ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Πυροκίνηση και εμβίωση.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 8
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2009, 18:35:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
όλα αυτά που λες μου είναι καινούριες πληροφορίες όπως και σε όλους νομίζω.
Εσύ οποτε έχεις κάνει αστρική προβολή? Βγαίνεις δηλαδή όποτε θες απο το σώμα σου κατα βούληση? Μπορείς να μας περιγράψεις μια τέτοια σου "έξοδο"?

φυσικα και μπορω ετσι μπορω να εντοπισω και ατομα τα σκεφτομαι και παω στο μυαλο τουσ και μαθαινω που ειναι..........


quote:
Αλήθεια, η εμβίωση δουλεύει και πέρα απο τους ανθρώπους? Σε ζώα ας πούμε? Τα ζώα λογικά δεν έχουν και αυτά αισθήματα?


φυσικα.......δηλαδη να φανταστεισ ενα σκυλι το ειδα να τρωει και ενιωσα το αισθημα που θελει να φαει και ηθελα να φαω και εγω φαγητο.........νομιζω οτι με αυτο τον τροπο ισωσ μπορεσω και επεικινωνησω με τα ζωα πηγαινοντασ με αστρικη προβολη κι οταν ειμαι σε αστρικη φωση στο μυαλο του θα χρισιμοποιησω εμβιωσηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2009, 19:56:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
very interesting... το αστρικό πεδίο έχεις έρθει ποτέ σε επαφή με οντότητες πέρα απο αυτές της του φυσικού κόσμου?

Έχοντας όλες αυτές τις δυνατότητες θα μπορούσες εκτός απο το να εξασφαλίσεις τη δικιά σου προσωπική ευτυχία να βοηθήσεις και άλλους ανθρώπους πνευματικά.
Έχεις δηλάδή τρομερές δυνατότητες ως προς την διεύρυνση της συνείδησής σου και ως προς την "ανέλιξη" αυτής..

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 06/09/2009 19:57:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2009, 20:02:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
very interesting... το αστρικό πεδίο έχεις έρθει ποτέ σε επαφή με οντότητες πέρα απο αυτές της του φυσικού κόσμου?

οχι κι ουτε θα το προσπαθησωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2009, 20:53:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν έχει υπάρξει δηλαδή ποτέ κανενός είδος επικοινωνία? Πώς και έτσι?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2009, 22:45:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οχι δεν υπαρχει γιατι στον αστρικο κοσμο εκτοσ απο τα αστρικα μασ σωματα ολα τα υπολοιπα που υπαρχουν ειναι δαιμονεσ που μπορεισ να τουσ εξωντοσεισ σε αστρικη μαχη που το εχω κανει σε δυο σκοτεινουσ μαγουσ και σε εναν δαιμοναΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2009, 23:20:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι, αλλά δεν υπάρχουν και "καλοί" ή τα στοιχειακά(αν και δεν ξέρω πώς μπορεί αυτά να φανούν χρήσιμα)?
Εχεις ακουστά τα ακασικά αρχεία? έχεις επιχειρήσει ποτέ να αποκτήσεις πρόσβαση?


"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2009, 23:37:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ναι, αλλά δεν υπάρχουν και "καλοί" ή τα στοιχειακά(αν και δεν ξέρω πώς μπορεί αυτά να φανούν χρήσιμα)?

οχι δεν υπαρχουν γιατι αυτα τα καλα που λεσ εχουν προχωρησει στην επομενη ζωη τουσ ενω τα αλλα ξεμεινανΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2009, 23:39:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εχεις ακουστά τα ακασικά αρχεία? έχεις επιχειρήσει ποτέ να αποκτήσεις πρόσβαση?


και αυτα δεν ξερω τι ειναιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2009, 23:51:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
οχι δεν υπαρχουν γιατι αυτα τα καλα που λεσ εχουν προχωρησει στην επομενη ζωη τουσ ενω τα αλλα ξεμειναν

μμ...
Δηλαδή οι νεράιδες, οι νάνοι και όλα τα σχετικά που λένε οτι βρίσκονται στο αστρικό είναι πλάσματα αρνητικά? Επίσης(άσχετο) έχεις ακουστά το αστρικό σεξ? Θα ήταν βέβαια καλύτερο να συνεχιστεί αυτή η συζήτηση στο θέμα της αστρικής προβολής, απλά τώρα προσπαθώ να διαταυρώσω απόψεις.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2009, 09:00:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δηλαδή οι νεράιδες, οι νάνοι και όλα τα σχετικά που λένε οτι βρίσκονται στο αστρικό είναι πλάσματα αρνητικά?


αυτα υπαρχουν στον κανονικο κοσμο μονο οι μαγικοι ανθρωποι μπορουν να τα δουν επισησ αν τα πιστευουν κι ολασ


quote:
Επίσης(άσχετο) έχεις ακουστά το αστρικό σεξ? Θα ήταν βέβαια καλύτερο να συνεχιστεί αυτή η συζήτηση στο θέμα της αστρικής προβολής, απλά τώρα προσπαθώ να διαταυρώσω απόψεις.


οχι δεν το εχω ακουσταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2009, 09:02:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
επισησ στον κοσμο μασ υπαρχουν και δαιμονεσ-πνευματα που παιρνουν μεσω του καθρεφτη εδω γιατι ο καθρεφτησ ειναι αστρικη πυληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2009, 12:18:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αυτα υπαρχουν στον κανονικο κοσμο μονο οι μαγικοι ανθρωποι μπορουν να τα δουν επισησ αν τα πιστευουν κι ολασ

Και όμως όσοι κάνουν ΑΠ ισχυρίζονται οτι τα βλέπουν. Βέβαια υπάρχουν πολλά είδη εξωσωματικής εμπειρίας. Ίσως εσύ να βγαίνεις στο κατώτερο αστρικό ή και σε κάποια τελείως άλλη διάσταση, ίσως ενδιάμεση. Σε παροτρύνω πάντως να διαβάσεις το θέμα της ΑΠ(όσο μπορέσεις) ωστε να μιλήσεις εκεί για τις εμπειρίες σου με όσους άλλους έχουν κάνει ΑΠ.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2009, 13:25:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και όμως όσοι κάνουν ΑΠ ισχυρίζονται οτι τα βλέπουν. Βέβαια υπάρχουν πολλά είδη εξωσωματικής εμπειρίας. Ίσως εσύ να βγαίνεις στο κατώτερο αστρικό ή και σε κάποια τελείως άλλη διάσταση, ίσως ενδιάμεση. Σε παροτρύνω πάντως να διαβάσεις το θέμα της ΑΠ(όσο μπορέσεις) ωστε να μιλήσεις εκεί για τις εμπειρίες σου με όσους άλλους έχουν κάνει ΑΠ

αυτα που βλεπουν ειναι αρχικα οι μεγαλυτεροι φοβοι τουσ δαιμονεσ και σκοτεινοι μαγοι και τα αλλα οι νεραιδεσ που βλεπουν και οι νανοι ειναι οι μεγαλυτερεσ ελπιδεσ τουσ νομιζουν οτι τα βλεπουν αλλα δεν ειναι πραγματικα...........

επισησ δεν μπορω να μιλησω με αυτουσ γιατι δεν κανουν την ιδια αστρικη προβολη με εμενα εκεινοι κανουν την θνητοι αστρικη προβολη εγω κανω την μαγικη αστρικη προβοληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2009, 13:28:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
επισησ εγω εχω εποικινωνησει με πνευματα μεσω των προμυνηυματων μου στελνουν προμυνηματα και τα βλεπω και μετα εγω τουσ μιλω επισησ αν εχεισ την δυναμη εσυ αυτη μπορεισ να μου στειλεισ προμυνα απλα ακουμοτασμε και εγω το βλεπωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 00:15:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο καθρέπτης μου κανε εντύπωση..
Πώς μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει τον καθρέπτη ως "πόρτα" για το αστρικό? Και γιατι δεν φαίνονται σε αυτόν τα του αστρικού?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 09:32:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πώς μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει τον καθρέπτη ως "πόρτα" για το αστρικό?


οι ανθρωποι δεν μπορουν μονο πνευματα και δαιμονεσ μπορουν που δεν εχουν υλη.............


quote:
Και γιατι δεν φαίνονται σε αυτόν τα του αστρικού?


φαινοναται αλλα τα βλεπουν οσοι εχουν ψυχικεσ μαγικεσ δυναμεισ εγω τα βλεπω...............Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 14:12:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μέσα λοιπόν απο όλες αυτές τις εμπειρίες σου αποκόμισες κάτι σημαντικό σαν γνώση?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 16:49:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τι εννοεισ??????????????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 16:51:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τι εννοεισ??????????????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 20:42:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν εννοώ κατι συγκεκριμένο. Απλά λέω, έχοντας όλες αυτές τις δυνάμεις που αναφέρεις, τι συμπερασματα έχεις βγάλει για τον κόσμο, τη ζωή κλπ δεδομένου οτι θα έχεις μια διαφορετική οπτική γωνία απο τον μέσο άνθρωπο. Αλλα επίσης αναφέρομαι αν σου χει δοθεί, ή αν έχεις αποκομίσει, κάποια ιδιέταιρη γνώση μέσα απ τις εμπειρίες σου που να είναι χρήσιμη και για τον υπόλοιπο κόσμο, οπότε κα να τη μοιραστείς μαζί μας.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 21:35:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορείς να ταξιδέψεις με το αστρικό σώμα σε άλλους πλανήτες καιστην κούφια γή?Τί ακριβώς μπορείς να κάνεις με το αστρικό σου σώμα?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 22:11:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν εννοώ κατι συγκεκριμένο. Απλά λέω, έχοντας όλες αυτές τις δυνάμεις που αναφέρεις, τι συμπερασματα έχεις βγάλει για τον κόσμο, τη ζωή κλπ δεδομένου οτι θα έχεις μια διαφορετική οπτική γωνία απο τον μέσο άνθρωπο. Αλλα επίσης αναφέρομαι αν σου χει δοθεί, ή αν έχεις αποκομίσει, κάποια ιδιέταιρη γνώση μέσα απ τις εμπειρίες σου που να είναι χρήσιμη και για τον υπόλοιπο κόσμο, οπότε κα να τη μοιραστείς μαζί μας.

καλα δεν ειμαι κατι σημαντικο απλα μπορω να δω πνευματα και εχω αυτεσ τισ ικανοτητεσ.........και οχι δεν εχω βγαλει σημπερασμα γιατι δεν ημουν ποτε σαν κανονικο ανθρωπο για να ξερω


quote:
Μπορείς να ταξιδέψεις με το αστρικό σώμα σε άλλους πλανήτες καιστην κούφια γή?Τί ακριβώς μπορείς να κάνεις με το αστρικό σου σώμα?


σκεφτομαι το μεροσ η το ατομο που θελω και παω στο μυαλο του η εκει που ειναι κι αμα σκεφτομαι μεροσ παω σε αυτο αλλα δεν φαινομαι στον υλικο κοσμο

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 22:20:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό είπες μπορείς να το κάνεις κατα βούληση όποτε επιθυμείς?

Θα μπορούσες να δοκιμάσεις για εμάς να πας στο εσωτερικό της γης ή σε κάποιον πλανήτη πέραν του δικού μας(πλανήτη όμως, όχι το φεγγάρι). ή και σε άλλον ηλιακό σύστημα..

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 22:25:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θα πρεπει να το εχω δει το μεροσ και δεν το κανω σε ενα δευτερολεπτο μεχρι να το πετυχω

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 23:14:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
θα πρεπει να το εχω δει το μεροσ

Δηλαδή χρειάζεσαι.. φωτογραφία για να πας!?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 23:26:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καταλαβαίνω οτι δεν είναι εύκολο, δεν απατώ βέβαια να δώσεις άμεση απάντηση σε τέτοιου ΄τυπου ερωτήματα. Στο φεγγάρι εχεις πάει ποτέ?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2009, 08:37:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οχι δεν εχω παει μακρια ειναι θα πρεπει να παω απο αυτον τον πλανητη με αιωρηση οταν κανω αστρικη εμβιωτικη προβολη

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2009, 11:59:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας

quote:
επισησ δεν μπορω να μιλησω με αυτουσ γιατι δεν κανουν την ιδια αστρικη προβολη με εμενα εκεινοι κανουν την θνητοι αστρικη προβολη εγω κανω την μαγικη αστρικη προβολη


Αυτό φίλε john131 μπορείς να μας το εξηγήσεις λίγο περισσότερο. Πια η διάφορα της θνητής και της μαγικής αστρικής προβολής;


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2009, 13:07:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτό φίλε john131 μπορείς να μας το εξηγήσεις λίγο περισσότερο. Πια η διάφορα της θνητής και της μαγικής αστρικής προβολής;


η διαφορα ειναι οτι μπορεισ και πασ οπου θεσ ακομα και στο μυαλο του αλλου και λεγεται αστρικη εμβιωτικη προβολη..........ενω με την θνητη πασ μονο στο αστρικο πεδιο

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2009, 21:26:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν σου έλεγα να κάνουμε ένα πείραμα θα το δεχόσουν;. Ένα πείραμα με το δικό μου μυαλό. Αν αρνηθεις θα το σεβαστώ. Μπορούμε να το κάνουμε και πιο ιδιωτικά με τον φίλο μας τον δόκτωρ μέσο σκαιπ αν θες.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 8 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy