ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 "ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ"....
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 27
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2003, 23:15:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΕΝΕ ΠΩΣ "ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ"...ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΟΡΙΟ;
ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ;
ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΕΚΟΡ;
ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΑΣ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ...ΛΕΞΕΙΣ!!
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ "ΓΕΝΝΗΣΕΙ" ΧΕΙΜΑΡΡΟ ΛΕΞΕΩΝ,ΕΚΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΟΝΕΙΡΑ....


ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ.... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Edited by - kapodistria on 29/01/2004 19:51:30

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 01:31:14  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οταν το ονειρο δεν ειναι μαυρο-ασπρο
Τότε το κακό μπορεί να εχει και χρώμα !!!!!
Ασχετο ....πάντος κοιτάζοντας την εικόνα....μου θύνησε εντονα το Γιν Γιαν ...με ενα παραμυθένιο τρόπο
Το ονειρο σε αντίθεση με τον εφιάλτη.....

Και στην πραγματικότητα να καθρεπτιζεται η φαντασία !!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 19:00:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
-Ποιος εισαι εσυ που μου μοιαζεις τοσο ; Και γιατι το αλογο μου αρνειται να πιει απο τη λιμνη ;
-Μαυρε καβαλαρη...που οι κακουχιες και η μαυριλα των μαχων σου σκοτεινόβαψαν την ψυχη... ακομη δεν με καταλαβες ;; !!! Ειμαι ΕΣΥ οταν το νημα της ζωης σου θα κοπει μια μερα αξαφνα σε μια αιματηρη μαχη.Ειμαι ΕΣΥ,αλλα στην αιωνια ζωη του φωτος.Ειμαι ΕΣΥ οπως θα εισαι
οταν θα κανεις το περασμα στην αλλη μερια.Κοιταξε με καλα !!!
-Θα βουτηξω μεσα στη λιμνη για να ερθω σε σενα νωριτερα.Κουραστηκα τις μαχες της ζωης και τις μαχες που δινω καθημερινα με τον μαυρο χαροντα.Σε ζηλευω ετσι ολοχρυσος σαν γελαστος ηλιος που εισαι.
-Μην κανεις τον κοπο.Η ωρα σου δεν ηρθε ακομη.Για να βουτηξεις στη λιμνη και να περασεις στην μαγευτικη -πραγματι- αλλη μερια πρεπει να ξεπλυνεις τη σκοτεινια της υπαρξης σου.Αλλιως,θα μολυνεις τα νερα της λιμνης του περασματος στην αλλη μερια και η αιωνια ζωη σου θα ειναι και αυτη μεσα στη μαυριλα,μακρια απο την χρυση υποσταση της.
-Μα...ειναι τοσο ομορφα οπως φαινεται ;
-Εγω δεν θα σου πω......εσυ τι βλεπεις ;
-Ω ! απεραντη χρυση ομορφια.Δεν πρεπει να σε αναζητω ακομη,μα σε προσμενω !!!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 19:11:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΕΣ,ΤΡΥΦΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ,
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ....
ΜΑΚΑΡΙ Η ΣΚΕΨΗ ΝΑ ΖΩΝΤΑΝΕΥΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ...
ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΛΕΞΕΩΝ,ΟΜΟΡΦΩΝ ΚΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΩΝ ΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΧΥΝΟΤΑΝ,ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΥΜΗΡΙΖΕ ΟΛΟ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΝΑΙ...


ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ,ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΑΛΛΑ...
ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ...ΑΛΗΘΙΝΟ!!!


ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ.... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Edited by - kapodistria on 27/08/2003 19:12:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 19:29:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξερεις ομως να διαλεγεις φωτογραφιες (ή μαλλον καλυτερα ζωγραφιες)....σε παραδεχομαι !!
Κρατηθηκα με το ζορι για μην γραψω αλλα τοσα.Δεν πειραζει ομως...στην επομενη ζωγραφια-φωτογραφια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 19:40:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ξερεις ομως να διαλεγεις φωτογραφιες (ή μαλλον καλυτερα ζωγραφιες)....σε παραδεχομαι !!
Κρατηθηκα με το ζορι για μην γραψω αλλα τοσα.Δεν πειραζει ομως...στην επομενη ζωγραφια-φωτογραφια.



ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΡΑΤΗΘΗΚΕΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ;
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΕΣΩΤΕΡΟ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥ...
ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΗΓΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ, ΙΣΑ-ΙΣΑ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΥΛΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΡΥΑΚΙ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΤΑΜΙ...
ΕΚΦΡΑΣΟΥ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ....


ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ (ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ)ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 01:05:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν η Φωτογραφεία δεν μου βγάζει πολύ όμορφα συναισθήματα…. μου επιτρέπεις να τα γράψω;

Σου υπόσχομαι όμως ότι θα είναι αληθινά.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 11:15:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αν η Φωτογραφεία δεν μου βγάζει πολύ όμορφα συναισθήματα…. μου επιτρέπεις να τα γράψω;

Σου υπόσχομαι όμως ότι θα είναι αληθινά.




ΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΑΤΙ13,
ΓΡΑΨΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ...
ΕΛΕΥΘΕΡΑ...
ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ
ΠΗΓΑΙΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥ.
ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΑΝΑΣΤΟΛΗ,ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΣΑΙ ΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΟ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!

ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ.... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 17:40:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τότε. Στην φωτογραφεία βλέπω έναν μελαχρινό αρρενωπό πρίγκιπα καβάλα στο πανέμορφο καλοχτενισμένο και υγιέστατο άλογο του. Η προσωποποίηση του ονείρου κάθε κοριτσιού που μεγάλωσε με αυτό το απεχθέστατο, ύπουλο, πονηρό και ψυχοφθόρο παραμύθι της Σταχτοπούτας . είναι ο κλασικός τύπος που τα έχει όλα. Δεν προσπάθησε ποτέ του για τίποτα και επειδή γεννήθηκε ωραίος και πλούσιος, εμφανίζεται από το πουθενά και χωρίς να κάνει τίποτα δίνει ένα ωραίο τέλος στην ιστορία. Κακομαθημένος, ναρκισιστής , απαίδευτος, χωρίς πείρα, χωρίς βιώματα, καταφέρνει να αποτελεί τον διακαή πόθο κάθε κοριτσόπουλου.

Είναι ο ίδιος τύπος που πρίν τον φιλήσει μια άλλη χαζοχαρούμενη πριγκίπισσα ήταν βάτραχος σε κάποιο βάλτο. Για χάρη της γκόμενας που ουτε καν ήξερε, αποφασίζει να παρατήσει τους φίλους του τα βατράχια που ήταν δίπλα του στις δύσκολες ώρες που πέρναγε και να πάει μαζί της. Άρα είναι και προδότης. Έτσι παρατάνε τα φιλαράκια ρε ; Και από τότε ούτε ένα γράμμα …. Ούτε ένα γεια ,…. Ούτε έστω μια μύγα βρε αδερφέ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 17:53:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τί ψάχνεις μοναχικε μου καβαλάρη ?
πριν κλείσω το βλέφαρό μου σε κοιτάω ...
και νομίζω πως σε ξέρω...
εσύ δεν είσαι που ήρθες στο όνειρο μου κάποτε και με κοίταζες με εκείνα τα θλιμένα ματια ?
"που πας?" σε ρώτησα
μα εσύ το μόνο που έκανες ήταν να κοιτας το φεγγάρι...
το άλογο σου όμως μου μαρτύρησε...
"Χρόνια τωρα τριγυρνάμε στα περατα της γης
ψάχνοντας αυτο το κατι που θα μας κάνει ευτυχισμενους
τί κιαν ασπρίσαν τα μαλια μας ?
τί κιαν σκλήρυνε η όψη μας ?
είναι που δεν το βρήκαμε ακόμη..."
εγω δάκρυσα και θελησα να σε αγκαλιασω και να σου βγάλω αυτα τα ρουχα...
θέλησα να σε ακουμπήσω και να δω το χαμόγελό στο πρόσωπό σου...

to be continued...


"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 19:01:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

τότε. Στην φωτογραφία βλέπω έναν μελαχρινό αρρενωπό πρίγκιπα καβάλα στο πανέμορφο καλοχτενισμένο και υγιέστατο άλογο του. Η προσωποποίηση του ονείρου κάθε κοριτσιού που μεγάλωσε με αυτό το απεχθέστατο, ύπουλο, πονηρό και ψυχοφθόρο παραμύθι της Σταχτοπούτας . είναι ο κλασικός τύπος που τα έχει όλα. Δεν προσπάθησε ποτέ του για τίποτα και επειδή γεννήθηκε ωραίος και πλούσιος, εμφανίζεται από το πουθενά και χωρίς να κάνει τίποτα δίνει ένα ωραίο τέλος στην ιστορία. Κακομαθημένος, ναρκισιστής , απαίδευτος, χωρίς πείρα, χωρίς βιώματα, καταφέρνει να αποτελεί τον διακαή πόθο κάθε κοριτσόπουλου.

Είναι ο ίδιος τύπος που πρίν τον φιλήσει μια άλλη χαζοχαρούμενη πριγκίπισσα ήταν βάτραχος σε κάποιο βάλτο. Για χάρη της γκόμενας που ουτε καν ήξερε, αποφασίζει να παρατήσει τους φίλους του τα βατράχια που ήταν δίπλα του στις δύσκολες ώρες που πέρναγε και να πάει μαζί της. Άρα είναι και προδότης. Έτσι παρατάνε τα φιλαράκια ρε ; Και από τότε ούτε ένα γράμμα …. Ούτε ένα γεια ,…. Ούτε έστω μια μύγα βρε αδερφέ.





ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΑΤΙ13,
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ...ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΑΒΑΛΑΡΗ,ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΠΝΙΛΑ ΤΗΣ ΜΑΧΗΣ,ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΚΟΥΧΙΕΣ ΤΗΣ ΙΠΠΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΚΟΤΕΙΝΙΑ ΠΟΥ Ο ΕΧΘΡΟΣ ΕΡΙΞΕ ΣΑΝ ΒΕΛΟΣ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ...ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΜΑΧΗΤΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΑΛΗΘΙΝΗΣ ΖΩΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΑΔΥΣΩΠΗΤΗ....ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΑΤΙΑ,ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΔΙΧΩΣ ΚΟΠΟΥΣ ΑΓΑΘΑ ΣΥΓΚΙΝΟΥΝ...ΙΣΑ-ΙΣΑ Η ΑΠΟΣΤΡΟΦΗ Σ'ΑΥΤΑ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΕΜΕΝΑ,ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ.
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΡΑΕΙ.ΚΑΙ Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ...

ΠΑΝΤΩΣ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΣΟΥ,ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΒΑΤΡΑΧΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ...ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΥΓΕΣ ΗΤΑΝ....ΘΑΥΜΑ!!!!!


ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ..... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 19:07:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τί ψάχνεις μοναχικε μου καβαλάρη ?
πριν κλείσω το βλέφαρό μου σε κοιτάω ...
και νομίζω πως σε ξέρω...
εσύ δεν είσαι που ήρθες στο όνειρο μου κάποτε και με κοίταζες με εκείνα τα θλιμένα ματια ?
"που πας?" σε ρώτησα
μα εσύ το μόνο που έκανες ήταν να κοιτας το φεγγάρι...
το άλογο σου όμως μου μαρτύρησε...
"Χρόνια τωρα τριγυρνάμε στα περατα της γης
ψάχνοντας αυτο το κατι που θα μας κάνει ευτυχισμενους
τί κι'αν ασπρίσαν τα μαλλια μας ?
τί κι'αν σκλήρυνε η όψη μας ?
είναι που δεν το βρήκαμε ακόμη..."
εγω δάκρυσα και θελησα να σε αγκαλιασω και να σου βγάλω αυτα τα ρουχα...
θέλησα να σε ακουμπήσω και να δω το χαμόγελό στο πρόσωπό σου...

to be continued...


"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"



ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΚΡΩΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟ!!!
Ε,ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ...
ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ...ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΞΗ.


ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ.... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.
(ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ Σ'ΑΛΛΗ ΣΕΛΙΔΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΙΚΟΝΑ....)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 01:18:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το σκοτάδι πέφτει αλλά το περήφανο άλογο δεν παραπατάει. Παρόλη την κουρασή του από το μακρύ ταξίδι και την μάχη που προηγήθηκε, το βήμα του είναι σίγουρο, γοργό στην πετρώδη όχθη της λίμνης. Ο καβαλάρης όμως δεν έχει την ζωντάνια του συντρόφου του... Τα κάποτε φροντισμένα, κατάμαυρα μαλλιά του είναι τώρα άγρια, μπερδεμένα και με άσπρες τούφες. Τα ρούχα ματωμένα, σκισμένα από την μάχη. Μα αυτό στον νεαρό πολεμιστή που θα είχε τραβήξει πραγματικά το βλέμα κάποιου παρατηρητή, αν είχε βρεθεί κάποιος αυτήν την λαμπερή νύχτα, είναι το πρόσωπό του... Πρέπει να ήταν όμορφο κάποτε, αλλά αυτό μόνο το μαντεύεις μια και η πίκρα, η απόγνωση και ο βουβός πόνος το έχουν μεταμορφώσει. Το βλέμμα του πελαγωμένο... βλέμμα ζωντανού νεκρού...
Η πανέμορφη κοιλάδα λουσμένη στο ασημένιο φώς το φεγγαριού, οι πέτρες τις όχθης από το αχνό φως και την υγρασία θυμίζουν μαύρο βελούδο διάσπαρτο με διαμάντια, η πραγματικότητα καθρεφτισμένη σε χρυσές αποχρώσεις στην λίμνη... Τόση ομορφιά γύρω του. Η πλάση του χαμογελά και του φωνάζει να την απολαύσει, αυτός που επέζησε, αλλά είναι μάταιο... Για αυτόν δεν υπάρχει... Αυτός βρίσκεται ακόμα στο πεδίο της μάχης. Την ξαναζεί, πιό έντονα. Σε αργή κίνηση. Τονίζοντας κάθε φρίκη, κάθε κοψιά, κάθε επιθανάτειο ρόγχο... ξανά και ξανά... τα πρόσωπα των θυμάτων του τον κυνηγάνε...
Εκείνη την μάχη την κέρδισε.
Την τελευταία, πιο δύσκολη, μάχη του την δίνει τώρα όμως... την μάχη να διασώσει ότι μπορεί από την ψυχή του.



"For the strength of the wolf is the pack and the strength of the pack is the wolf"


Edited by - Silverwolf on 29/08/2003 01:26:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 12:38:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΗΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΑΣ,ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ...
ΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΤΥΧΕΙ ΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΣΗ ΤΩΝ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΥΝΤΡΟΦΕΥΟΥΝ..
ΛΟΓΙΑ ΟΜΟΡΦΑ,ΤΡΥΦΕΡΑ,ΣΚΛΗΡΑ,ΑΛΗΘΙΝΑ ΚΑΙ ΑΚΡΩΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΑ....
ΤΙ ΟΜΟΡΦΙΑ!!!
ΤΙ ΜΑΓΕΙΑ!!!
ΠΟΣΗ ΕΜΠΝΕΥΣΗ!!!
ΤΙ ΕΚΦΡΑΣΗ!!!
ΚΑΙ ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ!!!
ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΣΗ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΕΚΦΡΑΣΗ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ!!!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ.... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 16:16:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τί ψάχνεις μοναχικε μου καβαλάρη ?
πριν κλείσω το βλέφαρό μου σε κοιτάω ...
και νομίζω πως σε ξέρω...
εσύ δεν είσαι που ήρθες στο όνειρο μου κάποτε και με κοίταζες με εκείνα τα θλιμένα ματια ?
"που πας?" σε ρώτησα
μα εσύ το μόνο που έκανες ήταν να κοιτας το φεγγάρι...
το άλογο σου όμως μου μαρτύρησε...
"Χρόνια τωρα τριγυρνάμε στα περατα της γης
ψάχνοντας αυτο το κατι που θα μας κάνει ευτυχισμενους
τί κιαν ασπρίσαν τα μαλια μας ?
τί κιαν σκλήρυνε η όψη μας ?
είναι που δεν το βρήκαμε ακόμη..."
εγω δάκρυσα και θελησα να σε αγκαλιασω και να σου βγάλω αυτα τα ρουχα...
θέλησα να σε ακουμπήσω και να δω το χαμόγελό στο πρόσωπό σου...
όμως δίστασα...
ίσως να φταίνε κάποιες αναμνήσεις από το μελλον , αλλα...
φοβάμαι μήπως...μήπως σερωτευτώ
μήπως όταν σε αγγίξω φύγει ένα κομμάτι απο την ψυχή σου και κατοικήσει στη δική μου...για παντα
και δεν το θελω αυτο μοναχικε μου καβαλάρη
ξέρω πως αυτό που βλέπω είναι μονάχα η σκιά σου που μετα απο λίγο θα εξαφανιστεί και αυτή...
γιαυτό , συνέχισε το ταξίδι σου μοναχικε μου καβαλαρη...
εγω , να ξέρεις , εδω θα είμαι ...
θα σε περιμενω πλάι στη λίμνη , σαυτή τη λίμνη που κάποτε σε γνώρισα αίωνες πριν...
σαυτή τη λίμνη που πάνω της καθρεφτίστηκαν τα ματια σου ...
αχ , αυτα τα μάτια...
εδω θα είμαι...
όταν τελειώσεις το ταξίδι σου σε περιμενω
σε περιμένω ... να σκύψεις στη λίμνη , να παρεις λίγο νερό στη χουφτα σου και να με ξεδιψάσεις...
μα αν δεν με βρεις , να ξερεις πως με πηρε ο άνεμος...
και καθε φορα που θα σε χαιδεύει ο άνεμος ,
να ξερεις πως θάμαι πλαι σου...

THE END


"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 17:46:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σήμερα το φεγγάρι είναι κομμένο στη μέση. Όμως ο Ντιντή δεν μπορούσε να περιμένει μέχρι την πανσέληνο. Καβάλησε το επιβλητικό του άλογο και έφυγε για να πάει στο αγαπημένο του μέρος. Μόνο εκεί μπορούσε να βρει ησυχία. Μόνο εκεί ένιωθε ότι αυτός ο κόσμος είναι πραγματικά όμορφος. Για μια στιγμή το άλογο επιτάχυνε και ο Ντιντή φοβήθηκε ότι θα του έφευγε η προσθετική μαλλιών που είχε κάνει. Όχι όχι , ποτέ δεν φοβήθηκε για το βάψιμο στους κροτάφους. Αν ποτέ αγχωνόταν για αυτό σιγοψιθύριζε από μέσα του τρεις φορες « η L’Oreal πρωτοπορεί»
« η L’Oreal πρωτοπορεί» « η L’Oreal πρωτοπορεί» , και όλες οι φοβίες γίνονταν καπνός. Εξάλλου ο κομμωτής του είχε δώσει εγγύηση ότι η προσθετική αυτή είναι υπερβολικά ανθεκτική στα άτσαλα κουνήματα του αλόγου. Με τα πολλά έφτασε στο αγαπημένο του σημείο. Δίπλα στην μικρή λίμνη. Έριξε μια ματιά στο κλαδί και χάζεψε γεμάτος ικανοποίηση την κουκουβάγια που καθόταν εκεί. Την είχε πρωτοδεί μια από τις φορές που είχε πάει και του άρεσε πολύ. Έδινε μια άλλη χάρη στο τοπίο όπως και να έχει. Μετά όμως η κουκουβάγια έφυγε και ο Ντιντής μας , πολύ πικράθηκε. Γιαυτό και πήρε και έβαλε μια βαλσαμωμένη κουκουβάγια για να είναι πάντα στην θέση της. (είχε γείρει βέβαια από τον αέρα αλλά αυτό μπορούσε να το παραβλέψει) Και τώρα ήταν έτοιμος. Το όνειρο άρχιζε. Στάθηκε μπροστά στην λίμνη και θαύμασε το είδωλο του αναφωνώντας .

Ω ΘΕΕΕ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!!

Με δάκρυα συγκίνησης στα μάτια συνέχισε να κοιτά το είδωλο του, μια προφίλ, μια ανφάς, μια επάνω στο άλογο , μια κάτω.
Τότε ένας άνεμος φύσηξε και χάιδεψε την φρέσκο-αποκτημένη κόμη του Ντιντή προσδίδοντάς της μια φυσική χάρη και λάμψη. Τότε ο Ντιντή συγκινήθηκε ακόμα περισσότερο κοιτώντας το είδωλο του, και με τρεμάμενη φωνή ανέκραξε.

Ω ΘΕΕΕΕΕΕ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΣΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!! ΩΣΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ;;;;;;

Και η απάντηση ήρθε με την μορφή του ανέμου από τον θεό. Ο δυνατός άνεμος τάραξε τα ήσυχα νερά της λίμνης και Ο Ντιντή είδε το είδωλό του γεμάτο ρυτίδες.

Η λιποθυμιά, σε τέτοιες οδυνηρές καταστάσεις, ήταν πάντα το φυσικό επακόλουθο για τον Ντιντή. Όταν συνήλθε από το σοκ σκέφτηκε το γιατί ο θεός του έπαιξε αυτό το τόσο σκληρό παιχνίδι, και τελικά βρήκε την λύση.

Με ζηλεύει ο θεός είπε, και αφού καθάρισε τα ψεύτικα μαλλιά του σαν να καθάριζε την υπερηφάνεια του, έφυγε μακριά από την λίμνη.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 17:47:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εννοείται ότι δεν κοροϊδεύω τα κείμενα των προηγούμενων φίλων. Μπορώ να πω ότι μου άρεσαν πάρα πολύ. Απλά ήθελα να δούμε πόσο διαφορετική μπορεί να είναι η οπτική γωνία που βλέπουμε τα πράγματα. Έχει και αυτό την ομορφιά του. Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 18:28:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Alati....ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 18:42:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...
ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΥΘΟΡΜΗΤΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΑΛΑΤΙ13,
ΑΛΛΩΣΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ...ΕΝΝΟΩ ΤΗΝ ΣΑΤΙΡΑ...
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΛΕΥΡΑ;


ΒΕΒΑΙΩΣ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ,ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΧΛΕΥΑΣΤΟΥΝ..ΠΩΣ ΝΑ ΧΛΕΥΑΣΤΕΙ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ Η ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ.... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 20:47:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΗ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ !
ΖΗΤΩ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΣΟΥ !!!
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΟΥΝ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΘΑ ΣΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ.
ΟΠΟΤΕ , ΟΤΑΝ ΗΣΥΧΑΣΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ !!(ME THN ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ !)

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ! (ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΟ MAIL ΣΟΥ)
ΣΤΕΙΛΕ Π.Μ !


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 12:42:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν περιγράφονται τα γέλια που έριξα όταν διάβασα τόσο την πρώτη όσο και την δεύτερη ιστορία σου Αλάτι! Xώρις παρεξήγηση ελπίζω... (πάλι ρεζίλι έγινα στο net-cafe... )

Μην σταματήσεις!!! (επεξήγηση: αν σταματήσεις την έβαψες...)
Όλες οι οπτικές χρειάζονται και τις απολαμβάνουμε εξίσου.

Τα λόγια σας φίλοι μου πηγή έμπνευσης.


"For the strength of the wolf is the pack and the strength of the pack is the wolf"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 14:01:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
όταν τελειώσεις το ταξίδι σου σε περιμενω
σε περιμένω ... να σκύψεις στη λίμνη , να παρεις λίγο νερό στη χουφτα σου και να με ξεδιψάσεις...
μα αν δεν με βρεις , να ξερεις πως με πηρε ο άνεμος...
και καθε φορα που θα σε χαιδεύει ο άνεμος ,
να ξερεις πως θάμαι πλαι σου...


ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ,
ΝΑ ΜΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ...
ΚΙ'ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΦΤΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ,
ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΣΆΥΤΗ ΤΗΝ ΖΩΗ,
ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ
ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΕΜΟ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ
ΦΑΝΕΡΩΝΕΙ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΗΣ ΜΝΗΜΗΣ...
ΜΙΑΣ ΜΝΗΜΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
ΟΝΕΙΡΟΥ,ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ,ΙΔΑΝΙΚΗΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ..... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 17:17:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φίλε μου πιπέρι , ωχ...αλατι ενούσα ( χωρίς παρεξήγηση , έτσι ? :):):)

είσαι φοβερος !!! ιδιαίτερα στην επιλογή του ονόματος ... Ντιντής!
να σαι καλα

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 19:51:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΕΛΙΚΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΡΙΟ ΠΙΑΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ
ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ!!!
ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
"ΖΩΝΤΑΝΕΜΑ" ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΣΑΝ ΘΕΜΑ ΜΑΣ..ΚΑΙ
ΕΦ'ΟΣΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟ ΟΡΙΟ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΕΦΘΑΣΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ
ΜΟΥ ΣΕΙΡΑ....ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ...


"Ο ΝΟΥΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΚΑΣΤΡΟ,ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥΠΟΥ ΚΑΡΤΕΡΙΚΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΜΕΝΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ... Η ΜΑΧΗ ΗΤΑΝ ΣΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΒΙΑΙΗ,Η ΤΕΛΙΚΗ ΗΤΤΑ ΤΟΥ ΕΧΘΡΟΥ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑ ΕΠΙΠΟΝΟΥ, ΜΑ ΠΟΤΕ ΜΑΤΑΙΟΥ...
Ο ΣΚΟΠΟΣ ΗΤΑΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ...
ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΙΕΡΟΦΑΝΤΗ ΚΑΙ ΑΝΑΘΑΡΡΗΣΕ ΓΙΑ
ΤΙΣ ΕΝΟΧΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΜΑΧΗ..
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΑΙΜΑ!!!ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΔΙΚΟ,ΑΛΛΕΣ ΟΜΩΣ ΠΕΡΑ ΩΣ ΠΕΡΑ ΔΙΚΑΙΟ...
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ Η ΝΙΚΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΛΠΙΖΟΥΝ..."ΝΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ..." ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΗ,ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΑ ΔΥΝΑΜΗΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑΣ...
ΕΝΟΙΩΘΕ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΩΝΕ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ
ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ΤΗΣ ΜΑΧΗΣ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ...
ΕΔΩ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΛΙΜΝΗ,ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΩΝΟΒΙΑ ΒΕΛΑΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΝΑ ΧΡΥΣΑΦΙΖΕΙ ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ ΤΟΥ ΣΤΑ ΝΕΡΑ,ΕΠΕΡΝΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ...
ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΤΗΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑΣ...ΚΑΙ ΕΔΙΝΕ ΦΤΕΡΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝΕΤΑΙ ΑΝΤΑΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ...
ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΚΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑ ΤΗΝ ΠΥΛΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΕΙΧΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΙΔΑΝΙΚΗ ΑΞΙΑ!!!"


ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΙΚΟΝΑ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ..... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Edited by - kapodistria on 30/08/2003 19:58:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 17:32:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eν αναμονή ...

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 17:53:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η χώρα των ειδώλων.

Πόσο θλιμμένοι είναι οι κάτοικοι της χώρας των ειδώλων.
Πόσο εγωιστικό είναι από μέρους μας να απαιτούμαι να παρουσιάζονται μόνο όταν ΕΜΕΙΣ κοιτάμε στον καθρέπτη η΄΄ στο νερό.
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ;
ΜΕΤΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ;
Ίσως να μην χάνονται. Ίσως να έχουν δικές τους ζωές. Μπορεί να μην μπορούν να έχουν τις δικές τους ζωές γιατί παρακολουθούν εμάς πότε θα θέλουμε να δούμε το είδωλο μας.
Δεν είναι τρελο. Είναι μια πραγματικότητα. Αυτό το φεγγάρι καθρεπτίζεται στην λίμνη είτε το βλέπω εγώ είτε όχι.
Για ποια ελευθερία δικαιούμαι να μιλάω ΄΄όταν έχω φυλακίσει τον ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ;
Πως θέλω να λέω ότι δεν είμαι εγωιστής όταν ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΘΕΛΩ;;;;
ΟΧΙ!!! Πρέπει να διορθώσω αυτό το λάθος. Σήμερα εδώ μπροστά σε αυτή την μαγική λίμνη που το φεγγάρι αντάλλαξε την θέση του με το είδωλο του, θα κάνω και εγώ το ίδιο. Το είδωλο του φεγγαριού θα είναι από σήμερα ελεύθερο ψηλά στον ουρανό. Και εσύ υπομονετικό και αγαπημένο μου είδωλο , που περίμενες τόσα χρόνια καρτερικά μόνο για να με δεις για λίγα λεπτά, να γελάσεις με την χαρά μου και να λυπηθείς για την θλίψη μου, είσαι από σήμερα ελεύθερο. Σου έφερα και τον φίλο μας. Παρέα με αυτό το άλογο θα ζήσεις ΄΄όλα όσα σου στέρησα τόσα χρόνια. Τώρα εγώ θα είμαι το είδωλο σου. θα περπατήσω στους δικούς σου δρόμους και εσύ στους δικούς μου. και έτσι θα γίνουμε καλύτεροι και πιο δίκαιοι.
Καλό σου ταξίδι.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 18:55:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Η χώρα των ειδώλων.

Πόσο θλιμμένοι είναι οι κάτοικοι της χώρας των ειδώλων.
Πόσο εγωιστικό είναι από μέρους μας να απαιτούμαι να παρουσιάζονται μόνο όταν ΕΜΕΙΣ κοιτάμε στον καθρέπτη η΄΄ στο νερό.
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ;
ΜΕΤΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ;
Ίσως να μην χάνονται. Ίσως να έχουν δικές τους ζωές. Μπορεί να μην μπορούν να έχουν τις δικές τους ζωές γιατί παρακολουθούν εμάς πότε θα θέλουμε να δούμε το είδωλο μας.
Δεν είναι τρελο. Είναι μια πραγματικότητα. Αυτό το φεγγάρι καθρεπτίζεται στην λίμνη είτε το βλέπω εγώ είτε όχι.
Για ποια ελευθερία δικαιούμαι να μιλάω ΄΄όταν έχω φυλακίσει τον ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ;
Πως θέλω να λέω ότι δεν είμαι εγωιστής όταν ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΘΕΛΩ;;;;
ΟΧΙ!!! Πρέπει να διορθώσω αυτό το λάθος. Σήμερα εδώ μπροστά σε αυτή την μαγική λίμνη που το φεγγάρι αντάλλαξε την θέση του με το είδωλο του, θα κάνω και εγώ το ίδιο. Το είδωλο του φεγγαριού θα είναι από σήμερα ελεύθερο ψηλά στον ουρανό. Και εσύ υπομονετικό και αγαπημένο μου είδωλο , που περίμενες τόσα χρόνια καρτερικά μόνο για να με δεις για λίγα λεπτά, να γελάσεις με την χαρά μου και να λυπηθείς για την θλίψη μου, είσαι από σήμερα ελεύθερο. Σου έφερα και τον φίλο μας. Παρέα με αυτό το άλογο θα ζήσεις ΄΄όλα όσα σου στέρησα τόσα χρόνια. Τώρα εγώ θα είμαι το είδωλο σου. θα περπατήσω στους δικούς σου δρόμους και εσύ στους δικούς μου. και έτσι θα γίνουμε καλύτεροι και πιο δίκαιοι.
Καλό σου ταξίδι.





ΜΑ, ΝΑΙ!!!
ΟΡΙΣΤΕ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ!!!
ΦΙΛΕ ΑΛΑΤΙ13,ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΑΤΙΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ(ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ...)ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΝΙΜΗ ΣΚΕΨΗ...
ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΕΙΔΩΛΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΘΕΙ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ!!! ΑΛΗΘΕΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ "ΣΚΛΑΒΙΑΣ",ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ "ΕΓΩΙΣΜΟΥ",ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΤΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ,ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΟΠΤΙΚΗ...
ΜΗΠΩΣ,ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΘΟΥΜΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΕΙΔΩΛΩΝ;ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΟΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΔΩ Σ'ΕΜΑΣ,ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ...ΟΠΤΙΚΗ;ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΗ;ΚΙ'ΑΝ ΝΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟΤΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ "ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ" ΑΦΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΘΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΤΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ;
ΣΚΕΨΕΙΣ...ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ...ΑΦΟΡΜΗΣ ΔΟΘΕΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΛΑΤΙ13...
ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΩΣΤΕΣ,ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΒΑΣΙΣΜΕΝΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ...ΛΟΓΙΚΗ...ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΑΝΑΞΙΕΣ ΟΠΟΙΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥ...
ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΒΛΕΨΟΥΜΕ.....


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ.... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 00:09:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ας το παραβλέψουμε;;;; τι θα πει ας το παραβλέψουμε;;; κάνει μια τέτοια ωραία ψυχεδελική πρόταση, μου δίνεις ένα ωραίο πάτημα και ξαφνικά με κόβεις;;; τώρα δεν σταματάω !!!θα με ανεχτείτε για λίγο ακόμα.
Λοιπόν!!!
Στην χώρα των ειδώλων πιστεύουν ότι τα είδωλα είμαστε εμείς. Ζουν μια ζωή ιδια με την δική μας , μόνο που είναι ανάποδα. Αρα είναι και πιο σωστή και πιο ωραία από την δική μας.

Στην χώρα των ειδώλων μαζεύονται τα παιδιά και τα εγγόνια με χαρές και πανηγύρια για να ξεθάψουν από το νεκροταφείο τον παππού. Ο παππούς αφού μείνει για λίγο στο νοσοκομείο , αρχίζει να παίρνει την σύνταξη του και να απολαμβάνει την ηρεμία.

Μετά από μερικά χρόνια αρχίζει να δουλεύει (στα 65 του). Όταν μετά από κάποια χρόνια κουραστεί να δουλεύει , ξεκινάει τις σπουδές του, γνωρίζοντας πόσο σημαντικό πράγμα είναι ο χρόνος και τι ωραίο που είναι να τον έχεις για να διαβάζεις. Φυσικά η πείρα που έχεις αποκτήσει σου επιτρέπει να ξέρεις τι θέλεις να σπουδάσεις, χωρίς φυσικά να σε νοιάζει αν θα βρείς δουλειά. Κατά την διάρκεια των σπουδών και γινόμενος όλο και μικρότερος απολαμβάνεις την χαρά του να είσαι έφηβος και να κάνεις ότι σου κατέβει στο κεφάλι. Φυσικά δεν υπάρχει χάσμα γενεών γιατί γνωρίζεις πως είναι να είσαι γονιός.

Α!!! ξέχασα να σας πω ότι μετά από 30-40 χρόνια γάμου , γνωρίζεις την γυναίκα σου και τον μεγάλο σου έρωτα. (τα πράγματα γίνονται ΠΑΝΤΑ όλο και καλύτερα ΣΤΗΝ ΧΏΡΑ ΤΩΝ ΕΙΔΏΛΩΝ.)

Που είχα μείνει;; α ναι .. στην εφηβεία. Αφού λοιπόν τελειώσεις με τις διαβολιές τις εφηβείας νιώθεις κουρασμένος από τις ευθύνες και από την ζωή , και έτσι μπαίνεις στην παιδική ηλικία όπου είναι υπεύθυνοι οι γονείς σου για εσένα.

Τέλος αποκαμωμένος από την ζωή κουρνιάζεις γλυκά στην αγκαλιά της μητέρας σου. Μετά μπαίνεις στον κόλπο της και παραμένεις εκεί εννέα υπέροχους μήνες, μέχρι την στιγμή που θα χαθείς.

Δεν είναι πραγματικά υπέροχο;;;

Γι αυτό όταν ξανά βρεθείτε μπροστά στον καθρέπτη ξανά σκεφτείτε αυτό.
Μήπως ο πραγματικός εαυτός μου είναι από την άλλη μεριά;;; μήπως εδώ που βρίσκομαι είναι η μεριά ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΈΠΤΗ;;;

ΠΟΙΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΙΝΗΣΗ;;
ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ ΠΟΙΑΝΟΥ;;;

Χι χι χι!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Satanist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


66 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 00:42:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Satanist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι ελλιπές, θα προσπαθήσω συνεχίσω εγώ,

αφού λοιπόν κάτσεις 9 μίνες στον κόλπο της μάνας σου, μετά γίνεται μια χημική αντίδραση με την βοήθεια του πατέρα σου, όπου μετά τηλεμεταφέρεσε σε αυτόν και μένεις κάπου εκεί μέσα, αφού κάτσεις για λίγο μετά διασπάτε η ύλη σου και σκορπίζεσαι, όταν περάσουν τα χρόνια γίνεσαι βιταμίνη, όταν γίνεις βιταμίνη βγαίνεις από τον πατέρα σου και μπαίνεις κάπου στο φαγητό, ύστερα γίνεσαι (καρότο καρπούζι what ever) και σιγά σιγά μικραίνεις, αφού μικρύνεις γίνεσαι σποράκι, άστο

βαριέμαι να σινεχίσω, δεν είμαι καλός και στη βιολογία ας συνεχίσει κάποιος άλλος.

Where There Is Light..... There is Darkness....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Cronos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Christmas Island
404 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 02:02:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Cronos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά το φεγγάρι καθρεφτίζεται ως ένα "Ε"...

Φιλικά...

Τέτοιος θα είναι ο χαρακτήρας εκείνου του πρωινού
που το απλό πέρασμα του χρόνου δεν μπορεί να φέρει την αυγή του


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 09:45:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά το φεγγάρι καθρεφτίζεται ως ένα "Ε"...

Φιλικά...

Τέτοιος θα είναι ο χαρακτήρας εκείνου του πρωινού
που το απλό πέρασμα του χρόνου δεν μπορεί να φέρει την αυγή του


ΕΙΔΑΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΤΙΘΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΛΗ;
ΦΙΛΕ ΚΡΟΝΕ,
ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.ΩΣ ΕΝΑ "Ε" ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ!!ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ!!!ΤΙ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;ΣΗΜΑΔΙ;ΕΥΟΙΩΝΟΣ ΟΙΩΝΟΣ;ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΤΩΝ "Ε"....


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ..... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 27 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy