ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Για τον Deva Parinito
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 9
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2012, 15:54:43  Εμφάνιση Προφίλ
Ένα μικρό σχόλιο για όλα όσα έχουν γραφτεί σε αυτό το φόρουμ. Ο Deva Parinito έγραψε τις θέσεις του και τις απόψεις του και τις μοιράστηκε σε αυτό τον χώρο. Ο σκοπός αυτού του φόρουμ είναι η συζήτηση στα του εσωτερισμού. Όλα τα υπόλοιπα σχόλια είναι άχρηστα και παρεμποδίζουν την εξέλιξη της νόησης. Για να κλείσει λίγο το παρασκήνιο γύρω από τον Deva Parinito και να διαβαστούν και κατανοηθούν αυτά που γράφει σε βάθος, θα πρέπει να πω ότι κανείς άλλος εδώ μέσα δεν είναι εκείνος εκτός από τον ίδιο. Μην ψάχνετε να βρείτε διπλές ταυτότητες. Δεν υπάρχουν. Ο Deva Parinito έχει περάσει σε άλλο, πιο ιερό επίπεδο και δεν πρόκειται να σας απαντήσει εδώ. Ίσως με άλλους τρόπους στον καθένα ξεχωριστά. Αυτό όμως που σίγουρα μπορεί κανείς να κάνει, είναι να ξαναδιαβάσει ότι έχει γράψει. Αυτό έχει σημασία. Τα υπόλοιπα δεν ενδιαφέρουν κανένα αλλά και κανένα επίπεδο. Η αποτυπωμένη σκέψη είναι αυτό που κερδίζουμε σ' ένα τέτοιο φόρουμ. Ο εσωτερισμός πρέπει να παραμείναι εσωτερισμός και όχι να μετατρέπεται σ' έναν κακοποιημένο εξωτερισμό. Όλα τα άλλα, είναι δευτερεύοντα. Ας χαιρόμαστε μόνο για αυτές τις σκέψεις που μοιράστηκε εδώ.
Aurelia

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2012, 16:25:30  Εμφάνιση Προφίλ
Μάλιστα ... λίγο αργά δεν θυμήθηκες να ανοίξεις κουβέντα για τον Deva Parinito ;

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 22/03/2012 18:28:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2012, 17:41:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
ε ; τι έγινε ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2012, 17:47:29  Εμφάνιση Προφίλ
Ποιος είναι ο Deva Parinito?

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2012, 18:22:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados
quote:

Ποιος είναι ο Deva Parinito?

macedon



Ο τρεχαγυρευε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2012, 18:31:59  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:

Ποιος είναι ο Deva Parinito?

macedon



Ο τρεχαγυρευε.


Ο Richter.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2012, 19:04:50  Εμφάνιση Προφίλ
Χαχα

Μεγάλη πλάκα!!

Κάποιος είδε ότι το φόρουμ πέφτει αναγνωστικά και σκέφθηκε την...πυροδότηση!!!

Εγινε μια προσπάθεια στο αχλαδοτύρι,αλλά δεν καρποφόρησε.και τώρα εδώ...

για να δούμε!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 08:05:00  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Χαχα

Μεγάλη πλάκα!!

Κάποιος είδε ότι το φόρουμ πέφτει αναγνωστικά και σκέφθηκε την...πυροδότηση!!!

Εγινε μια προσπάθεια στο αχλαδοτύρι,αλλά δεν καρποφόρησε.και τώρα εδώ...

για να δούμε!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Σας ακούγονται σαν πλάκα αυτά που έγραψα;.. Τα έγραψα για όποιους ακόμα ψάχνουν και αναρωτιούνται. Ούτε πλάκα κάνω, ούτε πυροδοτώ τίποτα.. Το αντίθετο. θα ήθελα, μιας και απευθύνομαι σε ανθρώπους που
ασχολούνται με θέματα πιο φιλοσοφικά από την επιθετικότητα, απλά να πω, ότι το θέμα με τον Deva Parinito καλύτερα θα ήταν να μετουσιωθεί σε κάτι άλλο. Οι πιο παλιοί προφανώς θα γνωρίζουν. Όσοι δεν γνωρίζουν,μπορούν να πληροφορηθούν. Κι αν δεν θέλουν, ας μην ανησυχούν. Όχι, δεν το σκέφτηκα καθόλου αργά να γράψω αυτά τα λόγια. Μάλλον τώρα ήταν η ώρα, γιατί ούτε σχέση έχω με το φόρουμ αυτό, αλλά ούτε και ξέρω την λειτουργία του και τα μέλη του. Δεν είχα καμμία πρόθεση να ανοίξω κανένα θέμα. Απλά να πω ότι δεν χρειάζεται αυτοί που ψάχνουν, να ψάχνουν άλλο. Και ούτε αυτοί που δεν είναι ο Deva Parinito ν΄αφήνουν κάποια υπονοούμενα ότι μπορεί και να είναι.Γνωρίζω πολύ καλά τον άνθρωπο για τον οποίο ακόμα και τώρα κάποιοι έχουν σερλοκχομική περιέργεια για εκείνον, και κάποιοι άλλοι ανάμεικτη σκέψη με δύσβατα συναισθήματα.
Τα λόγια που έγραψε αυτός ο άνθρωπος εδώ, είναι πολύτιμα και για μένα και για πολύ κόσμο. Ας ψάξουμε σε αυτά την αλήθεια του. Πουθενά αλλού.
Με εκτίμηση και χωρίς καμμία πλάκα, αλλά με εξαιρετική σοβαρότητα,
Aurelia


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 09:29:47  Εμφάνιση Προφίλ
Aurelia

Ο Deva,έχει ήδη τοποθετηθεί στην ανάρτησή σου...!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 15:38:07  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Γνωρίζω πολύ καλά τον άνθρωπο για τον οποίο ακόμα και τώρα κάποιοι έχουν σερλοκχομική περιέργεια για εκείνον, και κάποιοι άλλοι ανάμεικτη σκέψη με δύσβατα συναισθήματα.
Δηλαδή τον γνωρίζεις προσωπικά;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 15:44:47  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Aurelia

Ο Deva,έχει ήδη τοποθετηθεί στην ανάρτησή σου...!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Ο Deva δεν είναι ο zip, αν αυτόν εννοείτε. Ο Deva Parinito "άφησε" το σώμα του.. Έχει περάσει σε άλλο επίπεδο. Τα λόγια που έχει γράψει εδώ, είναι η μοναδική επικοινωνία που έχει με αυτόν τον χώρο. Και είναι μια πολύτιμη επικοινωνία.. Δεν χρειάζεται να δημιουργείται άλλη περιπλεγμένη ενέργεια γύρω από το όνομα του, αλλά και γύρω από την ίδια του την ύπαρξη. Το χρέος του το ολοκλήρωσε..Από εδώ και πέρα αλλάζει η κατανοητή σ' εμάς μορφή. Μην κάνετε τον κόπο να το ερμηνεύσετε διαφορετικά από ότι είναι στην πραγματικότητα. Γνωρίζω πολύ καλά τι λέω και είμαι το μόνο άτομο που μπορείτε να εμπιστευτείτε σε συτό.
Με εκτίμηση,
Aurelia

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 15:58:16  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ο Deva Parinito "άφησε" το σώμα του..
Και τι έμεινε πίσω;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 16:16:12  Εμφάνιση Προφίλ
ακολούθησε την anna... τον agelo ... και παει λέγοντας
όπου να'ναι έπονται και οι κλώνοι αυτών

Ρε συ μπας κι αγιάζουν οσοι γράφουν στο esoterica ???

ΝΙΚΟΜΑΧΕ το νου σου !!!!


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 17:20:42  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

ακολούθησε την anna... τον agelo ... και παει λέγοντας
όπου να'ναι έπονται και οι κλώνοι αυτών

Ρε συ μπας κι αγιάζουν οσοι γράφουν στο esoterica ???

ΝΙΚΟΜΑΧΕ το νου σου !!!!


Hellas at War


Παρατηρώ ότι κάτι που λέω με τόση σοβαρότητα σας προκαλεί κέφι..Καλό είναι και το κέφι, αλλά δυστυχώς αυτά στα οποία αναφέρομαι δεν έχουν τίποτα το διασκεδαστικό.
Ναι, τον Deva Parinito τον "γνωρίζω" προσωπικά γιατί είμαστε με κάποιον τρόπο, ένα.
Όσο για την ερώτηση του "τι έμεινε πίσω", είστε σε φόρουμ εσωτερισμού.. Πίστευα θα γνωρίζετε την αλλαγή του "να αφήνει κάποιος το σώμα του"..
Και θα το ξαναπώ, χωρίς καμμία διάθεση αστεϊσμού.. Αφήστε μόνο τα λόγια αυτών των ανθρώπων να μιλάνε σ'εσάς. Σ' εμάς. Οι ίδιοι, όπως και ο καθένας ξεχωριστά, παίρνουν μια άλλη πορεία. Είναι μερικά πράγματα που δημιουργούν περισυλλογή και όχι γέλιο..
Και η "αγιοποίηση", που αναφέρετε, δεν είναι βάση ανέκδοτου. Ας μην μιλήσουμε για ένα τέτοιο θέμα. Νομίζω ότι αν ρωτήσετε τους διαχειριστές αυτού του φόρουμ, θα σας εξηγήσουν.
Το μόνο που εγώ θέλω να διευκρινήσω, είναι να μην τον ψάχνετε ανάμεσα στα μέλη σας, αλλά ούτε και στα μέλη οποιουδήποτε φόρουμ.
Πιστεύω ότι είναι πολύ ξεκάθαρα αυτά που σας γράφω.
Με εκτίμηση,
Aurelia

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 17:23:32  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:

ακολούθησε την anna... τον agelo ... και παει λέγοντας
όπου να'ναι έπονται και οι κλώνοι αυτών

Ρε συ μπας κι αγιάζουν οσοι γράφουν στο esoterica ???

ΝΙΚΟΜΑΧΕ το νου σου !!!!


Hellas at War


Παρατηρώ ότι κάτι που λέω με τόση σοβαρότητα σας προκαλεί κέφι..Καλό είναι και το κέφι, αλλά δυστυχώς αυτά στα οποία αναφέρομαι δεν έχουν τίποτα το διασκεδαστικό.
Ναι, τον Deva Parinito τον "γνωρίζω" προσωπικά γιατί είμαστε με κάποιον τρόπο, ένα.
Όσο για την ερώτηση του "τι έμεινε πίσω", είστε σε φόρουμ εσωτερισμού.. Πίστευα θα γνωρίζετε την αλλαγή του "να αφήνει κάποιος το σώμα του"..
Και θα το ξαναπώ, χωρίς καμμία διάθεση αστεϊσμού.. Αφήστε μόνο τα λόγια αυτών των ανθρώπων να μιλάνε σ'εσάς. Σ' εμάς. Οι ίδιοι, όπως και ο καθένας ξεχωριστά, παίρνουν μια άλλη πορεία. Είναι μερικά πράγματα που δημιουργούν περισυλλογή και όχι γέλιο..
Και η "αγιοποίηση", που αναφέρετε, δεν είναι βάση ανέκδοτου. Ας μην μιλήσουμε για ένα τέτοιο θέμα. Νομίζω ότι αν ρωτήσετε τους διαχειριστές αυτού του φόρουμ, θα σας εξηγήσουν.
Το μόνο που εγώ θέλω να διευκρινήσω, είναι να μην τον ψάχνετε ανάμεσα στα μέλη σας, αλλά ούτε και στα μέλη οποιουδήποτε φόρουμ.
Πιστεύω ότι είναι πολύ ξεκάθαρα αυτά που σας γράφω.
Με εκτίμηση,
Aurelia



Y.Γ Δεν γνωρίζω τον τρόπο που κλείνει κάποιος ένα θέμα. Μπορείτε να το κλείσετε όποτε θέλετε..
A.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 19:05:42  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Ο Deva Parinito "άφησε" το σώμα του.. Έχει περάσει σε άλλο επίπεδο.

Ο Deva ή O Δάσκαλος Osho?

Τι έχω γράψει για να αγιάσω Aitherovamon?
Δεν υπάρχει μεγαλύτερος κατακριτής εδώ μέσα,ειδικά για τις διδασκαλίες του Osho,απο μένα.Και των παρεμφερών Sri εννοείται,αλλά το ότι ο Deva μας άφησε χρόνους και η Aourelia τον γνωρίζει προσωπικά,μπορείς να διαφωνήσεις?
η να συμφωνήσεις?

Και δεν ξέρω άν εσείς είδατε ή διαβάσατε,άν έγραψε κάποιος οτι ο Deva είναι ο Ζιπ,αλλά εγω δεν είδα κάτι τέτοιο.
Πιπέρι στο στόμα όποιου κατηγορεί,χωρίς στοιχεία!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μοργκάνα
Νέο Μέλος


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 19:58:58  Εμφάνιση Προφίλ
ρε αθεόφοβε τι σκεφτηκες πάλι ? χι χι ακου αουρελια...
αντε φιλιά

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 21:21:49  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

ρε αθεόφοβε τι σκεφτηκες πάλι ? χι χι ακου αουρελια...
αντε φιλιά



Φυτιλιές...

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 21:22:36  Εμφάνιση Προφίλ
Ας βάλει κάποιος μια τάξη πλέον.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 21:47:44  Εμφάνιση Προφίλ
To θεωρείς τόσο εύκολο Dr ?

είπαμε .... Ζουν ανάμεσα μας


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 22:21:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Aurelia,

Για ποιον ακριβώς λόγο άνοιξες αυτό το θέμα ; Ποιος είναι ο σκοπός του ; Θες κάτι να συζητήσουμε για τον Deva ; [ γιατί αν θες, πολύ ευχαρίστως, κάθε μέρα μαζί του είμαι δηλ ... ευχαρίστως να σου πω ... ]


κι οι νεκροκεφαλές γελάνε ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 22:34:35  Εμφάνιση Προφίλ
Εσύ κι αν εχεις γίνει ... "ένα" μαζί του


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 22:51:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost
quote:
Ρε συ μπας κι αγιάζουν οσοι γράφουν στο esoterica ???


Esoterica, το τάγμα των Πεφωτισμένων. Εγγυημένη ανέλιξη στα πιο λεπτοφυή στρώματα!!! Να θεσπίσουμε και εορτολόγιο σιγά-σιγά με τόσους αγίους που έχουν μαζευτεί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 22:59:12  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν καταλαβαίνω γιατί σώνει και καλά να μιλήσουμε για κάποιον ντεβα και όχι για 'μένα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 23:06:55  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
είπαμε .... Ζουν ανάμεσα μας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 23:08:03  Εμφάνιση Προφίλ
Εγώ παιδιά ψηφίζω να μιλήσουμε για τον Αίολο, δε ξέρω για εσάς.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 23:09:12  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Εγώ παιδιά ψηφίζω να μιλήσουμε για τον Αίολο, δε ξέρω για εσάς.
Ωραία!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2012, 23:21:58  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
η "αγιοποίηση", που αναφέρετε, δεν είναι βάση ανέκδοτου. Ας μην μιλήσουμε για ένα τέτοιο θέμα.
Νομίζω ότι αν ρωτήσετε τους διαχειριστές αυτού του φόρουμ, θα σας εξηγήσουν.

Χμμμ ... ΝεοΑκροπολιανός δάκτυλος (?)
Γιατι δε λες απο την αρχη οτι θες να το πάμε πάλι στη διαχείριση ?
τι μπλέκεις τον Deva απο το 2005 ?

.... tragic , που θα έλεγε κι εκεινη η ομορφονιά στην διαφήμιση


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2012, 02:33:15  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Aurelia,

Για ποιον ακριβώς λόγο άνοιξες αυτό το θέμα ; Ποιος είναι ο σκοπός του ; Θες κάτι να συζητήσουμε για τον Deva ; [ γιατί αν θες, πολύ ευχαρίστως, κάθε μέρα μαζί του είμαι δηλ ... ευχαρίστως να σου πω ... ]


κι οι νεκροκεφαλές γελάνε ...



Αλήθεια είσαι κάθε μέρα μαζί του;.. Με τι τρόπο;..Ακριβώς γι' αυτόν τον λόγο άνοιξα αυτό το θέμα. Γιατί παρατηρώ μια κίνηση γύρω από το όνομά του χρόνια μετά από το 2005 και το 2006. Και αυτές οι ημερομηνίες δεν μ' ενδιαφέρουν καθόλου. Η παρουσία του ονόματός του όμως από το 2011 και μετά είναι εντυπωσιακή. Για ποιόν λόγο γίνεται αυτό; Δεν ξέρω. Ποιοί είναι οι ακροπολιστές; Τι είναι όλα αυτά; Δεν μ' ενδιαφέρει να το συζητήσω. Το μόνο που ζήτησα ήταν να μην συνεχιστεί η γενικότερη κινητικότητα σαν να βρίσκεται ο άνθρωπος αυτός ανάμεσά σας. "Μας άφησε χρόνους". Πολύ λυπάμαι να διαβάζω μια τέτοια έκφραση για έναν τέτοιο άνθρωπο.
Zip, καλό θα είναι να αρχίσεις να πιστεύεις αυτά που λέω. Δεν γνωρίζω τον λόγο που λες ότι είσαι κάθε μέρα μαζί του. Το ότι δεν είσαι το γνωρίζω πολύ καλά. Και σας παρακαλώ, αν θέλετε, να αφαιρέσετε την φωτογραφία του.
Dr Jekyll Mr Hyde, το βρίσκεις τόσο αστείο για να βάλεις μια τέτοια φωτογραφία; Το μόνο που μου προκαλεί είναι στενοχώρια.
Και το Aurelia δεν είναι ψευδώνυμο, αλλά το όνομά μου. Το δεύτερο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2012, 02:52:58  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Ας βάλει κάποιος μια τάξη πλέον.

Αυτό κάνω. Δεν φτάνει;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2012, 03:14:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
Aurelia

Η παρουσία του ονόματός του όμως από το 2011 και μετά είναι εντυπωσιακή. Για ποιόν λόγο γίνεται αυτό; Δεν ξέρω. Ποιοί είναι οι ακροπολιστές; Τι είναι όλα αυτά; Δεν μ' ενδιαφέρει να το συζητήσω.


Μπααα ... εγώ νομίζω πως σε ενδιαφέρει να το συζητήσεις. Και πολύ μάλιστα. Εκεί που ανοίγεις ένα θέμα για τον Deva, ρωτάς ποιοι "Ποιοί είναι οι ακροπολιστές;". Από τον Ρασούλη, πήγαμε μεμιάς στο Σούλι.

Άσε Aurelia, ευχαριστούμε, δεν θα πάρουμε ... Υπάρχει θέμα για την "Νέα Ακρόπολη" και για τους ... "Ακροπολιστές", άμα θες πάνε διάβασε και πες εκεί ότι έχεις να πεις. Αν από την άλλη θες να μιλήσεις για τον Μανώλη, ok, μίλα. Τι σχέση έχει αυτό "Ποιοί είναι οι ακροπολιστές;" με τον Ρασούλη ;

Λοιπόν ... εγώ επειδή καταλαβαίνω την σκοπιμότητά σου, ciao κοριτσάκι και παίξε μόνη σου. Κι όπως θα έλεγε κι ο Deva Parinito ...

Έγινε ... τα λέμε ...

***[ Α ... και για να μην ξεχνιόμαστε ... Ο Ρασούλης δεν έχει γράψει τίποτε στο esoterica.gr. Ο Deva Parinito αντιθέτως, έχει γράψει ... ]

Edited by - zip on 24/03/2012 03:22:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 9 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1425781
Maintained by Digital Alchemy