ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 19 Ιουνίου 2016-30 Νοεμβρίου 2019:Οι 1260 μέρες των 2 προφητών!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 22
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2016, 13:24:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχεις εξελιχθεί σε σουπερ τρολ.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2016, 13:43:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ειμαι τρολ!
Είμαι ενας ανθρωπος που λεει αυτα που θα γινουν,πριν αυτα γινουν!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2016, 16:05:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
8 ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2016, 16:21:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
15 ΩΡΕΣ ΑΚΟΜΑ!!!ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ;;;

Εγώ Γιώργο είμαι πανέτοιμος. Έχω βάλει από τώρα την σανίδα να μουλιάζη στο μούσκιο.

Υ.Γ.
Πρόταση!
Να ορίσης ως νέα ημερομηνία την 6/6/2066, ούτως ώστε να μην υπάρχει κανένας από εμάς για να σε πλακώση στις φάπες.


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2016, 23:33:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έλα να συντονιζόμαστε με CNN σιγά-σιγά!

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2016, 23:35:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
18 λεπτά

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 00:03:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεώργιε, η ώρα είναι 12:10 και ο κόσμος στη θέση του. Ξέρω ότι πάλι θα περιμένεις και τα μεσάνυχτα στη Σαμόα για να αρχίσει η προγραμματισμένη κλάψα, αλλά σε περίπτωση που θα δυσκολευτείς να βγάλεις τη νύχτα, αφήνω κάτι χρήσιμο για παν ενδεχόμενο:

Πιέστε σε περίπτωση ανάγκης...

Abyssus Abyssum InvocatΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 00:55:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βασικά, στα νησιά Σαμόα έχουν ήδη μεσημέρι Δευτέρας.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 01:07:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θα δώσει νέα ημερομηνία τώρα.Στις 16/6/16.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 02:46:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υποψιάζομαι τί συνέβη, αλλά με τρομάζει και μόνο η σκέψη.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 05:39:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Ο ΤΡΙΤΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 08:22:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Βασικά, στα νησιά Σαμόα έχουν ήδη μεσημέρι Δευτέρας.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Στην Αμερικάνικη Σαμόα, SST = UTC-11, 14 ώρες πίσω. Το Νησί της προηγούμενης ημέρας, του χαμένου μεγάλου δασκάλου.

Abyssus Abyssum InvocatΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 09:31:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mεχρι να παει 7 Ιουνη,σε ολοκληρο τον πλανητη,θα εχει ξεκινησει!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tyfonas
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 09:42:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τι έγινε ξεκίνησε το πολυβόλο του ράμπο άιντε και σύντομα στη Πόλη ορέ με στρατηγό το γιαλαντζί ντολμά https://www.youtube.com/watch?v=aL39jJN9hHM

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 14:33:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σήμερα 6/6/16 (πανάθεμά με με τα 6άρια) αν δεν κάνω λάθος, αρχίζει και το συνοδικό αναμπούρμπουλο των τραγιών ΜΕ ΚΕΡΑΤΑ... και όπως κάθε μέρα, έτσι και σήμερα (μην πω ιδιαίτερα σήμερα) έχουμε τη σατανοπληξία πρώτο τραπέζι πίστα...
Αλλά μασάμε ρε εμείς? Δε μασάμε. Παρά τα σκοτάδια που παλεύουν σαν κολασμένοι να απλώσουν οι τράγοι, εμείς θα έχουμε έναν όμορφο και φωτεινό μήνα! Καλή βδομάδα σε όλους!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 16:02:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σήμερα 6/6/16 (πανάθεμά με με τα 6άρια) αν δεν κάνω λάθος, αρχίζει και το συνοδικό αναμπούρμπουλο των τραγιών ΜΕ ΚΕΡΑΤΑ... και όπως κάθε μέρα, έτσι και σήμερα (μην πω ιδιαίτερα σήμερα) έχουμε τη σατανοπληξία πρώτο τραπέζι πίστα...
Αλλά μασάμε ρε εμείς? Δε μασάμε. Παρά τα σκοτάδια που παλεύουν σαν κολασμένοι να απλώσουν οι τράγοι, εμείς θα έχουμε έναν όμορφο και φωτεινό μήνα! Καλή βδομάδα σε όλους!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Όχι,δεν είναι σήμερα,ειναι σε 11 μέρες,17 με 26 Ιουνη....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 17:34:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μην ανησυχειτε,καθησυχαζω.Μπορει να έφτασε απόγευμα 6/6/2016 και τίποτα να μην έχει γίνει ακόμα,αλλα απομένουν άλλες 20 ωρες να αλλάξει η μέρα σε ολόκληρο το πλανήτη!Που ξέρετε,μπορει να αρχίσει 11 ώρα το βράδυ,ωρα Αμερικης!Αρα,υπαρχει σχεδόν μία μέρα ακόμα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tyfonas
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 18:17:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
άιντε να γίνει έχω Πάρι ένα βαρέλι κόλα και ένα τσουβάλι ποπκόρν μι πάνε τσάμπα και βερεσέ περιμένω να αρχίσει η τενια έτσι και μας κρεμάσεις ντολμά θα ζητήσουμε το καπάρο πίσω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 18:45:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

άιντε να γίνει έχω Πάρι ένα βαρέλι κόλα και ένα τσουβάλι ποπκόρν μι πάνε τσάμπα και βερεσέ περιμένω να αρχίσει η τενια έτσι και μας κρεμάσεις ντολμά θα ζητήσουμε το καπάρο πίσω



Δεν κρεμαω ποτε κανεναν,οποιος εχει βασιστει ΠΑΝΩ μου,εχει δικαιωθει!Αυτο θα γινει και με τον πολεμο,αυτο θα γινει και με τον Αντίχριστο!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 19:57:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ έχω πάρει ένα σπρέι πίσσας και ένα σακί πούπουλο. Λέω να κάνουμε ένα walk of shame τον φίλο μας, συν το ότι θα φέρω κι δυο σκύλους που έχω υπόψη για φασαρία, για να ολοκληρωθεί η ξεφτίλα...

Abyssus Abyssum InvocatΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 20:17:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΠΑΜ απατεώνα!
ΜΠΑΜ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tyfonas
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 20:56:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αν έχεις δει γιαλαντζί ντολμά από κάποιον μελετητή και αυτός μανία με ημερομηνίες έχει η τελευταία που ήχε βγάλει το 2015 καλοκαιριάτικα θα ξεκίναγε το πολυβόλο του ράμπο και τπτ δεν έγινε ακόμα περιμένει δες στη 15 φώτο που ποσταρε στο λινκ http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=12003

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 21:50:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

αν έχεις δει γιαλαντζί ντολμά από κάποιον μελετητή και αυτός μανία με ημερομηνίες έχει η τελευταία που ήχε βγάλει το 2015 καλοκαιριάτικα θα ξεκίναγε το πολυβόλο του ράμπο και τπτ δεν έγινε ακόμα περιμένει δες στη 15 φώτο που ποσταρε στο λινκ http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=12003



Eνταξει,ειχε τον δικο του τροπο υπολογισμου,που επεσε εξω.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tyfonas
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2016, 22:15:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αυτός νομίζω πιο σωστή μου φαίνεται η μελέτη του πάντως αν γίνει παγκόσμιος νομίζω θα γίνει τελείως ξαφνικά αν έχεις δει τι σειρά jerico που ξεκίνησε τελείως ξαφνικά και δε πήρε κανένας χαμπάρι αν τι δεις θα καταλάβεις ακόμα δε φοβάσαι ρε παιδάκι μου μαφτα που έρχονται άσχετα που θα γίνει η δεύτερα παρουσία καλύτερες μέρες και τα σχετικά είχα που λες μια φίλη μου στο skype όταν της έλεγα γιαφτα ερε φόβο που ήχε γιατί αυτά εσύ τα βλέπεις ως παιχνίδι αλλά είναι καταστάσεις που τα σημερινά που ζούμε θα μοιάζουν τότε πικνίκ στην ύπαιθρο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 00:27:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
Δεν κρεμαω ποτε κανεναν,οποιος εχει βασιστει ΠΑΝΩ μου,εχει δικαιωθει!Αυτο θα γινει και με τον πολεμο,αυτο θα γινει και με τον Αντίχριστο!

Για την περίπτωσή σου Γιώργο, έχω δύο εκδοχές.
Ή είσαι πολύ ξύπνιος και μας δουλεύεις ψιλό γαζί όλους κάνοντας την πλάκα σου, και σ' αυτήν την περίπτωση, μπράβο σου, μάγκας, υποκλίνομαι και σου βγάζω το καπέλο, γιατί είμαι κι εγώ ανάμεσα σ' αυτούς που την πάτησαν.
Ή έχεις πολύ σοβαρό πρόβλημα, οπότε απορώ πως και οι δικοί σου δεν φρόντισαν μέχρι τώρα, να το αντιμετωπίσουν πριν είναι πολύ αργά. Εκτός και αν είναι της ίδιας νοοτροπίας και προσπαθούν να το λύσουν χριστιανικά με εξορκισμούς.
Το λέω αυτό, γιατί πριν από καμιά δεκαριά χρόνια, μια μακρινή συγγενής της γυναίκας μου στο Ίλιον, είχε σοβαρά ψυχοπαθολογικά προβλήματα, και η αδελφή της αντί να την πάει στους γιατρούς, την πήγαινε στον άγιο Κυπριανό στη Χασιά για εξορκισμούς. Μέχρι που εγκατέλειψε τον μάταιο τούτο κόσμο και γλύτωσε.


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 00:36:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είναι τίποτα από τα δύο Σωτήρη. Τελικά έχει συμβεί αυτό που δεν τολμούσα καν να υποψιαστώ.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 01:14:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν είναι τίποτα από τα δύο Σωτήρη. Τελικά έχει συμβεί αυτό που δεν τολμούσα καν να υποψιαστώ.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Τι συνέβη?

Ο Γ.Π.Π ?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tyfonas
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 01:21:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

[quote]
Δεν είναι τίποτα από τα δύο Σωτήρη. Τελικά έχει συμβεί αυτό που δεν τολμούσα καν να υποψιαστώ.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Τι συνέβη?

Ο Γ.Π.Π ?

τον έπιασε λάστιχο βάζει τι ρεζέρβα και έρχεται

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 01:30:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DSM έχω άγχος.
Ξεκίνησε ο πόλεμος ή όχι?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 02:05:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο πόλεμος ξεκίνησε. Κι αυτό δυστυχώς είναι η απόλυτη αλήθεια. Εμείς μπορεί να μην αντιλαμβανόμαστε τί γίνεται, αλλά γίνεται. Γιατί πραγματοποιήθηκε το πιο τρομακτικό σενάριο:

Ο θεός, που δεν γούσταρε διάφορους καραγκιόζηδες να κάνουν προβλέψεις ανά τις εποχές, αλλά και δεν μπορούσε να αλλάξει τα γραμμένα της αποκάλυψης, του πατροκοσμά, του Παΐσιου και της γριάς, έκανε το μόνο που θα μπορούσε να σώσει την κατάσταση και τα προσχήματα: ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ!

Φαινομενικά λοιπόν, ξημερώνει 7/6/16. Αλλά μόνο φαινομενικά! Προσέξτε το αυτό! Δεν γνωρίζω πόσον καιρό πριν γύρισε ο χρόνος -πώς θα μπορούσα άλλωστε-, αλλά ο πραγματικός χρόνος δεν είναι αυτός που μετράμε. Επειδή όμως νομίζουμε πως ζούμε στον τωρινό-πραγματικό χρόνο, δεν βλέπουμε τον πόλεμο που γίνεται στο πραγματικό-πραγματικό χρόνο!

Το πιο τρομακτικό από όλα είναι, που μπορεί ο ΓΠΠ να έχει τελειώσει ήδη! Αν αυτό έχει συμβεί, εμείς οπωσδήποτε δεν γνωρίζουμε το αποτέλεσμα. Κι αφού δεν γνωρίζουμε το αποτέλεσμα, μπορεί ο αντί να είναι κιόλας αρχηγός μας, αλλά υποσυνείδητα. Σε έναν παρελθοντικό-πραγματικό χρόνο, που όμως δεν έχει ακόμα σχέση με τον δικό μας τωρινό-πραγματικό χρόνο!

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 22 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy