ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΙ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΤΟΥΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
europaios2
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5735 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2009, 18:58:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους europaios2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
άθεος:
το πότε πολέμησα και πόσο για την ελλάδα το ξέρω εγώ και τα άτομα που χρειάζεται να το ξέρουν
στην αντίπερα όχθη είσαι εσύ γλείφτη των προδοτών της ελλάδας που το παίζεις έλληνας αλλά παίρνεις αλβανούς στο κτήμα σου έτσι γλυτώνεις και μεροκάματα και ένσημα οπότε ελληνάρα της κακιάς ώρας κλέβεις και το κράτος που σε ταΐζει γιατί είσαι δημόσιος ρεμπεσκές αλλά παράλληλα αφαιρείς την εργασία από τους άλλους έλληνες και με την πράξη σου αυτή στέλνεις και συνάλλαγμα στην αλβανία


Αν υποθέσουμε ότι πολέμησες το 40-5.....θα πρέπει να είσαι τουλάχιστον 80 χρονών!.........
Αν υποθέσουμε ότι πολέμησες στην Κύπρο δεν έχω παρά να σου υποβάλω μια σειρά από ερωτήσεις, αφού μου είναι πολύ εύκολο να μάθω λεπτομέρειες για τη μονάδα σου και σίγουρα δυο τρία ονόματα μου είναι απαραίτητα για να το διασταυρώσω, όπως και το ποιόν τους........και ξέρεις όχι αυτά μέσω διαδυκτίου. Και δε μιλώ για την απλή επιστράτευση, αλλά για τη συμμετοχή στον πόλεμο.
Όχι τίποτα άλλο, αλλά το ύφος σου δεν ταιριάζει καν σε πατριώτη.

Τους Αλβανούς έγραψα ότι τους είχα κάποια στιγμή στη δούλεψή μου......οι Έλληνες δεν έρχονται να μεταφέρουν και να ρίξουν την κοπριά στα δέντρα.
Ούτε καν να μαζέψουν τις ελιές δεν έρχονται που είναι ποιο εύκολη δουλειά.
Εσύ εφόσον προσφέρεσαι πες το μου.......και στα χρήματα 5 πάνω 5 κάτω θα τα βρούμε.....

Οπότε όταν σοβαρευτείς και σταματήσεις να βγάζεις αφρούς.......θα τα ξαναπούμε........και λίγο ξύδι......μην το ξεχάσω....

"Ο πιο σοφός άνθρωπος μπρος στο Θεό θα φανεί πίθηκος και στη σοφία και στην ομορφιά και σ' όλα τ' άλλα."(Ηράκλειτος).
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2009, 20:34:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν υποθέσουμε ότι πολέμησες το 40-5.....θα πρέπει να είσαι τουλάχιστον 80 χρονών!.........
Αν υποθέσουμε ότι πολέμησες στην Κύπρο δεν έχω παρά να σου υποβάλω μια σειρά από ερωτήσεις, αφού μου είναι πολύ εύκολο να μάθω λεπτομέρειες για τη μονάδα σου και σίγουρα δυο τρία ονόματα μου είναι απαραίτητα για να το διασταυρώσω, όπως και το ποιόν τους........και ξέρεις όχι αυτά μέσω διαδυκτίου. Και δε μιλώ για την απλή επιστράτευση, αλλά για τη συμμετοχή στον πόλεμο.

εκτός από το 40 και 74 έγιναν και άλλοι πόλεμοι που πήραν μέρος έλληνες και ακόμη γίνονται
και επίσημοι αλλά και ανεπίσημοι
δεν θα σου πω που πολέμησα αλλά πόλεμος γίνεται καθημερινά (στιβ λαλας π.χ)εκτός και αν για εσένα πόλεμος είναι μόνο χαρακώματα και οβίδες
τώρα το τι έκανα εγώ άστο μικρέ γλείφτη των προδοτών της ελλάδας
μπορεί να ειμουν στην κυπρο μπορεί και οχι μπορεί να λεω ψέματα μπορεί και οχι στην τελική σε έχω γραμμένο,έχω πάψει να ασχολούμαι με υπανθρώπους προδότες της ελλάδας που προσπαθούν να δικαιολογηθούν βγάζοντας όλους τους έλληνες άχρηστους (αναφέρομαι στην πατάτα που είπες ότι οι έλληνες δεν κάνουν αγροτικές εργασίες αλλά λογικό είναι όταν σαν πληρωμή δίνεις κατάλυμα στον στάβλο ψωμί τυρί και ντομάτα
είναι λογικό να μην έρχονται έλληνες)

άντε τώρα μικρό άχρηστο πλάσμα βρες κανέναν αλλοδαπό για να γλυτώσεις 5-10 ευρό

αλήθεια εσύ εκτός από το να τρως τσάμπα (ως δημόσιο ρεμάλι) να κλέβεις το κράτος (δεν κολλάς ένσημα στους αλλοδαπούς εργάτες)
και να μην δίνεις εργασία σε έλληνες
τι άλλο κάνεις για το καλό της ελλάδας;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

europaios2
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5735 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2009, 20:41:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους europaios2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
γιαπετ:
Μπορεί να μην το έγραψες εσύ προσωπικά αυτό, όμως κάποιος απ’ τους υπόλοιπους το έκανε, αναφερόμενος σε πολέμους για χαμένες πατρίδες.

Σας έχω πει πολλές φορές, να μειώσετε το ρυθμό καταχώρησης μηνυμάτων, προς όφελος της μεταξύ σας συνεννόησης.



? Ή δε θυμάσαι καλά ή λες ψέματα! τι από τα δύο?

quote:
γιαπετ:
Αυτό είναι το πρόσφατο που έγραψες...
Εγώ μιλάω για πιο παλιά.

Φέρτο για να υπερασπίσεις το δίκιο σου.

quote:
γιαπετ:
Για να κρίνει κάποιος τη λογική του άλλου, θα πρέπει πρώτα να διαθέτει δική του.
Εξ’ ορισμού λοιπόν, εσύ δεν μπορείς να το κάνεις και αυτό φαίνεται απ’ το αποτέλεσμα στο οποίο κατέληξες.

Είναι καθαρά σκέψη λιβανισμένου εγκέφαλου, περιορισμένων δυνατοτήτων, κατάλληλου μόνο να πιστεύει και να προσκυνά.
Η κρίση είναι λειτουργία άλλων, διαφορετικών μυαλών, απ’ το δικό σου.



Άλλη μια εξυπνάδα........

quote:
γιαπετ:
Κολακεύεις τον εαυτό σου, νομίζοντας ότι αυτό με απασχολεί, στο ελάχιστο.

Οι θέσεις εξαρτώνται απ’ τι βιβλίο που έχεις μπροστά σου, τη δεδομένη στιγμή ή απ’ τις οδηγίες που παίρνεις, κατά καιρούς, απ’ τους υπεύθυνους.



Σίγουρα η συκοφαντία είναι το τελευταίο που σε απασχολεί. Το έχεις αποδείξει εδώ και καιρό.

quote:
γιαπετ:
Οι πόλεμοι για ανακατάληψη χαμένων πατρίδων είναι επεκτατικοί, ακόμη κι αν εσύ το αγνοείς...

Και πάλι γράφεις με στόχο τη συκοφαντία πουθενά δεν έγραψα να κάνουμε πόλεμο για να πάρουμε πίσω τα εδάφη.

quote:
γιαπετ:
Επιβεβαιώνεις την άποψή μου για τον εγκέφαλό σου, μ’ αυτό!!


Είσαι απλά ένας κοινός συκοφάντης γι' αυτό πέφτεις τόσο χαμηλά.


"Ο πιο σοφός άνθρωπος μπρος στο Θεό θα φανεί πίθηκος και στη σοφία και στην ομορφιά και σ' όλα τ' άλλα."(Ηράκλειτος).
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

europaios2
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5735 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2009, 20:46:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους europaios2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αθεος:
εκτός από το 40 και 74 έγιναν και άλλοι πόλεμοι που πήραν μέρος έλληνες και ακόμη γίνονται
και επίσημοι αλλά και ανεπίσημοι
δεν θα σου πω που πολέμησα αλλά πόλεμος γίνεται καθημερινά (στιβ λαλας π.χ)εκτός και αν για εσένα πόλεμος είναι μόνο χαρακώματα και οβίδες
τώρα το τι έκανα εγώ άστο μικρέ γλείφτη των προδοτών της ελλάδας
μπορεί να ειμουν στην κυπρο μπορεί και οχι μπορεί να λεω ψέματα μπορεί και οχι στην τελική σε έχω γραμμένο,έχω πάψει να ασχολούμαι με υπανθρώπους προδότες της ελλάδας που προσπαθούν να δικαιολογηθούν βγάζοντας όλους τους έλληνες άχρηστους (αναφέρομαι στην πατάτα που είπες ότι οι έλληνες δεν κάνουν αγροτικές εργασίες αλλά λογικό είναι όταν σαν πληρωμή δίνεις κατάλυμα στον στάβλο ψωμί τυρί και ντομάτα
είναι λογικό να μην έρχονται έλληνες)

άντε τώρα μικρό άχρηστο πλάσμα βρες κανέναν αλλοδαπό για να γλυτώσεις 5-10 ευρό

αλήθεια εσύ εκτός από το να τρως τσάμπα (ως δημόσιο ρεμάλι) να κλέβεις το κράτος (δεν κολλάς ένσημα στους αλλοδαπούς εργάτες)
και να μην δίνεις εργασία σε έλληνες


quote:
αθεος:
τι άλλο κάνεις για το καλό της ελλάδας;


Ρίχνω τάπες!


"Ο πιο σοφός άνθρωπος μπρος στο Θεό θα φανεί πίθηκος και στη σοφία και στην ομορφιά και σ' όλα τ' άλλα."(Ηράκλειτος).
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2009, 22:52:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


τι έπαθες χέστηκες από τον φόβο σου;
μην φοβάσαι και μην αλλάζεις χρώματα δεν θα πω τίποτα στο ικα μικρέ γλείφτη

quote:

Ρίχνω τάπες!

οι τάπες σου είναι όπως και το ελληνικό σου στοιχείο.........
ανύπαρκταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy