ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Ας γίνει μιά καλή αρχή...Πρόταση ψυχής...Κι αν κλειδωθεί το θέμα χαλάλι...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 9
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
amaglia
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2006, 20:56:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amaglia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Avallon, εσύ δεν με ανησυχείς. Δε θα τα καταφέρεις ποτέ!!!!

Άμα ξεπεράσω την ΑΤΜΑ στα μηνύματα, θα 'μαι αυτή που τα κατάφερε όλα... :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
TheChosenNone
Μέλος 1ης Βαθμίδας


110 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2006, 21:08:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TheChosenNone  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αvallon

Ειλικρινά εξάντλησες κάθε όριο!Δεν υπάρχει καμμία υπεκφυγή εκ μέρους μου αλλά διάθεση να μην ασχοληθώ με την ανάρμοστη προσκόλληση που επιδεικνύεις με το μέλος ΑΤΜΑ απο την αρχή αυτού του θέματος και όχι μόνο.

Λυπάμαι που συνεχίζεις χωρίς λόγο να προσπαθείς άκομψα να αποδώσεις κίνητρα στην ΑΤΜΑ που ουδέποτε δήλωσε η ίδια ως πραγματικά αλλά τα Υπέθεσες ως τέτοια,μόνη σου και μάλιστα τα υποδεικνύεις με τόση σιγουριά που μοιάζει να γνωρίζεις κάθε ψυχολογική πτυχή του χαρακτήρα του μέλους αυτού.

Θα σε παρακαλούσα και είναι η τελευταία φορά που θα το κάνω με τόσο ευγενικό τρόπο να πάψεις να ασχολήσε με το εν λόγω μέλος με τόσο ύπουλο τρόπο και θα σου προτείνω να προσέχεις τις όποιες υποθέσεις κάνεις να μην τις Αποδίδεις ως Τετελεσμένα γεγονότα στους άλλους.

Απο την αρχή τόσο εγώ όσο και τα υπόλοιπα μέλη προσπαθούμε να επικεντρωθούμε στην Ουσία του τοπικ που είναι η επανενεργοποίηση των λογαριασμών και όχι την διερέυνηση εναλλακτικών τρόπων γραφής ή αν ταυτίζεται το φυσικό πρόσωπο με το ψηφιακό και άλλα παραπλήσια θέματα,αν και όλα αυτα τα συζητήσαμε και υπάρχουν πολλές και διαφορετικές απόψεις.Η δραστηριότητα σου οδηγεί συνεχώς το τόπικ εκτός Ουσίας.

Για να τελειώνω η ΑΤΜΑ,ο Pixeldream,η Galadriel επιθυμούν την Επανενεργοποίηση του Λογαριασμου τους και Εδω Δεν Ερευνούμε ούτε και μας Αφορά η Αιτία ή Κίνητρο που το θέλουν ούτε και είμαστε εδώ για να τους αποδώσουμε ψυχολογικά προβλήματα που τόσο εσύ όσο και άλλοι επιθυμούνε να κάνουν.

Οπως καταλαβαίνεις αγαπητή Avallon η μόνη προσκόλληση που υπάρχει είναι δική σου και εντέχνως την αποδίδεις στους άλλους.

Γιατί;

Υ.Γ:amaglia πολύ βιάζεσαι για νέο μέλος.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2006, 21:12:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΜΑΓΚΛΙΑ

ΤΙ ΕΞΥΠΝΟΟΟΟ!!!

ΚΑΙ ΤΙ ΑΣΤΕΙΟΟΟΟ!!!!

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΝΕΥΜΑΤΩΔΗ "ΝΕΑ" ΜΕΛΗ

ΜΑΛΛΟΝ Ο ΒΟΡΙΑΣ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΚΥΜΑ ΜΥΑΛΩΝ ΑΠΟ ΤΗ ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"

Edited by - gretel on 23/01/2006 21:15:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2006, 21:29:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αβαλον θα σε παρακαλούσα να μη συνεχίσεις γιατί:

1. Δείχνεις εμπάθεια
2. Ρίχνεις λάδι στη φωτιά


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2006, 21:30:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με συγχωρείτε για τη νέα παρέμβαση, αλλά...

ΑΣ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΥΝΟΥΧΙΣΜΕΝΟ--γιατί του/της λείπουν--TROLLΑΚΙ...

Καλή η φωτογραφία, Gretel, αν και εδώ ίσως ταίριαζε καλύτερα ένα άλλο σημείο του σώματος της μαϊμούς...Ναι...Εκείνο το κόκκινο!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2006, 21:41:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οπως καταλαβαίνεις αγαπητή Avallon η μόνη προσκόλληση που υπάρχει είναι δική σου και εντέχνως την αποδίδεις στους άλλους.

Σταματάω εδώ και τώρα... το ποιός έχει εμπάθεια φάνηκε αμέσως από τις απαντήσεις που αντί να είναι επί του θέματος είναι εκτός...
Αλλο ρώτησα άλλο απάντησες...

Αν δεν ήθελα να γυρίσει η Ατμα δε θα ασχολιόμουν με το θέμα...
Πολλές φορές χρειάζεται κάποιον που ισχυρίζεται ότι θέλει να αυτοκτονήσει και κάθεται στην άκρη του γκρεμού να τον σπρώξουμε ένα βήμα πιο κοντά σε αυτόν μπας και καταλάβει τι πάει να κάνει... Ξέρεις με αυτό τον τρόπο πολλοί το μετανιώνουν...

Η Αvallon δεν πρόκειται να ξανασχοληθεί με το θέμα αλλα ξέρεις κάτι? θέλει δε θέλει με ή χωρίς την Ατμα τα μηνύματά της θα τα αυξήσει... γι'αυτό αγαπητό τρολλ να είσαι σίγουρο/η....

Καλή συνέχεια μιας και είναι φανερό πλέον ότι εμείς δεν μπορούμε να συνενοηθούμε...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."

Edited by - Avallon on 23/01/2006 21:44:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amaglia
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2006, 22:12:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amaglia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τρολλ εγώ ??

Σας συμβουλεύω να αρχίσετε να ψάχνετε για νέα nicknames, αν θέλετε να συνεχίσετε τη ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ συμμετοχή σας στις συζητήσεις μας...

Οι παλιοί λογαριασμοί θα παραμείνουν "συντονιστές".
Σάμπως όλα εγώ δεν τα κάνω και τώρα ? Χα χα.

Όσο για σένα Avallon, πρόσεχε, γιατί καρφώνεσαι.

TheChosenNone, δεν προλαβαίνω, αν δεν βιάζομαι.
Τώρα ήρθε η ώρα,
ολόκληρη η χώρα ξενυχτάααα...
[Κουρκού(gl)ης]

Άμα ξεπεράσω την ΑΤΜΑ στα μηνύματα, θα 'μαι αυτή που τα κατάφερε όλα... :)

Edited by - amaglia on 23/01/2006 22:15:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2006, 22:37:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Όσο για σένα Avallon, πρόσεχε, γιατί καρφώνεσαι.

H Avallon συντονίστρια?
Ποτέ! Εγώ καλέ δε μπορώ να συντονίσω τον εαυτό μου θα συντονίσω τους άλλους?

Πρόσεχε καλή μου γιατί ΕΣΥ καρφώνεσαι...
Φιλούθκια σταυρωτά


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2006, 22:40:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως είναι καταπληκτικό πως ξεπερνάμε τα εμπόδια και βρίσκουμε τρόπο να μπούμε και να γράψουμε ΟΤΑΝ θέλουμε (βλ.amaglia)


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
TheChosenNone
Μέλος 1ης Βαθμίδας


110 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2006, 23:06:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TheChosenNone  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πάντως είναι καταπληκτικό πως ξεπερνάμε τα εμπόδια και βρίσκουμε τρόπο να μπούμε και να γράψουμε ΟΤΑΝ θέλουμε


Εκτός από υπονοούμενα αγαπητή Avallon είσαι σε θέση να μας εξηγήσεις καθαρά και ξάστερα την τοποθετησή σου ή είσαι της σχολής ρίξε Λάσπη και κάτι θα μείνει;

Αν είναι έτσι,Ντροπή σου.

Amaglia
όποιος/α και να σαι κάνε μας την χάρη,παίξε με κάτι άλλο.
Το τόπικ δεν έχει ανάγκη απο μπαρούτι.Όπως βλέπεις μια χαρά βγάζουμε τα μάτια μας μόνοι μας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amaglia
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2006, 23:08:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amaglia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συντονίστρια εσύ?

Με τέτοιο κάρμα?

Άμα ξεπεράσω την ΑΤΜΑ στα μηνύματα, θα 'μαι αυτή που τα κατάφερε όλα... :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 02:13:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
gretel
κι όμως τέθηκε ένα εκβιαστικό θέμα γιατί προσωπικά το βρήκα εκβιαστικό.
Έρχεσαι στην συνάντηση αλλιώς η προσωρινή απενεργοποίηση μεταμορφώνεται σε διαγραφή.
Τι είναι αυτά τα πράγματα;
Είμαι άνθρωπος και όχι σκυλάκι.

Τιμωρήθηκα με απενεργοποίηση και θα ξανατιμωρηθω επειδή δεν κάνω αυτό που δεν είμαι υποχρεωμένος να κάνω;

Ντροπή.
Αν βρίσκεις την ντροπή υπερβολή περίμενε να δεις την συνεχεία.
Αν θεωρείς ντροπή την συστηματική αδιαφορία περίμενε να δεις την συνεχεία.

Το πρόγραμμα μου;
Κάποια στιγμή που θα βολεύει και τις δυο πλευρές.
Έως τότε θα παραμείνουμε απενεργοποιημένοι;
Φυσικά και θα παραμείνουμε απενεργοποιημένοι.

Το θέμα είναι πως κάποιοι αδιαφορούν παντελώς για τα μέλη και ασχολούνται με αλλά πράγματα.

Αν τους ενδιέφερε η εικόνα του forum θα συζήτησαν πολλά πράγματα όμως το forum μάλλον τους είναι αδιάφορο.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 02:19:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dying_Incubus
Επιθετική στάση μπροστά στην ειρωνεία.
Φυσική αντίδραση γιατί δεν μπορείς να μου λες ότι δεν έχει μείνει και τίποτα για να πω.
Σε πληροφορώ πως αν κάποιοι νοιώθουν πως ενοχλούνται από αυτά που λέω δηλώνω πως ακόμα δεν έχουν ακούσει τίποτα.
Και όταν έρθει η ώρα και θέλουν ας τα διαψεύσουν.

Κάποια στιγμή πρέπει να δούμε και το βάθος των εσωτεριστων.
Ακόμα δεν έχω εκδηλωθεί.
Μέχρι στιγμής έχετε δείγματα από pixeldream.


Δεν παραποίησα τίποτα.
Αν θυμάσαι είχαμε κάποιο πρόβλημα επικοινωνίας.
Το θέμα είναι πως φανταστικές το περιβάλλον μιας συνάντησης ενώ αγνοείς τον χώρο και τους ανθρώπους που θα είναι παρόντες.
Αφού αγνοείς τα βασικά πως μπορείς να με συμβουλεύσεις να πάω σε μια τέτοια συνάντηση με την δικαιολογία πως θα είναι μια όμορφη συνάντηση;
Με αυτά που μου περιέγραφες με έκανες να σε ρωτήσω ευθέως αν έχεις πάρει μέρος σε τέτοιου είδους συνάντηση και δεν μου απάντησες.
Εκτός κι αν δεν πρόσεξα την απάντηση σου.

Παραποίησα τα λεγόμενα σου;
Λογικές απορίες έχω.
Σε ρώτησα και δεν άφησα να εννοηθεί κάτι που δεν είπες.
Εκτός κι αν σου αρέσει να δίνεις ότι συμβουλή σου έρθει στο μυαλό.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 02:20:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dying_Incubus
Η συμπεριφορά μου μπορεί να μην ήταν η πρέπουσα όμως ξεχνάς ότι σε εμένα και την Αφροδίτη έριχναν λάσπη και όχι σε εσένα.
Τώρα θα μου πεις ότι έπρεπε να αδιαφορήσω.
Πριν λίγο εσύ μου έκανες παρατήρηση ότι παραποιώ τα λεγόμενα σου ενώ εγώ απλά σε ρώτησα λογικά πράγματα.

Όπως βλέπεις δεν αδιαφόρησες.
Που να στα έχωνα κιόλας.

Εντάξει τότε είχα άσχημη συμπεριφορά.

Τώρα;
Τιμωρήθηκα για σκέψεις που είχα σχετικά με τους ανθρώπους που συμπεριφέρονται σαν γουρούνια;
Δεν κατονόμασα κάποιον.
Δεν υπονόησα κάποιο μέλος.

Αυτό γιατί είναι άσχημη συμπεριφορά;
Να σου υπενθυμίσω ότι τότε το είχες βρει διασκεδαστικό.
Να σου υπενθυμίσω πως ακόμα δεν βγήκε κάποιος να πει πως θίχτηκε από αυτά που είχα πει τότε.
Να σου υπενθυμίσω για άλλη μια φορά το θέμα για τους κλεφτές.

Για πες μου τώρα γιατί τιμωρήθηκα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 02:24:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dying_Incubus
Χωρίς έγκλημα δεν μπορεί να υπάρξει τιμωρία.
Οι ορφανές τιμωρίες δεν έχουν σχέση με την δικαιοσύνη.
Έχουν σχέση με αλλά πράγματα που θα τα πω στην πορεία.

Σχετικά με την συνάντηση και τον χρόνο έχω απαντήσει.
Να σεβαστώ μια απόφαση που ήρθε από ανθρώπους που δεν δείχνουν κανένα σεβασμό στο πρόσωπο μου και στα πρόσωπα που απενεργοποίησαν;

Που είναι ο σεβασμός τους όταν απαιτούν από την Ατμα να ταξιδέψει μέχρι την Αθηνά ενώ γνωρίζουν ότι υπάρχει πρόβλημα;
Δεν είμαστε ζώα έτσι;


Εσύ τι γνώμη έχεις για το ταξίδι της ΑΤΜΑ;

Που είναι ο σεβασμός τους όταν εδώ και τόσες μέρες λέω τα ίδια και τα ίδια και αυτοί απέχουν συστηματικά από την συζήτηση;

Χρόνος και κουραφέξαλα.
Όποτε γίνεται κάτι στο forum που τους ξινίζει δεν υπάρχει χρόνος.
Να απενεργοποιήσουν και να παίξουν προλαβαίνουν.
Πόσος χρόνος χρειάζεται να πεις δυο κουβέντες;
Εσύ πως βρίσκεις χρόνο;
Δεν κόβεις και ράβεις από τον χρόνο σου;

Πρέπει κάθε φορά να γίνονται βουνό τα ερωτήματα και τα σχόλια;
Αν οι λύσεις βασίζονται στην κούραση των μελών τότε ντροπή σας.
Μια ζωή θα έχετε προβλήματα.

Λες και περιμένουμε την ομιλία του πρωθυπουργού.

Θα ενημέρωνες για το ποιος είσαι;
Μάλιστα.
Η Αμαλία είχε πει πως πρέπει να μπαίνουμε κρυφά.
Και στις δυο περιπτώσεις είσαι χαμένος.

μπορώ να στο αποδείξω αν θέλεις.

Θα αλλάξεις nickname μόνο στην περίπτωση διαγραφής;
Τι ταύτιση είναι αυτή με το nickname σου;
Είδες πόσο απλά είναι τα πράγματα;
Δεν σε ειρωνεύομαι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 02:30:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Avallon
Να σου θυμίσω τον ενδοραμα που τόσο πολύ σχολιάζεται ακόμα και σήμερα αν και έχει περάσει αρκετός καιρός.
(ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΗΘΙΚΟ ΤΥΠΟ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΒΑΘΡΟ)

Είχε μπει με το ίδιο όνομα το οποίο απλώς το είχε γράψει με ελληνικούς χαρακτήρες και διαγράφηκε με το καλημέρα.
(Dying_Incubus ΜΟΛΙΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ)

Εδώ ήμουν.
Διαγράφηκε επειδή κάποιοι είδαν πορνογραφικό υλικό πάνω σε ραδίκια και μελιτζάνες.

Τελικά το συνηθίζει αυτό το forum να διαγράφει μέλη με αόριστους λόγους.
Πονηρά μυαλά και πονηρές σκέψεις.
Σε λίγο θα διαγράφονται μέλη επειδή έγραψαν το καλημέρα με δυο ΛΛ επειδη θυμίζουν γυναικείο στήθος.
Εξουδετερώνεται απόψεις με όπλο την υποκρισία.
Μερικοί εκεί πάνω είστε πολύ πονηροί όμως ο κλεφτής και ο ψεύτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται.
Εγώ δεν χαίρομαι καθόλου.
ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΛΕΣΕΤΕ ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 02:35:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
There is unrest in the forest,
There is trouble with the trees,
For the maples want more sunlight
And the oaks ignore their pleas.

The trouble with the maples,
(And they're quite convinced the're right)
They say the oaks are just too lofty
And they grab up all the light.
But the oaks can't help their feelings
If they like the way they're made.
And they wonder why the maples
Can't be happy in their shade.

So the maples formed a union
And demanded equal rights.
"These oaks are just too greedy;
We will make them give us light."
Now there's no more oak oppression,
For they passed a noble law,
And the trees are all kept equal
By hatchet, axe, and saw.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 02:38:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ακόμα δεν έχω εκδηλωθεί

Εχεις...εχεις...

Και αν ειχες και λιγο μυαλο, θα καταλαβαινες γιατι ανοιγα τοπικ, χωρις να αναφερθω σε συγκεκριμενα ατομα.
Υπαρχει κανεις (απο τους παλιους),που δεν καταλαβε σε ποιον αναφερομουν;
Υπαρχουν ομως δεκαδες νεα μελη και αναγνωστες καθημερινα, που δεν σας ξερουν και δεν σας εχουν διαβασει.
Και επειδη αναζητατε την δημοσιοτητα και την αποδοχη, φροντιστε να κερδισετε νεους θαυμαστες...
Ειδαλλως, θα καταντησετε να συνομιλειτε μεταξυ σας ή στην χειροτερη περιπτωση...με τον εαυτο σας (-σου)!

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 03:28:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και αν ειχες και λιγο μυαλο, θα καταλαβαινες γιατι ανοιγα τοπικ, χωρις να αναφερθω σε συγκεκριμενα ατομα.


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 03:28:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και αν ειχες και λιγο μυαλο, θα καταλαβαινες γιατι ανοιγα τοπικ, χωρις να αναφερθω σε συγκεκριμενα ατομα.


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 03:54:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μαζι εχετε πιει αυτο που δεν μας δινετε;

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 07:56:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου pixeldream, όταν είπα εχθές πως δεν έχει μείνει κάτι άλλο να πείς εννοούσα πως έχει πεί ήδη τόσα πολλά που μόνος σου δημιουργείς ένα βουνό...
Επειδή μου αφιέρωσες 3 μηνύματα σου πρέπει να τα πάρω ένα - ένα με τη σειρά.
Σχετικά με την παραποίηση των λεγομένων μου, επειδή τα γραπτά μένουν αγαπητέ μου, αν διαβάσεις το topic "τι είναι αυτό?" θα δείς σε 2 σημεία που στο επεσήμανα.
Φυσικά δεν ήθελα να αποφύγω κανένα σου ερώτημα, δεν το συνηθίζω να υπεκφεύγω...
Με ρωτάς για τα μέλη που θα πάρουν μέρος στη Συνάντηση.
Η απάντηση μου είναι η ίδια με αυτήν που σου έδινα και τότε αλλά δυστυχώς δεν σε κάλυπτε για τον Α ή τον Β λόγο.
Μέλη από τους Υπεύθυνους του esoterica, Συνεργάτες του esoterica, άνθρωποι που καταβάλλουν κόπο για το esoterica.
Τώρα, όσον αφορά το αν έχω λάβει μέρος σε μια τέτοια συνάντηση ή όχι δε νομίζω πως είναι θέμα που άπτεται της δικής σου αρμοδιότητας.
Σωστά, καλέ μου φίλε?
Κι όταν αναφέρομαι στο κλίμα και τα άτομα της συζήτησης αυτής σημαίνει οτι γνωρίζω τα άτομα και το αν επιθυμούν έναν πολιτισμένο διάλογο ή όχι.
Όσον αφορά τις συμβουλές μου...
Εάν νομίζεις πως λέω ό,τι μου έρθει στο μυαλό, έχε αυτή την εντύπωση.
Δε μπορώ να σου πώ κάτι παραπάνω από αυτό, φίλε μου.

Πάμε στο δεύτερο μήνυμα σου...
Αναφέρεις τη λάσπη που δέχθηκες εσύ κι η Αφροδίτη.
Να ρωτήσω κάτι, φίλε μου?
Γιατί νομίζεις πως δεχθήκατε αυτή τη λάσπη?
Αν θυμηθώ ποιός ξεκίνησε όλο αυτό το μεγάλο κι ατελείωτο, δυστυχώς, θέμα ίσως να μην σου άρεσε η απάντηση μου.
Γιατί κάτι θυμάμαι για κάποιο topic προκλητικό απέναντι σε 2 μέλη, topic που δεν αφορούσε τα forums....

Και να σου πώ την άποψη μου για τη λάσπη, την οποία έχω δεχθεί κι εγώ άμεσα ή έμμεσα...
Σημασία έχει η λάσπη όχι μόνο να σε αφήσει αμόλυντο αλλά και να την εκμεταλλευτείς ως άνθρωπος για να έχει θετικά αποτελέσματα για σένα ώς άνθρωπο.
Παρόλα αυτά, αν θέλεις να μου τα χώσεις (όπως είπες)...
Τι να σου πώ, δεν φοβάμαι κάτι τέτοιο.
Νομίζω οτι κρατώ τον διάλογο που εσύ ο ίδιος επιθυμείς σε ένα πολύ καλό επίπεδο και χωρίς ουδεμία πρόθεση να σε μειώσω ως άτομο.
Ελπίζω λοιπόν να μην είναι αυτή η μορφή του διαλόγου που επιθυμείς...
Επίσης, συνεχίζεις να με ρωτάς γιατί η συμπεριφορά σου ήταν προκλητική...
Μα, εχθές σου απάντησα!
Φίλε μου, όταν θέτεις ερωτήματα οι πιθανές απαντήσεις που θα λάβεις δεν είναι απαραίτητο να είναι κι οι επιθυμητές για εσένα...

Και πάμε στο τρίτο σου μήνυμα...
Για ποιό έγκλημα και τιμωρία μου λές, αγαπητέ?
Όπως για την καταδίκη στην οποία αναφέρθηκες εχθές.
Αν λοιπόν υπήρχε η τάση καταδίωξης σου από το esoterica, γιατί γράφεις ακόμα?
Γιατί δεν απενεργοποιήθηκες με το "Καλημέρα", όπως λές?
Όσον αφορά την ΑΤΜΑ και το ταξίδι της, δε νομίζω οτι αυτόν τον διάλογο θα μπορούσα να τον κάνω με σένα.
Αν η ΑΤΜΑ επιθυμεί μια απάντηση μου, μπορεί να μου στείλει ένα e-mail ώστε να συνομιλήσουμε.

Φίλε μου, δε νομίζω πως έχω κάτι άλλο να πώ.
Μου θέτεις εδώ και καιρό τα ίδια ερωτήματα περίπου και προσπαθώ κάθε φορά να απαντήσω στα ίδια πράγματα.
Δε μπορώ λοιπόν να τοποθετηθώ περαιτέρω.
Θα μπορούσες λοιπόν να περιμένεις την απάντηση του Admin στο θέμα.


Αγαπητή angi, θα σε παρακαλούσα να μετριάσεις λίγο τους τόνους σου και να μην συνεχίσεις αυτήν την στάση απέναντι στην Αφροδίτη και τον pixeldream.
Δεν οδηγεί κάπου, φίλη μου, αυτή η αντιπαράθεση!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 08:30:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν οδηγεί κάπου, φίλη μου, αυτή η αντιπαράθεση!

Aπό ότι φαίνεται δυστυχώς ούτε και η συζήτηση αυτή οδηγεί πουθενά!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zagreas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
153 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 09:03:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zagreas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος zagreas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπαρχουν αποχρωσεις ενδειξεις οτι πισω απο το nickname amaglia κρυβετε το ..κορυφαιο μελος ΓΚΟΛΦΟ.

Αυτα συμβαινουν οταν ταιζεις τις κοτες με ..κλωνοποιημενα πιτουρα.

ΦΩΣ+ΑΓΑΠΗ+ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΙΑ

999Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 12:23:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητή angi, θα σε παρακαλούσα να μετριάσεις λίγο τους τόνους σου και να μην συνεχίσεις αυτήν την στάση απέναντι στην Αφροδίτη και τον pixeldream.
Δεν οδηγεί κάπου, φίλη μου, αυτή η αντιπαράθεση!

In anticipation of my resurrection...


Kαλέ μου φίλε,
χαίρομαι που και ως συντονιστής είσαι δίκαιος. Δεν θα άλλαζε τούτο με το χρόνο. Σε θεωρούσα ακέραιο και ισχύει...
Γιά την αngi δεν έχω τίποτα να γράψω. Θεωρώ φτηνή την παρουσία και τις τοποθετήσεις της. ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ. ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΤΕΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ. ΤΗΝ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ.

ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Η ΑΓΕΛΑΔΑ
ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΟΥΡΑΣ ΤΗΣ ΜΟΝΑΧΑ ΟΤΑΝ ΤΗ ΧΑΣΕΙ.
ΑΧ ΚΥΡΑ ΜΟΥ,
ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΣΟΛΟΜΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΥΣΙΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΤΣΙΜΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΞΑΝΑ. ΤΟ ΚΡΑΣΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ.

Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΓΥΑΛΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΛΑΜΠΕΙ...



ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=
ΑΤΜΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ...


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 12:34:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μήνυμα με πολλούς αποδέκτες...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 12:46:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Dying Incubus...

Επειδή δεν μου αρέσει να μένουν πράγματα..."μετέωρα"...θα 'θελα απλά να σου υπενθυμίσω ότι :

quote:
Αγαπητέ durden_alie, όπως ανακοινώθηκε στην απενεργοποίηση κάθε μέλους προϋπόθεση για την επανενεργοποίηση του κάθε λογαριασμού ήταν να γίνει μια προσωπική συνάντηση με μέλη των Υπευθύνων του esoterica.
Με ρωτάς "και γιατί να το κάνει αυτό το κάθε μέλος"?

Η ερώτησή μου, αν και θα μπορούσε κάλλιστα να αναφέρεται στην προσωπική συνάντηση, εν τούτοις αναφερόταν ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ.

quote:
Υπέπεσες όμως σε ένα λάθος πρίν.
Δεν είπα οτι με το να έρθει κάποιο μέλος σε μια συνάντηση θα πάρει πίσω το λογαριασμό του.
Συγκεκριμένα είπα αυτό:


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
δεν θα δινόταν αυτή η ευκαιρία για ένα διάλογο όπου μπορούν να συζητηθούν αρκετά πράγματα, να γίνει ένας διάλογος ουσιαστικός και να βρεθεί μια λύση ώστε να αποφευχθούν παλιότερα λάθη.

--------------------------------------------------------------------------------


Το θέμα είναι ο διάλογος.
Αυτό δεν το βρίσκω και τόσο κακό, σωστά...?


Και πάλι, ναι, ναι, το ξέρω ότι δεν είπες αυτό που "είπα" ότι είπες κλπ κλπ, ΑΛΛΑ, αυτό που ΕΓΩ έκανα ήταν να χρησιμοποιήσω την εξής παρομοίωση :

quote:
είναι σαν να δηλώνεις σε κάποιο από τα μέλη αυτά ότι : "Αν έλθεις στη συνάντηση, τότε θα έχεις τον παλιό σου λογαριασμό. Αν όχι, άνοιξε έναν καινούργιο κι όλα ΟΚ!"

διότι ΕΜΕΝΑ έτσι θα μου ακουγόταν κάτι τέτοιο.

Να μη καταλήξουμε να λέμε τα ίδια και τα ίδια γιατί θα γίνουμε και κουραστικοί, έτσι;

Δεν θεωρώ ότι είμαι αλάνθαστος, λοιπόν, απλά πρέπει να είμαστε προσεκτικοί γενικά όταν λέμε σε κάποιον ότι "υπέπεσε σ' ένα λάθος"...Πείτε με "τυπολάτρη", αλλά δεν μου αρέσει να μένουν πράγματα να "αιωρούνται"...

Edited by - durden_alie on 24/01/2006 12:47:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 12:46:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι όμορφη η ζωή.
Αντί να τρωγόμαστε δεν οργανώνουμε μιά εκρηκτική χειμωνιάτικη συνάντηση στην γραφική Πλάκα να πιούμε λίαν συντόμως καυτό καφεδάκι τρώγοντας παράλληλα και κέικ σοκολάτα, μήπως και χαλαρώσουμε;
ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΦΙΛΟΥΣ. ΤΟ ΒΛΟΣΥΡΟ ΥΦΟΣ ΡΥΤΙΔΕΣ...
Που είσαι Μάνο φιλαράκι που πρωτοστατούσες στις συναντήσεις και στην οργάνωση αυτών;

Είναι όμορφη η ζωή.
Κι όσοι μάγκες τα βρίσκουν με τον εαυτό τους.


ΕΙΝΑΙ

Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ...
Η ΦΥΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ.
ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ
Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΥ
Η ΠΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ.
Η ΓΑΛΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΜΟΥ
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΟΥ
Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΕΩΔΕΣ ΜΟΥ
ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΜΟΥ
Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΛΟΓΙΑ ΜΟΥ.
Ο ΦΙΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ
Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΗΣ ΜΟΥ
ΤΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ. ΕΝΙΟΤΕ ΧΑΡΤΙΝΑ.
Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ.
ΧΙΟΝΙΣΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑΝ ΟΛΑ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ;

ΗΡΕΜΙΑ.

ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΤΟ. ΖΕΣΤΑΙΝΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΥΣΤΙΚΟΤΕΡΟ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΔΡΑΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΩΝ ΥΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΟΥ. ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ.
ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΔΙΠΛΑ ΟΜΩΣ, ΄Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ; Εκτός αν κάτι μου συμβαίνει...
ΘΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΑΜΕΣΑ...

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ. ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑ...
ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=
ΧΙΟΝΙΖΕΙ...


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=

Edited by - ΑΦΡΟΔΙΤΗ on 24/01/2006 12:51:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

queen_ailama
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 14:08:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους queen_ailama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
zagrea, έχουμε συναντηθεί??

Σου έχω δώσει το δικαίωμα να αναφέρεις προσωπικά μου δεδομένα??

Δεν παραδειγματίζεσαι από την Avallon που στην πρώτη σελίδα που μίλαγε για ζευγάρια του esoterica (άσχετα αν κομψά παρέλειψε να διευκρινίσει ποιοί γνωρίστηκαν μέσα από τις σελίδες μας και ποιοί όχι), δεν αναφέρθηκε στην "κορυφαία" σχέση:

Admin (Μιχάλη ή arzuna) και amalia??

Όσο για σένα durden_alie, δε θα περάσεις από το εργαστήρι??

Θα τα πούμε...


amaglia reloaded

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 14:36:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Αφροδίτη, μήπως θα έπρεπε να προσέχεις κι εσύ όμως μερικές από τις εκφράσεις σου...?

quote:
Γιά την αngi δεν έχω τίποτα να γράψω. Θεωρώ φτηνή την παρουσία και τις τοποθετήσεις της.

Νομίζω πως το να λές σε κάποιον οτι η παρουσία του είναι αρκετά φτηνή είναι αρκετά υποτιμητικό...


Φίλε durden_alien, νομίζω πως κατάλαβα τι εννοείς.
Υπήρξε μια σύγχυση στο τι είπα εγώ, τι είπες εσύ και πως το εξέλαβε ο καθένας μας!

Αγαπητέ amaglia ή queen_ailama, γιατί δεν χρησιμοποιείς τον αληθινό σου λογαριασμό για να πείς "έξω από τα δόντια" αυτά που επιθυμείς...?
Πιστεύω πως αν θέλεις όντως να πείς αρκετά πράγματα δεν θα έπρεπε να ανοίγεις λογαριασμούς με εμπρηστικούς και μόνο σκοπό.
Σωστά, φίλε μου...?

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 9 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy