ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Πατρικαί Νουθεσίαι.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 15
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ar_ia
Πλήρες Μέλος

Greece
824 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2010, 09:55:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ar_ia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Kαλημέρα και σε σένα Κωστάκη!
Δεν θα συμφωνήσω μαζί σου και ο λόγος είναι πως ο trexa δεν έδειξε να έχει ενοχληθεί από τα χυδαία μηνύματα του Lupus......
Tην ενόχλησή του την έδειξε ΜΟΝΟ όταν είπε ο lupus πως έχει γραμμένη και την εκκλησία (η κάπως έτσι).
Μέχρι εκείνη την στιγμή το έπαιζε Σουηδός......

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2010, 10:16:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα Ar-ia...

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2010, 21:01:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελικά, εσείς πολύ το τραβαει η ψυχούλα σας, το κυνήγι των μαγισσών...Ψοφάτε για κουκούλα και ρουφιανιά...
Τα περισσότερα μηνύματα του καταδότη και προβοκάτορα, ο Εαρινός, όπως παντα..
Όσκαρ ...προβοκάτορα, δίνουν,αναρωτιέμαι;....
Βρε αμαλία,ούτε κουβέντα δε σου λέω, χωρίς να το κάνεις θέμα....Φοβάμαι να σου πω καλημέρα...Θα μου την χρεώσεις...
Δεν πειράζει,σε καταλαβαίνω...Για να καταλάβεις κι εσύ:
Αυτό που έγραψα, ήταν γιατί δεν το έκανε κανένας άλλος και δεν μου αρέσουν οι .....τσόντες,.... τι λές, δικαιούμαι;
Αλλά, τώρα ότι σε κάποιους εδώ τα μηνύματα είναι γραμμένα με ....αόρατο μελάνι, ή προκαλούνται υβρίζοντες, τι να πω, είναι θέμα λογικής, όσο κι αν το παιδευεις....Είναι όπως λέμε, δεν τον σκότωσα,εγω, αυτός έπεσε με την πλάτη του πάνω στο μαχαίρι μου...37 φορές....

Αρ_ία, .....πάει η σοκολάτα....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ar_ia
Πλήρες Μέλος

Greece
824 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2010, 23:26:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ar_ia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
trexa
1ον Δημόσια τα είπα και όχι κρυφά, οπότε για ποιούς ρουφιάνους και κουκούλες μιλάς?

2ον Άσε τις τρίπλες και να έχεις το θάρρος να παραδέχεσαι αυτά που κάνεις.
Ενοχλήθηκες ΜΟΝΟ όταν το παράσιτο έβρισε την εκκλησία σου, μέχρι εκείνη την στιγμή δεν έλεγες τπτ, τα περνούσες στο ντούκου.
Κατά την δική μου άποψη λοιπόν, το ευχαριστιόσασταν όταν έβριζε τους Έλληνες και γι αυτό δεν αντιδρούσατε (γιατί ούτε οι άλλοι οι κήρυκες της "Αγάπης" αντέδρασαν), και έτσι, δείξατε ακόμη μία φορά πως ΔΕΝ νοιώθετε Έλληνες αλλά ΜΟΝΟ χριστιανοί.

3ον Όσον αφορά την σοκολάτα, καλύτερα, εγώ προτιμώ ΜΟΝΟ ελληνικά προιόντα

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2010, 23:41:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αψέντι έχει πιεί κανείς σας?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2010, 23:56:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αψέντι…

Θα βοηθήσει κάπου…


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 03:29:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
trexagireve:

Βρε αμαλία,ούτε κουβέντα δε σου λέω, χωρίς να το κάνεις θέμα....Φοβάμαι να σου πω καλημέρα...Θα μου την χρεώσεις...
Δεν πειράζει,σε καταλαβαίνω...Για να καταλάβεις κι εσύ:
Αυτό που έγραψα, ήταν γιατί δεν το έκανε κανένας άλλος και δεν μου αρέσουν οι .....τσόντες,.... τι λές, δικαιούμαι;



Να συμπεριφέρεσαι με μεγαλύτερη ευγένεια αγαπητέ trexagireve και κανένας δε θα σου χρεώσει τίποτε.
Όχι όμως επειδή δεν μπορείς να αναγνωρίσεις μια αμετροεπή συμπεριφορά σου να προσπαθείς να διαστρεβλώσεις τα πράγματα περιγράφοντάς με σα να είμαι κάποιος "μπαμπούλας".
Άσε λοιπόν τις τρίπλες ότι δήθεν φοβάσαι να μου πεις καλημέρα, γιατί... δεν πείθουν καθόλου!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 09:22:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τελικά, εσείς πολύ το τραβαει η ψυχούλα σας, το κυνήγι των μαγισσών...Ψοφάτε για κουκούλα και ρουφιανιά...
Τα περισσότερα μηνύματα του καταδότη και προβοκάτορα, ο Εαρινός, όπως παντα..
Όσκαρ ...προβοκάτορα, δίνουν,αναρωτιέμαι;....
Βρε αμαλία,ούτε κουβέντα δε σου λέω, χωρίς να το κάνεις θέμα....Φοβάμαι να σου πω καλημέρα...Θα μου την χρεώσεις...
Δεν πειράζει,σε καταλαβαίνω...Για να καταλάβεις κι εσύ:
Αυτό που έγραψα, ήταν γιατί δεν το έκανε κανένας άλλος και δεν μου αρέσουν οι .....τσόντες,.... τι λές, δικαιούμαι;
Αλλά, τώρα ότι σε κάποιους εδώ τα μηνύματα είναι γραμμένα με ....αόρατο μελάνι, ή προκαλούνται υβρίζοντες, τι να πω, είναι θέμα λογικής, όσο κι αν το παιδευεις....Είναι όπως λέμε, δεν τον σκότωσα,εγω, αυτός έπεσε με την πλάτη του πάνω στο μαχαίρι μου...37 φορές....

Αρ_ία, .....πάει η σοκολάτα....


Κοίτα εμπαθή ψάλτη ...μηρυκαστικό βρωμόστομο , σού είπα εσύ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ , παρ'ολ'αυτά συνεχίζεις και όχι μόνο σε μένα το υβρεολόγιο...!

Το γεγονός ότι είσαι ψυχικά άρρωστος και ενδεής απο επιχειρήματα , προβάλλεται καθημερινά μόνο με το χασμουρημά σου , διότι δεν κάνεις και τίποτ'αλλο απο το να χασμουριέσαι και να βρίζεις!

Άσε τις κατηγοριοποιήσεις και όλα τα σχετικά με την .......ψυχομαλακωμπουκωμένη φύση σου και γίνε άνθρωπος ικανός να μιλήσει και να αρθρώσει λόγο!

Όλοι σου το λένε , ότι είσαι άσχετος και ψυχολογικά ταρακουνημένος αλλα είπαμε για το σύνδρομο της ψύχωσης:"Φαντασία και πραγματικότητα δεν διαχωρίζονται..".


Μην ξανα-αναφερθείς στο ονομά μου...

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 09:27:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

trexa
1ον Δημόσια τα είπα και όχι κρυφά, οπότε για ποιούς ρουφιάνους και κουκούλες μιλάς?

2ον Άσε τις τρίπλες και να έχεις το θάρρος να παραδέχεσαι αυτά που κάνεις.
Ενοχλήθηκες ΜΟΝΟ όταν το παράσιτο έβρισε την εκκλησία σου, μέχρι εκείνη την στιγμή δεν έλεγες τπτ, τα περνούσες στο ντούκου.
Κατά την δική μου άποψη λοιπόν, το ευχαριστιόσασταν όταν έβριζε τους Έλληνες και γι αυτό δεν αντιδρούσατε (γιατί ούτε οι άλλοι οι κήρυκες της "Αγάπης" αντέδρασαν), και έτσι, δείξατε ακόμη μία φορά πως ΔΕΝ νοιώθετε Έλληνες αλλά ΜΟΝΟ χριστιανοί.

3ον Όσον αφορά την σοκολάτα, καλύτερα, εγώ προτιμώ ΜΟΝΟ ελληνικά προιόντα

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ



Ώχου και συ ρε Άρια , κάθεσαι και δίνεις σημασία σε ευτελείς και ανοήτους ανθρώπους και σε ανόητα λόγια ... κενά περιεχομένου!

Να στο έλεγε κανένας σοβαρός άνθρωπος .... ο "χριστιανός" ο Τρεχαγύρευε τα λέει..δεν χρειάζεται να δίνεις σημασία!

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 09:55:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Εαρινέ, επειδή έχω καταλάβει τον ιερό σκοπό που σε συνεπαίρνει εναντίον μου, αλλά,επειδή,την γνώμη σου την ξέρουμε, μπορείς να αφήσεις τους άλλους ανθρώπους του φόρουμ,να έχουν δική τους άποψη, μια φορά,δίχως τον φασιστικό σου πόθοο να μην γράφει κανείς μαζί μου;
Κοινώς, γίνεται να αφήσεις το φόρουμ, να λειτουργεί σαν φόρουμ,οπως όλοι ξερυμε πως λειτουργούν σχετικά φόρουμ κι όχι σαν κοτσαμπάσικο σου;
Αγαπητή μου αμαλία, σου έγραψα την πάσα αλήθεια,αλλά,φευ!δεν με πιστεύεις...Η συμπεριφορά μου ήταν πάντα ανάλογ, όπως οφέιλω στην δημοκρατια,αλλα,το ποιός κάνει αμετροέπειες,το πρακάνεις..Είπαμε, εντάξει, μας περνάτε για χαζούς εμάς τους χριστιανούς, αλλά, ρε παιδιά, όχι τοσο χαζούς που να μην ξέρουμε ποιός βρίζει και ποιός απαντά...
Συνέλθετε, δεν έχουμε όσοη διαφορά ξυπνάδας, όπως νομίζετε...Δεν μπορείτε να λέτε παράλογα πράγματα επειδή εμάς δεν μας νοιάζει πια γιατί σας ξέρουμε και να νομίζετε, ότι μπορείτε να τα χρεώσετε σε μας, επειδή δεν έχετε λόγο στη συζήτηση και θέσεις.....
Χοντρύνετε τα πράγματα και τα μηνύματα σας, μονο μίσος ξερνάνε,χωρίς θέσεις, παρά μόνο αμφισβητήσεις....Δεν σας νοιάζει ο λόγος,αλλά ο πόλεμος ο εμφύλιος...
Ε, καταλαβετε το,πια, ότι πολεμάτε μόνοι σας...
Εμεις για διάλογο μπήκαμε...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 10:43:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητέ Εαρινέ, επειδή έχω καταλάβει τον ιερό σκοπό που σε συνεπαίρνει εναντίον μου, αλλά,επειδή,την γνώμη σου την ξέρουμε, μπορείς να αφήσεις τους άλλους ανθρώπους του φόρουμ,να έχουν δική τους άποψη, μια φορά,δίχως τον φασιστικό σου πόθοο να μην γράφει κανείς μαζί μου;
Κοινώς, γίνεται να αφήσεις το φόρουμ, να λειτουργεί σαν φόρουμ,οπως όλοι ξερυμε πως λειτουργούν σχετικά φόρουμ κι όχι σαν κοτσαμπάσικο σου;
Αγαπητή μου αμαλία, σου έγραψα την πάσα αλήθεια,αλλά,φευ!δεν με πιστεύεις...Η συμπεριφορά μου ήταν πάντα ανάλογ, όπως οφέιλω στην δημοκρατια,αλλα,το ποιός κάνει αμετροέπειες,το πρακάνεις..Είπαμε, εντάξει, μας περνάτε για χαζούς εμάς τους χριστιανούς, αλλά, ρε παιδιά, όχι τοσο χαζούς που να μην ξέρουμε ποιός βρίζει και ποιός απαντά...
Συνέλθετε, δεν έχουμε όσοη διαφορά ξυπνάδας, όπως νομίζετε...Δεν μπορείτε να λέτε παράλογα πράγματα επειδή εμάς δεν μας νοιάζει πια γιατί σας ξέρουμε και να νομίζετε, ότι μπορείτε να τα χρεώσετε σε μας, επειδή δεν έχετε λόγο στη συζήτηση και θέσεις.....
Χοντρύνετε τα πράγματα και τα μηνύματα σας, μονο μίσος ξερνάνε,χωρίς θέσεις, παρά μόνο αμφισβητήσεις....Δεν σας νοιάζει ο λόγος,αλλά ο πόλεμος ο εμφύλιος...
Ε, καταλαβετε το,πια, ότι πολεμάτε μόνοι σας...
Εμεις για διάλογο μπήκαμε...


Kοίτα να δείς κάτι ...

Αν μη τι άλλο , αποτελεί θράσος -τουλάχιστον- εσύ να μιλάς για φασισμό , μίσος , ηλιθιότητα και βωμολοχία και αυτό διότι είσαι ο κατ'εξοχήν εισηγητής όλων αυτών αλλα και γνήσιος εκφραστή!

Αλήθεια , υπάρχει -έστω- και ένας εδώ μέσα που δεν έχεις βρίσει ρε καραγκιόζο...έ???

Ή νομίζεις ότι θα είχες αυτήν την πολυτέλεια , που σου προσφέρει η ανωνυμία εδώ μέσα να λές ότι λές και με αήθη τρόπο και σε μια κατ'ιδίαν συνάντηση???

Δεν υπήρχε περίπτωση καμμιά , γιατί θα τις έτρωγες τις κλωτσιές σου..κρετίνε..!

Άλλη φορά σε μένα να μην απευθυνθείς στο έχω ξαναπεί...εντάξει???

Άκου ο Βαγγελάκης να δίνει οδηγίες συμπεριφοράς και τρόπων..άντε μαλάκιο..!

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 11:40:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δε σου φτανει που εισαι αναγωγος θες να βγαινεις και απο πανω...

ας παρουμε εδω μια ιδεα για το επιπεδο σου...

ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=7298&whichpage=5

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 13:18:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ήξερα αγαπητέ μου makfor, ότι έψαχνες για δουλειά, και δη προβοκάτορα....Καμιά άλλη δουλειά έχεις αγόρι μου;,Αντε ασχολήσου....
Μεγάλο με κάνατε....Τέτοια τιμή,με τέτοιες προσβολές ειλικρινά,δε με ενδιαφέρουν...
Να συζτήσετε, μπορείτε, ωρέ .....Έλληνες;
Εαρινέ, αγόρι μου,κοιμάσαι κι ονειρεύεσαι....Γράφω, αγόρι μου κι εσύ μόνο βρίζεις....Πόσο μπορείς να το αλλάξεις αυτό;Μονο οχετός είσαι κι εσύ κι άλλοι...Και τώρα, η τροχαία....Αμαλια, έλα να πιάσες τον ενοχλητικό χριστιανό, που οταν τον βριζουμε τολμά και απαντά...Τοσο φασιστικά ρουφιανομπινέδες!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 16:04:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τι να σε κανω αγορι μου , εισαι μεγαλος και τρανος , και ετυχε προχτες με το λουπους να δω και τα δικα σου ΕΡΓΑ οταν ενας απο τους διαχειριστες εδωσε το θεμα οπου μεταφερθηκαν τα μυνηματα του ...

και οπως παντα ο λογο σου ΔΙΚΑΙΩΝΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ !!!!!!!!!!

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 16:44:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν ήξερα αγαπητέ μου makfor, ότι έψαχνες για δουλειά, και δη προβοκάτορα....Καμιά άλλη δουλειά έχεις αγόρι μου;,Αντε ασχολήσου....
Μεγάλο με κάνατε....Τέτοια τιμή,με τέτοιες προσβολές ειλικρινά,δε με ενδιαφέρουν...
Να συζτήσετε, μπορείτε, ωρέ .....Έλληνες;
Εαρινέ, αγόρι μου,κοιμάσαι κι ονειρεύεσαι....Γράφω, αγόρι μου κι εσύ μόνο βρίζεις....Πόσο μπορείς να το αλλάξεις αυτό;Μονο οχετός είσαι κι εσύ κι άλλοι...Και τώρα, η τροχαία....Αμαλια, έλα να πιάσες τον ενοχλητικό χριστιανό, που οταν τον βριζουμε τολμά και απαντά...Τοσο φασιστικά ρουφιανομπινέδες!!!!!

Ειλικρινά δεν σε κατηγορώ διότι απ'οτι φαίνεται είσαι ψυχωτικός...προκαλείς και αφού ξανα-προκαλείς και βρίζεις ασύστολα ...μετά τσιρίζεις σαν την κυρά Κατίνα ότι σου απαντούν σε ανάλογο ύφος!

Ρε δεν μπάς να σε κοιτάξει κανας κτηνίατρος..ε???

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 17:14:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ μου makfor,με τις ρουδιανιές ασχολείσαι;Τέτοιο επίπεδο;Να βάλω κι εγώ αλλονών,ειδικά ορισμένων,που δεν έχουν θέση για τίποτε,αλλά
μόον μια μεγάλη ιδέα για την πάρτη τους; Μπα,δεν είμαι κατίνα σαν τον Εαρινό...
Αλήθεια, αφριζεις ακόμη αγόρι μου Εαρινέ, ή πηγες σε γιατρό και σου δωσε τα χάπια σου;
Φήμες λένε ότι γυρνάς αλόφρονων και ουρλιάζεις"τον τρεχαγύρευε σου",.....αληθεύουν;
Κτηνιάτρο;Τόσο σοβαρά τα πράγματα με σένα,ε;Μα είναι φυσικό..
"Ειμαι η ζωή σου, η αναπνοή σου..."Δεν μπορείς χωρίς εμένα,αλλά,είμαι παντρεμένος,στο ειπα...
Δεν θέλω άλλους έρωτες στη ζωή μου, έκλεισα σαν άνδρας, που λέμε...
Βρές κανέναν άλλον...
Και προπάντων,άσε μας να μιλάμε βρε αποκλειστική νοσοκόμα...
Μην μπαίνεις παντού στη μέση, λές και σε ζήτησε κανεις...Ενοχλείς, πως το λένε...Λίγη τσιπα, ρε ξεφτίλα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 17:33:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το τι εισαι το ξερεις μονο εσυ , το τι πρατεις εντος του φορουμ το ξερουν και το διαβαζουν ολοι ...

συνεχισε το εργο σου

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 17:39:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό είναι αλήθεια, αγαπητέ makfor, βλέπεις, όλοι διαβάζουν όχι μονο καποιοι και καταλαβαίνουν, ποτε γράφει κάποιος και πότε σαχλαμαρίζει...Όλοι έχουν κοινή λγοική και δεν είναι βλήτα...
Ξέρουν ποιός θέτει θέσεις και ποιός βρίζει...Χιλιάδες μηνύματα το δείχνουν..
Πόσο λάθος να κάνουν αυτοί που διαβάζουν;..Αλλά, το θέμα είναι, πόσο βλάκες τους θεωρείς....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 17:53:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν υπαρχει θεμα σωστου ή λαθους καθως ο καθενας εχει τα δικα του σωστα και λαθη ...

ΥΠΑΡΧΕΙ ομως θεμα σεβασμου προς τον αλλον ,την αποψη του οποια και εαν ειναι αυτη και τηρηση τουλαχιστον των βασικων αρχων του διαλογου , και οι βρισιες και οι ειρωνιες σου δεν συμπεριλαμβανονται σε αυτο , ουτε και ο απαξιωτικος σου λογος για τους αλλους!!!

διακαιωμα σου φυσικα , οπως και η ανοχη των διαχειριστων (για να μη παρεξηγηθω η ανοχη παει με το δικαιωμα τους να δειχνους οση ανοχη θελουν αυτοι αναλογα την περιπτωση) !!!!

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]


Edited by - makfor on 26/02/2010 18:06:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 22:28:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ELO
quote:
Αψέντι…

Θα βοηθήσει κάπου…


Αψέντι αγαπητέ ELO γνωστό απο την αρχαιότητα για τις θεραπευτικές του ιδιότητες.
Λένε οτι για να το πιείς δεν πρέπει να ακουμπήσει τη γλώσσα σου.
Πιστεύω οτι θα βοηθήσει σε αυτή την περίπτωση.
Ισως και σε καμμία αλλη οπως πχ αυτού του .. εε.. πως τον είπαμε.. τριέπεος?? α.. οχι τρισέσπερος.. ακου τριέπεος.. που τα βρίσκω..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 22:42:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε συ makfor, πάρε και ρίξε τα μούτρα σου στον καθρέφτη, που μόνο άποψη, δεν δείχνεις να έχεις...Όλο φραμπαλά.....Καλά ρε σύ, είναι ο ..άλλος, έχει το ψώνιο του, εσυ, τι ...φρούτο είσαι;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 22:55:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μεστος λογος , γεματος νοημα και ουσια ... με απολυτο σεβασμο για τον συνομιλητη και τους υπολοιπους φιλους που διαβαζουν ... οπως παντα ο γνωστος τρεχαγυρευε , μολις νιωσεις οτι στριμωχνεται αρχιζει τα καντηλια ....

για να δουμε που το πας ...

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 23:05:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βλέπεις και καντήλια τώρα;....
Αρχιζει και σοβαρεύει η υποθεση...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 00:06:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τι ελεγες ποιο πανω ? εκανες διαλεξη περι ηθικης και ορθου διαλογου ??? ταβαλες και με τους διαχειριστες και ζητουσες και τα ρεστα ? ? χαχαχα .... τι να σου πω ρε φιλε , εισαι και μεγαλος ανθρωπος , εγινε και παπους ... κριμα τα χρονια σου .... οπως παντα μεστος λογος , γεματος νοημα και ουσια ... με απολυτο σεβασμο για τον συνομιλητη και τους υπολοιπους φιλους που διαβαζουν ... οπως παντα ο γνωστος τρεχαγυρευε , μολις νιωσεις οτι στριμωχνεται αρχιζει τα καντηλια ....

για να δουμε που το πας ...

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 03:44:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πατρικαί Νουθεσίαι.

Αυταί κι αν είναι Πατρικαί Νουθεσίαι...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 22:28:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Πατρικαί Νουθεσίαι.

Αυταί κι αν είναι Πατρικαί Νουθεσίαι...




soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 22:36:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχει καλή echo,πάντως εδώ μέσα...Εντελώς ....Εαρινή...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 10:47:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Έχει καλή echo,πάντως εδώ μέσα...Εντελώς ....Εαρινή...

Καλά γιατί παρεμβαίνεις στις συζητήσεις μου με άλλους???

Echo...κατα το ίχααααα...που φωνάζουν οι Λαρισαίοι στο γήπεδο , αναπαριστώντας το αλογάκι που έχουν ως έμβλημα της ομαδας τους είναι αυτό...???

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 12:31:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Περί αγάπης κι ομόνοιας...


Α: Ο Θεός, αδελφοί μου, είναι παντού και μας αγαπάει όλους.
Β: Όχι, δεν είναι παντού.
Γ: Και γιατί θα πρέπει να δεχθούμε αυτόν τον Θεό κι όχι άλλον;
Α: Τι λέτε ρε τούβλα;;; Αυτό που λέω εγώ ισχύει!
Δ: Εγώ πιστεύω αλλού.
Α: Σκάστε! Γκαπ Γκουπ!!
Β: Ωχ, το μάτι μου!
Γ: Άουτς!
Α: Εγώ έχω δίκιο ρε &^&%%^*$$*!!!
Γ: Όχι, εγώ έχω δίκιο!
Α: Αγάπη προς όλους, είμαστε όλοι παιδιά του Θεού αδελφοί μου...
Δ:
Β:

Καλή σας μέρα!





In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 13:26:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.youtube.com/watch?v=VUWQFF0RJN4

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 15 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy