ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Ας γίνει μιά καλή αρχή...Πρόταση ψυχής...Κι αν κλειδωθεί το θέμα χαλάλι...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 9
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 16:36:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ και σεβαστέ μας Admin.

Γνωρίζεις πολύ καλά πόσο αγαπάμε και πόσο σεβόμαστε αυτόν το χώρο και οχι μόνο το χώρο αλλά και αυτούς που δημιούργησαν αυτό το χώρο.

Είπες λοιπόν οτι απενεργοποιείς μέλη και οχι ανθρώπους.
Πίσω απο αυτά τα μέλη ομως κρύβεται ενας άνθρωπος.
Ενας άνθρωπος και οσο κυνικός και αν παρουσιάζεται.. δεν παύει να είναι ενα μέλος που το αγαπάμε.

Θέλουμε τους φίλους μας, οπως τους ξέραμε..
Αν οχι όλους.. όσους μπορείς...
please... admin μπορείς..

Edited by - allzzaro on 27/01/2006 16:42:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Γελαστη Πορδιτσα
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 17:49:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Γελαστη Πορδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας!

Χαιρετίστε με και καλωσορίσατε με, το καινούργιο μου ΝΙΚ!

Δεν με γνωρίσατε?

Ελάτε φίλοι μου, σε διάνοιας φόρουμ γράφουμε, παλαιό μέλος, με αρκετά μακροσκελή και σοβαρά ποστ, *(έτσι λένε) το χαμόγελο *(μονο) με συνοδεύει όχι μόνο στο ΝΙΚ, μα και στον ύπνο.

Η απόφαση μου να απαρνηθώ το μοναδικό ΝΙΚ που γράφω σε αυτό τον χώρο, είναι σε ένδειξη συμπαράστασης σε άτομα που τους αφαιρείται η ταυτότητα,(ΑΤΜΑ, Galadriel, Riche, Pixel...klp, για παραπτώματα, που και αν ακόμα κρίνονται σοβαρά από τους υπεύθυνους, είναι πιο σωστό να πούνε, *(επίσημα)

Δεν σας θέλουμε στο εσωτερικά, διαγράφεστε σαν μέλη, μα η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΣΑΣ και προπαντός ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ ΣΑΣ, παραμένουν ως έχουν.

Έτσι όταν κάποιος κάνει κλικ εκεί που λέει ΜΕΛΗ, βλέπει πρώτο μέλος ΑΤΜΑ 6565 μηνύματα, διαγραφείσα!

Πως? Μα θα αναρωτηθούν τότε όλοι…

Διαγράψατε το πρώτο μέλος σας? Μα τι λέτε?

6565 αν το διαιρέσουμε 6565/3χ365 είναι σχεδόν 6 μηνύματα κάθε μέρα!

Ο μόνος που θα την πέρναγε, είναι ο σημερινός συντονιστής, D.INCUBUS ο οποίος από την περίοδο εγγραφής του 21/7/2005 μέχρι αρχές Σεπτεμβρίου, σε 40 μέρες διλ Εγραψε 1790 μυνηματα! Διλ μεσο ορο, 44 μηνύματα την ημέρα!
Τι έγραφες παλικάρι μου?
Φτουσου να μην σε ματιάσω!
Το άξιο περίεργο είναι πως από το καλοκαίρι και εντεύθεν, σε 5 μήνες διλ, που γύρισε και ο πολύς κόσμος από τις διακοπές, και εχει πέσει δουλειά, έγραψε μόνο 1300.
ο Μ.Ο έπεσε στα 7…
Αυτό κολλάει στα παράξενα του φόρουμ, και σίγουρα θα μου πείτε, δεν μετράνε οι αριθμοί, δεν μετράνε τα νούμερα, μα η ποιότητα.

Γιατί δεν μπορεί να είναι θεμιτό, (αρεστό μόνο σε εσάς, επικαλούμενοι τη ροή του διάλογου, κάποιος να κοιτάζει τη λίστα μελών, και να βλέπει σαν πρώτο μέλος την μαντάμ, και αν δεν αρέσει, θα το γράψω καλύτερα, η κυρια με τα 4766 μηνύματα (εκ των οποίων τα 4000 λένε….
το μήνυμα μεταφέρετε,
το μήνυμα διαγράφεται,
το θέμα κλειδώνεται!)

Αμαλιτσα, σε τσιγγλαω. Ας τα ακούσεις και από ένα φίλο. Θεωρώ φίλο, αυτον που δεν θα μιλησει ποτε στις πλατες μου, και λέει τα πράγματα ως έχουν. Όπως παλαιοτέρα τα είπα και με Συντονιστή, και έγραφε ο άνθρωπος εδώ μέσα, μα και που στο τέλος έφυγε, παραιτήθηκε?, μετακόμισε?, απομακρύνθηκε?... δεν κατάλαβα αλήθεια ποτε μου τι έγινε, (κρίμα γιατί τον διάβασα)... όπως και τον διαχειριστή.

Ας είναι, αν αυτές είναι οι βουλές της μαντάμ… μπαρντόν του Κυρίου ήθελα να γράψω….*(μην χάνουμε και το χιούμορ μας)

Έτσι λοιπόν καλή μου, διέγραψε τον Πλάτωνα από μέλος του εσωτερικα, και άφησε την Γελαστή Πορδίτσα σαν Νικ.

Το περιεχόμενο θα είναι όπως πάντα σοβαρό.

Για οποιοδήποτε αδίκημα, υπάρχουν ποινές, φυλάκιση, εξορία, μέχρι και θανατική ποινή, μα πουθενά, τονίζω πουθενά, δεν διαγράφονται Ονόματα.

Δεν ζήτησαν ούτε είπαν στο Σωκράτη, φύγε από την πόλη, μα γύρισε και γράψε με άλλο όνομα, και δεν θα σε πειράξουμε…

Ακόμα και στον Τάφο τους,….υπάρχει, αυτό που υπέγραφαν στην ζωή!

Τελος, αν και λεω αν, υπάρχουν άτομα που αναλύουν η σπουδάζουν τη συμπεριφορά και τις αντιδράσεις των μελών του εσωτερικά, η γελαστή πορδιτσα είναι στη διάθεση τους, για οτιδήποτε θελήσουν

Γράφτε μου,

Γελαστη.πορδιτσα@psihanalistemas.com

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 17:56:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν ζήτησαν ούτε είπαν στο Σωκράτη, φύγε από την πόλη, μα γύρισε και γράψε με άλλο όνομα, και δεν θα σε πειράξουμε…

Kάποτε ο Διογένης είχε ενα δούλο μια ημέρα λοιπόν ο δούλος τον παράτησε στο πυθάρι του.. οπου εκεί έχεζε .. εκεί κατουρούσε.. και εκεί αυνανιζόταν.

Οταν λοιπόν του είπαν.. ρε Διογένη.. ο δούλος σου έφυγε!!
Αυτός απάντησε.
Αφού μπορεί να κάνει ο δούλος χωρίς το Διογένη.. δεν θα μπορεί να κάνει ο Διογένης χωρίς δούλο

Ο Νοών ΝοήτωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 18:07:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν με γνωρίσατε?


Σε γνωρίσαμε βρέ...

Καλά οσα μας λές αλλά εμείς ολοι εδώ.. δεν γράφουμε για να περάσουμε την ώρα μας.
Οπως είπε και ο admin καθώς και αλλοι φωτισμένοι αδελφοί μας.. ενα λιθαράκι.. ενα μικρό λιθαράκι γνώσης.

Με τη μόνη διαφορά οτι αυτή τη στιγμή κάνουμε μια προσπάθεια ώστε να είμαστε ολοι μαζί και να τοποθετήσουμε γκονάρια γνώσης.
Αν είσαι της άποψης αυτής.. είσαι μαζί μας.. αν οχι χτυπάς λάθος πόρτα...


Θέλω να χαιρετήσω ολες τις μεγάλες κυρίες του esoterica.
Aπο συντονίστριες και διαχειρίστριες μέχρι και το τελευταίο μέλος.
Επικαλούμενος την ευαισθησία του ``υποτιθέμενου ευαίσθητου φύλου`` να δείξουν συμπαράσταση. Μία συμπαράσταση που θα οδηγήσει σε ενα esoterica.. ενωμένο και δυνατό...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zander
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 19:58:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zander  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
durden alie...

Προφανώς έχεις παρεξηγήσει κάποια πράμματα.Αυτό φαίνεται εύκολα από την ειρωνική στάση σου προς εμένα.
Καταρχάς η φράση ''το έχετε δαγκώσει'' που έγραψα προ ημερών ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΛΑΪΚΗ.Τίποτα άλλο! Δεν ξέρω πως εσύ το έλαβες ή πως το μετάφρασες αλλά εγώ πάντως γράφωντας το εννοούσα ''το έχετε παρατραβήξει'', ''το έχετε παρακάνει''.! Και αυτό διότι όταν βλέπω αποσπάσματα όπως...

quote:
Δεν παραδειγματίζεσαι από την Avallon που στην πρώτη σελίδα που μίλαγε για ζευγάρια του esoterica (άσχετα αν κομψά παρέλειψε να διευκρινίσει ποιοί γνωρίστηκαν μέσα από τις σελίδες μας και ποιοί όχι), δεν αναφέρθηκε στην "κορυφαία" σχέση:

Admin (Μιχάλη ή arzuna) και amalia??


... δεν μπορώ να μην τα παρομοιάσω με διάφορες γνωστές κατινίστικες εκπομπές της ελληνικής TV!

Και έπειτα δεν θυμάμαι να μίλησα ποτέ για οριστική διαγραφή εκείνων των 2 μελών . Αρκέστηκα σε ένα απλό 'χάθηκαν'.
Αποδείξεις εδώ...

quote:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ 'ΧΑΘΗΚΑΝ', ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑ!ΑΠΛΑ ΧΑΘΗΚΕ ΤΟ NICKNAME ΚΑΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ POST ΤΟΥΣ, ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

Επιπλέον τι δηλαδή, δεν μπορώ να εκφέρω την γνώμη μου εδώ μέσα?
Είμαι της άποψης και θα συνεχίζω να το ''πιπιλίζω'',όπως λες και εσύ, ότι ΑΣ ΜΠΟΥΝΕ ΜΕ ΝΕΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ!!!!!
ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ?!Τι της θέλετε τις συναντήσεις και τα συμβούλια?
Βέβαια αν με την αλλαγή του username , χάνεις και όλα σου τα 'φιγουράτα' posts σου, τότε εδώ δεν μπορώ να βοηθήσω.

Πρώτη φορά βλέπω σε forum ολόκληρη εξέργεση και φασαρία.
Δεν έπαθαν κύρωση οι άνθρωποι αυτοί αλλά απλά οι λογαριασμοί τους.
Όπως και να έχει αρκετά ασχολήθηκα με το θέμα, το οποίο κατα τη γνώμη μου είναι πραγματικά 'άσχρηστο'.
Γνώμη μου είναι αυτή όμως.Δεν συμαίνει πως πιστεύεται όλοι το ίδιο.
Όχι τίποτα, αλλά προς αποφυγή 'ατυχών' παρεξηγήσεων.

ps:το flame war που άρχισες συνέχισε το μόνος τώρα...


Δώσανε την πολύτιμη ζωή τους για 1002 λόγους.Κανένας από αυτούς όμως δεν ήταν δικός τους...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 21:21:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Zander

Το να θεωρείς ένα τόπικ «άχρηστο» είναι δικαίωμά σου φυσικά...Από τη στιγμή όμως που θα θελήσεις να συνεισφέρεις σ’ αυτό, θα πρέπει τουλάχιστον να γνωρίζεις και ποιο θέμα συζητείται σ’ αυτό. Και, να με συγχωρείς, αλλά με το τελευταίο σου ποστ επιβεβαίωσες για άλλη μια φορά ότι δεν έχεις καταλάβει ποιο είναι το θέμα...Γι’ αυτό άλλωστε σε παρέπεμψα τόσο στην αρχή του τόπικ όσο και σε παλιότερες δηλώσεις του Admin, για να αποκτήσεις μια ολοκληρωμένη εικόνα. Τώρα, αν δεν μπορείς να κατανοήσεις τη διαφορά μεταξύ «διαγραφής» και «προσωρινής απενεργοποίησης»—γιατί, προσωπικά, ο όρος «χάθηκαν» δε μου λέει κάτι—τότε δεν μπορώ να πω τίποτε άλλο.

Η άλλη μου παρατήρηση είχε να κάνει με τη φράση σου «το έχετε δαγκώσει εσείς» και, όπως σου είπα και σε προηγούμενο ποστ μου, θα έπρεπε τουλάχιστον να διευκρινίζεις τον παραλήπτη του σχολίου αυτού...Διότι το να στηρίζεσαι σε μια φράση του ατόμου με «ειδικές ανάγκες» με το nickname «amaglia» για να εκφράσεις την απαξίωσή σου προς όλους τους συμμετέχοντες σ’ αυτή τη συζήτηση, δεν θεωρώ ότι είναι και το πιο συνετό! Τώρα αν στη παρατήρησή μου αυτή, εσύ αισθάνθηκες ότι σε ειρωνεύομαι, λυπάμαι, αλλά πραγματικά δεν είχα τέτοια πρόθεση...Πίστεψέ με πως αν αυτήν ήταν και η πρόθεσή μου, θα το ένιωθες πολύ πιο έντονα...

Αυτά! Τα υπόλοιπα περί «flame war» κλπ δεν θεωρώ πως με αφορούν και θα πω για άλλη μία φορά πως δεν έχει κανένα νόημα να επαναλαμβάνουμε τα ίδια και τα ίδια, τη στιγμή μάλιστα που είμαστε όλοι σε αναμονή της τοποθέτησης του Admin του Esoterica...


Edited by - durden_alie on 27/01/2006 21:26:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 01:10:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προφανώς η αρχή του ESOTERICA θέλει να πονέσει την ΑΤΜΑ εκεί που πονάει περισσότερο: στον αριθμό των μηνυμάτων της.

Πιστεύω ότι αυτό που επιδιώκουν είναι να γράψει ξανά μεν αλλά από την αρχή δε... ξεκινώντας από το μηδέν...

Τι λόγους έχουν?
Δεν ξέρω...
...και δεν έχει νόημα να μάθω...

Αυτό που ξέρω είναι όταν ΕΓΩ κάνω ένα πάρτυ θέλω να έχω το δικαίωμα να επιλέγω ποιους θα καλέσω σπίτι μου... έτσι για να μην ξεχνάμε και τα δικαιώματα των εμπνευστών του χώρου που ίσως κάπως αλλιώς το φανταστήκανε και κάπου αλλού τους το οδηγήσαμε...

Η αλήθεια όμως είναι ότι και μένα με "πείραξε" όταν είδα ότι μαζί με την προσωρινή διαγραφή του μέλους διεγράφει και το nickname ΑΤΜΑ από την λίστα... ακόμη και αν δεν είχα τις αγαθότερες σχέσεις μαζί της θεωρώ ότι έχει συμβάλει με τον δικό της τρόπο στη δημιουργία αυτού του χώρου...

Δε θα ξανασχοληθώ όμως με το θέμα γιατί γίνεται κουραστικό να αναμασάμε τα ίδια και τα ίδια...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
geox
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
155 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 02:28:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους geox  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τελος, αν και λεω αν, υπάρχουν άτομα που αναλύουν η σπουδάζουν τη συμπεριφορά και τις αντιδράσεις των μελών του εσωτερικά, η γελαστή πορδιτσα είναι στη διάθεση τους, για οτιδήποτε θελήσουν

Xμμμ.....

Παραθέτω τα άσχετα παρακάτω σαιτ.
http://www.enew.gr/mag/index.php/article/articleview/4480/1/3/
http://us.imdb.com/title/tt0250258/

Τολμηρά ψυχολογικά παιχνίδια εξουσίας.

Μέχρι να απαντήσει ο Admin προλαβαίνετε να δείτε την ταινία...
(Μπορεί να προλάβετε και το Νο 2)


Put the nick down slowly....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geox
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
155 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 02:31:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους geox  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κουφάλες Αμερικάνοι.... Σε όλα πρωτοπόροι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 09:25:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λόγω του ότι δεν είχα δυνατότητα να γράψω αυτή την εβδομάδα και το θέμα προχώρησε πολύ θα ήθελα να γράψω λίγα πράγματα αναφερόμενη στις δύο τελευταίες σελίδες.

Zagrea τι να πω για όσα έγραψες και το κοινό μυστικό. Όποιος κατάλαβε το κείμενο και τις συνδέσεις που έγιναν μου εξηγεί και εμένα.

Dragon rider η σχέση που βλέπεις ανάμεσα στην ερώτησή σου, αν υπάρχουν στο forum μέλη της Νέας Ακρόπολης, με την συζήτησή μας αποτελεί για μένα μυστήριο.
Επίσης δεν κατάλαβα πως είναι δυνατόν να μετέφρασες τα λόγια του morent11 έτσι όπως είδα.
Τι εννοείς με αυτό που έγραψες για τις διαφημίσεις?

TheChosenNone θεωρώ την αναφορά ότι μπορεί να έκανε ένας συντονιστής τον λογαριασμό Amaglia επιεικώς απαράδεκτη. Συμπληρώνεις ότι θα ήταν ανόητο να αποδώσεις ευθύνες σε συγκεκριμένους ανθρώπους αλλά την αναφορά σου την κάνεις, έτσι ως παράδειγμα. Ούτε καν μπορείς να φανταστείς τι κάνουν οι συντονιστές, μιλάω και γενικά για όσους λένε διάφορα για τους συντονιστές, ούτε μπορείς να φανταστείς τι όποιες υπερβάσεις. Λόγω του ότι έχουν γραφτεί πολλά για το θέμα αυτό ας μην επαναλαμβάνω και γίνομαι κουραστική.

Allzzaro όσον αφορά το stop που λες μην είσαι τόσο σίγουρος ότι κανένας δεν έχει προσπαθήσει. Το θέμα είναι κατά πόσο ο άλλος μπορεί να ακούσει, εσύ απλώς μπόρεσες.

Avallon δεν είχε γίνει ποτέ διαγραφή του nick ATMA από την λίστα των μελών, η Αμαλία στο είχε εξηγήσει στο topic που το είχες αναφέρει. Εάν υπάρχει κάποιο σκοτεινό σημείο, εάν κάτι δεν κατάλαβες, πες μου να στο εξηγήσω αναλυτικά. Το επισημαίνω για να μην υπάρξουν αργότερα παρεξηγήσεις και ξέρεις ότι δεν θέλει και πολύ να το πάρει κάποιος και να το κάνει σημαία.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 09:38:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λυπάμαι pyramid αλλά εγώ εξακολουθώ να μην βλέπω το όνομα της ΑΤΜΑ στη λίστα των μελών (από το λινκ ΜΕΛΗ)...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 09:41:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αμαλιτσα, σε τσιγγλαω. Ας τα ακούσεις και από ένα φίλο. Θεωρώ φίλο, αυτον που δεν θα μιλησει ποτε στις πλατες μου, και λέει τα πράγματα ως έχουν. Όπως παλαιοτέρα τα είπα και με Συντονιστή, και έγραφε ο άνθρωπος εδώ μέσα, μα και που στο τέλος έφυγε, παραιτήθηκε?, μετακόμισε?, απομακρύνθηκε?... δεν κατάλαβα αλήθεια ποτε μου τι έγινε, (κρίμα γιατί τον διάβασα)... όπως και τον διαχειριστή.

Μη νομίζεις ότι όλοι το βλέπουν έτσι και όλοι το εκτιμούν... την ίδια στιγμή που αναμένεις από την Αμαλία να κατανοήσει αυτό που λες είσαι σίγουρος ότι αυτό είναι κατανοητό για την Ατμα??


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."

Edited by - Avallon on 28/01/2006 09:43:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 09:51:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Avallon όταν κάνεις κλικ στα μέλη δεν φαίνονται τα ονόματα των μελών που έχει κλειδωθεί ο λογαριασμός τους, όμως όταν πας αλφαβητικά θα δεις ότι φαίνονται όλοι οι λογαριασμοί, κλειδωμένοι και ενεργοί.

Το είχα και εγώ παρατηρήσει όταν είχα κλικάρει εκεί, αλλά λόγω του ότι ήμουν σίγουρη ότι είναι αδύνατον να έχει διαγραφεί το nick ενός μέλους επειδή απενεργοποιήθηκε προσωρινά ή ακόμα και τελειωτικά, το έψαξα και βρήκα αυτό που σου γράφω.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zagreas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
153 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 10:30:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zagreas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος zagreas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

zagreas νομίζω οτι αν οχι ακατόρθωτο .. πολύ δύσκολο.. να επανεργοποιηθούν ολα τα διαγραμμένα μέλη .. και χωρίς όρους

Alzaro σε ενα φορουμ εσωτερισμου πρεπει να ..περισευει η συνχωρηση
και η συγνωμη.

quote:
Zagrea τι να πω για όσα έγραψες και το κοινό μυστικό. Όποιος κατάλαβε το κείμενο και τις συνδέσεις που έγιναν μου εξηγεί και εμένα.

Δεν πειραζει, οταν με το καλο ανεβεις και συ ψηλα στην ..πυραμιδα,
θα καταλαβεις.

Morent11 τι να σου πω.
Συνηθως εχω την πρωσοπικη μου συντονιστρια την Αmaglia!!
Αλλα εσυ μας ..παρασυντονισες!!!

Την καλημερα μου.

999Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 11:22:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ μου zagrea σε παρακαλώ μην γράφεις τίποτα που δεν μπορείς να εξηγήσεις ή να αποδείξεις. Όταν λες να ανέβω ψηλά στην πυραμίδα θα μου δώσεις εξήγηση τι εννοείς αλλιώς θεωρώ ότι όλα γίνονται για δημιουργία εντυπώσεων και για σκοπούς που ξέρεις εσύ και εμείς θα ανακαλύψουμε στην πορεία.

Δεν συνηθίζω να αφήνω τέτοιες δηλώσεις στην τύχη τους γιατί η εμπειρία μου λέει ότι ως επί το πλείστον όποιος δεν εξηγεί και αφήνει υπονοούμενα απλά δεν έχει τι να πει. Δεν χρειάζεται καν να επισημάνεις το επί το πλείστον που έγραψα, το post σου περιλαμβάνεται σ΄αυτό.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zagreas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
153 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 11:26:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zagreas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος zagreas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτό που ξέρω είναι όταν ΕΓΩ κάνω ένα πάρτυ θέλω να έχω το δικαίωμα να επιλέγω ποιους θα καλέσω σπίτι μου... έτσι για να μην ξεχνάμε και τα δικαιώματα των εμπνευστών του χώρου που ίσως κάπως αλλιώς το φανταστήκανε και κάπου αλλού τους το οδηγήσαμε...

Καλο ειναι να λεμε ομως και του ..στραβου το δικιο.

999Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zagreas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
153 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 11:48:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zagreas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος zagreas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Όταν λες να ανέβω ψηλά στην πυραμίδα θα μου δώσεις εξήγηση τι εννοείς

Eνα απλο λογοπαιχνιο με βαση το ονοματακι σου ειταν φιλε μου.

Αλλοστε το κρυο ΧΟΥΜΟΡ μονο με κρυο ΧΟΥΜΟΡ αντιμετωπιζεται.

quote:
Zagrea τι να πω για όσα έγραψες και το κοινό μυστικό. Όποιος κατάλαβε το κείμενο και τις συνδέσεις που έγιναν μου εξηγεί και εμένα.

999Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 12:15:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΣΥΓΧΥΣΗ ΛΕΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ...ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.
ΗΛΠΙΖΑ ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ -ΕΔΩ- ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ, ΄Η ΕΣΤΩ ΜΕΓΑΛΕΣ...ΧΛΩΜΟ...
ΠΟΛΛΟΙ ΕΝΟΧΛΟΥΝΤΑΙ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ. ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΗΤΟΙ ΚΑΙ ΦΑΙΔΡΟΙ...ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΠΕΡΝΩ. ΕΥΚΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!
ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΖΗΤΩ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ ΚΙ ΟΙ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ, ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΤΟΥΣ ΜΑΣ ΛΕΙΠΟΥΝ. ΚΥΡΙΩΣ Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΤΜΑ...
ΠΟΛΛΟΙ ΜΑΓΚΕΣ ΜΕ ΠΑΤΕΡΙΤΣΕΣ ΨΥΧΙΚΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΕΝΟΧΛΟΥΝΤΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝ...ΓΙΑΤΙ;
ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΞΑΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΑΤΟΜΑ. Η ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΝΤΙΚΗ ΑΓΑΠΗ...
ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ; ΑΠΟΡΩ. ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΚΩ...;
ΑΣ ΓΑΒΓΙΖΟΥΝ ΟΣΟ ΘΕΛΟΥΝ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΟΙ ΦΟΛΕΣ.

ΕΔΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΙ ΑΜΕΣΗ ΛΥΣΗ.
ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΙΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ. ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΑΝΑΣΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΕΙΡΗΝΙΚΑ.
ΕΝΟΧΛΟΥΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΥΠΑΡΞΗ ΣΤΗΝ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΤΣΟΥΖΕΙ; ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΙΩΔΙΟ.
ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.ΜΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΟΡΑΣΗ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΘΑΜΠΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΞΑΙΣΙΑ.

ΜΕΛΤΕΜΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...

ΓΙΑΤΙ Η ΖΩΗ ΚΑΝΕΙ Τ΄ΑΗΔΟΝΙΑ ΚΟΡΑΚΙΑ;
ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ...


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 12:46:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΧΤΙΖΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 13:01:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΧΤΙΖΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ...




ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ...
ΟΙ ΣΤΟΧΑΣΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΙΔΑΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΓΟΝΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ,
ΑΚΟΜΑ ΜΕΝΩ ΑΝΘΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΩ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΟ.
ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ...
ΜΥΣΤΙΚΟΙ ΔΙΕΞΟΔΟΙ
ΣΤΑ ΙΣΑΛΑ ΤΩΝ ΒΡΑΧΩΝ...
ΑΔΥΝΑΤΑ ΣΗΜΕΙΑ,
ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΕΙΣΔΥΟΥΝ
ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΟΥΝ ΤΟ ΥΨΗΛΟΤΕΡΟ ΦΩΣ...
ΗΡΩΙΚΕΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ...
ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ...
ΠΥΡΑΚΤΩΜΕΝΗ Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ.
ΚΑΙ ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΝΑΛΛΑΣΣΟΜΕΝΩΝ ΕΠΙΔΙΩΞΕΩΝ.
ΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΖΩ.
ΑΓΑΠΩ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ.
ΚΙ Η ΑΚΑΤΑΛΥΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΛΑΜΨΗΣ ΤΟΥΣ.
ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ. Η ΝΗΝΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑΝΑΤΟΣ.



ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zagreas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
153 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 14:04:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zagreas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος zagreas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΧΤΙΖΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ...

Aυτο μαλλον εδω θελεις να το κολησεις.

quote:
Αυτό που ξέρω είναι όταν ΕΓΩ κάνω ένα πάρτυ θέλω να έχω το δικαίωμα να επιλέγω ποιους θα καλέσω σπίτι μου... έτσι για να μην ξεχνάμε και τα δικαιώματα των εμπνευστών του χώρου που ίσως κάπως αλλιώς το φανταστήκανε και κάπου αλλού τους το οδηγήσαμε

Oντως αυτο σηκωνει πολυ συζητηση.

999Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 15:01:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΧΤΙΖΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ...

ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΧΑΛΑΝΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ...

Bλέπεις το νόμισμα αν και το ίδιο έχει 2 πλευρές...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 16:24:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Allzzaro όσον αφορά το stop που λες μην είσαι τόσο σίγουρος ότι κανένας δεν έχει προσπαθήσει. Το θέμα είναι κατά πόσο ο άλλος μπορεί να ακούσει, εσύ απλώς μπόρεσες.

Eχεις δίκιο pyramid.
Συνέβη ομως το εξής.
Οταν βλέπω να διαγράφονται μέλη.. οι λεγόμενοι ``αλεξιπτωτιστές``
δηλαδή... αυτοί που μπαίνουν μόνο και μόνο για να δημιουργήσουν σύγχιση.. μου ήταν αδιάφορο.
Οταν ομως έβλεπα να διαγράφονται μέλη που συζητώ μαζί τους 3 χρόνια.. παρακολουθούσα με ανησυχία την ολη κατάσταση και στο τέλος μου κοβόταν η ανάσα με την απενεργοποίηση.
Βέβαια η απενεργοποίηση ήταν αναμενόμενη μετα απο κόντρες και σκληρές κουβέντες.
Με την galadriel και την ATMA oμως.. ούτε σκληρές κουβέντες αντάλαξαν ούτε ιδιαίτερες κόντρες υπήρξαν.
Αν υπήρχαν ιδιαίτεροι λόγοι τους οποίους αγνοώ ζητώ συγνώμη.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 16:31:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Zagreas ωραίος ο τρόπος που χρησιμοποίησες για να αποφύγεις την συζήτηση αλλά διακρίνεται. Αντιλαμβάνομαι την δυσκολία σου να εξηγήσεις και λέω απλώς την επόμενη φορά να είσαι πιό προσεκτικός στις δηλώσεις σου.

Δεν είμαι φίλος αλλά φίλη.

allzzaro μου δεν ξέρω τίποτα για ιδιαίτερους λόγους, αναφέρθηκα μόνο στο θέμα της προσπάθειας για ηρεμία.

Edited by - pyramid on 28/01/2006 16:34:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 16:42:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
zagreas:
quote:

quote:

zagreas νομίζω οτι αν οχι ακατόρθωτο .. πολύ δύσκολο.. να επανεργοποιηθούν ολα τα διαγραμμένα μέλη .. και χωρίς όρους

Alzaro σε ενα φορουμ εσωτερισμου πρεπει να ..περισευει η συνχωρηση
και η συγνωμη.

quote:
Zagrea τι να πω για όσα έγραψες και το κοινό μυστικό. Όποιος κατάλαβε το κείμενο και τις συνδέσεις που έγιναν μου εξηγεί και εμένα.

Δεν πειραζει, οταν με το καλο ανεβεις και συ ψηλα στην ..πυραμιδα,
θα καταλαβεις.

Morent11 τι να σου πω.
Συνηθως εχω την πρωσοπικη μου συντονιστρια την Αmaglia!!
Αλλα εσυ μας ..παρασυντονισες!!!

Την καλημερα μου.

999


Ίσως ο συντονιστής που θα έπρεπε να μας συντονίζει πρώτα απ' όλους τους άλλους, αγαπητέ μου zagreas, να είναι ο ίδιος μας ο εαυτός.
Αλλιώς χάνεται το μέτρο μας....

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 18:18:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Alzaro σε ενα φορουμ εσωτερισμου πρεπει να ..περισευει η συνχωρηση και η συγνωμη.

DI είναι η δεύτερη φορά που το ακούω αυτό σήμερα.
Για να το λές..

Βέβαια μου θυμίζει .. ο Θεός συγχωρεί .. εγώ οχι...

Μα DI εδώ συγχωρεί ο Μεγαλοδύναμος... δεν θα συγχωρεί ενα φόρουμ εσωτερισμού.. ενα φόρουμ που απαρτίζεται απο εσωτεριστές.. απο ανθρώπους που έχουν εξειδικευμένη αντίληψη , απο ανθρώπους φωτισμένους, απο ανθρώπους ανωτέρου πνευματικού επιπέδου.

Και στο κάτω κάτω .. δεν ζητησε κανείς να συγχωρεθεί.. για τις αμαρτίες του.. το λογαριασμό του ζήτησε...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 18:34:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
allzzaro μου δεν ξέρω τίποτα για ιδιαίτερους λόγους, αναφέρθηκα μόνο στο θέμα της προσπάθειας για ηρεμία.

pyramidula... και εγώ δεν ξέρω αν υπάρχουν ιδιαίτερη λόγοι.
Δεν ξέρω ομως τι με πιάνει με αυτές τις απενεργοποιήσεις..
Εχω την εντύπωση οτι κάνουν πολύ καλό στο forum αλλά κάνουν πολύ κακό στην υγεία μας..

Μπορώ να εχω ενα τσιγαράκι παρακαλώ..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Γελαστη Πορδιτσα
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2006, 09:33:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Γελαστη Πορδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αξιολάτρευτη Αμαλιτσα,

Όλοι περιμένουν με αγωνιά την θέση του Αδμιν μας, όχι φυσικά η γελαστή πορδιτσα.

Για αυτήν η ζωή είναι πλούσια σε ομορφιά, ειδικά όταν γνωρίζεις πώς να γεμίζεις την καρδιά σου με αυτή.

Αν οι άνθρωποι, (αυτοι που είναι φτωχοί μέσα τους) το καταλάβαιναν, δεν θα αρνιόντουσαν τόση ομορφιά που πλουσιοπάροχα υπάρχει. Δεν θα κλινόντουσαν στα φτοχωστενακια του μυαλού, που αρνείται την αγάπη, και τα Νικ στους κατόχους τους.

Διάβασα γλυκιά μου, μια φράση σου το πρωί, (αν είναι αγάπη, θα λάμψει), και μιας και γνωρίζεις το πόσο σε αγαπώ, σκέφτηκα να σου γράψω.

Γλυκιά μου διαχειρίστρια, εσύ που καταφέρνεις τα πάντα, αγάπη δεν είναι ότι μέχρι τώρα έμαθες, για τον απλό λόγο, ότι έμαθες, το πολύ να το επαναλάβεις με παχιά λόγια και άλλες συροποκουβεντες για ακόλουθους.

Η αγάπη αμαλιτσα μου είναι επικίνδυνη, και είναι ο κίνδυνος που θα φέρει μέσα σου επανάσταση (από τις σαχλαμάρες), θα φέρει ολική ευτυχία.

Πόσο λίγοι είναι ικανοί για αγάπη, πόσο λίγοι την θέλουν, ρίξε μια μάτια γύρω σου, κοίταξε τους ανθρώπους ίσα στα μάτια, ακόμα και στο εργαστήρι.

Οι περισσότεροι αγαπάνε μέσα από σχέσεις, υπό όρους, καταντώντας την αγάπη εμπορεύσιμη.
Έλα στη συνάντηση να σου δώσουμε πίσω το ΝΙΚ

Μα η αγάπη γλυκιά μου, δεν είναι εμπορεύσιμη.

Όταν δεν φοβάσαι, γιατί δεν φοβάσαι τίποτα και κανένα, κανένα απολύτως κίνδυνο, δεν έρχεται λάμψη, μα μια κατάσταση που δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, θες φλεγόμενη, η την θες πλατιά σαν ποτάμι? το ίδιο κάνει, δίνει νερό σε κάθε άνθρωπο, και τίποτα δεν την βρωμίζει. Πάντως δεν είναι Η Λάμψη γλυκεία μου, που έρχεται και φεύγει και αρμόζει σε φοβούμενες πιστό σαρδέλες! Ναι ναι, αυτούς που τραγουδάνε μια φορά το χρόνο,….Είδαμε το φως το αληθινό…

Σε αγαπώ, και το γνωρίζεις!

Η γελαστή πορδιτσα σου!

Edited by - Γελαστη Πορδιτσα on 29/01/2006 09:40:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2006, 10:54:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Μπορώ να εχω ενα τσιγαράκι παρακαλώ..Φτου κακά!!!

΄Οχι φιλαράκι ποτέ. Χαλάει το δέρμα, προκαλεί ένα σωρό προβλήματα. Κακογερνάει. Μακριά από εμάς. ΄Αστο το ρημάδι
ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=.


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2006, 10:56:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Μα η αγάπη γλυκιά μου, δεν είναι εμπορεύσιμη.



Σε χειροκροτώ. Τα είπες, [ή μάλλον όχι...ΤΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΟΛΑ...]
ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΣ ΡΕ ΘΗΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 9 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy