ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Η ΦΩΛΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΩΝΙΟΥ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 9
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 12:44:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
γεια σου ελπιδα, χαρα μου ψαξε για καμια συγνωμη και εσυ μια που ο ραμογλου δεν το κανει

Καλέ πάρε άλλη καραμέλα αυτή έλιωσε...

quote:
elpida κορίτσι μου ήσουνα που ήσουνα βλήτο η συμβίωση με το Ράμογλου σε αποτελείωσε... Οσο για την προσφορά σου εδώ... αν κρίνω ότι όταν γράφετε από τον ίδιο υπολογιστή έχεις πολλά να πεις ενώ όταν σε βλέπουμε από κοντά καταπίνεις τη γλώσσα μου λέει πολλά για το ποιός κρύβεται πίσω από τα μηνύματά σου...

Καλό μου αρχικά δεν σου ζήτησα τη γνώμη σου για το τι είμαι. Μπορείς να έχεις την όποια άποψη θέλεις για μένα, μου είναι παντελώς αδιάφορο.

Όσο το ότι κατηγορείς τη συμβίωση μου με το Ramoglou με κάνει να πιστεύω πως έμμεσα κατηγορείς και τον ίδιο. Τότε καλό μου γιατί τον έπαιρνες τηλέφωνο προσπαθώντας να βρεις ένα στήριγμα όταν έβρισκες τα σκούρα (βλέπε κόντες με ΑΤΜΑ) και έκανες απεγνωσμένες προσπάθειες να δικαιολογηθείς?

Όσο για την προσφορά μου εδώ … ΤΙ? Δεν ολοκληρώνεις μάλλον μπερδεύεσαι συντακτικά.

Όσο για τον αν γράφουμε από τον ίδιο υπολογιστή εάν κάνεις τον κόπο και έχεις λίγη εξυπνάδα (ποια?) θα έβλεπες πως πρακτικά είναι αδύνατο μιας και πολλές φορές γράφουμε παρόμοιες ώρες καθώς επίσης και οι ip μας είναι διαφορετικές. Αν εσύ έχεις μόνο ένα υπολογιστή λυπάμαι αν θες να σου δανείσω έναν για τις διακοπές σου.

Όσο για τις συναντήσεις από κοντά (άραγε πόσες πολλές να είναι στη φαντασία σου) – όπως θα μπορούσες εάν είχες την ικανότητα να παρατηρήσεις – μιλάω μόνο με αυτούς που έχω κάτι να πω και να μου πουν. Καλύτερα να μην μιλάω παρά από κόντα και από το τηλέφωνο να κάνω την κότα όπως εσύ.

Άλλωστε στην τελευταία συνάντηση που σε είδα και βρεθήκαμε στον ίδιο κύκλο για ελάχιστα λεπτά το μόνο που πήρα από σένα είναι το κόμπλεξ σου με γνωστό μέλος, οπότε δεν είχα καμία όρεξη να ασχοληθώ περαιτέρω μαζί σου ή με τα λεγόμενά σου.
Εσύ μονίμως λες ότι θες και το οτιδήποτε να το φτιάχνεις όπως εσύ νομίζεις δηλαδή είσαι στην κοσμάρα σου και νομίζεις πως κάτι κάνεις κιόλας. Η λέξη επιχείρημα και παραδοχή σου είναι προφανώς άγνωστες.

Επίσης για το ποιος κρύβεται πίσω από τα δικά μου μηνύματα το λες κρίνοντας εξ ιδίων, και για άλλη μια φορά είσαι μακριά νυχτωμένη (θα ξημερώσει που θα πάει) αλλά δεν πειράζει είσαι ελεύθερη να λες ότι θέλεις, μου είναι και αυτό αδιάφορο.

Τα μέλη με τα οποία συνδιαλέγομαι και έχω να πάρω και ίσως να δώσω κάτι, δεν ανήκουν στην κατηγορία σου και στο επίπεδο/δάπεδο σου, οπότε δεν πρόκειται να ασχοληθούν με τις κατινιές σου όσο και αν τις συνεχίσεις.

Αν πότε καταφέρεις να παραδεχτείς τουλάχιστον στον εαυτό σου τα λάθη σου τότε ίσως προκόψεις στη ζωή σου αλλιώς σε βλέπω κηπουρό στην σπηλιά του Νταβέλη.





βρε ποσα ψεματα εδω μεσα;

εχετε χασει τον ελεγχο του ΨΕΜΑΤΟΣ

τι μια γραφετε πως δεν γνωριζεστε και την αλλη εσεις οι ιδιοι βγαζετε στη φορα τις σχεσεις ΣΑΣ!
ποιος μπορει να ξεκαθαρισει τα ΨΕΜΜΑΤΑ;

ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ
και εαν μετα εχετε το κουραγιο να μου πειτε εκεινο το συγνωμη.

μα τοσους πολλους υπολογιστες;

βαλε θεε μου το χαιρι σου

ΣΥΓΝΩΜΗ ΒΡΕ
ΚΑΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ

και μετα σας δινω ολο τον χωρο για τα "εσωψυχα σας"

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 12:48:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΑΛΙΤΙ ΣΟΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ....
ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ ΤΩΝ ΑΙΩΝΩΝ...


Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος

Edited by - 1900 on 23/07/2004 12:49:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 12:54:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ας αφησουμε το παγωνι και την φωλια του στην μεχρι τωρα υσιχια τους

και μινετε στο περιθοριο χαρες μου, ο καθενας εκεινο που θελει εκεινο εχει και εσεις εχετε το τριπακι του περιθοριου και ΔΗΘΕΝ του εσωτερισμου!
τι γεν οργανα
τι μελοντολογους
τι περιθοριο
τωρα ποσους υπολογιστες, ποσα ψεματα, ποσες ειρωνιες .
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΗΘΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΤΗΤΑ;
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΔΕΡΦΟΥΣ;

εγω σας χαιρετω διοτι θελω να περασω τις διακοπες μου με ξενιασια

ΕΙΔΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ραμογλου σου κανω τι χαρη να φηγω ΟΧΙ γιατι εσυ το ειπες ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΝΤΙΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΦΗΓΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΑΡΑΓΕ;
ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΟΜΕΝΑ ;
ΜΑ οταν εγω εκρινα πως πολυ βρωματε βρε
πολλα ψεματα. πολλα δηθεν

ακομα ραμογλου νε με πεις συγνωμη;
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ να με στειλει μηνυμα για να τα πουμε

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 12:59:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
τι μια γραφετε πως δεν γνωριζεστε και την αλλη εσεις οι ιδιοι βγαζετε στη φορα τις σχεσεις ΣΑΣ!

Κοίτα να δεις που ένα ακόμα ΝΕΟ μέλος έχει άποψη για τις σχέσεις μας, ή μήπως αυτό έχει να κάνει με την άμεση πληροφόρισή σου από την κολλητή?

Αν έχεις κανένα στοιχείο που να αποδεικνύει πως μέλη αρνήθηκαν την οποιαδήποτε σχέση μεταξύ τους ενώ υπήρχε μπορείς να το παραθέσεις.

Αλλά για να μην σε κουράζω πες μας ξεκάθαρα ποια είναι η καήλα σου, τι θες να μάθεις ακριβώς ποιος γνωρίζει ποιον? Ε ρώτα και θα μάθεις...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 13:04:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ε ρε μπαχαλο - αυτα παθαινεις αμα ανακατευεσαι με τον Αγγελο-Παγωνι

Valnta, δες εδώ
www.iranon.gr
http://www.iranon.gr/PENTELI/PENTELI0addendum.htm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 13:06:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ελπιδουλα εσυ και οι ομοιοι σου ΨΑΧΝΑΤΕ για τιλεφωνα
ανερουσατε που μενω, απο που ειμαι, με λεγατε ειρωνικα για καποιο αλλο μελος
και εγω σας παρακολουθουσα σε ολα τα βρωμικα.
για να γνωρισω τη θελετε απο εμενα και απο την αρχη με λεγατε βρωμικα.
απλως χαρα μου τα ψεματα σας διατυπονω για να θημαμε τι βρηκα στην ελλαδα
να εισαι σιγουρη ουτε κολλητη εχω εδω μεσα στο περιθοριο σας, ουτε θα ηθελα να εχω
μονο ξεχωρισα καποιες που ηθελα να γνωρισω προσωπικα για να τις ΡΩΤΙΣΩ τι θελουν ΕΔΩ ΜΕΣΑ
ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝΕ ;

ΑΥΤΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ
δεν καιγομαι να γνωρισω ναυαγια (δεν θα με δωσουν τιποτα περα απο το βυθο που εχουν αραξει) και εγω ζητω γνωσεις ΓΝΩΣΕΙΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ
καταλαβες χαρα μου

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 13:14:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θα στειλω ελπιδιτσα τα χαρτια που μεχρι τωρα εχω τιποσει σε καποιους καλους εσωτεριστας για να δουνε τι θελει να πρεσβευει το site esoterica.gr με μελη εσας που τοσο με βρωμισατε!
εισαστε εσεις εσωτεριστες βρε;
εισαστε εσεις αναζητητες που δηθεν μας ειπε ο μποξας σου ο ραμογλου;
μονο με το περιθοριο της ζωης μποριτε να μιλισετε
ποια ειναι η πορεια της ζωης σας για κοιτα χαρα μου.
ΟΧΙ,ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ, δεν με αφορα
ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΖΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΒΡΕ που σκευτεστε
ενα συγνωμη για ολα τα βρωμικα ραμογλου που με ειπες στο φορα <<ΤΑ ΑΣΤΡΑ>> και στο θεμα καρκινος και θανατος

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 13:49:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
elpida κορίτσι μου ήσουνα που ήσουνα βλήτο η συμβίωση με το Ράμογλου σε αποτελείωσε... Οσο για την προσφορά σου εδώ... αν κρίνω ότι όταν γράφετε από τον ίδιο υπολογιστή έχεις πολλά να πεις ενώ όταν σε βλέπουμε από κοντά καταπίνεις τη γλώσσα μου λέει πολλά για το ποιός κρύβεται πίσω από τα μηνύματά σου...
Ράμογλου βοήθειά σου αγόρι μου...



Ήθελα να 'ξερα πόσες κίτρινες κάρτες πρέπει να πέσουν... άμα θα γυρίσουν από τις διακοπές τους οι ειδικοί.

Μα, για κάτσε να δω καλύτερα...

Λέει: "καταπίνεις την γλώσσα μου" ή κάνουν "παγώνια" τα μάτια μου;



quote:
θα στειλω ελπιδιτσα τα χαρτια που μεχρι τωρα εχω τιποσει σε καποιους καλους εσωτεριστας για να δουνε τι θελει να πρεσβευει το site esoterica.gr με μελη εσας που τοσο με βρωμισατε!

Κάνε μας τη χάρη...!

Αλήθεια, πού θα τα στείλεις; Σε ορνιθοτροφείο; Εκεί που γράφτηκε και η δικιά σου;

Ή μήπως κατ' ευθείαν στη "Φωλιά του Παγωνιού";


ΠΛΑΤΩΝΑΣάκο, αν και δεν αντιλαμβάνομαι πλήρως το πνεύμα σου, πάντα αγαπώ...

...δύναμαι και να λυπάμαι όμως.

No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 14:12:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ελπιδουλα εσυ και οι ομοιοι σου ΨΑΧΝΑΤΕ για τιλεφωνα
ανερουσατε που μενω, απο που ειμαι, με λεγατε ειρωνικα για καποιο αλλο μελος
και εγω σας παρακολουθουσα σε ολα τα βρωμικα.
για να γνωρισω τη θελετε απο εμενα και απο την αρχη με λεγατε βρωμικα.
απλως χαρα μου τα ψεματα σας διατυπονω για να θημαμε τι βρηκα στην ελλαδα
να εισαι σιγουρη ουτε κολλητη εχω εδω μεσα στο περιθοριο σας, ουτε θα ηθελα να εχω

Καλή μου στοιχεία έχεις για όσα λες ή είναι της φαντασίας σου και απλά τα παραθέτεις. Εάν έχεις ένα copy paste θα ξεδιάλυνε το τοπίο, εάν όχι συνέχισε τα σενάρια … που ξέρεις μπορεί να γίνεις και σεναριογράφος.

quote:
θα στειλω ελπιδιτσα τα χαρτια που μεχρι τωρα εχω τιποσει σε καποιους καλους εσωτεριστας για να δουνε τι θελει να πρεσβευει το site esoterica.gr με μελη εσας που τοσο με βρωμισατε!
εισαστε εσεις εσωτεριστες βρε;
εισαστε εσεις αναζητητες που δηθεν μας ειπε ο μποξας σου ο ραμογλου;
μονο με το περιθοριο της ζωης μποριτε να μιλισετε
ποια ειναι η πορεια της ζωης σας για κοιτα χαρα μου.
ΟΧΙ,ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ, δεν με αφορα
ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΖΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΒΡΕ που σκευτεστε
ενα συγνωμη για ολα τα βρωμικα ραμογλου που με ειπες στο φορα <<ΤΑ ΑΣΤΡΑ>> και στο θεμα καρκινος και θανατος

Είσαι ελεύθερη να στείλεις ότι θέλεις και όπου θέλεις άντε μπας και καταλάβουμε και εμείς τι γίνεται για ποιο θέμα δηλαδή μιλάς γιατί έτσι μόνο ασυναρτησίες βλέπω και εκκλήσεις για συγνώμη την οποία δεν μας έχεις πει τον λόγο που την ζητάς πέρα από την λέξη «βρώμικα», πιο συγκεκριμένα μάλλον δεν δύνασαι.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 15:00:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι θλιβερό τοπίο !!!
Τι κατάντια !!!
Οποία ηθική κατάπτωσης !!!

Η παραφροσύνη σε όλο της το μεγαλείο, ούτε καν συντακτικό στις προτάσεις, απόρροια της συγχύσεως η οποία προκλήθηκε από την μη υπολογιζόμενη τροπή που μπορούσαν να πάρουν τα πράγματα.

Οίκτο !
Μόνο αυτό μπορώ να νιώσω για ανθρώπους που πάσχουν από ψυχικές ασθένειες και δεν έχουν ακόμα και μέσα στην αρρώστια τους την ελάχιστη αξιοπρέπεια.

Λυπάμαι !
Πραγματικά που κάποια δεν άκουσε ποτέ τα λόγια που της είπαν άνθρωποι που ήθελαν το καλό της, άνθρωποι που είδαν ότι βαδίζει στο γκρεμό.
Όμως αυτό έπρεπε να κάνει να αυτοεξευτελιστεί, να κατέλθει στο τελευταίο σκαλί της ανυποληψίας, ίσως από εκεί κάνει μια νέα αρχή, αν και δύσκολο το βρίσκω τουλάχιστον προς το παρόν, το εύχομαι και το ελπίζω.

Ο εσωτερισμός που ευαγγελίζονται μερικοί, είναι να ασχολείσαι με τελετουργίες που σε οδηγούν σε απόκρυφα μονοπάτια, είναι οι δημιουργία εντυπώσεων προς άγραν θυμάτων, είναι οι συνεχείς μηχανορραφίες πίσω από πλάτες, είναι η διασπορά προσωπικών δεδομένων, είναι τα ασύστολα ψεύδη που συνοδεύονται με άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

Κρίμα !
Το αρρωστημένο σας μυαλό σας οδήγησε σ’ ένα αποκαλυπτικό παραλήρημα, σ’ ένα ξεγύμνωμα, δεν άντεξε το κακό προσωπείο κάτω από την μάσκα, ίδρωσε έβγαλε σπυράκια και εμφανίσθηκε αφτιασίδοτο και άγριο όπως πραγματικά είναι.
Σα σκηνή από τον εξορκιστή μου θύμισε.

Ναι αυτή είναι η εικόνα σας και μην παρεξηγηθείτε που βλέπετε την ασχήμια του εσωτερικού σας εαυτού, τη γύμνια του αρρωστημένου μυαλού σας, το χαμαιτυπείο που φτιάξατε για να ζει το ΕΓΩ σας.

Δυστυχώς η αριστερή ατραπός οδηγεί μόνο στον πόνο και στον αυτοεξευτελισμό, κανένα παραμύθι δεν πρόκειται ποτέ να τον κάνει ένα φωτεινό δρόμο.
Μέσα από αυτή όμως τη διαδικασία του εξευτελισμού και της ανυποληψίας μπορεί να οδηγηθείς στο σωστό το δρόμο. Τουλάχιστον πλέον θα ξέρεις και θα μπορείς να διαχωρίσεις.

Το μόνο που τώρα σκέφτομαι είναι αν θα αντέξετε την επιστροφή όλου αυτού που δημιουργήσατε, μακάρι να το αντέξετε γιατί η δονήσεις θα είναι αρκετά μεγάλες και σίγουρα θα θέλουν μεγάλη δύναμη για να τις αντιπαρέλθεις.

Καλή δύναμη !


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 15:19:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τι θλιβερό τοπίο !!!
Τι κατάντια !!!
Οποία ηθική κατάπτωσης !!!

Σώπα ρε Ράμογλου...
Τώρα την είδες την ηθική κατάπτωση?
Οταν έγραφες τα μύρια όσα και με πρόσβαλες χωρίς ακόμα να ξέρω το γιατί τόσο εδώ όσο και στο τόπικ με τη Σφίγγα ήταν καλά?
ΛΙΓΟ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΔΕ ΒΛΑΠΤΕΙ...

elpida δεν είδα να ανοίξεις με κανένα κουβέντα στη συγκέντρωση εκτός από την παρέα σου... ούτε είδα και να ρωτάει κανείς να μάθει ποια είναι η elpida...

ATMA τώρα εξηγούνται πολλά... Το κακό δε θα πάψει να διαιωνίζεται όσο γινόμαστε υποχείρια των "φίλων" μας... Μόνο πρόσεχε!
Αυτοί οι "φίλοι" που τώρα σου βάζουν λόγια ήταν πριν φίλοι μου και ακόμα πιο πριν "φίλοι" κάποιων άλλων...
Λυπάμαι που δε χρησιμοποίησες το τηλέφωνό μου που βρήκες από τη Zadok αλλά ακόμη περισσότερο λυπάμαι που δεν δόθηκε ευκαιρία να μιλήσουμε από κοντά... και να με κοιτάξεις στα μάτια...

Τελικά μήπως να αλλάξουμε τον τίτλο σε "Η ΦΩΛΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΚΟΥ"?


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 15:30:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Avallon
quote:
elpida δεν είδα να ανοίξεις με κανένα κουβέντα στη συγκέντρωση εκτός από την παρέα σου... ούτε είδα και να ρωτάει κανείς να μάθει ποια είναι η elpida...

Παραδόξως είδες πολύ καλά, δεν συνηθίζω ξέρεις να πιάνω κουβέντες με αγνώστους, μίλησα μόνο με την παρέα μου και με όσους ήδη γνώριζα.

Α.. και κάτι για τα πρακτικά σου, γνώρισα και δύο άτομα ακόμα (σου ξέφυγε αυτό).

Άλλωστε δεν πήγα στην συγκέντρωση για να κάνω δημόσιες σχέσεις.

Πάντως δεν περίμενα να ασχοληθείς τόσο πολύ με το πρόσωπο μου και παρατηρήσεις όλους όσους ήταν εκεί και εάν ρώτησαν να μάθουν ποια είμαι !

Πάλι κρίνεις εξ ιδίων, ελπίζω τουλάχιστον να ρώτησαν για σένα και να σε θαύμασαν μιας και είχες τόσα πολλά να μας πεις.

Αν τώρα έχεις να πεις κάτι πιο ουσιαστικό θα σε ακούσω αν πάλι ψάχνεις από πού θα πιαστείς για να πεις την κακεντρέχεια σου … άσε μη χαλάς άλλη φαιά ουσία.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 15:46:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Labolas,
quote:
Βρε κοπελια γιατι δε παραδεχεσε οτι κινδυνευεις να γινεις πιο γραφικη κι απο αυτη που μπαινοβγαινει με καμια δεκαρια νικνειμς. Ξεκολα επιτελους.

Διακρίνω μία κρίση έμπνευσης και ευστοχίας! Εύγε και εις ανώτερα.

Ramoglou

quote:
Κοπελία ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΜΑ !
Άλλα λέει η γιαγιά μου άλλα ακούν τ’ αυτιά μου !!!

Έτσι είναι αυτά τα πράγματα όταν «ερωτεύεσαι» κολλάς ένα πράγμα, δεν υπάρχει τίποτα άλλο να ασχοληθείς ούτε καν να δεις, έπρεπε να το είχες καταλάβει… δείξε ανοχή !

Avallon,

quote:
Πες μου μόνο σε ποιό "φροντιστήριο" πας για να μην γραφτώ και γω...

Να προτιμήσεις αυτό που κάνουν μαθήματα για ανεπίδεκτους μαθήσεως … ίσως βοηθήσει… ίσως…

Στην κακεντρέχεια είσαι η πρώτη διδάξασα...
Σε τούτο το τόπικ χωρίς να σε έχω προσβάλει ΠΟΤΕ και ΠΟΥΘΕΝΑ έλαβα τα παραπάνω βέλη...
ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ?
ΣΑ ΝΑ ΣΕ ΤΣΙΜΠΗΣΕ ΜΥΓΑ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΙΘΕΣΑΙ...
ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ?

Ομως όλα έχουν τα όριά τους...
Γι'αυτό και δικαιωματικά κέρδισες το πιο δηλητηριώδες μήνυμα μου.
Οσο για την Ατμα όσο και αν έχουμε διασταυρώσει τα ξίφη μας Ποτέ δεν την είπα βλήτο,χαζή, αδαή...Αυτό νομίζω λέει πολλά και όσο και αν θέλετε να διαστρεβλώνετε την αλήθεια και να προκαλείτε διαμάχες ανάμεσα στα μέλη... Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΛΑΜΨΕΙ...


"Τάδε έφη Avallon"

Edited by - Avallon on 23/07/2004 15:49:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 16:11:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Labolas,
quote:
Βρε κοπελια γιατι δε παραδεχεσε οτι κινδυνευεις να γινεις πιο γραφικη κι απο αυτη που μπαινοβγαινει με καμια δεκαρια νικνειμς. Ξεκολα επιτελους.

Διακρίνω μία κρίση έμπνευσης και ευστοχίας! Εύγε και εις ανώτερα.

Ramoglou
quote:

Κοπελία ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΜΑ !
Άλλα λέει η γιαγιά μου άλλα ακούν τ’ αυτιά μου !!!

Έτσι είναι αυτά τα πράγματα όταν «ερωτεύεσαι» κολλάς ένα πράγμα, δεν υπάρχει τίποτα άλλο να ασχοληθείς ούτε καν να δεις, έπρεπε να το είχες καταλάβει… δείξε ανοχή !


Είδες κάπου το όνομά σου? Τώρα εάν μυγιάστηκες από την μύγα δικό σου το πρόβλημα. Εγώ έχω δικαίωμα να συμφωνώ ή να διαφωνώ με τα λεγόμενα μελών.

quote:
Avallon,
quote:

Πες μου μόνο σε ποιό "φροντιστήριο" πας για να μην γραφτώ και γω...

Να προτιμήσεις αυτό που κάνουν μαθήματα για ανεπίδεκτους μαθήσεως … ίσως βοηθήσει… ίσως…


Έχεις αποδείξει έμπρακτα πως είσαι ανεπίδεκτη μαθήσεως μέσα από τις ίδιες σου τις πράξεις.

quote:
Στην κακεντρέχεια είσαι η πρώτη διδάξασα...

Δυστυχώς για σένα είσαι ανίκανη να με κρίνεις.

quote:
Σε τούτο το τόπικ χωρίς να σε έχω προσβάλει ΠΟΤΕ και ΠΟΥΘΕΝΑ έλαβα τα παραπάνω βέλη...
ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ?
ΣΑ ΝΑ ΣΕ ΤΣΙΜΠΗΣΕ ΜΥΓΑ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΙΘΕΣΑΙ...
ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ?

Αν λοιπόν θες μια απάντηση γιατί γράφω όσα γράφω, μιας και δεν μπορείς να πάρεις κανένα άλλο μήνυμα μέσα από τα γραφόμενα, σου λέω λοιπόν πως κουράστηκα να σε βλέπω να λες ότι χαζομάρα σου κατέβει στο κεφάλι και να κάνεις μπάχαλο τα θέματα με τα κόμπλεξ σου προσπαθώντας να αποδείξεις δεν ξέρω και εγώ τι, εκτός αν δεν ξέρεις τι γράφεις – παίζει και αυτό. Προκαλείς και πας να βγεις και από πάνω χωρίς να είσαι σε θέση να το κάνεις.

Τόσα μέλη σου έχουν μιλήσει με διάφορους τρόπους και εσύ τη βιόλα σου ! Δεν λες να καταλάβεις το τι κάνεις.

Δεν θα μπω στη διαδικασία να επαναλάβω όλα όσα σου έχουν πει, αν σε ενδιαφέρει κάντο μόνη σου, εάν όχι ασχολήσου με το ποιος ρώτησε για μένα στη συνάντηση.

quote:
Οσο για την Ατμα όσο και αν έχουμε διασταυρώσει τα ξίφη μας Ποτέ δεν την είπα βλήτο,χαζή, αδαή...Αυτό νομίζω λέει πολλά και όσο και αν θέλετε να διαστρεβλώνετε την αλήθεια και να προκαλείτε διαμάχες ανάμεσα στα μέλη... Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΛΑΜΨΕΙ...

Τώρα αυτό δεν ξέρω που κολλάει στην κουβέντα μας αλλά μιας και άλλη μια φορά η ΑΤΜΑ είναι στο post σου λέω πως μου είναι αδιάφορο το πώς την αποκαλείς και ποια είναι τα κριτήριά σου για το κάθε επίθετο που χρησιμοποιείς για τον καθένα.

Όσο για την αλήθεια δυστυχώς για σένα έχει ήδη λάμψει και δεν μπορείς να την δεις γιατί απλά σε τυφλώνει.


Οσο για τους χαρακτηρισμούς που μου προσδίδεις το μόνο που έχω να σου πω είναι πως λυπάμαι και ίσως θα έπρεπε να ντρέπεσαι λιγάκι εάν σου έχει απομείνει τίποτα από αυτά που απαρτίζουν έναν σοβαρό άνθρωπο με ήθος.
Πιστεύω να μην πάρω σαν απάντηση δική σου αυτά που ήδη έγραψα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 16:35:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

γεια σου μελος zadok
τα ιδια σε ολους λες οπως μαρτηρουν και οι αλλες σου ΚΑΚΕΣ επαφες με οσα απο τα μελη λενε την αληθεια και μολις βρισκεις την αληθεια μπροστα σου;
ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ
αρχιζεις ολες τις βρωμιες καθως και οτι το μελος ειναι τρελο
μεχρι τωρα 10 δεκα μελη εχουν κατηγοριθει απο εσενα ΓΙΑ ΤΡΕΛΑ για να σκεφτουν ΟΣΟΙ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ και ποσα ακομα μελη δεν μπορεσα να βρω.
μα τι στο καλο ολοι εδω μεσα ειναι τρελοι δαιμωνικοι γεροι, γριες
ανιθηκοι ; και εσυ με τον ραμογλου, κελσο, ατμα, ελπιδα και κανα δυο αλλοι ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΙ ΗΘΙΚΟΙ ,ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΙ, ΟΙ ΑΓΑΠΙΣΙΑΡΙΔΕΣ, ΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΕΣ, ΟΙ ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΙ!


ΑΛΛΑ για την φωλια του παγωνιου εχεις να πεις κατι,
περα απο οσα πρεσβευετε σαν το πολυ γνωστο συστημα που κρατω φησικα και επιφιλαξεις εαν εισαστε μελη του, διοτι θα ειχατε σαν χαρισμα τουλαχιστον βρε την ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΙΣΤΟΤΗΤΑ

εκτος θεματος απο την φωλια του παγωνιου δεν θα ξανααπαντισω

α μποξας του ραμογλου και εσυ, μποξας= πακετακι κατα τον παπου μου
δεν θα ερθουν βρε χαρα μου αλλοι μονο εσεις μινατε εδω;

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 16:38:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:


AFMA

Θα πρέπει να περνάς για ηλιθίους πολλούς εδώ μέσα, θα πρέπει να έχεις κατά νου πως επειδή σε ακολούθησε κάποια στον κατήφορο και στα παραμύθια της άγνοιας θα μπορούσαν να σε ακολουθήσουν και άλλοι.
Δυστυχώς για σένα ουδέποτε δήλωσα «εσωτεριστής» με την έννοια που εσύ αναφέρεις, δήλωνα πάντα αναζητητής και στην αρχική μου παρουσία στο διαδυκτιακό αυτό τόπο είχα ως ψηφιακή υπογραφή το « Ο Αναζητών Απόστολος ».



γεια σου ραμογλου
οχι φησικα και δεν σας περνω ηλιθιους , ηλιθιοτης ειναι κατασταση παθολογικη και δεν μπορεις να θεσεις τον αλλον μπροστα στις ευθυνες του ενω αντιθετα εγω συνεχως σου λεω και στους αλλους να καταλαβουν οτι εχετε παρασιρθει αρκετα μετα απο οσα με κανατε οπως ειρωνιες κ.τ.λ.

quote:

Εσύ λοιπόν η οποία δηλώνεις ότι είσαι νέο μέλος και δεν ξέρεις κλπ κλπ μπορείς να απαντήσεις



παριστανετε εδω μεσα λεγοντας τοσα για το συστημα που δηθεν αγαπατε και αντιπροσοπευτε. ΕΝΩ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΣΑΣ
quote:

σε ποιο σύστημα έχω δηλώσει ότι ανήκω εγώ ;



εαν κανεις θελησει να σε πει γιατι ανοικεις σαν μελος στο εσωτερικα και γιατι γραφεις τοσα στο θεμα τεκτονες μεχρι δακτιλιδια κατεβασατε τι αληθεια θα του πεις;
ποιος λοιπον περνα τον αλλο για ηλιθιο χαρα μου;

quote:

1. Ποιος σε είπε γριά-γέρο και πού ;
2. Ποιος από τους παραπάνω το έπαιξε αγαπησιάρης ή διδάσκαλος ;
3. Από πού κι ως πού εγώ με τη Zadok, τον kelso, την elpida, και την ATMA αποτελούμε ομάδα ; Έχεις κάποια στοιχεία πως μεταξύ μας γνωριζόμαστε και αν ναι ποια και από πού ;


δες ραμογλου τοσα θεματα εδω μεσα που ο ενας συμπλιρωνει τον αλλο (ολο γλυκες εισαστε βρε ΑΝΑΜΕΤΑΞΙ ΣΑΣ} ποτε χαρα μου δεν εγραψα οτι γνωριζοσαστε (και δεν το παιζω μελοντολογος)ΤΑ ΒΡΩΜΟΨΕΜΑΤΑ αφησετα

μα για εγκεφαλικα με γραψατε, για παραξενες ηλικιες και για γιαλια, τι ηθελες να υποθεσω χαρα μου περα απο το γηρας;

αρκετα θεματα ειδα κατι για το ενα κατι για το αλλο νουθετιτε να λοιπον το αγαπησιαρης και το διδασκαλος.


quote:

Δυστυχώς εκθέτεις ανεπανόρθωτα τον εαυτό σου και δυστυχέστερα παρασύρεις στο βούρκο και κάποιους άλλους που κατά την ταπεινή μου γνώμη τους άξιζε κάτι καλύτερο, βέβαια ο καθείς εφ’ ο ετάχθη.


ελα χαρα μου τι ανεκδηιγητα ειναι ΟΣΑ ΕΔΩ ΓΡΑΦΕΙΣ
ποιον εκθετω για διξεμου ποιον παρασερνω;
γιατι γραφετε παντα σαν να ειμαι καποια που δηθεν γνωριζετε;
οποιος εχει αποροιες στελνει τηλεφωνο και ερχετε σπιτι μου

quote:

Περιμένω λοιπόν τις απαντήσεις ή απλά ένα ΟΚ τέλος τα παιχνίδια.

Δε θέλω να πιστέψω πως έχεις κάποια σχέση με τις κότες από τα Μέγαρα, ξέρεις εσύ.

Ο κακός λύκος



καμια σχεση με ψηλα σπιτια (μεγαρα) οσο για το εαν ομοιαζω με κοτα; ναι χαρα μου προσπαθω -οταν πινει νερο- να την μιμιθω και να ευλογω τον αρχιτεκτονα του συμπαντος

γιατι παντα τα βαζετε με τα πλασματα της φυσης;
εκεινη την συγνωμη δεν θα με την ζητησεις;

ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ;

πορω γιατι συνεχιζετε με τοσα ψεματα;
τι παριστανετε τελικα; τι ζητατε απο τα νεα μελη;
μηπως θα επρεπε να ζητησω απο καπου ΑΛΛΟΥ τον λογο;
ποιοι σας εχουν εδω μεσα και να πετατε τοσο ΠΕΡΙΘΟΡΙΟ;


καλα βρε ραμογλου παλι αλλους εβαλες να ξεκαθαρισουν;
γεια σου ελπιδα, χαρα μου ψαξε για καμια συγνωμη και εσυ μια που ο ραμογλου δεν το κανει
τι φιλαρακια ειπαμε μονο; μποξας χαρα μου
μποξαδες βρε τις φαρμας (ο παπους κανει τον καπνο μποξα)
ασε τις αποροιες για αλλους
παλιο βρε το στιλακι σου σε τριπακι δεν θα μπουμε ,μαθαμε!
ουπσ τι θα δουμε ακομα;
Περιθοριο
και συγνωμη πουθενα
βρε δεν καταλαβατε ποσο εχετε ΕΚΤΕΘΕΙ;
μιλατε κιολας;

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 17:47:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ελπιδα διαβασε για να καταλαβεις βρε
γιατι τοσα ψεματα και τοσο περιθοριο που να θημαστε;


γεια σου ραμογλου και οι φιλοι αυτου.
ευχαριστω που ηρθατε και σε αυτο το θεμα μια και θα πρεπει ο ραμογλου να μου ζητησει και μια επιπλεον συγνωμη.

Περιοδικο ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ τευχος 1ον
σελιδα 6
ΕΛΛΑΔΟΣΚΟΠΙΟ

ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ
αρθρογραφει ο εκδοτης του περιοδικου ο αντωνης αντωνιαδης

γραφει λοιπον:
Αστρολογικα ο ιουνιος ταυτιζεται με τον καρκινο. Σε πολλα αρχαια αστρολογικα και αλχημιστικα κειμενα ο αστερισμος του καρκινου αναφερεται και σαν <<πυλη θανατου>> πυλη απο οπου οι ψυχες πηγαινουν στον κατω κοσμο.


τα υπολοιπα στο φορα ΑΣΤΡΑ και στο θεμα μου ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΟΣ που οπως ξερεις με εδειξατε ολα τα ομορφα που πρεσβευετε σαν εσωτεριστες καθως και σε αυτο το θεμα πραξατε.
ΧΡΙΣΤΟΤΗΤΑ, ΑΓΑΠΗ, ΗΘΙΚΗ, ΤΙΜΙΟΤΗΣ, ΦΙΛΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΡΓΑΤΗΚΟΤΗΣ ολα αυτα βρε εσεις.
ναι ειμαι "περιφανη" που σας γνωρισα αφου οποιος ειναι απο θεσσαλονικη ,η, χαλκιδηκι κερναω καφεδακι για να με γνωρισει εμενα και την οικογενεια μου
τον αντρα μου και τα διδιμακια μας, τον παπου αλλα και την μαμα μου.
ετσι χαρα μου για να εχετε να λετε

α βρε η αννα η καψαλω μια και ειπε για τους αποτιχιμενους τραβεστι μπας και ξερει τιποτα για τους αποτυχιμενους ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΑΣ!
σαν μελοντολογος που ειναι
θα συμπλιροσω ακομα μερικα απο το αρθρο του περιοδικου στο φορα ΑΣΤΡΑ

ναι βρε ειμαι "περιφανη" για οσα καλα ειχατε για μενα, αλλα στο τριπακι σου δεν θα μπω ΕΓΩ περιθοριο δεν θα γινω οσο και να το θελετε σεβομαι πρωτα-πρωτα τον εαυτο μου και την οικογενεια μου!!!!!!!!!!!!!!

κοιτα ελπιδιτσα να βρεις την αννα την καψαλω για να σας πει για τους αποτυχιμενους εσωτεριστας και αναζητητας χαρα μου.
ραμογλου προς τι οι αποιλες χαρα μου;
ο καθενας πλιρωνει οτι εχει παραγκιλει χαρα μου.

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 19:14:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλησπέρα σε όλους...

Αγαπητή Βάλντα, ερωτάς:

quote:
Πιθανότατα άσχετο...αλλά εγώ θα ρωτήσω μπας κ γνωρίζει κανένας να μου πει.. Στην Πεντέλη υπάρχει η Ιερά Μονή Παντοκράτορος ΤΑΩ. Το μόνο που ξέρω είναι ότι είναι ένα γυναικείο μοναστήρι. Παντοκράτορος ΤΑΩ;

Ίσως κολλάω με κάτι που είναι πασίγνωστο/αλλά η σχέσημου με την εκκλησία δεν ήταν ποτέ ιδιαίτερα καλή... Ποιός είναι ο Παντοκράτορας ΤΑΩ στην ορθοδοξία;;



Κατα τη ταπεινή μου κρίση και άποψη, εννοείται εδώ ο Παντοκράτορας Του Αλφα και του Ωμέγα, δηλαδή ο αντοκράτορας του Σύμπαντος Κόσμου...
Εύλογη όμως η απορία σου...

Αγαπητή Αβαλλον...

Είχα σκοπό να γράψω κάτι διαφορετικό, αλλά το πόστ σου αυτό δε μου επιτρέπει να το πράξω...

quote:
elpida κορίτσι μου ήσουνα που ήσουνα βλήτο η συμβίωση με το Ράμογλου σε αποτελείωσε... Οσο για την προσφορά σου εδώ... αν κρίνω ότι όταν γράφετε από τον ίδιο υπολογιστή έχεις πολλά να πεις ενώ όταν σε βλέπουμε από κοντά καταπίνεις τη γλώσσα μου λέει πολλά για το ποιός κρύβεται πίσω από τα μηνύματά σου...
Ράμογλου βοήθειά σου αγόρι μου...

Ξέρεις (ή μάλλον τώρα θα μάθεις) ότι οι ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΑΣ, τα ΛΟΓΙΑ ΜΑΣ και οι ΣΚΕΨΕΙς ΜΑΣ, είναι που μας ΚΑΘΙΕΡΟΝΟΥΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ, αλλά προπαντός στα μάτια των Αγρυπνων Φυλάκων της Ανθρωπότητας και αναφέρομαι στους ΛΙΠΙΚΑ, του Θείους Καταγραφείς...

Λυπάμαι που στο λέω, αλλά με το παραπάνω πόστ έρχεσαι να μας αποδείξεις (και αναφέρομαι σε όσους μπορούν και ΒΛΕΠΟΥΝ) ότι βρίσκεσαι ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΚΟΥΛΙ...
Μέσα σε ένα ΔΙΧΤΥ...

Είναι αυτό το ΔΙΧΤΥ του μέγιστου εκείνου Θεού, του Ηφαίστου, που ΜΕΣΟ ΑΥΤΟΥ, κατάφερε και ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΕ την σύζυγό του ΑΦΡΟΔΙΤΗ και τον εραστή της ΑΡΗ...

Αυτό έκανες αγαπητή μου...
ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΤΙΚΕΣ...
Και το έκανες ΜΟΝΑΧΗ ΣΟΥ...
Καμία Ατμα, κανένας Ράμογλου, καμία Ζαντόκ, κανένας Κέλσος όπως διατείνεις εναγωνίος, ΚΑΝΕΝΑΣ μα ΚΑΝΕΝΑΣ δε έκανε αυτό που ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...

Οταν έγραψα και ΞΑΝΑΕΓΡΑΨΑ για τους σημερινούς δήθεν "φωτισμένους", εκείνους τους περιστρεφόμενους δερβίσηδες της ΑΓΝΟΙΑΣ, σε αυτό ακριβώς σου επιστούσα τη προσοχή...
Ξαναδιάβασέ το σε παρακαλώ...

quote:
"...σπεύδω να προσθέσω ότι ΣΗΜΕΡΑ, ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ, την εποχή της "προόδου και της εξέλιξης" όλο και διαρκώς ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ οι πιστοί του Ανγκαρα Μαϊνού και του αρχαγγέλου του του Μελέκ Ταώς.
Αυτό γίνεται ΓΙΑΤΙ το σκοτάδι της άγνοιας, είναι πολύ πιό εύκολο να ΔΙΑΤΗΡΗΘΕΙ, απο το να αποκτήσει κανείς το Φώς το Αφυπνίζων τις ανθρωπίνους διανοίας, το Φώς του Αχούρα Μάζδα.

Ολοι αυτοί οι δήθεν "φωτισμένοι" που στην ΟΥΣΙΑ δεν είναι ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ παρά σας το ΠΑΓΩΝΙ που κορδόνεται με τα πολύχρωμα φτερά του και που τα πόδια του (ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ στην εσωτερική αφύπνιση και πορεία, είναι όχι απλά ΚΑΚΑΣΧΗΜΑ & ΑΣΤΑΘΗ, αλλά και ο ήχος της φωνής του είναι "κράξιμο" στην ΟΥΣΙΑ), όλοι αυτοί λέω όσο πίο "φωτισμένοι" είναι, τόσο πιό εύκολα υποτάσσονται στον άρχοντα Μελέκ Ταώς...


Σαν "φίλος" σου και βάζω εισαγωγικά, γιατί ΕΣΥ με έχεις διαγράψει απο αυτή την ιδιότητα, δε μπορώ να κάνω ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ παρά να σε ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ...
ΠΡΟΣΕΧΕ...

Τα μονοπάτια που σε έχουν βάλει να περπατήσεις, δεν ειναι αυτα που σε μένα ΕΚΜΥΣΤΗΡΕΥΤΙΕΣ ΠΡΩΤΟ ΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙΣ...
Θυμάσαι;;;;

Ασε τις διαισθήσεις κατα μέρος, γιατί είσαι ΓΕΜΑΤΗ ΗΔΗ ΑΠΟ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ...
Διαίσθηση ΚΑΙ παραίσθηση ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ....

Λυπάμαι όμως ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ που δεν ζήτησες ακόμα ΣΥΓΓΝΩΜΗ απο ένα μέλος που ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΠΕΙΡΑΞΕΙ εσένα ή κάποιον άλλο...
ΛΥΠΑΜΑΙ...

Αγαπητή AFMA...
Λές την εξής ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ, η οποία και σε προδίδει κιόλας...

quote:
βρε ποσα ψεματα εδω μεσα;

εχετε χασει τον ελεγχο του ΨΕΜΑΤΟΣ

τι μια γραφετε πως δεν γνωριζεστε και την αλλη εσεις οι ιδιοι βγαζετε στη φορα τις σχεσεις ΣΑΣ!
ποιος μπορει να ξεκαθαρισει τα ΨΕΜΜΑΤΑ;


Ποιός είναι αυτός αγαπητή ΚΑΡΙΚΑΤΟΥΡΑ ΤΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ που λεει ΨΕΜΑΤΑ;;;

Να ποίος ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟΣ την όποια σχέση της Ελπίδας και του Ράμογλου:

quote:
Avallon:
elpida κορίτσι μου ήσουνα που ήσουνα βλήτο η συμβίωση με το Ράμογλου σε αποτελείωσε

Τώρα τα όσα άλλα "απλά υποθέτεις", μάλλον δίνουν το ΔΚΑΙΩΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ να αποκαλέσουν ΚΑΙ εσένα αλλά ΚΑΙ την Αβαλλον ΨΕΥΤΕΣ...

Κατα τα άλλα, συμφωνώ με το αγαπητό 1900:

quote:
ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΑΛΙΤΙ ΣΟΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ....
ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ ΤΩΝ ΑΙΩΝΩΝ...

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 19:53:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ραμογλου προς τι οι αποιλες χαρα μου;
ο καθενας πλιρωνει οτι εχει παραγκιλει χαρα μου.

Ή τα ναρκωτικά είναι σκληρά ή τελικά η σχιζοφρένεια βάρεσε κόκκινο !

Ποιόν απείλησα και δεν το βρίσκω πουθενά γραμμένο ;

Ακόμα δε δεν έχω πάρει απάντηση γιατί ενόχλησε τόσο πολύ το ψευδώνυμο Άννα Καψάλω που παρέθεσα από site ( είναι και αυτό κατατεθειμένο στο ανάλογο Topic ) και ήταν χιουμοριστικό !


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 22:18:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όποιος κατουράει στη θάλασσα το βρίσκει στ' αλάτι. ...

KAΛΑ ΜΠΑΝΙΑ...

«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 22:34:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ραμογλου προς τι οι αποιλες χαρα μου;
ο καθενας πλιρωνει οτι εχει παραγκιλει χαρα μου.

Ή τα ναρκωτικά είναι σκληρά ή τελικά η σχιζοφρένεια βάρεσε κόκκινο !

Ποιόν απείλησα και δεν το βρίσκω πουθενά γραμμένο ;

Ακόμα δε δεν έχω πάρει απάντηση γιατί ενόχλησε τόσο πολύ το ψευδώνυμο Άννα Καψάλω που παρέθεσα από site ( είναι και αυτό κατατεθειμένο στο ανάλογο Topic ) και ήταν χιουμοριστικό !


Ο κακός λύκος



γεια σου κελσο
εσεις εδω χαρα μου ειπατε πως κανει παρεα η ελπιδα με ραμογλου και τα λοιπα, που τα ηξερα εγω
μηπως διαβαζεις επιλεκτικα τα δικα μου μονο αρθρα βρε;
ειμαι αρκετα περιφανη που ειμαι μακεδονα εσυ να ντρεπεσε περιθοριο της ζωης για οσα λες και με κανεις ενα μαζι σας!

ραμογλου στο εγραψα και στο αλλο θεμα <<στα αστρα>>
απο εσενα μονο ναρκωτικα, σεξουαλικα και μελοντολογιες διαβαζω
αντε και σε ανωτερα (φησικα κατοτερα εαν υπαρχουν) βρωμα βρε,
βρωμα

ουπς απο που ειπες να φηγω απο τον μποξα σου;
ναι θα φηγω οταν πρεπει
δεν θα γινω σαν εσας με οσα εδω λετε βρε
αντε μονο εσεις γραψατε τα δυο
οι αλλοι που ειναι να με βρισουν;
ο ξεπεσμος των ανθρωπων
εσωτεριστες για ναρκωτικα,
για σεξουαλικα, για μελοντολογιες
ωχ τι παθαμε ουλεφ; σε λακο με αποριματα πεσαμε

Kαταλαβα πως οσες θελανε να συζητισουνε στα θεματα μου τις κανατε κοσκινο απο τις βρωμιες που πεταξατε, αμαρτια τα κοριτσια βρωμιαριδες.
ευτυχως που υπαρχουν και ανθρωποι σωστοι καθως ειναι η δωριδα και η αβαλλον ΕΥΤΥΧΩΣ !
Σας ευχαριστω Avallon και Δωριδα ολες οι θετικες ενεργειες μαζι σας
καποτε θα τα ξαναπουμε ,θα βρω το τροπο να σας στειλω μηνυματα και ακομα να συναντιθουμε και να τα πουμε κοριτσια

σε πεντε χρονια λεμε να ερθουμε οικογενιακος για παντα στην ελλαδα και τοτε ;

οσο για σενα ραμογλου ξερεις που εχεις κανει λαθη και θα με ζητησεις συγνωμη γ ιατι δεν γινετε να εισαστε εσωτεριστες,η, αναζητητες και να μην βλεπετε τα λαθη σας;
βρωμικο πραγμα ο εγωισμος, βρωμικο
ειδες ποσο κατω πεσατε βρε, σημερα μεχρι και ναρκωτικα με ειπατε

δεν με πειραξε η αννα η καψαλω αλλα που δεν καταλαβα τι ηθελες να πεις με τις τοσες βρωμικες ηρονιες σου, αυτη (η αννα η καψαλω κανει τη δουλεια της οπως καταλαβα ) εσυ τι δουλεια ειχες καιME την εβαλες στο θεμα μου και αρχισες να με λες για ΑΠΟΤΥΧΙΜΕΝΟΥΣ ΣΤΡΑΒΕΣΤΙ
και εγω εδω ειδα μονο AΠΟΤΥΧΙΜΕΝΟΥΣ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΑΣ ,Η, ΑΝΑΖΗΤΗΤΑΣ
ολα με πειραξαν ραμογλου διοτι δεν με δωσατε τιποτα σωστο σαν νεο μελος που ειμαι μονο ΒΡΩΜΑ ΤΗΝ ΒΡΩΜΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΣΑΣ
ΤΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ τοσα που εχετε κανει
η καταντια σας να λετε για τρελα, για ναρκωτικα, για σεξουαλικα!

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΤΙ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΑΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥ ΒΡΕ;
τι σας εκανα; που με γνωρισατε;
γιατι τοσο βρωμα και να φηγω με ελεγες;


ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2004, 06:27:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
" Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα εάν τα πουλιά της δυστυχίας πετάνε πάνω απο το κεφάλι σου . Μπορείς όμως σίγουρα να τα εμποδίσεις να κάνουν την φωλιά τους στο κεφάλι σου".

Ε! ΝΑ ΠΟΥ"ΚΑΤΣΑΝΕ"..+ΜΑΣ ΖΗΤΑΝΕ+ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΩΡΑ....
ΜΑΣ ΖΗΤΑΝΕ ΤΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΚΑΝΑΝ!!!
ΑΡΕ "ΓΛΕΝΤΙΑ" ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ...

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ ....αΦμα;
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΛΑ;
ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΞΑ ΚΑΤΙ...
ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΕΙ Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΧΑΒΑΛΕ;
ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΣΤΗΘΗΣΕΙ ΤΗ ΔΟΝΗΤΙΚΗ ΤΟΥ;...
ΕΧΜ....
ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ....
ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.

ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΦΩΛΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΟΙΜΙΑΣ...ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ.
ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΟΥΤΗ ΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΩΛΙΑ..ΕΙΝΑΙ "ΓΙΑΦΚΑ"...:)))))
ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ ΝΑΙ:)/ΚΑΠΟΙΟΣ... ΕΙΧΕ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΗ ΟΣΟ ΤΗΣ ΠΑΓΩΝΑΣ:))


Αtma in lv
till the (never)end...
there in neverland...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2004, 06:39:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ...ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΣΤΟ ΤΕΛΥΤΑΙΟ ΠΟΣΤ!@_@
ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΒΑΛΕΣ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΠΡΟΦΟΡΑ "ΣΑΛΟΝΙΚΗΣ"..ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΝΜΤ.

ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΡΦΩΝΕΣΑΙ ΑΦ ΕΑΥΤΟΥ...ΚΑΗΜΕΝΗ...
ΠΑΝΤΩΣ ΩΡΑΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΛΕΣΩΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΨΑΞΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΒΡΗΚΕ....ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙΣ ΜΕ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΑΛΛΩΝ....

GOOD JOB...Η ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑ ΚΙΑ ΗΡΟΥΦ_GARDEN ...ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟ;

-ΤΙ ΗΡΘΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ "ΕΣΥ" ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ;
-ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ
-ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΞΩ
ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ
-ΔΙΑΣΤΡΕΥΛΩΝΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΕΣ
-ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΓΙΑ ΟΜΑΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΟΥΝΤΑ....
(ΑΝΩ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΓΙΑΦΚΑ..:))

ΣΑΝ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ!.. "ΜΕΓΑΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ"..

ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΤΩΡΑ Η "ΟΥΡΑ"ΣΟΥ... + ΠΕΙ "ΟΤΙ ΞΗΜΕΡΩΝΟΜΑΙ ΣΚΑΒΟΝΤΑΣ..."
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΣΩ ΟΠΟΙΑ ΩΡΑ ΘΕΛΩ/ΧΟΥΝΤΑ;
---ΟΙ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΕΣ(ΣΑΝ ΕΣΑΣ ΚΑΛΗ ΩΡΑ)
ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΝΗΡΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ..ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΤΩΝ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΩΝ ...---


Αtma in lv
till the (never)end...
there in neverland...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2004, 07:24:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ...ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΣΤΟ ΤΕΛΥΤΑΙΟ ΠΟΣΤ!@_@
ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΒΑΛΕΣ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΠΡΟΦΟΡΑ "ΣΑΛΟΝΙΚΗΣ"..ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΝΜΤ.

ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΡΦΩΝΕΣΑΙ ΑΦ ΕΑΥΤΟΥ...ΚΑΗΜΕΝΗ...
ΠΑΝΤΩΣ ΩΡΑΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΛΕΣΩΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΨΑΞΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΒΡΗΚΕ....ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙΣ ΜΕ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΑΛΛΩΝ....

GOOD JOB...Η ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑ ΚΙΑ ΗΡΟΥΦ_GARDEN ...ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟ;

-ΤΙ ΗΡΘΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ "ΕΣΥ" ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ;
-ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ
-ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΞΩ
ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ
-ΔΙΑΣΤΡΕΥΛΩΝΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΕΣ
-ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΓΙΑ ΟΜΑΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΟΥΝΤΑ....
(ΑΝΩ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΓΙΑΦΚΑ..:))

ΣΑΝ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ!.. "ΜΕΓΑΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ"..

ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΤΩΡΑ Η "ΟΥΡΑ"ΣΟΥ... + ΠΕΙ "ΟΤΙ ΞΗΜΕΡΩΝΟΜΑΙ ΣΚΑΒΟΝΤΑΣ..."
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΣΩ ΟΠΟΙΑ ΩΡΑ ΘΕΛΩ/ΧΟΥΝΤΑ;
---ΟΙ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΕΣ(ΣΑΝ ΕΣΑΣ ΚΑΛΗ ΩΡΑ)
ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΝΗΡΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ..ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΤΩΝ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΩΝ ...---


Αtma in lv
till the (never)end...
there in neverland...



γεια σου μελος ατμα
απο την αρχη τα ειχες βαλει μαζι μου
και συνεχιζεις χωρις λογο χαρα μου
για γλωσσα μακεδονικη που λες δεν καταλαβενω εγω μιλαω τα ελληνικα
οπως εχω γραψει ελληνικο σχολειο δεν πηγα γιατι στην πολι που γεννηθηκα δεν ειχε οτι ξερω με τα εμαθαν οι συγκενεις και γονεις μου ειναι κακο λοιπον;
εσεις που τοσα βρωμικα λετε τι να πω;
ειμαι 23 χρονων που ειδες τι μεγαλη γυναικα χαρα μου;
μην με παριστανεις τωρα την αννα την καψαλω την μελοντολογο, τον μποξα σας
σας μαθαμε βρητε αλλου να βγαλετε τις κακιες σας
εγω χαρα μου δεν καρφονομαι, εσεις με καρφοσατε με τοσες βρωμιες και ψεματα!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΤΩΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ, ΦΤΑΝΕΙ Η ΒΡΩΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΑΛΑΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΣΑΣ ατμα,ραμογλου, ελπιδα, zadok, να τους χαιρεσθε

τωρα καταλαβα τον πλωτινο και τον ΑΡΧΑΙΟ λογο του!
ΕΙΣΑΙ ΠΛΩΤΙΝΕ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ


ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2004, 07:45:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι και φίλες καλημέρα.
Ως συντονιστής όταν είχα την δυνατότητα κλειδώματος, δεν είχα κάνε ποτέ χρήση του..
Οι παλιοί το γνωρίζουν....
Με λύπη μου οφείλω να παραδεχτώ πως τώρα θα κλείδωνα 2-3 θεματάκια τουλάχιστον…
Τα πάντα βέβαια κάνουν κύκλους και ο δικός μου κύκλος έχει αρχίσει και κλείνει στην παρέα μας, ως συχνά παρεμβαίνων τουλάχιστον...
Ελπίζω να κλείσει και ο κύκλος της Κατινίας....
Ελπίζω επίσης όσοι αγάπησαν και αγαπούν τον χώρο να συνδράμουν για την εξέλιξη του, και όχι για την καφενιοποίηση του....
Αλλιώς ας πάνε στο καφενείο των φιλάθλων προς εκτόνωση.
Ήμαρτον…...!!!

«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2004, 11:16:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Tην καλημέρα μου σε όλους...

Μπαίνοντας σήμερα το πρωί στο παρόν τόπικ, ένα τόπικ που ΕΞΑΡΧΗΣ δεν πρόσφερε ΤΙΠΟΤΑ σχετικά με το τίτλο του (ίσως να φταίει η αναξιότης μου, που παράθεσα την άποψή μου για ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΣ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΤΡΑΠΟΥ συνδιάζοντας αυτά που έλεγαν οι Ζωροαστριστές στο ΔΥΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΣ θρησκευτικοφιλοσοφικό τους σύστημα αναφορικά με τον Αγγελο Παγώνι, τον Μελέκ Ταούς), περίμενα να βρώ απαντήσεις...
Αλλά τίποτα επι του θέματος...

Εάν αγαπητή AFMA, θεωρείς πώς έγινε το θέμα σου ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ εξ'αιτίας μου, σου ζητώ συγγνώμη, ΑΛΛΑ τα όσα είπα ΦΥΣΙΚΑ και δέν τα παίρνω πίσω...
Τουλάχιστον (ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ) τα όσα παρέθεσα τα ΣΤΟΙΧΕΙΟΘΕΤΗΣΑ...

Περίμενα ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ, να διαβάσω τόσο απο σένα όσο και απο τα υπόλοιπα μέλη, την άποψή σου και ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ την βιβλιογραφία σου...
Αν'αυτού, ΤΙΠΟΤΑ παρά διάβασα κάτι σκόρπια μηνύματα ΑΣΧΕΤΑ με το τίτλο που μιλάγανε για τη "Μυστική Ελλάδα" και τον "Θάνατο απο Καρκίνο"...

Για τη φωλιά ΤΙΠΟΤΑ...

Διάβασα κάτι σκόρπιες και άτακτες στον ειρμό σκέψεις απο την αγαπητή Αβαλλον, (ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΕΣ ΤΗΣ, του Μπαλάνου είναι), αλλά ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ δεν παρέθεσε ΤΙΠΟΤΑ σχετικά με τη βιβλιογραφία παρά ΜΟΝΟ τα "αινήγματα σε γκρίζο φόντο" (αχχχχ πόσο γκρίζα είναι η ζωή...)

Απλά η Αβαλλον (ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗΣ ΤΗΣ μάλλον) έσπευσε να κρίνει τα όσα ανέφερα και να ΣΑΣ πεί ότι η Μπλαβάτσκυ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΟΡΘΗ ΠΗΓΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ...
"Εδώ ο κόσμος χάνεται, βαρκούλες μου που πάτε" ένα πράγμα...
Αλλα ντ'άλλα τα μεγάλα...

Συγγνώμη αγαπητές μου που ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΩ γελεία περιοδικά γραφώμενα και συνατασόμενα απο εξίσου γελείους ΑΜΑΘΕΙΣ και θεωρώ πώς ο Ράμογλου ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΕΠΑΡΚΩΣ (νομίζω) την ΑΓΝΟΙΑ & ΑΜΑΘΕΙΑ του συντάκτη...
Συγγνώμη αγαπητές μου που ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΩ και φυσικά ΔΕΝ ΕΧΩ ΩΣ ΠΗΓΕΣ για την προσωπική μου έρευνα τύπους σαν τον Μπαλάνο, τον Κεραμυδά, τον Φουράκη (αλήθεια η συνέντευξη με αυτη την καρικατούρα αναζητητή, ΠΩΣ ΠΗΓΕ αγαπητή Αβαλλον;)

Και δε φτάνει ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ...
Το οποίο είναι και το πλεον συνηθες στα forums αγαπητέ συντονιστά Πλωτίνε...
Να ανοίγονται δηλαδή θέματα ΑΝΟΥΣΙΑ εκ φύσεως που ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗ δε περνά στους αναγνώστες - μέλη...
ΑΛΛΑ όσοι ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ να παρακολουθήσουν ένα ΥΓΙΗ ΔΙΑΛΟΓΟ, μετατρέπουν σε πεδίο αντιπαλότητας και προπαντώς ΚΑΤΙΝΙΑΣ όπως τόσο χαρακτιριστικά έπραξε η 3η ή 4η σε αριθμό μηνυμάτων ΒΛΑΚΕΙΑΣ...

Και τα αποκαλώ τα μηνύματά σου αγαπητή μου Αβαλλον ως "μηνύματα ΒΛΑΚΕΙΑΣ", λόγο του ότι αυτό που σε ενδιαφέρει (πλέον είμαι σίγουρος) είναι ή ποιός έχει τα ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΕ ΑΡΙΘΜΟ, ή το ποιός (λόγο των μηνυμάτων σου) σε κάποιες συγκεντρώσεις θα ενδιαφερθεί να σε γνωρίσει, κάτι που όπως και μπροστά σε τρίτο σου τόνισα ότι ΟΥΔΕΠΕΤΕ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ και πώς ΟΥΤΕ ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ...

Εύγε λοιπόν στην αγαπημένη μου Ελπίδα που ΚΑΤΑΦΕΡΕ και πέρασε ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ απο εκείνη τη συγκέντρωση και που κανένας δεν ασχολήθηκε με εκείνη, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΟΙ που η ΙΔΙΑ ΘΕΛΗΣΕ να συζητήσει μαζί τους...

Φυσικά και το λέω σαν παρατηρητής, πολλοί που ΔΕΝ την γνωρίζαν ΤΗΝ ΘΑΥΜΑΣΑΝ λέγοντας "τελικά ΕΥΤΥΧΩΣ που υπάρχουν και όμορφες υπάρξεις σε αυτόν το καφενέ"... καθώς και πολλά ακόμα κολακευτικά σχόλια...

Εσένα αγαπητή μου, ΠΟΣΟΙ ΣΕ ΠΛΗΣΙΑΣΑΝ;;;
Και γιατί;;;
Και εσύ ΠΟΣΟΥΣ ΠΛΗΣΙΑΣΕΣ και γιατί;;;

Στό έχω ΞΑΝΑΠΕΙ παρουσία και τρίτου, το διαδύκτιο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ, τουλάχιστον ΟΧΙ οι χώροι που φιλοσοφούν και συζητούν ανήσυχοι άνθρωποι, αναζητητές των εσώτερων πραγμάτων...
Το ΑΝ αυτό το καταντήσαΤΕ ένα μεγάλο Χρυσό Κουφέτο (τα έχω ξαναπεί στο παρελθόν), σε αυτό μάλλον φταίνε οι συντονιστές...
Σωστά αγαπητέ μου Πλωτίνε;;;
Και εσυ φίλε μου γνωρίζεις την άποψή μου , ΑΛΛΑ προπαντός την ΘΕΣΗ ΜΟΥ και τη ΣΤΑΣΗ ΜΟΥ...

Επιμένω κλείνοντας και ήμουν απο τους πρώτους που στο επισήμανε αγαπητή AFMA, ότι ΜΙΜΙΣΕ ΚΑΚΙΣΤΑ την βορειοελλαδίτικη προφορά...
Να γιατί σε αποκάλεσα και σε ΑΠΟΚΑΛΛΩ ΑΚΟΜΑ, μια καρικατούρα της Θεσσαλονίκης ή της Χαλκιδικής, ή της Πόλης ή της Στοχόλμης...

Προσωπικά, χαίρομαι που είμαι ένα ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ...
Χαίρομαι γιατί μια ζωή όπως η δικιά σου (όπως μας την παρουσιάζεις και αποκαλύπτεις), είναι μια ζωή που οι γραμμές της ΜΟΝΟ ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ & ΛΑΘΗ...
Ευτύχώς λοιπόν που με κατέταξες στα ΚΑΘΑΡΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ...

Ααααααα!!!!!
Καμιά απάντηση έχει να δώσει κανείς στην αγαπητή Βάλντα ή διαβάζετε μόνο τις κατινιές σας;;;

Αντε να σας δώ παγώνια μου....

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2004, 12:34:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κέλσο φίλε μου, το ανάγνωσμα πολλών εκ των μηνυμάτων έχει καταντήσει ψυχοφθόρο για εμένα…(το ίδιο φαντάζομαι ισχύει και για Άλλους)
Άλλος ήταν και είναι ο σκοπός της παρουσίας μου εδώ, και το ξέρεις.
Όπως και να έχει δεν θα επεκταθώ.
Όποιος θέλει να εισπράττει και να μεταδίδει αρνητικές σκέψεις και ενέργεια δικαίωμα του.

Όποιος κατουράει στη θάλασσα το βρίσκει στ' αλάτι. ... (ΔΙΣ, το ξαναγραψα αλλα μου άρεσε!!)

KAλΑ ΜΠΑΝΙΑ..., ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ ΕΞΩ…

Υ.Γ Αν κάποιος έχει να μου απαντήσει κάτι ή θέλει διευκρινήσεις παρακαλώ να χρησιμοποιήσει την προσωπική μου ηλεκτρονική διεύθυνση, φτάνει η κατάχρηση του χώρου.


«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2004, 13:32:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραιος ο ΦΟΥΡΑΚΗΣ. Αυτο με το αλατι μαρεσε. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2004, 14:10:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενα αποσπασμα απο βιβλιο που διαβασα στην προηγουμενη σελιδα καποιου μελους Ζανονι σε τι ακριβως αναφερεται γιατι εχω την εντυπωση οτι ηταν απο ασχετο εως πανασχετο. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2004, 14:49:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Από το θέμα "Σώπα ψυχή και άκου τη σιωπή/θάνατο"


AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας
107 Μηνύματα
Posted - 10/07/2004 : 21:15:20
--------------------------------------------------------------------------------
λυπάμαι μέλος ΑΤΜΑ, μα αν εννοεις πως το θέμα υπάρχει ήδη...
εγώ γράφω για τον συνειδητοποιημένο θάνατο του εσωτεριστή...
που θα εξηγήσω σε παρακάτω μέρη εάν λάβουν και άλλα μέλη τον λόγο.
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου όμως το θέμα που μου υπέδειξες δεν ταιριάζει σε όσα έχω κατα νου.



AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας
107 Μηνύματα Posted - 12/07/2004 : 09:02:07
--------------------------------------------------------------------------------
τι να σου γράψω;
δεν κατάλαβα ακόμα τι ζητάς από εμένα ή το θέμα μου;
μέλος ΑΤΜΑ ,λες πως περνάς το χρόνο σου εδώ μέσα στο site... αλήθεια τι κάνεις;
γιατί ψάχνωντας στα διάφορα θέματα για να καταλάβω την ανάρμοστη συμπεριφορά σου προς εμένα... ΛΟΙΠΟΝ και το μόνο που βρήκα είναι μακροσκελή α-κα-τα-νό-η-τα ΑΚΑΤΑΝΟΗΤΑ αρθρα σου, όπου λένε για έντομα (παράσιτα), για ερπετά (φίδια) και συμπαθέστατα ζώα (σκυλιά χοίρους κτλ και καταγεγραμμένα με καθόλου αγάπη ή εκτίμηση προς την θεά φύση που τα δημιούργησε)!
ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ με όλες αυτές τις χαζομάρες.
εάν έχεις να γράψεις κάτι για το θέμα μου εδώ κάντω ,αν όχι σταμάτα τα παιδιάστικα καμώματα και καλή καρδια.
πρώτη (ευγενή μια και εσύ δεν επέδειξες) και τελευταία μου υπόδειξη προς τις αγενεις κινήσεις σου...



"AFMA" -10 μέρες αργότερα,αποσπάσματα από το topic που γράφουμε τώρα:


α βρε η αννα η καψαλω μια και ειπε για τους αποτιχιμενους τραβεστι μπας και ξερει τιποτα για τους αποτυχιμενους ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΑΣ!
σαν μελοντολογος που ειναι
θα συμπλιροσω ακομα μερικα απο το αρθρο του περιθοδικου στο φορα ΑΣΤΡΑ

--------------------------------------------------------------------
μηπως ακομα ξερεις για τα φιλλα του γκι, τις μελισσες και το παγωνι;

νομιζω πως δεν ξερεις.

διοτι με αναλλιεις οτι και το συστιμα το "γνωστο".


ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΨΕΜΑ ΕΠΙΣΥΡΕΙ, ΕΠΙ ΤΟΝ ΚΕΦΑΛΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΓΟΥΝ ΤΗΝ ΟΡΓΗ ΤΟΥ ΤΑΒΟΥΣ;

η φωλια του ταβους παγωνιου βρισκετε ακομα με τα αυγα

--------------------------------------------------------------------
κοιτα ελπιδιτσα να βρεις την αννα την καψαλω για να σας πει για τους αποτυχιμενους εσωτεριστας και αναζητητας χαρα μου.
ραμογλου προς τι οι αποιλες χαρα μου;
ο καθενας πλιρωνει οτι εχει παραγκιλει χαρα μου.
---------------------------------------------------------------------


Αυτές λοιπόν είναι οι δύο διαφορετικές εκδόσεις του νέου μέλους "AFMA "(και οχι ΑΤΜΑ),που είναι από τη Θεσσαλονίκη (όπως η ΑΤΜΑ),Καρκίνος στο ζώδιο (όπως η ΑΤΜΑ),και που από απλή συμπτωση ανοίγει θέματα με τίτλους παρόμοιους με αυτούς που ανοίγει το μέλος ΑΤΜΑ,και που πάλι από απλή σύμπτωση χρησιμοποιεί εκφράσεις παρόμοιες με αυτές που χρησιμοποιεί το μέλος ΑΤΜΑ...

Επειδή πιστεύω ότι απευθύνομαι σε άτομα με νοημοσύνη άνω του μετρίου,επειδή όπως ξέρετε δεν γνωρίζω κανένα απο εσάς προσωπικά και άρα μπορεί να είμαι αμερόληπτος,επειδή έχω (ή είχα-δεν ξέρω πια)σκοπό να περνάω κάποιες ώρες εδω μέσα ευχάριστα και δημιουργικά,και επειδή η κωμωδία παρατράβηξε,μόνο δύο ερωτήσεις

1-Υπάρχουν κανόνες λειτουργίας για τα FORUMS του ESOTERICA.gr?

2-Ποιός είναι ο ρόλος των διαχειριστών/συντονιστών, και ποιός προστατεύει τα μέλη των FORUMS απο κακόβουλες επιθέσεις?




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 9 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy