ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΞΩΤΙΚΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 11
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
mihalisgk
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 14:29:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mihalisgk  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΓΑΠΗΤΟ ΜΕΛΟς SAKURA ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ
ΤΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΙς ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕς ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕς.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ΧΤΕς ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΑΦΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΕΡΑΙΔΑ Η ΞΩΤΙΚΟ , ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΧΕΣΤΗς ΚΑΙ ΦΟΡΤΙΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΟΠΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ.
ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΝΟΗΤΙΚΗ.
ΑΦΗΣΑ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝΙΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΟΒΟΥΛΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΗς ΠΕΡΙΟΧΗς.ΕΙΧΑ ΑΜΕΣΩς ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑ
ΗΤΑΝ ΤΡΟΜΕΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΙΖΕΙ ΧΩΡΙς ΝΑ ΦΥΣΑΕΙ
ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΦΟΒΙΣΤΙΚΟ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΑΡΧΑΙΑ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΟΙΚΙΣΜΟΥ .ΕΙΜΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟς ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΦΕΤΟς ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΘΑ ΞΕΦΥΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙς ΔΙΚΕς ΣΟΥ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙς.
ΜΕ ΦΙΛΙΚΟΥς ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥς
ΜΙΧΑΛΗςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 14:39:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
paidia xerete pos 8a vro grammata sti glossa ton ksotikon t alfabito ton ksotikon kai ton neraidon?????

τα γραμματα των ξωτικων τα μαθαινεισ μονο απο ξωτικα ... οποτε πρεπει να κανεισ τα εξης

ενα βραδυ μα πολυ βραδυ , κατα τις 3 δηλαδη, που να ειναι 3 μερες πριν την πανσεληνο και 4 μετα το χασιμο , θα πας στο ποιο κοντινο δασακι και εκει θα πρεπει να βρεις μια πηγη ή βρυση , κατι με νερο , εκει θα πλυνεις τα χερια σου και θα λες απο μεσα σου

"γαργαρο νερο εσυ που τρεχεις , φερου μου το ξωτικο να μου μαθει γραμματα , γραμματα σπουδαματα του ξωτικου τα πραματα"

αυτο θα το πεις 3.5 φορες , προσεχε , ουτε 3 ουτε 4 , αλλα 3.5 ΤΟΤΕ θα εμφανισθει η δασκαλα ξωτικο και θα σου μαθει την γλωσσα τους


αυτα που σου γραφω μη τα πεις πουθενα αλλιως δεν πιανουν !!!

καλη επιτυχια λοιπον ή στην γλωσσα των ξωτικων ομποθο τουσο μιρχιν

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]


Edited by - makfor on 13/09/2010 14:40:49

Edited by - makfor on 13/09/2010 14:41:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 14:48:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό με το ξωτικό που μαθαίνεις την γλώσσα του το έχεις κάνει και εσύ προσωπικά?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 15:06:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εε φυσικα , πως θα μιλουσα την γλωσσα τους ? !!!!

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 15:10:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αλήθεια?να σου πω..επειδή δεν μπορώ εδώ να κάνω όλες αυτές τις ερωτήσεις που θέλω μήπως έχεις μσν η κάτι τέτιο?Άμα θέλεις σου λέω εγώ μσν...please θέλω να σε ρωτήσω κάποια πράγματα...(είπαμε είμαι ειδικός σε δαίμονες και φαντάσματα...αλλά σε νεράιδες δεν ξέρω τίποτα...σχεδόν)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 15:16:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε ναι, μαζί με τα κοινά σχολεία ανοίγουν και τα σχολεία των ξωτικών. Και ο Tolkien από εκεί απεφοίτησε, αφού έμεινε στάσιμος μια-δυο χρονιές. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 15:18:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βασικά μην παίρνεις για πλάκα όλα όσα λένε εδώ μέσα...γιατί άμα δεν δοκιμάσεις κάτι δεν ξέρεις αν είναι αλήθεια...!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 15:43:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε μου ρωτα εδω μεσα οτι θελεις , τα παιδια δεν εχουν προβλημα ... και μετα θα σε ρωτησω εγω για τους δαιμονες οκ?

Rankett , μη κοροδευς οτ δε ξερς ... ααα !!!
ή για να στο πω στη γλωσσα των νεραϊδοπαιδων "καπ καπ απ κατ καν νταπ νταπ" !!!


[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]


Edited by - makfor on 13/09/2010 15:45:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 15:48:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όταν λες ξέρεις την γλώσσα τον ξωτικών(όποιος είναι να κοροιδέψει ας μην μιλήσει καν...)λογικά θα μπορείς να τα καλέσεις να σε βοηθήσουν..?!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 15:53:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
να με βοηθησουν γιατι ? τι νομιζεις οτι ειναι τα ξωτικα υπηρετες μας ? μαλλον εχεις λαθος εικονα για τα ξωτικα και τις νεραϊδες

απλα οταν παω στο δασος τα βρισκω και μιλαω μαζι τους , καμια φορα ερχονται αυτα στο σπιτι μου γιατι μενω κοντα στο δασος (στην ακρη για την ακριβεια)

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 15:55:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι,εννοώ σε κάπια δύσκολη στιγμή π.χ. να είσαι χάλια και να θέλεις βοήθεια...σου έχουν δώσει θετική ενέργεια ή κάτι παρόμοιο?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mihalisgk
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 16:00:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mihalisgk  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αγαπητο μελος sakura, απο την τεταρτη θα εχω στην κατοχη μου
σταυρολιθο και μαλαχιτη. πρεπει να τα κραταω μαζι μου , να τα κανω φυλαχτο η να τα αποθεσω μαζι με τα κερασματα σαν προσφορες στον κοσμο τους?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 16:00:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ουτε θετικη ουτε αρνητικη ο ρολος τους δεν ειναι αυτος ...

ξερεις τι ειναι ΕΝΕΡΓΕΙΑ ? και πως εννοεις να μου ΔΩΣΕΙ ενεργεια ? κατι σαν μπαταρια ? πως το εννοεις αυτο ?

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 16:02:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενέργεια εννοώ επειδή είναι πλάσματα ανώτερα από εμάς μπορούν να μας δώσουν την ενέργεια τους με κάποιον τρόπο που δεν γνωρίζουμε...δηλαδή να σου δώσουν θετικές σκέψεις ώστε να νιώσεις καλύτερα όταν είσαι ψυχολογικά πεσμένος!?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 16:04:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ααα , αλλο θετικες σκεψεις αλλο ενεργεια

παμε παρακατω

ανωτερα απο μας ? γιατι ? απο που προκυπτει αυτο ? εχεις δει και εχεις μιλησει με κανενα? εμενα που μου μιλανε δεν μου εδειξαν οτι ειναι ανωτεροι , ουτε καν ισιοι δεν ειναι

επισης το οτι δεν γνωριζουμε πως ξερουμε οτι μας στελνουν ΑΥΤΑ την θετικη σκεψη ? και δεν την κανουμε ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ? το ξερουμε ? γιατι εαν το κανουμε απο μονοι μας τοτε τι γινεται ?

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 16:06:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είδες που είμαι άσχετος με τα ξωτικά!!!...αν μπορείς πες μου κάποια πράγματα για αυτά,τις συνήθειες τους κ.λ.π.?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 16:09:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πρωτα απαντας μετα ρωτας φιλε μου , κανονας των ξωτικων !!!

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 16:11:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε τι να απαντήσω?σε αυτά που με ρώτησες πριν?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 16:11:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γιές σερ !!!(αλλα πρεπει να φυγω , οποτε σκεψου με την ησυχια σου και τα λεμε καποια στιγμη αργοτερα ή αυριο)

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]


Edited by - makfor on 13/09/2010 16:12:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 16:14:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οκ..λοιπόν...δεν έχω μιλήσει με κανένα ούτε ξέρω για αυτά τίποτα!απλά ρωτάω μήπως δίνουν θετική ενέργεια όταν χρειάζεται κάποιος!Γιατί οι δαίμονες κάνουν κάτι τέτια για να σε πλησιάσουν...να δείξουν ότι είναι καλοί και μετά...άσε...σε καταστρέφουν ψυχικά και σωματικά!...δεν ξέρω για νεράιδες...σε αντίθεση με εσένα...(απάντησα σε όλα η άφησα κανένα?)τα λέμε...εγώ θα μπω το βράδυ κατά της 10-11 γιατί μετά την προπόνηση(7-9)πάω για μπάλα με κάτι φίλους...τα λέμε!

Edited by - prophet_indigo on 13/09/2010 16:15:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 16:17:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
επισης το οτι δεν γνωριζουμε πως ξερουμε οτι μας στελνουν ΑΥΤΑ την θετικη σκεψη ? και δεν την κανουμε ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ? το ξερουμε ? γιατι εαν το κανουμε απο μονοι μας τοτε τι γινεται ?

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 16:26:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε αυτό δεν απάντησα?λοιπόν...την θετική σκέψη μπορείς να την δημιουργήσεις μόνος σου ή να στην στείλουν...το να στην στείλουν είναι κάπως δύσκολο για ανθρώπους...μόνο κάποιοι με ικανότητες πάνω από του κοινού ανθρώπου μπορούν..εγώ συγκεκριμένα μπορώ να κάνω τον άλλον να νιώσει αρνητική ενέργεια όταν τον κοιτάξω...κάποιες φορές μπορώ να μαγνητίσω κάποιο άτομο...(κάτι άσχετο...έχω περίπου 4-5 ικανότητες...αλλά ρε παιδιά...τα μάτια μου αλλάζουν 3 χρώματα την μέρα...τα δόντια μου είναι κάπως περίεργα...όλοι μου λεν όταν μιλάω ότι είμαι σαν vampire γιατί φαίνοντε κυνόδοντες...αυτό δεν ξέρω τι είναι εσείς μήπως ξέρετε?..)στο θέμα μας τώρα...όταν κάποιος θέλει μπορεί πολύ εύκολα να δημιουργήσει θετικές σκέψεις για τον ίδιο ώστε να ηρεμήσει και να σκεφτεί καθαρά...τώρα για τα μη ανθρώπινα πλάσματα(εννοώντας φαντάσματα,δαίμονες κ.λ.π)μπορούν και αυτά να στείλουν ενέργεια κάποια για κακό σκοπό και άλλα για καλό σκοπό!!!

Edited by - prophet_indigo on 13/09/2010 16:27:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 19:03:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
prophet_indigo γιατί δεν χρησιμοποιείς [quote] για να κάνεις τη ζωή όλων μας ευκολότερη;


Είναι πολύ απλό


Πάτα το τρίτο εικονίδιο απ' τα δεξία στο παραθυρο που γράφεις το μήνυμα, και βάλε το κείμενο όπως σου
δείχνω απο κάτω.

(quote)...κειμενο...(/quote)

Δοκίμασέ το...

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 13/09/2010 19:05:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 21:56:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εννοείς να γράφω με κενά?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 22:00:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
έτσι μάλλον θα λες ...

Edited by - prophet_indigo on 13/09/2010 22:01:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 22:24:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπράβο αυτό. Μαθαίνεις γρήγοραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 22:28:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντα...αλλά μια ερώτηση φίλε μου...πότε να γράφω έτσι?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 22:51:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απλά μέσα στα quote να βάζεις ένα απόσπασμα(ή ολόκληρο το κείμενο) απο το κείμενο του άλλου στο οποίο θες να απαντήσεις(απο κάτω γράφεις την απαντήση). Τώρα δεν χρειάζεται ιδιαίτερα κάτι τέτοιο, απλά περισσότερο ήθελα να σε παροτρύνω να μάθεις να το κάνεις Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
prophet_indigo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
66 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 22:59:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αααααα οκ...κατάλαβα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2010, 23:16:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
makfor

επισης το οτι δεν γνωριζουμε πως ξερουμε οτι μας στελνουν ΑΥΤΑ την θετικη σκεψη ? και δεν την κανουμε ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ? το ξερουμε ? γιατι εαν το κανουμε απο μονοι μας τοτε τι γινεται ?


Καλησπέρα φίλοι μου..

Δεν γνωρίζουμε ούτε και επιστημονικά ούτε και ορθολογικά πως γεννιέται η θετική σκέψη..αλλά επειδή ο κόσμος που έχεις συναντήσει,δεν στέκεται μεταξύ επιστήμης και ορθολογισμού για αυτό ρωτάμε εσένα που όπως λες έχεις έρθει σε επικοινωνία.
Επίσης εάν το κάνουμε από μόνοι μας όπως λες παραπάνω,ε τότε από μόνοι μας "τοποθετούμε" και τον εαυτό μας να αναπαράγει την όποια επικοινωνία...

επειδή νομίζω πως απάντησα,δικαιούμαι μια ερώτηση..Όταν λες πως επικοινωνείς μπορείς να μας καθορίσεις το μέσο επικοινωνίας..Τα ακούς ή μιλάνε μέσα στο μυαλό σου..

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 11 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy