ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο5!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2008, 13:29:26  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Στο Αρκαδι εχεις παει φιλε Open Mind??

Επισης, στην ανατολικη πλευρα, ωραια ειναι στον Αγιο Νικολαο, Ελουντα (με την Σπινα Λογκα) και Ιεραπετρα



Όχι δεν έχω πάει Άγιο Νικόλαο Ελούντα το ξέρω ότι είναι ωραία αλλα δεν πάω
Είναι εντελώς αντίθετα απ τα Χανια και μεγάλη απόσταση γενικά στην Κρήτη εκτος απ τα
Χανια έχω πάει στο Ρέθυμνο και στο Ηράκλειο από τις μεγάλες πόλεις ενώ έχω πάει
Και στην Κνωσό .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2008, 13:31:49  Εμφάνιση Προφίλ
Πυρκαγιά στον Υμηττό
Σε δασική έκταση του Υμηττού, στις παρειές που χωρίζουν Αγία Παρασκευή και Γλυκά Νερά

Σημαντική έκταση έχει πάρει το μέτωπο της φωτιάς, που κατακαίει εκτάσεις στις παρυφές του βουνού το μεσημέρι της Τετάρτης, χωρίς να έχει υπάρξει άμεση ανταπόκριση με εναέρια μέσα από την πυροσβεστική.

Η φωτιά που ξεκίνησε λίγο πριν τις 12.50 βρίσκεται λίγες δεκάδες μέτρα από τις πρώτες κατοικίες.
Από την πυροσβεστική ανακοινώθηκε ότι έσπευσαν στο σημείο 10 οχήματα της πυροσβεστικής με 30 πυροσβέστες και δύο ελικόπτερα, αλλά τα τελευταία δεν έχουν θεαθεί στο μέτωπο της φωτιάς, στις 13.20 περίπου.

ΠΗΓΗ http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11424&subid=2&tag=8777&pubid=1194565Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2008, 13:34:54  Εμφάνιση Προφίλ
Τι να πει κάνεις τα ιδία και τα ιδία κάθε χρόνο καίνε τα δάση είναι ασυνείδητοι.
Στο τέλος εδώ στην αττική δεν θα μείνει πράσινο ούτε για δείγμα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2008, 15:52:49  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Τι να πει κάνεις τα ιδία και τα ιδία κάθε χρόνο καίνε τα δάση είναι ασυνείδητοι.
Στο τέλος εδώ στην αττική δεν θα μείνει πράσινο ούτε για δείγμα.

η φαση ειναι η "αντιδραση" της Κυβερνησης... καθε φορα, οταν αναβει μια φωτια: "Δεν θα ξανακαει τιποτα..."... Ετσι δεν λενε καθε φορα?


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2008, 18:17:34  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
φαση ειναι η "αντιδραση" της Κυβερνησης... καθε φορα, οταν αναβει μια φωτια: "Δεν θα ξανακαει τιποτα..."... Ετσι δεν λενε καθε φορα?


Ναι και ότι το μαχαίρι θα φτάσει στο κόκκαλο .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2008, 21:51:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
quote:
Open Mind-Τι να πει κάνεις τα ιδία και τα ιδία κάθε χρόνο καίνε τα δάση είναι ασυνείδητοι.

Δυστυχώς παιδιά αυτοί οι ασυνείδητοι πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν (τουλάχιστον όσο υπάρχει ακόμα πράσινο) .

Το θέμα είναι τι κάνει η πολιτεία (κυβερνήσεις), όταν ενώ ξέρουμε ότι κάθε φορά θα έχουμε τα ίδια, κάθονται με σταυρωμένα χέρια μέχρι να ξανασυμβεί….


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 06:51:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλημέρα φιλαράκια .

Το πρωινό μας κέρασμα και φύγαμε πάλι για την δουλεία ….


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 08:09:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα σε όλη την παρέα!

Δυστυχώς εχθές είχαμε πάλι το γνωστό φαινόμενο των εμπρησμών από ασυνείδητους, τους οποίους δυσκολεύομαι να χαρακτηρίσω ανθρώπους...

Έχει μείνει ελάχιστο πράσινο στην Αθήνα, πρέπει να καεί κι αυτό;

Φίλε Open Mind, εγώ μένω 2 χιλιόμετρα από τους τάφους του Βενιζέλου, λίγο πριν την παραλία του Καλαθά.
Να πας αν μπορείς, έχει καλή θάλασσα συνήθως και στο νησάκι του λέγεται ότι παλιά έριχναν τους βρικόλακες...

Μπορείς να πας στην Παλαιόχωρα, στο Φραγκοκάστελο όπου βγαίνουν το Μάϊο οι Δροσουλίτες, στην Πρέβελη (πολύ ωραίο τοπίο), στην Φαλάσαιρνα, στην Φαιστό, στα Μάταλα, στην Φορτέτσα στο Ρέθυμνο, στην Σούγια, στην όμορφη Γραμβούσα.
Για να πας στο Φραγκοκάστελο και στην Παλαιόχωρα μπορείς να πας διαμέσου του Κουρταλιώτικου φαραγγιού, η διαδρομή είναι πολύ όμορφη.

Προς νομό Λασιθίου δεν έχω πάει ποτέ αν κι έχω ακούσει καλά λόγια.
Όπως λες κι εσύ όμως η απόσταση δεν είναι και μικρή αν μένεις στα Χανιά...

Θα θυμηθώ κι άλλα μέρη και θα σου πω.





In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 09:17:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
Καλημέρα κι από μένα!

Είναι τραγικό το θέμα με τις φωτιές
Κι αυτοί που τα κάνουν για εκτάσεις, οικόπεδα και συμφέροντα, πείτε μου, τί θα τα κάνουν τα λεφτά όταν δεν θα υπάρχει οξυγόνο να αναπνεύσουν αυτοί και τα παιδιά τους; Ελεεινοί ανεγκέφαλοι π***ηδες...
Και η κυβέρνηση ως συνήθως είναι στο πουθενά, αλλά οφείλουμε να αναγνωρίσουμε ότι οι άντρες της πυροσβεστικής είναι μάχιμοι και δίνουν πραγματικό αγώνα

quote:
Ακόμα Έχω πάει στην Ελαφόνησο που έχει πραγματικά φοβερή παραλια είναι κάτι το ξεχωριστό.
Μήπως εννοείς το Ελαφονήσι; Γιατί η Ελαφόνησος πέφτει αλλού...

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 10:09:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
Και η κυβέρνηση ως συνήθως είναι στο πουθενά, αλλά οφείλουμε να αναγνωρίσουμε ότι οι άντρες της πυροσβεστικής είναι μάχιμοι και δίνουν πραγματικό αγώνα

Μα, θέλει και ρώτημα;
Η κυβέρνηση, καλή μου loukritia, είναι εκεί που είναι κι όταν ξεπροβάλλουν οι βίλες στις πρώην δασικές εκτάσεις, όταν χτίζονται σε χρόνο dt διάφορες εγκαταστάσεις σε καμμένες περιοχές κλπ.

Ένα μπράβο πάντως στο πυροσβεστικό σώμα της Ελλάδας για όλους τους αγώνες που δίνει κάθε φορά που αντιμετωπίζει μια πυρκαγιά.



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 10:26:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Καλημέρα και από μένα

Για τις φωτιές τι να πει κανείς;Οι λίγοι πνεύμονες οξυγόνου που έχουν απομείνει στην Αττική χρόνο με το χρόνο λιγοστεύουν,η πολιτεία μιλάει για περιβαλλοντική συνείδηση, για ανακύκλωση υλικών, για σακούλες φιλικές στο περιβάλλον, για κάδους, μόνο αυτό είναι το περιβάλλον;Μεγάλα λόγια και το μικρότερο κόστος για το κράτος.
Για την πυροπροστασία τι γίνεται;Όταν δεν μπορούμε να αναπνεύσουμε από το νέφος,αφού δεν έμεινε δένδρο για δένδρο, όταν τα βουνά μας δεν μπορούν να συγκρατήσουν τα νερά από τις βροχές, και οι δρόμοι γίνονται ορμητικά ποτάμια στη πρώτη μπόρα

Φίλε open mind θα σου προτείνω και γω δύο ενδιαφέροντα μέρη να επισκευτείς στη Κρήτη (στο νομό Ηρακλείου) στο νότο τα πασίγνωστα Μάταλα, και βόρεια λίγο έξω από το Ηράκλειο το ενυδρείο

Τα Μάταλα (οι σπηλιές ήταν Ρωμαϊκό νεκροταφείο), εκεί που στις αρχές της δεκαετίας του 70 έμεναν οι Χίπις

Ενυδρείο

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 12:11:29  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Μήπως εννοείς το Ελαφονήσι; Γιατί η Ελαφόνησος πέφτει αλλού...

Ναι τα μπερδεύω αυτά τα δυο μοιάζουν τα ονόματα και μπουρδουκλώνομαι πάντως
Κατάλαβες πιο εννοούσα

quote:
Φίλε Open Mind, εγώ μένω 2 χιλιόμετρα από τους τάφους του Βενιζέλου, λίγο πριν την παραλία του Καλαθά.
Να πας αν μπορείς, έχει καλή θάλασσα συνήθως και στο νησάκι του λέγεται ότι παλιά έριχναν τους βρικόλακες...

Ενδιαφέρον

quote:
Για να πας στο Φραγκοκάστελο και στην Παλαιόχωρα μπορείς να πας διαμέσου του Κουρταλιώτικου φαραγγιού, η διαδρομή είναι πολύ όμορφη.


Ο δρόμος είναι κάλος η θα μου φύγει η ψύχη ?.

Dying σε ευχαριστω για τις πληροφοριες θα προσπαθησω να επισκεφτω μερικα .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 17:20:43  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλησπερα σε ολους... πολυ δουλεια σημερα και καθολου χρονος


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 17:26:03  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα predator λογικά το καλοκαίρι θα έχεις πολύ δουλεία ε ?το αντίθετο με τα υπόλοιπα καταστήματα αλλου είδους ιδιαίτερα
Στην Αθήνα που είναι πεσμένα τα πράγματα καλοκαιριάτικα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 18:23:16  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
κοιτα... για την δουλεια μας, εχουμε ενα ρητο... καθε προπερσυ και καλυτερα!!!

η ουσια ειναι οτι πεφτουν συνεχεια οι δουλειες... δυστυχως, ειναι απορια της γενικοτερης οικονομικης κρισης...


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 18:39:11  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
κοιτα... για την δουλεια μας, εχουμε ενα ρητο... καθε προπερσυ και καλυτερα!!!

η ουσια ειναι οτι πεφτουν συνεχεια οι δουλειες... δυστυχως, ειναι απορια της γενικοτερης οικονομικης κρισης...



Καλά αυτό είναι γενικό υπάρχει κρίση στην αγορά μονο τα πολυκαταστήματα και οι πολυεθνικές κονομάμε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 18:43:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλησπέρα στην παρέα .

quote:
keraynos -Τα Μάταλα (οι σπηλιές ήταν Ρωμαϊκό νεκροταφείο), εκεί που στις αρχές της δεκαετίας του 70 έμεναν οι Χίπις

Στα Μάταλα πάντα υπήρχε είσοδος (εισιτήριο) ή εγώ ήμουνα γκαντέμης και πλήρωσα όταν πήγα…..

quote:
Dying_Incubus - εγώ μένω 2 χιλιόμετρα από τους τάφους του Βενιζέλου, ……. και στο νησάκι του λέγεται ότι παλιά έριχναν τους βρικόλακες

Ε… δεν μπορεί, όλο και κάποιος θα έχει ξεφύγει, Χα, Χα….


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 19:03:12  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Φίλε open mind θα σου προτείνω και γω δύο ενδιαφέροντα μέρη να επισκευτείς στη Κρήτη (στο νομό Ηρακλείου) στο νότο τα πασίγνωστα Μάταλα, και βόρεια λίγο έξω από το Ηράκλειο το ενυδρείο

Τα Μάταλα (οι σπηλιές ήταν Ρωμαϊκό νεκροταφείο), εκεί που στις αρχές της δεκαετίας του 70 έμεναν οι Χίπις


Πολύ ενδιαφέρον κεραυνός ειδικά για το ενυδρείο έχω ακούσει πολύ καλά λόγια .


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 19:47:07  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Κίνδυνος από τις φλόγες
Πυρκαγιά σε κατοικημένη περιοχή στο Πάτημα Χαλανδρίου

Αθήνα




Νέα πυρκαγιά ξέσπασε στις 19:10 την Πέμπτη σε δασική έκταση στο Πάτημα Χαλανδρίου. Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες κινδυνεύουν σπίτια, καθώς η φωτιά μαίνεται ανεξέλγκτη σε κατοικημένη περιοχή και κατευθύνεται στο Πάτημα Βριλησσίων.

Επί τόπου έχουν σπεύσει ισχυρές επίγειες και εναέριες πυροσβεστικές δυνάμεις, ωστόσο οι ισχυροί άνεμοι που πνέουν στην περιοχή δυσχεραίνουν το έργο τους.

Ειδικότερα, στο σημείο βρίσκονται 30 πυροσβέστες με 10 οχήματα, ενώ ρίψεις νερού κάνουν πέντε πυροσβεστικά αεροπλάνα και δύο ελικόπτερα.

Σύμφωνα με ανακοίνωση της Πυροσβεστικής από τις 06:00 έως τις 18:00 την Πέμπτη σε όλη την Ελλάδα εκδηλώθηκαν 51 πυρκαγιές από τις οποίες οι 22 στην Αττική. Όλες οι πυρκαγιές έχουν τεθεί υπό έλεγχο εκτός από μία στο χωριό Τζάρα της Πρέβεζας.


Newsroom ΔΟΛ



"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 20:00:44  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
δεν αφησαν τιποτα, τα "κτηνη"


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 20:09:19  Εμφάνιση Προφίλ
Predator άρχισαν τα όργανα ολο το καλοκαίρι πάλι αυτό το δυσάρεστο έργο θα παιχτεί
Που βλέπουμε τόσα χρονια .
Δυστυχώς είναι ασυνείδητοι αλλα δεν υπάρχει και κάποιος να τους σταματήσει η πολιτεία
Όλο λόγια είναι .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 20:32:02  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
οχι ολο λογια... ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ...

και οχι μονο ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ-ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ολα αυτα τα χρονια, αλλα ειναι και υποτροποι, για την κατασταση της Πυροσβεστικης, που εχουν αλλαξει "ξαφνικα" στρατηγικες και "κολπα"


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2008, 20:52:05  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
σας χαιρετω... καλη συνεχεια, καλη ξεκουραση...

τα λεμε απο αυριο


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2008, 07:31:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα σε όλους!

Άντε, πέρασε κι αυτή η εβδομάδα κι επιτέλους έρχεται λίγη ξεκούραση!

Φίλε Open Mind, αν μπορείς να επισκεφθείς και το ενυδρείο που σου πρότεινε η keraynos.
Εγώ δεν το έχω επισκεφθεί αλλά έχω ακούσει κι εγώ πολύ καλά λόγια.

Ο δρόμος για Φραγκοκάστελο και Παλαιόχωρα είναι αρκετά καλός νομίζω, όπως κι η εθνική οδός που συνδέει τις μεγάλες πόλεις (Χανιά - Ρέθυμνο - Ηράκλειο - Άγιος Νικόλαος) είναι πολύ καλή.

Υπάρχουν όμορφα μέρη κι από το νομό Λασιθίου (Βάι, Φοινικόδασος, Σητεία) αλλά λόγω απόστασης δεν πήγα ποτέ προς τα κει.
Θα σου πρότεινα και το φαράγγι της Σαμαριάς αλλά αν πας με οικογένεια δεν ενδείκνυται...

Επίσης, μπορείς να πας στη λίμνη του Κουργκά, είναι κοντά στο Ρέθυμνο.
Μπορείτε να μπείτε και σε βαρκούλα και να κάνετε τον γύρο της λίμνης.
Εμένα μου άρεσε το τοπίο πάντως.

quote:
Ε… δεν μπορεί, όλο και κάποιος θα έχει ξεφύγει, Χα, Χα….

Για αυτό να με προσέχετε τις νύχτες...

Πάντως στα Μάταλα έχω πάει δύο φορές αλλά δεν θυμάμαι να είχα πληρώσει.
Εσύ πότε πήγες;





In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2008, 09:17:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
Καλημέρα σε όλους!

Φέρτε καφέ να ξυπνήσω... και μετά τα λέμε...

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2008, 10:41:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Καλημέρα και από μένα

Στα Μάταλα ούτε γω θυμάμαι να υπήρχε εισητήριο, μόνο ο χώρος ήταν περιφραγμένος με είσοδο που έκλεινε μετά από μία ορισμένη ώρα, για να μην κατασκηνώσει κάποιος μέσα στις σπηλιές όπως παλιά

...έρχονται τα καφεδάκια loukritia μου

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2008, 11:45:28  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
μια περαστικη καλημερα.... λογο φορτου εργασιας-μετακομισης σε νεο χωρο!


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2008, 13:13:28  Εμφάνιση Προφίλ
Χαιρετώ την παρέα .

quote:
Ο δρόμος για Φραγκοκάστελο και Παλαιόχωρα είναι αρκετά καλός νομίζω, όπως κι η εθνική οδός που συνδέει τις μεγάλες πόλεις (Χανιά - Ρέθυμνο - Ηράκλειο - Άγιος Νικόλαος) είναι πολύ καλή

Η εθνική οδός είναι πολύ καλή το θυμάμαι απλα ο δρόμος για Ελαφόνησο ήταν λίγο περίεργος καθώς ήταν πολύ στενός και είχε πολλές στροφές γι αυτό ρώταω .

quote:
Θα σου πρότεινα και το φαράγγι της Σαμαριάς αλλά αν πας με οικογένεια δεν ενδείκνυται...

Σίγουρα δεν κάνει για οικογένεια ήθελα να πάω την πρώτη φορα που είχα πάει στα Χανιά
Νιόπαντρος αλλα είχα καεί την προηγούμενη απ τον ήλιο και έτσι δεν πήγα .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2008, 15:26:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
Νά 'σαι καλά keraynos με τα κεφεδάκια σου. Αν και τελικά ξύπνησα ήθελα δεν ήθελα, γιατί το εφεντικούλι μου σήμερα την είδε να με τρέχει...

Άσχετο, κάτι άκουσα ότι έπιασαν το Ρήγα για το φόνο του Σεργιανόπουλου κι ότι ομολόγησε. Έχει ακούσει κανείς κάτι;

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2008, 18:05:08  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Άσχετο, κάτι άκουσα ότι έπιασαν το Ρήγα για το φόνο του Σεργιανόπουλου κι ότι ομολόγησε. Έχει ακούσει κανείς κάτι;



Όχι δεν έχω ακούσει τίποτα πρώτη φορά το διαβάζω αυτό ράδιο αρβύλα θα είναι δεν το πιστεύω .
quote:
γιατί το εφεντικούλι μου σήμερα την είδε να με τρέχει

Το καλο της υπόθεσης είναι ότι σήμερα είναι παρασκευή οποτε κουλαρε και απολαυσε το
Σαββατοκύριακο .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy