ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 "ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ"....
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 27
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 11:49:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Καποδίστρια...ίσως κ για μένα είναι πολύ νωρίς, γιατί συμφωνώ απόλυτα μαζί σου... Τελικά όμως βλέπουμε πόσα πολλά μπορεί να δώσει αυτό το θέμα... Πόσα πράγματα που δεν έχεις δει μπορεί να σου τα επισημάνει κάποιος άλλος με άλλου είδους "όραση"...
Καλημέρα...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 13:45:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ kapodistria.

Ο ΛΟΓΟΣ ΑΠΛΟΣ ....
ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΕΝΑΝ ΝΑ ΞΕΔΙΠΛΩΝΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΟ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ....

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΥΧΟΓΡΑΦΗΜΑ ΙΔΕΩΝ, ΕΝΔΟΜΥΧΩΝ ΣΚΕΨΕΩΝ, ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΩΝ.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥ ΡΑΜΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΑΠΟΣΥΜΒΟΛΙΣΜΟ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ..... (ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ)

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΕΙΚΟΝΑ ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 17:17:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)




Ε,ΤΩΡΑ ΦΙΛΗ ΒΑΛΝΤΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΙΟ...ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ!!! ΕΚΤΟΣ ΚΙ'ΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΙ'ΕΔΩ ΤΗΝ "ΚΟΥΦΕΤΟΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ" ΜΕ ΤΟ "Μ'ΑΓΑΠΑΑΑΑΑΑΣ;"(ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΑ...ΑΛΑΤΙ13 ΚΑΙ ΒΑΛΝΤΑ ΑΡΧΙΣΤΕ!!!!
ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΣΟΥΝ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΣΚΕΨΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ...ΕΙΚΟΝΑ...
(ΜΑΛΛΟΝ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΝΟΜΙΖΩ,'Η ΟΧΙ;)
ΘΑ ΔΟΥΜΕ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 17:50:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ kapodistria ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ???????

Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΟΥ ΜΑΧΗΤΗ......

ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΑΧΗ Η ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΜΑΧΗ .....

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΕΑΝ ΣΚΟΤΩΘΟΥΜΕ ...
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΚΟΤΩΣΟΥΜΕ ....

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΕΑΝ ΔΥΝΑΜΕΘΑ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ...

ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ....

ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΜΑΣ ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 17:55:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΛΙ ΕΔΩ .....

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΕΛΙΟ..

ΜΑ ΤΗ ΛΕΣ ΡΕ ΚΑΤΙΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΤΩΡΑ ΩΧΧΧΧΧ ΠΑΡΑΤΑΜΕ ??????????

ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 18:16:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ;
ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΦΙΛΕ ΑΒΑΤΑΡ,
ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ!!!
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 19:37:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάνε χρόνια από τότε που ξεκινήσαμε την αναζήτηση....
Θυμάμαι πως στις αρχές δεν μπορούσε καν να ανέβει απάνω μου...Κρατούσε το χαλινάρι στα χέρια της κ πήγαινε μπροστά...Σταματάγαμε σπάνια, μόνο για λίγες ώρες ύπνου κάτω από τα αστέρια...Εκείνη τρεφόταν με καρπούς που βρίσκαμε στο δρόμο μας κ γω με το χορτάρι που φύτρωνε δίπλα στα μεγάλα δέντρα...
Περάσαμε πολλά μέρη...Μικρά χωριά με φτωχούς χωρικούς κ πλούσιες πολιτείες με βασιλιάδες που την ικετεύαν να μείνει μαζί τους.Απλώναν στα πόδια της τα πλούτη τους κ πληρώναν μάγισσες που καλούσαν μέσα από τα δάση για να την κάνουν να ξεχάσει.Για να την φυλακίσουν στον τόπο τους...
Η ομορφιά της μεγάλωνε...Μέρα με τη μέρα...Από όπου περνούσαμε οι άνθρωποι σταματούσαν τις δουλειές τους κ την κοιτούσαν μαγεμένοι... Ποτέ δεν μας έλειψε τίποτα..Ούτε στέγη, ούτε τροφή, ούτε ρούχα..Μα εκείνη δεν θέλησε τίποτα.Αυτή είναι η αλήθεια...Ποτέ δεν μας έλειψε τίποτα, μα εκείνης της λείπανε τα πάντα...
Πριν καν γεννηθώ εγώ, κ όταν αυτή ακόμα αποκοιμιόταν στην αγκαλιά της παραμάνας της, άκουσε την ιστορία...Για εκείνον τον πρίγκιππα.. Που νίκησε τους βάρβαρους κ έκανε την χώρα του έναν Παράδεισο κ τους κατοίκους της ευτυχισμένους για πάντα..Τον Πρίγκιππα Με Την Χρυσή Καρδιά...Που τον αγάπησε η κόρη του Αρχοντα του Σκότους,με έρωτα παράφορο...Κ όταν εκείνος την αρνήθηκε του έριξε την πιο βαριά της κατάρα...Να μείνει ακίνητος με το βλέμμα προς τα πάνω κ τα χέρια ανοιχτά, κάθε μέρα να αντικρύζει τον ήλιο, κάθε μέρα να τον καίει,κάθε βράδυ να βλέπει το φεγγάρι κ τ' αστέρια κ να νοσταλγεί όσα δεν έζησε...Να μη βλέπει τις εποχές ν'αλλάζουν το τοπίο γύρω του, να μη θυμάται άλλα χρώματα,μόνο το κόκκινο μέσα από τα κλειστά του μάτια το πρωί κ το ασημένιο της σελήνης...Κ η ιστορία έλεγε πως τα μάγια θα μπορούσε να τα σπάσει μόνο κάποια που πριν καν νιώσει το πρώτο σκίρτημα του έρωτα, θα αφιέρωνε τη ζωή της στο να τον βρει...Κ όταν τον κοίταζε στα μάτια, η αγάπη της θα έστελνε την κατάρα πίσω στον Αρχοντα του Σκότους...
Χρόνια τώρα ψάχνουμε...Δεν της το έχω πει ακόμα...Αλλά νιώθω πως ήμαστε κοντά...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 20:33:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Να μείνει ακίνητος με το βλέμμα προς τα πάνω κ τα χέρια ανοιχτά, κάθε μέρα να αντικρύζει τον ήλιο, κάθε μέρα να τον καίει,κάθε βράδυ να βλέπει το φεγγάρι κ τ' αστέρια κ να νοσταλγεί όσα δεν έζησε...Να μη βλέπει τις εποχές ν'αλλάζουν το τοπίο γύρω του, να μη θυμάται άλλα χρώματα,μόνο το κόκκινο μέσα από τα κλειστά του μάτια το πρωί κ το ασημένιο της σελήνης..

ΝΑΙ,ΒΑΛΝΤΑ
ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΒΓΗΚΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ!!!
ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ΕΣΕΝΑ...ΝΑΙ,ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ Η ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΣΤΟ ΣΩΜΑ,ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΔΥΣΚΑΜΨΙΑΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΤΕΩΡΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΟΝ ΥΨΙΣΤΟ...ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΠΕΡΙΜΕΝΕ" ΑΛΛΑ ΤΙ;
ΜΑ ΕΚΕΙΝΗ !!! ΝΑ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ "Μ'ΑΓΑΠΑΑΑΑΑΑΣ;"
ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΒΑΛΝΤΑ;Ε;


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 10:46:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπημένε μου φίλε Avatar σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια μα πάνω απ’ όλα διότι με τιμάς με τη φιλία σου .

Όσο αφορά την εικόνα που προσπάθησα να αποσυμβολίσω δες το ρυθμό των κιόνων παρατήρησε το σχήμα της λιμνούλας και τι θέση του τρίκερου .

Για την καινούργια εικόνα τώρα ….

Μέσα στο δάσος ο ιππότης βρίσκει τη νεράιδα κρατάει το άτι και κοιτώντας την ευθεία μέσα στα μάτια περιμένει τη λύτρωση .
Είναι η στιγμή της λύτρωσης , η στιγμή πριν το θάνατο αναγέννηση , που ο πολεμιστής έχοντας επιτελέσει την αποστολή του επιδοκιμάζεται από την νεράιδα – προστάτιδα .
Εκεί μέσα στο απέραντο δάσος της μοναξιάς είναι η στιγμή που περνάει στο επέκεινα .

Φίλη Καποδίστρια συγνώμη αν σε μπέρδεψα με τα λόγια του αποσυμβολισμού μου , απλά άλλες οπτικές , σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα ελπίζω να ταιριάξει η οπτική μου με την παρέα σας .

Φίλτατε Αλάτι είσαι η ήρεμη δύναμη

Ο κακός λύκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katze
Μέλος 1ης Βαθμίδας


102 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 11:20:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katze  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είδα πριν από μερικές μέρες τον πίνακα αυτόν σε ένα φιλικό σπίτι και γοητεύτηκα... Είπα "τον έχει υπνωτίσει !"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 11:58:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ΕΣΕΝΑ...ΝΑΙ,ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ Η ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΣΤΟ ΣΩΜΑ,ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΔΥΣΚΑΜΨΙΑΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...
..Να σου πω την πικρή αλήθεια...Κάτι σε λουμπάγκο μου έδινε,αλλά το κατάπια για να μη κατεβάσω το επίπεδο του θέματος για 2η φορά...
Κάποια στιγμή με πήγε κ προς το
quote:
ΜΑ ΤΗ ΛΕΣ ΡΕ ΚΑΤΙΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΤΩΡΑ ΩΧΧΧΧΧ ΠΑΡΑΤΑΜΕ ??????????
..αλλά με είχαν ήδη καλύψει...
Περιμένω με αγωνία να διαβάσω ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΚΔΟΧΗ...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 12:00:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μέσα στο δάσος ο ιππότης βρίσκει τη νεράιδα κρατάει το άτι και κοιτώντας την ευθεία μέσα στα μάτια περιμένει τη λύτρωση .
Είναι η στιγμή της λύτρωσης , η στιγμή πριν το θάνατο αναγέννηση , που ο πολεμιστής έχοντας επιτελέσει την αποστολή του επιδοκιμάζεται από την νεράιδα – προστάτιδα .
Εκεί μέσα στο απέραντο δάσος της μοναξιάς είναι η στιγμή που περνάει στο επέκεινα .

ΦΙΛΕ ΡΑΜΟΓΛΟΥ,
ΟΙΚΕΙΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΣΟΥ...
Μ' ΕΚΦΡΑΖΕΙ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 12:01:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
PS.Καταπληκτικός ο κακός λύκος...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 16:01:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια

Κοίταζα τώρα τη φώτο στην υπογραφή της φίλης Valnta και είδα μια κοπέλα που φοράει τη μάσκα της ομορφιάς για τον κόσμο , φτιάχνει αυτό που θα ήθελαν να βλέπουν οι άλλοι , και έτσι την γνωρίζουν , παίρνουν αυτό που εκείνη αποφάσισε να τους δίνει κρύβοντας το πραγματικό .
Πίσω από τη μάσκα είναι η αλήθεια , αυτή η αλήθεια που κανείς δεν έψαξε να βρει , αυτή την αλήθεια που κανένας δε θέλει να ακούσει γιατί θα τους χαλάσει το ψέμα που δίνουν και θέλουν να παίρνουν .

Ίσως αυτός που θα μπορέσει να δει το πραγματικό πρόσωπο της κοπέλας να μπορέσει και να αγγίξει την ψυχή της .
Εκείνη σίγουρα δεν έχει φτιασίδια .

Ο κακός λύκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 19:11:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
OI ΚΑΛΠΑΣΜΟΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΠΛΕΣ ΤΩΝ ΑΛΟΓΩΝ ΑΝΤΗΧΟΥΣΑΝ Σ'ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ...ΟΙ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΕΔΙΝΑΝ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΑΧΗ...
ΤΑ ΛΑΒΑΡΑ ΥΨΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΟΝΕΙΡΟΧΩΡΑΣ...ΑΝΕΜΙΖΑΝ ΣΤΙΣ ΟΡΜΕΣ ΤΩΝ ΒΟΡΡΙΑΔΩΝ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΘΟ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΜΑΧΗ,ΤΗΝ ΝΕΑ ΝΙΚΗ!!!
ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΤΩΝ ΜΑΧΗΤΩΝ ΣΚΟΡΠΙΣΑΝ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΠΛΗΘΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΜΙΑΣ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ... Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΤΑΛΕΥΚΟ ΑΛΟΓΟ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕ ΨΗΛΑ...ΑΣΤΡΑΨΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΡΟΣΚΥΝΟΥΣΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ...ΕΓΝΕΨΕ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΤΟΙΜΟΥΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΟΥΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΤΕΤΑΓΜΕΝΟΥΣ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΟΥΝ ΚΑΤΑΜΑΤΑ...ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΚΕΝΤΡΙΣΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΕΥΚΟ ΑΛΟΓΟ ΠΟΥ ΚΑΛΠΑΣΕ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΥΛΗ...
ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΡΥΘΜΟ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΣΗΚΩΝΟΤΑΝ Ο ΑΧΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΙΑ ΤΟΥ ΙΠΠΙΚΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ...
ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. Η ΑΝΟΙΞΗ ΕΦΕΡΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟΛΙΣΕ ΑΡΜΟΝΙΚΑ ΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣΜΕΝΗΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ...ΤΑ ΠΑΝΗΨΗΛΑ ΔΕΝΔΡΑ ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΑΝ ΤΙΣ ΦΩΤΕΙΝΕΣ ΗΛΙΑΧΤΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΡΟΣΕΡΗ ΑΥΡΑ... ΤΑ ΠΟΛΥΧΡΩΜΑ ΑΝΘΗ ΕΙΧΑΝ ΞΕΧΥΘΕΙ Σ'ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΗΧΟΙ ΤΩΝ ΑΥΛΩΝ ΑΝΤΗΧΟΥΣΑΝ ΜΕΛΩΔΙΚΑ ΑΦΗΝΩΝΤΑΣ ΝΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΣΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΤΟΠΟΣ
ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΗΣ ΕΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ...
ΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΧΡΩΜΑΤΙΖΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΠΟΥ ΞΕΧΥΝΟΝΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΚΥΛΟΥΣΑΝ ΕΙΡΗΝΙΚΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΚΑΜΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΕΙΞΟΥΝ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ ΠΟΥ Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ...
ΠΕΡΙΜΕΝΕ, ΕΚΕΙΝΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕ ΑΙΩΝΑΣ ΣΤΗ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ...Η ΑΓΩΝΙΑ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ.Η ΝΙΚΗ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ.ΕΜΕΝΕ ΝΑ 'ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ...
ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ Ο ΙΡΙΔΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΕΙΛΙΝΟΥ ΕΦΕΡΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΠΑΣΜΟ...ΗΤΑΝ ΕΚΕΙΝΗ!!!
ΕΦΤΑΣΕ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ...ΤΡΑΒΑ ΤΑ ΧΑΛΙΝΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΛΙΜΙΝΤΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΑΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΝΑΣΗΚΩΜΑ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΟΔΙΑ,ΕΝΣΤΙΚΤΩΔΩΣ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΗ ΤΑ ΓΚΕΜΙΑ...ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ...
ΕΚΕΙΝΗ...
ΤΟΝ ΚΟΙΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΝΑ ΖΩΝΤΑΝΕΥΕΙ...ΤΟΝ ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ...ΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ ΑΙΩΝΙΟ!!!
ΕΣΚΥΨΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΨΗΘΙΡΙΣΕ ΣΙΓΑΝΑ ΣΤ'ΑΥΤΙ...
ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΓΝΕΨΕ ΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ...ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΤΟ ...ΑΙΩΝΙΟ ΦΙΛΙ ΤΗΣ!!!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 19:42:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επιτέλους...Μπράβο!!!

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 21:16:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΛΗΘΙΝΟ

Αν σε φιλήσω η στιγμή θα γίνει φιλί και το φιλί αυτό , ένα από τα χιλιάδες.
Αν όμως έρθουμε τόσο κοντά και τελικά δεν φιληθούμε, η στιγμή θα γίνει πόθος και θυμός και πάθος και αγωνία και το ανεκπλήρωτο θα σου θυμίζει πάντα τούτη την στιγμή.

ΠΡΟΣΤΥΧΟ

Α! ρε θεεέ μου…. δεν θα κατέβει κάτω από αυτό το άλογο;;;;;
Θα κατέβει, δεν μπορεί θα κατέβει. Θα της δείξω εγώ τι εστί Εξκάλιμπερ.


ΒΟΥΚΟΛΙΚΟ - ΕΡΩΤΙΚΟ

Μετά από χρόνια ξανά ήρθα στο ίδιο μέρος που είχαμε βρεθεί και τότε. Αλήθεια είχες προσέξει ποτέ σου τι όμορφο μέρος είχαμε διαλέξει να συναντάμε τον έρωτα;; το λιβάδι με την λουλουδιστή δαντέλα του, η λίμνη της υδάτινης χαράς, και όλα αυτά στην ψυχή του δάσους σαν μυστικό.
Μα τι λέω….αφού ήμασταν εμείς εκεί.


ΣΑΤΙΡΙΚΟ

(σκύβει και του ψιθυρίζει κάτι στο αυτί) κα τότε αυτό σηκώνει τα χέρια , την κοιτά στα μάτια και φωνάζει όλος απογοήτευση.

ΤΙ ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΟ ΑΝΟΙΧΤΗΡΙ;;;; ΚΑΙ ΤΩΡΑ….. ΠΩΣ…. ΘΑ…ΓΔΥΘΩ;;;;

ΣΥΖΥΓΙΚΟ

- Αγάπη μου παίρνω το άλογο να πάω στην πόλη για ψώνια.
- Τι;;; πάλι ψώνια;;; κα πότε θα γυρίσεις;;;
- Δεν ξέρω πρέπει να βγάλω και λεφτά από το πουγκο-φυλάκιο. Πήρα και την πιστωτική λίθο μαζί μου.
- Καλά. Μην αργήσεις όμως πολύ γιατί στις δύο έχω πόλεμο.


Καλή μου Kapodistria αργείς λίγο να γράψεις αλλά τελικά χαλάλι η αναμονή.

Νομίζω ότι έλειπε από την παρεούλα μας η οπτική του φίλου Ράμογλου.
Είναι πολύ ωραία να έχω δει την φώτο 100 φορές και μετά από ένα τέτοιο μήνυμα να κάθομαι και να την κοιτάω για 20 λεπτά. Αλήθεια το ευχαριστήθηκα γιατί ήταν τόσο μακριά από εμένα και όμως τελικά τόσο κοντά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sunflower1
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 11:46:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sunflower1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Omologo oti den mporo na synisfero sto 8ema, den ta kataferno kala me ton grapto logo, alla to parakolou8o gia tis istories tis alati13. Mou aresei idiaitera h xoumoristiki tis proseggisi.
Keep up the good work!!!


Βάλε φωτιά σε ότι σε καίει σε οτι σου τρώει την ψυχή
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 12:14:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι, συμφωνώ κ εγώ...Οι χιουμοριστικές του προσεγγίσεις είναι μοναδικές...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Γιώργος
Πλήρες Μέλος


970 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 12:54:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Γιώργος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοπελιά : εεε ψιτ.. παίδαρε... θέλεις να ερθεις στο σπιτι μου για καφέ... και μετα να σε βάλω κάτω και να σου ******** (ακατάληλο για ανηλικους)

Ιπποτης: (αφωνος) του εχει έρθει ταμπλας...

Γιώργος
....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 14:23:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την ειδε μεσα στο πληθος, χαθηκε στα δυο της ματια, ηταν εκεινη η στιγμη που η ομορφια συναντουσε το ονειρο... Περπατουσε με βημα δυναμικο, χαμογελουσε στον κοσμο που την χαιρετουσε, ενα χαμογελο γεματο αυτοπεποιθηση!
Σαν καποιο αερικο του δασους, με τα μαλλια της να ανεμιζουν και να παιζουν παιχνιδι με τον ανεμο, προχωρουσε προς το τελος της πολης...μαγνιτισμενος απο το θεαμα την ακολουθησε...παρακολουθωντας την καθε της κινηση, το καθε της χαμογελο, την καθε της ανασα!
Για μια στιγμη οι ματιες τους συναντηθηκαν, η απολυτη στιγμη. Η στιγμη που χτυποι της καρδιας του σταματησαν, τα γονατα του ετρεμαν. Του χαρισε το ωραιοτερο χαμογελο της και ανεβηκε στο αλογο ετοιμη να φυγει προς το αγνωστο.

Ετρεξε να την προλαβει, η καρδια του φωναζε πως δεν επρεπε να την αφησει να χαθει! Ηξερε οτι την ηθελε, το ηξερε απο την πρωτη ματια, ηταν ΕΚΕΙΝΗ! Με το θαρρος και την ανδρεια του ιπποτη - του πολεμιστη που εχει κερδισει μαχες, που εχει ερθει αντιμετωπος χιλιαδες φορες με την εχθρο - τον εχει κοιταξει καταματα και τον εχει νικησει αποφασισε να της μιλησει...

Τα λογια του ομως δεν ηταν ικανα να κερδισουν αυτη την μαχη... τον κοιταζε μεσα στα ματια διαβαζωντας την ψυχη του...τα εχασε! Δεν εμοιαζε σε τιποτα με τις καταστασεις που ηξερε να αντιμετωπιζει...κανενας πολεμος, καμια μαχη, κανενας εχθρος δεν μπορουσε να μετρηθει με αυτην εδω την υπαρξη... τα λογια του πεσανε στο απολυτο κενο...

Λιγο πριν ορισει στο αλογο να καλπασει, εσκυψε και τον κοιταξε, χαμογελασε και με μια φωνη γαληνια, μια φωνη που θα μπορουσε να εξημερωσει και τις πιο αγριες διαθεσεις του ειπε:
"Δεν χρειαζεται ανδρεια, δεν χρειαζεται σκληραδα... ειναι ενας πολεμος που μπορει να κερδιθει μονο με ευαισθησια!"
Και καλπασε προς το δειλινο........

Strike like lightning and leave the thunder to those that like loud noises.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 16:57:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, αλλά θα ήθελα να κάνω μια μικρή διόρθωση.
Φίλη sunflower1, είμαι αγοράκι .
Εκτός από αυτό, θα σου πρότεινα να κανείς μια προσπάθεια να γράψεις ότι νιώθεις. Αν είναι από μέσα σου θα είναι ωραίο.
Στο θέμα της φίλης μου της kaodistria απεχθανόμαστε την βαθμολογία.
Εδώ οποίος παίζει κερδίζει , και κερδίζουμε και εμείς μαζί του.
Έτσι δεν είναι Κapodistria ;
Γι αυτό θα περιμένουμε με χαρά την προσπάθεια σου.

Φίλη Μαρα το φινάλε ήταν υπέροχο!!!!!!!!!!!


quote:

"Δεν χρειαζεται ανδρεια, δεν χρειαζεται σκληραδα... ειναι ενας πολεμος που μπορει να κερδιθει μονο με ευαισθησια!"
Και καλπασε προς το δειλινο........

Strike like lightning and leave the thunder to those that like loud noises.



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sunflower1
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 17:35:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sunflower1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
File alati13 sygnomi gia to la8os, alla hmoun sigouri oti eisai koritsi, mallon logo ton skepseon sou gia tin proti eikona. an omos diavaza pio prosektika parakato 8a evlepa oti eisai agori...
oso gia tin sinisfora mou sto 8ema diskolevome poly... ase pou oi eikones den me empneoun ka8olou, isos me tin epomeni


Βάλε φωτιά σε ότι σε καίει σε οτι σου τρώει την ψυχή
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 18:57:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Επιτέλους...Μπράβο!!!

Communicating at an unknown rate...



ΒΑΛΝΤΑ,
"Σ'ΑΡΕΣΕΕΕΕΕΕΕ";


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 19:07:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΑΛΑΤΙ13,
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ;ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ;ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ,ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΝ,ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΝ,ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΝ,ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ...ΑΝΤΕ ΦΙΛΗ ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΑ ΕΙΝΑΙ.ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΣΕΙΣ ΑΛΑΤΙ13,ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ...ΠΡΟΣΤΥΧΟ ΠΟΛΥ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟ!!!

quote:
Καλή μου Kapodistria αργείς λίγο να γράψεις αλλά τελικά χαλάλι η αναμονή.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΛΑΤΙ13


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Edited by - kapodistria on 11/09/2003 19:19:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 19:11:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΒΑΛΝΤΑ,
"Σ'ΑΡΕΣΕΕΕΕΕΕΕ";
Αχ,Θεε μου! Δεν θα μου το συγχωρήσει ΠΟΤΕ;;.....Μ' αυτά κ μ' αυτά όμως, με έβγαλες από το δίλημμα που με είχε ρίξει το θέμα της Ιρλανδίας...ΤΟ ΦΤΕΡΟΟΟΟΟ!!!!!!!!

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 19:26:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ase pou oi eikones den me empneoun ka8olou, isos me tin epomeni

ΒΡΕ ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ,
ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΜΠΝΕΟΥΝ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ!!!
ΚΑΛΑ-ΚΑΛΑ,ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΜΠΝΕΥΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ...
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ,ΓΙΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ...ΓΟΥΣΤΑ ΣΟΥ;


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 19:33:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ΒΑΛΝΤΑ,
"Σ'ΑΡΕΣΕΕΕΕΕΕΕ";
Αχ,Θεε μου! Δεν θα μου το συγχωρήσει ΠΟΤΕ;;.....Μ' αυτά κ μ' αυτά όμως, με έβγαλες από το δίλημμα που με είχε ρίξει το θέμα της Ιρλανδίας...ΤΟ ΦΤΕΡΟΟΟΟΟ!!!!!!!!

Communicating at an unknown rate...


ΒΑΛΝΤΑΚΙ,
ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕΣ ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ!!!
ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΡΟΣ ΑΝΕΥΡΕΣΗ ΤΟΥ ΦΤΕΡΟΥ...
(ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΑΛΝΤΑ ΝΑ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ:"ΕΛΑ ΚΑΛΟ ΠΟΥΛΑΚΙ,ΕΛΑ ΝΑ ΚΑΘΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΜΟΥ...")


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Edited by - kapodistria on 11/09/2003 19:36:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 19:41:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κοπελιά : εεε ψιτ.. παίδαρε... θέλεις να ερθεις στο σπιτι μου για καφέ... και μετα να σε βάλω κάτω και να σου ******** (ακατάληλο για ανηλικους)

Ιπποτης: (αφωνος) του εχει έρθει ταμπλας...

Γιώργος
....


ΓΙΩΡΓΟΣ,
ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ...
ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ...ΚΑΛΟ!!!
ΠΟΝΗΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ...
(ΑΧ,ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΡΕ ΑΛΑΤΙ13,ΠΑΡΑΣΥΡΕΙΣ ΚΟΣΜΟ...)

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 19:45:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΑΡΑ,ΦΙΛΗ
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΣΗ...
ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ
ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ,ΜΑΡΑ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 27 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.421875
Maintained by Digital Alchemy