ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 12
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 00:21:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εμ θα το σκέφτηκες αλλά ίσως δεν του έδωσες την πρέπουσα σημασία.

Νομίζω ότι σε όλες τις εποχές είχαμε γεγονότα που μας θύμιζαν τις διάφορες προφητείες και δη της Αποκάλυψης. Ισως αυτό να είναι το "κόλπο" τελικά, να είμαστε πάντα σε εγρήγορση μπας και ζούμε στις τελευταίες μέρες...


Όντως αυτό είναι το κόλπο, σου το λέει και ο ίδιος ο Ιησούς.

Επέτρεψέ μου βέβαια, χωρίς να θέλω να αγχώσω ή να τρομοκρατήσω κανέναν, να έχω τις δικές μου αντιλήψεις σχετικά με το πόσο "αληθινά" είναι αυτά τα οποία γίνονται στην εποχή μας: δεν είναι αγγελική.

quote:
Εντάξει δεν μου αρέσουν οι γενικεύσεις. Απλώς έχω την εντύπωση ότι σε εκείνο το θέμα είστε όλοι πολύ σίγουροι για την αλήθεια των προφητειών. Δεν έχετε την παραμικρή αμφιβολία...

Δεν αποκλείουμε ενδεχόμενα. Θα δείξει ο καιρός.

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 00:42:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
WWalker
<<Δεν σε σχολιάζω. Γιατί σε λίγα χρόνια θα τα δεις όλα, και θα με θυμηθείς από πάνω.μέσα στα άτομα τα οποία κοροιδεύεις για το θέμα αυτό ανήκουν τουλάχιστον 3 μηχανικοί με γνωστικό αντικείμενο ιδιαίτερα απαιτητικό, οπότε βάλε το μυαλό σου να δουλέψει μήπως δεν είναι αυτοί χαζοί.>>


αυτο το σε λιγα χρονια μπορεις να μας πεις ποσο λιγο ειναι;;
οχι ακριβως αλλα στο περιπου 3; 5; 10; 2000; 99999999999999999999999;
για να ξερω
παντως καλα κανετε και τα γραφετε ολα αυτα στο θεμα σας
ειναι μια ευχαριστη ασχολια οταν εχω τις μαυρες μου διαβαζω τις αποψεις των 3 μηχανικων αλλα και των αλλων εγκεφαλων (που δεν ειπα οτι ειναι χαζοι αλλα οποιος εχει την μυγα μυγιαζετε)
και μου φευγουν οι σκοτουρες
να ειστε παντα καλα και παντα να γραφετε τετοια

σε καμια 20ετια θαεχετε φτασει στο προφητειες 65578943098568
και θα γραφετε παλι τα ιδια για ξανθο γενος και για λαχανα


Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 00:57:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά, δεν σχολιάζω.
Ούτως ή άλλως δεν μπορώ να αποδείξω τίποτα από αυτά. Τα ίδια έλεγες και ειρωνευόσουνα και στο άλλο θέμα με τον διάλογο γέροντα-αθέου...Αν αυτή είναι ώριμη συμπεριφορά, τότε εγώ δεν θέλω να σχετίζομαι καθόλου. Να την χαίρεσαι.

-
Α ναι, και το χαβαλετζίδικο μέρος:

Μεγάλε Γηγενή, προσκυνώ σε!

quote:

αυτο το σε λιγα χρονια μπορεις να μας πεις ποσο λιγο ειναι;;

οχι ακριβως αλλα στο περιπου 3; 5; 10; 2000; 99999999999999999999999;
για να ξερω


Να σου πω 2,6 να 'μαστε μέσα;

quote:
παντως καλα κανετε και τα γραφετε ολα αυτα στο θεμα σας
ειναι μια ευχαριστη ασχολια οταν εχω τις μαυρες μου διαβαζω τις αποψεις των 3 μηχανικων αλλα και των αλλων εγκεφαλων (που δεν ειπα οτι ειναι χαζοι αλλα οποιος εχει την μυγα μυγιαζετε)

Α ναι ε; Τι μυγιάζουμε ακριβώς;

quote:
και μου φευγουν οι σκοτουρες
να ειστε παντα καλα και παντα να γραφετε τετοια

Είδες ε, επιτελούμε και κοινωνικό έργο! Αλήθεια, πως τα καταφέρνεις και έχεις σκοτούρες, εσύ το τόσο "χαρούμενο" παιδί;

quote:
σε καμια 20ετια θαεχετε φτασει στο προφητειες 65578943098568
και θα γραφετε παλι τα ιδια για ξανθο γενος και για λαχανα

Όπα, την είδες προφήτης;

Χαλάρωσε Γηγενή! Θα σου φύγει κανά δόντι απ'το πολύ χαμόγελο!

Edited by - WWalker on 26/10/2005 01:20:17

Edited by - WWalker on 26/10/2005 01:59:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 01:28:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
WWalker

<<Καλά, δεν σχολιάζω.
Ούτως ή άλλως δεν μπορώ να αποδείξω τίποτα από αυτά.>>

ελα τωρα,δεν το πιστευω
δεν μπορεις να αποδειξεις τιποτα;
εσυ πριν λιγο ελεγες οτι σε λιγο θα δουμε οτι εχεις δικιο
ποσο ειναι αυτο το λιγο ρωταω
γιατι δεν μου λες βρε;;
ελα μην μου κανεις μουτρα
αντε βρε πες κατι
το καλοκαιρι λεγατε οτι θα γινει πολεμος με την τουρκια τον σεπτεμβρη η τον οκτωμβρη παει αυτο; λαθος ηταν;
πες μου ποτε θα γινει

ποτε θα γινει; ωεω;

ποτε θα γινει; ωεω;

ποτε θα γινει; ωεω;

ποτε θα γινει; ,ωεω ποτε θα γινει; ποτε θα γινει; ωεω ποτε θα γινει;

<<Τα ίδια έλεγες και ειρωνευόσουνα και στο άλλο θέμα με τον διάλογο γέροντα-αθέου...>>

στο αλλο θεμα ελεγα οτι δεν γινετε καποιος αθεος να ειναι ειδωλολατρης γιατι ο αθεος δεν εχει θεοποισει τιποτα
αν εσυ το θεωρεις ειρωνεια τι να πω


<<Αν αυτή είναι ώριμη συμπεριφορά, τότε εγώ δεν θέλω να σχετίζομαι καθόλου. Να την χαίρεσαι.>>
αν το ωριμο ειναι να σκυβω το κεφαλι και να δεχομαι οτι τα ατομα που αγαπω δεν αξιζουν τον παραδεισο τοτε θα μεινω για παντα ανωριμος

και μερικα ανωριμα

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 01:42:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τι εγινε βρε WWalker αλλαξες την αρχικη σου απαντηση;
γιατι;;
ωστε 2,6 χρονια;
μετρωντας απο ποτε;

WWalker
<<Α ναι ε; Τι μυγιάζουμε ακριβώς;>>

τοσα βρηκατε αυτο δεν μπορειτε;


WWalker
<<Είδες ε, επιτελούμε και κοινωνικό έργο! Αλήθεια, πως τα καταφέρνεις και έχεις σκοτούρες, εσύ το τόσο "χαρούμενο" παιδί;>>

με τοσους εγκεφαλους γυρω μου ολο και καμια σκοτουρα θα εχω


WWalker
<<Όπα, την είδες προφήτης;>>
καθολου απλα παντα θα υπαρχουν εγκεφαλοι για να γραφουν,να αναλυουν και να ειναι συγουροι οτι ο καιρος γαρ εγγυς
τι θα γινει με τα λαχανα θα φαμε καμια φορα;;;;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 02:01:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάτσε να την ξαναλάξω, να 'χει και τα δύο μέσα

quote:
το καλοκαιρι λεγατε οτι θα γινει πολεμος με την τουρκια τον σεπτεμβρη η τον οκτωμβρη παει αυτο; λαθος ηταν;

Όχι, τούνοδεντούπαμεποτές.

quote:
τι εγινε βρε WWalker αλλαξες την αρχικη σου απαντηση;
γιατι;;

Για χαβαλέ

quote:
ωστε 2,6 χρονια;
μετρωντας απο ποτε;

Από τώρα. Σου 'χω άνω φράγμα σε 2,6 χρόνια. Κάπου κει λέω γω.

quote:

τοσα βρηκατε αυτο δεν μπορειτε;

ΟΧΙΔΕΝΜΠΟΡΟΥΜΕ.

quote:

με τοσους εγκεφαλους γυρω μου ολο και καμια σκοτουρα θα εχω

Άσε τις σκοτούρες και πιάσε κανα συκωτάκι καλύτερα.

quote:
καθολου απλα παντα θα υπαρχουν εγκεφαλοι για να γραφουν,να αναλυουν και να ειναι συγουροι οτι ο καιρος γαρ εγγυς
τι θα γινει με τα λαχανα θα φαμε καμια φορα;;;;

Σε 2,61 χρόνια ακριβώς.

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.

Edited by - WWalker on 26/10/2005 02:03:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 02:06:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
(Αμαλία μην τσαντιστείς και μας κάνεις και τους δυο ban/suspend, πλάκα κάνουμε και δεν θα κρατήσει πολύ)

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 17:33:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
το καλοκαιρι λεγατε οτι θα γινει πολεμος με την τουρκια τον σεπτεμβρη η τον οκτωμβρη παει αυτο; λαθος ηταν;
--------------------------------------------------------------------------------

WWalker
Όχι, τούνοδεντούπαμεποτές.


Απεστάλη: 08/09/2005, 17:54:38
--------------------------------------------------------------------------------
O φόρος του 19% Φ.Π.Α. στα ακίνητα έχει ψηφιστεί,αλλά θα αρχίσει να εισπράτετε από την 1/1/2006. Αυτό εμένα μου θυμίζει τη φράση του αγιου Κοσμά του Αιτωλού,ότι <<θα σας βάλουν βαρύ και δυσβάσταχτο φόρο,δεν θα προλάβουν όμως>>,αν εννούσε αυτό ο άγιος,τότε ήρθε η ώρα σε μερικές εβδομάδες.Για δεστε λίγο και τις εξελίξεις στις ελληνοτουρκικές σχέσεις. Επίσης ο άγιος είχε πει <<θα σας βάλουν φόρο στις κότες και τα παράθυρα>>,πραγμα που έγινε,αφού προφανώς εννοούσε ότι θα βάλουν φόρους στα σπίτια μας και στους στάβλους,ή στα εισοδήματά μας.
WWalker
Πλήρες Μέλος

Greece
1045 Μηνύματα Απεστάλη: 08/09/2005, 18:25:50
--------------------------------------------------------------------------------
Όλα προς τα εκεί πάνε...

Ειδικά τώρα που η ΕΕ κλείνει την πόρτα στην Τουρκία, και η Τουρκία αντιδρά λες και τις χρωστάμε χάρη...

ωστε δεν το ειπατε ποτε;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕλαΝτε
Νέο Μέλος


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2005, 10:55:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕλαΝτε  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας αδέρφια,ασχολήθηκα λίγο καιρό με την αποκάλυψη,διαβάστε προσεκτικά σασ παρακαλώ αυτό και θα δείτε που είμαστε και τι γίνεται πίσω από τα γεγονότα:
1)ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΗΔΗ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΗΔΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗΣ
ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΤΗΣ ΚΡΟΣΤΑΝΔΗΣ ΣΤΟΝ ΒΙΟ ΤΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΚΟΙΜΗΘΗ ΠΙΑ ,ΟΤΑΝ ΖΟΥΣΕ ΤΟ 1908 ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΣΕ ΟΡΑΜΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΙΟ ΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΤΟΥ ΣΑΡΩΦ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ , Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΤΟ 1908 ΚΑΙ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΒΙΟ ΤΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟΥΣΕ ΛΥΣΣΑΛΕΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΟΥ.
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΗΣ ΚΡΟΣ.
ΗΤΑΝΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΥΡΙΣΕ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 3 ΦΟΡΕΣ. ΕΠΕΙΤΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΒΙΟ ΤΟΥ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΚΟΣΜΟΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΑΟ ΤΟΥ ΣΟΛΟΜΩΝΤΟΣ. ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ 2 ΑΓΙΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΝΑΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑΝ ΝΑ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ 3 ΣΕΙΡΕΣ ΚΕΡΙΑ ΑΠΟ ΠΙΣΣΑ. ΜΠΗΚΑΝ ΠΙΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Ο ΘΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΘΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ, ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΒΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΟΥ. ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΛΕΞΙΣ Ο ΑΓΙΟΣ<<ΗΤΑΝ ΨΗΛΟΣ ΜΕ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΚΑΡΒΟΥΝΑ, ΠΟΝΗΡΟ ΠΡΟΣΩΠΟ, ΜΑΥΡΗ ΜΥΤΕΡΗ ΓΕΝΕΙΑΔΑ ΚΑΙ ΝΥΧΙΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΤΙΓΡΕΩΣ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΠΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΚΟΡΟΝΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΠΑΘΙ>>. ΜΕΤΑ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ <<ΤΕΝΤΩΘΗΚΕ>> ΚΑΙ ΑΠΛΩΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΟΥΝ. ΟΜΩΣ ΟΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΕΙΣ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΥΜΩΝ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΕΦΑΛΙΣΕ ΟΠΩΣ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ 10ΧΡΟΝΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΤΟΥΣ. ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΛΕΕΙ <<ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΕΦΤΑΝΕ ΩΣ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΧΑΛΙΝΑΡΙΩΝ ΤΩΝ ΙΠΠΩΝ>> ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΕΚΕΙ ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΧΤΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΕΡΙΓΥΡΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΜΕΙΝΕ ΜΕΣ ΤΗΝ ΠΟΛΗ. Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΩ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΕΝΝΗΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ <<ΡΕΜΑΛΙ>> ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ.
ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΓΙΑ 3,5 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ. ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙΤΕ (ΓΕΩΡΓΙΟΥ SPEAKING),ΣΤΟ MATRIX ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο NEO, ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΟΝΟΜΑΤΙ (ΩΠΑ) ΖΑΙΟΝ, ΣΙΩΝ ΔΗΛΑΔΗ.
Ο NEO ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΝΤΥΜΕΝΟΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΜΑΥΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΤΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΦΗΤΗ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΤΡΙΛΟΓΙΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΚΛΕΚΤΟΙ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΟΝ <<ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑ>>, ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟΙ ΛΕΝΕ ΠΟΙΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑ ΕΤΣΙ?
LORD OF THE RINGS ΤΩΡΑ:Ο ΑΡΜΑΓΕΔΩΝ , ΛΑΘΟΣ Η ΤΕΛΙΚΗ ΜΑΧΗ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ MIDDLE EARTH,ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΑΝΑΤΟΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΡΜΑΓΕΔΩΝ. ΣΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΓΟΣ SAURON Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ. ΑΝ ΔΕΙΣ PHOTO ΤΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙΔΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΗΣ ΚΡΟΣΤΑΝΔΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ.
ΣΤΟΝ HARRY POTTER ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΣΟ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΑΤΑΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΕΛΕΤΕΣ. ΤΟ S ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΤΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΑΤΑΝΙΚΟ. HARRY ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΤΟΥ ΕΓΡΑΦΑΝ ΣΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΝ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΛΙΣ ΔΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. Α! ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ ΟΠΩΣ ΣΤΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΣΤΟ MATRIX ΚΑΙ ΤΟΝ HARRY POTTER.ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ ΛΟΙΠΟΝ.
Ο BUSH ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΟΤΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΝΑΝ <<ΑΝΩΤΕΡΟ ΠΑΤΕΡΑ>>, ΤΟΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΗ BILLY GRAHAM, ΜΟΝΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ
ΠΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΗ ΔΙΑΘΗΚΗ ΑΝΑΦΕΡΕΙ:
<<ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΑΔΕΛΦΟΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ, ΔΙΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΛΑ ΟΤΙ Η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΛΕΦΤΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ, ΟΤΑΝ ΛΕΓΟΥΝ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΑΙΦΝΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.
Ο BUSH ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ΨΩΜΟΤΥΡΙ, PEACE AND SAFETY ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΣΤΗΝ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ ΤΟΥ ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕ. ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ MEDIUM ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΠΕΡΑ ΤΟΥ 2012, ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΥΠΟΨΙΝ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ. ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΘΑ ΓΚΡΕΜΙΣΕΙ ΤΟ 1/3 ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ? ΕΔΩ ΣΑΣ ΘΕΛΩ.
ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ ΡΩΣΟΙ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΙΑ ΟΜΠΡΕΛΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΦΩΣ ΠΑΝΤΑ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΕΙΚΟΝΙΖΕ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ. ΤΟ ΕΘΝΟΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΩΣ. ΜΗΠΩΣ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ 1/3 ΤΗΣ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΦΩΣ, ΟΜΟΙΩΣ ΚΑΙ Η ΝΥΧΤΑ? ΡΩΤΩ ΑΠΛΩΣ.
2)ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΤΩΡΑ
1η και 3η:ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΑΤΟΜΙΚΕΣ ΒΟΜΒΕΣ ΣΤΗΝ ΧΙΡΟΣΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ
2η:ΕΔΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΕΡΝΟΜΠΙΛ ΣΤΗΝ ΟΥΚΡΑΝΙΑ.
4η:ΕΔΩ ΠΙΘΑΝΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΔΥΜΟΥΣ ΠΥΡΓΟΥΣ.
5η:ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΙΡΑΚ, ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΣΑΝΙΣΟΥΝ ΓΙΑ 5 ΜΗΝΕΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΣΤΑ ΜΕΤΩΠΑ ΤΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΙΡΑΚΙΝΟΥΣ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ. ΤΑ ΣΦΥΡΟΚΟΠΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΗΣΑΝ?5 ΜΗΝΕΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝ. ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΜΟΙΑΖΑΝ ΜΕ ΑΚΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΔΟΝΤΙΑ ΣΑΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΟΥ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΩΝ F-16 ΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟΦΟΡΩΝ ΘΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΣΤΗ ΜΥΤΗ ΤΟΥΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΑΠΕΙΚΟΝΙΖΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΖΩΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΕΜΦΑΣΗ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΔΟΝΤΙΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ? ΑΝ ΤΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΑΚΡΙΔΕΣ?
6η:ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ. ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΦΤΟ ΟΤΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΦΟΥ ΣΤΕΡΕΨΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ ΕΥΦΡΑΤΗ. ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟΝ <<ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ>> ΣΤΗΝ ΕΤ1 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΟΤΙ Η ΤΟΥΡΚΙΑ ΣΧΕΔΙΑΖΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΑ ΦΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΩΣ ΤΟ 2010 ΚΑΙ ΑΝΕΦΕΡΕ ΟΤΙ ΟΙ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΕΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΧΩΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΟΠΟΥ ΕΚΒΑΛΕΙ Ο ΕΥΦΡΑΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΠΟΣΙΜΟ ΝΕΡΟ ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΛΟΥΝ ΥΔΡΟΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ, ΔΙΟΤΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΕΡΕΨΕΙ . Ο ΓΕΡΩΝ ΠΑΙΣΙΟΣ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΑ ΦΡΑΓΜΑΤΑ Η ΤΟΥΡΚΙΑ. ΦΟΒΕΡΟ!? ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ ΟΜΩΣ.
ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΠΕΡΓΑΜΟ ΛΕΕΙ <<ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΚΑΤΟΙΚΕΙΣ , ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΡΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ>>, ΑΡΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΟΝΟ ΤΥΧΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.
3)ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΨΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ ΠΗΓΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΣΕΙ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΣΑΝ ΟΙ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ. Ε ΑΥΤΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΑΝ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΣΤΑ 10 ΜΕΤΡΑ ΑΝΑΦΩΝΗΣΕ <<ΖΗΤΩ Η ΚΟΛΑΣΗ>>.ΠΑΡΑΔΟΞΟ.
4)ΨΑΞΤΕ ΝΑ ΒΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ VIDEO ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΟΥΚΕΡΝΗ ΚΑΙ ΔΕΙΞΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ANAN ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΟΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΥΝΟΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ. Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΠΡΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΓΜΕΝΗ. ΤΙ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΑΡΑΓΕ? ΕΠΙΣΗΣ ΑΣ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΝΩ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3ΜΕΡΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΜΕ ΟΤΙ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ. ΚΑΤΙ ΘΑ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΣΑΦΩΣ.
ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ 5Η ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ:<<ΑΝΟΙΞΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΗΓΑΔΙ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΗΓΑΔΙ ΚΑΠΝΟΣ ΣΑΝ ΚΑΠΝΟΣ ΑΠΟ ΚΑΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΣΚΟΤΕΙΝΙΑΣΕ Ο ΗΛΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΠΝΟ ΤΟΥ ΠΗΓΑΔΙΟΥ>>.
ΣΤΟ ΙΡΑΚ ΟΤΑΝ ΣΦΥΡΟΚΟΠΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΒΑΓΔΑΤΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΠΗΓΕΣ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΠΝΟΣ ΣΑΝ ΚΑΠΝΟΣ ΑΠΟ ΚΑΜΙΝΙ? ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΠΗΓΗ =ΚΑΜΙΝΙ. ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΜΑΥΡΟ ΚΑΠΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΡΗΞΕΙΣ? ΡΩΤΩ ΑΠΛΩΣ.
<<ΥΣΤΕΡΑ ΒΓΗΚΑΝ ΑΚΡΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΠΝΟ ΕΙΣ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΔΟΘΗΚΕ ΕΞΟΥΣΙΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΣΚΟΡΠΙΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ` ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΑΨΟΥΝ ΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ ΤΗΣ ΓΗΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΧΛΩΡΟΝ, ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝΔΡΟΝ, ΠΑΡΑΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΣΤΑ ΜΕΤΩΠΑ ΤΟΥΣ. ΑΥΤΟΥΣ ΕΛΑΒΑΝ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΒΑΣΑΝΙΣΟΥΝ ΓΙΑ 5 ΜΗΝΕΣ(ΟΙ ΑΚΡΙΔΕΣ ΕΝΝΟΕΙ)>>
ΡΩΤΩ ΠΑΛΙ ΕΓΩ. ΟΙ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΤΟΥ ΤΡΙΑΔΙΚΟΥ ΘΕΟΥ ΣΤΑ ΜΕΤΩΠΑ ΤΟΥΣ? ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ. 5 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΦΥΡΟΚΟΠΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΩΝ ΜΕ ΤΙΣ ΑΚΡΙΔΕΣ ΤΟΥΣ? ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΕΜΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΗ?
<<ΕΙΣ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ΗΤΟ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΡΥΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΟΥΣ ΗΣΑΝ ΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ>>.
. ΣΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΟΙ ΠΙΛΟΤΟΙ ΔΕΝ ΦΟΡΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΠΟΥ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑ ΤΟ ΦΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΓΥΑΛΙΖΕΙ? ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΟΥΣ ΗΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ <<ΑΚΡΙΔΕΣ>>, ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΤΑ ΠΕΤΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΙΛΟΤΟΙ.
<<ΕΙΧΑΝ ΤΡΙΧΕΣ ΣΣΑΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥΣ ΗΣΑΝ ΣΑΝ ΔΟΝΤΙΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ>>
. ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΗ? ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ ΖΩΩΝ ΜΕ ΕΜΦΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ. ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΤΟΥΣ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΣ PHOTO ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ ΔΙΝΟΥΝ ΕΜΦΑΣΗ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΔΟΝΤΙΑ.
<<ΕΙΧΑΝ ΘΩΡΑΚΑΣ ΣΑΝ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΥΣ ΘΩΡΑΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΤΩΝ ΠΤΕΡΥΓΩΝ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΘΟΡΥΒΟ ΑΡΜΑΤΩΝ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΟΓΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟΝ>>
ΠΤΕΡΥΓΕΣ, ΠΤΕΡΥΓΕΣ? ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΟΡΜΟ ΤΩΝ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΠΩΣ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΡΑΓΕ?
<<ΕΙΧΑΝ ΟΥΡΑΣ ΣΑΝ ΤΩΝ ΣΚΟΡΠΙΩΝ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΙΑ, ΚΑΙ ΕΙΣ ΤΑΣ ΟΥΡΑΣ ΤΩΝ ΕΣΤΗΡΙΖΕΤΟ Η ΔΥΝΑΜΙΣ ΝΑ ΒΛΑΨΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΠΙ 5 ΜΗΝΕΣ>>.
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΒΟΜΒΕΣ ΤΩΝ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΕΤΣΙ ΜΑΚΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΣΙ ΣΑΝ ΟΥΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ? ΤΟ ΚΕΝΤΡΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΩΝ <<ΑΚΡΙΔΩΝ>>?, ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΗ?
Ο ΑΓΙΟΣ ΠΑΤΡΟΚΟΣΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΦΗΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΑΛΜΑΤΙΑ – ΔΥΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΟΣΝΙΑΣ- ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΤΥΦΛΟΣ. ΜΑΛΛΟΝ Ο ΤΩΡΙΝΟΣ ΠΑΠΑΣ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΧΡΟΝΟΥΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ <<ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΟΥΣ>>. ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ Ο ΣΗΜΙΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΟΦΩΝ? ΙΣΩΣ ΕΝΝΟΕΙ ΑΥΤΟΥΣ.
Ο ΠΑΡΤΟΚΟΣΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΩΣΙΑ, Η ΓΑΛΛΙΑ ΚΑΙ Η ΙΤΑΛΙΑ ΘΑ ΛΕΥΘΕΡΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΗΠΕΙΡΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΤΕ ΑΝ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΤΟΥ ΕΡΝΤΟΓΑΝ Ο ΣΙΛΒΙΟ, ΤΟΤΕ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ 2006 Η ΙΤΑΛΙΑ ΕΧΕΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΙΛΕΛΛΗΝΑΣ ΡΟΜΑΝΟ ΠΡΟΝΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΕΚΘΕΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΣΗΜΙΤΗ ΣΤΗΝ Ε.Ε.(ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ).
ΣΤΗΝ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ ΤΟΥ BUSH ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ ΕΝΑΣ ΝΕΑΡΟΣ ΣΑΤΑΝΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΕΝΑΣ ΠΑΠΑΣ ΠΟΥ ΕΣΚΥΒΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ, ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ. ΞΕΡΕΤΕ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΑΤΑΝΙΣΤΙΚΑ. ΟΜΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΙΦΝΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥΣ. ΕΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ.
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΑ. ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΑΜΠΑΡΙ? ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΩΡΗΣΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.
ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΘΗΡΙΟ(7 ΚΕΦΑΛΙΑ 10 ΚΕΡΑΤΑ) ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΟΛΙΚΟ ΕΧΩ ΑΝ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ:<<KAI ΘΑ ΔΩΣΩ ΕΝΤΟΛΗ ΕΙΣ ΤΟΥΣ 2 ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΦΗΤΕΨΟΥΝ ΕΠΙ 1260 ΜΕΡΕΣ ΝΤΥΜΕΝΟΙ ΜΕ ΣΑΚΟΥΣ. ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 2 ΕΛΑΙΑΙ ΚΑΙ 2 ΛΥΧΝΙΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΜΠΡΟΣ ΕΙΣ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ>>.
<<Αλλά όταν τελειώσουν την μαρτυρία των, το θηρίο που ανεβαίνει από την άβυσσσον θα κάνει πόλεμο εναντίον τους και θα τους σκοτώσει>>.
Θα τους σκοτώσει διότι αυτοί οι 2 δεν έχουν πεθάνει ακόμα και όλοι οι άνθρωποι κάποτε πεθαίνουν. Το τρίγωνο του διαβόλου το ξέρετε? Φυσικά και το ξέρετε. Μάλλον από εκεί θα έρθει το τέρας με τα 7 κεφάλια και τα 10 κέρατα, ο Αντίχριστος εντωμεταξύ θα προετοιμάζει το έδαφος για αυτόν όπως κάνουν τώρα οι Σιωνιστές για την εμφάνισή του διότι είναι ήδη στον κόσμο.
SKULL AND BONES. Πάρε τον ένα και βάρα τον άλλο. Bush kai Kerry ήταν φιντάνια της στο κολέγιο. Σατανιστική οργάνωση για αυτούς που δεν ξέρουν.
Δημοσθένη εδώ θέλω να αναρωτηθείς και εσύ σοβαρά. Ο Αρχιεπίσκοπος Αμερικής Δημήτριος δεν έχει πάρει τίποτα χαμπάρι. Μου φαίνεται ότι κοιμάται τον ύπνο του δικαίου. Κρίμα γιατί τον υποστήριξε και προεκλογικά όπως όλες οι εκκλησίες Αμερικής. Τα 7 κεφάλια συμβολίζουν και τις 7 αυτοκρατορίες που υπήρξαν, την Ελληνική, Ρωμαική, Βυζαντινή, Οθωμανική,, τους Ναζί, Μουσολίνι, και τώρα την 7η του Bush και τα 10 κέρατα είναι οι 10 χώρες που θα πάρουν εξουσίαν δια 1 ώραν μαζί με τον αντίχριστον επειδή θα συμπράξουν όταν βγουν από τα στόματα του Αντίχριστου, του ψευδοπροφήτη και του Σατανά 3 πνεύματα κακά για να γυρίσουν στην γη και να μαζέψουν το στρατό (Αρμαγεδών).
Βγήκε στα cinema’s η ταινία constantine. Πρωταγωνιστεί ο Keeanu Reaves που έπαιζε στο matrix τον <<μεσσία>> ή αλλιώς εκλεκτό που θα σώσει κατά σύμπτωση την Σιών, τους ανθρώπους τους καταπιεσμένους. Είδα το trailer της ταινίας και είδα ότι ο K. Reaves κάνει σημεία και τέρατα –απίστευτα πράγματα-. Στο trailer λέει σε μια στιγμή ο αφηγητής –ο παράδεισος δεν τον δέχεται, η κόλαση τον θέλει απεγνωσμένα- 3 ½ χρόνια δεν θα προετοιμάζουν την εμφάνιση του Αντιχρίστου? Μετράμε αντίστροφα, ο καιρός γαρ εγγύς. Θυμάσαι που είπα για την μορφή του ως άνθρωπο? Ο K. Reaves είναι ψηλός, μαύρα μαλλιά και μαύρα μάτια, δεν λέω ότι αυτός είναι αλλά οι Σιωνιστές ξέρουν ποιον διαλέξαν.
Είδα ένα ρεπορτάζ στο mega όπου άκουσον οι ΡΟΤΑΡΥ βράβευαν την Αγάπη Βαρδινογιάννη. Ξέρεις τι είναι οι ΡΟΤΑΡΥ έτσι? Αυτήν στις δηλώσεις της τους <<έγλειφε>> κανονικά. Είναι οι Μασόνοι που ασχολούνται με την πολιτική. Αυτοί που μας κυβερνούν, κράτος εν κράτει. Σήμα τους το γρανάζι που σημαίνει ότι κινούν τα νήματα παγκοσμίως και ακόμα πιο πολύ σε εμάς και είναι φυσικά του σατανά. Το ρεπορτάζ αυτό το έδειξε μόνο το mega.
Υπέπεσε κάτι στην αντίληψή μου, πρόκειται για την CAPCOM (ΙΑΠΩΝΙΑ)η οποία δημιουργεί videogames , και πιστεύω πως προωθεί το σχέδιο για τον ερχομό του αντίχριστου. Εχει βγάλει το SILENT HILL 3:the room για PS2 το οποίο όταν κυκλοφόρησε αγόρασα το gamepro και είχε δώρο ένα cd με το soundtrack του παιχνιδιού και το cd είχε πάνω του εικόνα το θηρίο με τα δύο κέρατα και πίσω μια πεντάλφα.
Μετά είχα αγοράσει το ONIMUSHA 3 όπου στο τέλος αντιμετώπιζες στον Άδη τον σατανά τον ίδιο.
Το πιο σημαντικό όμως είναι ότι έχει βγει το RESIDENT EVIL 4 όπου αντιμετωίζεις μια οργάνωση ονόματι LOS ILUMINADOS (άνθρωποι με κόκκινες κάπες της οργάνωσης) και yπάρχει κάποιος saddler και και η μορφή του οποίου είναι ολόιδια με την μορφή που δίνει ο Άγιος ιωάννης της Κροστάνδης για τον αντίχριστο. Ακούστε πως τελειώνει το παιχνίδι. Πρέπει να μαζέψεις τα τρία PIECE OF THE HOLY!! BEAST(άκουσον άκουσον) , και στην τελική μάχη αντιμετωπίζεις ένα τέρας με πολλά πόδια και ουρά!! Και ένα μεγάλο μάτι(το πιάσατε?)και με την ουρά κάνει την πιο επικίνδυνη επίθεσή του.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2005, 13:09:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μετα απο αυτες τις αποκαλυψεις συνεχιζω με τα στοιχεια που εχω βρει εγω

η γαλακτοκομικη εταιρια που προωθει το σοκολατουχο γαλα με την ονομασια μιλκο εβγαλε και το νταρκ τσοκολειτ
το διαφημιζει γνωστος παρουσιαστης το πιασατε ετσι;

εχουμε απο την ντισνει τον τασμανια ντεβιλ
ενα πλασμα που καταστρεφει τα παντα στο περασμα του το πιασατε ετσι;

εχουμε το γλυκο νταρκ φορεστ(σκοτεινο δασος)το πιασατε ετσι;

εχουμε απο γνωστο εστιατοριο το πιατο ελ ντιαμπλο το πιασατε ετσι;


Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕλαΝτε
Νέο Μέλος


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2005, 20:58:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕλαΝτε  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά S.O.S. ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ 21 ΝΟΕΜΒΡΗ , ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ ΑΓΙΩΝ Νο3 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2005, 21:59:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Απεστάλη: 08/09/2005, 17:54:38
--------------------------------------------------------------------------------
O φόρος του 19% Φ.Π.Α. στα ακίνητα έχει ψηφιστεί,αλλά θα αρχίσει να εισπράτετε από την 1/1/2006. Αυτό εμένα μου θυμίζει τη φράση του αγιου Κοσμά του Αιτωλού,ότι <<θα σας βάλουν βαρύ και δυσβάσταχτο φόρο,δεν θα προλάβουν όμως>>,αν εννούσε αυτό ο άγιος,τότε ήρθε η ώρα σε μερικές εβδομάδες.Για δεστε λίγο και τις εξελίξεις στις ελληνοτουρκικές σχέσεις. Επίσης ο άγιος είχε πει <<θα σας βάλουν φόρο στις κότες και τα παράθυρα>>,πραγμα που έγινε,αφού προφανώς εννοούσε ότι θα βάλουν φόρους στα σπίτια μας και στους στάβλους,ή στα εισοδήματά μας.
WWalker
Πλήρες Μέλος

Greece
1045 Μηνύματα Απεστάλη: 08/09/2005, 18:25:50
--------------------------------------------------------------------------------
Όλα προς τα εκεί πάνε...

Ειδικά τώρα που η ΕΕ κλείνει την πόρτα στην Τουρκία, και η Τουρκία αντιδρά λες και τις χρωστάμε χάρη...

ωστε δεν το ειπατε ποτε;


Δεν μπορώ να καταλάβω, που ακριβώς από την παραπάνω απάντηση, από την οποία αυτό το οποίο έγραψα εγώ αντιστοιχεί μόνο στο μαύρο τμήμα, εσύ βλέπεις δήλωση ημερομηνίας.
Ή θεωρείς ότι το 1/1/2006, καθώς και η απάντησή μου είναι δεσμευτικά σαν ημερομηνίες, ή αποδεκτά ως ημερομηνίες αρχής του πολέμου;

Αν το θεωρείς, θεωρείς πράγματα που δεν ισχύουν. Και αυτό σου το λέω γιατί είμαι ο κλασσικός σπασ*****ς τύπος που όταν κάποιος μιλάει για ημερομηνία αρχίζω ενστάσεις και τα γνωστά.
Κάνεις λάθος. Η μόνη ημερομηνία που έχει ειπωθεί, και η οποία δεν είναι αποδεκτή ούτε από το 70% των όσων απαντούν στο θέμα, αφορά τον φετινό Νοέμβριο.

Συνεπώς, εφευρίσκεις πράγματα για να μου "την πεις", λες και εσύ ζεις στο 2020 και δεν έχει γίνει τίποτα από όλα αυτά, και το γνωρίζεις εκ των προτέρων.

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2005, 22:35:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
για να μην κρυβεσε πισω απο το δαχτιλο σου
ο 22 ειπε οτι με βαση τα

<<φορος στα ακινητα>>
<<φορος στις κοτες>>

ο πολεμος θα γινει σε λιγες εβδομαδες

σε αυτο συμφωνησες και εσυ

και ειπες
<<Όλα προς τα εκεί πάνε...

Ειδικά τώρα που η ΕΕ κλείνει την πόρτα στην Τουρκία, και η Τουρκία αντιδρά λες και τις χρωστάμε χάρη...>>

η αναφορα αυτη ειχε δωθει στις 08/09/2005
το λιγες βδομαδες λεγετε οταν ο χρονος ειναι κατω του μηνα
εχουν περασει 8 βδομαδες αλλα για εσας αυτο ειναι σχετικο

σε καποια αλλη σελιδα απο τις 100τοσες που εχετε γραψει ειχατε πει οτι ο πολεμος θα γινει το πολυ μεχρι τον οκτωμβρη
τωρα το μεταθεσατε για νοεμβρη
οπως και να εχει δεν χρειαζετε να ειναι καποιος απο το 2020 για να καταλαβει οτι αυτα στερουνται λογικης


Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2005, 23:14:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
για να μην κρυβεσε πισω απο το δαχτιλο σου
ο 22 ειπε οτι με βαση τα

<<φορος στα ακινητα>>
<<φορος στις κοτες>>

ο πολεμος θα γινει σε λιγες εβδομαδες

σε αυτο συμφωνησες και εσυ

και ειπες
<<Όλα προς τα εκεί πάνε...

Ειδικά τώρα που η ΕΕ κλείνει την πόρτα στην Τουρκία, και η Τουρκία αντιδρά λες και τις χρωστάμε χάρη...>>


Όχι δεν συμφώνησα σε αυτό, συμφώνησα στο ότι τα πράγματα με την τουρκία πάνε προς θερμό επεισόδιο σύντομα.
Γι' αυτό και πρόσθεσα την φράση παρακάτω.

quote:
η αναφορα αυτη ειχε δωθει στις 08/09/2005
το λιγες βδομαδες λεγετε οταν ο χρονος ειναι κατω του μηνα
εχουν περασει 8 βδομαδες αλλα για εσας αυτο ειναι σχετικο

Καλά, αυτά είναι δικά σου σχόλια ασχολίαστα.

quote:
σε καποια αλλη σελιδα απο τις 100τοσες που εχετε γραψει ειχατε πει οτι ο πολεμος θα γινει το πολυ μεχρι τον οκτωμβρη

Όπως σου ξαναείπα, κάνεις λάθος, δεν συμφωνήσαμε ποτέ ότι ο πόλεμος θα γίνει τότε ή τώρα, γιατί πολύ απλά δεν συμφωνούμε ποτέ.
Το αν ο 22 ή ο 32 πιστεύει πως θα γίνουν σύντομα, με γεια του με χαρά του. Αυτό πως βαραίνει το σύνολο των όσων απαντούν στο θέμα;

Ο ίδιος ο 22, λοιπόν, ο οποίος και είναι από τους λίγους που πήραν θέση σχετικά με φέτος, μαζί με τον ΣΤΙΤΣ, λέει:

<<Το λέω γιατί με κατηγορείς για καταστροφολογία,ενώ εγώ επιμένω να λέω την άποψη μου και να λέω ότι δεν τα λέω αυτά με σιγουριά αλλά κατ'εκτίμηση. >>

quote:
τωρα το μεταθεσατε για νοεμβρη

Όπως σου ξαναείπα, το τι λέει ο 22 για Νοέμβρη αφορά μόνο τον 22. Μας βλέπεις να συμφωνούμε εκεί μέσα σχετικά με τις ημερομηνίες; Ή θα φορτωθούμε όλοι μαζί την λανθασμένη πρόβλεψη κάποιου;

quote:
οπως και να εχει δεν χρειαζετε να ειναι καποιος απο το 2020 για να καταλαβει οτι αυτα στερουνται λογικης

Αυτή η ρημάδα η "λογική" μας έχει καταστρέψει μου φαίνεται.
Τι να σου πω ρε Γηγενή. Όποιον βλέπω σήμερα επικαλείται μια "λογική" λες και ο ίδιος την κατέχει, και το λέει με μια σιγουριά... ας τα να πάνε.
Άστα τα περί λογικής και τράβα πούλα τα στα παιδάκια στο δημοτικό. Δεν με ενδιαφέρει η δικιά σου η λογική, ή του τάδε η λογική, με ενδιαφέρει η στεγνή κρύα λογική, απελευθερωμένη από οποιαδήποτε αίσθηση καθημερινότητας έχεις που την <<σκοτώνει>> αυτομάτως, όπως και από οποιαδήποτε συναισθήματα βαριεμάρας και ωχαδελφισμού ή προσωπικού συμφέροντος.
Όπως σου ξαναείπα, ο ίδιος ο Newton έκανε περίπου το ίδιο πράγμα με εμάς, βασιζόμενος πάνω στο βιβλίο του Δανιήλ και στην Αποκάλυψη. Για αυτόν τι θα μου πεις άραγε;

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.

Edited by - WWalker on 31/10/2005 23:18:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2005, 22:51:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
<<Όχι δεν συμφώνησα σε αυτό, συμφώνησα στο ότι τα πράγματα με την τουρκία πάνε προς θερμό επεισόδιο σύντομα.
Γι' αυτό και πρόσθεσα την φράση παρακάτω.>>

το ποσο συντομα δεν μας το λες;;;;

<<Αυτή η ρημάδα η "λογική" μας έχει καταστρέψει μου φαίνεται.
Τι να σου πω ρε Γηγενή. Όποιον βλέπω σήμερα επικαλείται μια "λογική" λες και ο ίδιος την κατέχει, και το λέει με μια σιγουριά... ας τα να πάνε.>>

ειμαι παραλογος γιατι δεν δεχομαι οτι λετε περι καταστροφης λαχανοφαγοπιοτου και δωρο την πολη απο το ξανθο γενος;;;

οκ ειμαι παραλογος

<<Άστα τα περί λογικής και τράβα πούλα τα στα παιδάκια στο δημοτικό.>>

αυτα τα κανουν οι παπαδες οχι εγω

<<Δεν με ενδιαφέρει η δικιά σου η λογική, ή του τάδε η λογική, με ενδιαφέρει η στεγνή κρύα λογική, απελευθερωμένη από οποιαδήποτε αίσθηση καθημερινότητας έχεις που την <<σκοτώνει>> αυτομάτως, όπως και από οποιαδήποτε συναισθήματα βαριεμάρας και ωχαδελφισμού ή προσωπικού συμφέροντος.>>

και η κρυα λογικη λεει οτι ολα αυτα ειναι μπουρδες
εγω δεν ειμαι τοσο θρασης και σου λεω οτι απλα δεν τα δεχομαι

προσωπικο συμφερον δεν εχω εκτος και αν πιστευεις και εσυ οτι ειμαι
στην δουλεψη του σατανα που περνω εντολες απο σιωνηστες αριστερους
με σκοπο να κατασρεψω την ορθοδοξια
σε αυτη την περιπτωση θα σου προτεινα να πας να σε δει κανενας γιατρος

βαριεμαρα δεν εχω καθολου ασχολουμε με πολλα σοβαρα θεματα και οχι με την σωτηρια των ελληνων απο το ξανθο γενος που θα μας ταιζει λαχανα


<<Όπως σου ξαναείπα, ο ίδιος ο Newton έκανε περίπου το ίδιο πράγμα με εμάς, βασιζόμενος πάνω στο βιβλίο του Δανιήλ και στην Αποκάλυψη. Για αυτόν τι θα μου πεις άραγε;>>

τι να πω τα ιδια που λεω και για σας
αν σε καποιον τομεα ηταν γατος αυτο δεν συμαινει οτι σε καποιον αλλο δεν μπορει να ειναι πατος

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 01:06:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
<<Όχι δεν συμφώνησα σε αυτό, συμφώνησα στο ότι τα πράγματα με την τουρκία πάνε προς θερμό επεισόδιο σύντομα.
Γι' αυτό και πρόσθεσα την φράση παρακάτω.>>

το ποσο συντομα δεν μας το λες;;;;


2,5 χρόνια, προσωπική εκτίμηση, με πάρα πολλές επιφυλάξεις.
Τι δεν στο λέω. 2 φορές στο είπα ως τώρα.

quote:
ειμαι παραλογος γιατι δεν δεχομαι οτι λετε περι καταστροφης λαχανοφαγοπιοτου και δωρο την πολη απο το ξανθο γενος;;;

οκ ειμαι παραλογος


Όχι δεν είπα ότι είσαι παράλογος.

quote:
και η κρυα λογικη λεει οτι ολα αυτα ειναι μπουρδες
εγω δεν ειμαι τοσο θρασης και σου λεω οτι απλα δεν τα δεχομαι

Αφού λοιπόν η κρύα λογική λέει ότι είναι μπούρδες, απέδειξέ το ή κάτσε στην πολυθρονάρα σου να αποδειχθούν μόνα τους.

quote:
προσωπικο συμφερον δεν εχω εκτος και αν πιστευεις και εσυ οτι ειμαι
στην δουλεψη του σατανα που περνω εντολες απο σιωνηστες αριστερους
με σκοπο να κατασρεψω την ορθοδοξια
σε αυτη την περιπτωση θα σου προτεινα να πας να σε δει κανενας γιατρος

το γ*****ς
ή πολύ απλά νομίζεις υπερβολικά πολλά πράγματα.

quote:
<<Όπως σου ξαναείπα, ο ίδιος ο Newton έκανε περίπου το ίδιο πράγμα με εμάς, βασιζόμενος πάνω στο βιβλίο του Δανιήλ και στην Αποκάλυψη. Για αυτόν τι θα μου πεις άραγε;>>

τι να πω τα ιδια που λεω και για σας
αν σε καποιον τομεα ηταν γατος αυτο δεν συμαινει οτι σε καποιον αλλο δεν μπορει να ειναι πατος


Βασιζόμενος σε τι λοιπόν το λες αυτό;


Τέλος πάντων δεν έχει αξία. Τα ίδια και τα ίδια λες. Συλλογισμό για να με πείσεις ότι όλα αυτά δεν βλέπω, και δικαιολογημένα, γιατί ότι λες το λες για να ξεδώσεις όπως είπες και σε προηγούμενο post σου.


----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ABRAAM
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 18:29:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ABRAAM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σας. η δικη μου αποψη για το θεμα ειναι δυσκολο να εξηγηθει μεσα σε λιγες γραμμες, αν ομως ενδιαφερεστε να ακουσετε και μια διαφορετικη φωνη στο ολο θεμα αντιχριστος και δεν βαριεστε, ριξτε μια ματια στο παρακατω:

http://www.innernet.gr/phorum/viewtopic.php?t=1679&postdays=0&postorder=asc&start=90

ολο το "θρεντακι" ειναι μια λιγο διαφορετικη αποψη σχετικα με τον αντιχριστο και το παιχνιδι εξουσιας που παιζεται στις πλατες των ανθρωπων. ειδικα απο την σελ 7 και μετα και μεχρι το τελος... εχει ζουμι.
θα χαρω αν δειτε κατι που σας κινει το ενδιαφερον.
τα ξαναλεμε.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 23:16:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
<<2,5 χρόνια, προσωπική εκτίμηση, με πάρα πολλές επιφυλάξεις.
Τι δεν στο λέω. 2 φορές στο είπα ως τώρα.>>

οκ θα περιμενω αλλα μην το αλλαξεις μετα

<<Όχι δεν είπα ότι είσαι παράλογος.>>

αυτο καταλαβα απο οτι εγραψες

<<Αφού λοιπόν η κρύα λογική λέει ότι είναι μπούρδες, απέδειξέ το ή κάτσε στην πολυθρονάρα σου να αποδειχθούν μόνα τους.>>
καταριπτονται μονες τους οι μπουρδες, δεν ειναι λιγες οι φορες που διαφοροι ειχαν διαβασει τις γραφες και ηξεραν ποτε θα γινει τι ολοι αποδειχτικαν μπουρδολογοι

<<το γ*****ς
ή πολύ απλά νομίζεις υπερβολικά πολλά πράγματα.>>

ολα αυτα που εγραψα αλλα και πολλα περισοτερα μου τα εχουν χρεωσει

<<Βασιζόμενος σε τι λοιπόν το λες αυτό;>>

ο νιουτον εκανε μια προβλεψη,μεσα στο χρονοδιαγραμα του εχει δωσει καποιες ημερομηνιες που εχουν βγει λαθος;;


<<Τέλος πάντων δεν έχει αξία. Τα ίδια και τα ίδια λες. Συλλογισμό για να με πείσεις ότι όλα αυτά δεν βλέπω, και δικαιολογημένα, γιατί ότι λες το λες για να ξεδώσεις όπως είπες και σε προηγούμενο post σου.>>

ειπα οτι διαβαζω τις προφητειες για να ξεδωσω μην λεμε αλλα νταλον αφου λοιπον θεωρεις οτι οτι λεω δεν εχει αξια τοτε μπορεις να περιμενεις το ξανθο γενος να σε ταισει λαχανα αντε και καλο φαγοποτι

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 23:22:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και ενα στιχο δωρο

τα 2,5 χρονια περνανε σε μια στιγμη
WWalker προσεχε εγω θα ειμαι εκει

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

poet
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
163 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2005, 01:25:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poet  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
O φόρος του 19% Φ.Π.Α. στα ακίνητα έχει ψηφιστεί,αλλά θα αρχίσει να εισπράτετε από την 1/1/2006. Αυτό εμένα μου θυμίζει τη φράση του αγιου Κοσμά του Αιτωλού,ότι <<θα σας βάλουν βαρύ και δυσβάσταχτο φόρο,δεν θα προλάβουν όμως>>,αν εννούσε αυτό ο άγιος,τότε ήρθε η ώρα σε μερικές εβδομάδες.Για δεστε λίγο και τις εξελίξεις στις ελληνοτουρκικές σχέσεις. Επίσης ο άγιος είχε πει <<θα σας βάλουν φόρο στις κότες και τα παράθυρα>>,πραγμα που έγινε,αφού προφανώς εννοούσε ότι θα βάλουν φόρους στα σπίτια μας και στους στάβλους,ή στα εισοδήματά μας.

Όλα προς τα εκεί πάνε...

Ειδικά τώρα που η ΕΕ κλείνει την πόρτα στην Τουρκία, και η Τουρκία αντιδρά λες και τις χρωστάμε χάρη...


Είναι λάθος αυτή η σκέψη, επειδή ο ΦΠΑ 19% έχει αρχίσει να εισπραττεται από τις 1/4/2005. Μάλιστα οφείλω να πώ ότι το 18% που έγινε 19% δεν μπορείς να λές ότι είναι μεγάλος φόρος. Είναι μία ποσοστιαία αμελητέα αύξηση. Θεωρώ ότι το σκεπτικό δεν είναι σωστό.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 12 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy