ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 "ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ"....
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 27
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2003, 19:08:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΙΣΙΩΣ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΜΑΣ ΕΙΚΟΝΑ!!!
ΝΕΟ ΘΕΜΑ, ΝΕΕΣ ΕΜΠΝΕΥΣΕΙΣ,ΝΕΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ,ΝΕΕΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΣΕΙΣ...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2003, 23:47:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σε βλεπω ,...πισω απο το δεντρο ,

κρυβεσαι,το γελιο σου με καλει,..

την μια βρισκεσαι εδω,την αλλη εκει,

κρυφτουλι με τις σκεψεις μου παιζεις,

μεσα στο δασος κατοικεις,η νεραιδα της περιοχης,

μια νυμφη που με παρασερνει,ολο πιο μεσα με πηγαινει,

το ξεφωτο δειχνει το σημειο ,το σωμα μου για παντα να αφησω,

ενα πνευμα να γινω,να σ'ακολουθησω ,ενα με την φυση σου να γινω.

δικο μου

ΕΜΜ.ΜΠΟΤς.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

theklats
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 09:52:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους theklats  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χωρις λογια #1

Edited by - theklats on 06/10/2003 09:45:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

theklats
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 09:52:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους theklats  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χωρις λογια #2


Edited by - theklats on 06/10/2003 09:44:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 18:37:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ...( ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΘΕΚΛΑ...)


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Edited by - kapodistria on 06/10/2003 17:46:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 18:40:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

σε βλεπω ,...πισω απο το δεντρο ,

κρυβεσαι,το γελιο σου με καλει,..

την μια βρισκεσαι εδω,την αλλη εκει,

κρυφτουλι με τις σκεψεις μου παιζεις,

μεσα στο δασος κατοικεις,η νεραιδα της περιοχης,

μια νυμφη που με παρασερνει,ολο πιο μεσα με πηγαινει,

το ξεφωτο δειχνει το σημειο ,το σωμα μου για παντα να αφησω,

ενα πνευμα να γινω,να σ'ακολουθησω ,ενα με την φυση σου να γινω.

δικο μου

ΕΜΜ.ΜΠΟΤς.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας




ΜΑΝΟ ΜΑΣ, ΦΙΛΕ ΜΑΣ
ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ...
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΣΚΕΨΗ ΣΟΥ!!!
ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΣΤΙΧΟΙ!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΕ ΜΑΣ ΜΑΝΟ...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 01:13:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
-Που εισαι ?
-Εδω,εκει,διπλα σου,τριγυρω σου,παντου...μεσα σου.Μα δε με νιωθεις που ρουφω τον ιδιο αερα με εσενα ?

-Γιατι δεν εμφανιζεσαι ?
-Μπροστα σου ειμαι καλε μου ! Ολη αυτη η ομορφια που βλεπεις ειμαι ΕΓΩ.
Τα δεντρα ειναι τα μακρια μαλλια μου που τυλιγουν την υποσταση σου.
Πεσμενα φυλλα τα δακρυα μου....
Οι φωτεινες ακτινες που εισχωρουν στην ψυχη σου ειναι οι σκεψεις μου για σενα.
Το δρομακι αναμεσα στα δεντρα ειναι το σωμα μου.Πατα επανω του για να φτασεις στο τελος και να λυτρωθεις μαζι μου.
Και εσυ που στεκεσαι και κοιτας ολο αυτο το μεγαλειο,εισαι ΗΔΗ μεσα μου.Εισαι μερος της υπαρξης μου.Εγω σου δινω τον αερα που αναπνεεις.
Και εσυ με ποτιζεις με την αγαπη σου.Και εγω μεγαλωνω για να μπορω να εχω μεγαλυτερη σκια και να σε προστατευω καλυτερα.

-Μα ναι ! Οση ωρα μου μιλας νιωθω τις ριπες του αερα επανω στην επιφανεια του κορμιου μου.Ασε με να μαντεψω ! Τα λογια σου ειναι ο αερας που με εχει συνεπαρει.Αυτο το μεθυστικο φυσημα.Ειμαι μεσα σου και εισαι γυρω μου.
Το θροϊσμα των φυλλων ειναι οι παλμοι της καρδιας σου.Ναι,το νιωθω.. και δεν θελω να τελειωσει ΠΟΤΕ !!!
-Ναι καλε μου ! Δεν θα τελειωσει ποτε ! Και αυτο χαρη στην αγαπη σου.........


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 01:39:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα σας και απο εδω,καλο μηνα και καλως σας βρηκα .Προς το μελος καποδιστρια :οντως οι φωτογραφιες που βαζεις ειναι μοναδικες,και θα ελεγα οτι ηταν και ο λογος να θελησω να γινω μελος σε τουτο το σαιτ .οσο για τον σχολιασμο της φωτο θα ελεγα οτι στο μπροστινο δεντρο αυτο που ειναι με τις μισες ριζες του εξω και με τον κισσο να το τυλιγει οτι σου δινει την εντυπωση οτι απο στιγμη σε στιγμη θα μεταμωρφωθει στην δρυιδα που κρυβεται μεσα του και οτι απο ολα αυτα τα μωβ λουλουδακια τριγυρω θα εμφανιστουν νεραιδες..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
theklats
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 09:43:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους theklats  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλη/φιλε kapodistria ενταξει οτι πεις.


THEKLATSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 17:45:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

φιλη/φιλε kapodistria ενταξει οτι πεις.

THEKLATS


H ΦΙΛΗ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ,
ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΘΕΚΛΑ...
ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ,ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΡΑΤΩ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΜΟΥ...
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 17:51:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

-Που εισαι ?
-Εδω,εκει,διπλα σου,τριγυρω σου,παντου...μεσα σου.Μα δε με νιωθεις που ρουφω τον ιδιο αερα με εσενα ?

-Γιατι δεν εμφανιζεσαι ?
-Μπροστα σου ειμαι καλε μου ! Ολη αυτη η ομορφια που βλεπεις ειμαι ΕΓΩ.
Τα δεντρα ειναι τα μακρια μαλλια μου που τυλιγουν την υποσταση σου.
Πεσμενα φυλλα τα δακρυα μου....
Οι φωτεινες ακτινες που εισχωρουν στην ψυχη σου ειναι οι σκεψεις μου για σενα.
Το δρομακι αναμεσα στα δεντρα ειναι το σωμα μου.Πατα επανω του για να φτασεις στο τελος και να λυτρωθεις μαζι μου.
Και εσυ που στεκεσαι και κοιτας ολο αυτο το μεγαλειο,εισαι ΗΔΗ μεσα μου.Εισαι μερος της υπαρξης μου.Εγω σου δινω τον αερα που αναπνεεις.
Και εσυ με ποτιζεις με την αγαπη σου.Και εγω μεγαλωνω για να μπορω να εχω μεγαλυτερη σκια και να σε προστατευω καλυτερα.

-Μα ναι ! Οση ωρα μου μιλας νιωθω τις ριπες του αερα επανω στην επιφανεια του κορμιου μου.Ασε με να μαντεψω ! Τα λογια σου ειναι ο αερας που με εχει συνεπαρει.Αυτο το μεθυστικο φυσημα.Ειμαι μεσα σου και εισαι γυρω μου.
Το θροϊσμα των φυλλων ειναι οι παλμοι της καρδιας σου.Ναι,το νιωθω.. και δεν θελω να τελειωσει ΠΟΤΕ !!!
-Ναι καλε μου ! Δεν θα τελειωσει ποτε ! Και αυτο χαρη στην αγαπη σου.........


ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ MASVIDAL,
ΜΕ ΣΥΝΕΠΗΡΑΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΣΟΥ...
ΜΕ ΜΑΓΕΨΑΝ!!!
ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΙΣΘΗΣΗ!!!

quote:
Το θροϊσμα των φυλλων ειναι οι παλμοι της καρδιας σου.Ναι,το νιωθω.. και δεν θελω να τελειωσει ΠΟΤΕ !!!
-Ναι καλε μου ! Δεν θα τελειωσει ποτε ! Και αυτο χαρη στην αγαπη σου.........


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.


Edited by - kapodistria on 06/10/2003 17:57:47Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 18:06:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
masdival :)))))))))))))))))))))

πολυ ομορφο,

να ειστε καλα

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 18:15:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλημερα σας και απο εδω,καλο μηνα και καλως σας βρηκα .Προς το μελος καποδιστρια :οντως οι φωτογραφιες που βαζεις ειναι μοναδικες,και θα ελεγα οτι ηταν και ο λογος να θελησω να γινω μελος σε τουτο το σαιτ .οσο για τον σχολιασμο της φωτο θα ελεγα οτι στο μπροστινο δεντρο αυτο που ειναι με τις μισες ριζες του εξω και με τον κισσο να το τυλιγει οτι σου δινει την εντυπωση οτι απο στιγμη σε στιγμη θα μεταμωρφωθει στην δρυιδα που κρυβεται μεσα του και οτι απο ολα αυτα τα μωβ λουλουδακια τριγυρω θα εμφανιστουν νεραιδες..

ΞΩΤΙΚΟΥΛΙ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΟΡΙΣΕΣ!!! ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ.
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΤΗΝ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ...

ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ.ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ Η ΔΡΥΙΔΑ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΘΕΙ Σ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΝΙΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ.ΚΑΙ ΟΙ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΣ ΤΗΣ ΘΑ ΣΤΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΩΝ ΛΙΓΩΝ ΚΑΙ ΕΚΛΕΚΤΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΛΥΚΙΑ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2003, 19:45:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...ΚΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΕΝΟΣ ΔΑΣΟΥΣ...ΤΑ ΠΕΛΩΡΙΑ ΔΕΝΔΡΑ,ΘΑΡΡΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΙΩΝΟΒΙΕΣ ΒΕΛΑΝΙΔΙΕΣ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΟΥ,ΜΕ ΠΕΡΙΣΤΟΙΧΙΖΑΝ ΣΑ ΝΑ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΙ... Η ΣΕΛΗΝΗ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΠΡΑΣΙΝΑ ΦΥΛΛΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ...ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ...
ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΡΥΑΚΙ ΠΟΥ ΓΑΡΓΑΡΟ ΕΔΙΝΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟΥ ΣΤΟΥΣ ΔΙΨΑΣΜΕΝΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ ΔΑΣΟΥΣ...
ΚΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΙΔΑ ΠΟΣΟ ΜΟΝΗ ΗΜΟΥΝ!!! ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ,Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΕΤΡΕΞΕ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ...ΤΟΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΚΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΣΑ Σ'ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΚΛΗΡΗ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΠΟΤΑΜΙ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΜΟΥ...ΕΚΛΕΓΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕΙ...ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΞΩΤΙΚΟΥΛΙΑ,ΟΥΤΕ ΟΙ ΠΥΓΟΛΑΜΠΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ ΤΟΥΣ ΣΚΙΑΖΑΝ ΟΙ ΦΕΓΓΑΡΟΑΧΤΙΔΕΣ...
ΕΤΣΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΜΟΝΑΞΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ...ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΤΟΥ...Τ'ΑΓΓΙΓΜΑ ΤΟΥ...
ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΗΛΙΑΧΤΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΠΕΡΑΣΑΝ ΤΑ ΠΥΚΝΑ ΦΥΛΛΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΔΡΥΩΝ ΜΕ ΒΡΗΚΑΝ ΜΟΝΑΧΗ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙ...ΜΕ ΧΑΙΔΕΨΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ...ΜΕΤΑΒΑΣΗ!!!Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΖΗΤΟΥΣΕ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ...ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ;
ΚΟΙΤΑΞΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ ΠΟΥ ΤΑ ΘΡΟΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣΑΝ ΦΩΝΕΣ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΟ...ΜΙΑ ΑΠΟΚΟΣΜΗ ΗΧΩ...ΕΝΑ ΚΑΛΕΣΜΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ...ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΑΜΨΗ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ Σ'ΟΛΟ ΤΟ ΔΑΣΟΣ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ...
ΔΕΝ ΕΦΥΓΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΥΛΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΔΙΑΠΛΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ...
ΔΕΝ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑΤΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ...ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΟΙΩΘΑ...ΗΤΑΝ Η ΑΝΑΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΠΩΣ ΖΟΥΣΑ...ΗΤΑΝ ΟΙ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΛΥΜΜΗΡΙΖΑΝ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑ... ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΡΕΘΗΚΑ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΑΣΟΣ...ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΕΔΩ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΩΝΙΑ ΕΝΩΣΗ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/10/2003, 18:27:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΑ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ;
ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΜΠΝΕΕΙ Η ΕΙΚΟΝΑ;
ΚΙ'ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΥΝΑΤΗ,ΖΩΝΤΑΝΗ ΠΟΥ Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΗΓΑΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΛΟΓΟ ΣΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΗΣ...
ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΙ ΕΜΠΝΕΥΣΜΕΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ;
Ο ΑΒΑΤΑΡ,
Η ΒΑΛΝΤΑ,
ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΛΑΤΙ13 ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ...ΤΙ ΚΡΙΜΑ...
Ο REPTILE;
Ο ΟΑΝΝΕΣ;
ΜΑ ΚΑΛΑ ΤΙ ΓΙΝΑΤΕ ΦΙΛΟΙ;

Η ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΛΗ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/10/2003, 18:34:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με καλέσατε Kapodistria ;
Στις διαταγές σας...

Λοιπόν, η συγκεκριμένη εικόνα, για να είμαι ειλικρινής, κατα ένα ανεξήγητο λόγο μου προξενεί μελαγχολία


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/10/2003, 19:12:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Με καλέσατε Kapodistria ;
Στις διαταγές σας...

Λοιπόν, η συγκεκριμένη εικόνα, για να είμαι ειλικρινής, κατα ένα ανεξήγητο λόγο μου προξενεί μελαγχολία


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME


ΟΜΟΡΦΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ...
ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΩΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΟΙ ΠΟΙΗΤΕΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΝΤΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΕΒΓΑΖΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΠΕΣΣΙΜΙΣΜΟΥ...ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ ΤΟΥ 19ου ΑΙΩΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΣΤΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΤΟΥΣ(ΠΟΕ,ΘΩΡΟ,Ο' ΝΗΛ Κ.Λ.Π.)...
ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΝΟΙΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ,ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ.
ΑΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΑΜΕ ΕΚΦΡΑΣΜΕΝΟ...
ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΟΑΝΝΕΣ...Η ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/10/2003, 23:37:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.e-grammes.gr/photos/pasok/yorgakis.jpg


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2003, 19:40:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

http://www.e-grammes.gr/photos/pasok/yorgakis.jpg


ΒΡΕ ΦΙΛΕ ΑΝΝΟΥΝΑΚΙ,
ΜΗΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ;
ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ Ο (ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ Τ'ΟΝΟΜΑ)ΥΠΟ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ(ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ)ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΣΗΜΑ "ΠΛΑΚΑ" ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ (ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ)...
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ...
ΜΕ ΕΥΓΧΩΡΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 10:07:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΑΥΤΗΝ .....

ΚΑΤΙ ΕΛΕΙΠΕ ......

ΝΑΙ ΛΕΙΠΕΙ .....
ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ.....
ΚΑΜΙΑ ΦΩΝΗ....
ΣΙΩΠΗ ΣΑΝ ΣΥΝΝΕΦΟ ΣΑΝ ΑΧΝΗ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΟ...
ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΑΟΡΑΤΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ....

ΑΟΡΑΤΟΥΣ ?????????

ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΝΤΙΓΚΟ (ΧΡΩΜΑ ΣΟΦΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΚΙΝΗΣΙΑΣ....)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 10:17:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμενα δεν με καλεσε - ηρθα απο μονη μου

Δημιουργω την δικη μου πραγματικοτητα, κατ'επεκταση και τον δικο μου παραδεισο...
Ενας παραδεισος μεσα στον οποιο κανει παιχνιδισματα ο ηλιος, μεσα απο τις φυλωσιες των δεντρων. Η μελωδια του ανεμου εναρμονιζεται με τα γελια των ψυχων του δασους.
Ενας παραδεισος, ο οποιος ζωντανευει καθως τα ξωτικα στηνουν χορο, καθως τα λουλουδια περνουν το πραξενο βιολετι χρωμα - αφηνωντας με να δω την αυρα τους, καθως οι νεραιδες με κελαριστες φωνες συνθετουν στοιχους. Η πανδαισια χρωματων και ηχων με παρασερνει και γινομαι και ενα μαζι με αυτα - γινομαι ενα με τον δικο μου παραδεισο!
Στο πανηγυρι αυτο της φυσης ομως η ματια μου ψαχνει εσενα... Ξαφνου ηρεμια, ο παραδεισος μου μοιαζει μοναχικος, η σκεψη μου ταξιδευει μακρυα και η μελαγχολια θρονιαζει και επικρατει στην ψυχη μου.
Κλεινω τα ματια μου και οραματιζομαι ενα μονοπατι ομιχλωδες, ενα μονοπατι γεματο μυστικα, που πρεπει να διανυσω ελπιζωντας στο τελος του να βρω εσενα και μεσα απο σενα να'χω ανακαλυψει και μενα...

Strike like lightning and leave the thunder to those that like loud noises.

Edited by - Mara on 10/10/2003 11:06:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 16:50:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΝΑΙ ΛΕΙΠΕΙ .....
ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ.....
ΚΑΜΙΑ ΦΩΝΗ....
ΣΙΩΠΗ ΣΑΝ ΣΥΝΝΕΦΟ ΣΑΝ ΑΧΝΗ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΟ...
ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΑΟΡΑΤΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ....

ΑΟΡΑΤΟΥΣ ?????????

ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΝΤΙΓΚΟ (ΧΡΩΜΑ ΣΟΦΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΚΙΝΗΣΙΑΣ....)


ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ...
ΤΟ ΤΟΠΙΟ ΖΩΝΤΑΝΕΥΕΙ...
ΤΑ ΔΕΝΔΡΑ ΠΑΛΛΟΝΤΑΙ...
ΤΑ ΑΝΘΗ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΧΑΡΙΕΝΤΙΣΜΑΤΑ...
ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΖΑΛΗ ΤΟΥΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΤΑΧΑΜΑ...
ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΧΑΛΙ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ.ΕΙΝΑΙ Η ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΧΝΙΖΕΙ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΟΥ...
ΤΟ ΑΓΕΡΙ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΥΝΤΩΝΕΙ Ο ΠΟΘΟΣ ΤΟΥ...
ΚΑΙ ΟΙ ΗΛΙΑΧΤΙΔΕΣ ΔΙΑΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΟΡΙΟ ΤΗΣ ΖΩΝΤΑΝΗΣ ΠΑΡΕΑΣ...
Η ΖΕΣΤΗ ΤΟΥΣ ΤΡΟΦΟΔΟΤΕΙ ΟΝΕΙΡΑ...ΟΝΕΙΡΑ ΘΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΑΣ...ΟΝΕΙΡΑ ΣΤΟ ΓΛΥΚΟΧΑΡΑΜΑ ΠΟΥ ΘΕΡΙΕΥΟΥΝ ΜΕΧΡΙ Τ'ΑΠΟΜΕΣΗΜΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΡΑΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΡΙΝΗ ΝΥΧΤΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ...

ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΒΑΤΑΡ,ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ...ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ...ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΝΟΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΝΟΗΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΗΜΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ...ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΟΥΡΑΝΙΑΣ...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 17:07:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εμενα δεν με καλεσε - ηρθα απο μονη μου
................................................................
...Κλείνω τα μάτια μου και οραματίζομαι ενα μονοπάτι ομιχλώδες,ενα μονοπατι γεματο μυστικα, που πρεπει να διανυσω ελπιζωντας στο τελος του να βρω εσενα και μεσα απο σενα να'χω ανακαλυψει και μενα...


ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΦΙΛΗ ΜΑΡΑ,
ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ Σ'ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΣ...
ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ,ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΙΣΤΟΥΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ...
ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΦΙΛΗ ΜΟΥ...


ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ "ΠΑΙΧΝΙΔΙΣΜΑ" ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ,ΤΟΥ ΝΟΥ ΝΑ ΖΩΝΤΑΝΕΥΕΙ,ΟΠΩΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΑΒΑΤΑΡ.
ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙ...ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΤΙ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ Ή ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΤΟΣ ΚΑΙ ΑΧΡΩΜΟΣ...
ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ...ΨΑΧΝΕΙΣ ΘΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΣΕΙ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ...
ΜΑ,ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΦΙΛΗ ΜΟΥ,ΙΣΩΣ ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ ΤΟΧΕΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΡΜΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΡΥΦΘΗΚΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ...
ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΚΑΙ ΑΣΤΟ Ν'ΑΠΛΩΘΕΙ...ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΤΕ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ...ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΟΧΑ ΟΜΟΡΦΑ!!!


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 17:32:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τα δεντρα ειναι τα μακρια μαλλια μου που τυλιγουν την υποσταση σου.
Πεσμενα φυλλα τα δακρυα μου....
Οι φωτεινες ακτινες που εισχωρουν στην ψυχη σου ειναι οι σκεψεις μου για σενα.
Το δρομακι αναμεσα στα δεντρα ειναι το σωμα μου.Πατα επανω του για να φτασεις στο τελος και να λυτρωθεις μαζι μου.
Και εσυ που στεκεσαι και κοιτας ολο αυτο το μεγαλειο,εισαι ΗΔΗ μεσα μου.Εισαι μερος της υπαρξης μου.Εγω σου δινω τον αερα που αναπνεεις.
Και εσυ με ποτιζεις με την αγαπη σου.Και εγω μεγαλωνω για να μπορω να εχω μεγαλυτερη σκια και να σε προστατευω καλυτερα.

ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΛΟΓΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΘΑΥΜΑΣΜΟ ΤΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...
ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΣΤΕΚΕΣΑΙ ΑΦΩΝΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΚΦΡΑΣΜΕΝΗΣ ΣΚΕΨΗΣ ΚΑΙ ΑΠΛΩΣ ΘΑΥΜΑΖΕΙΣ...
ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΜΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΚΡΥΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΗΣ ΟΡΑΣΗΣ...
ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΓΑΡΓΑΡΟ ΝΕΡΟ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ ΣΤΕΡΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΨΕΙ Η ΠΗΓΑΙΑ "ΔΙΨΑ"...
ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΕΙΣ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΤΙ ΑΣΤΡΟΦΩΤΙΣΤΕΣ ΝΥΧΤΕΣ ΜΕ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ ΕΧΟΝΤΑΣ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟΥ,ΠΩΣ ΠΕΤΑΣ...
ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΗΝ ΛΑΒΑ ΤΩΝ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΡΕΟΥΝ ΜΕ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΗ ΡΟΗ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑΚΗ ΕΚΡΗΞΗ...ΕΝΑΣ ΑΚΟΡΕΣΤΟΣ ΘΑΥΜΑΣΜΟΣ...

ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΩ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΡΟΗ ΣΚΕΨΗΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΦΙΛΟ MASVIDAL...
ΠΟΣΟ ΛΙΓΟ ΦΑΝΤΑΖΕΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΕ ΜΑΣ ΦΙΛΕ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 23:51:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Edited by - manos on 17/11/2003 21:51:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2003, 16:46:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

παρατηρω τα δακρυα σου , που κατω απ'τα δεντρα κυλουν ,

ποταμια που χανονται σε ανεξερευνητες διαδρομες ,

κλαδια που κρυβονται, που στροβιλιζονται γυρω απο αλλα,

η ζωη σου δινει ζωη στην χλωροφυλλη του απεραντου δασους ,

και εγω στεκομαι εκει ..αμιλητος ,με τις σκεψεις μου...,

δεν θα ενοχλησω , μοναχα το εδαφος θ'αγγιξω..να νιωσω..,

την θλιψη και τον πονο της μοναξιας σου,εστω για τοσο δα λιγο....


δικο μου

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΟΤΣ.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας





ΜΑΝΟ ΜΑΣ,ΦΙΛΕ ΜΑΣ
ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΩΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑΣ,
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΑΛΗ ΔΡΟΣΙΑ ΛΟΓΟΥ ΠΟΥ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΜΑΣ,
ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΝΑΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ;
ΝΑΝΑΙ ΜΙΑ ΣΚΙΑΓΡΑΦΗΣΗ ΤΟΥ ΕΣΟΤΕΡΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ,
ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗΣ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ,
ΜΙΑ ΕΚΦΡΑΣΗ ΟΧΙ ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ,
ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΕΤΣΙ ΚΑΛΕ ΜΑΣ ΜΑΝΟ;
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ,
ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ,
ΣΑΝ ΤΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ ΜΑΣ...
ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ...ΕΣΤΩ ΚΙ'ΕΤΣΙ...

ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΝΟ ΜΑΣ,ΦΙΛΕ ΜΑΣ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2003, 08:26:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι συνεβη αγαπητη Καποδιστρια ?
Δεν πιστευω να στερεψες απο ομορφες (οπως παντα) εικονες ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2003, 18:05:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τι συνεβη αγαπητη Καποδιστρια ?
Δεν πιστευω να στερεψες απο ομορφες (οπως παντα) εικονες ?




ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΤΕΡΕΨΕΙ Η ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ;
ΓΙΑΤΙ,ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ MASVIDAL,
ΒΛΕΠΕΙΣ Η ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΠΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΕΤΑΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΡΟΦΟΔΩΤΡΑ ΣΚΕΨΗ ΣΑΣ...
ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΜΕ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΣΕ ΙΔΑΝΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ...ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΤΩΝ ΜΟΥΣΩΝ;
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΟΙ "ΜΟΥΣΕΣ" ΜΟΥ ΟΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΕΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΟΥ ΕΝΕΠΝΕΑΝ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣ...
ΕΤΣΙ ΚΙ'ΕΓΩ ΣΑΝ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ "ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ" ΕΜΠΝΕΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΑΣ "ΧΟΡΟ",ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΚΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΡΝΕΙ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΑΓΙΚΑ ΚΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ...
ΤΑΞΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΑΦΟΥ Η ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΟΣ...
ΣΕ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ
ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΝΟΗΜΑ ΣΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΣΟΥ...
ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΝΟΗΜΑ ΥΠΑΡΞΗΣ ΑΝΑΔΥΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΝΟΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ...
ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑ ΖΩΝΤΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΦΕΙ ΜΕ ΟΝΕΙΡΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ...

ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑΝ ΟΡΟ.ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΕΛΙΔΑ.
ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ...ΤΑΞΙΔΙ...
ΕΤΣΙ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΒΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΕΜΠΝΕΥΣΗ...
ΝΕ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΑΝΕΥΤΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΕΛΑΓΗ ΤΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΤΩΝ ΕΚΦΡΑΣΜΕΝΩΝ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ...

ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΛΥΚΕΙΑ ΑΝΑΜΟΝΗ Η ΝΕΑ ΕΙΚΟΝΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΟΜΟΡΦΙΑ...

ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ MASVIDAL;


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2003, 18:42:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΣ.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2003, 20:50:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα παιδια:)))))))))))

περιμενω με αγωνια και ανυπομονησια με την σειρα μου την νεα φωτογραφια,ειμαι επισης αθεραπευτα αγχωδης χαααχαχαχ

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 27 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy