ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Ας γίνει μιά καλή αρχή...Πρόταση ψυχής...Κι αν κλειδωθεί το θέμα χαλάλι...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 9
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 14:42:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου trollάκι...

Δε μου λες, ήσουν πάντα έτσι ή "ήπιες" κάτι τελευταίως και σε "χάλασε";

Α, και θα χαρώ να τα πούμε φυσικά...Ξέρεις, σε αντίθεση με όσους πιστεύουν ότι η βλακεία είναι αήττητη, προσωπικά με διασκεδάζει αφάνταστα! ΕΙΔΙΚΑ η βλακεία εκείνων που νομίζουν ότι είναι εξυπνότεροι απ' όλους!...Ναι...Ταυτίσου ελεύθερα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 16:19:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

gretel
κι όμως τέθηκε ένα εκβιαστικό θέμα γιατί προσωπικά το βρήκα εκβιαστικό.
Έρχεσαι στην συνάντηση αλλιώς η προσωρινή απενεργοποίηση μεταμορφώνεται σε διαγραφή.
Τι είναι αυτά τα πράγματα;
Είμαι άνθρωπος και όχι σκυλάκι.

Τιμωρήθηκα με απενεργοποίηση και θα ξανατιμωρηθω επειδή δεν κάνω αυτό που δεν είμαι υποχρεωμένος να κάνω;

Ντροπή.
Αν βρίσκεις την ντροπή υπερβολή περίμενε να δεις την συνεχεία.
Αν θεωρείς ντροπή την συστηματική αδιαφορία περίμενε να δεις την συνεχεία.

Το πρόγραμμα μου;
Κάποια στιγμή που θα βολεύει και τις δυο πλευρές.
Έως τότε θα παραμείνουμε απενεργοποιημένοι;
Φυσικά και θα παραμείνουμε απενεργοποιημένοι.

Το θέμα είναι πως κάποιοι αδιαφορούν παντελώς για τα μέλη και ασχολούνται με αλλά πράγματα.

Αν τους ενδιέφερε η εικόνα του forum θα συζήτησαν πολλά πράγματα όμως το forum μάλλον τους είναι αδιάφορο.




"Το βρήκες εσύ προσωπικά εκβιαστικό"
Γιατί αποκλείεις το γεγονός ότι μπορεί να κάνεις λάθος και να το είδες έτσι ενώ δεν είναι έτσι?

try to see from a differend angle

Είναι μεγάλη υπόθεση να μπορείς να μπεις στη θέση του άλλου και να φανταστείς πώς είναι τα πράγματα από τη δική του οπτική γωνία.

Τώρα αυτό που λές "αν βρίσκεις τη ντροπή υπερβολή περίμενε να δεις τη συνέχεια..." δεν το κατάλαβα, τί να περιμένω να δω δηλαδή?

Όπως δεν καταλαβα το "κάποιοι ασχολούνται με άλλα πράγματα και δεν τους ενδιαφέρουν τα μέλη... αν τους ενδιέφερε η εικόνα του φορουμ...." δεν μπορώ να φανταστώ τί εννοείς, ομολογώ δεν κατάλαβα τίποτα.

Στα μηνύματα στον D.Incubus αναφέρεσαι στις προσωπικές συναντήσεις και πώς το βλέπει να ζητείται από την Ατμα να κατέβει στην Αθήνα.

Εγώ θα αναρωτηθώ "Αν η Ατμα ήταν στην Αθήνα θα είχε πρόβλημα να έρθει σε μια συνάντηση?" "Θα ζητούσε να μάθει λεπτομερώς ποιοι θα ήταν στη συνάντηση?" "Αν παρεβρισκόμουν εγώ ή ο Ντάινγκ Ι. που δεν μας ξέρει θα είχε πρόβλημα?"

Κάπου αλλού μιλάς για τον εντόραμα και τα ζαρζαβατικά του.
Ελά φίλε μου τώρα. Λες να τα έβαλε με τελείως αθώα πρόθεση έτσι για χαβαλέ και να παρεξηγήθηκε? Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας, η αντιστοιχία ήταν πλήρης και αυτό που ήθελε να εννοήσει ΦΩΝΑΖΕ.

ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ
ΓΚΡΕΤΕΛ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 18:22:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά τι γίνεται εδώ..??

Ολος ο καλός κόσμος εδώ είναι??

Ας γίνει λοιπόν μια καλή αρχή.
Προτείνω να γίνει μια συνάντηση.. στο Μοναστηράκι.. ώστε να λυθούν οι διαφορές ολων. Πρόσωπο με πρόσωπο.. και μετά.. πάμε για σουβλάκια..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 18:33:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Που είσαι Μάνο φιλαράκι που πρωτοστατούσες στις συναντήσεις και στην οργάνωση αυτών;

Aλήθεια που χάθηκε ο Μάνος.. ??
Πρέπει οπωσδήποτε να κανονισθεί συνάντηση.. Μάνοοοοοοοο Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 19:25:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλού κακού αν χρειαστείτε τίποτα όπλα κράνη παλάσκες διαθέτω σε καλές τιμές.
Εκτός από εξαρτήσεις διαθέτουμε και τον καλύτερο φορητό οπλισμό ανατολικού και δυτικού μπλοκ , με διάφορες μάρκες από σφαίρες όλων των διαμετρημάτων…
Τα τεθωρακισμένα μας τα μπλόκαραν στο τελωνείο δυστυχώς….

Οι καλύτερες τιμές στην αγορά διότι είμαστε εισαγωγείς οι ίδιοι.

Για μέλη του esoterica.gr (πάνω από 666 μηνύματα) ειδικές προσφορές στα καλάζνικοφ , τιμαί κόστους…

Για περισσότερες πληροφορίες crete@rmy.rizitis

NO Ergot,NO psilocybin

NO amanita muscaria...
JUST LOVE

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 19:41:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλού κακού αν χρειαστείτε τίποτα όπλα κράνη παλάσκες διαθέτω σε καλές τιμές.

Mπάαα!! Οταν βρεθούνε τέτ-ατέτ.. να δείς γελάκια και φιλάκια..
Και που να δείς οταν θα έρχονται.. τα μεζεκλίκια..
Και μετά οι μπυρίτσες...

Λοιπόν είσαστε..?? Σκεφθείτετο.. είναι η μοναδική ευκαιρία.. να μερακλώσουμε τον admin.. και να ενεργοποιήσει ολα τα απενεργοποιημένα μέλη...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 20:07:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαι μετά τα σουβλάκια και τις μπυρίτσες.. κατευθείαν στο ``χορευτικό εργαστήρι``.. χεχε..
Εκεί θα με απολαύσετε .. θα σας παίξω φίνο μπαγλαμά.. και μία μία .. ολες οι ``μεγάλες κυρίες του esoterica `` θα χορέψουν.. ``διαλογιστικό καρσιλαμά``...!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 20:38:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dying_Incubus
Για να ξεκαθαρίσουν λίγο τα πράγματα:
Δεν παραποίησα τίποτα από τα πράγματα που είπες.
Αν έγινε κάτι τέτοιο θα έγινε από κακή επικοινωνία.

Η αλήθεια είναι πως δεν απέφυγες κανένα ερώτημα.
Πρέπει να καταλάβεις πως δεν κάνω ερωτήσεις για να υπονοήσω κάτι.
Κάνω ερωτήσεις για να λύσω κάποιες απορίες που εμφανίζονται στην πορεία των συζητήσεων.

Όταν δεν με καλύπτει κάποια απάντηση επαναλαμβάνω την ερώτηση.
Σχετικά με τους ανθρώπους που θα είναι παρόντες στην συζήτηση μου απάντησες πως θα είναι συνεργάτες του forum.

Εγώ σε είχα ρωτήσει πως είναι δυνατόν να υποθέτεις για το κλίμα μιας συζήτησης από την στιγμή που δεν ξέρεις ποιοι θα είναι εκεί.

Το ξέρω πως θα είναι συνεργάτες του forum αλλά δεν γνωρίζω ποια θα είναι αυτά τα άτομα.
Υποθέτω ότι δεν παραποίησα κάτι που είπες αι ο λόγος που σου έκανα την ίδια ερώτηση ήταν επειδή δεν είχες καταλάβει τι ακριβώς σε ρωτούσα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 20:51:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όταν στην συζήτηση που είχαμε για τα μέλη που θα είναι στην ιδιωτική συζήτηση μου γεννήθηκε η απορία αν είχες πάρει ποτέ μέρος σε τέτοιες συζητήσεις απέφυγες να μου απαντήσεις.

Την απάντηση που μου έδωσες ομολογώ πως δεν την περίμενα.
Ούτε ναι ούτε όχι.
Ένα όχι θα ήταν αρκετό και δεν θα είχα κανένα λόγο να αμφισβητήσω την απάντηση σου.
Ένα ναι όμως ξέρεις τι σημαίνει;

quote:
Κι όταν αναφέρομαι στο κλίμα και τα άτομα της συζήτησης αυτής σημαίνει οτι γνωρίζω τα άτομα και το αν επιθυμούν έναν πολιτισμένο διάλογο ή όχι.

Από την στιγμή που γνωρίζεις τα άτομα σημαίνει πως γνωρίζεις και τους ανθρώπους που θα λάβουν μέρος στην συζήτηση.


Συγνώμη αλλά μέχρι πριν λίγες μέρες ήσουν ένα απλό μέλος.
Πως είναι δυνατόν να ξέρεις τους ανθρώπους που θα λάβουν μέρος ενώ δεν έχουν γνωστοποιηθεί τα ονόματα τους;
Ήξερες εσύ που ήσουν εκτός γεγονότων και δεν ήξερα εγώ;


Μου λες πως δεν είναι της αρμοδιότητας μου να ξέρω αν πήρες μέρος ή όχι σε κάποια ιδιωτική συζήτηση.
Αν έχεις πάρει μέρος με ενδιαφέρει.

Ξέρεις τι σημαίνει να έχεις πάρει μέρος σε τέτοιου είδους συζητήσεις και να με συμβουλεύεις να πάρω μέρος σε μια τέτοια συζήτηση ενώ κρατάς κρυφό το γεγονός της παρουσίας σου σε αυτές;
Αν παραποίησα κάτι να μου πεις τι παραποίησα για να το συζητήσουμε.

Σημασία έχει πως δεν απενεργοποιήθηκα για την περίοδο της λάσπης αλλά για κάτι αόριστο.
Άγνωστος τόπος συνάντησης.
Άγνωστοι οι άνθρωποι που θα πάρουν μέρος.
Άγνωστα τα πράγματα που θέλουν να συζητηθούν.

Συγνώμη όμως από την στιγμή που αυτό το θέμα έχει σχέση με εμένα δεν θα έπρεπε να ξέρω κάποια πράγματα;
Ούτε ένα email δεν έχω λάβει.
Τίποτα.
Πάντως για σκυλάκι μια χαρά τον χειρίζομαι τον υπολογιστή.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 20:55:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν υπάρχει τιμωρία;
Από την στιγμή που απενεργοποιήθηκα σημαίνει πως τιμωρήθηκα.
Αυτό είναι η τιμωρία.

Το έγκλημα ας μην το σχολιάσω γιατί το έχω αναλύσει αρκετές φορές.

Γιατί με ρωτάς για ποιο έγκλημα και τιμωρία;
Γιατί με ρωτάς για φανταστικές καταδιώξεις;

Η απενεργοποίηση μου είναι αποτέλεσμα φαντασίας;

Δεν απενεργοποιήθηκα με το καλημέρα;
Μπορείς να μου πεις το νούμερο του λογαριασμού που χρησιμοποιώ αυτή την στιγμή;

Δεν υπάρχουν μέλη που καταδιώκουν μέλη μέσα στο forum;

Ο λόγος που γράφω ακόμα έχει να κάνει με τον άνθρωπο.
Οποίος ξέρει τι σημαίνει να είσαι άνθρωπος ξέρει και τον λόγο που γράφω.

Σχετικά με την ΑΤΜΑ μάλλον είχαμε άλλη μια κακή επικοινωνία.
Η απάντηση σου όμως με κάλυψε.
Ένα email θα ήταν αρκετό.

Εννοείται πως δεν μου πέφτει λόγος και δεν μπορώ να κρίνω την αντίδραση της ΑΤΜΑ.
σε γενικό επίπεδο και όχι μόνο επειδή απουσιάζει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 21:20:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν παραδειγματίζεσαι από την Avallon που στην πρώτη σελίδα που μίλαγε για ζευγάρια του esoterica (άσχετα αν κομψά παρέλειψε να διευκρινίσει ποιοί γνωρίστηκαν μέσα από τις σελίδες μας και ποιοί όχι), δεν αναφέρθηκε στην "κορυφαία" σχέση:

Εκτός τόπου και χρόνου σχόλιο... να θυμίσω ότι ΕΓΩ δεν αποδοκίμαστα ούτε τις σχέσεις αυτές ούτε καμμία άλλη εδώ μέσα οπότε το σχόλιο είναι ΚΑΙ άστοχο...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
TheChosenNone
Μέλος 1ης Βαθμίδας


110 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 21:31:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TheChosenNone  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν υπάρχουν μέλη που καταδιώκουν μέλη μέσα στο forum;



Mία βδομάδα τώρα αυτό παρακολουθούμε.Μέλη που υβρίζουν,χλευάζουν και υπονομέυουν άλλα μέλη κατ'εξακολούθηση.Είδες εσύ καμμία προειδοποίηση;Kαμμία τιμωρία;

Ελπίζω η απάντηση του Αdmin να μην αργεί.
Γιατί όπως όλοι βλέπουμε γίνονται διάφορες προσπάθειες για εκτροχιασμό της συζήτησης.

Να στε καλά όλοι.

Υ.Γ:Αvallon αυτό που λ;eς είναι αλήθεια.Το θυμάμαι και εγώ.

Edited by - TheChosenNone on 24/01/2006 21:37:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 21:45:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ostria
Εάν τους ενδιέφερε το forum θα έλυναν το θέμα όσο πιο γρήγορα γίνεται και δεν θα άφηναν να γίνεται αυτό που γίνεται.
Είναι δυνατόν να υπάρχουν δυο admin και κανένας να μην παίρνει μέρος στην συζήτηση;
Εάν δεν προλαβαίνουν μπορούν να φτιάξουν 10 admin.

Εγώ θα αναρωτηθώ για αυτό που ισχύει.
Η ΑΤΜΑ είναι Θεσσαλονίκη.
αν θα ήταν εδώ και το τι θα έκανε είναι προσωπικό της θέμα και εμείς περισσεύουμε.

Το θέμα είναι πως βλέπει ο καθένας τα πράγματα.
Εάν εσύ βλέπεις ερωτικά δυο μελιτζάνες είναι θέμα οπτικής γωνίας..
Τιμωρήθηκε για αυτούς που είδαν ερωτικά δυο μελιτζάνες.
Δεν αθωώθηκε για αυτούς που είδαν δυο μελιτζάνες.


Οι ψευτοηθικοι άνθρωποι με κάτι τέτοια καταπιάνονται.
Δεν είχα δει κάποιον να διαμαρτύρεται.
Το παράξενο είναι πως δεν ενοχλεί κανέναν διαχειριστή τα πρόστυχα και γεμάτα σεξουαλικά υπονοούμενα ανεκδοτακια που κυκλοφορούν στο θέμα με τα ανέκδοτα.
Αν θυμάμαι καλά και η Αμαλία έχει πει μερικά τέτοια ανεκδοτακια.

Δεν ανέφερα τυχαία τις μελιτζάνες.
Ούτε τότε αλλά ούτε και τώρα διαμαρτυρήθηκε κάποιος.
Ούτε τότε υπήρξε κάποια αξιόλογη δικαιολόγηση της τιμωρίας αλλά ούτε και τώρα.
Ούτε τότε υπήρξε διάλογος αλλά ούτε και τώρα.
Ουρανοκατέβατη τιμωρία τότε το ίδιο και τώρα.

Τι σύμπτωση.
Υπάρχουν πολλά κοινά σημεία.

Στην πορεία θα μιλήσω για την ηθική και τα πράγματα που γίνονται στο όνομα της.
Το ότι δεν κατάλαβες έχει να κάνει με μια μικρή λεπτομέρεια.
Ακόμα δεν έχω πει αυτά που πρέπει να ακουστούν.

ριζιτη Πόσο τα έχεις τα PΚT;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 22:01:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν τα είπε η Οστρια εγώ τα είπα αυτά οπότε υποθέτω ότι η απάντηση απευθύνεται σε μένα.

Αγαπητέ μου δεν κατάλαβες ότι το θέμα δεν ήταν οι μελιτζάνες αλλά αυτό που ήθελε να πει. Το κλειδί δεν ήταν ουρανοκατέβατο κάθε άλλο.

Τελος πάντων ας μην ασχολούμαστε με μέλη που δεν είναι παρόντα.

Ποιοι άγνωστοι θα είναι βρε δρακοντοκαβαλλάρη τους περισσότερους τους γνωρίζεις διαδυκτιακα και έχεις συνομιλήσει μαζί τους.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 22:58:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χεχεχε ας μην αρχίσουμε να μπερδευόμαστε μεταξύ μας! (πάντως ξανθιές και οι δύο μας κάτι κοινό έχουμε! )

Εμένα εκείνα τα ζαρβατικά μου άρεσαν. Βέβαια έτσι όπως δεν έχουμε μέτρο, το ένα θα έφερνε το άλλο και στο τέλος θα γινόταν σεξουαλικό μπάχαλο-υπονοούμενο.

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2006, 23:42:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

χεχεχε ας μην αρχίσουμε να μπερδευόμαστε μεταξύ μας! (πάντως ξανθιές και οι δύο μας κάτι κοινό έχουμε! )

Εμένα εκείνα τα ζαρβατικά μου άρεσαν. Βέβαια έτσι όπως δεν έχουμε μέτρο, το ένα θα έφερνε το άλλο και στο τέλος θα γινόταν σεξουαλικό μπάχαλο-υπονοούμενο.

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-


Αντε και ένα φρουτάκι για να γλυκαθούμε και λίγο γιατί οι μελιτζανες δε μου αρέσουν


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zander
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 00:55:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zander  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα, το πως καταφέρατε και μπλέξατε τα φαγιά μέσα στο topic...
Παρόλα αυτά και εγώ πάντα σχετικός με την συζήτηση ορίστε!!!

Και για χώνεψη..

Εύχομαι την ώρα που βλέπετε αυτές τις εικόνες να είστε σε δίαιτα!!
Είμαι κακός? Το ξέρω..


Δώσανε την πολύτιμη ζωή τους για 1002 λόγους.Κανένας από αυτούς όμως δεν ήταν δικός τους...

Edited by - Zander on 25/01/2006 01:01:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 01:45:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
gretel
ΣΥΓΝΩΜΗ...ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΣΚΕΨΕΩΝ ΣΟΥ...ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ.

quote:
Αγαπητέ μου δεν κατάλαβες ότι το θέμα δεν ήταν οι μελιτζάνες αλλά αυτό που ήθελε να πει.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΙ Ή ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ;
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ.
ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΨΥΧΙΚΟ ΣΟΥ ΚΟΣΜΟ...

TheChosenNone

quote:
Ελπίζω η απάντηση του Αdmin να μην αργεί.
Γιατί όπως όλοι βλέπουμε γίνονται διάφορες προσπάθειες για εκτροχιασμό της συζήτησης.

ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΛΟΓΙΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΟΓΙΑ ΟΤΑΝ ΣΧΟΛΙΑΖΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ADMIN...ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ.

ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ...

quote:
Ποιοι άγνωστοι θα είναι βρε δρακοντοκαβαλλάρη τους περισσότερους τους γνωρίζεις διαδυκτιακα και έχεις συνομιλήσει μαζί τους.

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zagreas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
153 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 09:48:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zagreas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος zagreas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
zagrea, έχουμε συναντηθεί??

OXI

quote:
Σου έχω δώσει το δικαίωμα να αναφέρεις προσωπικά μου δεδομένα??

Το οτι εισαι το ..κορυφαιο μελος ΓΚΟΛΦΟ και αγωνιζεσαι για τα 6464 μυνηματα σου ολοι το καταλαβαν.
Και μολις το επιβεβαιοσες.

quote:
Δεν παραδειγματίζεσαι από την Avallon που στην πρώτη σελίδα που μίλαγε για ζευγάρια του esoterica (άσχετα αν κομψά παρέλειψε να διευκρινίσει ποιοί γνωρίστηκαν μέσα από τις σελίδες μας και ποιοί όχι), δεν αναφέρθηκε στην "κορυφαία" σχέση:

Admin (Μιχάλη ή arzuna) και amalia??


Εμεις ειμαστε μεταξυ του αστερισμου του Ωριωνα και Κασιοπης!!!
Εσυ σε ποιο γαλαξια εισαι χαμενη??


999Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 10:17:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Nα νευριάσω που μου βάζετε ζαρζαβατικά και φωτογραφίες με φραουλίτσες:
Χμμμ!!!
Μη μου ρεζιλευτεί το θέμα. Χαθήκατε μετά...
ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=
Kαλοί μου συντονιστές αφείστε με να γράψω δυό λογάκια στην angi...
Tην καλή λαμπρή εσωτερίστρια. Που αφήνει υπονοούμενα του τύπου: Τι πίνετε. Να της διευκρινήσω.

ANGI,

Εύχομαι σύντομα να μάθεις ορθογραφία...
Να γράφεις σωστά τις λέξεις και να κατανοείς κι αυτά που οι άλλοι γράφουν χωρίς να τους θίγεις. Μας ΕΘΙΞΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ...

Ο ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΑ
ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΑΡΕΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΕΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ,
ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΚΑΚΩΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΚΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΠΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΤΟΥΣ.
ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΚΑΚΙΑ
ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΛΑΜΠΡΗ ΜΟΥ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΕΙ ΚΑΙ Η ΕΝΟΧΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΘΕΙ...
ΤΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΜΩΣ...
ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΧΝΑ-ΠΥΚΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟ ΤΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ.
ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑΚΕΥΑΖΩ ΒΟΤΑΝΑ ΚΑΙ ΦΙΛΤΡΑ...
ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΥΛΙΚΑ ΜΕ ΣΩΣΤΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ. ΜΕ ΕΛΕΓΑΝ ΜΑΓΙΣΑ ΟΧΙ ΠΟΥ ΚΑΡΔΙΕΣ ΡΑΓΙΣΑ ΠΟΥ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΑ.

ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΕΞΟΧΟ ΠΟΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΗΧΑ ΤΗΝ ΒΡΟΓΧΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΤΟΝΙΑ.
ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΑΤΕΙΑ. Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ.
ΒΡΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΟΥΡΟΔΟΧΟ ΚΥΣΤΗ ΕΝΟΣ ΓΟΥΡΟΥΝΙΟΥ ΑΚΡΙΒΟΛΟΓΩ ΣΑΣ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΠΟΞΗΡΑΜΕΝΟΥΣ ΑΝΘΟΥΣ ΛΥΚΙΣΚΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΕΙΣ ΩΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ.

ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΛΟΓΙΚΗΣ ΜΥΑΛΩΝ ΚΑΙ ΜΑΛΛΙΩΝ.
ΨΙΛΟΚΟΒΕΙΣ ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΟ ΚΙ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΑΠΟ ΛΕΜΟΝΙ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΕΝΑ ΛΙΤΡΟ ΒΡΑΣΤΟ ΥΔΩΡ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΡΥΩΣΕΙ. ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ.
ΕΧΩ ΚΙ ΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΓΡΙΠΗ.
ΡΑΔΙΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΡΗ 10-30 ΓΡΑΜ.
ΣΚΟΡΔΟ 3 ΣΚΕΛΙΔΕΣ
ΚΡΕΜΜΥΔΙ ΒΟΛΒΟΣ 2- - 40 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ
ΚΑΤΙΦΕΣ ΑΝΘΗ 3-12
ΜΕΝΤΑ ΦΥΛΛΑ, 2-4 ΓΡ.
ΚΑΙ ΑΝΘΗ ΑΠΟ ΧΡΥΣΑΝΘΕΜΟ 4 - 9 ΓΡΑΜ...
ΑΚΡΙΒΟΛΟΓΩ ΣΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΠΑΝΤΩΣ. ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΨΥΧΙΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΚΛΠ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΟΗΣΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΧΩ ΑΥΤΟ.

60 ΓΡΑΜ. ΦΕΤΕΣ ΦΡΕΣΚΙΑΣ ΠΙΠΕΡΟΡΙΖΑΣ ΣΕ 1 ΛΙΤΡΟ ΝΕΡΟ ΤΗΣ ΓΑΙΑΣ, ΤΑ ΦΕΡΝΕΙΣ ΣΕ ΒΡΑΣΜΟ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΙΝΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.
ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΩΙΝΕΣ ΑΔΙΑΘΕΣΙΕΣ...

ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΦΑΓΩΝΕΣΑΙ ΤΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ.
ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΟΥΠΑ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥ...

ΩΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΥΒΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΣΕΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΗΛΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ VIA LACTEA ΘΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΙΠΑΘΗΣ. ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ.



ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 10:24:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΡΑΚΟΣΟΥΠΑ

ΑΝGI
ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΤΙ ΠΙΝΩ Η ΤΙ ΤΡΩΩ Ή ΤΗ ΡΟΥΦΑΩ. ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΡΟΥΦΑΩ. ΔΥΝΑΜΩΤΙΚΗ...
ΑΚΟΥ. ΦΤΙΑΞΕ...

3 ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙΑ ΦΡΕΣΚΑ.
ΑΚΡΙΒΟΛΟΓΩ ΜΗ ΓΕΛΑΤΕ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΩΤΙΚΗ.
2 ΦΕΤΕΣ ΤΖΙΝΤΖΕΡ ΦΡΕΣΚΟ. ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ANGI ΜΗ ΛΑΘΕΨΩ.
2 ΠΡΕΖΕΣ ΠΙΠΕΡΙ ΜΑΥΡΟ. ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ.
2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΣΚΟΥΡΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΟΓΙΑ ΣΩΣ.
1 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΚΑΡΥ ΣΚΟΝΗ
1,5 ΛΙΤΡΟ ΖΩΜΟΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ.
ΨΙΛΟΚΟΒΕΙΣ ΤΑ ΚΡΕΜΜΥΔΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ, ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΑΥΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΥΛΙΚΑ ΣΤΟΝ ΖΩΜΟ ΚΟΤΑΣ.
ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙΣ ΚΑΛΑ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΒΡΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΙΓΟΒΡΑΖΕΙΣ ΟΧΙ ΣΤΟ ΖΟΥΜΙ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΣΟΥΠΑ.
ΣΤΗ ΔΥΣΗ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑΖΟΥΝ MULLIGATAWNY. ΑΡΧΙΚΑ ΠΡΟΗΛΘΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΝΔΙΑ.
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.

ΑNGI ΤΟΛΜΗΣΕΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΑΝΟΗΤΗ ΚΑΙ ΥΠΕΡΟΠΤΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΟ ΚΙ ΕΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ.
ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=

ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΜΟΥ. ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.
ΣΕ ΕΚΑΤΟ ΜΑΧΕΣ ΕΚΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΝΙΚΕΣ.



ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 10:30:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Kαι μετά τα σουβλάκια και τις μπυρίτσες.. κατευθείαν στο ``χορευτικό εργαστήρι``.. χεχε..
Εκεί θα με απολαύσετε .. θα σας παίξω φίνο μπαγλαμά.. και μία μία .. ολες οι ``μεγάλες κυρίες του esoterica `` θα χορέψουν.. ``διαλογιστικό καρσιλαμά``...!!


θΑ ΣΑΣ ΕΡΘΩ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΕΖΕΔΕΣ ΚΑΙ ΕΞΟΧΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ. ΜΑΖΙ ΚΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ.
ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΛΥΚΟΛΟΓΟΙ.
ΒΡΕ ΠΕΙΤΕ ΝΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.

ΘΑ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ.
ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΑΙΧΜΗΡΑ ΒΕΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΓΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΥΡΙΝΟΙ ΔΑΥΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΨΟΥΝ. ΕΛΕΓΕ Ο ΣΟΦΟΣ ΚΟΜΦΟΥΚΙΟΣ.
ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗ ΒΓΟΥΝ, ΝΑ ΜΗ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΟΜΑ.
ΑΧ!!! ΑΜΑΝ!!! ΚΑΘΕ ΚΑΝΟΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟΥ ΟΜΩΣ.ΜΕΡΙΚΟΙ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ.

ΑΡΚΕΙ Η ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ...
ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙ΄ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΓΕΝΝΟΥΝ ΑΝΤΙΠΑΘΕΙΑ...


Η ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΦΤΑΝΕΙ ΚΙ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ.
Ι ΤΣΙΝΓΚ.
ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΟΝΤΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΠΑΘΩ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ-ΔΥΟ...
ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=


ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
ΜΕΡΙΚΟΙ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΙ.
ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ.
ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ.



ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 11:03:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλά τι γίνεται εδώ..??

Ολος ο καλός κόσμος εδώ είναι??

Ας γίνει λοιπόν μια καλή αρχή.
Προτείνω να γίνει μια συνάντηση.. στο Μοναστηράκι.. ώστε να λυθούν οι διαφορές ολων. Πρόσωπο με πρόσωπο.. και μετά.. πάμε για σουβλάκια..



ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ,
ΟΥΔΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΤΑΦΑΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΠΕΡΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ [ΟΛΟΛΕΥΚΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΧΙΟΝΙΖΕ ΕΞΩ],ΤΟΥ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΚΟΨΕ ΤΙΣ ΜΑΣΕΣ...ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΗΡΕΜΑ...
ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ, ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΥΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΗΣΙΜΕΥΑΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ...

Η ΔΡΑΚΟΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΗΛΩΝΕΙ ΛΥΠΗΜΕΝΗ...ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΑΓΝΟΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ. ΚΑΘΑΡΗ ΣΑΝ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΤΟΥ ΜΑΗ ΗΤΑΝΕ.
ΣΑΣ ΜΟΥΤΡΩΝΩ...
ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zander
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 12:48:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zander  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν παραδειγματίζεσαι από την Avallon που στην πρώτη σελίδα που μίλαγε για ζευγάρια του esoterica (άσχετα αν κομψά παρέλειψε να διευκρινίσει ποιοί γνωρίστηκαν μέσα από τις σελίδες μας και ποιοί όχι), δεν αναφέρθηκε στην "κορυφαία" σχέση:

Admin (Μιχάλη ή arzuna) και amalia??


Ω μα καλά, το έχετε δαγκώσει εσείς εεε??
Όσο και μεγάλη είναι η προσπάθεια την Τατιάνα δεν την φτάνει κανείς πάντως!


Δώσανε την πολύτιμη ζωή τους για 1002 λόγους.Κανένας από αυτούς όμως δεν ήταν δικός τους...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 13:50:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλη μας Αφροδιτη,
βλεπω οτι ξυπνησες με κεφια σημερα

Καλη σου μερα

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 14:03:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας...

Θα ήθελα απλά να υπενθυμίσω ότι το θέμα αυτό είναι πολύ πιο σοβαρό απ' όσο κάποιοι ενδεχομένως φαντάζονται και ότι είναι σε αναμονή μιας τοποθέτησης από τον Admin του Esoterica...

Για το λόγο αυτό, σχόλια όπως αυτό του αγαπητού μέλους Zander :

quote:
Ω μα καλά, το έχετε δαγκώσει εσείς εεε??

καλό θα ήταν να γίνονται με φειδώ ή έστω να διευκρινίζεται ο "παραλήπτης" τους προς αποφυγή παρεξηγήσεων.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 14:08:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλό μεσημέρι...
ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=
ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.
ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΟΦΟΙ;

ΕΙΠΑΜΕ ΟΙ ΣΟΦΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΑΥΜΑΖΟΥΝ
ΟΙ ΣΟΦΟΙ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΞΥΨΩΝΟΥΝ
ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΤΕΡΑ
ΚΑΙ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΝ ΤΑ ΥΣΤΕΡΑ...
ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΛΕΒΕΝΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΟΠΛΑ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΜΩΡΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΦΘΟΝΑ...
ΟΙ ΣΟΦΟΙ ΠΑΝΤΑ
ΒΑΔΙΖΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΟΥ ΤΟΞΟΥ.
ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ.
ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΕΝΟΣ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΥ ΠΟΤΟΥ,
ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΝΕΡΟ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΟΥ ΤΟΞΟΥ.

1/2 ΑΓΓΟΥΡΙ ΑΝΕΥ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΣ
8 ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΕΡΑΣΙΑ
2 ΦΕΤΕΣ ΠΕΠΟΝΙ
1 ΜΗΛΟ
1 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
2 ΦΕΤΕΣ ΛΕΜΟΝΙ
6 ΤΣΑΜΠΙΑ ΣΤΑΦΥΛΙΑ ΠΡΑΣΙΝΑ Η ΜΑΥΡΑ
4 ΜΕΓΑΛΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ
1 ΜΑΤΣΑΚΙ ΦΡΕΣΚΟΣ ΜΑΙΝΤΑΝΟΣ
ΖΑΧΑΡΗ ΑΧΝΗ.

ΑΦΑΙΡΕΙΣ ΤΑ ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΤΑ ΚΟΒΕΙΣ ΣΕ ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΙΝΤΑΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΝΑΤΑ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ 2 ΛΙΤΡΩΝ. ΤΗΝ ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΜΕ ΒΡΑΣΤΟ ΝΕΡΟ, ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΚΑΕΙΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ, ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΖΑΧΑΡΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΤΗΡΕΙΣ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ.

ΚΑΛΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.
ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΟΥ ΤΟΞΟΥ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...
ΜΗΝ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΙΑ.


ΒΡΕ angi απευθύνομαι σε σένα ΓΙΑΤΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΡΩΤΑΣ ΜΕΣ΄ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΟΧΙ ΤΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΣΤΑΣΙΑΖΕΙ ΣΥΝΑΡΠΑΖΕΙ ΝΑΙ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕ ΖΥΓΙΝΑ...
ΦΤΙΑΧΝΩ ΕΞΑΙΣΙΑ ΠΟΤΑ ΡΟΦΗΜΑΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΙ ΕΝΙΟΤΕ ΜΑΓΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΝΑ ΜΑΓΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ.
ΟΝΤΩΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΣΥΝΤΑΓΗ...


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=

Edited by - ΑΦΡΟΔΙΤΗ on 25/01/2006 14:11:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 14:12:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Kαλοί μου συντονιστές αφείστε με να γράψω δυό λογάκια στην angi...
Tην καλή λαμπρή εσωτερίστρια. Που αφήνει υπονοούμενα του τύπου: Τι πίνετε. Να της διευκρινήσω.

Δεν θα το συνιστούσα αυτό, αγαπητή μου Αφροδίτη...
Βοήθησε από την πλευρά σου κι εσύ να εκτονωθεί αυτή η ένταση και να μην συνεχιστεί άλλο αυτή η ανώφελη μεταξύ σας διαμάχη.


Αγαπητέ dragon_rider (pixeldream), νομίζω πως συνεχώς περιστρεφόμαστε γύρω από τα ίδια κι αυτό γίνεται κουραστικό.
Οπότε δεν ξέρω τι άλλο θα μπορούσα να σου πώ στο παρόν topic.
Δυστυχώς, φίλε μου, μου δίνεις την εντύπωση οτι οι απαντήσεις που ψάχνεις είναι οι απαντήσεις που θές να απαντήσουν τα ερωτήματα σου.
Δεν ξέρω λοιπόν αν δύναμαι να προσπαθώ να καλύψω άλλα σου ερωτήματα μιάς κι οι απαντήσεις έχουν ήδη δοθεί εδώ και μέρες από την πλευρά μου.

quote:
Συγνώμη αλλά μέχρι πριν λίγες μέρες ήσουν ένα απλό μέλος.
Πως είναι δυνατόν να ξέρεις τους ανθρώπους που θα λάβουν μέρος ενώ δεν έχουν γνωστοποιηθεί τα ονόματα τους;
Ήξερες εσύ που ήσουν εκτός γεγονότων και δεν ήξερα εγώ;

Όσον αφορά το κλίμα που θα επικρατεί στην συζήτηση (και που υποστηρίζω οτι θα είναι σε καλά επίπεδα) και το πως γνωρίζω τα άτομα, θα ήθελα να σε παραπέμψω στο εισαγωγικό μήνυμα του Admin στο topic που έκανε τόσο στις "Απόψεις, Προτάσεις" όσο και στα "Νέα των Forums":

Ανακοίνωση: "Καινούργιοι Συντονιστές - Dying_Incubus, pyramid"

Επειδή μάλλον δεν διάβασες το μήνυμα του (κάτι που θα έλυνε την απορία σου, σου παραθέτω την δεύτερη παράγραφο του εισαγωγικού του μηνύματος:

quote:
Καθώς η χρονική περίοδος του απαραίτητου μεταβατικού σταδίου της ουσιαστικότερης και βαθύτερης γνωριμίας με την "Ομάδα των Συνεργατών" του ESOTERICA, με τις Αρχές, τους Σκοπούς και την Δράση του, των δύο φίλων έχει πλέον λήξει και έχει καταλήξει σε μία από κοινού απόφαση, αυτοί συμμετέχουν ήδη ενεργά στη συνολική δραστηριότητα του οργανισμού ESOTERICA ως "Συνεργάτες" - "Μέλη της Συντροφιάς του ESOTERICA".


Νομίζω οτι αν διαβάσεις αυτή την παράγραφο θα καλυφθείς.

Αναφέρεις επίσης κάποια άλλα πράγματα που τα βρίσκω τουλάχιστον άτοπα:

quote:
Άγνωστος τόπος συνάντησης.
Άγνωστοι οι άνθρωποι που θα πάρουν μέρος.
Άγνωστα τα πράγματα που θέλουν να συζητηθούν.

Συγνώμη όμως από την στιγμή που αυτό το θέμα έχει σχέση με εμένα δεν θα έπρεπε να ξέρω κάποια πράγματα;
Ούτε ένα email δεν έχω λάβει.
Τίποτα.


Με συγχωρείς αλλά τι φοβάσαι, αγαπητέ μου, από αυτή την Συνάντηση?
Δεν είμαστε κανίβαλλοι, άνθρωποι είμαστε....
Φοβάσαι επειδή θα είσαι με άγνωστα άτομα και θα κάνεις ένα διάλογο?
Αλήθεια, αυτή την φοβία την είχες κι όταν πρωτοπήγες στο Γυμνάσιο ή στο Λύκειο?
Την είχες κι όταν πήγες για να βρείς μια δουλειά?
Την έχεις κι όταν βγαίνεις έξω για διασκέδαση με κάποια παρέα που δεν γνωρίζεις καλά?
Φίλε μου, μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας!
Εάν δεν θέλεις να παρευρεθείς σε μια τέτοια συνάντηση, δεν σε αναγκάζει κανείς να το κάνεις.
Αλλά γιατί περιμένεις e-mail.
Μήπως θα έπρεπε εσύ να στείλεις e-mail που ζητάς το λογαριασμό σου?
Έστειλες ένα e-mail να δείς αν μπορεί να πραγματοποιηθεί μια Συνάντηση που να βολεύει και τις 2 πλευρές?
Να ρωτήσεις ποιοί θα είναι, αφού έχεις τέτοιο πρόβλημα με το ποιά άτομα θα είναι?
Στο έχω ξαναπεί, αγαπητέ μου, και θα στο ξαναπώ.
Δε μπορείς να ζητάς να σου αποσταλλεί e-mail για αυτό το λόγο, εσύ ενδιαφέρεσαι οπότε θα έπρεπε εσύ να στείλεις ένα e-mail.
Αν φύγεις ή αν παραμείνεις το esoterica θα συνεχίσει να υπάρχει.
Όπως αν φύγω εγώ ή ο καθένας.
Δίνουμε όλοι μας το στίγμα μας στα forums αλλά αυτό θα υπάρχει χωρίς εμένα, εσένα, τον Α ή τον Β.

Κάτι άλλο...
Μου λές οτι όταν αναφέρθηκες στα γουρούνια εγώ διασκέδασα.
Επειδή όντως έχουμε πρόβλημα συννενόησης σου επαναλαμβάνω για άλλη μια φορά οτι έδωσα μια χιουμοριστική απάντηση στο χιουμοριστικό σχόλιο του allzzaro...
Δε μπορώ να επαναλαμβάνω πράγματα που έχω πεί, φίλε μου.
Σκέψου οτι είναι κουραστικό...

quote:
Πως είναι δυνατόν να ξέρεις τους ανθρώπους που θα λάβουν μέρος ενώ δεν έχουν γνωστοποιηθεί τα ονόματα τους;
Ήξερες εσύ που ήσουν εκτός γεγονότων και δεν ήξερα εγώ;


Μου λες πως δεν είναι της αρμοδιότητας μου να ξέρω αν πήρες μέρος ή όχι σε κάποια ιδιωτική συζήτηση.
Αν έχεις πάρει μέρος με ενδιαφέρει.


Και πάλι δε μπορώ να καταλάβω εσένα τι σε αφορά αν εγώ έλαβα μέρος στην συζήτηση με τον Α ή τον Β ή αν δεν έλαβα.
Δε νομίζω να είσαι ο Α ή ο Β για να σε αφορά άμεσα αυτό.
Εάν επιθυμείς τελικά να παρευρεθείς στην προσωπική συνάντηση η παρουσία μου σε αυτήν ειδικά θα πρέπει να σε απασχολεί.
Σωστά?

Κλείνοντας, δεν θα αναφερθώ για πολλοστή φορά στους λόγους της απενεργοποίησης.
Τόσες φορές το έκανα, βρε dragon_rider!
Εάν εσύ θέλεις να νιώθεις αδικημένος ή θύμα τι να σου πώ?
Όσο για την απενεργοποίηση σου με το "καλημέρα", εγώ δεν θυμάμαι να έγινε αυτό ούτε με τον λογαριασμό pixelnightmare ούτε με τον τωρινό.
Αντιθέτως, και στις 2 περιπτώσεις έχεις πεί αρκετές καλημέρες...
Καλό σου απόγευμα, φίλε μου!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 14:16:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γεια σας...

Θα ήθελα απλά να υπενθυμίσω ότι το θέμα αυτό είναι πολύ πιο σοβαρό απ' όσο κάποιοι ενδεχομένως φαντάζονται και ότι είναι σε αναμονή μιας τοποθέτησης από τον Admin του Esoterica...

Για το λόγο αυτό, σχόλια όπως αυτό του αγαπητού μέλους Zander :

quote:
Ω μα καλά, το έχετε δαγκώσει εσείς εεε??

καλό θα ήταν να γίνονται με φειδώ ή έστω να διευκρινίζεται ο "παραλήπτης" τους προς αποφυγή παρεξηγήσεων.



ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΕΔΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΛΟ. ΦΟΡΑΩ ΚΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΑΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΧΙΟΝΙΑ ΤΟΥΤΟ...
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ. ΜΑΖΕΥΩ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΕΡΓΑΣΘΩ ΦΙΛΟΤΙΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ.
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ.
ΑΣ ΑΠΟΦΕΥΧΘΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΤΟΜΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ.

ΚΛΕΙΝΩ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ...

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ.

Η ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΙΑ ΛΕΒΕΝΤΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΤΕΡΟ
ΠΑΡΟΛ΄ΑΥΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΙ.
Η ΚΑΚΗ ΤΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ,
ΚΙ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΕΙ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 14:30:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΙΩΠΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΘΟΥΝ.
ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΑΝ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΙΩΠΗΣΟΥΜΕ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΑΣ.
Ο ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΟΤΕ ΣΟΦΟΙ.
ΙΣΩΣ ΤΗ ΣΟΦΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΓΙΞΟΥΜΕ ΣΤΑ ΒΑΘΕΙΑ ΜΑΣ ΓΗΡΑΤΕΙΑ.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΟΙ.
ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΣΩΣΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙς.
ΙΣΩΣ ΟΜΩΣ Η ΑΝΘΩΠΙΝΗ ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΙΕΙ Ο ΚΟΜΦΟΥΚΙΑΝΙΣΜΟΣ ΜΙΑ ΖΩΝΤΑΝΗ ΚΟΛΑΣΗ, ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΕΓΩΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΟΗΣΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΨΟΓΟΙ.
ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΜΙΑ ΛΕΥΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΙΛΑΝΘΩΠΙΑ ΣΟΦΙΑ ΗΘΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΚΟΦΤΕΡΗ ΛΟΓΙΚΗ.
ΦΩΣ ΚΑΙ ΣΚΟΤΑΔΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ... ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ.
ΑΣ ΒΡΟΥΜΕ ΑΜΕΣΑ ΤΗ ΛΥΣΗ.
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΕ ΕΝΑ ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΟ ΑΠΟΗΧΟ ΕΝΟΣ ΓΕΛΙΟΥ.
ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.
ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΦΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΛΙ ΕΚΛΕΚΤΟ ΤΣΑΙ, ΚΑΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ.
ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΡΝΗΘΕΙ;

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 9 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1523438
Maintained by Digital Alchemy