρατήσει,
μπορεί και για πάντα, μπορεί και όχι, να το ζήσεις σε όλο του το μεγαλείο.

Ασε που δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει........



Γέλασες ε! Με την αγωνία και τον πόνο μου! ΄Ελα αστειεύομαι. Η ζωή μας πάει όπου θέλει καλή μου NST. Ακολουθούμε απλά. Αγωνιζόμενοι/ες και προσπαθώντας να γίνουμε καλύτεροι.
Η αγάπη κρύβει φως πίστη κι εμπιστοσύνη.
΄Οσον αφορά τα κινητά, μη γελάς, έχω δει με τα μάτια μου κάποιους να έχουν 2-3 κινητά ή να αλλάζουν κάρτες και να στέλνουν παρακαλώ τα ίδια μηνύματα στα υποψήφια θύματα...συγνώμη στις υποψήφιες νύφες.
Σαν δεν ντρεπόμαστε λιγάκι. Νισάφι πιά.

Το κέρατο μωρέ παιδιά
κανένας δεν τ΄αντέχει
ψηλά εις την κόμη δυό κλαδιά
κι η θλίψη υπερέχει.

Γι΄αυτό φοράω τα φτερά
κι αργοπετώ στα ύψη
τα κέρατα είναι βαριά
σ΄ανατολή και δύση.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Στο βαθμό που γνωρίζετε την αγάπη γίνεστε η αγάπη!Η αγάπη είναι κάτι παραπάνω από ένα συναίσθημα!Είναι μία φυσική δύναμη και πρέπει συνεπώς να περικλείει την αλήθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 11:54:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ο μάγκας μαζί με το χαρέμι του...ωραίο ακούγετε μόνο που του λίπει ο ναργιλές Γίνετε να το συνδιάσουμε και έτσι?

Άν είναι τόσο ωραία η εικόνα να αρχίσω να σκέφτομαι το ενδεχόμενο της απιστίας....βουαλλα...

Αφέντης και Πασάς

Better to save the mystery than surrender to the secret..


Αφέντη και πασά λόγια μεθυστικά...

Εντάξει κι ο ναργιλές στο πρόγραμμα, κι εγώ η αρχόντισα του χαρεμιού, μόνο που μία μία θα τις εξαφανίζω τις καλές κυρίες...

Η αγάπη βρε, θέλει δύο γιά να ζεσταθεί...
Το έλεγε κι ένα άσμα του Μαμαγκάκη που το τραγουδούσε το αξέχαστο δίδυμο Αλίκη Δημήτρης.

Στους δύο τρίτος δεν χωρά
το χωρισμό θα φέρει
αντί γιά θλίψη πιές χαρά,
αρέσει και συμφέρει.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Στο βαθμό που γνωρίζετε την αγάπη γίνεστε η αγάπη!Η αγάπη είναι κάτι παραπάνω από ένα συναίσθημα!Είναι μία φυσική δύναμη και πρέπει συνεπώς να περικλείει την αλήθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 11:58:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σε αυτες ειδικα τις περιπτωσεις η σκεψη δεν διαφερει και πολυ απο την πραξη!!!
Ειναι αρκετο να θεωρηθει ως απιστια και η σκεψη!!!
Το να εισαι με εναν ανθρωπο ενω η σκεψη σου ειναι αλλου ισως να ειναι και πιο προστυχο απο το να απατας σαρκικα αυτο το ατομο!!!
Η ζωη μας ειναι γεματη επιλογες... ολοι εχουμε δικαιωμα σε αυτες...
Αυτο που δεν εχουμε δικαιωμα ειναι να εμπαιζουμε και να προσβαλουμε τον ανθρωπο!!!

Η ΑΠΙΣΤΙΑ ΦΑΝΕΡΩΝΕΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟΥ

ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ


΄Ονειρό μου τα ΄πες όλα, στον προδότη ρίξτε φόλα.

Με την αγάπη χτίζεις
με το ψέμα γκρεμίζεις.
Οι σχέσεις θέλουν ειλικρίνεια
και θάρρος
Από την ασφάφεια προτιμώ την σαφήνεια,
από το απροσδιόριστο το προσδιορισμένο
από τις κούφιες καταστάσεις
την πληρότητα και την ολοκλήρωση.
Απλά τα πράγματα.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Στο βαθμό που γνωρίζετε την αγάπη γίνεστε η αγάπη!Η αγάπη είναι κάτι παραπάνω από ένα συναίσθημα!Είναι μία φυσική δύναμη και πρέπει συνεπώς να περικλείει την αλήθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 13:11:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφροδίτη μου φαντάσου όμως τον "μάγκα" ξαφνικά να καταλάβει ότι οι υποψήφιες νύφες γνωρίζονται και τον δουλεύουν ψιλό γαζί.

Μπουα Χα Χα... ούτε ψύλος στον κόρφο του μάγκα.

Έχεις βρεθεί σε τέτοια περίπτωση? Το γέλιο που πέφτει δεν λέγεται. Στην αρχή παθαίνεις ένα σοκ, μετά από λίγο όμως, ενώνονται οι απατημένες και καλό θα ήταν για τον "μάγκα" να τις πάρει χαμπάρι, εάν δεν τις πάρει...

Όσο άσχημο και να φαίνεται στους άντρες της παρέας, του χρειάζεται βρε παιδιά, δεν είναι λίγο να σε δουλεύει ο άλλος.

Πάντως εσείς οι άντρες φαίνεστε με το παραμικρό στραβοπάτημα, δεν μπόρεσα ποτέ να καταλάβω πως το κάνετε αυτό. Όσο νομίζετε ότι κρύβεστε, τόσο περισσότερο σιγουρεύετε η γυναίκα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Didorium
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Macao
355 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 15:09:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αφροδίτη μου φαντάσου όμως τον "μάγκα" ξαφνικά να καταλάβει ότι οι υποψήφιες νύφες γνωρίζονται και τον δουλεύουν ψιλό γαζί.
Μπουα Χα Χα... ούτε ψύλος στον κόρφο του μάγκα.

Δύσκολα τα πράγματα στη περίπτωση αυτή όντως. Απο "μάγκας" "τικιτάγκας". Τουλάχιστο του μένει ο ναργιλές.

quote:

Πάντως εσείς οι άντρες φαίνεστε με το παραμικρό στραβοπάτημα, δεν μπόρεσα ποτέ να καταλάβω πως το κάνετε αυτό. Όσο νομίζετε ότι κρύβεστε, τόσο περισσότερο σιγουρεύετε η γυναίκα.


Στο σημείο αυτό έχω μια απορεία. Αρκετές γυναίκες ενώ γνωρίζουν πως ο συντροφός τους δεν τους είναι πιστός.. εξακολουθούν να κάνουν τα στραβά μάτια? Πορκε??


Αφέντης & Πασάς

Better to save the mystery than surrender to the secret..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 16:41:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Η ΑΠΙΣΤΙΑ ΦΑΝΕΡΩΝΕΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟΥ

ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ



καταρχήν γεία σας και χαρά σας , ονειρό μου θα μπορούσες σε παρακαλώ να μπείς στον κόπο να μας τοποθετηθείς ως προς το γιατί?
ευχαριστώ προκαταβολικά.


ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 17:56:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αφροδίτη μου φαντάσου όμως τον "μάγκα" ξαφνικά να καταλάβει ότι οι υποψήφιες νύφες γνωρίζονται και τον δουλεύουν ψιλό γαζί.

Μπουα Χα Χα... ούτε ψύλος στον κόρφο του μάγκα.

Έχεις βρεθεί σε τέτοια περίπτωση? Το γέλιο που πέφτει δεν λέγεται. Στην αρχή παθαίνεις ένα σοκ, μετά από λίγο όμως, ενώνονται οι απατημένες και καλό θα ήταν για τον "μάγκα" να τις πάρει χαμπάρι, εάν δεν τις πάρει...

Όσο άσχημο και να φαίνεται στους άντρες της παρέας, του χρειάζεται βρε παιδιά, δεν είναι λίγο να σε δουλεύει ο άλλος.

Πάντως εσείς οι άντρες φαίνεστε με το παραμικρό στραβοπάτημα, δεν μπόρεσα ποτέ να καταλάβω πως το κάνετε αυτό. Όσο νομίζετε ότι κρύβεστε, τόσο περισσότερο σιγουρεύετε η γυναίκα.


Πυραμίδα ο αρχιμάγκας όμως ή αφέντης κάποια από όλες τις μανταμίτσες θα ξεχώριζε. Δεν μπορεί. ΄Ισως και το μεγαλύτερο κορόιδο. Δεν είναι εύκολο να ξεπεράσεις το σοκ. Σ΄αυτήν την περίπτωση τι κάνεις συγχωρείς, βρίσκεις τις άλλες και κάνετε χαρέμι-πάρτυ, του μιλάς με ευθύτητα. Λες μέσα σου τι μου έλειπε εμένα και δεν ήμουν η μία. [Που είσαι Βοσκόπουλε μα εγώ αγαπώ μία μία μόνο μία, και στον κόσμο καμμία άλλη δεν ζητώ, ώπα,να καούν τα κάρβουνα] Τι κάνεις Πυραμίδα μου; Δέχεσται το μέγα είδωλο να το κυττάξεις στα μάτια και να του πεις τι;
Εδώ σε θέλω κάβουρα που περπατάς στα κάρβουνα. Είμαι ανάρπαστη στις παροιμίες που να μην έσωνα... Τι;

΄Η βάφεις τα φτερά σου μαύρα
αν η καρδιά ειν΄φωτιά και λαύρα;


[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Στο βαθμό που γνωρίζετε την αγάπη γίνεστε η αγάπη!Η αγάπη είναι κάτι παραπάνω από ένα συναίσθημα!Είναι μία φυσική δύναμη και πρέπει συνεπώς να περικλείει την αλήθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 18:04:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Στο σημείο αυτό έχω μια απορεία. Αρκετές γυναίκες ενώ γνωρίζουν πως ο συντροφός τους δεν τους είναι πιστός.. εξακολουθούν να κάνουν τα στραβά μάτια? Πορκε??


Αφέντης & Πασάς

Better to save the mystery than surrender to the secret..


Αφέντη και πασά, εγώ είμαι πολύ αθώο πλάσμα. Ηλίθια. Μα το ΄Αγιο Λουκά. Δεν καταλαβαίνω Χριστό. Πιστεύω τον άλλον. Μόλις όμως βρω στοιχεία, συνήθως μου έχονται με το κιλό, με λατρεύουν οι γυναίκες βλέπεις και με στηρίζουν, μόλις ανακαλύψω λοιπόν τα κρυμμένα ντοκουμέντα -που είσαι Μπέλλου- φεύγω, γιά πάντα. Δεν γυρνάω πίσω. Ξέρεις γιατί το κάνω. Γιατί ο άλλος θα πονέσει. ΄Ισως γιατί είμαι ένα καλό πακέτο.-Είναι φράση της εποχής-. Την άκουσα κάποτε. Ψυχικά εμφανισιακά συναισθηματικά ερωτικά. ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ. Δεν συγχωρώ, στην περίπτωση αυτή αφέντη και πασά όμως πονάω γιά ένα λόγο. Γιατί δεν κατάλαβα νωρίτερα αυτά που φαίνονταν, αυτά που μου έλεγαν. Πάντα κοντά μου είχα έχω και θα έχω φύλακες αγγέλους. Τίποτε δεν μένει κρυφό κάτω από τον ήλιο. ΄Ετσι κι εγώ κάποτε που έμαθα τα διπλά παιχνίδια πίσω από την καλλίγραμμη πλάτη μου έφυγα γρηγορότερα κι από τον Κεντέρη. Αν και τα φάσκελα που έφαγα κάναν την ωραία πλατούλα να λυγίσει σαν της γριάς καστανούς.
΄Οταν με απατήσουν πεθαίνει κάτι μέσα μου μάγκες.Αφέντες και πασάδες.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Στο βαθμό που γνωρίζετε την αγάπη γίνεστε η αγάπη!Η αγάπη είναι κάτι παραπάνω από ένα συναίσθημα!Είναι μία φυσική δύναμη και πρέπει συνεπώς να περικλείει την αλήθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 19:13:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα φίλε Didorium τι ρωτάς, να σου πούμε τα μυστικά? Άντε επειδή είσαι του forum θα ομολογήσουμε.

Αναλόγως τον χαρακτήρα της γυναίκας, την χρονική στιγμή που της συμβαίνει, την συμπεριφορά του άντρα, τον καιρό που είναι μαζί, το πως έχει βάλει στο μυαλό της την συγκεκριμένη σχέση, κ.λ.π.
Είναι αναρίθμητα, κάθε περίπτωση και διαφορετική.

Να σου πω για μένα, εάν είμαι σίγουρη ότι ο άλλος με χοντροκοροϊδεύει θα του κάνω και λίγη πλάκα. Παλιά βέβαια έκανα πολύ πλάκα πρέπει να ομολογήσω. Όχι ως σκληρή και δεν με αγγίζει τίποτα, έχω ρίξει κλάμα... μαύρα μάτια σου λέω.

Αλλά από ένα σημείο και μετά εάν το καλοσκεφτείς δεν έγινε και κάτι, του γυάλισε μια άλλη και αυτό ήταν. Το πρόβλημα είναι όταν σε κοροϊδεύει όχι όταν έρθει ντόμπρα και σου το πει.

Πάντως επειδή έχει πολλές γυναίκες το forum μάθε όσα μπορείς περισσότερα, θα σου χρησιμεύσουν. Μην νομίσεις ούτε στιγμή ότι εάν μια γυναίκα αποφασίσει να σε δουλέψει θα το καταλάβεις, όχι γιατί δεν είσαι έξυπνος αλλά δουλεύει εντελώς διαφορετικά το μυαλό τους από έναν άντρα. Και ου και αλλοίμονο εάν πέσεις σε περπατημένη, σε βλέπω να είσαι Αφέντης και Πασάς αλλά δεμένος χειροπόδαρα.

Ελπίζω εσείς οι άντρες να μην με παρεξηγήσετε και βγάλετε τα μαχαίρια.

Αφροδίτη μου ο άντρας που θέλει χαρέμι έχει μεγάλο πρόβλημα, καμία δεν ξεχωρίζει, οπότε εννοείται ότι δεν τον συγχωρείς. Και δεν εννοώ τους άντρες που είναι μικροί σε ηλικία, εκεί όλοι κάνουμε μπουρδίτσες διάφορες, από ένα σημείο όμως και μετά δεν γίνετε να θες φίλε μου 10 στην καθισιά σου(που λέει ο λόγος δηλ. και να θέλει δεν γίνεται).

Τώρα για το θέμα ευθύτητα, να σου πω... εάν έχεις αποφασίσει να χωρίσεις ναι το λες ευθέως, εγώ προτείνω να του το πεις με την άλλη παρούσα. Ξέρεις τι στυλ εννοώ... πάει στο ραντεβού, τον ακολουθείς και εκεί που είναι στα σιρόπια πας φάντης μπαστούνης και λες "γειά χαρά στα παιδιά" του ρίχνεις και τον καφέ στο κεφάλι και ησυχάζεις.

Εάν όμως δεν έχεις αποφασίσει να χωρίσεις δεν μιλάς καθόλου, σώζεις την αξιοπρέπειά σου, κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις.

Αυτό το χαρέμι πάρτυ πολύ μου άρεσε, πάτε όλες μαζί και τον κάνετε τ΄αλατιού.

Το έριξα και λίγο στην πλάκα, μην με παρεξηγείτε, δεν αντέχω όμως να εκμεταλεύονται ανθρώπους. Όταν βλέπεις ότι ο άλλος λιώνει για σένα είναι άσχημο να του τη κάνεις.
Ο καθένας έχει τους δικούς του λόγους που απατά κάποιον, από την στιγμή που συμβαίνει και το μαθαίνεις δεν πρόκειται να σου φύγει από το μυαλό. Και όταν λέω το μαθαίνεις εννοώ είσαι σίγουρη όχι φαντάζεσαι, υποψιάζεσαι. Μερικές φορές υπάρχουν κάποιες συμπτώσεις που λες και έχουν γίνει για να σε τρελάνουν. Δεν πολυπιστεύω βέβαια σε συμπτώσεις αλλά είναι και αυτό μια πιθανότητα.

Εάν πάντως κάποιος σου την δώσει και θέλεις να τον τακτοποιήσεις, εδώ εγώ, όπως λέει και ο jbg "ΤΙΜΕ ΠΡΟΣΙΤΕ" ζητήστε κα Ρούλα.

Παρόλη την πλάκα Αφροδίτη μου κατάλαβες πιστεύω το νόημα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 19:57:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αφροδίτη μου ο άντρας που θέλει χαρέμι έχει μεγάλο πρόβλημα, καμία δεν ξεχωρίζει, οπότε εννοείται ότι δεν τον συγχωρείς. Και δεν εννοώ τους άντρες που είναι μικροί σε ηλικία, εκεί όλοι κάνουμε μπουρδίτσες διάφορες, από ένα σημείο όμως και μετά δεν γίνετε να θες φίλε μου 10 στην καθισιά σου(που λέει ο λόγος δηλ. και να θέλει δεν γίνεται).

Τώρα για το θέμα ευθύτητα, να σου πω... εάν έχεις αποφασίσει να χωρίσεις ναι το λες ευθέως, εγώ προτείνω να του το πεις με την άλλη παρούσα. Ξέρεις τι στυλ εννοώ... πάει στο ραντεβού, τον ακολουθείς και εκεί που είναι στα σιρόπια πας φάντης μπαστούνης και λες "γειά χαρά στα παιδιά" του ρίχνεις και τον καφέ στο κεφάλι και ησυχάζεις.

Εάν όμως δεν έχεις αποφασίσει να χωρίσεις δεν μιλάς καθόλου, σώζεις την αξιοπρέπειά σου, κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις.

Αυτό το χαρέμι πάρτυ πολύ μου άρεσε, πάτε όλες μαζί και τον κάνετε τ΄αλατιού.

Το έριξα και λίγο στην πλάκα, μην με παρεξηγείτε, δεν αντέχω όμως να εκμεταλεύονται ανθρώπους. Όταν βλέπεις ότι ο άλλος λιώνει για σένα είναι άσχημο να του τη κάνεις.
Ο καθένας έχει τους δικούς του λόγους που απατά κάποιον, από την στιγμή που συμβαίνει και το μαθαίνεις δεν πρόκειται να σου φύγει από το μυαλό. Και όταν λέω το μαθαίνεις εννοώ είσαι σίγουρη όχι φαντάζεσαι, υποψιάζεσαι. Μερικές φορές υπάρχουν κάποιες συμπτώσεις που λες και έχουν γίνει για να σε τρελάνουν. Δεν πολυπιστεύω βέβαια σε συμπτώσεις αλλά είναι και αυτό μια πιθανότητα.

Εάν πάντως κάποιος σου την δώσει και θέλεις να τον τακτοποιήσεις, εδώ εγώ, όπως λέει και ο jbg "ΤΙΜΕ ΠΡΟΣΙΤΕ" ζητήστε κα Ρούλα.

Παρόλη την πλάκα Αφροδίτη μου κατάλαβες πιστεύω το νόημα.



ΠΥΡΑΜΙΔΑ ΜΟΥ, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΡΕΜΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΕΣ.Τώρα γιά τον καφέ στο κεφάλι χλωμό το βλέπω δεν μπορώ να φανώ βίαιη σε ένα πασά κι αφέντη.
Σίγουρα καλή μου το έπιασα γερά το νόημα.
Πάνω από όλα η αξιοπρέπεια κι ο σεβασμός στον εαυτό μας.
Ξέρεις πόσοι άνθρωποι αποζητούν και σήμερα ακόμα το τέλειο. Το αρεστό. Το τίμιο. Το ξεκάθαρο. Αυτοί αξίζουν...

Ευχαριστώ, να ζήσουν οι πασάδες κι αφέντες...
Βρε το χαρέμι εγώ θα το ντύσω αν μου τύχει και την πατήσω κάποτε. Θα φέρω χρυσά κι ασημένια πέπλα, βαρύτιμα κοσμήματα περίτεχνους καθρέφτες να χτενίζουν την κόμη, πανάκριβα περιδέραια γιά τις Θεές
και πορφυρά παθιάρικα διάφανα καφτάνια. Είμαι μεγαλόκαρδη είπαμε. Παλιά μου τέχνη κόσκινο. Καλή καρδιά έλεγε ο συγχωρεμένος ο πατέρας μου ο Αχιλλέας καλή καρδιά.

Δεκτό και το χαρέμι
αρχίζει η ανέμη
καλό το παραμύθι
μας ξέκαναν οι μύθοι.

Αγάπες δακρυσμένες
καλύτερα φθαρμένες
ο χρόνος θα μας μάθει
ας μοιάζει και μ΄αγκάθι.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Στο βαθμό που γνωρίζετε την αγάπη γίνεστε η αγάπη!Η αγάπη είναι κάτι παραπάνω από ένα συναίσθημα!Είναι μία φυσική δύναμη και πρέπει συνεπώς να περικλείει την αλήθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alfa-omega
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1905 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 22:51:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alfa-omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ…………Να είχα και εγώ ένα χαρέμι .

Μεγάλο με πολλές λιχουδιές.

Πασάς στα Γιάννενα θα ήμουν .
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Didorium
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Macao
355 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 23:03:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πυραμίδα....

Δεν ξέρω γιατί.. αλλά σε κάποια σημεία θα συμφωνήσω μαζί σου.

Τώρα όσον αφορά την πλάκα.. αυτό μπορώ να το ερμηνεύσω μόνο σαν άμυνα ή εκδίκηση. 'Είστε πρώτες οι γυναίκες σ'αυτά. Το πόσο απολαμβάνετε αυτή την πλάκα είναι άλλου παπά ευαγγέλιο μιας και το γέλιο αυτής της ικανοποίησης (ντέβιλ) είναι απλά για να αποφύγετε τις ανεξέλεκτες δόσεις κλάματος

Απλά αυτό που δεν μπορεί ένας άνθρωπος να δεχτεί στη περίπτωση της απιστίας είναι η απόρρυψη. Όπως είπες και συ "αν το καλοσκεφτείς δεν έγινε και κάτι".. και επαναλαμβάνω πως όταν ένας άνθρωπος.. νίωσει κάτι για κάποια άλλη γυναίκα/άντρα.. δεν πρέπει να νίωθει ένοχος. Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ όσες φορές έχω ερωτευτέι ποτέ μου δεν κατάλαβα και τον λόγο, γίνονται όλα τόσο αστραπιαία. Το θέμα είναι να μην το πέζει σε διπλό ταμπλό.. γιατί θα του ρθει ταμπλάς στο κεφάλι.

quote:

Πάντως επειδή έχει πολλές γυναίκες το forum μάθε όσα μπορείς περισσότερα, θα σου χρησιμεύσουν. Μην νομίσεις ούτε στιγμή ότι εάν μια γυναίκα αποφασίσει να σε δουλέψει θα το καταλάβεις, όχι γιατί δεν είσαι έξυπνος αλλά δουλεύει εντελώς διαφορετικά το μυαλό τους από έναν άντρα. Και ου και αλλοίμονο εάν πέσεις σε περπατημένη, σε βλέπω να είσαι Αφέντης και Πασάς αλλά δεμένος χειροπόδαρα.

Έχω μάθει στην ζωή μου πως οι γυναίκες δεν σε αφήνουν ποτέ να τα μάθεις όλα..και συμφωνώ ότι λειτουργεί ύπουλα το μυαλό τους και έχουν αυτην αναθεμάτησμενηννν την τάση να τα ψάχνουν όλα και να κάνουν τον ψίλο κάμηλο. 'Αβυσσος η ψυχή της γυναίκας - πως να το κάνουμε.

Πάντως πολύ με εξιτάρει το χαρέμι - προσοχή - μόνο επι την παρουσία του ναργιλέ, δεν θέλω να χαλάσει η ατμόσφαιρα! Αντοχές λέει?! Αυτό ισχίει μόνο για το χαρέμι? Αχ και να μουν σαουδάραβας να καταλάβω τι τραβάς.

Καλή καρδιά .. όπως λέει κι Αφροδίτα η καλύτερη χαρεμ ντιζαινερ..

-/Αφέντης και Πασάς


Better to save the mystery than surrender to the secret..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oneiro-mou
Μέλος 1ης Βαθμίδας


78 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2005, 02:31:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oneiro-mou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Έχω μάθει στην ζωή μου πως οι γυναίκες δεν σε αφήνουν ποτέ να τα μάθεις όλα..και συμφωνώ ότι λειτουργεί ύπουλα το μυαλό τους και έχουν αυτην αναθεμάτησμενηννν την τάση να τα ψάχνουν όλα και να κάνουν τον ψίλο κάμηλο. 'Αβυσσος η ψυχή της γυναίκας - πως να το κάνουμε.

Εχεις ποτε σκεφτει πως καποιοι αντρες μαζευουν τοσους ψυλλους γυρω τους απο την αναγκη επιβεβαιωσης που εχουν για τον ανδρισμο τους που αν τους κοιταξεις ολους αυτους τους ψυλλους δεν διαφερουν απο ενα καμηλο σε μεγεθος;

Τωρα οσον αφορα το υπουλο μυαλο...φανταζομαι πως μια χαζη σας βολευει καλυτερα απο μια υποψιασμενη γυναικα...

Ο καθενας εχει δικαιωμα να ερωτευεται και να ζει τον ερωτα του οπως γουσταρει ποτε ομως σε βαρος κανενος...

Να υπευθυνος για τις πραξεις σου και να εισαι και σε θεση να πληρωσεις το οποιο κοστος προκειμενου να κανεις οτι γουσταρεις...

Αλλα και τον σκυλλο χορτατο και την πιττα σωστη δεν λεει...

ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2005, 06:24:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ακριβώς Αφροδίτη μου, αξιοπρέπεια και αυτοσεβασμός. Κάθε ηλικία έχει τα δικά της, αλλιώς να είσαι 18 αλλιώς 28 αλλιώς 38. Εγώ στα 38 μου δεν μπορώ όλο αυτό το παιχνίδι, το έχω βαρεθεί. Το έκανα τότε που έπρεπε, τότε που είχα το μυαλό μου πάνω από το κεφάλι μου, τώρα δεν μου είναι απαραίτητο. Είμαι με τον άνθρωπο που έχω επιλέξει και τέλος.
Αυτό βέβαια δεν ισχύει απαραίτητα και γι΄αυτόν, μπορεί να κάνει ότι νομίζει, το ξέρει άλλωστε. Όμως ξέρει και ότι, εάν κάτι μου κάτσει στραβά δε πα να λέει, μου κατσε και τέλος. Τα περιθώρια που ήθελε, για να δει ποιά θα είναι η συμπεριφορά του σε κάποια πράγματα, τα είχε. Τώρα είναι επιλογή του.

Didorium δεν είναι άμυνα σε καμία περίπτωση, το κλάμα το έχεις ρίξει, δεν αποφεύγεται το άτιμο. Τώρα για εκδίκηση... δεν θα διαφωνήσω. Όταν του λες "βρε καλέ μου, βρε χρυσέ μου, κάτσε να μιλήσουμε τι σου φταίει και συμπεριφέρεσαι έτσι?" και αυτός απαντάει "μα είσαι τρελή, εγώ μόνο εσένα κοιτάω ούτε που τις βλέπω τις άλλες γυναίκες, αμάν αυτή η ζήλια σου" ε τι θέλεις η γυναίκα να πει "μα τι είμαι εγώ, ένα τόσο καλό παιδί να το κατηγορώ?".

Και βέβαια στην αρχή είναι θέμα απόρριψης αλλά όταν ο άλλος σταθεί απέναντί σου και σου πει τέλος, ας κάνει ότι θέλει μετά. Κανένας δεν έχει να του πει κάτι. Όχι όμως να σου πουλάει φύκια για μεταξωτές κορδέλες.

Δεν κάνουν οι γυναίκες Didorium τον ψύλο κάμηλο, ίσως κάποιες φορές να μην μπορούν να καταλάβουν πότε ο άντρας παίζει με τα νεύρα τους και τις αντοχές τους και πότε το κάνει πραγματικά, αλλά πάντα έχουν ενδείξεις.

Να σου δώσω παραδείγματα
εάν βγω έξω με κάποιον και δω ότι πηγαίνοντας στην τουαλέτα παίρνει και το κινητό του, τι θέλεις να πω, ότι μάλλον περιμένει επείγον τηλέφωνο από τον Πρόεδρο της Ελλάδας?
εάν χτυπήσει το κινητό και ακούσω να λέει, ναι-όχι-ίσως-μπορεί τι θέλεις να πω? ότι στην άλλη πλευρά της γραμμής είναι κάποιος που καταλαβαίνει μόνο αυτές τις λέξεις?
ή το πιό κουφό που κάνει μπαμ και σημαίνει ότι στην άλλη πλευρά είναι γυναίκα που έχουν πάρε δώσε περίεργα, ναι έλα τάδε(γυναικείο όνομα λένε οι πιό προχωρημένοι και καλά) είμαι εδώ με την κοπέλα μου...
Μπουα Χα χα...
Ναι είμαστε ηλίθιες, λες και δεν ακούμε το τρέμουλο της φωνής όταν είναι στη μέση γυναικοδουλειά.

Πάντως νομίζω ότι συμβαίνουν τετοια περιστατικά από ανασφάλειες και μη σωστές επιλογές. Παίζει και η περίπτωση του κεραυνοβόλου έρωτα αλλά αυτό δεν γίνεται κάθε βδομάδα. Και πάντα δεν μιλάω για μικρές ηλικίες που την συγκεκριμένη συμπεριφορά την κατανοώ.


Και όπως έχω ξαναπεί "ΤΙΜΕ ΠΡΟΣΙΤΕ"(clopyright jbg) ζητήστε κα Ρούλα.
Αναλαμβάνουμε και περιπτώσεις εξωτερικού.
Ειδικότης μας παρακολουθήσεις, λούσιμο με καφέδες-μπύρες και λοιπά ντρινγκ, υποκλοπή και ανάλυση συνομιλιών, ψυχολογικά προφίλ των δραστών.
Ζητήστε να σας στείλουμε το προφίλ της εταιρείας.
Τηλεφωνήστε μας στο +30 210 0000007, 24h ανοικτά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2005, 09:34:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πάντως επειδή έχει πολλές γυναίκες το forum μάθε όσα μπορείς περισσότερα, θα σου χρησιμεύσουν. Μην νομίσεις ούτε στιγμή ότι εάν μια γυναίκα αποφασίσει να σε δουλέψει θα το καταλάβεις, όχι γιατί δεν είσαι έξυπνος αλλά δουλεύει εντελώς διαφορετικά το μυαλό τους από έναν άντρα. Και ου και αλλοίμονο εάν πέσεις σε περπατημένη, σε βλέπω να είσαι Αφέντης και Πασάς αλλά δεμένος χειροπόδαρα.


'Αβυσσος η ψυχή της γυναίκας - πως να το κάνουμε.

Καλή καρδιά .. όπως λέει κι Αφροδίτα η καλύτερη χαρεμ ντιζαινερ..

Αφέντης και Πασάς


Καλά σου τα γράφει η Πυραμίδα. Πανέξυπνες είμαστε και δεν το καταλαβαίνετε. Το προσπερνάτε έτσι...
Απλά θέλετε το χρόνο σας κι εσείς. Να μας νιώσετε.
Αφέντης και πασάς, χαρέμι μου ζητάς...
Κάτι θα γίνει...

Μα αν τον έχεις τον άντρα αφέντη και πασά,
καθόλου δεν μασά,
γιατί να φύγει;
Που θα βρει καλύτερα;

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Στο βαθμό που γνωρίζετε την αγάπη γίνεστε η αγάπη!Η αγάπη είναι κάτι παραπάνω από ένα συναίσθημα!Είναι μία φυσική δύναμη και πρέπει συνεπώς να περικλείει την αλήθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2005, 09:40:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Έχω μάθει στην ζωή μου πως οι γυναίκες δεν σε αφήνουν ποτέ να τα μάθεις όλα..και συμφωνώ ότι λειτουργεί ύπουλα το μυαλό τους και έχουν αυτην αναθεμάτησμενηννν την τάση να τα ψάχνουν όλα και να κάνουν τον ψίλο κάμηλο. 'Αβυσσος η ψυχή της γυναίκας - πως να το κάνουμε.

Εχεις ποτε σκεφτει πως καποιοι αντρες μαζευουν τοσους ψυλλους γυρω τους απο την αναγκη επιβεβαιωσης που εχουν για τον ανδρισμο τους που αν τους κοιταξεις ολους αυτους τους ψυλλους δεν διαφερουν απο ενα καμηλο σε μεγεθος;

Τωρα οσον αφορα το υπουλο μυαλο...φανταζομαι πως μια χαζη σας βολευει καλυτερα απο μια υποψιασμενη γυναικα...

Ο καθενας εχει δικαιωμα να ερωτευεται και να ζει τον ερωτα του οπως γουσταρει ποτε ομως σε βαρος κανενος...

Να υπευθυνος για τις πραξεις σου και να εισαι και σε θεση να πληρωσεις το οποιο κοστος προκειμενου να κανεις οτι γουσταρεις...

Αλλα και τον σκυλλο χορτατο και την πιττα σωστη δεν λεει...

ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ



Βλέπετε βρε, που έχω δίκιο. Γιά το θέμα των παροιμιών κι όχι μόνο. Να τη, η σοφή παροιμία από το ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΓΛΥΚΥΤΑΤΟ, που τα λέει όμως ευθέως. Τα σύκα σύκα και την σκάφη σκάφη.
Ας είμαστε υπεύθυνοι γιά το μεγαλείο των πράξεών μας.
ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΩΣ ΤΟ ΓΕΛΟΙΟ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΒΗΜΑ...
Αυτό με τους ψύλλους πολύ...πολύ μου άρεσε...

Υπάρχει και φιλότιμο
κι ειν΄ουδετέρου γένους
στ΄αντράκι το ανώριμο
δείξε μιά κάρτα τέλους

Κόκκινη.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Στο βαθμό που γνωρίζετε την αγάπη γίνεστε η αγάπη!Η αγάπη είναι κάτι παραπάνω από ένα συναίσθημα!Είναι μία φυσική δύναμη και πρέπει συνεπώς να περικλείει την αλήθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2005, 09:53:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ακριβώς Αφροδίτη μου, αξιοπρέπεια και αυτοσεβασμός. Κάθε ηλικία έχει τα δικά της, αλλιώς να είσαι 18 αλλιώς 28 αλλιώς 38. Εγώ στα 38 μου δεν μπορώ όλο αυτό το παιχνίδι, το έχω βαρεθεί. Το έκανα τότε που έπρεπε, τότε που είχα το μυαλό μου πάνω από το κεφάλι μου, τώρα δεν μου είναι απαραίτητο. Είμαι με τον άνθρωπο που έχω επιλέξει και τέλος.
Αυτό βέβαια δεν ισχύει απαραίτητα και γι΄αυτόν, μπορεί να κάνει ότι νομίζει, το ξέρει άλλωστε. Όμως ξέρει και ότι, εάν κάτι μου κάτσει στραβά δε πα να λέει, μου κατσε και τέλος. Τα περιθώρια που ήθελε, για να δει ποιά θα είναι η συμπεριφορά του σε κάποια πράγματα, τα είχε. Τώρα είναι επιλογή του.

Didorium δεν είναι άμυνα σε καμία περίπτωση, το κλάμα το έχεις ρίξει, δεν αποφεύγεται το άτιμο. Τώρα για εκδίκηση... δεν θα διαφωνήσω. Όταν του λες "βρε καλέ μου, βρε χρυσέ μου, κάτσε να μιλήσουμε τι σου φταίει και συμπεριφέρεσαι έτσι?" και αυτός απαντάει "μα είσαι τρελή, εγώ μόνο εσένα κοιτάω ούτε που τις βλέπω τις άλλες γυναίκες, αμάν αυτή η ζήλια σου" ε τι θέλεις η γυναίκα να πει "μα τι είμαι εγώ, ένα τόσο καλό παιδί να το κατηγορώ?".

Και βέβαια στην αρχή είναι θέμα απόρριψης αλλά όταν ο άλλος σταθεί απέναντί σου και σου πει τέλος, ας κάνει ότι θέλει μετά. Κανένας δεν έχει να του πει κάτι. Όχι όμως να σου πουλάει φύκια για μεταξωτές κορδέλες.

Δεν κάνουν οι γυναίκες Didorium τον ψύλο κάμηλο, ίσως κάποιες φορές να μην μπορούν να καταλάβουν πότε ο άντρας παίζει με τα νεύρα τους και τις αντοχές τους και πότε το κάνει πραγματικά, αλλά πάντα έχουν ενδείξεις.

Να σου δώσω παραδείγματα
εάν βγω έξω με κάποιον και δω ότι πηγαίνοντας στην τουαλέτα παίρνει και το κινητό του, τι θέλεις να πω, ότι μάλλον περιμένει επείγον τηλέφωνο από τον Πρόεδρο της Ελλάδας?
εάν χτυπήσει το κινητό και ακούσω να λέει, ναι-όχι-ίσως-μπορεί τι θέλεις να πω? ότι στην άλλη πλευρά της γραμμής είναι κάποιος που καταλαβαίνει μόνο αυτές τις λέξεις?
ή το πιό κουφό που κάνει μπαμ και σημαίνει ότι στην άλλη πλευρά είναι γυναίκα που έχουν πάρε δώσε περίεργα, ναι έλα τάδε(γυναικείο όνομα λένε οι πιό προχωρημένοι και καλά) είμαι εδώ με την κοπέλα μου...
Μπουα Χα χα...
Ναι είμαστε ηλίθιες, λες και δεν ακούμε το τρέμουλο της φωνής όταν είναι στη μέση γυναικοδουλειά.

Πάντως νομίζω ότι συμβαίνουν τετοια περιστατικά από ανασφάλειες και μη σωστές επιλογές. Παίζει και η περίπτωση του κεραυνοβόλου έρωτα αλλά αυτό δεν γίνεται κάθε βδομάδα. Και πάντα δεν μιλάω για μικρές ηλικίες που την συγκεκριμένη συμπεριφορά την κατανοώ.


Και όπως έχω ξαναπεί "ΤΙΜΕ ΠΡΟΣΙΤΕ"(clopyright jbg) ζητήστε κα Ρούλα.
Αναλαμβάνουμε και περιπτώσεις εξωτερικού.
Ειδικότης μας παρακολουθήσεις, λούσιμο με καφέδες-μπύρες και λοιπά ντρινγκ, υποκλοπή και ανάλυση συνομιλιών, ψυχολογικά προφίλ των δραστών.
Ζητήστε να σας στείλουμε το προφίλ της εταιρείας.
Τηλεφωνήστε μας στο +30 210 0000007, 24h ανοικτά.



Π Υ Ρ Α Μ Ι Δ Α,
Να είσαι καλά μου έφτιαξες τη μέρα. Γέλασα. Μα τον Χριστό σύρθηκα στο πάτωμα. Στην πρώτη σου παράγραφο έχεις δίκιο είμαστε ώριμοι άνθρωποι με συνέπεια συμπεριφερόμεθα. ΄Ολα είναι ζήτημα επιλογών. Κάποτε ένας φίλος μου υπαστυνόμος -έχουμε και τα μέσα- έλεγε το εξής: Δεν τελειώνουν οι γυναίκες. Πως να μην αμαρτήσω... Δεν τελειώνουν κι οι άντρες του έλεγε η γυναίκα του που τα κέρατα στο κεφάλι της είχαν αγγίξει ουρανοξύστες της ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ. Τι να του πείς...Την αγνοούσε επιδεικτικά.

Το θέμα της εκδίκησης δεν το συζητώ. Δεν μπορώ να κάνω κακό. Από μόνοι τους σπάνε τα μούτρα τους όσοι με πληγώνουν. Και δεν το χαίρομαι μετά. Τσακώνομαι με τον καλό μου άγγελο που τους καίει τη γούνα. Γνήσια γούνα ή μαιμού δεν το ψάχνω.

Αυτό Πυραμίδα με το κινητό και την τουαλέτα πολύ καλό που να τους πέσει πιά μες τη λεκάνη διά παντός. Νομίζουν πως έχουν ζώα απέναντί τους. Εντάξει η επιστήμη καθόρισε περίπου ένα εκατομμύριο είδη ζώων. 75.000 έντομα 30.000 πουλιά 20.000 ψάρια και πολλά είδη. Οι γυναίκες είναι εκτός φαντάζομαι. ΄Αλλο τι πιστεύουν κάποιοι...

Υπάρχει κι η άλλη κατηγορία. Να στο λένε. ΄Εχω χαρέμι εγώ. Κι όλες ικανοποιημένες παρακαλώ. Εσύ στην ουρά. Τύφλα να χει η εργατική εστία, η εφορία το ΙΚΑ...

Η εταιρεία, αυτή η Νεοσυσταθείσα Πυραμίδα μου, λούζει με καφέδες, χυμούς λάδια πετάει λίπη κάνει κινήσεις σοβαρές δηλαδή, να την έχουμε κατά νου...


Βαρύτιμο περίτεχνο
το κέρατο στην κόμη
μα αν την κάνεις πρώτη [εσύ]
τους παίρνουν νοσοκόμοι...

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Στο βαθμό που γνωρίζετε την αγάπη γίνεστε η αγάπη!Η αγάπη είναι κάτι παραπάνω από ένα συναίσθημα!Είναι μία φυσική δύναμη και πρέπει συνεπώς να περικλείει την αλήθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2005, 10:34:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτό Πυραμίδα με το κινητό και την τουαλέτα πολύ καλό που να τους πέσει πιά μες τη λεκάνη διά παντός.

Αφροδίτη, σε προειδοποιώ!
Αν είσαι Σαββατογεννημένη και μου πέσει εκεί μέσα το κινητό θα σε βρώ να μου αγοράσεις άλλο!
Και θέλω καλό μοντέλο, όχι τίποτα απαρχαιωμένο!

Εντάξει, αυτό με το κινητό δεν είναι τίποτα φοβερό, νομίζω.
Κι εγώ το κάνω αλλά το κάνω μήπως με πάρουν τηλέφωνο.
Όχι για να κάνω κανένα πονηρό τηλεφώνημα!
Και κάτι άλλο.
Είχα σχέση με μία κοπέλα η οποία όποτε έβρισκε ευκαιρία έψαχνε στο κινητό μου τα μηνύματα μου και τις κλήσεις μου.
Αυτό με προσέβαλε και με ενόχλησε.
Από την στιγμή που δεν δίνω δικαιώματα δεν ανέχομαι κάτι τέτοιο, που στο κάτω-κάτω είναι και παραβίαση του εαυτού μου.
Και το θεωρώ και κατινιά.
Αυτό που διαπιστώνω είναι οτι ο άνδρας δε μπορεί να καταλάβει τις γυναίκες και το αντίθετο.
Για αυτό και το να μπείς πραγματικά στο μυαλό του/της συντρόφου σου είναι πάρα πολύ σημαντικό σε μία σχέση.
Με αυτό τον τρόπο πετυχαίνει μία σχέση κι υπάρχει ταύτιση...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1708984
Maintained by Digital Alchemy