ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Πυροκίνηση και εμβίωση.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 8
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2009, 22:09:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ό,τι βοήθεια θέλετε εγώ είμαι εδώ. Αρκεί να μη μπείτε στο δικό μου μυαλό λολ. Αλλα θα το σκεφτόμουν.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 07:16:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δε νομίζω ότι "κινδυνεύεις", φίλε Dr Jekyll Mr Hyde...





In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 10:01:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δηλαδη να μπω στο μυαλο καπιου???εξαρταται απο το που μενετε γιατι δεν σασ εχω δει απο κοντα για να ξερω ποιοι εισται και να ερθω.............και να ξερεται αμα μπω στο μυαλο καποιου δεν θα δω τι σκεφτεται τον εικονικο του κοσμο θα δω τον κοσμο που ειναι ολεσ οι σκεψεισ καλεσ κακεσ νεεσ παλιεσ στον κοσμο του θα παω

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 10:03:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορείς να μπείς στο μυαλό μιας μεγάλης προσωπικότητας του παρελθόντος?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 10:47:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αν ειναι νεκρη η πρωσοπικοτητα οχι

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geostat
Μέλος 3ης Βαθμίδας


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 11:37:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εδω δεν υπαρχει επικοινωνια με το δικο μας μυαλο εσυ ζητας και τα ρεστα αλεξ!
john131
Αληθεια τι σε κανει να πιστευεις οτι οι σκεψεις οι ιδεες τα συναισθηματα εχουν παρει το δρομο της ληθης μαζι με τη σαρκα;(για τις πεθαμενες προσωπικοτητες γραφω)
Ελπιζω παντως οι συνωμοσιολογοι να μην εχουν δικιο οτι παρακολουθουνται τα παντα γιατι σε βλεπω σε κανενα γκουανταναμο να διαβαζεις τη σκεψη του πουτιν!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 12:00:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
δηλαδη να μπω στο μυαλο καπιου???εξαρταται απο το που μενετε γιατι δεν σασ εχω δει απο κοντα για να ξερω ποιοι εισται και να ερθω.............και να ξερεται αμα μπω στο μυαλο καποιου δεν θα δω τι σκεφτεται τον εικονικο του κοσμο θα δω τον κοσμο που ειναι ολεσ οι σκεψεισ καλεσ κακεσ νεεσ παλιεσ στον κοσμο του θα παω

Φωτογραφία, διευθυνση και google earth φωτο της περιοχής. Κάνουνε?

Dying_Incubus

quote:
Δε νομίζω ότι "κινδυνεύεις", φίλε Dr Jekyll Mr Hyde...

Όχι εγώ... αυτός που θα μπεί! Μα για τόσο εγωιστή με χεις...

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 12:19:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αληθεια τι σε κανει να πιστευεις οτι οι σκεψεις οι ιδεες τα συναισθηματα εχουν παρει το δρομο της ληθης μαζι με τη σαρκα;(για τις πεθαμενες προσωπικοτητες γραφω)


επειδη και να εχει πεθανει οι σκεψεισ μενουν μεσα και για αυτο οταν μετανσαρκωνωμαστε δεν θυμομαστε τιποτα


quote:
Φωτογραφία, διευθυνση και google earth φωτο της περιοχής. Κάνουνε?

οχι πρεπει να σε δω απο κοντα

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 12:29:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι το ξέρω απλά για να με αναγνωρίσεις άμα έρθεις κοντά μου.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 12:35:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παντωσ εχω κι αλλη μια απορια εχω ακουσει οτι αμα ενα σπιτι χτιστει εξισου αναμεσα απο τα πεντα στοιχεια θα δημιουργηθει μια απολυτη δυναμη που λεγεται συνδεσμοσ-nexus αυτο ισχυει???????????

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 12:45:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΜ δε ξέρω...
Να σου πώ, πόσο γρήγορα πιστεύεις οτι θα μπορούσες να κάνεις την απόσταση Κρήτη-Αθήνα(με ΑΠ)?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 13:08:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σε 5 λεπτα.....................................

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 14:19:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε john131 όταν έρθω Κρήτη θα τα πούμε από κοντά.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 14:20:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλό τάιμινγκ...
Αυτό θα βοηθούσε το πείραμα του ΥΠΗΡΕΤΗ υποθέτω. Εγω μένω και κοντά σχετικά στη θάλασσα. Αν βρισκόσουν κοντά μου αν 1) εγώ κοιμόμουν 2)ήμουν ξύπνιος, θα μπορούσες με κάποιο τρόπο να μου κάνεις αισθητή την παρουσία σου?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2009, 16:58:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
με καμια παναγια δεν θα μπορεσεισ να με καταλαβεισ..................και για να μπορεσω να μπω στο μυαλο σου εσυ πρεπει να μην το ξερεισ οτι θα το κανω αυτο

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hurricane21
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
147 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2009, 21:29:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hurricane21  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kαλησπερα σας..
φιλε γιαννη 131 παρολο πυο βγαιων σε απ χρονια αυτο τον διαχωρισμο σε θνητη και μαγικη ομολογω δεν τν ηξερα...

τωρα αυτο που λες οτι πρεπει να εχεις δει τον αλλο για να μπεις στο μυαλο του νμζ δεν ισχυει και τοσο,δλδ αν σκεφτεσαι το ονομα του και πας εκει πυο μενει μπορω να φανταστω οτι γινεται...

επισης ανε ισαι σε απ και ο αλλος κοιμαται ξερω οτι μπορεις να πας και να παρεις το αστρικο του σωμα και να συμποεριφερεστε κανονκικα,τωρα το θεμα εινβαι τι θα θυμαυται ο αλλος οταν ξυπνησει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2009, 22:21:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι ομως υπαρχουν τοσοι ανθρωποι με το ταδε ονομα για αυτο δεν μπορω...........

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2009, 13:17:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμ...



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2009, 14:49:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χμμμ...



In anticipation of my resurrection...




τι εννοεις με αυτο???

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2009, 16:00:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να ρωτήσω κάτι john131 που μπορεί να σου φανεί παράξενο..

Έχεις νιώσει πο΄τε την τάση να πιεις αίμα?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2009, 19:00:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πας καλα???τι ειμαι?? μαγος ειμαι οχι vampire..............γτ ρωτας???

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2009, 22:29:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατι οι ικανότητες στις οποίες αναφέρεσαι αναφέρονται και ως χαρακτηριστικα των (psi κ άλλων) vampyres.
Δεν προκειται για τους μυθικούς βρυκόλακες αλλα για ανθρώπους που όπως λένε οι ίδιοι έχουν έλλειψη στο πράνα και τρέφονται ενεργειακά απο άλλους ανθρώπους(και απο το αίμα τους επίσης αν αυτό είναι εφικτό και με μέτρα υγείας) συνήθως μεσω κάτι σαν οραματισμού(δεν έχω καταλάβει καλά).
Οι βρυκόλακεσ αυτοί έιναι κατα το πλήθος τους απόλυτα φυσιολογικοί έχουν όμως την έλλειψη, λένε, του πράνα και τους είναι πιο εύκολες οι μετατροπές ενέργειας(η αλχημεία). Κάποιοι πολύ σπάνια έχουν τις ιδιότητες που εσύ ακριβώς περιγράφεις.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2009, 11:57:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
τι εννοεις με αυτο???

Ως μάγος, αγαπητέ john131, νομίζω πως θα έπρεπε ήδη να ξέρεις την απάντηση από μόνος σου...



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2009, 11:14:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Dr Jekyll Mr Hyde

quote:
Οι βρυκόλακεσ αυτοί έιναι κατα το πλήθος τους απόλυτα φυσιολογικοί έχουν όμως την έλλειψη, λένε, του πράνα και τους είναι πιο εύκολες οι μετατροπές ενέργειας(η αλχημεία). Κάποιοι πολύ σπάνια έχουν τις ιδιότητες που εσύ ακριβώς περιγράφεις.

Αυτό που λες επισκιάζει την αλχημεία σαν κάτι μαύρο. Θα έπρεπε κατά την γνώμη μου να αναφερθείς σε αυτό όχι γενικά αλλά ειδικά για τις μαύρες τεχνικές.

Φιλικά


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ

Edited by - ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ on 12/10/2009 11:14:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2009, 11:20:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε john131

quote:
η διαφορα ειναι οτι μπορεισ και πασ οπου θεσ ακομα και στο μυαλο του αλλου και λεγεται αστρικη εμβιωτικη προβολη..........ενω με την θνητη πασ μονο στο αστρικο πεδιο

Αν θες περίγραψε μας μια εμπειρία για το πώς είναι να είσαι σε αστρική προβολή και να μπαίνεις στο μυαλό του άλλου. Πως βιώνεις αυτήν την εμπειρία; Τι βλέπεις;


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2009, 11:34:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε john131

Ετσι όπως τα έχεις περιγράψει είναι σαν να μπαίνεις μέσα στο μυαλό του αλλά στην πραγματικότητα έρχεσαι σε επαφή με τις ζωντανές καταχωρημένες αναμνήσεις του Δηλ σε έναν τεράστιο αποθηκευτικό χώρο από εικόνες και συναισθήματα.

Αν αυτό ισχύει θα ήταν πολύ ενδιαφέρων το εξής πείραμα. Θα μπορούσε κάποιος να βάλει ένα αντικείμενο σε ένα μέρος «κρυφό» και εσυ μέσα από το μυαλό του να ανασύρεις την ανάμνηση του κρυφού μέρους και να εντοπίσεις το αντικείμενο.

Επίσης αν συμβαίνει αυτό.. φαίνεται ότι περνάς από το αστρικό στο νοητικό επίπεδο και αυτή την μετάβαση την ονομάζεις μαγική αστρική προβολή.


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2009, 15:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το ξερω οτι θα επρεπε να το ξερω αλλα αυτες τις δυναμεις δεν τις εχουν μονο μαγοι τις εχουν και ψυχικα βαμπιρ,δαιμονες,γηραιοι,αγγελικα οντα διαφοροι τις εχουν για αυτο..........τον ρωτησα......ναι μπορω να κανω αυτο που λες υπηρετη αλλα δεν το κανω γιατι ειναι πρωσοπικο οφελος και παραμβενω καθε νομο μαγειας........την Α.Ε.Π δεν την χρησιμοποιω γιατι εξασθενουμε αρκετα κι ασε οτι ζημια παθω την παθαινω και στο κανονικο σωμα το υλικο........και φοβαμαι λιγο αλλα καποιες φορες παω και στο αστρικο πεδιο και πολεμω δαιμονες..............

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2009, 16:31:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
gia sas signomh agapitai file exeis idea ka8oloy th simbenh na kaneis astrikh proboli kai na diabazis ths skepsis ton allon .opos diabazo ta artra den exh ka8oloy idea apo ayta.sorh vevea den 8elw na me paraksegisis alla gia na to kanis prepi proto na mpenis sthn kathgoria toys medioym na exhs ideeteres parapsixolokikes kai metafisikes ikanotites.opies vevea den ta matenis apo vivlia ta exhs klironomika me ayta exeis geneth.k to allo otan ueleis na bis sto mialo to allo a8omo to onomazoyme ypovolhoxh astriki provolh.astikh provolh simenh na koinese se merh kai topi me to pneymathko soy swma h astriko gia na katalavis alla na to kanis ayto preph proto na askisis xalarosi i gioka na mi se diakopti kanis k toipota k vevea ta pas an soy dosoyn adia h aorates mystikes dinames.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2009, 16:41:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
pantos an ontos to mporis ayto bravo soy kai an 8eleis ligo perisotero plirofories pano se ayto to tema boro na sta doso .gia th ine to epagelma moy kai ta me entiaferh polh na mas eksigisis ligo parapano gia to astriko soy polemo me toys demones,pos toys palevis,me th,exis kapio ideetero oplo fotinh balla h spath h meswn thn prwsebxis.an boris pes moy gia th me entiaferh ayto exw mia filh py to kanh to idio .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2009, 16:49:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μα εχω παραψυχολογικες δυναμεις και ικανοτητες προμυνηματα,αστρικα προμυνηματα,εμβιωση,αστρικη εμβιωτικη προβολη κα τωρα μπορω ακουμπωτας καποιον φυσικα να το ξερει να σκεφτεται κατι και να το ξερω την εικονα δηλαδη που σκεφτεται επισης με τα αστρικα προμυνηματα μπορω οταν βλεπω εμενα να μπενω εκει αστρικα σαν ταξιδι στο χρονο και οτι παθω εκει το παθαινω και στο παρον

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 8 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy