ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 "ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ"....
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 27
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2005, 13:47:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)




ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΟΠΟ!!!


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lorenzo
Πλήρες Μέλος


1432 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2005, 16:36:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lorenzo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)



Καλά Χριστούγενα !!!

Χρόνια πολλά σε όλους!!!



"I hear and I forget. I see and I remember. I do and I understand."

--Confucius
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 00:19:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΕΚΡΗΞΗ ΕΝΟΣ ΥΠΕΡΚΑΙΝΟΦΑΝΟΥΣ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ ΚΑΙ Η ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΙΚΟΥ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΕΡΟ ΤΟΠΟ
ΤΗΣ ΜΕΤΑ-ΖΩΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΞΙΦΟΛΟΓΧΗ ΜΠΑΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΩΝ ΑΠΙΣΤΩΝ...


Edited by - Masvidal on 21/12/2005 00:22:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 16:17:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ
ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΕΡΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,
ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ MASVIDAL!!!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ...
Σ'ΑΓΑΠΩ!!!



ΜΕ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΑΛΗΘΙΝΗ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ... ΜΟΡΓΚΑΝΑ-ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Katastrofi
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2006, 00:35:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Katastrofi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έπεσα από την καρέκλα από τα γέλια!

Αλάτι Μπράβο!!! είσαι Φ Ο Β Ε Ρ Ο ΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/03/2006, 11:20:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Για να υπάρχει βεβαιότητα....αφίξεως.
Ακολουθώντας την βόλτα των μύθων...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2006, 05:31:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


όχι απλά χίλιες αλλά εκατομμύρια λέξεις



**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2006, 16:55:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
another star
Ομορφο που είναι !!!
Ιδίως όταν είναι μικρά και ακίνητα...

Με αγάπη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2006, 18:11:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και ειδικά όταν δεν μιλάνε nst μου


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2006, 12:00:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μπα ! απο μέσα είναι

και

και


Αυτάααααα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2006, 16:40:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Τα χρυσανθεμα του ανεμου ακολουθω και στην αγκαλια σου φωλιαζω την γαληνη,τη στοργη που μου εδειξες εκεινη...για παντα θα την ΑΓΑΠΩ !!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2006, 23:54:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κοιτάχτε τα τι ωραία που είναι μωρε...

Μη σκοτώνεις τα κουνούπια...άλλοι σου πίνουν το αίμα...

Edited by - Agnostic on 16/04/2006 23:58:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

starflower
Μέλος 1ης Βαθμίδας


131 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2006, 18:59:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους starflower  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

χε, χε, χεεεε .... !

When the starflower bloom in the forest's arcane night
then you better turn away...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2006, 21:05:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
starflower
Μέλος 1ης Βαθμίδας


131 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2006, 21:05:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους starflower  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Bellucci... μια φωτογραφια χιλιες λεξεις...

When the starflower bloom in the forest's arcane night
then you better turn away...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2006, 21:48:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
another star,Agnostic,nst
Πραγματικά υπέροχες φωτό!!!
starflowerπερίεργο γούστο έχεις... Αλλά αποδεκτό σίγουρα!!!

Νάστε όλοι καλά και να μας χαρίζετε την φωτο-άποψή σας!!!




Με ειλικρινή φιλική διάθεση πάντα... Καποδίστρια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2006, 18:19:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ρε starflower τι κακάσχημη είναι αυτή που έβαλες

αντε... λίγες ακόμα ομορφες φώτος που μιλάνε...αυτή τη φορά από παγωμένα μέρη...


Μη σκοτώνεις τα κουνούπια...άλλοι σου πίνουν το αίμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2006, 23:35:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

το πιο ομορφο πλάσμα


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2006, 20:00:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΦΤΩΧΟΣ,ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ...
ΑΠΛΩΣΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ...
ΒΑΔΙΣΕ ΑΠΑΛΑ,ΓΙΑΤΙ ΠΟΔΟΠΑΤΑΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ !!!

ΜΕ ΠΑΝΤΟΤΙΝΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΡΓΚΑΝΑ-ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2006, 20:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μαύρη τουλίπα


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2006, 21:19:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2006, 11:42:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ Η ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ kapodistria ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΧΑΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
"Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"...

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΙΧΝΟΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΑΣ.

ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟΠΙΚ.
ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΡΙΧΝΑ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ, ΟΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΜΕ ΓΥΡΙΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ/ΓΥΜΝΑΣΙΟ..

ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΑΝ ΤΑ ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΕΒΑΖΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ Η ΖΩΓΡΑΦΙΖΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΑΜΕ ΛΟΓΙΑ ΑΔΟΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ...

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΗ kapodistria ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΜΕΣΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΕΘΕΣΑΝ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΤΕΘΕΣΑΝ ΛΟΓΙΑ ΚΑΡΔΙΑΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2006, 12:06:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Avatargr εγώ πάλι στεναχωρέθηκα μόλις διάβασα αυτά που έγραψες.
Λευκώματα. χμ.. τι όνειρα κάναμε εκεί μέσα. Όνειρα... που τελικά...γίναν εφιάλτες.
Τι αθώοι που είμασταν τότε, πάνω απ' όλα είχαμε άλλα ιδανικά, άλλες αξίες, όπως την αγάπη (νεανική αγάπη φυσικά), τη φιλία..
Και τώρα? .... Τώρα τι?...
Βλέπουμε ένα ωραίο ηλιοβασίλεμα και δεν κοιτάμε την ομορφιά του τοπίου αλλά λέμε, νυχτώνει αργά, μεγάλωσε η μέρα, έρχεται καλοκαίρι, να καθαρίσω το aircondition, να βγάλω το σαλονάκι του μπαλκονιού να το καθαρίσω, να φτιάξω τις γλάστρες, να σαπουνίσω τα κάγκελα, να.. να .. να..
Και το σωστό θα ήταν απλά να απολαύσουμε το ηλιοβασίλεμα.
Να απολαύσουμε ότι απλόχερα μας δίνεται.
Γιατί μεταλλαχτήκαμε? γιατί αλλάξαμε? Και γιατί συνεχίζουμε να αλλάζουμε?



**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
scar_face
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
183 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2006, 12:46:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scar_face  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οταν οι ΑΝθρωποι συμβιώνουν με τα ζώα.
http://img67.imageshack.us/my.php?image=12qq1.jpg]






The love is like a ball. Ul c
.|.

Edited by - scar_face on 02/05/2006 12:49:33

Edited by - scar_face on 02/05/2006 12:50:45

Edited by - scar_face on 02/05/2006 12:56:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2006, 12:48:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ another star ΝΑΙ ΑΘΩΑ ΓΡΑΦΑΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ..

ΠΛΑΘΑΜΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ..
ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΕΦΙΑΛΤΕΣ...

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΡΟ ΜΑΣ...
ΕΙΔΑΜΕ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΥΤΟΥΝ...

ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΑΘΩΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΕΜΕΛΙΑΣ ΜΑΣ...

ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ.. (ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2006, 23:39:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ Η ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ kapodistria ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΧΑΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
"Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"...

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΙΧΝΟΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΑΣ.

ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟΠΙΚ.
ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΡΙΧΝΑ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ, ΟΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΜΕ ΓΥΡΙΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ/ΓΥΜΝΑΣΙΟ..

ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΑΝ ΤΑ ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΕΒΑΖΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ Η ΖΩΓΡΑΦΙΖΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΑΜΕ ΛΟΓΙΑ ΑΔΟΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ...

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΗ kapodistria ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΜΕΣΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΕΘΕΣΑΝ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΤΕΘΕΣΑΝ ΛΟΓΙΑ ΚΑΡΔΙΑΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ



ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ AVATARGR ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ. ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΚΑΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ, ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ, ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ, ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΣΤΙΧΟ ΝΑ ΖΩΝΤΑΝΕΥΕΙ ΜΝΗΜΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ, ΝΑ ΞΥΠΝΑ ΕΣΟΤΕΡΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ, ΝΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΗΣΗ, ΝΑ ΜΟΡΦΟΠΟΙΕΙ ΕΝΔΟΜΥΧΕΣ ΑΝΗΣΥΧΕΙΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ, ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΛΕΞΕΙΣ...

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΔΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΤΙΜΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΙΜΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ...
ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΣΤΑ ΜΕΙΝΑΝ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ, ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ...

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ!!!


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!


Υ.Γ. ΦΙΛΕ ΜΟΥ AVATARGR ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΤΑ ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ,ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΑ ΔΥΟ, ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ, ΑΝΕΜΕΛΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑΙΝΕΙΣ, ΑΔΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ... ΤΑ ΚΟΙΤΑΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ...
ΘΥΜΗΣΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Edited by - kapodistria on 07/05/2006 23:44:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2006, 18:46:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΑΝ ΤΑ ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΕΒΑΖΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ Η ΖΩΓΡΑΦΙΖΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΑΜΕ ΛΟΓΙΑ ΑΔΟΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ

Aυτά φίλε avatar ανήκουν στο παρελθόν.
Αλλες εποχές τότεαλλες τώρα

another star το γατίνι σου είναι μούρλια...

Να χαιρετήσω και εγώ την καλή μου φίλη kapodistriaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2006, 19:38:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Χωρίς λόγια

Edited by - allzzaro on 10/05/2006 19:40:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2006, 16:46:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
I CAN SEE RIGHT THROUGH...YOU WILL CEASE TO EXIST AND FADE AWAY,INTO YOUR MIND'S WASTELAND...I LIVE WHILE YOU DECAY....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2006, 17:00:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΝΟΙΞΗ ΞΑΝΑ...ΝΑΙ,Ο ΕΡΩΤΑΣ ΔΙΝΕΙ ΦΤΕΡΑ !!!! Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 27 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy