ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Ας γίνει μιά καλή αρχή...Πρόταση ψυχής...Κι αν κλειδωθεί το θέμα χαλάλι...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 9
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
morent11
Πρώην Συνεργάτης


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 15:42:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους morent11  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μια καλησπερα σε ολους.

Ερωτησεις....
1.Γιατι με απενεργοποιησατε;
2.Γιατι θα πρεπει να συναντηθω με τους ανθρωπους που λειτουργουν αυτον τον χωρο ωστε να μπορεσω να συμμετεχω ξανα, ετσι οπως εγω το θελω;
3.Γιατι δεν μου απαντατε οταν εγω το θελω;

Αυτες ειναι οι ερωτησεις λοιπον;

Μακαρι να μπορουσα να δωσω απαντησεις οχι τοσο στις ερωτησεις αυτες καθ'αυτες(αυτο ειναι ευκολο), οσο να καλυψω τον καθε ερωτωντα.

Κι αυτο γιατι πολυ απλα πιστευω οτι ο καθενας νοηματοδοτει διαφορετικα την απορια που εκφραζει. Γιατι κατανοω οτι η καθε ερωτηση ειναι αληθινη για τον ερωτωντα.Γιατι δεν πρεσβευω το Αλαθητο μιας Υπερτατης Διανοιας.Γιατι πιστευω οτι το τελευταιο ισχυει για τον καθενα μας ξεχωριστα.

Λενε οτι καθε ερωτηση εμπεριεχει και την απαντηση της.Η ερωτηση απο καπου πηγαζει, καπου γεννιεται.Εκει λοιπον υπαρχει και η μοναδικη της απαντηση.Αυτος που πραγματικα ψαχνει, εκει την αναζητα.

Αυτο δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να ρωταμε!Αλιμονο αν ελεγα κατι τετοιο!Εντουτοις ποτέ ενα ερώτημά μας δεν θα καλυφθει πληρως, εαν δεν υπαρξει απο μερους μας η κατανόησή του.Και η κατανοηση δεν ειναι λειτουργια εξωτερικη αλλα βαθυτατα εσωτερικη.

Θα δωσω λοιπον υπο αυτο το πρισμα απαντησεις στις ερωτησεις, ετσι οπως τις κατεγραψα στην αρχη του μηνυματος μου:

1.Επειδη εσυ το ζητησες. Μαθε να ερευνας τον πραγματικο σκοπο που η Ψυχη σου Θελησε να σε φερει αντιμετωπο με μια τετοια κατασταση στον κοσμο του αρεστου και του δυσαρεστου.

2.Γιατι με το να θελεις κατι δεν σημαινει οτι εχεις και την ικανοτητα να το πραγματοποιεις την στιγμη που το θες και με τον τροπο που εσυ το θες.Εαν την ειχες θα ηταν ελαχιστα αυτα τα οποια θα ηθελες.Μαθε να μην Προκολασαι στις Μορφες.

3.Γιατι δεν μπορεις να επιβαλλεις την τοποχρονικη θεληση σου στους αλλους.Μαθε την Υπομονη.


Καλυφθηκε καποιος απο τις απαντησεις; Δημιουργηθηκαν ερωτησεις καινουριες ή απλα επιμενουν οι παλιες;Ή απλα βγηκε το συμπερασμα οτι αποφευγω να παρω σαφη θεση; Ή οτι δεν ξερω τι λεω;Ή οτι ειναι ανακολουθα με την παρουσια μου στο φορουμ; Και πολλα αλλα ακομη,οσοι και οι ανθρωποι που τα διαβαζουν....
Ομως να θυμαστε οτι ο ανθρωπος , ειναι ο ερευνητης και ο δειγματοληπτης, που στη διαθεση του εχει τεθει ενα θαυμασιο,απεραντο εργαστηρι πιθανοτητων και δυνατοτητων που συνθετουν τον κοσμο της υπαρξης, κι απο αυτο καλειται με ελευθερη κριση, να αντλησει γνωση και σοφια!
Ειναι απολυτα ελευθερος να επιλεξει αυτο ή εκεινο.Ελευθερος να το ζησει με τον ενα ή τον αλλο τροπο.Κι αυτο ισχυει για τον καθεναν μας, τοσο για σενα οσο και για μενα ή τον αλλον.(Σ.Α)

Αυτα ειχα να πω στο παρον θεμα.Αρκει.

Edited by - morent11 on 25/01/2006 15:51:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TheChosenNone
Μέλος 1ης Βαθμίδας


110 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 16:55:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TheChosenNone  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Είναι ομολογουμένως παράξενη η εμμονή μελών να αποδίδουν στην ΑΤΜΑ ό,τι αρνητικό συμβαίνει στο forum.Αναρρωτιέμαι από πού πηγάζει αυτή η σιγουριά ιδιαίτερα απο μέλη που μέχρι λίγο καιρό πριν της εύχονταν την γρήγορη επιστροφή της στα Forums και σήμερα την χλευάζουν και την λασπολογούν.

Ισως πρέπει να κάνω κατανοητό ότι μιλάτε μαζί μου και όχι με την ίδια.Οι απόψεις που καταθέτω εδώ είναι οι δικές μου και όχι "απαραίτητα" της ΑΤΜΑ.

Καλώ λοιπόν τον φίλο και συντονιστή Jejeje o οποίος είναι και ο υπεύθυνος πάνω στα τεχνικής φύσεως θέματα,να ερευνήσει τα IP-το δικό μου και του μέλους Αmaglia-και να καταθέσει δημόσια στο παρόν τόπικ τα αποτελέσματα των ερευνών του.Νομίζω οτι είναι το πιο πρέπον για να διαλευκανθεί η Yπόθεση και να σταματήσουν τα αυθαίρετα συμπεράσματα διαφόρων καλοθελητών.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 17:12:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ,
ΟΥΔΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΤΑΦΑΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΠΕΡΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ [ΟΛΟΛΕΥΚΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΧΙΟΝΙΖΕ ΕΞΩ],ΤΟΥ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΚΟΨΕ ΤΙΣ ΜΑΣΕΣ...ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΗΡΕΜΑ...
ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ, ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΥΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΗΣΙΜΕΥΑΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ

Καλή μου Αφροδιτούλα.. μπορεί ορισμένες φορές να παρουσιάζομαι ως κυνικός ή ως φαιδρός ή ως ασυνάρτητος.. αλλά δυστυχώς είναι ο μόνος τρόπος ωστε μπορέσω να αλλάξω πορεία στην ατέρμονη αυτή συζήτηση που δεν οδηγεί πουθενά.
Ο μοναδικός τρόπος ωστε να μπορέσει να βγεί κάποια άκρη.. είναι να ξεκινήσουμε να βάζουμε ορισμένα πράγματα σε μία σειρά.
Με ήρεμη συζήτηση.. προπάντων με καλή και ειλικρινή διάθεση και μία συνάντηση τουλάχιστον οπως την ζητά η ομάδα του esoterika αλλά και μία συνάντηση μεταξύ μελών.. και της ομάδας του esoterika.
Η γνωριμία μεταξύ των μελών δημιουργεί μια αλλη αίσθηση επικοινωνίας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TheChosenNone
Μέλος 1ης Βαθμίδας


110 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 17:34:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TheChosenNone  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μήπως θα έπρεπε εσύ να στείλεις e-mail που ζητάς το λογαριασμό σου?
Έστειλες ένα e-mail να δείς αν μπορεί να πραγματοποιηθεί μια Συνάντηση που να βολεύει και τις 2 πλευρές?
Να ρωτήσεις ποιοί θα είναι, αφού έχεις τέτοιο πρόβλημα με το ποιά άτομα θα είναι?
Στο έχω ξαναπεί, αγαπητέ μου, και θα στο ξαναπώ.
Δε μπορείς να ζητάς να σου αποσταλλεί e-mail για αυτό το λόγο, εσύ ενδιαφέρεσαι οπότε θα έπρεπε εσύ να στείλεις ένα e-mail.



Αγαπητέ Dying Incubus

Aυτό που λές είναι η επίσημη θέση του Εsoterica;
Σε ρωτώ,διότι μέχρι τώρα ούτε η ΑΤΜΑ έχει αποστειλει mail στους υπευθύνους αλλά έχει γνωστοποιήσει,μέσω τηλεφώνου-την αδυναμία της να παρεβρεθεί στις συναντήσεις-,άλλα και μέσω εμού στο παρόν τόπικ.Αν θεωρείς οτι είναι πιο επίσημο και ορθό να στοιχειοθετήσει ενα e-mail θα ήταν καλό να μας το γνωστοποιήσετε μιας και αυτό δεν μας ήταν γνωστό μέχρι σήμερα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 20:12:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλώ λοιπόν τον φίλο και συντονιστή Jejeje o οποίος είναι και ο υπεύθυνος πάνω στα τεχνικής φύσεως θέματα,να ερευνήσει τα IP-το δικό μου και του μέλους Αmaglia-και να καταθέσει δημόσια στο παρόν τόπικ τα αποτελέσματα των ερευνών του.Νομίζω οτι είναι το πιο πρέπον για να διαλευκανθεί η Yπόθεση και να σταματήσουν τα αυθαίρετα συμπεράσματα διαφόρων καλοθελητών.

RYCHE οποιος αποφασίζει να εχει διπλό ή τριπλό η 20απλό λογαριασμό.. σίγουρα δεν θα στέλνει απο το ιδιο το ΙΡ.
Αυτό το ξέρουν και οι ανήλικοι των φόρουμς οι οποίοι τρέχουν απο το ενα ιντερνετ καφέ στο αλλο.. φαντάζομαι.

Οσο και αν φαίνεται ανέφικτο σε οτι αφορά το ποιός κρύβεται πίσω απο εναν νέο λογαριασμό.. ειδικά οταν αυτός παρουσιάζεται ως ειδήμων και κινείται με άνετο τρόπο .. δίνει τροφή στα αυθαίρετα συμπεράσματα των διαφόρων καλοθελητών οι οποίοι... εχουν τον δικό τους τρόπο να ανιχνεύουν το κάθε λάθος του καμουφλαρισμένου διπλοεγγεγραμένου..
Τώρα το κατα πόσο η ΑΤΜΑ εχει εναν ή δύο ή τρείς λογαριασμούς.. εγώ δεν το γνωρίζω.. θα ήθελα ομως να ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός της , οπως θα ήθελα να ενεργοποιηθεί και της galadriel.
Ασχέτως της αντιπαράθεσης που είχαν τα δύο κορίτσια.. νομίζω οτι πρόσφεραν στις συζητήσεις και μπορούν να συνεχίσουν να προσφέρουν.
Είμαι της γνώμης οτι με μια μικρή προσπάθεια.. ειδικά αυτοί οι δύο λογαριασμοί μπορούν να είναι πάλι στις συζητήσεις.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 21:09:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ασχέτως της αντιπαράθεσης που είχαν τα δύο κορίτσια.. νομίζω οτι πρόσφεραν στις συζητήσεις και μπορούν να συνεχίσουν να προσφέρουν.
Είμαι της γνώμης οτι με μια μικρή προσπάθεια.. ειδικά αυτοί οι δύο λογαριασμοί μπορούν να είναι πάλι στις συζητήσεις.

Προσυπογράφω με μόνη διαφορά να βγάλουμε τη λέξη "ειδικά" και να εφαρμοστεί το ίδιο και για τον pixeldream.


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
TheChosenNone
Μέλος 1ης Βαθμίδας


110 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 21:15:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TheChosenNone  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Allzaro

To να υποθέτουμε είναι το πιο εύκολο πράγμα στο κόσμο.Και γω νομίζω οτι πίσω απο τον λογαριασμό amaglia κρύβεται ο γνωστός-άγνωστος τύπος που κατα καιρούς χτυπά στα forums.Ή οτι φτιάχτηκε απο κάποιους που δεν επιθυμούν την ΑΤΜΑ στα φορουμς και κάνανε ακριβώς αυτό για να της αποδώσουν διπλοεγγραφή,μπορεί να το έκανε ενας συντονιστής.Βλέπεις από υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε πολλές αλλά θα ήταν απο μέρους μου ανόητο να αποδώσω ευθήνες σε συγκεκριμένους ανθρώπους.

Όσο για τα "λάθη" ενός διπλοεγγεγραμένου μέλους δεν θα βιαζόμουν
να βγάλω συμπεράσματα μιας και αυτά που λές εσυ λάθη εγώ τα λέω επιτηδευμένα σχόλια αφημένα ακριβως για να τα προσλάβουμε ως "λάθη".
Βλέπεις φίλε μου όλα παίζουν.

Το σίγουρο είναι πως πρόκειται για παλαιό μέλος και σε αυτό συμφωνώ.

Η ΑΤΜΑ δεν είχε ούτε θα έχει άλλο λογαριασμό.

Δυστηχώς για μερικούς αυτή είναι και η μόνη πικρή αλήθεια.

Άραγε που είναι τώρα η amaglia;Έκανε την ζημιά και αποχώρησε;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
TheChosenNone
Μέλος 1ης Βαθμίδας


110 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 21:22:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TheChosenNone  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Avallon συμφωνώ.

Νομίζω οτι το θέμα έχει εξαντληθεί.Προτείνω την εσκεμμένη μας απουσία απο το παρόν τόπικ εώς ότου τοποθετηθεί ο Admin.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 21:46:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλοι γεια σας κι από μένα...

Θεωρώ πραγματικά άνευ ουσίας αυτήν ειδικά τη στιγμή το να ασχολούμαστε περισσότερο με τον/την ΑΝΟΗΤΟ/Η, του/της οποίου/ας ο μόνος σκοπός ήταν, όπως φάνηκε, να αποπροσανατολίσει την κουβέντα που γίνεται εδώ...Ασχολούμενοι μαζί του/της εξυπηρετούμε τους σκοπούς του/της και παιδεύουμε άδικα τα νεύρα μας...Με τα συμπλέγματα του καθενός άλλωστε υπάρχουν άλλοι, πιο ειδικοί από εμάς που μπορούν να ασχοληθούν και να δώσουν πιο αποτελεσματικές λύσεις!

Θεωρώ επίσης, όπως είπα και στο πρώτο μου ποστ σ' αυτό το θέμα, ότι έφτασε ο καιρός να αφήσουμε πίσω μας τη λογική του να πρέπει ο καθένας από εμάς να αποδεικνύει ότι δεν είναι "ελέφαντας"...Και αυτό είναι μια παράκληση προς όλες τις πλευρές...Ας μη δίνουμε άλλο τροφή σε τέτοια φαινόμενα που μόνο να βλάψουν μπορούν το κλίμα και το διάλογο στο φόρουμ...

Θα προσυπογράψω κι εγώ με τη σειρά μου τις δηλώσεις των αγαπητών allzzaro και Avallon καθώς και την πρόταση του αγαπητού TheChosenNone :

quote:
Νομίζω οτι το θέμα έχει εξαντληθεί.Προτείνω την εσκεμμένη μας απουσία απο το παρόν τόπικ εώς ότου τοποθετηθεί ο Admin.

Επί της ουσίας δεν έχουμε εμείς, ως απλά μέλη (αυτοί που έχουμε ήδη τοποθετηθεί εννοώ), να προσφέρουμε τίποτε περισσότερο πιστεύω...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zander
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 01:46:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zander  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πέρα από αυτό υπάρχει και το άλλο...

ΣΕ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ? ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΥΠΟΘΕΣΗ.!ΤΟ ΧΑΣΕΣ ΤΟ ΤΡΑΙΝΟ.! GAME OVER , ΑCTA EST FABULA !!!
ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ FORUM TOTE ΑΠΛΑ ΜΠΕΣ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ.!
ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ, ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΛΛΟ USERNAME, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΥΠΟΔΗΛΩΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ(ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ) ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟΥΤΟΥ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ, ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ 'ΧΑΘΗΚΑΝ', ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑ!ΑΠΛΑ ΧΑΘΗΚΕ ΤΟ NICKNAME ΚΑΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ POST ΤΟΥΣ, ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!
ΒΡΗΤΕ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΜΠΕΙΤΕ!ΤΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ?ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ??
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ!

Συγχήστηκα τώρα, πάω να δω λίγο ''Lost''


Δώσανε την πολύτιμη ζωή τους για 1002 λόγους.Κανένας από αυτούς όμως δεν ήταν δικός τους...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zagreas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
153 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 11:26:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zagreas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος zagreas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Είναι δυνατόν να υπάρχουν δυο admin και κανένας να μην παίρνει μέρος στην συζήτηση;


Eιναι κοινο μυστικο μεσα στο εσοτερικα οτι με τον κωδικο
Admin γραφουν δυο πρωσοπα.

Admin νουμερο δυο ειναι ο Μιχαλης Βινος υπαρχηγος
της Νεας Ακροπολης Ελλαδος.

Admin νουμερο ενα ειναι ο Ισπανος στη καταγωγη αρχηγος
της Νεας Ακροπολης Ελλαδος γνωστος με το ψευδονυμο
Γεωργιος Πλανας.

Απο αυτον περιμενουμε οχι ενα διαγγελμα οπως εχει γραφτει
αλλα μια απολογια.

Μια απολογια για το γιατι τον τελευταιο καιρο ειχαμε
τοσες πολλες διαγραφες αξιολογων μελων σχεδων με
ασημαντες δικαιολογιες.

Μια απολογια στο γιατι υπαρχει αυτη η ανοητη εμονη
για πρωσοπικες συναντησεις, που οσο ανθρωπινες και
αθωες και αν θελουν να μας τις παρουσιασουν,
θυμιζουν πολυ τις παλιες δηλωσεις μετανοιας των
αριστερων στην Μακρονησο.

Ασε που απο αλλους μπορει να χαρακτηρισθουν και σαν
αποπειρες προσυλιτισμου (ποινικο αδικιμα).

Τα τηλεφωνα και τα μειλ δεν αρκουν να δωσουν λυση??

Αγαπητε Admin ειρθε νομιζω η ωρα να κανεις την
αυτοκριτικη σου, αλλα προπαντων να παρεις καποια
γεναια μετρα.

Να κανεις δηλαδη αυτο που θελει η συντριπτικη
πλειοψηφια των ενεργων μελων.

ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΔΙΑΓΡΑΜΕΝΩΝ ΜΕΛΩΝ
ΧΩΡΙΣ ΟΡΟΥΣ.

Ολοι νομιζω δικαιουντε μια δευτερη ευκαιρια,
ιδιαιτερα αυτοι που εχουν προσφερει πολλα
εδω μεσα.

καλη φωτηση το λοιπον.

999Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 13:48:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ,
ΟΥΔΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΤΑΦΑΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΠΕΡΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ [ΟΛΟΛΕΥΚΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΧΙΟΝΙΖΕ ΕΞΩ],ΤΟΥ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΚΟΨΕ ΤΙΣ ΜΑΣΕΣ...ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΗΡΕΜΑ...
ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ, ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΥΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΗΣΙΜΕΥΑΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ

Καλή μου Αφροδιτούλα.. μπορεί ορισμένες φορές να παρουσιάζομαι ως κυνικός ή ως φαιδρός ή ως ασυνάρτητος.. αλλά δυστυχώς είναι ο μόνος τρόπος ωστε μπορέσω να αλλάξω πορεία στην ατέρμονη αυτή συζήτηση που δεν οδηγεί πουθενά.
Ο μοναδικός τρόπος ωστε να μπορέσει να βγεί κάποια άκρη.. είναι να ξεκινήσουμε να βάζουμε ορισμένα πράγματα σε μία σειρά.
Με ήρεμη συζήτηση.. προπάντων με καλή και ειλικρινή διάθεση και μία συνάντηση τουλάχιστον οπως την ζητά η ομάδα του esoterika αλλά και μία συνάντηση μεταξύ μελών.. και της ομάδας του esoterika.
Η γνωριμία μεταξύ των μελών δημιουργεί μια αλλη αίσθηση επικοινωνίας.



Με τον διάλογο λύνονται πολλά προβλήματα. Τοποθετούνται πράγματα στην θέση τους και επέρχεται η πολυπόθητη ηρεμία. Δεν διαφωνώ.
Πιστεύω πως και μία πιθανή σύγκρουση μπορεί να μετατραπεί σε δημιουργική ένταση.
Οι καταστάσεις αλλάζουν.
Κι εμείς.
Η οπτική επαφή είναι σημαντική. Και η λεκτική. Κι αν κάποιος δεν μπορεί να παρευρεθεί ΑΜΕΣΑ σε ένα κάλεσμα. Θα βρεθεί τρόπος φαντάζομαι.

Ανάπτυξη επικοινωνία
Γεννά νόημα και καλοτυχία η απευλευθέρωση θετικής ενέργειας και ουσιαστικής μεταμόρφωσης.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=

Συνδέω την εσωτερική κι εξωτερική ζωή. Κατανοώ. ΦΙΛΩ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ [ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ, ΤΩΝ ΜΥΡΙΑΔΩΝ ΠΛΑΣΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΑΙΑΣ...]


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 14:02:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Avallon συμφωνώ.

Νομίζω οτι το θέμα έχει εξαντληθεί.Προτείνω την εσκεμμένη μας απουσία απο το παρόν τόπικ εώς ότου τοποθετηθεί ο Admin.




θΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΦΥΣΙΚΑ.
ΟΤΙ ΛΕΧΘΗΚΕ ΛΕΧΘΗΚΕ...
ΑΣ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΓΕΝΝΑΙΟΔΩΡΙΑ.
O ADMIN ΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΙ ΑΣ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΔΙΚΑΙΗ ΔΡΑΣΗ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=

ΟΤΑΝ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΙ Η ΓΗ ΑΛΛΗΛΟΕΠΗΡΡΕΑΖΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΟΙ ΜΥΡΙΑΔΕΣ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΓΕΝΝΟΥΝ.
ΟΤΑΝ Η ΣΟΦΙΑ ΕΠΗΡΡΕΑΖΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΑΡΜΟΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΟΙΟΜΟΡΦΟΣ...
ΕΛΠΙΩ.

ΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ ΟΙ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ...
ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΦΤΑΝΕΙ...


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

morent11
Πρώην Συνεργάτης


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 14:47:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους morent11  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ολοι νομιζω δικαιουντε μια δευτερη ευκαιρια,
ιδιαιτερα αυτοι που εχουν προσφερει πολλα
εδω μεσα.

Θα ηταν ενδιαφερον να μου πεις ποιους περιλαμβανει η λεξη στο κειμενο σου Όλοι.

Εγω διακρινω, με σιγουρια, πως δεν περιλαμβανεται η εννοια της αληθειας. Και σιγουρα δεν περιλαμβανονται τα προσωπα τα οποια αναφερεις πιο πανω. Οποτε ας αφησουμε την οικουμενικοτητα του μηνυματος σου, στην ακρη.

Θα σταθω πρωτα στην αληθεια και την σταση σου απεναντι σε αυτη:
Μαθαινεις κατι. Για να μαθεις κατι ειτε θα πρεπει να το μαθεις μεσα απο την προσωπικη σου εμπειρια ειτε μεσα απο την εμπειρια αλλων ανθρωπων.Αλλος τροπος για να παρεις μια γνωση δεν υπαρχει.

Ο ορθολογιζομενος ανθρωπος εξεταζει την αληθεια αυτης της γνωσης ωστε να την αποδεχθει ως τετοια.Μπορει να γινει αλλιως;

Δεν νομιζεις οτι πριν ταυτοποιησεις προσωπα θα πρεπει να εχεις ολα εκεινα τα στοιχεια που θα πιστοποιουν την αληθεια της ταυτοποιησης;Να τα αναζητησεις μεσα σου εαν προκειται για βιωματικη προσωπικη εμπειρια ή να τα ζητησεις απο τους αλλους απο τους οποιους ελαβες αυτην την γνωση;

Αν ετσι επραξες λοιπον, και εχεις εκεινα τα στοιχεια που πιστοποιουν την ταυτοποιηση την οποια κανεις, τοτε θα πρεπει να μας τα παραθεσεις.Να στοιχειοθετησεις αυτο που παρουσιαζεις ως γνωση.

Εαν δεν μπορεις να το κανεις θα ειναι κερδος για εσενα, την αλλη φορα που θα δεχεσαι κατι ως γνωση να το φιλτραρεις αρκετες φορες.

Τωρα,

οσον αφορα το κειμενο σου ειναι εκωφαντικα ανοητο.Η απουσια λογικης συνδεσης των νοηματων που σημαινουν οι χρησιμοποιουμενες φρασεις το κανει να στεκει προσβλητικα αναγωγο απεναντι σε πολλους ανθρωπους και κυριως απεναντι στον εμπνευστη του.Ειλικρινα κριμα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 16:34:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Προσυπογράφω με μόνη διαφορά να βγάλουμε τη λέξη "ειδικά" και να εφαρμοστεί το ίδιο και για τον pixeldream.

Συμφωνώ avallon. Βέβαια σε οτι αφορά τον pixeldream εχει δημιουργήσει νέο λογαριασμό και τον έχουμε και πάλι κοντά μας.
Η ATMA και η galadriel δεν εχουν δημιουργήσει νέο λογαριασμό.
Είμαι της γνώμης οτι τους έχει στοιχίσει.

Προτείνω να το παλέψουμε..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 16:42:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Όσο για τα "λάθη" ενός διπλοεγγεγραμένου μέλους δεν θα βιαζόμουν
να βγάλω συμπεράσματα μιας και αυτά που λές εσυ λάθη εγώ τα λέω επιτηδευμένα σχόλια αφημένα ακριβως για να τα προσλάβουμε ως "λάθη".
Βλέπεις φίλε μου όλα παίζουν.


Χμ.. αυτό δεν το είχα σκεφθεί..

quote:
Ή οτι φτιάχτηκε απο κάποιους που δεν επιθυμούν την ΑΤΜΑ στα φορουμς και κάνανε ακριβώς αυτό για να της αποδώσουν διπλοεγγραφή,μπορεί να το έκανε ενας συντονιστής.

Θα ήθελα να σας παρακαλέσω ολους.. να μειώσουμε την ένταση.
Για τις απενεργοποιήσεις φταίμε ολοι. Και αυτοί που εφάνηκαν να λογομαχούν.. και απενεργοποιήθηκαν και αυτοί που τους έσπρωξαν να το κάνουν αυτό.. και εμείς που χλευάσαμε ή γελάσαμε με το συμβάν αλλά και εμείς που δεν τους εμποδίσαμε να φτάσουν ως εκεί.

Εμένα προσωπικά οταν βρέθηκα σε ανάλογη θέση, κάποιοι καλοί μου φίλοι μου έστειλαν email αλλά και μέσω του φόρουμς.. και μου είπαν ήρεμα.. και τους ευχαριστώ..

Edited by - allzzaro on 26/01/2006 16:51:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 17:24:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΔΙΑΓΡΑΜΕΝΩΝ ΜΕΛΩΝ
ΧΩΡΙΣ ΟΡΟΥΣ.


zagreas νομίζω οτι αν οχι ακατόρθωτο .. πολύ δύσκολο.. να επανεργοποιηθούν ολα τα διαγραμμένα μέλη .. και χωρίς όρους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 17:29:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχω ομως να κάνω μια πρόταση..

Το σκέφτηκα σήμερα το μεσημέρι.
Είμαστε κάπου 4.000 μέλη.. ίσως και παραπάνω.
Δεν εχουμε εναν Πρόεδρο..

Εναν ``Πρόεδρο μελών esoterica``.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zander
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 17:44:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zander  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η ATMA και η galadriel δεν εχουν δημιουργήσει νέο λογαριασμό.
Είμαι της γνώμης οτι τους έχει στοιχίσει.

Διαφωνώ σε αυτό το σημείο.
Τι τους στοίχησε? Μήπως έχουν και ψυχολογικό τραύμα από αυτή την σοκαριστική εμπειρία?Μήπως από την στεναχώρια και από αυτή την βαριά πληγή στην ψυχή τους,δεν τρώνε και έχουν και αυπνίες κιόλας?
Ή απλά κρατάνε μούτρα?
Δεν μπορεί να γίνεται πάντα ότι θέλει ο καθένας.Παρέβησαν τους κανονισμούς του forum και εισέπραξαν την κατάλληλη ποινή.Αυτοί οι κανόνες είναι σε όποιον αρέσει.Αποδέχτηκαν τους όρους συμμετοχής κατά την εγγραφή τους και ξέρανε πολύ καλά τι κάνανε.

Στο κάτω κάτω, όπως προείπα, αν θέλουν και ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ για τo forum να μπουν με διαφορετικά username.
Μόνο απεργεία πείνας δεν κάνανε ακόμα...


Δώσανε την πολύτιμη ζωή τους για 1002 λόγους.Κανένας από αυτούς όμως δεν ήταν δικός τους...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 18:02:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
morent11
quote:
Θα ηταν ενδιαφερον να μου πεις ποιους περιλαμβανει η λεξη στο κειμενο σου Όλοι.

zagreas

quote:
Μια απολογια για το γιατι τον τελευταιο καιρο ειχαμε
τοσες πολλες διαγραφες αξιολογων μελων σχεδων με
ασημαντες δικαιολογιες.

+

quote:
Ολοι νομιζω δικαιουντε μια δευτερη ευκαιρια,
ιδιαιτερα αυτοι που εχουν προσφερει πολλα
εδω μεσα.

morent11

quote:
οσον αφορα το κειμενο σου ειναι εκωφαντικα ανοητο.Η απουσια λογικης συνδεσης των νοηματων που σημαινουν οι χρησιμοποιουμενες φρασεις το κανει να στεκει προσβλητικα αναγωγο απεναντι σε πολλους ανθρωπους και κυριως απεναντι στον εμπνευστη του.Ειλικρινα κριμα!

ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΝΟΗΤΗ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥΣ;
Η ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΔΙΑΓΡΑΦΩΝ.
ΣΧΟΛΙΑΣΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ.

ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΑΓΩΓΟ ΤΙ;
ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΑΚΡΟΠΟΛΗ;
ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΑΓΩΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ.

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ ΣΤΟ FORUM ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ.
ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ ΕΚΕΙ;

ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΔΑΞΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΑΓΩΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΝΟΕΙΣ...ΕΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΕΣ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ ΑΝΑΓΩΓΟ...ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΩΝ ΣΟΥ ΣΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΩΓΟ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ.

ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΣΤΟ FORUM;
ΔΕΝ ΥΠΟΝΟΟΩ ΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΓΙΑΤΙ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ...ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΤΕΥΞΗ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 18:33:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τι τους στοίχησε? Μήπως έχουν και ψυχολογικό τραύμα από αυτή την σοκαριστική εμπειρία?Μήπως από την στεναχώρια και από αυτή την βαριά πληγή στην ψυχή τους,δεν τρώνε και έχουν και αυπνίες κιόλας?

Kάποιοι έθεσαν θέμα .. πως αισθάνεται ενας admin οταν κατεβάζει τους διακόπτες.
Μα αυτή είναι η δουλειά του.

Εμένα αν θα με έβαζες στη θέση του.. δεν θα ήμουν ικανός να κάνω κάτι τέτοιο. Και γιαυτό και δεν είμαι στη θέση του.

Είμαι ενα απλό μέλος.. που θλίβομαι.. οταν βλέπω να απενεργοποιούνται οι συνομιλητές μου. Εχω εκφραστεί ανάλογα και σε αλλες περιπτώσεις.
Εσύ εχεις μπεί με εναν άγνωστο κωδικό και βγάζεις τα εσώψυχα σου.
Εγώ με τα κορίτσια αυτά.. μπορεί εχω παίξει μπουνιές.. αλλά σε καμμιά περίπτωση δεν θα χαιρόμουν για κάτι κακό που τους συνέβει.

quote:
Δεν μπορεί να γίνεται πάντα ότι θέλει ο καθένας.Παρέβησαν τους κανονισμούς του forum και εισέπραξαν την κατάλληλη ποινή.

Kαι εγώ εχω παραβεί τους κανονισμούς των φόρουμς.
Απλά δεν ξεπέρασα κάποιο όριο και συμμορφώθηκα.. εγκαίρως.
Και αυτό ...γιατί κάποιοι καλοί φίλοι μου έβγαλαν stop.

Στις κοπέλες αυτές κανένας μ$#@@ς δεν έβαλε stop.
Tις αφήσαμε να οδηγηθούν σαν πρόβατα στη σφαγή και βάζω και τον εαυτό μου μέσα στους μ$%%$#ς.

Edited by - allzzaro on 26/01/2006 18:46:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geox
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
155 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 18:55:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους geox  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Kάποιοι έθεσαν θέμα .. πως αισθάνεται ενας admin οταν κατεβάζει τους διακόπτες.
Μα αυτή είναι η δουλειά του.

Στο θέμα εκείνο η αντμινα δεν απήντησε ποτέ αν και βιάστηκε να το καλοσωρίσει ευγενικά με την υπόσχεση πως θα γράψει όταν έχει ώρα.

Όταν κάποιος σβήνει τα φώτα πρέπει να είναι καλα προετοιμασμένος να περπατήσει στο σκοτάδι.

"Σοφέ" αρχισα να σε συμπαθώ.
Λες να πα να κοιταχτώ;


"Κάποιοι"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 19:04:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παρά το ότι στο χθεσινό μου μήνυμα δήλωσα ότι δεν έχει να προστεθεί κάτι άλλο επί της ουσίας--και συνεχίζω να το πιστεύω αυτό--παρατηρώ ότι, μετά και το μήνυμα του μέλους Zander, είναι αναγκαίο ίσως να γίνονται και κάποιες διευκρινιστικές παρατηρήσεις...

Παρατηρώ ότι το συγκεκριμένο μέλος, αφού ξεκίνησε με μια απαξιωτική στάση στις προηγούμενες σελίδες, χαρίζοντάς μας εκείνες τις όμορφες εικόνες από πίτσες και λέγοντάς μας ότι "το έχουμε δαγκώσει", συνεχίζει λέγοντας ότι λίγο πολύ έχει κουραστεί από τη συζήτησή μας.

Θα ήθελα λοιπόν να υπενθυμίσω τα εξής και ελπίζω να είναι η τελευταία φορά που γίνεται αυτό :

α) Το συγκεκριμένο τόπικ είναι το μοναδικό στο οποίο γίνεται αυτή η κουβέντα, της οποίας δεν μπορώ να πω ότι είδα "σημάδια" σε άλλα σημεία του φόρουμ...Ή τουλάχιστον, εδώ στο τόπικ αυτό έχει..."συμμαζευτεί", αν το προτιμάτε. Όποιος λοιπόν θεωρεί ότι έχει "βαρεθεί" να ακούει κάποια πράγματα, απλά, δεν το ανοίγει, "αλλάζει κανάλι" και δεν διαβάζει, εκτός πια κι αν έχει να καταθέσει κάτι καινούργιο στη συζήτηση.

β) Επειδή και πάλι γίνεται λόγος από το μέλος Zander για "παραβίαση των κανονισμών" και για "ποινές", θα ήθελα να το παρακαλέσω να ξαναδιαβάσει ολόκληρο το τόπικ, αλλά και την ανακοίνωση του Admin σύμφωνα με την οποία τα συγκεκριμένα μέλη απενεργοποιήθηκαν, για να συνειδητοποιήσει, αν δεν το έχει κάνει ακόμη, ότι εδώ δεν έχουμε να κάνουμε με ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ μελών, αλλά με ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΧΡΟΝΙΚΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ και υπό προϋποθέσεις επανενεργοποίηση των εν λόγω λογαριασμών...Για πολλοστή φορά λοιπόν θα πω--και ελπίζω και πάλι να 'ναι η τελευταία--ότι το να πιπιλίζουμε την καραμέλα του "δημιουργήστε έναν καινούργιο λογαριασμό αν σας ενδιαφέρει πραγματικά" είναι τουλάχιστον άτοπο, από τη στιγμή δε που δεν υπάρχει καμία τέτοια απαίτηση ή οδηγία ή προτροπή ή κάτι τελοσπάντων από τους ίδιους τους υπευθύνους του χώρου, παρά μόνο η τελευταία δήλωση του Admin για την επανενεργοποίση υπό τον όρο της προσωπικής συνάντησης.

Αυτά κι εύχομαι και πάλι να μην αναγκαστούμε να ξαναλέμε τα ίδια και τα ίδια...

Edited by - durden_alie on 26/01/2006 19:07:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 19:09:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Στο θέμα εκείνο η αντμινα δεν απήντησε ποτέ αν και βιάστηκε να το καλοσωρίσει ευγενικά με την υπόσχεση πως θα γράψει όταν έχει ώρα.

Eσύ είσαι βρέ.. και το μυαλό μου πήγε αλλού.
Γιατί να μην με συμπαθείς.. τον τρελό της γειτονιάς ολοι τον συμπαθούν...

Ενταξει με την πιτυρίδα??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 19:20:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Επειδή και πάλι γίνεται λόγος από το μέλος Zander για "παραβίαση των κανονισμών" και για "ποινές", θα ήθελα να το παρακαλέσω να ξαναδιαβάσει ολόκληρο το τόπικ, αλλά και την ανακοίνωση του Admin σύμφωνα με την οποία τα συγκεκριμένα μέλη απενεργοποιήθηκαν, για να συνειδητοποιήσει, αν δεν το έχει κάνει ακόμη, ότι εδώ δεν έχουμε να κάνουμε με ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ μελών, αλλά με ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΧΡΟΝΙΚΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ και υπό προϋποθέσεις επανενεργοποίηση των εν λόγω λογαριασμών...

Μα εκεί βασίζομαι και εγώ.. εαν είχαν απενεργοποιηθεί οριστικά.. δεν θα χτυπιόμουνα... στο κάτω κάτω.. δεν εκαναν κάποια προκλητική ενέργεια..ούτε προέβησαν σε ακρότητες κανονισμών ώστε να απενεργοποιηθούν.
Εννοήθηκε οτι απενεργοποιήθηκαν ωστε να μην προβούν σε ακρότητες με σκοπό να προστατευτούν.. απο τυχόν απενεργοποίηση.

Είμαι της γνώμης οτι η ενεργοποίηση τους θα συμβάλλει στην καλυτέρεψη των σχέσεων των τριών κοριτσιών.
Αυτό δεν θέλουμε ολοι μας.. ή μήπως υπάρχουν κάποιοι που θέλουν να τις βλέπουν να σφαγιάζονται...??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 11:07:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εχω ομως να κάνω μια πρόταση..

Το σκέφτηκα σήμερα το μεσημέρι.
Είμαστε κάπου 4.000 μέλη.. ίσως και παραπάνω.
Δεν εχουμε εναν Πρόεδρο..

Εναν ``Πρόεδρο μελών esoterica``.


Mιά λαμπερή ιδέα καλέ μου φίλε τα θερμά μου συγχαρητήρια. Να τι λείπει!!! Σοφέ κι εκλεκτέ συνταξιδευτή σε χειροκροτώ με σθένος.
΄Ενα πρόεδρος, ή γιατί όχι; Δύο προεδρίνες...Λοιπόν σοφό θα ήταν να αποτελέσουμε πρόεδρο -δύο σε ένα- Η ANGI ΚΑΙ ΕΓΩ. ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΕΞΑΙΡΕΤΗ ΙΔΕΑ. ΘΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΗΝΑΜΕ ΤΟ ΠΕΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΗΡΕΜΟΙ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΔΙΚΑΙΕΣ ΠΡΟΕΔΡΙΝΕΣ.
ANGI,
ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΔΕΥΤΕΡΗ. ΤΙ ΘΥΣΙΑ!
Τι λες;
Οι συντονιστές;
Η Αμαλία μας;
Ο Αdmin;
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ. ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ. ΨΗΦΟΦΟΡΙΕΣ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=

ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ...


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 11:10:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Είμαι της γνώμης οτι η ενεργοποίηση τους θα συμβάλλει στην καλυτέρεψη των σχέσεων των τριών κοριτσιών

Να είσαι σίγουρος αγαπητέ allzzaro ότι αυτές τα έχουνε βρει...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 11:54:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εγώ με τα κορίτσια αυτά.. μπορεί εχω παίξει μπουνιές.. αλλά σε καμμιά περίπτωση δεν θα χαιρόμουν για κάτι κακό που τους συνέβει.

allzzaro τώρα σιγά σιγά χαμηλώνουν οι τόνοι.
Μέσα από την ψυχή μου ζητώ να επανέλθουν οι απενεργοποιημένοι-ες...

ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ADMIN ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΦΟΡΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΙΩΠΑ...
ΚΙ ΟΛΟΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΝΑΠΤΥΣΣΟΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΑΥΤΟΣΥΝΕΙΔΗΣΗ.
ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΟΥΣ - ΕΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ...
ΣΥΝΕΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.
ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ. ΞΥΠΝΑΜΕ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΙΜΟΙ ΚΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΡΕΑΛΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΤΗΣ ΑΞΙΑΣ ΜΑΣ.
ΟΙ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΩΣΤΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΡΑ ΚΑΙ ΣΚΟΠΟΥΣ.
ΞΕΠΕΡΝΑΜΕ ΤΗ ΣΚΙΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΥΓΙΖΕΙ. ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ.
ΑΠΛΑ Η ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΑΔΥΝΑΜΙΩΝ ΜΑΣ -ΕΣΤΩ ΤΩΝ ΛΙΓΩΝ- ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ ΜΑΣ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΓΝΩΣΗ ΤΩΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΑΣ. ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΙ ΤΟΛΜΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ.
ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΛΑΜΠΟΥΝ ΔΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥΣ.


ΝΑΙ... ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΟΠΙΣΘΟΔΡΟΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΗΤΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΥΧΝΑ ΕΚΑΝΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΦΑ ΠΟΥ ΞΕΠΕΡΑΣΑΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥΣ.
ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ...
ΟΛΟΙ ΚΑΝΑΜΕ ΛΑΘΗ.
ΑΛΛΑ Η ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΚΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΟΞΥΝΣΗ, ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΜΑΤΙΑΣ ΜΑΣ. -ΛΑΜΠΕΡΗΣ ΄Η ΜΗ- ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΥΦΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ.
ΟΛΟΙ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΤΟ ΟΡΘΟ ΜΕ ΓΝΩΣΗ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΦΙΛΤΑΤΩΝ ΣΤΟΧΩΝ ΑΥΤΟΥ...


ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΑΥΤΟ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΑΣ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΑΣ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΑΣ.
ΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΑΣ.
ΟΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟΥ ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ.
ΟΙ ΣΚΗΝΟΘΕΤΕΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΑΣ.
ΕΜΕΙΣ ΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΡΟΛΟΥΣ ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΙ.
ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΣΤΕ.
ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΝΤΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΣΥΝΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.
ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ. ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΕ ΠΑΓΙΔΕΣ.

ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ.
ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙΩΣ Η ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΑΣ - ΤΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΜΑΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟΣΥΝΕΙΔΗΣΗ.
Η ΑΥΤΟΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ
Η ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΤΗΝ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.
ΣΦΥΡΗΛΑΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ ΜΑΣ. ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΕΧΝΗ ΣΤΗ ΖΩΗ.


ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΛΥΣΕΩΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ... ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΓΝΩΜΗ...

ΔΩΣΕ ΛΥΣΗ.ADMIN...ΑΠΛΟ ΕΙΝΑΙ.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.


ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 16:26:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Να είσαι σίγουρος αγαπητέ allzzaro ότι αυτές τα έχουνε βρει...

Αυτό είναι πολύ ευχάριστο avallon.

Τελικά οι φίλοι στις δύσκολες στιγμές ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 16:31:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ANGI,
ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΔΕΥΤΕΡΗ. ΤΙ ΘΥΣΙΑ!

Φιλαράκια και εσείς.. τι ευτυχία.. ??


Φίλοι μου αγαπημένοι.. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 9 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy