ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Πυροκίνηση και εμβίωση.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 8
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
john133
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2010, 20:25:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john133  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το ξερουμε οτι οφειλεται απο το α.π. διοτι οι ξενες οντοτητες δεν μπορουν να κανουν τπτ στο σωμα σου χωρις την αδεια σου.....αν δεν δωσεις αδεια το σωμα θα εχει μια ασπιδα για καθε πνευμα,οντοτητα κ.ο.κ. ειτε κακο πνευμα ή κατι αλλο ή ειτε καλο.......τπτ δεν θα μπορει να το αγγιξει.........εκτος απο τις απο πανω δυναμεις αυτες π δημιουργησαν την ζωηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mary91
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2010, 02:02:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mary91  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δηλαδη ειναι ακινδυνο να επιχειρησει κανεις α.π σωστα?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john133
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2010, 16:47:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john133  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
προς την μερια μην μπει καμια οντοτητα στο σωμα σου ναι........αλλα αν εχεις καρδιακα προβληματα ή γενικα προβληματα σωματικα ή στον εγκεφαλο ειναι επικινδυνο παρα πολυ γτ μπορει να κοπη η κλωστη που κρατα το αστρικο με τα αλλα 6 σωματα του ανθρωπινου σωματος και ετσι παιθενειςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john133
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2010, 15:30:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john133  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η αγαπημενη μου δυναμη. Η καταρα και η ευλογια μαζι κολλητες. Η μαγικη δυναμη των Προμηνυματων ειναι η ικανοτητα να "βλεπεις" το παρελθον, καποιες φορες το παρον (αυτο μου συμβαινει τωρα, αλλα μαλλον ειναι λαθος) και το μελλον, με ποικιλους τροπους. Ειναι σαν να κοιτας μεσα απο μια κλειδαροτρυπα καποιες στιγμες στη ροη του χρονου.

Τα Προμηνυματα ειναι μια παθητικη δυναμη (μη ενεργη). Για πολλους φανταζομαι θα ειναι η πιο ποθητη δυναμη. Και για να πω την αληθεια, ειναι μια απο τις πιο ποθητες δυναμεις. Αυτο που εχω μαθει και καταλαβει ειναι οτι τα μεσα απο τα Προμηνυματα μαθαινεις πως να προστατευεις αυτους που πρεπει να σωθουν και να θεραπευσεις αυτα που πρεπει να θεραπευτουν.

Στην αρχη η δυναμη σου επιτρεπει να δεις μονο στιγμες στο μελλον. Και αυτες γρηγορες, μπερδεμενες και σχεδον παντα ακαταλαβιστηκες. Με εξασκηση και προπονηση, συντομα θα μπορεσεις να δεις και το παρελθον. Προχωροντας στην σταδιακη εξελιξη της μπορεις να κανεις πολλα με αυτη τη δυναμη. Προσωπικα (και ειμαι ακομα σε πολυ αρχαριο επιπεδο) εκανα καποια πειραματα με την Αστρικη Προβολη. Με την βοηθεια ενος βιβλιου που ειχα παραγγελει και την ιδεα απο τη σειρα κινουμενων σχεδιων W.i.t.c.h., σκεφτηκα να κανω μια "αστρικη σταλα" αλλα με μορφη Προμηνυματος. Και επιασε.

Δυστυχως πιανει μονο οταν κοιμαμαι, διοτι δεν εχω μαθει Αστρικη Προβολη στον ξυπνιο ακομα. Σκεφτηκα λοιπον, οτι εφοσον μπορω και καταλαβαινω ενα Προμηνυμα στον υπνο μου (εχω τις αισθησεις μου ακομα τοτε), μπορω να χωρισω το σωμα μου και να παρουσιαστω σαν αστρικο σωμα μεσα στο Προμηνυμα και να το ζησω. Σαν ενα vivid dream.

Το θεμα ειναι πως δεχεσαι ενα Προμηνυμα. Αρχικα, σε πρωτο σταδιο καλο ειναι να αγγιζεις αντικειμενα. Τα αντικειμενα, οι ανθρωποι και τα φυτα εχουν ενεργεια. Ειτε την εκπεμπουν ειτε την αποθηκευουν μεσα τους. Οταν τα αγγιζεις ερχεσαι και δεχεσαι την ενεργεια σε μορφη εικονας και ηχου. Και ολα αυτα μεσα στο μυαλο σου και στα κλειστα σου ματια. Κλειστα γιατι ειναι σαν να σε χτυπα ηλεκτρικο ρευμα και τιναζεσαι. Εκεινη τη στιγμη πριν τρεξουν οι εικονες βλεπεις ενα εκτυφλωτικο φως που διαρκει 2-3 χιλιολεπτα. Με την εξασκηση μπορεις να μπαινεις σε ενα δωματιο και απλα να "βλεπεις" τα Προμηνυματα χωρις να αγγιζεις. Οπως επισης και με την αυτοσυγκεντρωση μπορεις να δεχτεις Προμηνυματα, αλλα οχι παντα (τουλαχιστον εχω φτασει στο 40% επιτυχιας)

Ενα περιεργο που βιωνω και δεν το καταλαβαινω ειναι πως μπορω να δεχτω ενα Προμηνυμα απο καποιον που ειναι χιλιομετρα μακρια, χωρις να αγγιζω κατι δικο του. Υποψιαζομαι οτι μπορει να ειναι εξελιξη της αλλα δεν ειμαι και σιγουρος. Αλλα για αυτο που ειμαι σιγουρος ειναι οτι μπορεις να μεταφερεις τα Προμηνυματα σου. Αλλα μονο σε αυτους που εχουν την ιδια δυναμη. Αν μπορεσεις να θυμηθεις το Προμηνυμα και καταφερεις να το μεταδωσεις την ιδια στιγμη στον αλλον, τοτε ειναι επιτυχημενο. Μπορεις ακομα να προβλεψεις και επιθεσεις.

Η αισθηση που εχεις οταν προκειται να δεχθεις ενα Προμηνυμα ειναι η "κατι προκειται να συμβει" συναισθημα. Ακολουθειται με αγωνια, φοβο, ανησυχια και ενα τσουρμο απο μπερδεμενα αλλα συναισθηματα. Τα πρωτα μου χρονια γνωριμιας με την κυρια δυναμη μου, ενιωθα μια συγχυση και ενα μπερδεμα. Αργουσα λιγο να καταλαβω σε ποια χρονικη φαση ημουν. Παρελθον ή μελλον. Οταν πρωτοενεργοποιηθηκαν, εγιναν αντιληπτα απο τους πονοκεφαλους. Εντονοι και επιπονοι. Προσφατα, οσο ημουν φανταρος και εγινε η εξελιξη μου, κατεληξα στο νοσοκομειο για να σταματησει ο πονος. Αουτσ!!!!

Αυτα τα ολιγα για τη δυναμη αυτη, μεσα απο το δικο μου βιωμα.Οποτε οποιος την επιθυμει ακομα...be my guest.
_________________


βρηκα ενα κειμενο που λεει για τα προμυνηματα.........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtina
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2010, 06:41:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σας..ειμαι καινουρια στο φορουμ σας...μπηκα γτ απλα θελω να μοιραστω μαζι σας περιστατικα αδιευκρινιστα για μενα,που οταν τα ανεφερω σε αλλους απλα δεν με παιρνουν στα σοβαρα....

την πρωτη φορα που θυμαμαι ημουν γυμνασιο και ημουν σε μια γωνια σε ενα σταυροδρομι..μιλαγα με τις φιλες μου και με την ακρη τοθ ματιου μοθ ειδα ενα αμαξι να κατεβαινει απο τον ενα δρομο και ενα απο την αλλη..και ενω μιλαγα τα ειδα να συγκρουονται..γυρναω και κοιταω επιμονα τα αυτοκινητα και εν τελει τρακαραν μπροστα μου οπω ακριβως το ειχα δει...

ακομη μια φορα πολυ προσφατα ημουν στο αμαξι και οδηγουσε μια φιλη μου .ειμασταν παρεα και κατι λεγαμε και ειχαμε πεθανει στα γελια..καθομουν στο μπροστινο καθισμα και δεν κοιτουσα το δρομο γτ γελαγα μεχρι δακρυων..και ξαφνικα μου ερχεται μια εικονα με ενα αμαξι να ερχεται απο αριστερα και ενα τρομερα ασχημο συναισθημα..σοβαρευω και της φωναζω π.ρ.ο.σ.ε.χ.ε(γελαγε και εκεινη παρα πολυ)εκεινη τρομαξε και πατησε φρενο και το αμαξι ηρθε οντωσ απο αριστερα με μεγαλη ταχυτητα...(οταν τουσ ειπα οτι το ειδα χωρισ να το δω κανονικα το αμαξι να ερχεται μου ελεγαν οτι μαλλον ειδα τα φωτα)

και ενα τελευταιο περιστατικο που θυμαμαι ειναι στισ πανελληνιες..λογοτεχνια εδινα ημουν πολυ καλα διαβασμενη και πεφτω για υπνο..και εκει στην φαση μεταξυ υπνιου και ξυπνιου μου νιωθω την αναγκη να ξαναδιαβασω ενα συγεκριμενο ποιημα..την επομενη μερα αν και ηταν απο τα πιο ακυρα θεματα που θα μπορουσαν να βαλουν επεσε αυτο...

απλα ηθελα να τα πω σε καποιον και να με πιστεψει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john133
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2010, 09:59:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john133  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
για το πρωτο και το 2ο συμβαν οφειλεται η δυναμη των προμυνηματων................για το τριτο η διαισθηση π σε εκανε να καταλαβεις οτι θα γινοταν ενας νομος του μερφυ π λεει οτι δεν προκειται να παει στραβα θα παει................ http://asynadak.pblogs.gr/2007/00/oi-nomoi-toy-merfy-thewria-kai-praxh.html εκει ειναι οι νομοι......... διαβασε τουσ επισης ριξε και μια ματια στην σελιδα http://triguetra.forumup.gr/viewtopic.php?t=1227&mforum=triguetra λεει για τα προμυνηματαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
xtina
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2010, 00:03:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχει τυχει να διαβασω και τα 3 βιβλια με τουσ νομους του μερφι και η αληθεια ειναι οτι οσα λεει εχουν τρομερη αντανακλαση στην καθημερινοτητα...
σε ευχαριστω για την απαντηση σου και για τον συνδεσμο που μου εστειλες...αλλα εχω μια ερωτηση...
τα προμηνυματα και γενικα το συναισθημα του κατι θα συμβει το εχω οποτε θελει εκεινο...δλδ δεν μπορω να δω εγω το μελλον..ερχονται μονα τους και φευγουν...δοκιμασα την μεθοδο να αγγιζεις το αντικειμενο η τον ανθρωπο περασαν διαφορες εικονεσ απο το μυαλο μου εκεινη την στιγμη αλλα δεν ξερω αν ηταν εικονες απο το μελλον...η αν ηταν καν αληθεια...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john133
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2010, 12:24:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john133  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μπορει να ηταν εικονες κ απο παρελθον......κ εννοειται πως αυτα δεν τα ελεγχεις..γτ αν ηθελες να δεις οποτε θες το μελλον ή παρελθον (αλλου που ειν αγνωστο σε εσενα) ή παρον θα εμπλεκε και η φαντασια μεσα.........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2010, 12:50:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια πολύ καλή συμβουλή, όμως, φίλε/η xtina, είναι να αναπνέεις πιο αργά, όταν προσπαθείς να το κάνεις αυτό...Η αργή, αναπνοή,οφελεί να βλέπεις και να κινείσαι αρμονικότερα...Μην βιάζεσαι,δλδ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john133
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2010, 13:52:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john133  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
+φωνω +11111111111Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kafrobarbie
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2012, 08:00:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά μου όμορφα επειδή είδα ότι θέσατε το θέμα της πυροκίνησης και επειδή είδα οτι με το δίκιο σας είσασταν επιφυλακτικοί για την ύπαρξή του,σας λέω οτι εγώ προσωπικά είμαι πυροκινητική..το ανακάλυψα εδώ και λίγο καιρό εξαιτίας απο ενα όνειρο που είδα που με ώθησε να δοκιμάσω απο περιέργεια..και ναι,όντως σήμαινε κάτι...
εξασκούμαι με κεριά,δε χρησιμοποιώ χέρια και μετακινώ τη φλόγα του κεριού κατα βούληση αφού έχει επιβαιβεωθεί οτι δεν υπάρχει κανένα ρεύμα στο μέρος που είμαι.Δυστυχώς δεν εχω καταφέρει καλά να τη μετακινώ πάντα στο σημείο που θέλω,αλλά όμως οπωσδήποτε τη μετακινώ και πολυ συχνά τη κάνω μεγαλύτερη...Μία φορά που ήτανε η μητέρα μου και ένας φίλος μας μπροστά και με βάλανε να το κάνω για να το δούνε με τα μάτια τους έγινε ανεξέλεγκτη και άρχισε να παλλεται σαν τρελή αφού είχε μεγαλώσει πολύ.Εκει τρομοκρατήθηκα και την έσβησα(με κανονικο τρόπο είπαμε δεν εχω καταφέρει να τις σβήνω ακόμα) αλλά εκει συνειδητοποίησα οτι αυτο το πράγμα είναι αντικειμενικά επικίνδυνο και δεν πάιζουμε!!! Θέλει συνοχή απόλυτη!!!
Ήμουνα παντα τηλεπαθητική και μόνο μία φορά έχω υπάρξει στιγμιαία εμβιωτική,και απορώ με τα άτομα που θα θέλανε να βιώσουνε κατι τέτοιο.Δεν είναι ευχάριστη εμπείρια. Οταν το έπαθα δε με ρώτησε!
Τέλος,όλα αυτά για να εξελιχθούνε σε έναν άνθρωπο πρέπει να είναι συνειδητοποιημένος και να μην παίζει με αυτά επειδή έχει την ανάγκη να νιώσει ξεχωριστός.Πιστεύω πως υπάρχει κάποιος λόγος που συνέβησαν όλα αυτα τώρα και όχι νωρίτερα,ίσως γιατί διανύουμε τις έσχατες μέρες και είναι η απόπειρα του σύμπαντος να υπάρξει κάποια ισσοροπία..Δε πιστεύω οτι μόνο σε 'μένα συνέβησαν αυτές οι αλλαγές ή αλλιώς εξελίξεις πρόσφατα..
Σας είπα λοιπόν τις εμπειρίες μου για να σας διαφωτίσω από τη πλευρά μου...
Αυτά... :-)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex234
Νέο Μέλος

Andorra
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2013, 08:11:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.youtube.com/watch?v=DEZvqMcvok4 des auto filaraki tha katalaveis exei kai alla video ela se epoikinonia mazi tou na deis kai alla nsou pei kai pragmata

ASEΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tapini psixi2
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2013, 23:05:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Εκάλη μένεις?

Στην Αθήνα είναι εύκολο να πετύχεις τέτοιους ιδίως αν χρησιμοποιείς συχνά συγκοινωνίες(μετρό, ηλεκτρικό κοκ). Εντάξει, και να μην έχεις δει δεν χάνεις τίποτα. Δεν σου χει τύχει να συ-αισθανθείς κάποιον πολύ δυστυχισμένο?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα


Δεν είναι απλά δυστυχισμένοι. Είναι εγκλωβισμένοι στον κόσμο όπως τον βλέπουν οι ίδοι μέσα από την εξάρτησή τους. Φαντάσου πώς θα είσουν αν ζούσες μονίμως μέσα σε μία σφαίρα, το κέντρο της οποία είσαι εσύ. Η σφαίρα φιλτράρει το φως και τον ήχο, έτσι ώστε να αλλάζει την εικόνα που έχεις για τον κόσμο γύρω σου. Επίσης, ανάλογα φιλτράρει το φως και τον ήχο που βγαίνει από το κέντρο της (εσένα) με κατεύθυνση τον έξω κόσμο. Αποτέλεσμα: εσύ δεν βλέπεις τον κόσμο όπως είναι και ο κόσμος δεν βλέπει εσένα όπως είσαι. Τέτοια άτομα δεν μπορούν να σταθούν αγνά μέσα στην κοινωνία μας γιατί όλα όσα αντιλαμβάνονται φιλτράρωνται μέσα από το πρίσμα της ανάγκης των ναρκωτικών ουσιών... Τέλος πάντων, μην το ψάχνεις, είναι πολύ θλιβερή κατάσταση και πολύ θλιβερή φάση εμβίωσης... Σε εγκλωβίζει.... :( ;)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tapini psixi2
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2013, 23:12:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Εκάλη μένεις?

Στην Αθήνα είναι εύκολο να πετύχεις τέτοιους ιδίως αν χρησιμοποιείς συχνά συγκοινωνίες(μετρό, ηλεκτρικό κοκ). Εντάξει, και να μην έχεις δει δεν χάνεις τίποτα. Δεν σου χει τύχει να συ-αισθανθείς κάποιον πολύ δυστυχισμένο?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα


Δεν είναι απλά δυστυχισμένοι. Είναι εγκλωβισμένοι στον κόσμο όπως τον βλέπουν οι ίδοι μέσα από την εξάρτησή τους. Φαντάσου πώς θα είσουν αν ζούσες μονίμως μέσα σε μία σφαίρα, το κέντρο της οποία είσαι εσύ. Η σφαίρα φιλτράρει το φως και τον ήχο, έτσι ώστε να αλλάζει την εικόνα που έχεις για τον κόσμο γύρω σου. Επίσης, ανάλογα φιλτράρει το φως και τον ήχο που βγαίνει από το κέντρο της (εσένα) με κατεύθυνση τον έξω κόσμο. Αποτέλεσμα: εσύ δεν βλέπεις τον κόσμο όπως είναι και ο κόσμος δεν βλέπει εσένα όπως είσαι. Τέτοια άτομα δεν μπορούν να σταθούν αγνά μέσα στην κοινωνία μας γιατί όλα όσα αντιλαμβάνονται φιλτράρωνται μέσα από το πρίσμα της ανάγκης των ναρκωτικών ουσιών... Τέλος πάντων, μην το ψάχνεις, είναι πολύ θλιβερή κατάσταση και πολύ θλιβερή φάση εμβίωσης... Σε εγκλωβίζει.... :( ;)


καλησπερα πολυ ενδιαφερον αυτα που λες αλλα μπορεισ λιγο να μου εξηγισεισ τι ακριβως εννοεισ οταν λες σε εγκλωβιζει?δηλαδη αυτα τα ατομα δεν μπορεις να τα βοηθησεισ με την εμβιωση?και αν ναι τι επιπτωσεισ εχεισ εσυ??θα ηθελα πολυ να μου απαντησεισ!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lucykaptain
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2013, 07:57:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΕΣΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΘΕΜΑΤΑ. ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΞΗΣ. ΠΡΙΝ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΙΔΑΝΙΚΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑΜΕ. ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΡΥΦΤΩ. ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΜΟ ΜΑΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ. ΔΙΑΒΑΖΑΜΕ ΜΑΖΙ Η ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ Η ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ. ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΟΜΩΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΥΓΗΤΟΙ ΠΑΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΠΤΩΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΙΓΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΠΟΛΥ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ. ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΧΟΜΑΙ. ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑΝ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΚΡΥΣΕΩΝ. ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΡΑΣΕ ΟΛΗ ΗΖΩΗ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ. ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ. ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΛΕΩ. ΕΚΛΑΙΓΑ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ. ΕΒΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕ. ΤΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑ ΝΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΟ ΤΙ ΜΑΣ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΤΟΤΕ. ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ. ΤΟΤΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΨΑΧΝΕ ΚΑΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ. ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΦΟΝΑΖΕΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΩΝΑΖΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ. ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ. ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ, ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΛΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ. Ο ΓΑΜΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΓΕΙΝΕ ΣΩΣΤΑ, ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΤΟΥ ΗΣΑΙΑ ΚΟΠΗΚΕ ΣΤΗ ΜΕΣΗ. ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ, ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΑΚΟΜΗ. ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΓΟΥΡΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ. ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tapini psixi2
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2013, 15:32:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΕΣΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΘΕΜΑΤΑ. ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΞΗΣ. ΠΡΙΝ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΙΔΑΝΙΚΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑΜΕ. ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΡΥΦΤΩ. ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΜΟ ΜΑΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ. ΔΙΑΒΑΖΑΜΕ ΜΑΖΙ Η ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ Η ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ. ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΟΜΩΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΥΓΗΤΟΙ ΠΑΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΠΤΩΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΙΓΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΠΟΛΥ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ. ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΧΟΜΑΙ. ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑΝ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΚΡΥΣΕΩΝ. ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΡΑΣΕ ΟΛΗ ΗΖΩΗ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ. ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ. ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΛΕΩ. ΕΚΛΑΙΓΑ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ. ΕΒΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕ. ΤΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑ ΝΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΟ ΤΙ ΜΑΣ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΤΟΤΕ. ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ. ΤΟΤΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΨΑΧΝΕ ΚΑΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ. ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΦΟΝΑΖΕΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΩΝΑΖΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ. ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ. ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ, ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΛΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ. Ο ΓΑΜΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΓΕΙΝΕ ΣΩΣΤΑ, ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΤΟΥ ΗΣΑΙΑ ΚΟΠΗΚΕ ΣΤΗ ΜΕΣΗ. ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ, ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΑΚΟΜΗ. ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΓΟΥΡΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ. ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ;



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tapini psixi2
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2013, 15:34:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΕΣΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΘΕΜΑΤΑ. ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΞΗΣ. ΠΡΙΝ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΙΔΑΝΙΚΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑΜΕ. ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΡΥΦΤΩ. ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΜΟ ΜΑΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ. ΔΙΑΒΑΖΑΜΕ ΜΑΖΙ Η ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ Η ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ. ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΟΜΩΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΥΓΗΤΟΙ ΠΑΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΠΤΩΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΙΓΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΠΟΛΥ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ. ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΧΟΜΑΙ. ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑΝ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΚΡΥΣΕΩΝ. ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΡΑΣΕ ΟΛΗ ΗΖΩΗ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ. ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ. ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΛΕΩ. ΕΚΛΑΙΓΑ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ. ΕΒΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕ. ΤΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑ ΝΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΟ ΤΙ ΜΑΣ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΤΟΤΕ. ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ. ΤΟΤΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΨΑΧΝΕ ΚΑΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ. ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΦΟΝΑΖΕΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΩΝΑΖΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ. ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ. ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ, ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΛΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ. Ο ΓΑΜΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΓΕΙΝΕ ΣΩΣΤΑ, ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΤΟΥ ΗΣΑΙΑ ΚΟΠΗΚΕ ΣΤΗ ΜΕΣΗ. ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ, ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΑΚΟΜΗ. ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΓΟΥΡΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ. ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ;



που ειστε ολοι?? μια ερωτηση εκανα και δεν απανυησε κανεις!!ασ απαντησει καποιος!!!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tapini psixi2
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2013, 15:36:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

quote:

Εκάλη μένεις?

Στην Αθήνα είναι εύκολο να πετύχεις τέτοιους ιδίως αν χρησιμοποιείς συχνά συγκοινωνίες(μετρό, ηλεκτρικό κοκ). Εντάξει, και να μην έχεις δει δεν χάνεις τίποτα. Δεν σου χει τύχει να συ-αισθανθείς κάποιον πολύ δυστυχισμένο?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα


Δεν είναι απλά δυστυχισμένοι. Είναι εγκλωβισμένοι στον κόσμο όπως τον βλέπουν οι ίδοι μέσα από την εξάρτησή τους. Φαντάσου πώς θα είσουν αν ζούσες μονίμως μέσα σε μία σφαίρα, το κέντρο της οποία είσαι εσύ. Η σφαίρα φιλτράρει το φως και τον ήχο, έτσι ώστε να αλλάζει την εικόνα που έχεις για τον κόσμο γύρω σου. Επίσης, ανάλογα φιλτράρει το φως και τον ήχο που βγαίνει από το κέντρο της (εσένα) με κατεύθυνση τον έξω κόσμο. Αποτέλεσμα: εσύ δεν βλέπεις τον κόσμο όπως είναι και ο κόσμος δεν βλέπει εσένα όπως είσαι. Τέτοια άτομα δεν μπορούν να σταθούν αγνά μέσα στην κοινωνία μας γιατί όλα όσα αντιλαμβάνονται φιλτράρωνται μέσα από το πρίσμα της ανάγκης των ναρκωτικών ουσιών... Τέλος πάντων, μην το ψάχνεις, είναι πολύ θλιβερή κατάσταση και πολύ θλιβερή φάση εμβίωσης... Σε εγκλωβίζει.... :( ;)


καλησπερα πολυ ενδιαφερον αυτα που λες αλλα μπορεισ λιγο να μου εξηγισεισ τι ακριβως εννοεισ οταν λες σε εγκλωβιζει?δηλαδη αυτα τα ατομα δεν μπορεις να τα βοηθησεισ με την εμβιωση?και αν ναι τι επιπτωσεισ εχεισ εσυ??θα ηθελα πολυ να μου απαντησεισ!!

το θεμα μου ειναι σοβαρο!!απαντησε μου σε παρακαλω!!!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 8 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy