ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Πυροκίνηση και εμβίωση.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 8
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/04/2009, 19:06:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας παιδια. θα ήθελα να συζητήσοθμε για τισ δυο παραπάνω δυνάμεις. επίσης θα ήθελα να μάθω αν η εμβίωση αξίζει τον κόπο και αν η πυροκίνηση εινε πιο ισχυροί απο την τηλεκίνηση.
σας παρακαλώ ελάτε να συζητήσουμε.
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/04/2009, 09:44:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παιδιά εγώ ξέρω κάποια πράγματα γι αυτές τισ δυο δυνάμεις. Ξέρω πως η πυροκίνηση είναι η δύναμη ελέγχου της φωτιάς και η εμβίωση η δύναμη με την οποία νιώθουμε τα συναισθήματα των άλλων,αλλά θα ήθελα να εμβαθύνουμε τη συζήτηση μας και να διασαφυνήσουμε την λειτουργία αυτών των δυνάμεων καθώς και να ξεκαθαρίσουμε εάν η πυροκίνηση είναι υποδιαίρεση της τηλεκίνησης ή όχι. Επίσης έχω ακούσει πως η εμβίωση μπορεί να εξελιχθεί σε εμβίωση-τηλεπάθεια-πρόγνωση-αστρική προβολή. Σας παρακαλώ ελάτε να συζητήσουμε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2009, 11:39:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ astralboy, απ' όσο γνωρίζω η πυροκίνηση είναι η δύναμη που έχει υποθετικά κάποιος στο να κινεί την φωτιά κατά βούληση.
Παρόλα αυτά, δεν έχει την δύναμη να δημιουργεί την φωτιά, καθώς αυτή η δύναμη λέγεται πυρογένεση.

Η εμβίωση είναι όντως η δύναμη που έχει κάποιος ώστε να συμ-βιώνει τα συναισθήματα των άλλων.
Λέγοντας όμως:

quote:
επίσης θα ήθελα να μάθω αν η εμβίωση αξίζει τον κόπο

τι εννοείς ακριβώς;
Τι εννοείς εάν αξίζει τον κόπο;

Ειλικρινά, δεν ξέρω εάν η εμβίωση μπορεί να εξελιχθεί σε τηλεπάθεια, πρόγνωση κλπ ή εάν η πυροκίνηση είναι υποδέεστερη της τηλεκίνησης, αυτό που μπορώ όμως να πω είναι ότι φαντάζομαι πως δεν θα ήταν καθόλου εύκολο για κάποιον να τις διαχειριστεί.

Ακόμη κι αν είχε άμεση πρόσβαση σε αυτές και τις αποκτούσε, πόσο εύκολο θα ήταν πχ να αντιμετωπίσει τα συναισθήματα των συνανθρώπων του;
Πολλές φορές δε μπορούμε να ελέγξουμε ή να διαχειριστούμε τα δικά μας συναισθήματα και παρασυρόμαστε σε πράξεις που στην συνέχεια μετανιώνουμε.
Πως θα μπορούσαμε να διαχειριστούμε την πρόσβαση μας στα συναισθήματα των άλλων;
Πόσο αποστασιοποιημένοι θα μέναμε και πως θα ήταν να βιώνουμε τον πόνο, την απογοήτευση, την αρνητικότητα, την πικρία κλπ όποιου ανθρώπου μας πλησίαζε;
Πίστεψε με, δεν είναι καθόλου εύκολο κάτι τέτοιο...



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2009, 15:00:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
se ayxaristo pou m apantises. otan leo "an axizei ton kopo" enoo an axizei na tin anaptixo. telos panton simera ematha pos gia na mporeis na elekxeis tin emviosi tha πρέπει να μπορεις να σφραγίζεις τον εαυτό σου για να μην είσαι ευάλωτος στα ανθρώπινα συναισθήματα των άλλων.


Φίλε Dying_Incubus ανέφερες πως η πυροκίνηση είναι διαφορετική δύναμη από την πυροκίνηση. Μήπως ξερεις καποιες τεχνικές για την πυρογένεση? μήπως έχεισ εμπειρίες οσο αφορά αυτές τις δυνάμεις ή παρόμοιες?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2009, 22:57:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
επισις θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει τεχνικές εμβίωσης. αν καποιος γνωρίζει κάτι παρακαλώ να το γράψει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2009, 11:51:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
sas parakalo katatheste empiries gi aytes ts dinameis poy oli pothoume
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2009, 18:59:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ok afou den exete empiries tha sa po tis dikes m. edo ke ligo keroepinoisa mia aytosxedia texniki embiosis ke arxisa na tin ektelo. arxika eniotha ta sinestimata enos prosopoy poy ithela kata boylisi, simera omos xalarosa ke eniosa stenoxoria pono ke thlipsi. ithela na klapso. ti lete na simbeni?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2009, 19:00:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ok afou den exete empiries tha sa po tis dikes m. edo ke ligo keroepinoisa mia aytosxedia texniki embiosis ke arxisa na tin ektelo. arxika eniotha ta sinestimata enos prosopoy poy ithela kata boylisi, simera omos xalarosa ke eniosa stenoxoria pono ke thlipsi. ithela na klapso. ti lete na simbeni?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2009, 20:21:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάλλον είχες κοντά σου μια αόρατη σε σένα μορφή που προκαλούσε την συμπεριφορά που αναφέρεις και η οποία σε επηρέασε όταν χαλάρωσες. Μπορείς να αγοράσεις το βιβλίο Σκεπτομορφές των Besant-Leadbeater εκδόσεις Ιάμβλιχος για περισσότερες πληροφορίες ή μπορείς να ψάξεις εδώ χρησιμοποιώντας την αναζήτηση.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2009, 21:13:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
file pyramid eipes oti eixa mia aorati morfi konta m. den eine pithanon na egina pathitikos dektis ton sinesthimaton ton antropon poy zoyn sto spiti m ke sti polikatikia m?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2009, 21:23:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
episis tha ithela na totiso kt akoma. oi psixikes mas dinameis seindeonde me ta esthimata mas. an exoyme entona sinesthimata mporoume pio εύκολα να ασκησουμε της ψυχικες μασ δυναμεις. οποτε αν με τιν διναμι τισ εμβιοσις νιώσουμε εντονα συναισθήματα και τα διοχετεύσουμε κάπου αλού όπως στο να μετακινήσουμε ένα εκρεμές δεν θα είναι πιο εύκολο? δεν θα ενισχυθεί η δύναμη μας?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2009, 22:41:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα συναισθήματα κάπως θα πρέπει να μεταφερθούν από τους ανθρώπους γύρω σου, αυτή η μορφή κάνει την μεταφορά. Αυτό ισχύει για όλους τους ανθρώπους.

Σχετικά με τις δυνάμεις δεν έχω κάτι ιδιαίτερο να πω, ξέρω ότι υπάρχουν βιβλία που αναφέρουν αυτό που λες για τα έντονα συναισθήματα αλλά δεν θα σου πρότεινα αυτές τις δοκιμές. Δεν πρόκειται μεν να πάθεις κάτι, εκτός εάν το παρακάνεις, αλλά εάν θελήσεις να προχωρήσεις στην μεταφυσική θα δυσκολευτείς πολύ.
Ασχολήσου λίγο με την θεωρία των σκεπτομορφών, η τηλεκίνηση δεν θα σου χρειαστεί κάπου ενώ η γνώση των σκεπτομορφών είναι από τα πλέον απαραίτητα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2009, 23:08:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
tora poy aneferes tis skeptomorfes. kapoy diavasa oti oi skepsis ton antropon an eine poli entones mporoyn na ilopoiithoyn ke na xoyn fisiologiki morfi i kati endiameso. pos mporo na dimioyrgiso mia skeptomorfi? i skeptomorfi mporei gia paradeigma na metakinei antikeimena gia mena?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2009, 12:38:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχώς δεν κατάλαβα τι γράφεις
Κάνε μια προσπάθεια να γράφεις στα ελληνικά γιατί καταλαβαίνω στο περίπου οπότε οι απάντήσεις θα είναι στο περίπου ή καθόλου όπως τώρα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2009, 14:24:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΙΣ ΣΚΕΠΤΟΜΟΡΦΕΣ. ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΑΝ ΕΙΝΕ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΥΛΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ
ΠΑΡΟΥΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΜΟΡΦΗ. ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2009, 15:29:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι είναι εφικτό να γίνει κάτι ορατό, όμως εξαιρετικά δύσκολα. Πρώτα μελετάς την θεωρία και μετά κάνεις πρακτική.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2009, 15:50:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τέλοσ πάντων. σήμερα ωγήκα έξω και άρχισα να έχω έντονο πονοκέφαλο(ένιωθα τον πόνο κάποιιου άλλου) πως θα ελέξω αυτή την δύναμη πριν να νε αργά?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2009, 16:43:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο έντονος πονοκέφαλος δεν είναι ο πόνος κάποιου άλλου
Είναι πολύ πιθανό να είχες πονοκέφαλο γιατί βρέθηκες από την ηρεμία του σπιτιού σου σε ένα περιβάλλον με θόρυβο, φωνές, κορναρίσματα, κλπ
Δεν υπάρχει θέμα για κάποια ιδιαίτερη δύναμη, όλοι οι άνθρωποι έχουν δυνατότητες απλώς κάποιοι το αντιλαμβάνονται πιο σύντομα από κάποιους άλλους. Εσύ έχεις αρχίσει για δικούς σου λόγους να ψάχνεις κάποια πράγματα, είναι προς όφελός σου αλλά να πας με ένα ορθό τρόπο, μην πιάνεις μια το ένα μια το άλλο.

Ξεκίνα να διαβάζεις μερικά πράγματα στο φορουμ και ρώτα όπου δυσκολεύεσαι. Ίσως να απογοητεύεσαι γιατί τα θέλεις όλα γρήγορα αλλά σε αυτό δεν μπορεί κανείς να βοηθήσει, όλοι πάμε αργά γιατί μόνο έτσι γίνεται.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2009, 17:04:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν το ειπα σωστά. ο πονοκέφαλος που ένιωσα ήταν διαφορετικός(είχε μπει ένα άτομο σε ένα κατάστημα όταν με έπιασε ο πονοκέφαλος και μετά οταν το άτομο αυτό έφυγε πηρε μαζί του τον πονοκέφαλο. και η αλήθεια είναι οτι απογοητεύομαι γιατί δεν λειτουργεί η τηλεκίνηση μου γιάτί δεν έχω συναισθήματα(πριν λίγο καιρό μου συνέβει κάτι που με έιχε θυμώσει πολύ και μπορούσα να χρησιμοποιήσω μέχρι σε κάποιο βαθμό τηλεκίνηση.τέλος πάντων επειδή ξέρω την θεωρία γύρω από τις σκεπτομορφές μήπως έχεις καμιά τεχνική? (σε παρακαλώ δώσε μου και μια τεχνική εμβίωσης αν έχεισ)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2009, 17:46:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω, αλλά ειδικά η εμβίωση, μήπως είναι κάτι έμφυτο;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2009, 18:43:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
λες να είναι εμφυτο. δεν νομίζω ποτέ ως τώρα δεν μου έχει συμβεί κάτι τέτιο. το μόνο που μου έχει συμβεί είναι να κλείσω μια βρύση από το φόβο μμου με τηλεκίνηση όταν ήμουν μικρός, να σπάσω ένα ποτήρι και αυτό που μου συμβαίνει τώρα. που θα με βοηθήσει η εμβίωση? πως θα νιώσω έντονα συναισθήματα για να ασκήσω δυνατά συναισθήματα? προσπαθώ να θυμηθώ αναμνήσεις αλλά δεν πιάνει. τι να κάνω? και πως να σταματήσω αυτήν την είσοδο ανεπιθύμητων αισθήμτων?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2009, 19:35:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πωωως, πωως, πως μωρό μου, πώς! τουρι ρου ρι.
Χαλάρωσε και πάρ'τα απο την αρχή. Θεωρία ---> πράξη που σου λέει και η πύραμιντ.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2009, 19:53:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ. ΤΙ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΘΑ ΦΡΑΞΩ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΉΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΛΕΞΩ ΤΑ ΔΙΚΑ Μ?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2009, 21:16:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρώτα απ όλα, είσαι τυχερός που είχες όσες εμπειρίες τηλεκίνησης είχες. Εμένα μου μοιάζουν θαυμαστές.

Απο κει κ πέρα κάνε search "σκεπτομορφές" και διάβασε για αυτές.
Γνκ έχεις πολύ διάβασμα μπροστά σου. Και οι συζητησεις στο θέμα της Αστρικής προβολής έχουν ενδιαφέρον. Στο αστρικό πεδίο είναι που παίρνουν μορφή οι σκεπτομορφές.

Να κάνω κάποιες παρατηρήσεις εδώ.

Δεν μοιάζεις να έχεις πλήρη εικόνα της θεωρίας.(δεν το λέω με σιγουριά βέβαια)
Τρία χρόνια είναι πολύ πιθανό να μην είναι αρκετά αν δεν είναι σωστές και περιεκτικές οι πηγές. Ένας μήνας με σωστές πηγές είναι αρκετός για να καλύψει και πέντε και τρία και 10χρόνια έρευνας(στο λέω εμπειρικά).


Όσον αφορά βιβλία και τεχνικές για ανθρωπους με ψυχικές δυνάμεις, δεν ξέρω αν υπάρχουν(δεν το χω ψάξει μιας κ δεν έχω τέτοιες δυνάμεις).

Για αρχή πάντως πιστεύω θα ήταν καλό να βρείς τη ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ ή το ΚΕΝΤΡΟ τέτοιων δυνάμεων. ίσως οι δυνάμεις σου να έχουν να κάνουν με τα τσάκρας. Δε γνωρίζω να σε βοηθήσω παρα πέρα.


quote:
ΤΙ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΘΑ ΦΡΑΞΩ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΉΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΛΕΞΩ ΤΑ ΔΙΚΑ Μ?

Εδώ κάνουμε αγώνα όλοι μας φίλε μου. Δεν έχει να κάνει με τις δυνάμεις σου(ή έχει να κάνει? Εσυ θα μου πείς). Βιβλία και άλλα πάνω σε αυτό υπάρχουν. Το να ελεγχεις τα συναισθήματα σου, είναι το ελέγχεις τις επιθυμίες σου. Για αυτό χρειάζεται ΑΣΚΗΣΗ("συνεχής και αδιάλειπτη").


ΥΓ:Επειδη και συ έχεις συνηθίσει να γράφεις στα γκρικλις προτείνω εδω πέρα να γράφεις ελληνικά γιατι:
α)είναι πιο κατανοητά και ακριβή.
β)αν γράφεις σε γκρικλις διαρκώς εν τελει θα ξεχάσεις να γράφεις σωστά(ορθογραφημένα) ελληνικά και θα παρουσιασεις(ισως) συμπτώματα δυσλεξίας.
γ)είναι στους κανόνες των φόρουμ
δ)Είναι η εθνική μας γλώσσα και πρέπει να την υποστηρίζουμε(μη μας φάνε δα οι Αμερικάνοι)..
ε)Ε.. αυτά. Πάντως αν έχεις απορία πώς γράφεται μια λέξη(όπως εγω) επειδή ξέρω γω έχεις ξεχάσει λόγω της χρήσης της γκρικλις-Αγγλικης, απλά google it!
Αν την γράψεις σωστά θα έχεις αρκετα αποτελέσματα αναζήτησης και θα την δεις γραμμενη σε τίτλους με μαύρα γράμματα..
Αν τη γράψεις λάθος θα... νιώσεις μεγάλη παρηγορια!


http://www.youtube.com/watch?v=V1smgz-px1Q&feature=related
And if someone were being a "sheep" by mindlessly following the flock of worldly desires, then again, we must be the wolves
http://www.youtube.com/watch?v=3E4icx7U8Cg

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 24/04/2009 00:15:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2009, 23:38:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΚΑΤΙ ΙΔΙΕΤΑΙΡΟ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΉΣΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΊΠΟΤΑ ΚΑΤΑΒΟΎΛΗΣΗ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΤΣΚΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΕΞΕΗΓΗΣΕ ΤΙ ΕΝΟΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ/Η ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ Μ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΤΣΑΚΚΡΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hurricane21
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
147 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2009, 20:12:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hurricane21  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε astral boy μου φαινεσαι απελπισμενος και δεν ξερω το γιατι...

αυτο που αναφερεις για τον πονοκεφαλο δεν ειναι εμβιωση ειναι καθαρα θεμα αρνητικης ή θετικης ενεγειας και μπορει να συμβει σε ολους,απλως εσυ παρατηρησες απο που ηρθε....

για να μαθεις καποια πραγματα πρεπει να ξεκινησεις απο τα πολυ βασικα ...

ομως διαβαζοντας αυτα που γραφεις,αν και ομολογω τα γραφεις λιγο μπλεγμενα, εχω καταλαβει πως θελεις να διωχετευσεις τα αισθηματα σου στους αλλους και να τους κανεις να αισθανθουν οπως εσυ....
αν προσπαθεις να το κανεις αυτο τοτε να σου πω πως εισαι λαθος...

γραφε με ελληνικα και κανε μια συνοψη αυτων που εχεις καταφερει μεχρι τωρα,τι δυναμεις νομιζεις πως εχεις και το τι θες να μαθεις και εδω ειμαστε ολοι για να σε βοηθησουμε.....


επισης να αναφερω πως η τηλεκινηση εχει μεγαλη σχεση με την πυροκινηση οπως και η τηλεκινηση θεωρω πως εχει σχεση με την απ....


Edited by - hurricane21 on 24/04/2009 20:15:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2009, 21:42:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΔΙΟΧΕΤΕΥΣΩ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΙΣΧΥΡΗ. ΤΕΣΠΑ ΕΧΕΙΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΠ?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hurricane21
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
147 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2009, 22:01:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hurricane21  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τεσπα τεχνικες πολλες αλλα δεν νοκμιζω πως θα ηταν να σου αναφερω καποια ετσι στο ξεκαρφωτο....
οταν ερθει η ωρα πιθανον να καταφερεις απο μονος σου μια απ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2009, 17:01:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΑΡΧΙΚΌ ΜΑΣ ΘΕΜΑ. ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ Η ΠΥΡΟΓΕΝΕΣΗ ΕΙΝΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΥΡΟΚΙΝΗΣΗ. ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΈΣ ΠΥΡΟΓΕΝΕΣΗΣ Η ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hurricane21
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
147 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2009, 17:23:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hurricane21  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καταρχας μολις εμπλεξες 2 θεματα....

και γτ σε ενδιαφερει η πυρογενεση...
λογικα η πυρογενεση ειναι κατι το πολυ επικινδυνοι και αν δεν εισαι ιδιαίτερα δυνατος ή εξοικειωμένος με την εν λογο δυναμη τοτε θα κανεις μεγαλο κακο οχι μονο στον εαυτο σου αλλα και στους γυρω σου...

δεν μπορω να κτλβω γτ ενας ανθρωπος να θελει να μαθει τεχνικες για πυρογενεση???

τους αναπτηρες και τα σπιρτα γτ τα εχουμε...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2009, 19:19:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι πυρογέννεση ρε παιδιά; Υπάρχουν και αναπτήρες.
Δεν νομίζω ότι είναι μέσα στις υπερφυσικές ικανότητες που μπορεί να ξυπνήσουν σε έναν άνθρωπο.
Για τηλεκίνηση και τηλεπάθεια, οκ το συζητάμε... αλλά πυρογέννεση και πυροκίνηση;;;
Ρε σύ astral, σε λίγο θα μας ρωτήσεις και πώς βγαίνουν ατσάλινα μαχαίρια από τα δάχτυλα

Σχετικό-άσχετο: Έχετε δεί το Fire Starter (ταινία δεκαετίας ''80);;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 8 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1411133
Maintained by Digital Alchemy